Új privát üzeneted érkezett!

Ez egy jó hsz a laptetűre!! 8) 8) 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 


Bosek, enyhén kaptam rajta röhögőgörcsöt! Megyek én még a ti utcátokba :wink: Figyi, Letkés esztergom felé van, nem? NA majd vmikor tényleg elzúzok arra
Vendég
 


pizsiben még mindig jobb, én pucéran szoktam......... :oops: amikor jön a postás, győzök magamra kapni vmit, múltkor is mire kinyitottam az ajtót, elment. :shock:
Vendég
 

 
 

Jim! Valamikor meglátogathatjuk Boseket. Elviszlek. Majd kinézünk olyan napot, amikor sokáig van a nagyoknak mindenféle különóra és nem kell haza rohannom. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára petramama 2008.09.25 21:02-kor.

Kép
Kép
Kép
 


mármint nem úgy ment el................

na ciao!!!!!!!!!!
Vendég
 


petramama írta:Jim! Valamikor meglátogathatjuk Boseket. Elviszlek. Majd kinézünk oylan napot, amikor sokáig van a nagyoknak mindenféle különóra és nem kell hazarohannom. :D


ez jó 5let, legalább az uram nem kínlódna, nehezen viseli az ilyen anyukás talikat :D
Vendég
 


Engem ma 8-kor a kajafutár ébresztett. Azt sem tudtam, hogy mi van és minek jött és csak kicsit voltam csapzott... :roll: És muszáj volt kimennem, mert fizetnem kellett. Egyébként idomítva van, csak becsenget és felteszi a kerítésre a kaját.

Kép
Kép
Kép
 


Holnap megyek Egomba, de Letkés a Duna másik oldalán van!!! A kettő között meg Tótia van!!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


Na most lebuktam, hogy milyen gáz anyuka vagyok és nem szoktam főzni. :oops:

Kép
Kép
Kép
 


Engem meg a GLS, azt a turbóöltözést...

Böbi

Kép

Kép
 
 


engem ma a pisztolyhitelesítő így fogadott: de szarul nézel ki! aztán fél napig kérte a bocsánatokat a férjemtől, hogy hát nem úgy gondolta, de azért jobban szoktam kinézni..........akkor vitt a Mammutba. :x
jóéjt
Vendég
 


És hogy lehet hozzátok eljutni?
Vác felől? Vagy jobb Szlovákián át?

Kép
Kép
Kép
 


Anyós hétfő óta nyugdíja, azóta én sem.

Böbi

Kép

Kép
 
 


petramama írta:Na most lebuktam, hogy milyen gáz anyuka vagyok és nem szoktam főzni. :oops:


mára Robi is kaját rendelt, szóval nem vagy gáz :wink:
Vendég
 


Attól függ, honnan jössz. Pestről Vácnak, Szentendréről Egomnak.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Szóval azért javítom magam, magamra nem szoktam főzni! Hétvégén muszáj!!!

Bosek! Jó neked! Most 1 hétig én is élvezetm, hogy itt volt anyu és ő főzött. :lol:

Kép
Kép
Kép
 


Pátyról. :lol:

Kép
Kép
Kép
 


BUdakeszi és Zsámbék mellől.

Kép
Kép
Kép
 


alig győztem visszaolvasni...csak egyszer megy az ember csavarogni, máris telenyomtok oldalakat...

nem ittunk ám...sajnos...bénáskodtunk a liftek és mozgólépcsők között...

mi sem voltunk itthon...ma mentünk a kínaiba rákot meg lazacot zabálni grillezve...kizárólag cukkinivel és gombával...mind 1-s

és kaptam A ZSERBÓból!!! Nagyon fini. Még a férjemnek is baromira ízlet!!! Hallod király??? 8) :lol:

Holnap jön hozzám Patti meg Eszterxx, du. meg a takarítónő. Majd jövök, ha tudok, most pedig bezuhanok az ágyba.

Tsók fosterbébinek, puszmák a többieknek! 8)

UI:FOSTER, A CIGIÉRT ÖLNI VAGYOK KÉPES MOSTANÁBAN! :roll: Küldd csak el nekem is mélben a címed, hátha egyszer arra járok! 8) :wink: :lol:

Évi

KépKép
 


Na megjöttem a gyilkos edzésről, illetve már lezuhiztam meg minden!
nagyon gáz volt, van valami új edző, és már csak egy ostor hiányzott a kezéből....
annyit estem, hogy holnapra nem tom, hogy milyen alkatrészem lesz darabokban..........
Na jó elvagyok itt magamban!!!!!!!!!

Kép
Vendég
 


csak villámgyors jelentés, indulunk tíz perc múlva.. mérlegelés eredménye: -9 kiló!!!!!!! :D :D :D :D 8) 8) 8) 8) (plusz ugrabugrálós, némileg lefogyott, ámbár még mindig kissé zsundi szmájli)
jövök ha hazaértem tsókotskák :D
Vendég
 


kvaszeva írta:Holnap jön hozzám Patti meg Eszterxx, du. meg a takarítónő. Majd jövök, ha tudok, most pedig bezuhanok az ágyba.


Mi ez a privi tali?????? :shock: :shock: :shock: Kihagyni a többieket!!!!!!! :twisted: :twisted: (Jó lenne már össze hozni valami komolyabbat is! Csókolom Pattiékat, meg Eszteréket!!! Ezek szerint Andris meggyógyult?)

Kép
Kép
Kép
 


Foster! Azt a mindenit! Hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
 


egész reggel bőgök, annyira fáj megint a méhem, durvábban mint múltkor, mehetek kórházba, még nem tudom, mikor. Magamat leszarom, nem amiatt bőgök, hanem mi lesz a kicsivel, amikor csak a mellem kell neki???????????
majd ha meggyógyulok, visszatérek, addig is fekszem, pihenek és nem csinálok semmit. Mindent leszarok, meg akarok gyógyulni. És ne hívjon senki, nem veszem fel, mert nagyon magam alatt vagyok!
Vendég
 


Jim! Nagyon sajnállak!!!!!!!!!!!!!! Lehet, hogy sok volt a tegnapi Mammut túra??????????? :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
 


Jim, bakker, ne csináld már! Nagyon sajnállak! :( Gyerünk el másik dokihoz és csináljanak végre uh-t is!!! És ne tedd, hogy nem jössz meg telefont sem veszel fel!!! Nem érdemlünk ám ilyet!!!

Évi

KépKép
 


Fosterbébi, nagy vagy!!! :wink: 8)

Évi

KépKép
 


Toncsi, kérdeztél tegnap az arcomról...nagy, de nem reménytelenül :wink: :lol: ...amúgy meg nem leltem az infralámpát, ezért a gyerek fülmelegítőjét használtam és másnap reggelre lényegesen kevésbé fájt, plusz kijött egy csomó trutyi is. Sőt! Mára teljesen jól vagyok! :D

Petramama, ez a tali, most csak úgy jött... lesz nagy tali is nálunk, mivel az apu ma hazamehet, jobban ráérek megszervezni. :wink:

Eszter Andrisa meggyógyult, közelebbit nem tudok, de ma leinformálom, és ha áldását adja, akkor megosztom veletek.

És most megyek, mert mindjárt itt vannak és friss reggelivel várom Őket (márványsajtos-gombás csigát sütök). Jövök még ma.

Pusszancs.

Évi

KépKép
 


évi: csináltak kívül-belül uh-t, nem azzal volt bajom, hanem a cataflammal.........nem szedtem be, így jártam. Homeo, fitoterápia nem jött be.
eszteréket puszilom, tényleg nem jövök, a gép előtt ülés sem megy, meg inkább akkor pihenek. A munkát is hanyagolom, túlvállalom magam mindig.........

na megyek készülődni, mert soha nem érek be a dokihoz.
Vendég
 


jim
jobbulást!!!!! szorítok, hogy rendbe gyere! és pihenj sokat! addig tartjuk a frontot és nem hagyjuk punnyadni a topikot :wink: :D

évi
örülök, hogy jobban vagy! tényleg csigát csinálsz :?: :shock: én nem enném meg :oops: nálunk a többiek nagy ínyencek, ők ettek már csigát meg osztrigát is, hát én inkább csak néztem...

petramama
mi is csak hétvégén főzünk(hétközben max félórás, leves, puding, sali...) pedig nálunk csak egy kölök van.meg api nem mindig eszi meg ,amit én így egy emberre minek főzni?
Borókának jobbulást!

márti
ügyi vagy! elképzeltem az edzőt korbáccsal! :lol: bár szerintem jobban hangzik, hogy hokiütővel hajszol titeket! pihend ki magad és gyere!

kukibéb! hát nem semmi vagy! megcsináltad :shock: :D jipijeeee!!! (nem gondoltam volna az elején :roll: )

toncsi

 


évi
most gondolkodtam tovább! lehet, hogy én is szőke vagyok :roll: :oops: biztos nem olyan csigát, hanem tésztacsigát :idea: ugye? vagy nem? :roll: hát mostmár tényleg nemtom :oops: :roll:
toncsi

 


na megjöttem csajok, így jöttem :D és így lekornyadtam a jim híreitől :( .... nagyon sajnálom jim... remélem azért nem lesz kórház a dologból.. :?
évibébi, majd megírom merre lakunk, aztán ha erre jársz bejössz és jól rágyújtunk együtt... :D 8) téged is várlak szeretettel dohányozni toncsi.. :D amúgy ha lefogytam én is leszkok, bár imááádok cigizni.... 8)
toncsibébi, hát szerintem igazi csigát csinált az évi, mármint az állatok és nem a tészták fajába tartozót... jó kör lenne neki ha mi ketten lennénk a vendégei.... :D :D
vagyok még kábé délig-egyig, pöcsöstől függ meddig alszik...
és ha már megígértem, ma tényleg nem rakok rikimartint... :D tök fasza gyerek vagyok, ugye toncsi? :D 8)
Vendég
 


zsu :D :D :D most olvasgatom a márciusit, az apa-fia képeknél tartok, ennyire keményet én még életemben nem láttam... :D :D :D na, téged már én viszlek el anyasági vizsgálatra... :D
Vendég
 


jééé egy foster! már azt hittem kihalt a topik!

szóval mégiscsak állatcsiga :shock: hát nemtudtam eldönteni! az milyen már reggeire csigát enni :roll: :lol: hát így tudnék fogyni.

enyim kölök is alszik...kissé taknyos még. szegény béjb! én meg elmaradt levlezésem pótolgatom. meg képeket töltök a gépre

szóval ma megúszom rosszullét nélkül! :lol: :lol: tényleg fasza gyerek ez a kukibéb :D

 


természetesen most azon töröm a fejem, hogy riki helyett kivel kedveskedjek neked toncsikám... :D :D :D még gondolkodom, de megoldjuk, megoldjuk... 8)
te, említetted, hogy nem minden videót tudsz megnézni, nem lehet, hogy a rikiset se, és azért nem jön be neked? :D 8) ha meg tudod nézni azt a klipet és nem remeg be a térded, akkor te fából vagy úgy döntöttem. :D :D 8)
Vendég
 


na, rakd fel mégegyszer! de aztán töröld le!!!!
lehet, hogy szakaszosan meg tudom nézni! hangot tuti nem, így legalább a vinyogását megúszom :lol:

 


az a baj vele, hogy ilyen jó fiú, ficsúr ,szépfiú, gyantáztatom magam mindenhol feje van. szerintem. magánvélemény, próbálom nem nagyon lefikázni nehogy sértődés legyen :lol: szóval nagyon helyes meg minden...na, nem erölködök, mert rosszul leszek :lol:

 


a szépfiúval teljesen egyetértek, a többivel is nagyjából, dehát nem tehetek róla, hiába buzi ráadásul, akkor is elolvadok ha meglátom ezt a klipet... :D

akkor most toncsi kedvéért :D

http://www.youtube.com/watch?v=v9QvXJu5Q-Q
Vendég
 


és ha már mindenki töke tele van ricky martinnal (sanszos), akkor mai ajánlatunk, hadd legyen szegény toncsibébi teljesen rosszul, viszont hadd örüljön évibébi ha visszatér közénk :D

http://www.youtube.com/watch?v=v9QvXJu5Q-Q

de ez egy tök jó szám is ám toncsi, szóljál már apinak csináljon hangot a gépre.... :D
Vendég
 


ja, bocs, ez megint ricky lett.. :oops: :oops: :oops:
freud imádna, tuti... 8) 8)
Vendég
 


Vendég
 


és hogy tovább kínozzam toncsit (genyafoster) most elmegyek cigizni :D 8)
Vendég
 


má megint !? kétszer??? itt sem vagyok.
megnéztem , szakaszosan, tologattam a görgőt. szerencsére hang nem volt.
tartom véleményem. nem részletezem csak kérésre.
na, mostmá törölheted kuki!

 


megyek mert gyerek köhög.

 


menjél szívem, abajgassad a kis csüntit, ilyenkor nagyon igénylik...
na már megint egyedül maradtam. húzok én is akkor, majd benézek néha hátha erre kószál valaki. :D
Vendég
 


jim, azért nézzél majd be hírekkel, aggódom érted...
Vendég
 


Jim, küldtem sömit, arra sem reagálsz? Nem baj, csak pihengess, gyógyulj meg teljesen!
Foster, férjem melle dagad a büszkeségtől, hogy tiszta aptya a gyerek! :D Azt mondja, még a szeme is ugyanolyan barna, mint az övé, pedig ZÖLD! De nem ismeri el! :roll:
Évi, most már engem is érdekel, hogy milyen csiga a csiga! Én tésztára tippelek! Bizti már későn írom, de én is pusszantom Pattit és Esztert. Remélem engedélyezi a híradást Andrisról és már jó hírekkel szolgálhatsz.

Fiatalkorában állítólag a férjem hasonlított Rikire. :)
Vendég
 


Nocsak, a márciusiak közül néhányan végre kiálltak a bea mellett… :o hát ideje volt lánykák, azért sejthető volt, hogy nem mindenki ért egyet jimmel, csak nekem kicsit gázul jön le, hogy miért csak most vagytok fasza gyerekek, a kölyökhöz csatlakozva… :roll: például a niki, direkt figyeltem mikor a bea írt és senki nem reagált neki, akkor bizony a niki se, egy betűt se… most meg… :roll: na hagyjuk, ennyit a mások melletti kiállásról, nekem csak a kölyök vizsgázott ebből jelesre… én kacikával értek egyet, én se jöttem volna vissza a bea helyében, nekem mint kukkolónak nagyon gázul jött le, hogy visszatér…. A vitában meg jimmel, teljesen, nekem nagyon a bögyömben van a katolikus egyház úgy ahogy van (nem Isten, mi jóban vagyunk önjelölt közvetítők nélkül is 8) ), én nem is értem hogy aki tanult történelmet, az hogy nem hányja le őket… de amúgy az egész dolog a jim meg a bea ügye volt, szegény bea pont a legvérmesebb tagot találta meg itt a babaneten… :D és volt annyira butuska, hogy a vallásról szított vitát….cöcö…. bea, vallás és politika tiltólistás…. Kettéválasztani egy összeszokott társaságot új tagként egy ilyen téma mentén nem kicsit meredek, ne csodálkozz, hogy ez lett a vége… a jimet nagyon sokan szeretik, iszonyat jó arc, úgyhogy azon se csodálkozz, hogy látszólag mindenki mellé állt… ismétlem látszólag, mert azért pontosan lehetett tudni, hogy ki az, aki legalább a vitatémában veled ért egyet… ők legfeljebb azért haragudhattak, mert kirobbantottad ezt az egészet, de azért melléd állhattak volna előbb is. És hogy mi közöm ehhez az egészhez? :D Semmi az égvilágon, csak elolvastam, ha már van véleményem, miért ne irkáljam le, tök ráérek, toncsi elhúzott gyerekezni, rikimartint raktam már, úgyhogy épp uncsáztam… :D 8) és úgyis olvassa a márciusi topik nagy része, meg remélem te is bea, azért ide... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.26 10:58-kor.
Vendég
 


zsu :D komolyan? :D 8) te mázlista... :D :D akkor nem kicsit lesz király pasi a pöcsösöd... :D 8)
Vendég
 


szegény beát le be-ztem az utsó sorban, de már megszerkesztettem... :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: