Új privát üzeneted érkezett!

áááááááá hal nem .szeretem a szőrös simogatós állatokat. ezért lett malac is. kicsit osti, de kisigényű és puha, lehet simizni.mondjuk mióta kölök megvan, ő csak a másodikhelyen van.

 


enyim is guszti volt!!!!!

:shock:

Böbi

Kép

Kép
 
 


szivattál? full beszoptam, itt kerestem a há betűnél, jaj de láma vagyok... :D :D :D
Vendég
 

 
 

Akármennyire trendi, férfin rózsaszín ing akkoris buzis...

Böbi

Kép

Kép
 
 


isten hozott a klubban bosekbébi (és guszti) :D
nincs esetleg közöd szabó józsef nevezetű úriemberhez?
Vendég
 


kin volt? a félixen fogadjunk... 8)
Vendég
 


Nincs, de még lehet.... Asszem szeretőt fogok tartani...

Böbi

Kép

Kép
 
 


Ja, amúgy nemrossz.

Böbi

Kép

Kép
 
 


én most kutyát akarok, azt mondtam a gyereknek ha nagyon jó lesz a suliban, kap egyet... :D két legyet... 8) bélának tervezem elnevezni, esetleg a lajos szóba jöhet még...
Vendég
 


De igazából csak a lóvéja kéne.

Böbi

Kép

Kép
 
 


fú, ja, bottal nem nyúlnék a félixhez, hát hol van ő rikitől... :D :D amúgy meg nem csípem, egy nagyon jó barátom boxolt nála anno, nem jó arc a félix, becsszó.
Vendég
 


ki az a félix?

jéééé akkor ez a gusztávnak hívták a tengerészünk topik :lol:

kukibéb
nem is vagy szőke :!: amúgy szerintem jó poén lenne részükről...

a bodza kutya béla is egyben . mert én nem adok egy nevet. legalább 5 kell egy dolognak

 


egy pisi, esetleg egy utolsó cigi, mindjárt jövök vissza.. :D
Vendég
 


mesmeg én sem csípom a rózsaszín ingeseket. de még elmegy. na, de a múltkor egy trendi fiatalsrácon rózsaszín teniszpolo, fehér nadrág és ciklámen :shock: (plussz okádós smájli) volt. áááááá nagyon rossz volt

 


de legalább ne írnád a cigit! megakarsz őlni te lyány???? a rikizést már megszoktam(pedig kezdetben azt is halálosnak gondoltam :lol: 8) )
de ez a cigi...

 


figyi, nekem meg a hungarocel franciasali páros tűnt mennyei mannának, valamivel hadd virítsak már én is... :D :D
amúgy dehogynem, extra világos bézsszőke, ez van írva a dobozra amit a fejemre kenek kábé havonta... :D
Vendég
 


ja, a vörös képre gondolsz amit küldtem? az rééégiii bééébiiii :D
Vendég
 


most is azon röhögök így utólag mégegyszer, hogy nekiálltam keresni a há betűnél... nekiállhatnék legelészni is lassan.... :D :D
Vendég
 


remélem bosek is elment megkeresni a topikot, előző oldal alja volt a kis tréfád, hátha hátha.... vagy csak én lehetek ennyire hülye? :D 8)
Vendég
 


ja, szőke :roll: hát így már értem 8) :lol:
nemtom bosek szőke???
mondjuk énsem hittem, hogy megkeresed :roll: :wink:

 


Na, megyek tentizni, már a vaterán is elintéztem az ügyeimet. Holnap nemtom mikor leszek, reggel megyünk a piacra anyóspajtással meg az urammal (szabin lesz), remélem a reggeli tornát ismét beiktatja, feltéve ha oldalsztenderen ébred. Gyorsan megyek is aludni, legalább hamarabb reggel lesz... :wink:

Böbi

Kép

Kép
 
 


Ja, szőke vagyok, csak bebarnult kissé (nem mesterséges inteligencia, hanem tél lesz). :lol:

Böbi

Kép

Kép
 
 


háj oll,
itt vagyok, fos fáradtan, fekszem le. Évicicával kettesben szőkéskedtünk, majd jött hozzám egy régi barátnőm, aztán itt volt 9-ig. na majd holnap írok, látom Toncsi meg Foster bébi jól elvagytok.

pápuszi

ja és nekem a Félix az fúj!
Vendég
 


hú, én is lépek, apa itt illegbilleg puccosan kihívó tekintettel... :D :D :D nem hagyhatom cserben... 8) 8) 8)
puszikák bébikék, holnap nem rakok rikimartint, csakis a toncsi kedvéért :D
Vendég
 


Csőváz!!!

Remélem valami jó kis szexet álmodom, mint tegnap... :P

Böbi

Kép

Kép
 
 


te kukibéb!
ezek tényleg itthagytak minket a fogyókúránkkal, meg mindenünkkel. oszt locsoghatunk itt egymásnak.
csak tudnám, hogy a bosekcsajt mivel üldöztük el. talán nem kellett volna a félixet(még mindig nemtom az ki :roll: :oops: ) fikázni
:lol: :lol:

 


na mi van, bejelentkezem, aztán mindenki elhúz :shock:

najólvanlevagyokzsibbadva

ilyen a fejem :o
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Enyém már horkol... :evil: :evil: :evil:

Böbi

Kép

Kép
 
 


na, ezek szerint locsoghatok egyedül :roll:
nemtom api... ááá még ébren, de a kölök beteg, így kitudja mi lesz éjjel. inkább hunyunk mi is.

 


nekem kábé 20 rugót kéne most hogy adjon, hogy mellé feküdjek. Szoktunk ilyet játszani. 8) na tényleg pá, nem mintha bárki is foglalkozna most velem :evil:
Vendég
 


Hallod Jimbó, egész nap mérges voltam, hogy ma nem tudtunk menni, de következő hónapban összehozzuk oksa?

Böbi

Kép

Kép
 
 


cső jim
ha még itt vagy! ki az a félix? nehogymá ettől ne tudjak aludni :D

 


és mennyi jön össze egy hónapban? 8) :lol:

 


Mi is szoktunk Jim, amikor az apró kiesik a zsebéből vetkőzéskor és menet végén szedem össze a lepedőről... Kép

Böbi

Kép

Kép
 
 


Meg a seggemről...

Böbi

Kép

Kép
 
 


bosek
akkor te!!! ki az a félix :?:

 


Félix vmi boxos pöcs, az előbb nyomult a hal a tortán-ban. Úgy néz ki, mint egy buzi. De a gázabbik fajtája, olyan Nárays.
Vendég
 


Na TÉNYLEG megyek.

Böbi

Kép

Kép
 
 


oké bosek, összehozzuk! De lehet, jobb lenne a Westend, ez a Mammut tényleg kicsi nekem. Nem azért, mert nem fértem be, de én szeretek császkálni.
Vendég
 


Tényleg tök buzis, és szerintem sötét is.

Böbi

Kép

Kép
 
 


kösz jim! így már nyugton hunyhatok.
léc!
puszipá
toncsi

 


ja, szerintem is sötét. Mondjuk a Keleti Györgyi meg olyan, mintha transzi lenne.

na én is megyek, kilóg a belem.
Vendég
 


Jó. Ott legalább én képben vagyok. Csöveztem már egy jópárszor a vonatig.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Vazze Bosek, Blankának boldog hófordulót, már 7 hónapos, hihetetlen!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szerintem a csöcsei is szarok. Az enyém kb a köldökömig ér így estére, de inkább, mint azok.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Hali csajok!

Csak gyors bekukk, mert totál ko vagyok. Boróka ismét beteg -taknyos, köhög, piros a torka és egy kicsit lázas is -, így most már antibigyot kap. Az első adagot sikerült a torkán lenyomni. :? Még jó, hogy a panadolban volt fecskendő és, hogy ez eszembe jutott. :D Most már alszik.

Bosek! Blanka cicának is boldog hófordulót!

Jim! Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam ma elmenni. Annyira gáz napunk volt, hogy azt vettem észre, hogy délben f1-kor még pizsiben rohangáltam a lakásban. :shock:

Kép
Kép
Kép
 


csőváz 8)
Vendég
 


Köszi!! Láttad a biliárdos képet az előző oldalom?

Böbi

Kép

Kép
 
 


hú, petramama jobbulást Borónak! Pedig hiányoztál ám :cry:

jóéjszakát, én is KO vagyok, majd holnap írok, puszi
Vendég
 


Petramama, én minden nap pizsiben nyomom délig. 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: