Új privát üzeneted érkezett!

Csaknem 30 kg-ot szedtem fel terhességem alatt. (52-ről 78-ra....) 5 hónapos a babám, csak szopizik, de a mérleg mutatója még mindig 70 felett van.....sokat olvastam utána, up date fogyókúra megengedett szopi alatt, csak ésszel. Undorodom magamtól, nálam már enyhén szólva depi, ha tükörbe nézek. (pláne, hogy modellkedtem még az első babám után is.....) Aki hasonló cipőben van, írjon, talán együtt könnyebb lesz :wink:
Vendég
 


Szia Jim!

Gyere át a 90 napos diéta topikba!
Lehet diétázni szopiztatás alatt is, ésszel.
Az már egy hatalmas lépés, ha az alábbi aranyszabályokat betartod:

Este 6 után SEMMIT.
Maradékot nem eszünk és nem nassolunk
Sok víz
Szénhidrátot fehérjével nem kombinálunk.

Én szülés után 67 kg voltam, 46 napja csinálom a 90 napos diétát a saját szám íze szerint.
Most 60 kg vagyok (új mérlegem szerint) a régi szerint 59 kg.
A valódi 90 napos diéta ír sokmindent, én néha bűnözök, nassolok, de a szénhidrát nemkeverése fehérjével csodára képes.
Het 1 kg mindig lerepül és erőteljesen rácsodálkozok, hogy mégis mitől?!
A fiam születése után semmit nem kellett tennem, iszonyat jó alakom lett 32 éves koromig.
De a lányommal felpattant 14 kg.
Most, hogy 6-7 kg-ot leadtam, már jól nézek ki nagyjából, de 5 kg még jó volna, ha lemenne.
No gyere át, olvasgass bele az elejétől és vágj bele, nem bánod meg!
szia

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


szia dominika,
köszönöm, hogy írtál. Most felébredt mindkét fiam, de ahogy lesz időm, bekukkantok a 90 napos topikba. Csodálkozom, hogy lehet szopi alatt is, mert akit eddig kérdeztem, mindenki azt mondta, hogy a gyümi nap miatt nem lehet. :cry: én bírom amúgy a kiképzést, most 2 napja ápdételek és már 2 kg lement :!: tudom, nem kéne, mérnem magam minden nap, de van egy jó kis digitális mérlegem 8) Nekem a célom, hogy karácsonyig újból 52 kg legyek. :shock:
Vendég
 

 
 

Szeva Jim!!! Drukkolok ám!!!! Aztán nemér majd karácsony környékén képet feltenni magadról a másikba, mert mentem törlöm magam!!!!! :wink: :lol:

Böbi

Kép

Kép
 
 


köszi bosek a bíztatást. Apropó, nem akarsz velem együtt fogyni??? 8)
Vendég
 


Hy Jim!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Itt vonék én is!!!!!!!! Na szóval Ápdét téma........
Akkor most van az 1,2,3 ??????????
És ez szerint köll kajálni????
Tök jó, hogy neked már ment is le, én nem tudom, annyira reménytelennek tűni az a szám, hogy 52 :cry: :cry: :cry:
Ma csináltam egy kis Leg magic-et! Fúúúú készen lettem se perc alatt.
Régebben nagyon imádtam mozogni, sportolni, focizni, egyszóval mindent!
Most meg egy nagy nulla vok! :cry:
Össze kell tartanunk, mert máshogyan nem fog menni!

Hajrá Ápdéty, Norbi, Réka, Leg magic.....................5 kg!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Bocsánat :oops: :oops: :oops:

52 Kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jim!
Tegnap, tegnapelőtt nem jött össze teljesen az update...A barátság kenyér közbeszólt...Most itt figyel 3 adag massza amit el kell ajándékoznom...Kit vigyek bűnbe???

Mai reggelim pl: 2 szelet update1 kenyér, rá kefirrel kikevert túró, paprika, paradicsom...Sonka is mehetett volna rá, vagy update párizsi de az nem volt....

Különben kivettem a könyvtárból a -10 kg egy hónap alatt című könyvét...Teljesen betartható az az egy hónap....Jó kajákat ehetsz...Viszont azt írja szoptatós anyukáknak tilos, várjanak kicsit az úszógumik eltüntetésével...Nekünk az eredeti updatet lehetne csinálni, de ha én fogyókúrázok, akkor nem tudok 3-as kódú kaját enni, olyankor csak egyeseket eszek...
Pedig azt szabadna csinálni, de sokkal lassabb lenne a fogyás...Én meg türelmetlen vagyok...Pedig igaza van, az update életmódot könnyedén lehetne csinálni...Délelőtt akármi, 2-ig korlátozva, 2-től meg csak egyeseket...Biztos fogynánk úgy is....

Írni kellene hogy ki mit evett aznap, reggel délben este, és akkor egymástól ötleteket kaphatnánk...

Hajrá!!!

Ja és hogy ki mit mozgott, hátha elszégyenljük magunkat és mi is nekilátunk a mozgásnak....

Márti! Neked is hajrá!

Judit

Kép

Kép


Márti, az én célom a Ti mostani súlyotoknál is több :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :oops: :cry: :oops:

Judit

Kép

Kép


Juditk!
Hajrá neked, meg mindenkinek!!!!!!!!!
Honnan vetettek update kenyeret????? Én itt tudok venni??
Vendég
 


Update kenyeret Tesco-ban és nagyobb hipermarketekben lehet kapni. Meg Norbi shop-ban...Vagy akár netről is lehet rendelni de az drágább....

Én kitaláltam, hogy mivel pl. a kalács nagyon drága, sütök inkább 1-es piskótát, reggelikre az is jó lesz tejjel, kakaóval (édesítőszerrel)...

A kenyér viszont nagyon finom, és 12 db van benne. Ha reggel 2 és este 2 akkor 3 napig elég. 580 Ft...havi 5800 mondjuk elég sok.... :(

Judit

Kép

Kép


Hali csajok,
na ezt most kitöröljük, mert nagyon égőőő.... ha már ráérünk még pár percre...
pusszantás :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.09.10 21:21-kor.
Vendég
 


fúúúú.... tegnap este de benyomtam.... annyira jó ötletnek tűnt regisztrálni három unikum után... :oops: :oops:
hogy kell törölni magam csajok, jim te baromi rutinos vagy ebben, mit csináljak? mert naná hogy úgysem fogok írogatni.... júúúj de másnapos vagyok... ennyit az ápdétről, unikum hármas... :twisted: :twisted: :twisted:
ezt persze már reggel írom, megszerkesztve a tegnapi baromságaimat... :oops: :D
Vendég
 


ja és még mielőtt végleg visszatérnék olvasóba, bár a téma semennyire nem vág ide: jim, nehogy berakass hajat!!! nekem volt, majdnem derékig érő, és úgy szétcseszte az egész fejemet, hogy ihaj, fele hajam kihullott, ráadásul csak akkor nézett ki jól amikor baromi vékony voltam, amúgy kövérít esküszöm!!!
Vendég
 


na de jó, a Balatonról most jöttünk haza, amint rend lesz jövök és írok!!!! :wink:
Vendég
 


kedves foster lyány, ne tűnj el olvasóba lécci :wink:
Vendég
 


Hol vagytok lányok???

Tegnap isteni finom update ebédet csaptam össze. Főztem ki teljes kiőrlésű tésztát. Még anyámnál vettem a spárban update olajos halat (mondjuk szerintem bármelyik tonhal konzerv megteszi), lecsöpögtettem az olajat róla, csak egy picit hagytam és 1 nagy cikkelyekre vágott hagymával megpirítottam. Jól megborsoztam, tésztával összekevertem, meg 1-es kódú ketchuppal + reszelt Anikó sajt rá. Minden 1-es volt benne, a tészta 2-es. Délben ettem, és nagyon jólesett.

Rengeteg almám van, vmi almás update recept kéne.

Ja, és ha van felétek Aldi, az 500 g-os zabpehely 129 Ft :!:
Vendég
 


Hali!

Jim!
Ez tök jól hangzik. A tészta is 1-es kódos????
Most a 2-est meddig lehet enni, 2-ig????
Ja sikerült kenyeret vennem, és nem volt kedvem kotyvasztani magamra, mert ugye ezt rajtam kivűl senki nem kulitválja, így hát rátaláltam a Norbi mikrós kajára, és vettem egyet.
Most eszem, háááát ez zöldséges cs.mell ragu, vagy mi a szösz. :?
Annyira nem fini, de megeszem, mert éhes vagyok.
Ja és a kenyér is 2-es.
Mit csinálsz a zabpehelyből???
Vendég
 


Jim itt vagyok én is, tegnap írtam nektek egy litániát, erre ez a k...g bnet kivágott.
Hááát nem volt hangulatom még 1x leírni.
Akkor az update-t választottad?

Én végigcsinálom a 90 naposat, nekem az baromi hatékony és utána a Norbi féle kódokkal fogok enni tovább.

Csajok!

Ki hány kilóról és centiről indul?

Ja mégvalami, ha tésztát esztek, törekedjetek arra, hogy Durumtészta legyen. Norbi tésztát nem volt még gusztusom megkóstolni, olyan ízléstelen színe van. :oops:

Valahol találtam komplett heti Norbi menüt, megpróbálom nektek belinkelni, csak ki kell még guberálnom, hogy hol van.

Én ma pizzát csinálok, saját a tésztája és a szósza is.

Márti!

A leg magic igenis nagyon hatékony!Most akarok venni használtat. Barátnőmnek van, látványos eredményt produkál. Térdfájósok ne vegyék meg!!!
Nekem ab king pro-m van, 2 hónap alatt látványosan feszesítette a hasamat!Nomeg a hátamat, mert a manómat 2 hónapja még a kádból is alig tudtam kiemelni.
33 évesen 2 gyerekkel a hátam mögött lazán mutogatom a köldöktetkóm.
Na azért van még mit leszedni róla, de én már ezzel is elégedett vagyok.:-)
Hajrá fogyókúra!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Jim itt vagyok én is, tegnap írtam nektek egy litániát, erre ez a k...g bnet kivágott.
Hááát nem volt hangulatom még 1x leírni.
Akkor az update-t választottad?

Én végigcsinálom a 90 naposat, nekem az baromi hatékony és utána a Norbi féle kódokkal fogok enni tovább.

Csajok!

Ki hány kilóról és centiről indul?

Ja mégvalami, ha tésztát esztek, törekedjetek arra, hogy Durumtészta legyen. Norbi tésztát nem volt még gusztusom megkóstolni, olyan ízléstelen színe van. :oops:

Valahol találtam komplett heti Norbi menüt, megpróbálom nektek belinkelni, csak ki kell még guberálnom, hogy hol van.

Én ma pizzát csinálok, saját a tésztája és a szósza is.

Márti!

A leg magic igenis nagyon hatékony!Most akarok venni használtat. Barátnőmnek van, látványos eredményt produkál. Térdfájósok ne vegyék meg!!!
Nekem ab king pro-m van, 2 hónap alatt látványosan feszesítette a hasamat!Nomeg a hátamat, mert a manómat 2 hónapja még a kádból is alig tudtam kiemelni.
33 évesen 2 gyerekkel a hátam mögött lazán mutogatom a köldöktetkóm.
Na azért van még mit leszedni róla, de én már ezzel is elégedett vagyok.:-)
Hajrá fogyókúra!!!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Szia Dominika!

Gratulálok a 39 napod-hoz!!!!
Nem semmi azt végig csinálni, és te szoptatsz még???
Én is arra gondolok, hogy a gyümi nap, meg víz nap ideje alatt lesz-e elég tejcsi????
Egyébként már én is csináltam a 90 napost! 1 hó alatt ment le 9 kg!
Szóval nekem bevállt, csak a szopi miatt nem merek belefogni.
Tegnap már elkezdtem a Leg-magic-et is! Hát nem valami sok ment, de majd csak belejövök!
Én 74-ről kezdek, sajnos ( vagy nem???) én nem tudom mindig mérni magam, mert itthon nincs mérleg. :shock:
Csak bent a cégnél!
Nem is akarok venni, talán jobb így! Egy héten egyszer majd lemérlegelem majd magam. 8)

Pizza???
Akkor ha nem egyéb neked szénhidrát napod van???? :D
Az nagyon jóóóóóóóóóó!!!

Te hogyan készíted a tésztáját???? És a szószt???
Vendég
 


Jim!
Itt az idő, hogy én is csatlakozzak a fogyiklubba.
A babáink mindjárt fél évesek. Most már kezdeni kell nekem is valamit magammal. Az update nagyjából szimpi nekem is. :wink:
Csak az nem szimpi benne, hogy le kell mondani dolgokról. :lol: :lol: :lol:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


90-en naposat én is csináltam, csak nem jutottam a végéig. kb 50 napig ment a dolog. Nekem a mozgás segített mindig sokat. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


Ja a sajtokról:

1. kód.
allgautaler ementáli, anett,balkán sós, chavroux kecske, edami, feta, flamenguitó, fokhagymás, frico, füstölt edami, gomolya, kecske natur, köményes, körözöttes, márványsajt, milli gomolya, milli mozarella, mizó anikó, mozarella szarvasi, óvári, pálpusztai, profi, sole, sport, szarvasi, tihanyi, tolnai.

2.kód
bakony, blanchette, bolgár, fino, karaván, pannónia, parenyica, rokfortkrém, tihany, toasty, trapista.

3. kód az összes többi.
Vendég
 


juditkecskemet írta:Márti, az én célom a Ti mostani súlyotoknál is több :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :oops: :cry: :oops:

ja és ezt én is lemondhatom. :oops: :lol: :oops:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


Szia Pumperka!

De jó, hogy te is itt vagy! Örülök nagyon!!!!!
Tejcsivel mi a helyzet???? Nagyon drukkolok nektek, hogy helyre álljon, de ha már nem lesz meg a mensid, akkor biztos visszaálltok a régi kerék vágásba!


Egy jó recept, szerintem péntekre ezt fogom megcsinálni


Sajtos Sertéskaraj 1

Hozzávalók:
4 adaghoz
4 szelet sertéskaraj
másfél evőkanál olivaolaj
10dkg füstölt mozzarella
1/2 teáskanál édes nemes paprika
tengeri só
őrölt bors







Elkészítés:


Előrelátóan 220 fokra melegítjük a sütőt. A húst megmossuk, szárazra töröljük, sóval és borssal ízesítjük. Felforrósított olivaolajban a hús, mindkét oldalát sötétbarnára sütjük. A szeleteket kivesszük, és tűzálló edénybe egymás mellé fektetjük. Sajtot reszelünk, kicsit torkoskodunk, és ami maradt, azt elosztjuk a húsokon. Az egész költeményt egyenletesen megszórjuk paprikával. Forró sütőben kb.10 percig sütjük (ha gázsütőnk van, a legmagasabb fokozatot használjuk). Akkor jó, ha a sajt megolvad, elszégyelli magát, és enyhén pirosas színt kap.
Vendég
 


Sajnálom, de tudom, hogy mindketten nagyon ügyes csajok vagytok, és szerintem így sokkal könyebben fog menni, hisz erőt adunk egymásnak! :)
Vendég
 


És egy kis desszert:

Ananászos túrós rétes Update: 2-es kód recept
Kategória:


Hozzávalók:


1 csomag réteslap - 12 lapos -
75 dkg túró
3 tojás sárgája
2 konzerv ananász (Persze lehet más gyümölcs is, de akkor el ne feledjünk új nevet adni a sütinek!)
némi mazsola
édesítőszer
2-3 evőkanálnyi olíva olaj

Elkészítés:
Mivel olyan trükkösek voltunk, hogy készen vettük a réteslapot, először a tölteléket készítjük el. Először is bekapunk néhány szem mazsolát, a többit alig 5 percre vízbe tesszük.
A túrót egy edényben villával összetörjük, majd hozzákeverjük a tojás sárgáját és az édesítőszert. Felbontjuk az ananászkonzervet, és rövid közelharcot követően elosztjuk a levét a kunyeráló családtagok között.
A megduzzadt mazsolát az ananásszal együtt keverjük bele a túrós masszába.
Itt az ideje megküzdeni a réteslappal! Hogy ne ragadjon és törjön annyira, egy benedvesített törlőkendőt terítünk alá. Némi matematikai készséggel a 12 lapos réteslapot válasszuk 4 felé, darabonként 3 lapra.
Ezután az első 3 lapot hagyjuk a nedves törlőkendőn és a lapok között vékonyan kenjünk szét néhány csepp olíva olajat. A töltelékből- hasonlóan, mint a palacsinta készítésénél - a lap egyik végébe, hosszában helyezzük el a masszát. Eztán a réteslapot a töltelékkel együtt nagy nehezen feltekerjük, majd a kiolajozott tepsibe tesszük. Hasonlóképpen készítjük el a másik 3 rúd rétest is, legvégül a rétesek tetejét, leges legvégül pedig a homlokunkat vizes kézzel átsimítjuk.
A rétest előmelegített sütőben, 200-220C-on kb. 25-30 percig aranybarnára sütjük.
Vendég
 


Jim!

Sütőtökös cucc: :lol:

Update 1 Tepsis zöldség (18g szénhidrát, 237 kcal/adag) recept
Kategória:


Hozzávalók:
Hozzávalók 4 személyre:
50 dkg paradicsom,
30 dkg padlizsán,
30 dkg cukkini,
30 dkg sütőtök,
4 evőkanál olaj,
só,
bors,
rozmaring,
oregano,
kakukkfű,
ánizs

Elkészítés:
A cukkinit, padlizsánt és a sütőtököt meghámozzuk, és vékonyan felszeleteljük. A paradicsomot forró vízbe mártjuk, héját lehúzzuk, majd karikára vágjuk, és egy olajjal kikent tepsibe lerakjuk a a többi zöldségfélével. Alulra a sütőtök kerüljön, amit tört ánizzsal fűszerezünk, majd a paradicsom, melyet oreganóval hintünk meg. A padlizsánt kakukkfűvel, a cukkinit rozmaringgal szórjuk meg, és rétegenként sózzuk, borsozzuk. A maradék olajjal leöntjük a rakott zöldségek tetejét és először alufólia alatt, majd azt levéve, kb.1 órát sütjük, pároljuk.

Kalóriatartalom: 237 kcal
Szénhidráttartalom: 18 gramm
Vendég
 


de jó lányok, írjatok csak! Együtt csak könnyebb lesz!

Márti, sima teljes kiőrlésű lisztből készült durum tésztát főztem ki, az kettes kód. A kettest 3-ig lehet enni, de én 1-ig eszem inkább...

Rengeteg receptet találtam a hoxa portálon, igényelne még szerkesztgetést, de feltöltöm -legalábbis megpróbálom-

69,8 kg voltam reggel, el sem hiszem, hogy nem 7-tel kezdődött! Elég hetente egyszer mérlegelni, de én nem bírom ki :oops:
Vendég
 


Vendég
 


Na mennem kell, mert én itt updéttelek, a család meg éhen fog halni, ha hazagyün, mert kaja nincs, csak update kenyér!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


jééé, fel tudtam tölteni :o

Márti, hú de jó receptek! Köszi!!! Almás sütit akarok majd csinálni, úgy döntöttem, fotózni is fogom minden nap, miket csinálok, hátha úgy könnyebb kiválogatni, mit főzzünk :wink:

dominika, de jó neked, már nincs sok vissza a 90 naposból, a szopi miatt nem mertem bevállalni :wink:
Vendég
 


b.márti77 írta:Na mennem kell, mert én itt updéttelek, a család meg éhen fog halni, ha hazagyün, mert kaja nincs, csak update kenyér!
:lol: :lol: :lol: :lol:


ISMERŐS!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Csajok!

Higgyétek el, hogy igenis leolvadnak azok a kilók, csak kezdjétek el bátran a diétát!
Én is nagyon szkeptikus voltam, eddig 6 kg lement!Pedig lazán veszem a diétát!

Márti!

Víznapot nem tartok, a gyüminapot egyenlőre szintén kihagyom (eddig volt), mert az allergiám miatt a gyümik súlyos keresztallergiát okoztak. Ez van.
Ennek ellenére fogyok.
Nekem nem gond, ha délig gyümit eszek, mert sose voltam az a reggelizős fajta.
Sajna kislányomat csak 5 hónapos koráig tudtam ellátni anyatejjel, az is csak 1 mellemben volt, így tápszert is kapott.

Ennek ellenére stramm kölyök, sose volt beteg eddig. Kopp kopp
Egyébként a fiam csak tápszeres volt, most 14 éves, és soha semmi baja nem volt (néha egy kis 2-3 napos nátha, 1x bárányhimlő).No mindegy ez más téma.

A 91 napos diétát a legtöbbünk víznap nélkül csinálja.
Minek annyi szadizás, nemde?

Nekem tetszik ez az Update is, de a diétámat már nem akarom félbehagyni.

Mérleg: amióta van egy digitálisom, minden nap rápattanaok. Megfogadtam a múlt héten, hogy CSAK heti 1x mérlegelek.
Hogy miért? Borzasztóan frusztráló, ha minden nap rálépsz és látod a súlyod ingadozását.
Lehetsz egyik reggel 60 kg, másnap 61 kg. Ez nem biztos, hogy azt jelenti, hogy híztál.

No hamarosan leírom a pizza és pizzaszósz receptjét, most lépek, mert nyávog a csajszikám és a tészta se halad.

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Visszatértem............ de csak 1 pár percre!!!!!

Forró drót, ellőttem egy telefont apának, kb. 1 óra múlva robbannak hazza!
Pizzát fogok nekik sütni! Én ugye már kajáltam, nekik meg jó lesz most az!
Majd holnap kapnak valami jobbat!

Jim!
Az jó ha fotózzuk, én ezt csinálom, te azt a harmadik megint mást, és tudjuk mutogatni, meg hogy jó-e vagy gáz!
Fa...a ötlet!
Csütörtökön megyek majd lemérlegelem magam!

dominika!
Ja így már értem!!!!! így nem kell aggódj a tejcsi miatt!

Na most már tényleg megyek gyúrni a tésztát!


Puszi!
Vendég
 


Márti!

A 90 napos diéta nem teszi tönkre a tejcsit.
De ahogy olvastam a komplett update-s étrendet, az sem.

Amúgy tejcsizés mellett napi 1x ettem, mégsem ment el tőle a tejem.
Közte csak almát répát meg ilyeneket rágcsáltam.

Jaaa és a konyhamalacozás a legrosszabb, amit tehetünk a fogyó ellen.
:wink:

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Dominika, Foster!
Jó hogy jöttetek, csatlakoztatok....Együtt sokkal könnyebb lesz..
Foster jó sok kg-ot ledobtál az update-tel. Ez erőt ad...

Pumperka!
Neked is nagyon örülök...

Jim!
Szuper a recept összeállítás!!! :!: :!: :D :D Nagyon örülök neki, köszi. Zabpehelyre, zabkorpára állok rá, mert a gofri is szuper volt.

Sajnos én ma nem update-eltem...Csak félig meddig. :oops: Nincs itthon kenyerem....

Judit

Kép

Kép


judit, örülök, hogy örülsz a recepteknek! Na ezt most jól megmondtam :D

Képzeljétek, annyira jó dolgot találtam ki! Ettem volna vmi sós csemegét, persze 3 után. Mi az ami 1-es kódú és rágcsálnivaló? Jim kitalálta!!!!

Szóval a recept:

Sós zabtallér

40 dkg zabpehely
2 kanál só
1 kanál köménymag
1 tojás
raktam bele pici chillipaprikát, de ez elhagyható
250 ml natúr joghurt
kb 100 ml víz

A zabpelyhet ledaráltam, tök jó liszt állaga lett. Összegyurmáztam az egészet, golyókat formáltam, majd sodrófával lapingyósra nyújtottam, nem ragadt! Mivel nincs tallérsütőm, gofri sütőben sütöttem, legmagasabb fokozaton! Tényleg finom rágcsálnivaló és update 1-es!!! A legjobb az egészben, hogy a zabpehely olcsó és így ledarálva szerintem sok receptbe bele lehet csempészni, amibe liszt kellene :D

Képek hozzá:


Kép

ezen daráltam a zabpelyhet

Kép

darált zabpehely így néz ki (szerintem kókuszgolyóba is tuti lesz)

Kép

tallérok

Megkérem holnap a férjem, engem is fotózzon le, most hogy nézek ki. Remélem eljön majd az a pillanat, amikor mellérakhatom a vékony(abb) Jim fotót!

foster, írjál már!!!!
Vendég
 


ja, az első tallér alá raktam kis olivaolajat, de szerintem felesleges, mert nem ragadt abszolút!
Vendég
 


Jim!
És finom lett a tallér?
Sovány sajtot is lehet bele tenni, szerintem az még jobban feldobnám.
Nagyon ügyi vagy!
Én nem merek azért ennyire önállóan kísérletezni...Ki fogom próbálni... :D
Update gofrit csináltál már?
Javaslom, hogy a zabkorpát is daráld le!

Én vettem zabpehelylisztet. Szerinted az micsoda? Zabpehely ledarálva?
Mert teljesen liszt állaga van. És nem volt drága...

Judit

Kép

Kép


Sziasztok!

Jim!
De kis ügyi vagy! De nekem nincs gofri sütöm, és a melegszenya sütőt is kidobtam, mert széttörtem. :?
Valami mással kitudnám sütni???

Azt akartam még kérdezni, hogy az édesítőszer nem káros a babákra???????
Tehát úgy gondolom, hogy én megeszem ő meg szopi, és nem lesz baja??????????

dominika!
Napi 1* ettél??? És azt mikor???
Ez tök jó, hogy nem ment el a tejcsi!

Juditk!
Tennél fel egy fotót a kenyeredről???
Mert én csak 2 tudtam venni. Milyen az 1-es?

Ma megcsinálom azt a karajos cucot!

Ja Jim tudod mit akarok már nagyon rég megkérdezni, hogy a pircingeddel mi van????
Mert képezeld én vissza tudtam tenni. Azt hittem, hogy beforrt, és ahogy dugtam pupos lett, kijött valami trutyi, lefertőtlenítettem, és ott van benne. :P
Vendég
 


http://www.fogyokurak.hu/update-heti-etrendek--cikk

No lányok, itt egy komplett Norbi-s menüsor nektek, hátha hasznát veszitek.
Így tudtok tervezni vele és ahogy elnézem, a család is eheti, no legfeljebb nem kell bevallani nekik, hogy ez Norbis étrend.

Lesz majd nagy meglepi aztán, ha apa rááll a mérlegre is utólag leesik neki, hogy nem is volt éhes mellette....

Márti!

Egyszerűen nem jutott időm enni.
A sztori a következő: egy régi melldaganatom miatt csak az egyik mellemben volt tej.
Mikor hazajöttünk a kórházból 20 mili volt a ciciben. Rendszeres 30-40 perces fejésekkel ezt 350-450 milire tudtam feltornázni, hogy a lányomnak legyen anyateje.
No persze a gépi fejés viszont annyira megviselte a bimbit, hogy néha üvegből adtam neki oda és nem ciciztünk.

Így kb 5 hónapos koráig tudtam neki tejet adni, aztán egyik pillanatról a másikra leapadt a tejem.
Tulajdonképp mikor nem fejtem és szoptattam, akkor főztem és takarítottam.
Így sokszor délutánra-estére készült el a kaja, addig bekaptam 1-2 falatot, aztán apával együtt vacsiztam.
Soxor mire leesett, hogy nem ettem, addigra késő este vagy délután lett.

Segítségem nem volt és van egy kamasz fiam is, akivel ugyanúgy kell foglalkozni, pláne tanulni.

Ennyi a történet. Ennek ellenére volt tejcsi és nem volt rossz, mert Domi hízott tőle.

Egyébként nézd meg a cukrosokat! Nekik kőkemény a diétájuk, mégis tudnak mellette szoptatni.
A lényeg: hogy ne drasztikusan változtassunk a dolgokon, hanem apránként.

Először hagyjuk el a konyhamalacos falatokat.
Cseréljük le MINDEN itókánkat szénsavmentes vízre, vegyünk 1,5 %-os tejet, a kávét meg Xylitollal igyük mert a xylit-ben 40%-al kevesebb a szénhidrát mint a cukorban és biza ugyanolyan édes és nincs mellékíze mint az édesítőszereknek.
1 doboz Márkus féla Xylitol por ára ugyan 1000 Ft, de én csak kávéba használom és tökjó!!!
Van kakaója is!
Bio boltokban kapható.

Na most megyek, a mai napi menüm:

Reggeli: 2 db alma (rühellek reggelizni, mondtam már)
Ebéd: 1 krinolin mustárral
VacsI: grillezett kifilézett csirkecomb (1 napja pácolom már) friss salátával

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


JIm!
Szuper kreatív vagy!
Akkor jól értem, hogy a lisztes dolgokat zabpehellyel, ill. azt darálva kell helyettesíteni? És az minden estben egyes?
A receptek amit linkeltél mind 1-es?

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


dominika1 írta:Márti!



Jaaa és a konyhamalacozás a legrosszabb, amit tehetünk a fogyó ellen.
:wink:

Én is ezt vettem észre, nálam ez az egyik fő bűnös! :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


Lehet, hogy valahová már tettetek fel(talán Te Judit)jó kódtáblát, de én nem találom, és a neten is olyat találtam amiben sopk alapélelmiszer nincs benne. :cry:
zóval, ha tudtok egy jó kódtáblát, akkor lécccccci... :wink:

Pumperka

Kép
Kép
Kép
 


Pumperka!

A számból, akarom mondani az ujjamból vetted ki a szót.
Én is szeretnék kérni olyan kódos táblát, Norbifélét!!!!

Lécci lécci
lécci!

Kép

Kép

Kép

Üdv: Kriszta
 


Csajok, itt van minden, illetve beszúrok még norbis linket mindjárt:

1219839429.6114.doc
Vendég
 


majd jövök, de nagoyn kínlódok a vesémmel. (attól függetlenül nekiálltam egy almás sütinek, majd kép és fotó megy róla, de most le kell dőlnöm)

norbis kódok, link:

http://norbi.vphone.hu/aktualis_kodlista/
Vendég
 


Köszi Jim!

Javulást!

Én meg nem bírtam magammal ezért gyorsan sütöttem zabkorpás, zabpelyhes palacsintát.
Ugyanúgy mint az eredetit csak kis mennyiséget, liszt helyett korpa és pehely. Meg egy kis édesítő is. 2 tojás, tej, ásványvíz, só, szódabikarbóna.
Nem ájultam el tőle de finom volt. Azért a múltkori almás palacsintám ízletesebb volt.

Judit

Kép

Kép

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron