Új privát üzeneted érkezett!

és már megint egyedül nyomom és már megint laptető... :twisted:
ezért most bosszúból elmegyek cigizni... hallod évi, cigizni... meggyújtom, beleszívok, ahh ahogy a füst átjárja a tüdőmet... majd kifújom... tök jó lesz... (szánalmas vagyok, tudom) :D
Vendég
 


Egyik nagyon kreatív volt szobatársam szerint, úgy nézek ki, mint egy szlovák színésznő, ezért elnevezett bosek letkesovának... :lol: :lol: Szerintem a böskéből jött neki... Nagyon sokan hívnak így azóta is...

Böbi

Kép

Kép
 
 


itt vok.me a kölök is
na, ha ezek beittak, akkor meglesz évibéb negyedik berugása, hátha a főváros utcáit is megtiszetli valamivel :wink:

 

 
 

Hallod-e Foster, tesómnak kocsmája van, ma is ott nyomultunk, mint minden nap...

Kép

Böbi

Kép

Kép
 
 


akkor most már ezt is tudom! időnként érdekelnek az ilyen dolgok is :shock: :lol:
ja és nem értettem a rövidítéseket a du hozzászólásodban! mikre jártál. én lenni vidéki kispicsa :oops: :D

 


Szóval gyertek le Letkéscitybe, és itt fogjuk egymást támogatni:
www.pincesorozo.hu

Böbi

Kép

Kép
 
 


AKG = Alternatív Közgazdasági Gimnázium
KEK = Kertészeti Egyetem

Böbi

Kép

Kép
 
 


Bocs csajok, de át kell vonulnom a hálóba tvzni, mert apa a köcsög háborús szart nézi, én meg a halatortánt akarom. Hiába ugatok neki, kapcsolja át, szarik rám. Ha nem lett volna ungabunga tegnap, akkor most kapna is, de így nem bántom... Kép

Böbi

Kép

Kép
 
 


nézem a menetrendet... letkés... ma má' nincs járat, holnap reggel ott vagyok :D
Vendég
 


na csá, ezek a pasik... :roll:
én nem nézem a hal a tortánt, mert abban esznek, én meg nem, kapják be. :x
Vendég
 


toncsikám, ketten tartjuk a frontot ezek szerint... :D
Vendég
 


hehe... :D ja, évibébi lerókázza a mammut tövét, a jim meg fogja közben a haját... :D
Vendég
 


de jó nekik... (vágyakozós szmájli)
Vendég
 


király. szóval egyedül tartom a frontot. akkor én se, vagy mégis?... szúrjak be pár rikimartin klippet esetleg?... :D :D :D
Vendég
 


no nem bánom... :D :D akkor közkívánatra újra a kedvencem, amiben a legszebb.... :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=v9QvXJu5Q-Q
Vendég
 


Na, reklám van :lol:

Böbi

Kép

Kép
 
 


Foster, kezeket a billentyűzetre!!!! :wink:

Böbi

Kép

Kép
 
 


csőre töltve uram! (bokacsattogás)
Vendég
 


király video, betettem a favoritba!!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


Úgyértem rikinézés közben!!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


kukibéb
itt linkelsz oszt még csodálkszol, hogy távolmaradok :shock: :lol:

klassz hely lehet, most a tejszínhaboskapuccsinó érdekelt legjobban :oops:

 


és még szívat is... :D
Vendég
 


Az nagyon tutkeráj, és kb. fél liter :wink:

Böbi

Kép

Kép
 
 


hehe, rikinézés közben teljes testtel a monitorra tapadok... :D :D
Vendég
 


voltam ám, csak a családban én vagyok az "orvos" :shock: :roll: :lol: így orrot kellett szívni, meg cseppenteni. ja, meg el kellett ásnom a tengerimalacomat is.
de vagyok, api altat

 


Tényleg, jó hogy mondod, holnap majd azt vedelek... 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 


Api altat?? Cicivel?? :shock: Kép

Böbi

Kép

Kép
 
 


elhunyt szegény állat, vagy miért ástad el?... :shock: :shock: :shock: vagy megint kuki vagyok, és a tengerimalacok igénylik az elásást, csak én nem tudok róla?... :shock:
Vendég
 


Enyim már az elő csöcsön bealudt, a másodikat meg álmában itta ki... 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 


Most is a nagyágyban terpeszkedve, hanyatfekve, kezeket magastartásban alszik... :D Olyan édes... Megyek is mellé megnézni a második felét.

Böbi

Kép

Kép
 
 


valószínűleg api dudorászva altat bosekbébi, vagy versikékkel, tündérporral, miegymással... :D
Vendég
 


Nem mondooood?

Böbi

Kép

Kép
 
 


ja, api először kalákát hallgattat a gyerekkel, ekkor gyerek tümmed, aztán keringődalamra saját szöveggel elringatja és irány a kiságy.
malacot elásni=kajátadni és lefektetni.mert ő is mégiscsak a mi gyerekünk 8) :lol:

 


ok, akkor nem kívánok részvétet, és nem érzem magam hülyének, ez is csak toncsiszó volt. :D
Vendég
 


nálunk az orrszívás a következőképpen néz ki, mióta drága gyermekem úgy döntött, hogy már a porszívó látványától is kiborul:
1. anya porszívót kihoz, gyermek arcán ijedtség
2. anya porszívót bekapcsol, gyermek éktelen bömbibe kezd
3. köcsöganya kivár fél percet, majd porszívót kikapcsol
4. anya bömbitől kicsordult deci taknyot letörli, majd porszívót visszaviszi.
nem hagyja bakker, mi mást tehetnék? így legalább kijön.. :D 8)
Vendég
 


ma van a tizedik napom estéjeeee jeeeee.... :D :D :D
Vendég
 


egyet sajna már tényleg elástunk :( :( az örök szénamezőkön eszeget Gusztáv! de Benőke még itt boldogít minket :o

és holnap "eszel " már? vagy ráhúzol még? hát kiványcsi leszek! és az arcodon is látszik. és a hasad lett kisebb vagy mindened?
lötyögsz a bőrödben :wink:

 


ne bassz már toncsi, nekem egyszer volt tengerimalacom, gusztávnak hívtam és tök hamar meghalt...
Vendég
 


az arcomon nagyon látszik, egész normál méretű lett a fejem.. :D meg mindenemen, úgy ánblokk keskenyedtem, a bőröm meg király, semennyire nem lötyög, biztos a sok víz miatt, no meg a szauna se tehetett rosszat... :D
Vendég
 


szabó józsef, gusztáv.... sok lesz ez már véletlennek toncsibébi... :D :D
Vendég
 


elég sok hasonló dolgunk van :shock: :D

na, ha tutira túl éled lehet tényleg kipróbálom majd szopi végén.

csak ketten nyomjuk :shock: nem mi hanem a topik fogyott el! :evil: vagy mindenki zabál és nem mer jönni, bosek is kajás műsort néz..

 


ja, szerintem ráhúzok még, az életben mégegyszer nem lesz ilyen kitartásom, most egész bele vagyok törődve a nemevésbe már.... :roll: jó lenne végignyomni még a hétvégét, aztán a jövő hetet a visszaállásra szánnám.... ha mondjuk holnap rögtön nyomathatnék szalámit, tuti megtenném, de így... narilé, zöldségleves... a juharos lötyi se sokkal rosszabb, legalább lemegy még egy-két kiló...
Vendég
 


hát, ja
ilyen lelki rokonság féle :shock: vagy nemtom az ilyet, hogy magyarázák :roll:
mesélj még vagy kérdezz hátha más is hasonló :wink:

 


ja, az árulók :x
Vendég
 


vót macskám is, a marci... neked? :D
Vendég
 


nem panelban laktunk Kecskeméten. de volt hobbykertünk és volt két kutyám: pufi és zsömi. most buksi meg bodza van helyettük. de azok már inkább a szüleimé. de csípom a cicákat is. tulkép minden állatot(a nagyon barmokat nem :wink: ) kivéve atomparám az éjjelilepkék és útálom a csigákat :shock:

 


valamint halaim, guppik, nagyon utáltam őket, akkora köcsögök voltak, hogy folyton kiugráltak az akváriumból... :shock: minden reggel félve keltem, hogy vajon hány kiszáradt halhullát kell kerülgetnem mikor megyek brunyálni... :evil: megvártam míg mind kiugrott, aztán soha többé guppi.. de valószínűleg én voltam a balfasz, vagy kellett volna tető az akváriumra.... :roll:
Vendég
 


a többiek nyitottak egy hogyan fogyjanak le a márciusiak topikot :roll: :lol:
akkor akik ebből kimaradtunk
éda? merre????

 


fúj és képzeld nálunk eső után mostanában tele van az udvar hosszúkás meztelencsigákkal....brrrrr..... hát nekem sem az állatvilág megmentése jut eszembe mikor rálépek egyre és majd eltaknyolok... fúj, most is kiráz a hideg.... :shock:
Vendég
 


komolyan, ezt meg kell néznem... :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron