Új privát üzeneted érkezett!

itt szépen süt a nap :D nemhiába a napfény városa :D . bár ezt nyáron nem annyira élvezem :?
enyim gyerek alszik, lassan kel...
toncsi

 


kukibéb
te merre laksz?

 


hát ez nehezen ment ma... :? mindegy, horpaszt, az a lényeg... :D
én is vidéki parasztjányka vagyok :D 8) megírom mélben toncsi a pontos helymeghatározást... :D
márti, erobikos bige nagyon kemény... :shock: :shock: bár dobott az önbizalmamon, hát mit nyavalygok én... 8) 8)
Vendég
 

 
 

enyim is nyüsszögött. először nyagi volt, aztán gondoltam cicin altatás, de aztán ott is rít, aztán orrszívó, orrcsöpp, aztán másik cici és már 2órája horpaszt.
ha már látom a fogát(van egy halvány fehércsík és egy pötty az alsó ínyében) akkor az mikora lesz kint? :?: napok, hetek, hónapok :?:
toncsi

 


persze nyűgi volt. azért ennyire hülye szavakat én sem találok ki :wink: :D
és tegnap óta képtelen vagyok egy mondatot elgépelés nélkül leírni, de nemtom miért :roll:

 


jimék már sütit zabálnak... :twisted: kábé, talán legalábbis...
Vendég
 


toncsi!
nekünk is volt pötty (fehér) de az nem a foga volt, hanem vándor cysta, teljesen ártalmatlan.....
Vendég
 


Toncsi, Vikónak két hét alatt jött ki egyszerre a két alsó foga.
Márti, köszöni Vikó-baba a köszöntést! (Most itt kábul a cicin. :) )
Én meg elmulasztottam a te Bencédet megköszönteni! :oops: Pedig volt eszemben aznap. :roll:
Jim, a lányka két hűtőmágnest is lenyúlt tőletek. :oops: Majd legközelebb visszaszolgáltatom.
(Nagy vigyorral hozta ki reggel: "Momo néni, tiém." :lol: )
Vendég
 


mi az, hogy vándor ciszta :shock: :?: az én gyerekem szájában? hogy képzeli :evil: :lol:
de vonal is van! és ha ciszta akkor mit kell vele csinálni?
toncsi

 


Vikónak és Borókának én is boldog felediket kívánok!!! :D :D :D
nem feltétlen vándorciszta, nekünk is vót fehér pötty, az lehet a fog egyik hegye is szerintem...
Vendég
 


de ha már az, akkor napok toncsibébi... aztán pár nyugis nap jön majd, és pont mire megint lelazulsz, jön a következő fog... :twisted: hülye fogak, nekem is tököm kivan, minden éjjel fent vagyunk a rágók miatt, nekünk most az jön... :x
Vendég
 


jééé, pedig aszittem én nem nyomom többes szám első személyben, de mégis.... :D :D szóval a gyereknek jön, bár gondolom ezt mindenki sejtette.... :D :D
Vendég
 


Beuska, igen, Jim szuper, volt terülj asztalkám, meg minden, telitömött, és még indulás előtt nekiállt gofrit sütni, hogy vigyünk haza. (Valami hihetetlen pozitív kisugárzása lehet a gyerekekre is, mert a lányom magától nekiállt levest enni, amit itthon egy évben egyszer tesz meg. :shock: )

Foster, neked is köszi! És tényleg, Borókával egyidősek, úgyhogy neki is boldog felediket, Blankának meg boldog +1-ediket. :wink:
Vendég
 


Szevasztok!! Visszaolvastam, látom megint nem voltatok rám tekintettel, 5 oldal??? :shock: :evil: :x :x

Mindjárt jövök, csak megetetem a kiscsajt, kész a husija.

Hogy addig se unatkozzatok:

http://www.youtube.com/watch?v=kt7L4X4li_k

Toncsi, külön Neked a hosszúhaj miatt...

Böbi

Kép

Kép
 
 


Zsu!
Majd a 7 hónapos köszöntőnél bepótolod, eggyel több felkiáltó jelet kérünk......... :lol: :lol: :lol:

toncsi!
nekünk is volt, és teljesen ártalmatlan, nem csinál semmit.......
de lehet a foga hegye, de az sztem nem pöttynek látszik...
majd kiderül..
egyébként, ha jön a fogok, attól is betakonykórosodhatnak...
Vendég
 


Blankabébinek meg boldog hetedik hónapot!

amúgy én gáz vagyok ám ilyenben, a saját szülinapom is képes vagyok elfelejteni, úgyhogy mindig becsatlakozom ha valaki figyelmesebb elkezdi a köszöntést... :oops: :D
Vendég
 


feketehajú gitáros csávókát bevállalnám... :D :D 8) persze csak miután megnyiratkozott és lemosta a körömlakkját... :D :D :D
Vendég
 


Köszönjük szépen a köszöntéseket és mi is boldogat kívánunk a ma ünneplőknek!!! Hálából rakok fel képeket...

Foster, nekem túl gebe, a testesebbeket szeretem!!! :wink: Pl. nézd meg az exemet: http://auto.indavideo.hu/video/Crazy_Gr ... a_szabadon Az énekes.... Tényleg Toncsi, én is csípem a hosszúhajúakat!! :lol:

Böbi

Kép

Kép
 
 


Na, akkor nosztalgiázzunk...

így cseng a telefonom, ha apa hív: http://www.youtube.com/watch?v=RHsDa9_HSlA

Böbi

Kép

Kép
 
 


na jó, egy esetben jöhet a hosszú haj: mint a klipben, hátrakötve, kendő rajta, napszendzsó, kis kecskeszakállal és némi tetkóval megbolondítva az összkép... akkor nem bánom... :D :D :D igen, ha így testesebb az nem gáz, van ott izom úgy látom, persze ha nem puhos a póló alatt, de majd bosekbébi mindjárt mesél nekünk erről.. :D :D
Vendég
 


jaj, ezt úgy szeretem, az alternatív korszakom után jött a hippizenés korszakom, majdnem csak joplint meg doorsot meg hendrixet meg csupa ilyen vúdsztoki mjúzikot hallgattam pár évig... (múltba merengős szmájli)
Vendég
 


úristen én nagyon öreg vagyok... :shock: :shock: legalábbis tizennyolc éves koromban egy harmincon felüli fél lábbal a sírban lévőnek tűnt... :shock:
Vendég
 


sőt,vazze, most kezdek el agyalni, ééééén vagyok itt a legöregebb?! :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


na megyek, el kell szívnom egy cigit erre a sokkra... :roll:
Vendég
 


Márti, örülök hogy jobban vagy, egyébként felfázásra a sumetrolim a legjobb!!!!

Toncsi, Hédinek jobbulást!!! Nekünk orrcsepp helyett most orrkenőcs van, és sokkal jobb, én a mellkasára kenem.

Éda, kolesz??? Legkirályabb hely, én 9 évig laktam kóterban!!! Legjobb éveim voltak.... Reggel öltözködésnél min. 3 ruhatárból választhattam, kávé cigi után sorsoltunk, ki hova megy szarni, délután egy kis fű után boltlátogatás, pelenkáspultbámulás (nagyon jó szines!!), aztán zabálás, döglés, másnap lógás!!! Király!!! 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 


cső
api el, gyerek felkelt :D
kösz a fogasat!
kölköknek boldog hófordulót!
úúúúúúúúúúgy úúúúúúúúúútálom ezt a gépet, hogy nem leh et rajta videjóóót nézni :evil: :evil: :(
de nem is értem igazából, mert a vikó-martin videót megtudtam. bosek elsőt nem,expasisat szakaszosan :? :shock: hát nem értrem.
nem rossz az ex, bár én tényleg a kicsit sovibbakat...bár egyébként változó ám, mert útáltam a szőkéket és az egyik örökszerelemhaverom szőke, zöldszem :shock: . megb ugye egy idő után már nem válogat úgy az ember, hanem becsüli, ami van.

alabama
na, az az egyik kedvenc :D :D :D még api meg is tanulta nekem gitáron prüncögni :D tök sokat hallgattam kocsiban.

én mivel sokat vezettem sok-sokféle zenét hallgattam, dorrs nálam is, meg 1 cd joplin is, de szerettem a régi petőfirádiót :shock: (igen egy idő után, már az is érdekelt, hogy ne csak zene, hanem duma is legyen)

lehajítom a gyereket az ölemből, mert itt feszeleg és már amúgyis lerágta az ujjam :roll: rágjon játszószőnyeget :!:
toncsi

 


Foster aszzem a reinkarnációd vagyok (mert ugyebár Te vagy az öregebb), éppen Hendrixet meg Joplint hallgattam az előbb, a Red House a kedvenc szexelős számom, a Mecedes Benz meg nagyon bejön mindig!! :wink: :wink: :wink: Ja, és a látszat csal, alatta puhos.. :roll:

Böbi

Kép

Kép
 
 


Na, megyek altatni, mindjárt jövök!!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


no, koncentráljunk a jelen pozitív eseményeire az életkoron kesergés helyett... :D :D holnap akkor már narancslevet fogok fogyasztani némi vízzel higítva... hát nem sokkal jobb a mostaninál... bár lehet holnap még csinálom ezt, végülis lehet, és a 11 a kedvenc számom... 8)
bosek :D pelenkáspultbámuláson fetrengek éppen :D :D :D én sajnos jártam úgy beszívva a bótban (muszáj volt azonnal sok jégkrémet beszereznem, valamint édességeket, csipszeket) hogy elájultam.. :shock:
kábé élő kereszt alakban elborulás a földön, jégkrémek koppantak a tarkómon valamint körülöttem mindenhol... :D na, oda nem mentem többé... :oops:
Vendég
 


pasim dölt el egyszer így az alattuk lévő nonstopban. a küszöbb volt a hibás, meg a sok tudatmódosító! 8) én taknyolni még nem taknyoltam, de voltak kemény pillanatok nálunk is.

blankabéb is beteg? jobbulást. mi a kenőcs neve? "ez a mami a mellemre is"?

kukibéb lhet, hogy öreg vagy, de sovány(nyelvnyújtogatós smájli) 8) :lol: :lol: :lol:
toncsi

 


én is voltam kolis. de nem az én alvókámnak volt az kitalálva. mindig félkómásan mentem pénteken haza, majd este kocsmázni az otthonmaradottakkal. én amúgy direkt kisrendes szobatársakat választottam, így legalább a szobában csend, rend volt. én meg mehettem a folyosóra, szomszédba rosszalkodni :wink: még el is mosogattak helyettem, ha elmentem bulizni odakészítették a lavórt az ágyam mellé :? pedig csak egyszer ért íly csúfos dolog :roll: na, azóta nem iszok bort.
toncsi

 


bosek
hol voltál kolis? és mit tanultál/dolgoztál?

 


nagyon részegen mindig késztetést érzek (és nem szoktam neki ellenállni), hogy teli tüdőből üvöltsem a mercedes benzt... olyankor isteni hangom van (a fantáziámban)... :D mikor azzal végeztem, akkor szoktam valakit megkérni, hogy legyen a "vimmove vimmove vimmove vimmove" a háttérben, én pedig rákezdek arra hogy: in the jungle, the mighty jungle the lion sleeps tonight... :D na, ilyenkor szoktak otthagyni a barátaim, de mér'? :D megpróbálom belinkelni, hátha ebből nem jöttetek rá melyik. király, találtam :D

http://www.youtube.com/watch?v=ukqrAfuuha8
Vendég
 


toncsibébi, sajna a soványtól very messze állok... :D ha ezt a szart abbahagyom és lejövök a cuccról öt nap alatt, na még akkor is lesz rajtam vagy nyóc kiló plusz a végcélig...
Vendég
 


mennyi a végcél?
én is tettem be zenét. kicsit gondolkodtam a jórégi auróra-wizo albumon, aztán a csak miatt kaláka lett :roll:

 


Toncsi, Fostert kiutáljuk???? Mondtam már, hogy neki 50 a végcél??? :wink:

Böbi

Kép

Kép
 
 


Toncsi, sima orrkenőcs, de most nem tudom megnézni, mert alszik, kb. kétszáz forint. Egyébként az enyém bírja a zúzóst, kocsiban a judas priestre simán alszik, pedig nemkicsit hangos... 8)

Böbi

Kép

Kép
 
 


Én is voltam kolis, igaz csak másfél évig és a "jókislány" kategóriába tartoztam. :oops: (Én később romlottam el, kicsit. :D ) De azért volt esemény, mert a mi szobánk alatti fiúszobában szedték le a srácok a rácsot, és éjjel mindig a mi szobánkon keresztül járkáltak fel a csajaikhoz.
Vendég
 


ötven kilósan nemes egyszerűséggel elhunynék. :D
na lépek, ma szaunanap, felkelt pöcsös, megyek lepasszolni, csá csajok, este jövök
:D
Vendég
 


Toncsi, nekünk Baby Loof balzsam van (Dm, Rossmann, valamelyikben vettem, nemtom mennyiért), de ezt mellkasra nem ajánlják, hanem hátra kell kenni. De jó!
Vendég
 


Ja, a Széna téren laktam 5 évig, aztán 2 évig Törökbálonton és 2 évig a Villányi úton. Elsőben középsuli (AKG) alatt, másik kettőben egyetem (KEK) alatt. Megnéztem, sima orrkenőcsöt kell kérni a gyógyszertárban.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Bocsi, de nekem meg rendet kell raknom, ha felkelt megyünk sétálni, este nyolc után leszek megint.

Böbi

Kép

Kép
 
 


Ma egy isteni fini update 1-es kaját ettem...

Recept:
kis olajon megfuttatjuk a zöldségeket (iglo zöldségkeverék - répa, karfiol, zöldbab, stb.stb.) sóval, oregánóval fűszerezve. Kevés vízzel felengedve pároljuk (elpároljuk róla az összes vizet, úgyhogy tényleg kevéske kell). Mikor puha akkor beleszórunk 4 db sága füstölt, sajtos virslit, centis darabokra szelve.
NAGGYOOON FINOOOM!

párolt rizs is mehet hozzá de akkor nem 1-es.

Ja és pár perc az egész....

Judit

Kép

Kép


mi ez a pangás bébibogyók? :D aszittem teleirkáltatok pár oldalt mióta elmentem, de látom mindenki elfoglalt... na akkor én is elfoglalom magam amíg megjöttök... :D 8)
Vendég
 


újra a fedélzeten! :D

bocsika, de du. pánikszerűen mennem kellett, mert a gyerek...aztán, aludt, evett, api haza, séta, itthon, fürdés. most épp gitárleckéket vesz apitól :shock: .

judit
jó lehetett! ti esztek puffasztós kaját? nem bántja Nimit?vagy nem szopista? az enyim nagy szopista filozófus :D

köszi csajok a kenőcs válaszokat még du

na, fedélzetre többi kis éhezők! én most vacsi hungarocel, meg franciasali ohne borsó, krumpli.

toncsi

 


Mi ez a kihalás!!! Foster gyere onlájn vagyok!!!

Jim meg nem talál haza a mammutból???

Csá Toncsi, jó étvágyat!!

Böbi

Kép

Kép
 
 


köszike
már kérdeztem, de akkor mégegyszer: honnan a bosek név?

 


háj csajok :D én is onlájn bosekbébi, jer, fecsegjünk tele pár oldalacskát :D
a dzsimi említette, hogy sehonnan nem talál sehova, lehet ott bolyong valahol a kihalt hideg utcákon szegény pára még mindig.... :D úgy képzelem itisen emelgeti ujjacskáit, haza...rebegi, de nem leli az utat...
Vendég
 


toncsibébi neked lecsúszott már a vacsi? ne nyammogjá' annyit, küggyed le, aztán gyere locsogni.... :D
Vendég
 


és az évibébi se talált még haza... bakker ezek ittak, nyakam rá... :D ott vihognak valamelyik hangulatos kisbisztróban a mammut környékén és minket kihagynak a genyák... :D :D
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: