Új privát üzeneted érkezett!

Jo reggelt!!!!!!
Itt a kaveeeee!!! Kép Kép Kép

KépKép
 


Sziasztok!
Joli mi is kívánunk naaaaaaagyon boldog névnapot!!!!:)
Dgabiiii deeee jóóó!!!Róóóómaaa:):):)hmmmm......
magunkról röviden.....nevelőapámhoz jráok sűrűn a kórházba,sajnos le kell combból vágni a lábát:(.....4hét alatt 5-ére műtik,cukorbeteg....érszűkület....szóval izgulunk....meghát utánna is mi lesz?:(
Lilike a hétvégén a Tisza folyóba dobott 4 cumit....:):):)minden ok volt,kapott fagyit,elmondtam,h a kishalaknak már nagyobb szükségük van a tumira és tök okosan vette a dolgot,hanem ma a bölcsibe alig akarat bemenni,síkított ,h anyyaaaaa nem akajokkkkk!!!!.....a gondozónő szerint lehet itt jött ki a tumitlanság:(
.....de azt mondta nem baj,majd nemsoká belenyugszik,s nem fog hiányozni neki.
de én oooooooooooooolyan büszke vagyok ráááá!!!!hogy ilyen kis ügyike.... :) :) :) :) :) :) :?
nah a fogyi megy tovább,most megindult megint......lefelééé,de kkkkkkk.va nehezen...:)
bicajozok mindennap.....kölcsön bicajjal.dehát olyan drága egy új bicó,28000FT!!! :shock: :shock: :shock:
na pusziiiiiiiiiiiiiiik

tücsi drága fel a fejjel.....és írj,írd ki magadból,te nem tudod,de én is azt tettem ,amikor már a fejem robbannni készült:(:(
Vendég
 


Háááát...ez most olyan összecsapós, gyorsegyveleg lesz..mert ezen a héten két vizsgám lesz..a vasárnapi újra 10-es lett :lol: és most kicsit szerénytelen leszek :oops: ügyes vagyok, úgy-e?
Tücsi, pszihológiát tanulok..románul. Mert látogatás nélküli tagozatot nem találtam magyarul és két picurka mellett nem tudok nappalira iratkozni. És az ősztől vissza is kell menjek dolgozni..Igaza van GYö-nek, én is átéltem már ezt..a nagyobbikkal nehezebb volt, mert maga a leányzó is nehezebben kezelhető és nem tudtam, nem láttam a végét..nem is tudtam mire vállalkoztam. De Zsuzsanna két éves szülinapja után lett rosszabb, mert újra terhes lettem, rosszul is voltam, elfogott a pánik, h.eggyel se boldogulok, hát akkor kettővel..zsémbes voltam, vitatkoztunk egyfolytában, aztán jött a letargia..utáltam. Azt éreztem embert se lássak..és főleg gyereket nee ..és ettől iszonyú lelkiismeretfurdalásom volt..szörnyű időszak volt. Éreztem, ha valami nem változik én kattanni fogok. Akkor elválasztottam a nagyleányomat a szopitól és beiratkoztam sofőrsuliba..hat hónapos terhesen levizsgáztam..és azután ha azt éreztem kattanok bevágtam a leányzót a kocsiba és mentünk..mindegy hová. Nem érdekelt, hogy otthon hegyig a mosatlan és nincs ebéd..úgyse csinálta meg senki helyettem. És az uramnak tetszett, hogy Zsuzsanna azzal futott szembe, h.apuci ma itt és itt jártunk és én végre nem azzal fogadtam h. úgy kivagyok. És csodák-csodájára nem zavarta az ebédhiány se és mi is újra jobban tudtunk kommunikálni. A másodikkal már nem vártm meg h.idáig jussak és valószínüleg már tudtam mire számítsak...kicsit könnyebben ment. Tücsi, valamit találj ki, ami megnyugtat és ne hagyd h.a mókuskerék elfusson veled..onnan már nehezebb visszahozni. És aki ezt nem érti meg a környezetedből, arra magasról t...ál rá. Ha te nyugodt vagy a gyerekeidnek is jobb, nyugodtabban tudsz foglalkozni velük.
DGabi, nagyon jó nyaralást nektek..fotókat hozzál..RÓÓÓMA csodás város lehet...csorog a nyálam :D
Joli, de jó, ügyes fiú ez a Csanád baba..Isten tartsa meg a jó szokását..és nőjjetek nagyra. Joli te hogy regenerálódsz? Hogy bírod az iramot?
Gyö, mi a helyzet a fizuval? Rendeződnek már a dolgok? Ja, és Kriszta megy a nagymamihoz? Mikor? Hogy vannak a nagyfiaid?
Elég jó egyveleg lett, na...többieket is puszilom..a héten keveset leszek..mert most fogok tanulni, mert hétfőn összeloccsant a fejem fölött a világ. Zs-nak fájt a füle, orvos, nagyapámat kiengedték a kórházból, őt hazavittem Gyímesbe, kicsi leányomnak láza van, v.színű a foga..ma szénát takartunk, vagy fél hektárról..kivagyok nyiffanva..és vár a Psihologia educatiei és a Psihologia varstelor..na pá és puszi mindenkinek. Gyertek kicsit vidítsatok feeel!
Jaaj, majd elfelejtem, NUSI!!! hol vagy, hogy vagytok, gyere nyugtass meg minket..
 
 

 
 

És közben Nusi írt, örülök hogy ti jól vagytok..na igen, a hullámok néha nagyon össze tudnak csapni és hajigálják az asszonyt ide-oda..kitartást..a kórházaláshoz is és a fogyihoz is, na meg Lilkónak a cumitlansághoz..ügyes kislány.
Puszi MINDENKINEK!
 
 


Sziasztok!

Jardina vagyok az ÉLETERŐ ÉLETFOGYTIG topikból.

Meghívó

Gyertek kukkantsatok be a topikba. Sok érdekes infóra lelhettek fogyózásal (fogyás éhezés nélkül), egészséges táplálkozással és egyebekkel kapcsolatban!

Üdv

Jardina
 
 


Sziasztok!

Na, jövök kicsit beszámolni. Ma 3620 grammot mértem, tehát növögetünk :)
Kicsit ki is mozdultam, úgy másfél órát bementem a munkahelyemre, addig az apukája és az unokahúgom vigyázott Csanádra.
Édy, sok sikert a vizsgákhoz!
Nusi, kitartás és puszi a hős nagylánynak!

KépKép
Kép
 
 


Én elhiszem,hogy már egy hetes és 4 napos fiad van,de nem korai még,hogy munkába császkálj? Ne nagyleánykodj,mert megiszod a levit ! Vigyázz magadra,jó?!

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Kép

KépKép
Kép
 
 


Joli, tüneményes kis fickótok van...és igaza van GYöngyinek, kíméld magadat könyörgöm. Nem akarlak megijeszteni, de anyám az öcsém születése után másfél hónappal kellett elmenjen busszal 50 km-re fizut felvenni és trombózist kapott..persze ott még egyéb is közrejátszott, de..te most futottál le egy nagymaratont! Ha feltétlenül dolgozni akarsz, vitesd haza a munkát..és korlátozd a napi adagot. Neked mostmár három, bocs négy fiad van, akik még sokáig számítanak rád..és egészségesen. Hagyd a csudába kicsit..és pihenj, regenerálódj..gyűjtsed a tejcsit Csanád legénynek :lol: tényleg angyali baba. Megyek, mert még csak félig tele a fejem :lol:
 
 


de aranyos ez a gyerek,te Joli ! Még szerencse,hogy igézni nem lehet sz.gépen keresztül. Én ebben a topikban annyi gyönyörű gyereket láttam már...

Apropó,Hajni mikor babázik? Sok van még neki? Vajon hogy van? Vajon neki is fia lesz? Joli,te se tudod?

Egyébként mindenkit üdvözlök,csak épp a hangulatom olyan amilyen..híztam megint egy csomót,megint szarakodik a menszeszem,múlt héten nagyon szarúl voltam,most se vagyok haj de fényesen,az alacsony vérnyomásom hirtelen megugrik a plafonig,és már másodszor eredt el az orromból a vér hirtelen.Cukorszintem is magas lett. alázs befrászolt,mert vakáció lesz az óviban jövő hétvégéig nemmek csak,utána aug.4-ig szünet. Kaptunk fiaimtól vonatjegyet és jövő szombaton hazaviszem Krisztát a vakáció idejére,otthon maradok egy hetet,és az orvosokat fogom bújni,mert kissé frászom van..

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Édy, tele van már a fejed egészen ?! :)

Gyö, és Édy, te is, nektek is hiába mondaná az ember, hogy kíméld magad :) Na, de ma aludtam nappal is másfél órát ...
A kép nem nagyon jó, telefonnal csináltam, mert a fényképezőgépeseket nem tudom lekicsinyíteni.

KépKép
Kép
 
 


Gyö, örülök, hogy egy kicsit hazamész, biztosan jót fog tenni. És az is sokat lendítene a lelkiállapotodon, ha a munkában rendeződnének a dolgok. Gyógyulást kívánok!

KépKép
Kép
 
 


Igen, végülis be tudtam venni ezt az anyagot, de ez nagyon sok és "sűrű" volt, aztán orrvérzésig tanultam, de meglett újra..ez is jeles lett :oops: A férjem szerint nem vagyok rendes egyetemista, mert egy elbukott vizsgám sincs..még. Még van kettő, vasárnap és pénteken, aztán remélem ordítani fogok az örömtől, h.egy éven túl vagyok. Most kicsit rohanok aludni..a tegnap éjszakai kevés volt. Hatalmas puszi mindenkinek!
 
 


Gratulálok,Édy !! Nagyon ügyes vagy!

Közben hoztam kávét,teát,Jolinak köménymaglevest.. :lol:

Remélem mindenki jól van :wink: Kép

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Nem lehet mondani, hogy nagy a tolongás...
Édy, gratulálok! És hajrá a többire!
Gyö, kösz a köménymaglevest :) Még nem is főztem, amióta megvan Csanád!

KépKép
Kép
 
 


Joliiii nem tudom megnyitni a képeket.......
Vendég
 


Gondoltam,fözök én neked Joli,mert gondolom tudod,hogy ez tejgyűjtő. :wink:
Én se tudom megnyitni a képeket.. :cry:

Nusi,ti hogy virágoztok?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Nem nagy baj, hogy nem nyílik meg a kép, a nlc-n már láttátok Csanádot, ez rosszabb minőségű, mert telefonnal fényképeztem.
Ma voltunk kint, az előbb jöttünk haza, de nem tetszett az úrfinak, nagyon hamar ordítani kezdett, kellett hozni be. Lehet, ha túl meleg van, itthon kellemesebb.
A köménymaglevesre előbb utóbb sor kerül:) Mostanában a zöldségek és a gyülömcsök voltak terítéken...

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!


Édy gratulálok a szuper vizsgákhoz, Gabinak meg nyaraláshoz :wink:
Joli fiáról már szót sem ejtek :oops: , pedig igazán tüneményes kiskrapek! Nekem megnyilik a képe... Gyakran csodálom is milyen kis édes baba :D
Gyö jó utat kivánok nektek haza és sajnálom, hogy a pihenés helyett orvoshoz kell járkálnod :cry: Remélem mindent rendben talál majd!
Nusi hol tartasz a fogyiban? Mit szól hozzád a kedves párod? iztosan észrevette már a kitartó munkád eredményét!

Mit csinálnak a gyerekek??? Mostanában keveset írtok róluk!

Én túlvagyok a vizsgákon, elégedett vagyok magammal, bár becsúszott egy kettes is :oops: , de annál a tanárnál több volt a bukás mint az átmenő, így nem szomorkodom miatta.
Múlthéten a táborozást is letudtam, Efivel együtt táboroztunk, mától pedig végre HOLIDAY van :lol:
Ma voltunk csináltatni útlevelet a mi drágaságunknak és 5.ike körül megyünk haza kettesben a nagyfiúval 2-3 hétre, amig Lóri a cégét költözteti (éjjel-nappal) :cry: :?
Addig viszont élvezzük a hűs lakást és strandolunk, pl. a csepeli strandon! Tudom ajánlani mert szép és jó a víz is... Szerdánként 50% kedvezménnyel lehet bemenni :wink: (amúgy 1500 a belépő).

Mindenkit puszilunk!

Üdv: Gabi
 
 


Gabi, jó lehet az a strandolás :) Én február óta nem voltam fürdőzni, pedig azelőtt nagyon hozzá voltam szokva...De hát nem mertem terhesen, most meg kell egy kicsit várni, hogy Csanádot valahová elvigyük. Olyan hamar készen lesz az útlevél? Mert mi is akarunk menni augusztusban, nem is tudom, mikor fogjunk neki a Csanád útlevelének...

KépKép
Kép
 
 


Szia Joli :)

Azt mondták maximum két hét alatt kész van. Felárral, ami 1500 forint 5 napon belül elkészítik. Az ára is 1500 ft... Azt ügyintéző szerint hamarabb is elkészülhet, attól függően, hogy mennyien igényelnek az adott időben...
Csanáddal még nem ajánlom a fürcsizést, ezért ha szeretnétek strandolni csak hozzátok át a csöppséget és vigyázunk rá amig ti fűrdőztök :wink:

Puszi mindenkinek!

Legyen szép napotok!

Gabi
 
 


Gabi, tényleg csak úgy tudnék strandolni, ha lenne bár még két ember, aki segít :) De ebben a melegben úgysem lehet kivinni az úrfit. Bátyámékhoz majd elmegyünk, ha növünk egy kicsit, ott legalább bent lehet a lakásban a hűvösben, én meg a közelben fürödhetek.

KépKép
Kép
 
 


sziasztok!
itt vagyok én is.....
röviden magunkról.....fővünk meg a melegben,dehát nyár van ,ez a jó......
:)
8kg lement,nagyon büszke vagyok magamra,igaz annyira nem látszik a 8 kg!...de nem csüggedek ,majd idővel,nameg sok -sok tornával,mert a háj elég öcsög:):):):) :D :D :D :D
Zsigu nem nagyon szól semmit,igazából nem is várom.....most rágom a fülét igazi bicajért,mert szobabiciklit kaptam,de megjött a kedvem az utcán is menni,Lilivel....gyerekülést keresek bicajra....és megyünk majd itt a közelben.
Lili nagyon hisztis,kezelhetetlen,kicsit visszaütött talán az elkényeztetés,,,,,nameg az anyja makacsságát örökölte :oops: :oops: :oops: ...tehát küzdök vele,és néha kiborít......
visszaadtuk neki a cumit,mert aludni is nyavíkolva aludt el,sőt képes volt nem elaludni és az apjával közösen úgy döntöttünk visszaadjuk,persze nem baj,mert leg azóta csak alváshoz kell neki.

GABBBBIII el akarok menni megnézni a SEX és NEw Yorkot.....szomorú a vége?:(
Vendég
 


Nusi, GRATULA!!! csak így tovább, kitartás! Remélem találtok olcsón használt bicajt, hogy ne kelljen sok pénzt kiadni érte! Lili meg hadd cumizzon elalváshoz, hisz még kicsi. Ha nem lóg folyton a szájába, akkor nem gond.
Csanád nagyon ügyes fiú volt az éjjel, hagyott teljes hat órát aludni :)

KépKép
Kép
 
 


Sziasztok!
Engem két napig be se engedett ide valaki,csak egy fehér lap jelent meg.. :cry:

Nusi,ügyes vagy! Kitartást továbbra is..és jegyezd meg,ezt MAGADÉRT csináld,ne másért..a többi jöün idővel.. :wink:

Joli,ügyes kisfiad van,hogy ennyire jóalvó.Tovább is ez volt,vagy csak akkor éjjel?

Én olyan boldog vagyok,csajok! Még kettőt alszunk,s megyünk haza. :lol: :lol: Kissé üröm,hogy Atti 4 napja szabin van és a fiúk szerint azóta mindennap részeg,de valahogy kibírjuk..Majd legfennebb nem ülünk a házban,úgyse az volt a szándék. De Krisztát nagyon sajnálom,mert alig várja már,hogy lássa "tátát".Mindennap számolja,mennyit kell még aludjon,hogy menjen tátához.. :(

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyö, nekem is sokszor csak a nagy fehérség jelenik meg :( Ez se jobb, mint a nlc. Tényleg, akik mostanában írogatunk, elég kevesen, megy-e mindenkinek a nlc? Mert én nem bánnám, ha visszamennénk oda...
Csanád az éjjel is 6 órát aludt :lol:
Gyö, kívánom, hogy minden rendben legyen otthon! de addig jössz még, nem?

KépKép
Kép
 
 


hát ide nem sűrűn,mert szarakodik..az nlc nekem megy,épp most nézegetm a képeket amiket Tücsi feltett.. :wink:

Jajj de jó,te Joli,hogy hagy aludni a Manócid.Mikor visszajöttem,meglátogathatlak? Olyan rég láttalak! Akkor nekem is több időm marad,hisz nem kell 4-re rohanni Kriszta után,stb.Már a multkor is kérdeztem,de nem emlékszem,hogy írtad volna..nagyfiaid itt vannak? Vagy még otthon?

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Gyö, a fiúk otthon vannak és ott is maradnak nyár végéig. Barni kéne visszajöjjön adnnyi időre, hogy csináltassunk neki útlevelet, mert augusztus végén már le lesz járva a román.
Persze gyere látogatni, amikor van időd, itthon vagyunk :)

KépKép
Kép
 
 


Mikor nem vagy kicsit dolgozni,mi? Akkor végig otthon vagy ..vigyázz nagyon magadra !

Akkor majd jelentkezem,mikor visszajöttem,jó?

Puszi mindenkinek. Kicsinek és nagynak .

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!

Ma a nlc-re írtam, aki kíváncsi jöjjön át és olvassa el :)

KépKép
Kép
 
 


nagy figura vagy :lol: :lol: :lol:

url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
 
 


naaa akkor ott írok én is.....
:lol:
Vendég
 


Méjjjges vagyok, mert a nlc elnyeli a hsz-eimet :x

KépKép
Kép
 
 


Kedves Gizike,

Könnybe lábbadt szemekkel olvastam soraidat, emlékezve egy tovamúlt évszázadra amikor a dicsö huszárok és maga Gábor Áron is, lustaságot félretéve (valószínü hogy a nagyanyja anno megmondta "holnp holnap majd megteszem, ma még játszom, iszom, eszem" -et.) népszerüs1tette a mosható pelenkét.
Sokan nem tudják hogy a magar szabadságharc, emilyen apró. jelentéktelennek tűnő eszméken-ötleteken múlt.
Mindenki csak a "Lessz Ágyú" ra emlékszik, viszont a "Lessz pelenka" valahog feledésbe merült.

Há'l Istennek Gorombos Dezső bácsi, történelemtanár a haláli ágyán megfogadta hogy erre a magyar nemzetnek emlékezni kell!!!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: