Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK!!!

Szeretném, ha minél többen csatlakoznátok ehhez a topikhoz is!!!
Várunk szeretettel mindenkit, akik ide járnak és olyanokat is, akik nem!!!

Kép Kép Kép Kép

Kriszta

Kép


Haliho! Nagyon jó lett Kriszti gratula 8) :D


Pénteken én vagyok a tér őre 8) :)

 
 

Sziasztok!

Éljen Kriszti, Te vagy a csúcs!
Tegnap beszéltünk róla, én ma gondoltam, hogy megcsinálom, és megelőztél!!!
Bence ma nagyon kereste Jázmint, és nagyon sokáig egyedül voltunk! Később, 4 után jöttek Emőkéék, aztán nekem akadtak gondjaim, úgyhogy 5-kor már jöttünk is haza!
Feri
Ma nagyon hiányoztál a fiúnak, próbált odamenni az őrhöz, kommunikálni vele, de túlzottan nem hatotta meg a dolog!
Puszi mindenkinek!

Kép
Kép


hannablanka írta:Sziasztok!

Éljen Kriszti, Te vagy a csúcs!
Tegnap beszéltünk róla, én ma gondoltam, hogy megcsinálom, és megelőztél!!!
Bence ma nagyon kereste Jázmint, és nagyon sokáig egyedül voltunk! Később, 4 után jöttek Emőkéék, aztán nekem akadtak gondjaim, úgyhogy 5-kor már jöttünk is haza!
Feri
Ma nagyon hiányoztál a fiúnak, próbált odamenni az őrhöz, kommunikálni vele, de túlzottan nem hatotta meg a dolog!
Puszi mindenkinek!


Sziasztok!

Szerdán egész délelőtt utcán voltunk, de másfelé járkáltunk és a végén a Klauzál téren kötöttünk ki.
Délutánra kisasszony elfáradt és kivételesen aludt, a férjemmel meg elmentünk tüdőszűrésre, mert 2005-ben voltunk utoljára.

Kriszta

Kép


Hahó!
Kriszti!
Ma sem jöttetek!
:( :( :( Ezt Bence küldte!!!

Szegény kisfiam ma hatalmasat esett a csúszda lépcsőjén, kibukott oldalra, be a lépcső alá. A játszin a kezét fájlalta, itthon viszont fürdésnél vettem észre, hogy a mellkasán van egy nagyon csúnya kék ütésnyom!

Holnap fél 3 körül megyünk, gyertek ti is! !

JÓ LENNE, HA A TÖBBIEK IS JÖNNÉNEK MÁR EEBE A TOPIKBA!!!

Kép
Kép


hannablanka írta:Hahó!
Kriszti!
Ma sem jöttetek!
:( :( :( Ezt Bence küldte!!!

Szegény kisfiam ma hatalmasat esett a csúszda lépcsőjén, kibukott oldalra, be a lépcső alá. A játszin a kezét fájlalta, itthon viszont fürdésnél vettem észre, hogy a mellkasán van egy nagyon csúnya kék ütésnyom!

Holnap fél 3 körül megyünk, gyertek ti is! !

JÓ LENNE, HA A TÖBBIEK IS JÖNNÉNEK MÁR EEBE A TOPIKBA!!!


Sziasztok!

Csütörtökön délelőtt a Petőben voltunk tornán 1/2 2-ig, hazajöttünk ebédelni és utána mentünk le vidékre, ahonnan péntek este 1/2 8 körül jöttünk haza. Ma délután voltunk a téren, jöttek a Jucusék is és Anikóék is, de nem a Feri dolgozott.
Nem lett a kék folton kívül semmi baja Bencének?

Puszi,

Kriszta

Kép


Sziasztok!

Bár ma találkoztunk a téren, azért válaszolok!
Bencén közben a combján is felfedeztem egy kék foltot másnap reggel, az még csúnya zöld, de a mellkasán már alig látszik. Fejike vasárnap volt, aztán szerdán lesz legközelebb!
Amikor írsz, miért jelenik meg az előző üzenetem a tiéden belül? Nem értem? :oops:

Bence 6 órakor eldőlt itthon, totál elfáradt a mamáéknál hétvégén, meg a nagy játszózásban ma. Remélem, itthon azért jobban fog aludni!

Puszi: Noémi

Kép
Kép


hannablanka írta:Sziasztok!

Bár ma találkoztunk a téren, azért válaszolok!
Bencén közben a combján is felfedeztem egy kék foltot másnap reggel, az még csúnya zöld, de a mellkasán már alig látszik. Fejike vasárnap volt, aztán szerdán lesz legközelebb!
Amikor írsz, miért jelenik meg az előző üzenetem a tiéden belül? Nem értem? :oops:

Bence 6 órakor eldőlt itthon, totál elfáradt a mamáéknál hétvégén, meg a nagy játszózásban ma. Remélem, itthon azért jobban fog aludni!

Puszi: Noémi


Szia Noémi!

Azért jelenik meg az üzeneted, mert rákattintok az "idézet" gombra és beilleszti a válaszba.
Mivel délután Jazi sem aludt, ezért ő is már 1/2 9-kor eldőlt. :)

Puszi,

Kriszta

Kép


Halihó!Szerdán az az holnap én vagyok a téren puszi mindenkinek :lol: Kép Én és Kristof Feri[/url]


Fejike
Ha nem esik az eső, jövünk! Ma annyira fájt a fejem,hogy nem bírtunk lemenni!
Azért irigykedsz Jucusékra, mi?

Kép
Kép


Kriszti
Megnéztem, nagyon jó lett!
Tényleg ki kellene írni a játszótérre!
Puszi

Domi, Dórika és Bence 2008. március 8. Kép

Kép
Kép


Noémi, Bencus!
Fejike!

Ha nem fog esni, akkor mi is megyünk! :D

Puszi,

Kriszta

Kép


Szia Noémi!

Ha piacteret tennénk fel az oldalra, akkor azért már fizetni kellene, de utánanézek.

Ma 9-től 13-ig a Petőben voltunk, Jazi nagyon elfáradt, ezért nem voltunk délután lent, meg az autóhoz kerestünk akkumulátort, mert nem indul be.

Kriszta

Kép


Szia Kriszti!

Csütörtökön mi sem tudtunk menni, mert be kellett menni a suliba, lemondani a GYES-t, meg a szabadságot, mert 21-étől táppénzen leszek. Bence meg nagyon jól érezte magát, fél 5-re értünk haza.
De ma, pénteken elindultunk játszani, de mire leértünk, esni kezdett. Esőkabát fel, és irány! Meglátogattuk Fejikét, bár ha ő van, mindig esik! :) :(
Bence pedig homokozott (képzelheted, hogy nézett ki utána) egy kicsit, meg csúszott egyet, és totál átázott. Úgyhogy nem maradtunk sokáig!
Feri hétfőn lesz!
Mi sem jövünk a hétvégén, mert megyünk anyuékhoz Szegedre!
Puszi

Kép
Kép


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Kép

Kép
Kép


Szia Noémi!

Ma jöttünk meg vidékről!

A múltkor beszéltünk, hogy mi volt nálatok az ELMŰ-vel, velünk a TIGÁZ szúrt ki vidéken. Majd elmondom mi volt, de most csak annyit, hogy mi sokkal rosszabbul jártunk.

Puszika,

Kriszta

Kép


Szia Noémi!

Ma sajna nem voltunk lent :( , Jazi büntiben volt, mert nem ebédelt rendesen.

Felvettelek msn-en is!

Puszi,

Kriszta

Kép

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: