Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

most nincs erőm mindenkinek külön írni, rém álmos és fáradt vagyok. Nem hiába a meló... :? :shock: Meg gondolom, azért a kevés kaja is álmosabbá tesz, nem? 8)

Ma reggelire 2 banánt + 1 almát; ebédre is meg most is, vacsira paradicsomszószos tésztát ettem, meg egy Snickers cruncher-t. Ez utóbbi nem is volt finom, csak úúúgy vágytam valami csokira :wink:
Még lehet, hogy 1-2 kicsi sajtos perecet engedélyezek magamnak, ha nagyon éhes leszek, de mást már nem terveztem mára.

Hűűű, holnap gyüminap. Szerencsére a melóhelyemtől pár lépésre van a piac, úgyhogy majd kimegyek, és feltankolok :lol: :wink:

Na további kitartást mindenkinek.
Pusza!

Holnapra: :wink: :wink: Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


LÁnyok!
HOlnap leírom a pizza receptjét, úgyis csak 3 nap múlva kell újra...

Chesti!
Én spinningeltem, és akkor sem volt olyan szörnyű....Igaz az első alkalommal leestem a bicikliről, vagyis amikor szálltam volna le, nem tartott meg a lábam... :lol: De atöbbi már egész jó volt..
Ma viszont elromlott egy bicaj, így én kondiztam 1 órát....
Nem szabad lazsálni....
Vacsira egy icipici pizzát ettem, gombásat!Nyami nyami! Ugye nem baj, ha én nem ettem csokit???Nem szeretem.... :roll: :lol:
Holnapra vettem almát, banánt, narancsot, és epret! :wink: Majdcsak kibírom valahogy....
Még szerencse, hogy dolgozom, így nem sok időm marad enni...

Találtam recepteket gyümölcsnapra...:De va n amihez tejszínt kell tenni...Pedig elvileg nem szabad... :roll:
http://90naposdieta.uw.hu/list.php?PHPS ... tegoryid=4
Én holnap az egészséges gyümölcsfagyit csinálom meg..... :P:wink: És mellé almát eszem....
Vendég
 


Na, nagyon ráérek....
Keresgettem a neten, finom recepteket! És találtam is! :wink: :lol:
Ha valakit érdekel:
http://dudkin.hu/90napos/Receptgy%FBjte ... %E1hoz.doc
Vendég
 

 
 

Jó reggelt!

Akkor Te nagyon ügyi vagy Kriszti :) lehet majd Én is bepróbálom a spinninget, ha nem szoptatok már, bár terveim szerint az nem mostanság lesz..hálaég :lol: Szoptatás alatt nem szabad cardiózni.

Na nekem a gyüminap helyett müzli nap van amit iimmáádok, szóval nem lesz nehéz. Nekem is látszik már az eredmény, egyenlőre csak a mérlegen, de majd Én hétfőnként írom meg hol tartok. Általában egy ideig ráadásul stagnálni is szokott a súlyom.
Ma megyünk baba-mama tornára. :lol:

Puszi mindenkinek :lol:

chesti
 
 


Sziasztok!

Én általában négynaponta méretkezem, de van amikor több vagy kevesebb idő is eltelik. Ez azért van, mert saját mérlegem nincs, így ki kell használnom az alkalmat, amikor a szomszédéknál járok :oops: :oops: :oops: Mindenesetre, nem szabad (mert nem tesz jót) naponta méretkezni. Az én súlyom hús- és zöldségnapon valamennyit mindig visszaugrik, hoyg majd gyüminap végére kevesebbet mutasson, mint 4 nappal előtte. De volt, amikor én is stagnáltam, és az nagyon lélekromboló tud valóban lenni. :roll: :(
De tényleg el kell végezni a centis méréseket, mert a kilóban való stagnáláskor azok változhatnak. Én is megtettem még a legelején, és nagyon ösztönzőek a számok! :D :D :D (Majd előkeresem és bemásolom! :) )

Jujj, képzeljétek, nekem ma már a 46. napom. Már kifelé megyek a dologból!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: (Na nem elkeseríteni akarlak titeket, inkább ösztönözni, hogy jéééé, mégiscsak meg lehet csinálni! :) )

Kriszti, köszi a linkeket. A legutóbbit már el is mentettem (mármint a recepteket) az előzőt már ismertem. Kitartás, ilyen sportélet mellett biztos, hoyg nagyon eredményes lesz a kúrád! :)

Nem szeretnék pofátlan lenni, de ha gondoljátok, én is leírom a pizzareceptemet, mert nagyon jól szokott sikerülni. De tényleg nem tolakodás! :)

Tegnap gyüminapom volt, és rengeteg féle gyümölcsöt vettünk (a húgom is diétázik). Ebédre a már említett fokhagymás-citromos avokádósalátát ettük pirított napraforgóval megszórva (az avokádót van aki a zöldségnaphoz sorolja, de hoyg én a gyüminapot kibírjam, szükségem van rá), este pedig gyümölcssalátát ettünk: körte, banán, narancs, ananász és pomelo. nem tudom, hoyg ez utóbbit ismeritek-e? Hasonlít a grépfrúthoz, de sokkal nagyobb. Egy-egy gyümölcs általában több, mint 1 kiló. És nagyon-nagyon finom. Ha megeszel belőle 2 szeletet, érzed, hoyg ettél valamit. Nálunk elég drága, de nem veszek mindig. Azonban megéri a pénzét, mert egy kiló narancsból nem eszel annyit, mint ebből, és nem olyan laktató, mit ez. Próbáljátok ki. :)

NA, megyek.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Hű, csajok, ÉHEN HALOK!!! :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Zsókuci, :D
Ha ez segít valamit a dolgon, én is éhen halok. Próbálok sok teát inni édesítőszerrel, hátha az is telít egy kicsit. Ez a legborzasztóbb nap! Én már úgy ennék dolgokat, inkább nem is írom le, mert mindenki rosszul lesz. Már lassan a fél nap elment, és holnap ehetünk HÚST!!!!! :lol: Gondolj a holnapi napra! Próbálj meg minél többet inni, hátha az is tömít egy kicsit! Sajnos nincs jobb tanácsom. Csak nem halunk éhen, vagy mégis? :shock: :lol: :oops:
Kitartás!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Szia Finike,

már jobb :D Most meg már kezdek rosszul lenni a sok gyümitől. Elfogott a hányinger, ragad a szám a banántól, szőlőtől, meg almától... :shock: De majd csak túlleszünk rajta hamarosan :D Igen, igyekszem sokat inni, de már azt is unom... :oops: :oops:
Jaja, holnap HÚÚÚÚS! Már nagyon várom. Pedig ez még csak a 4. nap :wink: De nem baj, majd megszokjuk!!!

Én holnap ráállok a mérlegre, kíváncsi vagyok.

Puszi lányok! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!
Én is éhen haltam a nap folyamán..és még csak azt sem tudtam megtenni, hogy ha éhes vagyok, lefeküdjek aludni....
Sokszor megszédültem...De csak a munkának tudom be...Sokat kellett menni, nagyon sok beteg volt....

Nem sokára visszajövök, és leírom a pizza receptet, csak épp nővéremmel beszélek skype-n, és nagyon ritkán beszélünk, ugyanis Chicagóban él... :roll: :lol:

Edit!
Remélem is, hogy meglesz az eredménye....Holnap is megyek, hátha sikeresebb lesz! :wink: De azért nem hajtom agyon magam.... :wink: És igyekszem figyelni a kajára....

Holnap finom pulykamellet grillezek...És finom vegyes salátát(káposzta, paradicsom, uborka, hagyma, gomba, és az egészet 1 pohár kefirrel nyakonöntöm, és mindenféle fűszert szórok rá)
Ugye egy pohár kefír megengedett????Ha nem, akkor anélkül eszem salátát.....
Vendég
 


Ja, én is megittam ma legalább 3.5 litert...Ha éreztem, hogy éhes vagyok, és nem bírom, azonnal ittam teát....Édesítővel..... :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Újra itt. Úgy néz ki megmaradok :D
Bár a sok gyümölcstől olyan bélgörcseim voltak délután, hogy ihaj, de azt hiszem túlélem :wink: :oops:
Asszem nem ez lesz a kedvenc napom… :shock: :wink:

Mai „menüm”:

4 banán
1 alma
1fürt szőlő
+ lehet hogy még lesz 25 dkg eper, bár már nem is vagyok éhes…

Persze ennék normál kaját, de azt ugye nem lehet.
De holnap sajtos csirkehúst fogok enni, salátával. Máááár nagyon várom! :D:D
Ma Zozó 2x megpróbált lebeszélni a fogyiról (nem mintha nem férne rám 8) :lol: ), hogy ne kínozzam magam, nagy volt a kísértés, mert mindezt langyos, pihe-puha zsemlékkel a kezében tette, de jelentem: hősiesen ellenálltam :D:D:D

Kriszti,
Te is nagyon ügyi vagy :D Én is most este vettem canderelt, egyedül ezt bírom meginni, mármint ezzel a teát :D A többi annyira nem jó ízű. Vettem még fincsi teafiltereket is, meg bolero-t, végszükség esetére. Szóval feltankoltam kicsit.

Edit,
Irigyellek, hogy már kifele mész a fogyiból. Bár azzal vígasztalom magam, hogy már csak 86 nap… :wink: :lol: :lol: :lol:

Na, további kitartást nektek. Még most megyek főzni holnapra…. (nem rég értünk haza :( )

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci!
Jó főzőcskézést!!!
Ennél a mai napnál még talán a víznap is jobb!!! :lol: :lol: Én ma 1 banánt, 2 narancsot, 1 almát, 10 deka epret, és kb.6 kivit ettem....De nagyon fájt a hasam, és estére a fejem is megfájdult....


Íme apizza receptje...:
1 kg liszt, 2 egész tojás, só ízlés szerint, 2 dl étolaj, 5 dkg élesztő (cukros tejebn megfuttatom, kb.2 dl-ben)
Ezeket összedolgozzuk, majd kis időr epihentetjük,Ezután 10 dkg-os gombócokat gyúrúnk, és ezt is hagyjuk pihenni.Kinyújtjuk....

Én még szoktam egy kis tejfölt adni hozzá, attól lágyabb lesz a tészta....Persze akkor kevesebb olajat teszek bele...
Érdekes, mert első próbálkozásnál nagyon ragadós lett a tészta, de ahogy gyúrtam, egyre jobb lett, a másodiknál ugyanúgy csináltam mindent, akkor pedig túl száraz lett...Tejet, és tejfölt raktam hozzá, de csak kicsit, és az eredméyn tökéletes....Biztos más volt a liszt...
Általában a búzalisztet használom, amit kimondottan pizzához ajánlanak!És nem sokkal drágább mint a simna liszt(100 ft a Tescoban) :wink:

Jó étvágyat mindenkinek! És holnapra nagyon finom kajákat készítsetek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma husiztam, de délután olyan émelygések törtek rám, hogy ihaj...

Ebédem párolt pulykacomb volt paradicsomsalátával
Vacsorára 2db tojást főztem és a maradék salimmal ettem meg.

Na ezután még rosszabbul lettem. Miközben a gyermeket fürdettem 2szer leültem, mert azt hittem elájulok.

Remélem, nem szedtem össze valami kórságot... :S

Holnapra sárgaborsófőzit terveztem, de ha meg valami gázgéza lesz, akkor jobb volna diétázni... hogy most mit csináljak??????!! :roll:

Ennyi voltam mára.

Jó éjt!

Ja és Kriszti, nyugodtan edd meg azt a pohár kefírt!

Kép
lbadri
 
 


Az előőb írtam egy másik fórumba, és már olyn fáradt voltam! Most, hoyg végigolvastalak, meg elszállt az álmosságom! :roll: :roll: :roll:
Kitartás, lányok, kitartás! :)
Elfeledkeztetek a magvakról! Jó sós napraforgómag - ha szeretitek- nyami-nyami! :)

Én a kávét cukorral iszom,(és még ezenkívül si használgatom a cukrot), mert babaprojekt előtt állunk. És azt javasolta a dokinő, hogy a mesterséges édesítőket jobb volna kiiktatni az étrendemből. A teát üresen iszom, pici citromlével.

Valaki említette a gombát a saliba. igaz, hoyg proteinforrás, de nem is hús, inkább zöldség, én mégis áttettem a szénhidrátnapra, hoyg azt a pizzát ne kelljen ürsen ennem. Vagy mindig csak spenóttal. Na jó, káposzta is van, most már tudom, de eddig nem gondoltam, hoyg ilyen pizzát is lehet sütni! :D Az a lényeg - épp beszéltük túl is a lányokkal - hogy bármelyik napra sorolsz be valamit, akkor következetes légy. Maradjon ugyanazon a napon.

Pizzatészta: az enyém egyszerűbb, mint a fentebb leírt, de azért leírom.
30 evőkanál liszt (kb. 60deka), 2,5 dkg élesztő, kb. 2 dl-nyi víz és 1 dl-nyi olaj. + só, ízlés szerint. Az élesztőt a langyos vízben felfuttatom 1 kk cukor társaságában, majd hozzákavarom a liszthez. Jól összegyúrom, közben a kezemet olajozva, mindaddig, míg el nem fogy az olaj, a tészta pedig nem ragad az edény oldalához. Se kemény, se lágy ne legyen. Langyos helyen hagyom kelni, amikor megkelt, akkor tetszés szerinti mennyiséget kinyűjtok, tepsibe teszem, és kb 15 percig sütöm csak úgy magában. Csak azután pakolom rá a szószt meg a többi hozzávalót. Tapasztalat szerint ez az adag kb. 6 személynek elegendő. Kitűnően fagyasztható.
Nos, ez az alaprecept. Én rengeteget variálom úgy, hoyg pl. 24 kanál pizzalisztet teszek és 6 kanál kukoricadarát. Vagy teszek bele búzacsírát is (szárítottat) - mindig levonom a fehér liszt mennyiségéből, de nem jó nagyon sokat tenni. Vagy, múltkor pl. áttört fokhagymát gyúrtam bele és isteni volt az íze. Vagy lehet szezámmaggal összegyúrni, illatos zöldfűszerekkel. Szóval, csak a fantázia szabhat határt! :)

Én ma ebédre fasírtot ettem mustárral és káposztasalival, estére pedig házi kolbászt mustárral, ketchuppal és joghurtos avokádómártással. (Turmixolni avokádót, felönteni joghurttal, sózni, savanyítani, ha kell, és fokhagymagranulátumot szórni bele.)
Holnap még nem tudom, mi lesz.

Jó éjt mindenkinek!
Most már esem le a székről! :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Szép napot mindenkinek!

Lbadri!
Akkor már megyek is, és veszem a kefírt...Mégiscsak ad valami ízt neki! :lol: Arra gondoltam, ha nem lehet, (mert sok) :oops: , akkor lilakáposztát fogok párolni....Azt is nagyon szeretem...
Remélem ma már jobban vagy, és tényleg nem szedtél össze semmit!


Edit!
Mi is babaproject előtt állunk, de én évek óta édesítőszerrrel iszom a kávét, és minden kaját azzal ízesítek.... :roll: :roll:
A pizzatésztád én is kipróbálom!!! :wink: Viszont a gombáról azt olvastam, bármelyik nap lehet enni, mert "semleges", kivéve a gyüminap.... :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, a kefír OK, de a lilakáposzta párolva fehérjenapon tilos!!! Zöldségnapon nyugodtan lehet!

Nálam ma zöldségnap van. Ma jól vagyok, úgyhogy sárgaborsófőzeléket főztem. Egy kis rizslisztből csináltam rántást, hogy laktatóbb legyen. :D

Nagyon kellemes! :D

Kép Sárgaborsófőzi

Kép
lbadri
 
 


Nekem ez volt a mai ebédem, és vacsira is ezt eszem....A husi az egész adag, a saláta egy kicsivel kevesebb maradt vacsira!
Nagyon finom volt!!!!!!!
Képzeljétek!
Úgy eltelt az idő a kondiban, hogy észre sem vettem, és már 1.5 órája ott voltam....És még nem értem a feladatok végére...Így majd 2 órát voltam ma edzeni! Bónuszként beálltam egy álló szoliba.... :wink:

Adri!
Nagyon guszta a sárgaborsó főzeléked!!!!
Kép
Kép

Na, most ennyi, rohanok dolgozni!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, a te husis kajcsid se semmi! ;)

El akarok mesélni valamit. Ma egy kicsit szétnézelődtem az egyik hiperben a tejtermékeknél, hogy milyen finomságok vannak... először egy szójatejnek nézegettem tartalmát, aztán véletlenül egy szinttel lejjebb rizsitalt találtam! :D Ha itthon lesz a fényképezőm, akkor lefotózom. Az 1l-es kiszerelés nagyon drága, ha jól emlékszem 539,-Ft volt. Ezért egy picike 2dl-es szívószálas italt vettem, hogy kipróbáljam. Szépen uzsonna gyanánt meg is ittam. Először fura volt, mert a rizs ízét érezni rajta. De összességében nekem ízlett. A kálcium tartalma elég szép, úgyhogy szoptatós anyukák hajrá!!!
Na csak azért tettem ezt a kitérőt, hogy ezt lehet zöldségnapon tejcsi helyett nyakalni - módjával... ;) De csak az ára miatt. Ja igen, a 2dl-es 129 v. 139 Ft volt. De még gondolkodom a további felhasználási módjain! :D

És most reménykedem, hogy elküldi nektek ezt a hsz-t.

Én ma korán elteszem magam, mert a törpömmel ezer évet kint voltunk, ő már alszik, nekem is szükségem van a pihire.

Jó éjt! ;)

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok!

Én ma tejszínes-fokhagymás pulykát ettem ebédre, csak úgy magába, már az is elég volt nekem, vacsira, három virsli, egy főtt tojás, és sajt + tejcsi. Hát ennyi, de valahogy ez is elég volt. :shock:

Holnap én is sárgaborsófőzeléket eszek ebédre,és vacsira lehet, hogy egy pici kelkáposzta főzeléket, még azt nem tudom. Egész nap annyit iszok, hogy már lötyög a hasamban, már a békák is brekegnek odabenn... :oops: :lol: 8)

Kriszti,
Jól néz ki a mai ebéded és vacsid, biztos finom lehetett.
Olyan jó, hogy van időd kondizni. Én sajnos nem tudom kire hagyni a kislányt, így nem tudok elmenni. A párom is nemrég ért haza. Így én majd valószínűleg hétvégén tudok csak elmenni, szombaton. Vettem egy 10 alkalmas bérletet, de lehet, hogy nem fogom tudni kihasználni, pedig jó drága volt. :cry: Megpróbálom kihasználni, de ez sajna nem tőlem függ.

Chesti,
Mizújs Veled? Hogy vagy? Hogy bírod?
Mikor álljunk rá a mérlegre? Én nem igazán merek, mert semmi változást nem érzek még, bár tudom, hogy még nagyon az elején vagyunk.

Csajok,
Köszönöm a recepteket, majd mind a két félét kipróbálom! :lol:

Zsókuci,
Kár volt leírnod, hogy hány nap van még hátra, mert így még olyan messze van a vége.... Hát tényleg nagyon sok ez a 90 nap, remélem fogom bírni a végéig. Tudjátok nekem még azzal van a gondom, hogy jönnek, majd a kerti partyk, vasárnap megyünk bográcsolásra. Így nem könnyű, ja meg hát a hétvégék. Mi általában anyukáméknál töltjük, és olyan finomakat szokott főzni az anyukám, hogy csak na!
Szóval kemény dió ez a fogyikúra és az biztos, hogy nagyon büszke leszek magamra, ha végig csinálom.

Na most már megyek!
Puszi Nektek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok,

Na, ez nap már kifejezetten jobban tetszett :D:D
A reggeli méricske elmaradt, mert nagyon elaludtunk a férjecskémmel, és 6:20 helyett 7:30-kor ébredtünk :oops: De majd holnap talán :D
Hétfőn mindenki méricskél? Mert akkor hétfőn vagy kedden dobok friss táblit :D

A mai menüm ez volt:

Reggeli: 2 banán, 20 dkg eper (amit tegnap este már nem ettem meg :D)
Ebéd: sajtos csirke + sSali (fél ubiból, 2 pariból és icipici fejessaliból)
Vacsi: 2 pár virsli, reszelt sajttal és egy barnazsemle (ez utóbbit ebédhez vettem, de elfelejtettem akkor megenni :D), ja meg szerintem ez bűnözésnek számít, de megettem egy kajszis túrókrémet :D:D :oops:

Holnap rizses lecsót tervezek :D

Finike,
Jaj, én annyira figyelmetlen vagyok… Ne haragudj!!!!!!!!!!!! Utólagosan is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!!!
Pedig még hétvégén írtad, hogy vasárnap tortáztok hétfő helyet… :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép

Ügyes leszel, kibírod! Meglátod, hogy akárhová mész, mindig tudsz olyat válogatni a fincsi kajákból, amit az adott napon lehet… Kitartás csajszi :D
Amúgy mi is holnap vendégségbe megyünk, de előtt itthon megebédelek, így nem lesz talán olyan nehéz… Puszillak!

Bocsi, hogy külön már másnak nem írok, de mindjárt éjfél van, és leragadnak a szemeim.
Holnap jelentkezem.

Puszi és szép álmokat! :D

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szép éjszakát nektek!!!
Gondolom már midnenkinalszik...de így is jó!

A kondizást csak azért birom csinálni, mert még nincs gyerekem...De egyszer nekem is lesz, és akkor majd főhet a fejem, hogy mit is csináljak a gyerekkel!!

Átnéztem mindenki mai menüjét...Akkor reggel ráálljunk a mérlegre???és írjuk is meg???
Én tuti fogytam, már csak a 3 kondi, és az első napi koplalás miatt...És ugye éjszakázom sokszor, így másnap szinte csak kevés ebédet eszem, van hogy kimarad, mert ha felkelek, nem vagyok éhes,és elmegyek edzeni, és csak vacsit eszem.... :wink:

És ahogy telik az idő, egyre kevesebb kaját kívánok!Ami persze nagyon jó, és hatásos, sztem már látható eredménye van.... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, itt vagyok. :lol: :lol:
Most csinálom az ebédemet mert már kopog a szemem. :shock: :)
A neve: Fűszeres burgonyahasábok nyami nyami, csak már készülne el. :) Egy vizilovat is betudnék tolni most :)

Most ennyire tellet, ha ebéd után lesz időm akkor írok többet is, és beszámolok erről a krumpliról.

Éhhen halloookkkk. :lol: :lol: :lol:

chesti
 
 


Sziasztok!

LÁnyok!
Ráálltatok a mérlegre??? :roll: Én igen! :shock: És örömmel láttam, hogy igenis van eredméyne...De majd a végeredméynt láthatjuk, én lefotóztam magam, és majd avégén is megteszem...Párom is azt mondta, hogy tényleg látszik...vagy csak bókolni akar??? :roll: :lol: :lol:

Én is kis krumplicskát ebédeltem...De nem sokat, csak vacsiidőíg nem akartam kihúzni éhen....Ugye reggel fáradtabb voltam , mint éhes, ettem 2 kivit, majd most 3-kor keltem...Vacsira még nem tudom, mit készítsek... :roll: :lol: Mindjárt megyek a receptekhez, és megnézem, mi van itthon! :wink: :lol:
Vendég
 


Chesti!
Hogy sikerült a krumplid????

Én vacsira csináltam kukoricás rizst...Jajjj, de finom volt...Kis vegatával, sóval ízesítettem, és bár nem látszik, de tettem bele zöldségzőldet....
Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Én is ráálltam a mérlegre, és már lement 2 kg! :D:D:D:D:D:D Ennél jobb motiváció nincs is. Amúgy tudom, hogy most, az elején még csak a víz megy le, aztán megáll, majd újra folytatódik, de akkor már a zsírból fogyunk…
Ma ebédre is és vacsira is lecsós rizst ettem, fincsi volt, bár egy kis virsli jól esett volna, ha van benne :wink:
Voltunk ma vendégségben, és ügyesen kibírtam, hogy ne egyek – előtte itthon ebédeltem. Egy kicsi falatka csokit ettem csak (kb. 1 kockányit) – muszáj volt megkóstolni :lol:
Holnap, ha minden igaz, nudli lesz az ebéd, porcukorral, meg van itthon fincsi muffin (banános-csokis), abból holnap eszek néhányat :D Vááárom már, ma nagyon édesség-hiányom van…

Chesti,
Jól hangzik ez a fűszeres burgonyahasáb, te csináltad, vagy mirelitet vettél? Lehet, hogy a következő keményítőnapon én is kipróbálom.

Kriszti,
Te mennyit fogytál?

Többiek,
Hol vagytok? :D

Pusszantás!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Be sem merem vallani tegnap bűnöztem... :oops: :( :roll:
A krumpli fincsi volt, nekem bejött, de raktam hozzá hagymát is.
Délután elmentünk a tatai tóhoz sétálni, majdnem éhen vesztem, már ingerült voltam...apa bevitt a halászcsárdába....szóval megkajóztam rendesen... Utánna olyan lelkiismeretfurdalásom volt, hogy csak na, de azt mondta érvénybelépett az elsődleges szabály, inkább tejem legyen. Egy ami picit nyugtat, hogy legalább 5kor ettem.

Hát ez a kimozdulás nekem nem jött be ilyen szempontból. :)
Nem adom fel, megyek tovább. :) Holnap torna is van.

Tessék most kövezzetek meg, rossz kislány voltam. :lol: :lol: :lol:

chesti
 
 


Sziasztok!

Ma korán ébresztett a fiam, úgyhogy nekiugrottam az ablakoknak, függönyöknek, nagyon belemerültem a munkába. ;)
Na és az ablakdíszeket is befejezem, hogy húsvétra felkerüljenek a helyükre! :D

Tegnapi CH kajám:
E: grízes tészta glukononnal és fahéjjal ;)
Uzs: kenőmájas zsemle :oops:
V: 2 db Rigó János! :D

Ma gyümölcsökön tengődök... majd csak elmegy... :lol:

Zsókuci, nagyon-nagyon ügyes vagy!!! Azt a kis csokit pedig egészségedre!!! ;)

Chesti, neked is egészségedre!!! ;) Apának igaza van, inkább tejcsi legyen, most az a legfontosabb! ;)

És már megyek is tovább, mert ebédre viszem Balut anyuékhoz! ;)


Szépséges április elsejét!

Legyen szép napotok!

Puszi!

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok,

Chesti,
A lényeg, hogy legyen tejci!!! Örülök, hogy azért nem adod fel, csak ügyesen csajszi.

Adri,
Köszi a dicséretet, aranyos vagy :D Te is tök ügyi vagy, főleg, hogy már ilyen rég óta csinálod.

Finike,
Hogy vagy? Mit eszel ma? Mentek ma bográcsolásra? Akkor csak ügyesen! :wink:

Kriszti,
Te is tök ügyi vagy! Azért óvatosan, kicsit ehetsz ennél azért többet is, nehogy rosszul legyél!!!!

Mindenki,
Holnap légyszi, akkor írjátok meg, hogy ment-e le rólatok, és ha igen, akkor mennyi, megcsinálom este a táblát. Köszi!

További szép napot!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok már!! :roll: De ma még annyi erőm sem volt, a betegek egyfolytában jöttek...kb. 60 beteg volt volt ma, de elég problémásak...Így az egész napunkat kitöltötték... :roll:

Viszont kaptam egy rossz hírt...A tegnapi motorbalesetes az egyik orvosunk volt....Sajnos életét vesztette... Ő volt a vétlen:cry: :cry: 31 éves volt.1 kisgyermeket hagyott maga után... Még utolsó éjszakájában sokat nevettünk... :cry:
.Egész délelőtt olyan gyomoridegem volt, nem bírtam enni...
Egész nap egy kis pizzát ettem...Bár nem is vagyok éhes!

Úgyhogy Zsókuci, ennék én, de mindig történik valami, ami miatt nincs étvágyam...
Bocsi, hogy így offoltamk a topikot, de még most is sírok, annyira sajnálom, olyan fiatal volt, előtte volt még az élet! :cry: :cry: :cry:


Viszont ami jó hír, hogy fogytam 3.5 kilót.... :wink: HA így folytatom, elfogyok a végére!
Bár most jövőhéten nem lesz alkalmam edzeni, hazamegyünk, és úgy hallottam, disznóvágás lesz....
Ma viszont én is bűnöztem...Tegnap elnéztem a diétát, és főztem vacsira 1 tojást. Na, most nem akartam kidobni, így ma rátettem a pizzára... :oops: :oops: :oops: De gondolom, ez annyira nem nagy bűn, mint a Chestié.... :lol: :lol:

Azt hiszem a következő CH napomon nudlit fogok enni... :wink: Nagyon szeretem...
Ti szoktatok uzsonnázni???? :shock: Én nem! :roll: Ugye nem kötelező???Én csokit sem eszem! :lol: Cukrot szivesebben ennék, de amíg diéta van, nincs édesség! :wink: :lol:

Hugomnak már jeleztem, hogy kedden ha megyünk hozzájuk, fehérjenapom lesz....Úgy készítsen kaját! :wink: Aranyos volt megkérdezte, mit ehetek... :lol:

Na, most lépek, még van 2 topikom, amit meg kell látogatnom! :lol:
Szép éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Ismét sziasztok!

Itt egy ötlet holnapra a gyüminapra!

Kép Ilyen volt...

Kép Ilyen lett... :D

Eper-banán turmix! Az eper nekem nagyon savanykás volt, ezért pici édesítőt tettem bele. Finnniiii! :D

Jó éjt!

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok,

Kriszti,
Nagyon sajnálom a dokit…:( És persze a családját is. Nem csodálom, hogy kiborultál ettől a hírtől…
Gratulálok a leadott kilókhoz, ez igazán szép eredmény. Csak így tovább :D

Adri,
Hm, nagyon jóóól néz ki a turmix…

A mai napom érdekesen alakult, kicsit szerintem túlettem magam :oops: Összes mai kaja: reggeli kimaradt, mert későn ébredtünk :wink: Ebéd, és vacsi összesen: 2 vajas zsemle, banános-csokis muffinból kb. 5-6 db :oops: aztán meg még egy kis nudli (nem esett jól, így nem ettem belőle túl sokat), meg néhány szem bonbon. Szerintem ez elég sok, nem?
Az biztos, hogy a sok nasitól estére hányingerem lett… :? :oops: :oops: Már a szénhidrát-nap sem a kedvencem, pedig úgy vártam :D Legközelebb okosabban csinálom.
Na mindegy, holnap majd lekoplalom a gyüminapon :lol:

Na szép álmokat, holnap jelentkezem.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Zsókuci drága,
Vagyok, csak ma sok volt a dolgom. Köszönöm a köszöntést, aranyos vagy, hogy nem felejtetted el!!!!
Szerintem egy picit sok volt neked a süti/csoki mára, de holnap úgyis koplalós nap lesz, úgyhogy szerintem belefér. :wink:
Délelőtt elmentem 1,5 órát edzeni, ami nagyon jól esett! :D Utána hazajöttem megetettem a picurt, majd csináltam magamnak dióstésztát egy ici-pici porcukorral. Utána ettem egy nagyon vékony szelet gesztenyekrémes sütit, amit anyukám csinált. Ezután elmentünk a bográcspartira,és vittünk sütit is egy cukiból. Hát csajok, én hős vagyok, mert ott álltam a sok csábító, hívogató süti előtt és képzeljétek, én egy darabot nem ettem, pedig nagyon csurgott a nyálam. :lol: A vacsim egy kicsit eltolódott, mert későn értünk haza, így a maradék dióstésztámat ettem meg hétkor. Ja és a talin nem ettem semmit, kibírtam, és még emellett szombaton anykám csinált tepertős pogit (nyami-nyami), de nem lehetett ennem, megkörnyékeztem többször is, de végül fogtam és beraktam a szekrénybe, hogy ne is lássam, így abból sem ettem egy darabot sem, de nagyon nehéz volt, rezgett a léc rendesen!!!! :roll: :lol: :lol:

Amúgy én a reggeliket már ki szoktam hagyni, mert tudom, hogy jön nemsokára a gyümi nap és akkor aztán non-stop gyümi, és a fülemen fog kijönni. Ebédig teszek-veszek, majd gyorsan eljön a kaja idő.

Én is ráálltam már a mérlegre, de az eredményt majd csak holnap írom le, legyen meglepi. 8) :lol:

Adri,
Én holnapra összeturmixoltam epret egy kis édesítőszerrel, és beraktam a fagyasztóba. Holnap finom fagyit eszek majd. Kiváncsi vagyok milyen lesz, így még nem ettem.

Kriszti,
Én is sajnálom a dokit, de azért próbálj meg enni, mert nem jó, ha éhezel! Amúgy gratulálok, nagyon sokat fogytál, nem semmi, le a kalappal, ügyi vagy!!! GRATULÁLOK!!!

Chesti,
Neked tényleg az a fontos, hogy most el ne menjen a tejed, első a gyerek és nem az alakod! Jól döntöttél. Inkább egyél kevesebbet, de egyél ha éhes vagy. Ezek szerint nem elég adagokat eszel. Gondolj arra, hogy a babád is szív el tőled dolgokat, így nyugodtan ehetsz szerintem egy picit többet, mint amit eddig ettél. Ahogy leírtad, hogy miket eszel nekem elég kevésnek tűnik. Mennyi adagokat eszel? Egy tányérnyit beversz azért? Ez nem éhezésről szól azért. Jó a holnapi nap talán igen, de a többi nap nem. Az, hogy mit eszel az számit. Egyél rendes adagokat, különben dá-dá lesz! :lol: 8)

Na jó most már megyek, mert leragad a szemem!
Már várom a holnapi napot, hogy ki mennyit adott le eddig!

Puszi Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Én leszek az első kilójelentő! :lol:

Szóval nálam változatlan az 5 kg! (de zárójelben bevallom, hogy én a múltkor megmértem magam a bűnös hetem után, amikor temetés és szülinap egymás után jöttek és 1 kg visszapattant. de nem akartam írni nektek a kezdeti időben, nehogy elvegyem a kedveteket.
Most visszaszereztem a -1kg-mat! :lol: )

De az a helyzet, hogy meg is jött és ilyenkor a vízvisszatartás miatt méginkább stagnavera...

Ja és ne ijedjetek meg (mint ééén), ha összekavarodik a ciklusotok... remélhetőleg nem fog, de nekem ezzel már tavaly is gondom volt.

és most elküldöm, mert a fiam követel.

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok!

Én leszek a második kilójelentő!
Eddig nálam 3 kg ment le, így legalább annyi vagyok, mint szülés előtt, és ez már valami. Ma reggel is voltam 1,5 órát edzeni, és megint jól esett. Délután meg kimegyünk sétálni a kiscsajjal, úgyhogy mára a mozgás megvan. :lol:

Többiek?

Adri,
Köszönjük a tanácsodat. Nekem nincs menzeszem, mert olyan spirált rakattam fel amitől nincs mensi. :lol:

Zsókuci,
Ugye azért ma nem halsz éhen!? :lol: :D

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!

Na, hát 2 kg mínusz. :) Kicsit féltem a bűnözés miatt, de azért ez lemet. Tudom ez könnyen ment le, mindig igy vagyok a fogyikkal. 2-4 kg simán aztán satgnálok jóóóó sokáig, nekem meg elfogy a türelmem....sajna. Nade ezért vagyok itt, hogy amikor majd elkámpicsorodom, jól "fenékbe" billentsetek. :lol: :lol:

Már készül az ebéd, megint épp éhen akarok halni. :lol: :lol:
Reggeli müzli azóta semmi, és voltunk baba-mama tornán. :) Pont a comb, fenéknél Nikim megunta, sírás ezerrel, ki kellett jönnöm. Holnap majd önszorgalomból itthon Rubint Réka asszem befigyel. :)

Finike, hát igen azért igy szoptatás mellett nekem variálnom kell a dolgokat, de ha nem is pontosan tartom be, lényeg, hogy kicsit összeszűküljön a poci, ne zabáljak, és a csoki eltűnjön az életemből. :)
Szóval asszem picivel többet fogok azért enni, mert úgy érzem a tejcsi így azért csappant, ezt onnan vettem észre, hogy plussz cici idők is bejöttek....

Adri, na jól van azért megnyugodtam, Te is bűnözöl néha. :)
Az az epres bigyó jól néz ki, nyami. :)

Zsókuci nekem is volt hányingerem estére...olyan szinten, hogy a vacsit nem bírtam megenni, mert azonnal jött vissza. Ez mitől van?

Puszi minden versenyzőnek most megyek ebédezni. :)

Ja megcsináltam a mustáros husit, isteni fincsa volt. :)

chesti
 
 


Sziasztok,

Chesti, Finike,
nagyon ügyik vagytok! :D Csak így tovább.

Chesti,
én is kiegyezem ezzel a -2 kg-val, végülis egy hete csináljuk :wink: Meg szerintem nekem a tegnap betett, hogy nasiztam elég sokat :oops: :oops:

A mai napot eddig nagyon jól bírom. Eddig 3 banánt ettem csak, meg megittam egy 100%-os gyümilevet. És nem is vagyok túl éhes. J
a, én okos... hoztam be gyümikonzervet, és persze az eszembe sem jutott, hogy ki is kellene nyitni valahogy... :twisted: :shock: Úgyhogy majd otthon eszem meg :D

Na, megyek vissza dolgozni.
Este jelentkezem még.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Lányok!

Olyan lasagnét hoztak haza..........hhhűűűű nagyon sok erőre lesz szükségem, hogy ne essek neki!!! :oops: :roll: :lol: :shock: :? :wink: :twisted: :P

chesti
 
 


Húúúúú Chesti,

Nem irigyellek, ilyenkor érzem nagyon kegyetlennek én is a fogyikúrát. A párom is olyan jókat eszik. Mi reggelire mindig jól bereggeliztünk együtt és most ő eszi a sok finomságot nekem meg csorog a nyálam. Ez nem igazság! Miért nincs valami bogyó amit bekap az ember és máris lefogyott. :evil:
Küldök neked sok-sok erőt és kitartást, bár már túl késő, de hátha még aktuális. :wink:
Én ma megettem anyu tepertős pogijából egy darabot mert már nem bírtam tovább. De tényleg csak egy darab volt. Már lelkiismeret furdalásom van, de talán ettől még működik a diéta.

Nekem ez a nap egy picit jobb volt, mint az első gyüminap.

Csajok, egy olyan butuska kérdésem lenne, hogy szénhidrát napon nem lehet enni kiflit vagy zsömit? Én annyira szeretem a friss pékárut és már nagyon hiányoznak! :oops: :oops: :oops: :cry:

Zsókuci!
Azt a sajtos csirkét hogy csináltad? Én úgy gondoltam, hogy még virslit és tejfölt is rakok bele (ha lehet), még nem tudom hogyan lehet, hogy egy jénaiba összedobom ezt így aztán lesz ami lesz. :shock: 8)

Kriszti,
Te reggelizel, meg ebédelsz, mert ez így nagyon kevés. Vacsi? Uzsonnázni nem szoktam . Háromszor eszem egy nap (jó esetben :lol: :oops: )

Na jó most megyek a kutyusoknak enni adni, lehet, hogy a végén én is kutyakaját fogok enni az éhség miatt? :shock: :lol:

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok,

Finike,
A sajtos csirkét úgy csináltam, hogy a cs.mellett kockákra vágtam, fűszereztem, kevés olajon megpirítottam. Mikor megpirult, tettem alá tejet, majd kicsit hagytam főni, és reszeltem bele kb. 10 dkg sajtot. Addig kell kavargatni, míg a tej meg a sajt szósszá nem válnak. Nyammmi :D Hűűűű, éhen halok :oops: Én salit ettem mellé, és nagyon fincsi lett :D
Sztem lehet szénhidrát napon pékárut enni… - ha pizzát, vagy sütit lehet… Persze nem felvágottal, de én is vajjal + sóval benyomtam tegnap kettőt, és hát nagyon jóóól esett :wink: Most is jó lenne… :D Amúgy 1 zsömit vagy 1 szelet kenyeret fehérje napon is ehetsz! Én is fogok sztem holnap.

Mai „menüm”:

5 banán
1 alma
Konzerv gyümisali (épp most eszem :D)
Ja, meg egy 100%-os gyümilé

Holnapra salit tervezek virslivel és sajttal :D Nyami.
Fú csajszik, így este felé, már nagyon kívánok valami emberi kaját… Fantáziálok… Ti is szoktatok?? :D :oops:

A tábli:
Kép


Puszi és kitartást mindenkinek.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


helló Lányok!
Én is vagyok, ,és nincs itthon az öcsém, így bitorlom a gépet! :lol: :lol:


Finike!
Én reggelizni nem mindig szoktam... :oops: ha éjszakás vagy éjszaka után pihenős vagyok akkor egész nap alszom, nagyon ritkán eszem...Viszont ha nappalos vagyok, falom a gyümiket...Akkor 5-kor kelek, és éhes vagyok...Így 4 naponta reggelizem, ebédem általában délután 2-3 között fogyasztom, és vacsit 7-8 között...
Ha véletlenül nappalos vagyok, és nincs időm enni, ebédre semmit, csak úgy 4 körül, akkor már nem vacsizom... :oops: Tudom nem jó, de olyan későn ebédelek, hogy nem vagyok éhes... :roll:
Én általában 2 X eszem,(nincs időm) :oops: , de van, hogy 3 X(ilyenkor reggelizem) :lol:

Az én mai napi termésem 2 narancs, 1 banán, 1 alma, és megcsináltam én is azt a fini epres pépes valamit 1 banánból, és 20 deka eperből....
Nekem is jobban telt el ez a gyüminapom, mint az előző :roll: :lol:

És bár nehéz volt, de ellenálltam, mert itthon finom rántott husi, és pörkölt várt, de én tartottam magam, hogy ma gyümi napom volt....
Holnap hugomékat látogatjuk meg, és már bejelentettem, hogy fehérjenapom lesz....
A héten kissé vigyáznom kell, mert nem tudok menni edzeni, és sok sok finomság kerül az asztalra.... :lol:

Zsókuci!
Én állandóan fantáziálok, ugyanis páromnak jobbnál jobb kajákat szoktam csinálni....Úgy ennék én is belőle, de látván a sikert, önmegtartóztatást végzek... :lol:

Chesti!
Te egy hős vagy!!!Én is ha hazamegyünk, azt csinálok a páromnak...Remélem leszek olyan erős, mint te!!!! :oops: :lol:

Adri!
Nekem 1 hónapot várnom kell, hogy megtudjam , okoz e zavart....Pont aznap kezdtük, amikor majdnem elmúlt....

Na, majd még jövök ma, ha a család nem akar beszélgetni! :lol:
Vendég
 


Na mi van ma senki nem eszik? :)

Én jelentem tegnap ellenálltam a lasagnénak!! :lol:

Ma szokásos müzli, és fincsi csirkeszárnyas leves. Ezt tervezem estére is. Tudom ez nem a 90 napos :) , de remélem fogyok veletek továbbra is. :)

Puszi, szép napot mindenkinek. :)

chesti
 
 


Sziasztok,

Én is itt vagyok :) Még dolgozom, de gondoltam írok nektek pár sort :)
Ma jól vagyok, ezt a napot kifejezetten szeretem.

Reggelire ettem: kb. 25-30 dkg epret, meg egy banánt
Ebédre: 2 pár virsli + saláta (ubi, pari, sajt) + öntet
Vacsi: a sali maradékát eszem meg, meg lehet, hogy eszek még hozzá virslit, még nem tudom.

Chesti,
Ügyes vagy, hogy ellenálltál a lasagne-nak. Büszke vagyok rád :D

Kriszti,
Akkor csak ügyesen továbbra is, remélem sikerül ellenállni a sok fincsi kísértésnek…

Hogy holnap mit fogok enni, még a jövő zenéje… lehet, hogy csinálok egy zöldbab főzeléket. Nincs más ötletem, illetve hozzávalóm. :lol:

Pusszantás!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok Csajszik,

Zsókuci,
Hát a mai fehérje bevitelt nem túloztad el! Nem kevés ez egy kicsit? Jól laktál?

Chesti,
Gratulálok, hogy megáltad a bűnözést! Ügyi vagy !!!!!!

Kriszti,
Ha ez megnyugtat, mostanában én sem reggelizem, egyszerűen unom már a gyümiket, kezdenek a fülemen kijönni. Te is ügyi vagy, hogy megbírtad állni, hogy ne egyél finom rántott húst. Húúúúúúúúú, de megkívántam! :? Amúgy megkérdezhetem, hogy melyik kórházban dolgozol? Ha titok akkor bocsi. :oops: :wink:

Most mennem kell. Hogy holnap mit fogok enni, még nem tudom. Ha ilyen szép idő lesz holnap is, akkor a hercegnővel kimegyek a zöldségesbe és felvásárolom a standot! :lol:

Puszi Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak egész nap babáztam...

Persze elfelejthettem az egész napi kajálásom, mert keresztlányom le nem szállt a kezemből.....Imádom nagyon, és olyan ritkán lát(2 havonta) :(

Én reggelire 1 narancsot, és 1 banánt ettem...
Ebédre egy kis megylevest(vagyis megylé-t)
Vacsira salátá csináltam, mint a múltkor, és abból falatoztam....
Tudom, nem sok, de nem is vagyok éhes.
Úgy elszaladt ez a mai nap, hogy csak na...

Holnap nem tudom mit fogok enni...Valószínű későn kelek, mert hulla vagyok, aztán öcsikémet látogatom meg a suliban, mert sajnos ő nincs itthon, így nem láttam már 2 hónapja! :(

Meghívom egy fini hamburgerre, bár tudom én nem ehetek...Nem is tudom, mit fogok enni!
Lehet viszek az útra egy dobozos kukoricát, és ha éhes leszek, abból falatozom! :lol:

Finike!
Nem titok, a lakóhelyemen dolgozom, dunaújvárosban, a sűrgősségi osztályon!Imádok ott lenni, nagyon szeretem a munkám....(sokan hülyének is néznek ez miatt) :oops:

Lányok!
Szerintetek ehetek csütörtökön egy kis toroskáposztát. hús nélkül????Egy kis kenyerecskével???Vagy az már nagy bűnözés lenne???? :oops: :oops:
Annyira szeretem... :oops: :oops:

És ki mikor tart víznapot???Vagy melyik nap uután célszerű tartani????
Én nagyon gondolkodom rajta, ugyanis mindig nappalos műszakomra esik a gyüminap, és bizony rendesen szédelgek 12 órás strapa után, főleg hogy alíg eszem...Úgy akarom kihozni, hogy CH napomon legyek nappalos...És víznap után mivel kell folytatni???

Na, további szép estét mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel, látom, a másik topikban túlságosan gyérek a hozzászólások, gondoltam, inkább itt újságolom és büszkélkedem el :D :D :D , hoyg túl vagyok egy sikeres víznapon. :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Igaz, van olyan is, amivel nem igazán büszkélkedhetek, de arról mélyen hallgatok! :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :P :P :P :P Egyelőre! :P )
Ma ittam 2 kávét, 1 csésze teát, és 3 vagy 4 pohár szénsavmentes üdítőt. Tudom, hoyg ez nem a legjobb választás volt, de muszáj volt, valami ízesítettet innom. És rostos lé nem kellett, mert már nekem is lassan elegem van a gyümölcsökből.
Na, íyg lejárt már a második víznapom, és sokkal büszkébb vagyok magamra, mint az első után (bár akkor is az voltam, mert lehetetlennek tartottam megcsinálni egy gyüminap után), mert akkor ebédre ittam egy csésze üres levest, és kb. fél liter paradicsomlevet is. Akkor végülis nem víz, hanem folyadéknapom volt.

A bűnözésem pedig vasárnap volt, amikor vendégségben voltunk, és nem tehettem meg, hogy ne egyem. Már szombaton este hülyén éreztem magam, amikor csak sütit ettem, vasárnap meg nem rágcsálhattam az otthonról vitt almát. Szóval tartottam egy vegyes napot, de úgy döntöttem, hoyg meg nem történtté nyilvánítom ( :oops: ) és tegnap folytattam a kimaradt gyüminappal. A víznapot meg azért iktattam be, hoyg vasárnap majd, amikor a lányom szülinapját ünnepeljük, ehessek húst. :)
Tudom, hoyg nem kellett volna engednem a többiek unszolásának, de az az igazság, hogy tényleg, annyira kívántam azokat a fasírtocskákat és sajtgolyókat! :oops: :oops: :oops: De azért gondolom, illetve remélem, hoyg nem dőlt össze a világ ettől a görbe naptól, és az a maradék 2 kiló, amit még le szeretnék fogyni, mégiscsak lemegy a következő több, mint 1 hónapban.
Május 12-én jár le nekem a 90 nap.
Holnap még nem tudom, mit főzök, de mindenképpen valami finomat.
Szerintetek fehérjenapon elmegy 1-2 kanál majonéz? Vagy az olajat esetleg hagyjam ki és keverjem el a tojást csak joghurttal?

Gratulálok mindenkinek a leadott kilókhoz! És további kitartást!!!!!! :)
Jó éjt mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Tegnap zöldségnapoztam és rakott kelt készítettem. Persze hús nélkül. A családom is azt evett, ízlett nekik.

Ma lusta vagyok főzőcskézni, úgyhogy marad a penne bertolli szósszal.

Délután megyünk Baluval nagybevásálni (olyan húsvét előtti is egyben).

Gyorsan válaszolok.

Kriszti, a víznapot gyüminap után iktasd be, és fehérjenappal folytasd.
Ha a toroskáposztás bűnözés szénhidrát napra esik, akkor szerintem, nyugodtan! Főleg kenyérrel! Jó étvágyat hozzá! ;)

sedith, gratula a víznapodhoz! Én egyszer csináltam tavaly, és délutánra rosszul lettem, úgyhogy tulajdonképp egy gyüminapot tartottam akkor is. Úgyhogy tudom, hogy nem könnyű, szóval minden elismerésem.

A majonézes kérdésedre a válasz: nem akarom reklámozni, de a norbis majonéz nincs cukrozva! Én azt szoktam használni. De igen, ha akarsz, csinálhatsz is otthon. ;)


Nálam a Húsvét az egyik nagy kérdés megint. Mert természetesen a napok nem úgy jönnek ki, hogy Húsvétkor ehessek husit. Úgyhogy én már pénteken husinapozok és sonkát eszek!!! Aztán legközelebb kedden. Ez a terv.

A fiam ezerrel követel.

A borongás ellenére legyen nagyon szép a napotok!!!

Puszi!

Kép
lbadri
 
 


Ma senki semmit nem evett??? :shock: :(

Kép
lbadri
 
 


Sziasztok!
Nem valami nagy itt sem a forgalom!!

Edit!
Gratula a víznaphoz....Én nem is tudom, hogy fogom kibírni...Húslevest lehet inni??? :oops: Azzal valahogy elviselhető a víznap....Vagy 100 %-os gyümölcslé, nagyon nagyon felhígítva??? :oops:

Adri!
Pont Ch napra esik a toroskáposzta.... :lol: :lol: Örömmel fogom enni holnap!!!!És köszi a víznapos infót is! :lol:

Ma keményítő napom lett volna, de a reggelit átaludtam, majd utaztam, és ha utazom, nem tudok enni, inni, mert rosszul vagyok.
Meglátogattam öcsémet, dés megálltam hogy ne egyek tortijját, hambit, öcsémnek vettem, de semmi nekem való kaja nem volt...
Így ettem 1 gömb fagyit :oops:
De a tölcsért, és a végét nekiadtam öcsémnek! :lol:
Vacsira egy kis krumpllipüré...Nem is voltam annyi9ra éhes, de valamit muszáj enni!

És holnap végre CH nap!!!!

Cheti, Zsókuci?????
Vendég
 


Sziasztok!

Edit,
Gratulálok a víznapodhoz! Én nem is tudom, hogy hogy lehet azt kibírni. :?: :shock: Szerintem egy napos bűnözés belefér a diétába, ezzel szoktam magamat is bíztatni. :wink:

Ma a reggelit kihagytam, du. pedig elmentem anyukámmal és Viki babával a Camponába shoppingolni. Ott ebédeltünk,én borsófőzeléket ettem, és egy pici kroketett. Jól esett, finom volt. A vacsi is kimaradt, úgyhogy ennyi.
De viszont holnap tudjátok mit eszek???? Apukám hoz nekem lángost. HMMM nyami-nyami. Nem messze van tőlünk egy lángossütő és onnan hoz, hisz szénhidrát nap lesz. HÚÚÚÚÚÚÚÚ már nagyon várom!! Már csorog is a nyálam. Mi vasárnap megyünk vendégségbe és pont fehérje napom lesz (ha jól számoltam), így ehetek majd sonkát és sajtot is! :lol: :D

Adri,
A rakott kelbe Te miket raktál? Bocsi a buta kérdésért, de nem vagyok egy konyhatündér.... :oops: :oops: :oops: :wink:

Kriszti,
Szerintem tök izgi a Te munkád! Jó ügyért dolgozol és ez tök jó. :D Majonézből egy pici tuti nem árthat.

Csajok,
Tudjátok mit nem értek? Hogy annyira szigorúan kell venni, hogy pl. zöldségnapon nem eszünk húst, vagy hogy szénhidrát napon nem eszünk zöldséget és így tovább, akkor én nem értem , hogy lehet pizzát enni zöldségekkel, vagy pl. gombával ami fehérjének számít? Ezeket a recepteket ti is mondátok. tudom egy kis zöldség nem árt a diétának, de akkor is hogy lehet, hogy mégis össze lehet keverni a dolgokat? :shock: 8)
Nekem már egyre nehezebb kitalálom, hogy miket egyek. Ti hogy vagytok ezzel?

Na most már megyek, mert nagyon álmos vagyok és már nagyon várom, hogy eljöjjön a holnap, hogy ehessek lángost!!!! :P

Jó éjt Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
finike
 
 


finike :), aranyos, hogy morfondírozol, hogy akkor mit lehet, mit nem... :D

Zöldségnapon nem eszünk húst, de szénhidrát napon szabad kevés zöldséget. (Én nem is keveset szoktam.)

A gomba az tulajdonképpen se ez, se az. Én itt is, ott is szoktam enni. Annyira minimális fehérjetartalma van, hogy az nem számít be...
Tehát egyed nyugodtan bármely napon, de húsnapon pl. ne ez legyen a főételed!

Egyébként meg néhány hét múlva bele fogsz rázódni a felosztásokba. Emlékszem még amikor tavaly csináltam a diétát, az elején ott állt a konyhában a "biblia-papír" kinyomtatva, hogy mit-mikor, aztán egy idő után elkutyulódott. Azóta se tudom hol van... :D

A rakott kelt (hús nélkül) nagyon egyszerű (eggyel kevesebb szennyes edény;)). Kifőztem 2 zacsi gyorsrizst. A kelkáposztát leveleire bontottam és forró sós-vegetás vízbe tettem. Abban megpároltam. Aztán egy kimargarinozott tepsibe tettem sorba 1 sor kelkáp levél, rizs, megint kelkáp, rá paradicsomdarabok, megint levél és a legtetejére 1 pohár joghurtot. Egyébként elcsesszintettem, mert akartam a rizsbe egy kis pörköltalapot is keverni, hogy kellemesebb legyen, de már nagyon éhes voltam és a család a nyakamon lógott.


Kép

Ma pedig CH-nap volt.
Reggeli: csak a kávém tejjel
Ebéd: penne bertolli szósszal (grillezett zöldségekkel)
Vacsi: 1 egész kenőmájas zsemle + túrórudi! :D

Finike, nagyon jó a lángos, csak az sajna nagyon olajos. De azért egyszer belefér!

Mára elkukulok.

Jó éjt!

Kép
lbadri
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: