Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Edit! Az előző bejelentkezésemnél elmaradt a gratuláció! Ennél jobb indok nem is lehet egy fogyókúra felfüggesztésére mint egy baba! :-) Nagyon szuper, gratulálok!

Chesti! Én már nem aggódok a tejcsi miatt, mert kb. egy hónapig volt csak, de már akkor sem minden étkezésnél kapott tejcsit a picim... Hogy ez a nagyon hamar történő elapadás mi miatt volt, tapasztalatlanság, lelki vagy szervi okai voltak-e, ezt igazán majd esetleg akkor tudom meg, hogy vállalunk még egy babát...Ha őt tudom majd szopiztatni akkor tudni fogom mi volt a baj....De most még nagyon az első kisbabámra koncentrálok :-)!

Finike!
Nagyon irigyellek a - 6 kg miatt! Átment rajtad a has-mars?
A másik topicra ritkán nézel be! Pedig kérdezni akartam, hogy a múltkor milyen babateára gondoltál a szomjoltás céljából? Mit lehet adni egy 3 hónapos babának?

Kriszti! Téged is irigyellek a - 7 kg miatt! :-) De azért az sem volt semmi, hogy másfél hónapig kukoricán éltél! Nekem nem lett volna akaraterőm hozzá. Most saját magam is csodálkozom, hogy betartom a diétát, viszont most el vagyok kenődve mert péntek óta (akkor gyümi napom volt) visszaesett a súlyom. Sajnos én sem bírom ki, hogy egy héten csak egyszer álljak a mérlegre! :-)
A tiszta fogyás már csak 2 kg és napok óta nem mozdul lefelé, pedig tényleg betartom a diétát! Nem keverem a kajákat, az adagok is normális mennyiségűek. Azt tudom, hogy van stagnálás, de mindjárt a második héten?
Azt sem értem, hogy miért pont gyümi napon ment fel a +1 kg. Tényleg nem ettem mást, csak gyümit...Szóval le vagyok törve mert eddig azért a - 3 kg megvolt, most pedig már csak -2 kg és nem mozdul napok óta. Ez pedig azért sem jó, mert a diéta 12 hétből áll, vagyis ha két hetente csak két kiló megy le akkor nem olyan sokat fogok fogyni, főleg ha a második részén (Edit írta) már nem lesz látványos a kilókban a fogyás... Vagy túl sokat akarok?
(Most is szemezek egy Sport szelettel, csak nehogy elkeseredésemben megegyem...:-( )

Üdv mindenkinek és kitartást, én is megpróbálom..

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!

Túléltem ám a lénapot! De brutális volt... :S

Azóta meg ünnepelgetünk, úgyhogy ami ott lement, az kamatostul visszajött... szerintem.

Nekem már nagyon elegem van a diétából. Egyébként a 90 nap tegnap telt le. De még 20 napig csinálom. Úgy ahogy...

Nem hiszem, hogy a mostanin már tudnék változtatni.

Kellemes vasárnapot!

Kép
 
 


Sziasztok!

Adri,
Most Te le is írtad amit én akartam. Elegem van a diétából!!! Már annyira nem tudok mit főzni, unalmas, szinte mindig ugyanazt eszem. Most egyre többet bűnözgetek. Még próbálom magam tartani, de már nem nagyon megy. Meguntam!!!!!!! :cry: :x :?
Már edzeni sincs kedvem lemenni. :cry:

Mazsuzs,
Lehet kapni csecsemőteát pl. édeskömény, ez jó hasfájásra (ezt négy hónapos kortól lehet adni), de már korábban el lehet kezdeni, csak egy csipetnyit kell belerakni a forralt vízbe, mint amennyit ír. Hát csak bíztatni tudlak, hogy ne add fel a diétát, lesz ez még jobb is! Legalább egy hónapig próbáld meg betartani, majd utána újra megfogadhatod, hogy még egy hónap......stb. :wink: :lol:

Kriszti,
Te hogy bírod???

Lehet, hogy ez az idő teszi, hogy már semmihez sincs kedvem? :cry: :?

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 

 
 

Mazsuzs!
Milyen figyelmetlen voltam!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: Üdv köztünk!!!! :lol:
Hát, igen, eléggé kikészítettem magam akkor, ezért most okosabb vagyok!!!!
A 7 kiló valóban nagyon jó...De majd 3.5 hétíg stagnáltam!!!!Már azért ijjedtem meg, hogy nem megy le több...De megindultak a kilók!!!
Nekem is van olyan, hogy gyüminap után híztam!!!! :lol: :lol: Pedig csak azt ettem!! :lol:
Sportszelettel majd CH napon szemezz!!!!!! :wink: :lol: :lol:

Adri!
LÉnap!!! :evil: :evil: :evil: Gratulálok!!!!

Finike!
Én ma dőltem meg....Tegnap óta hányinger, fejfájás, és minden....Gondoltam azért, mert nem eszem rendesen....Így ma 2 kis hambizsőmlébe pulykemellet, uborkát, majonézt, ketchupot, és hagymát tettem, azt ettem ebédre...
Persze a rossz közérzet megvan. Valami vírust benyalhattam....
Tehát vacsira már nem eszem semmit, igaz, nincs is étvágyam.
Edzeni eljárok, múlthéten is 3 X voltam egymás után....Tehát, még bírom.....nem tudom meddig!!!
A kitűzött célomat szeretném mindenképp elérni, aztán lehet abbahagyom kicsit!

Egyébként ez az idő sokmindenre rányomja a bélyegét....Nekem sincs kedvem semmihez!Főzéssel nincs gondom, mert én nagyon szeretem ezeket a kajákat, amiket lehet enni, így akár minden nap enném...De 4 naponta pont ideális!!!! :lol:
Bár nekem annyiból könnyebb, hogy nincs gyerek, és éjszakázom, így a másnapom hamar eltelik(általában ez a fehérjenap), és csak 1 X eszem.....


Holnap azt hiszem főtt krumplit fogok enni egész nap.....És persze edzeni elmegyek, vagy spinningelni!!!Ha a náthám engedi!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ma úgy döntöttem, hogy befejezem. Tegnap ugye lejárt a 90 nap, most meg 3. napja eszem déltől elég vegyesen. Így már nem sok értelme van... Majd lehet a nyaralás előtt egy kicsit még belehúzok, de most muszáj szünetelnem.

Holnap már "rendesen" étkezem. Tehát nagy odafigyeléssel. De reggelire már nagy valószínűséggel a tk kenyeremmel kezdem! :D

A ti diétátokat azért figyelemmel kísérem!!! Nem menekültök!

Sok sikert kívánok nektek és sok-sok érdeklődő tekintetet!

Kép
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma úgy döntöttem, hogy befejezem. Tegnap ugye lejárt a 90 nap, most meg 3. napja eszem déltől elég vegyesen. Így már nem sok értelme van... Majd lehet a nyaralás előtt egy kicsit még belehúzok, de most muszáj szünetelnem.

Holnap már "rendesen" étkezem. Tehát nagy odafigyeléssel. De reggelire már nagy valószínűséggel a tk kenyeremmel kezdem! :D

A ti diétátokat azért figyelemmel kísérem!!! Nem menekültök!

Sok sikert kívánok nektek és sok-sok érdeklődő tekintetet!

Kép
 
 


Elnézést a duplázásért. Elsőre úgy tűnt, hogy nem ment el...

Puszi!

Kép
 
 


Adri, gratula a diéta végigcsinálásához!!!!! Végül mennyi lett az összeredmény? Szerintem se kínozd tovább magad! :)

Finike, te most komolyan írtad, hoyg szinte mindig ugyanazt eszed? :shock: :shock: :shock: Ne butáskodj, annyiféle kaja van, hogy ha mindet sorravennél, csak egyszer ennéd egész diéta alatt! :P :P :P Persze, ha esetleg sok mindent nem kedvelsz, akkor nehezebb a dolgod. Szoktad nézegetni a 90 napos receptoldalt? Mert ott hetvenhétezer kajarecept van mindenféle napra!
Mindjárt megkeresem a linket! :)

Kriszti kitartás továbbra is.

Mazsuzs, köszi a gratulációt, neked is sok erőt, kitartást kívánok! :) MIndenkinek más a szervezete, úgyhogy nem egyforma a fogyás ritmusa. fel a fejjel, és hajrá tovább, bizalommal! :)

Mondjuk ez mindenkinek szól! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Itt a link: http://90naposdieta.uw.hu/index.php
Ez a főoldal, ott baloldalon aztán lehet találni a recepteket napok szerint. Én készítetten néhány fogamra való dolgot innen, de márnem tudnám megmondani, hoyg mi volt.

Leírok egy gyors és finom krumplireceptet, amit én eléggyakran bevetettem, ha nem volt más ötletem. Sőt a normál napi kaják közé gyakran iktatom köretnek, krumplipüré helyett:

Keményítőnapra

Lustaasszony krumplija
(én neveztem el így, mert akkor csinálom, amikor kedvem, időm, és fantáziám sincs másra )

Krumplit hámozol és negyedeled, majd sós vízben megfőzöd, mintha pürét készítenél belőle. Amikor megfőtt, a víz nagyrészét leöntöd róla, de néhány kanálnyi azért maradjon. Megszórom borssal, ha kell még sóval is, friss vagy szárított petrezselyemzölddel és fokhagymagranulátummal, majd leöntöm 1-2 kanál olajjal. Visszateszem a lángra és óvatosan kavargatva hagyom rottyanni még néhányat, míg a maradék vízből és a lemálló krumplidarabokból valami szószszerű keletkezik. Aki szereti és bírja, az készítheti friss fokhagymával is, de akkor szerintem előbb azt meg kellene kissé fonnyasztani.
NA, én ezzel úgy jóllakom, hogy estig semmi bajom keményítőnapon. Persze, valamilyen salátát eszem melléje. Olyan is volt, hoyg csak egyszerű fokhagymás-citromleves reszelt répával társítottam.

Előszedek még valamiket aztán, de Finike, írd meg, hoyg melyik nappal vannak inkább gondjaid, és esetleg azt is, hoyg mit nem szeretsz. Ha jól sejtem a vöröskáposztát és/vagy a céklát nem igazán komálod. :wink:
Bab, lencse, borsó, karfiol, brokkoli, tök, cukkini, ezek mennek?
Nagyon szeretnék segíteni, hoyg ne hagyjon senki félbe egy ilyen jól működő diétát! :)

Még jelentkezem később, hátha addig írsz is! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Helló Lányok!

Olyan "kihalt" ma a topic. Azért gyorsan feljöttem erősítésért, olvasgattam a régi beírásokat. Azért kezdésnél többen voltak jelentkezők a fogyikúrára. De megértem aki aztán meggondolta magát. Nehéz...

Edit! A Lusta asszony receptedet már ki is jegyzeteltem, és eltettem a linket is "könyvjelzőnek." Köszi a jó tippeket, Finike révén mi is részesülünk belőle.
Sajnos én tegnap bűnöztem, és szégyellem is magam érte. :-( A párom nagymamájánál voltunk anyák napját köszönteni. Majdnem 90 éves a néni, és ha ő sütött 90 évesen akkor mi kóstoljuk meg! -felszólítással bűnöztem. Így ma amikor is szénhidrát napom lenne, tartottam egy félig gyüminapot de mást nem is ettem csak két darab gyümit és két darab kisebb kekszet és holnap folytatom a kúrát a rendes gyüminappal, majd megyek tovább és szerdán fehérje nap lesz.

Kriszti! Engem is meglepett hogy gyümi nap után ment vissza az egy kilócska de már hallottam olyan véleményt, hogy ne csodálkozzak rajta, hiszen a gyümölcs tele van cukorral. Szerintem nem azért ment vissza az egy kiló, hanem inkább a szervezet igyekszik védekezni a fogyi ellen, mert látja, hogy most komolyan gondolom ...:-)
Bár azt meg kell hagyni, hogy két éve mikor már megpróbáltam egyszer ezt a kúrát, igaz nyár elején, akkor 4 kg-ot fogytam vele két hét alatt. De úgy látszik én is öregszem és a kilók már nem mennek le olyan gyorsan... De te már lassan a kúra felénél jársz!

Adri! Ha véget ért a 90 napod, akkor szerintem is most hagyd abba a kúrát. Nem is szabad hosszabban csinálni. Ha valaki kétszer szeretné megcsinálni akkor is szünetet kell tartani a két alkalom között!

Finike! Ha már eljutottál idáig, én is csak biztatni tudlak, ne add fel! Csak dacból sem! Egyébként az uncsitesóm aki nem régen fejezte be, azt mondta, hogy neki úgy megváltoztak az étkezési szokásai, hogy eddig édesszájú volt, de a végén nem kívánta az édességet sem. Alig eszik csokit, sütit. Na ezt az egyet én sem bírom magamról elképzelni...:-)

Üdv mindenkinek! mazsuzs

Kép
 
 


Egyébként bizonyítandó, rám tényleg rám fér a fogyi! :-)
Beszúrtam a képet, de ne ijedjetek meg, csak saját magamnak biztatásképpen!
Itthon ugyanis kerülöm a tükröket!
Valószínűleg a lakást is ki kellene vele tapétázni és akkor eszembe sem jutna a bűnözés.

Kép

Kép
 
 


Mazsuzs!
Ne aggódj, én is kissé voltam elmaradva tőled..... :roll: És ez komoly....De kitartással sikerül leadnunk, meglátod!!!!!

Én is keményen betartom mostmár...Már tényleg mindjárt a felénél vagyunk!!!! :wink: Észre sem vettem :lol: :lol:

Ezt a kis receptet meg is csinálom vacsira..:Páromnak milánóit csináltam(azt kért)de hogy őszinte legyek, nem is kívánom!!!Pedig imádtam!!!! :lol:
Vendég
 


Ja, és Finike!!!!!
Nem ér feladni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
2 napíg nem volt jó a babanet, és már elvonási tünetem volt....
Ma gyüminapom lett volna, és azért csak volna, mert este palacsintát sütöttem, és 2-t megettem....

Most vizsont itt dolgozgatok....Vagyis ülök a gép előtt, remélem ilyen lesz az egész éjszaka... :wink:

Holnap fehérjenap!!!Még nem tudom mit kellene enni...Szemezek a töltöttkáposztával..(tudom tilos) :lol: :lol:


Na, szép éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Helló Lányok, ha még vagytok!

Szia Kriszti! Úgy látom egyedül téged nem rémített el a kép amit felraktam magamról :-) :-)
Látom akkor nem egyedi eset, hogy két napig nem lehetetett babanetezni, bár nálunk a második nap az internet sem működött, így nem tudtam, hogy nincs aznap sem babanet.
Ha minden igaz, akkor a ma reggeli mérés szerint megvan a 4 kg fogyás!(Csak csendben mondom, nehogy visszajöjjön 1-2 kilócska...:-) Ideje is, mert már lassan 3 hete gyötröm itt magam...és már megint megszegtem az ígéretem, miszerint nem állok rá, csak egy héten egyszer a mérlegre!!

Ma keményítő napon van. Ezt nem szeretem annyira, bár már "kitaláltam" a chilis babos (konzerv) rizst ami elég ehető, és állítólag pattogatott kukoricát is lehet ezen a napon enni. És van finomfőzelék is ami végül is liszttel lett berántva de nem én csináltam a főzeléket azért. Ja, és lehetne krumplit sütni, ami jobb is mint a rizs, már írtam róla pár hozzászólással előrébb...
Kriszti, ne hagyjál egyedül itt a topicon, ha már a többiek így eltüntek!

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem is már két napja rosszalkodik a Babanet, nem tudtam belépni.
Köszi Csajok a bíztatást, jól esett!!! Nem hagytam abba, de már annyi kaját kívánok, amit nem szabad és nagyon nehéz, de csinálom tovább lesz ami lesz.

A jó kis hasi-masi után most 4 napja szorulásom van, csak hogy teljes legyen az élet. Már sok hashajtót beszedtem, de semmi. Remélem ma már fog történni valami, mert kiizzadni nem tudom.... :shock: :roll: :wink:

Mazsuzs,
Gratulálok a 4 kg-hoz! Ez tök szupi, Te is jössz velünk a fogyilejtőn! :lol: :D Csak így tovább! Amúgy pattogatott kukoricát nem nassolni, hanem főétkezésnek lehet enni, erre azért figyelj oda!

Edith,
Köszönöm szépen a jó tanácsokat, bíztatást! Azért nem vagyok én olyan, hogy ilyen könnyen feladjak valamit, amit kitűztem magam elé, na neeeeeeem!!!!! :lol: Csak épp egy keserű napom volt és semmihez se volt kedvem, de aztán a kislányom mosolyra derített, mert elkezdett mászni és már egyedül is fel tud ülni, és így nagyon boldog lettem. :lol: :D :D (tudom ez nem az a topic......)
Én nagyon sok mindent nem eszek meg ezért is nehéz nekem, hogy mit főzzek. Borzasztó finnyás vagyok, de remélem ez idővel megváltozik. :oops: Nekem leginkább a szénhidrát nappal van a gondom, de ma tervezem, mivel ma ilyen napom van, hogy elmegyek egy kínaiba a kislánnyal és eszek olyan tésztaféleséget. Amúgy én is szoktam recepteket szedni erről a honlapról amit ajánlottál. Azért köszönöm, aranyos vagy!!! :lol: Tegnap keményítő napom volt és lencsefőzeléket csináltam. Én habarást és rántást is szoktam beletenni, de liszt helyett étkezési keményítőt használtam (amit még soha), de úgy összekapódott, csírízzé vált, át kellett szűrnöm és úgy beletenni. A végeredmény viszont finom lett. :lol: Ezt ettem ebédre is meg vacsira is. :lol: Ja, és a páromnak sütöttem hozzá oldalast, mert imádja, ő egy igazi Vércse, húst-hússal. :lol: :D :D :D Ő a tésztaféleségeket nem szereti (mert nincs rajtuk-bennük hús...) :wink: :?
Ezt a lustaasszony krumpliját meg ki fogom próbálni, mert nagyon fincsin hangzik! Holnap gyüminap na nekem ez a legborzasztóbb, majd a kiscsajjal kimegyünk valahova sétálni, kirándulni és akkor talán jobban elviselhetőbb lesz. 8)

Adri,
Gratulálok a diéta befejezéséhez, ügyi vagy! Mennyi is a végeredmény, 7kg? Azért néha jelentkezz, hogy mi van Veled!!

Zsókuci, Chesti,
Veletek mizújs? Ti hogy vagytok?

Na jó most már megyek.
Mindenkinek szép napot!
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Finike!

Vigasztalódj, ha már végre elmész a kétbetűs helyre, könnyebb leszel fél-egy kilóval!! :-) :-) :-)
Egyébként meglepve olvastam, hogy neked a szénhidrát nap az egyik legnehezebb, azért mert nem tudod mit egyél? Hát nekem az egyik legkönnyebb. Délben egy kicsi sós (mondjuk pörköltszaftos )tésztát lehet, este pedig süti!!! Ez a kedvenc napom!! De az az igazság, hogy én elszoktam hagyni a sós tésztát, és megeszek egész nap délben kettő este pedig egy darab sütit. Lehet, hogy ezért is híztam vissza, mert a sós íznek is szerepe van a szénhidrátos déli kajálásnál? De inkább édes ízek mint sós....

mazsuzs

Kép
 
 


Szia Mazsuzs,

Hát nekem nem nagyon lehet enni sütit, mert a mérleg azonnal elindul, így inkább tészta+ pizza. Ennyi. Oké lehet enni csokit juhééé, de azzal nem lakom jól. Rendes kaják egyszerűen nem jutnak eszembe. Már végig jártam a diós, mákos, grízes, lekváros, pörköltszaftos, paradicsomos tésztát, de már a fülemen jön ki. Na mindegy, ebédre megeszem egy kroasszont és vacsira amár említett kínai kajcsit.

puzsi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Mazsuzs!
íDehogy riasztottál el!!!!!!!Nem oylan könnyű engem elriasztani!!! :wink:
Gratulálok a 4 kilóhóz!!!!!Ez szép eredmény...Ha visszajön 1-2, akkor majd lemegy!!!!
Én ma fehérje napon vagyok! De még nem tudom mit egyek! HIsz ájszakás voltam, és most ébredezem...Nemsokára megyek edzeni újra!!! :lol:
És a popcorn valóban nem nasi!!!!Én azt szoktam vacsizni!

Finike!
Na, azért!!!Már kezdtem azt hinni, hogy feladod!!!!!!!!!!! :wink: Megyek veletek kínait enni!!!!!IMádom, csak itt nálunk úgy tudom, 1 helyen van, az meg messze, én nem sétálgatok!!!! :lol: :lol:
Én Ch napon péksüteményt, pizzát(kissé bűnözve) :oops: :oops: , szoktam enni, vaamit van ez a Smack tészta, azt főzök, oylan kínais :lol: :lol:
Vendég
 


Helló Lányok!

Reggel még én osztottam az észt, Finikének is tanácsot adtam, de most bevallom hogy írtó szar napom van/volt eddig és ezért ma már megtartottam a holnapi szénhidrátnapot is...:-( A gyerek egész nap nem alszik, már tegnap délutántól kezdte a nem alvást, ráadásul van egy kis családi probléma (nem a férjem és köztem szerencsére hanem a tágabb családban), nem akarom részletezni mert nem szeretném ha valamelyik ismerősöm véletlen feltévedne ide a netre és rámismerne a leírtak alapján.
De nem adom fel azért, bár már természetesen bánom a bűnözést. Szombattól folytatom rendesen azzal a nappal ami következik, holnap pedig nagyon light-os napot tartok, hiszen holnap lenne szénhidrát nap.
Hétfőnél előbb most már biztosan nem állok rá a mérlegre és nagyon remélem hogy addig meglesz újra a 4 kg. Már az sem érdekel, ha nem megy le 20 kg a három hónap alatt (így persze nem is fog, hogy bűnözöm), megelégednék 12-15 kg-val is és utána majd újra megcsinálom valahogy a kúrát.....

Lehet, hogy mégis ki kellene plakátolni a lakást a képpel amit feltettem, bár lehet az sem segítene???

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Ma gyüminap, azaz gyásznap. :evil: :wink: Na mindegy valahogy túlélem. Tegnap az a kínaiban ett tészta kiábrándító volt a számomra. Én fokhagymásat kértem, mert imádom, adtak is csak az a tészta még soha nem látott fokhagymát, de azért megettem, nem volt kedvem reklamálni. Dühönben megettem még két gombóc fagyit is. :oops: Olyan finom tejszínes volt. :lol:

Most azok a barátaink akik a múltkor lemondták a pizzázást most megint elhívtak minket vasárnap. Nekem csak az az egy bajom van, hogy akkor pont keményítőnapom van. Még ha víznapot is vezetek be akkor sem jó, mert akkor fehérjenapom lesz. Most mit csináljak? Cseréljem fel a napokat? Hagyjam ki a keményítőnapot és helyette csináljak szénhidrátnapot, és utána gyüminapot? Na ez jó bonyolúlt. Tudom elvileg nem lehet felcserélni a napokat, de nem szeretnék semmi jó elrontója lenni. Segítsetek! Mit csinálnátok? Ezek a napok? Na ilyenkor vagyok mérges erre a diétára!

Kinek milyen napja van ma? Mit esztek?

Mazsuzs,
Én azt tudom neked tanácsolni, hogy minden bűnözős kajcsit szüntess meg, tüntesd el, így nem tudsz bűnözni!

Ja és tegnap végre meglátogattam a WC-t is. :oops: Már ideje volt mert már kezdtem szétrobbani. :roll: :shock: :lol:

Na most már megyek! A kislány hív! Majd még jövök!

Puszi mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Helló!

Finike, szerinte semmi baj nem fog történni, ha felcseréled a két napot a pizzázás miatt. Hiszen nem szoktad gyakran csinálni, egyszer-kétszer belefér. :wink:
Egyébként nekem ma szénhidrát napon lenne de ma nagyon light-os napot tartok a tegnapi bűnözés miatt. Csak két szem almát és két szem kekszet ettem eddig. Holnap pedig jön a rendes gyümölcsnap, hogy aztán vasárnap végre ehessek egy kis halat vagy pedig sajtos-virslis tojás rántottát? Nem tudom még... :D
Az az igazság, hogy nem nagyon tudok mindent eltüntetni itthonról, mert a páromnál mindig van egy kis csoki az asztalán, és reggelire általában győri kekszet szokott bekapni pár falatot, így az is mindig van. Ha pedig ki vagyok éhezve az édességre, nekem mindegy, hogy mi az, jöhet... :(
De mostmár igyekszem erőt venni magamom, mert a következő hét az már a negyedik hét lesz és mindjárt eltelik egy hónap! Azért jó lenne ha olyan 5 kg körüli csökkenést tapasztalnék a jövő hét végére! Majd meglátjuk sikerülni fog-e, mennyit ártottam már megint azzal amit tegnap csináltam. :(

Kriszti! Te mit eszel ma? Nem estél "bűnbe"? Azt hiszem te vagy a legkitartóbb közülünk.... Vagy tévedek?

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!!!!
Mazsuzs!!!
Köszi a megtiszteltetést, de ne tévesszen meg az angyali külsőm..... :lol: :lol: _Elég sokat bűnözöm.....Bár 3 napja minden nap megyek edzeni 2 órát, talán lelkiismeretfurdalásom van!!! :oops: :oops:


Finike!
Tegnap annyira emlegetted a kínait, hogy este el kellett menjek venni...Igazi kínai étteremben vettem 2 adagot....És egy kis rizs is lecsúszott, :oops: de jobban a husi..... :lol:
És mivel mára is maradt, és keményítőnap lévén, így megettem a sok rizst, és a szaftot a zöldségekkel....Az volt oylan finom!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Holnap Ch nap...MÉg gőzöm sincs mit eszem...Talán eyg kis süti le fog csúszni.....azt már régen ettem.....Igaz nem is szeretem annyira, de most én sem tudom, mit egyek....Vagy van itthon nápolyi...10 deka sztem megengedett...kb. 6-7 szem...azzal elleszek este. Ebédre meg valamit kitalálok!!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma este ráálltam a mérlegre és képzeljétek el már több napja -8kg-nál tartok! Tök jó!!! :lol: Amúgy ma bűnöztem mert a gyümi mellett lecsúszott egy kis Nutella is. Anyuéknál voltunk és hát szegény árva Nutella kiabált, hogy egyél pár falatot......hát nem hagyhattam szó nélkül, sorry. :oops: :oops: :oops: Holnap fehérjenap és utána én kihagyom a keményítőnapot helyette szénhidrátnapozok és utána megint gyümi.....és így tovább. Remélem most már tényleg elmegyünk abba a pizzériázóba. Azt mondják, hogy a Duna Plaza-ban van. Kiváncsi vagyok rá.

Hát Kriszti,
Mazsuzs nem tévedett. Te vagy a legkitartóbb, és legügyesebb! Hány kilónál tartasz? Megdicsérlek amiért ennyit jársz edzeni, csak nehogy teljesen elfogyj!!!! :lol: :lol: Ja és kedves egészségedre a kína kajcsit illetően. Nekem nem volt olyan finom, ugyanis én nem kimondott étterembe mentem, hanem az Auchanban van ilyen kajálda és ott ettem, de már megbántam, no mindegy.

Mazsuzs,
Nem rossz, hogy pont szombatra esik a gyüminap? Nekem hétvégén a legnehezebb betartanom a gyüminapot. Amúgy megértelek, hogy nem tudsz mindent eltüntetni, mert az én párom se utasítja vissza a csokit, túrórudit stb, így mindig hoznom kell neki, amiből néha én is csipegetek... :oops: :oops: :oops:

JÓ hétvégét mindenkinek!
Puszi
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Helló Lányok!

Finike, látom nem régen írtál! Nagyon-nagy gratula a - 8 kilóhoz!! Ez már nagyon szuper! Nagyon-nagyon szuper! Szerintem megérdemled a pizzázást, mégha fel is kell cserélni a napokat miatta :D !!
De jó lesz, ha már én is itt fogok járni! Egyébként a tábla már nagyon régi egy vagy két oldallal odébb, még Zsókuci csinálta.
Hányadik napnál jársz Finike? És te Kriszti? Egyébként nagyon csodálkozom, hogy a ch nap mindenkinek ilyen nagy fejtörést okoz. Nekem elég beszabadulni egy cukiba....
Kriszti, neked nagyon nagy dícséret, hogy ilyen rendszeresen járszt kondizni! Én itthon kondizom ha sétálni megyek Nándival :D , de a párom szerint az nem ér semmit... :( Majd meglátja... :wink:

Jó éjt és további jó fogyást az éjszaka alatt is!!

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!!
LÁnyok, köszi a dicséretet...De csak azért járok ennyit kondizni, mert elég sokat bűnözöm!!!Ennek tudható be, hogy még csak 7 kilót fogytam!!!!! :(

Hogy bhanyadik napon tartok???Várj, kiszámolom...megvan!!!a 47. napon!!!!!Úristen!!Még van 43 nap!!!!! :shock: :shock:
De én úgy vagyok vele, ha eléremn a hőn áhított 10 kilót, akkor abbahagyom idő előtt...persze vigyázok, nehogy visszajöjjön!!!


ÁLtalában heti 3 X 2 órára eljárok edzeni, és egy spinning belefér, de az nem mindig.....De mint írtam, nekem nincs babám, csak egy 25 éves "nagyfiam" :lol: és mellette el lehet járni!!! :lol: :lol:
Úhgy intézem, hogy ha éjszakás vagyok, akkor dél körül megyek, majd onnan éjszakára, és a pihenőnapokon is elmegyek, este 5-től.....
Még megtehetem...Majd ha lesz baba nem fogok tudni eljárni, tuti....És majd itt fogok nektek sírni, hogy milyen nehéz....

Mazsuzs!
Sokat számít a napi séta is....Sztem!!!!!Légy kitartó, nem azonnal, lehet fél év, de meg fog látszani az eredméyn.... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Gratulálok mindenkinek a leadott kilókhoz! :)

Mazsuzs, nekem is a CH-nap volt a legnehezebb, mert olyankor, ha tésztát ettem, nagyon hamar megéheztem. Az édességet sem kívántam, ha valóban tortát ettem estére, fordult ki a számból. Főleg, ha éhes voltam. Nálam az éhség és édesség nem egyeztethető össze. Leszek rosszul, ha nem ehetek sósat.
Aztán kitaláltam, hoyg mindig pizzát csinálok, és akkor jóllaktam. Attól kezdve már nem volt baj.

Amikor Krisztával várandós voltam eléggé értetlenül is álltam amikor a csokit állandóan "raktáron" kellett tartanom. :shock: :oops: De azóta sem kell. Aztán kíváncsi vagyok most, ezzel a babával! :)

Na, további jó fogyózást, kitartást mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Helló hétvégézők!

Edit! Igazad van, a szénhidráttól az ember általában megéhezik, de én a 3 darab édes (cukrász) sütivel általában kitudom húzni a napot. Egyébként tényleg érdekes ez az édesség-terhesség viszony! :-) Én kimondottan "édesszájú" vagyok, cukrász akartam lenni "lánykoromban" de csak másodiknak jelöltem be ezt a sulit a papíron, és pechem-re fel is vettek az elsőre beírt helyre.....Nagyon szeretek sütni sütiket, jobban mint főzni. De mikor Nándival várandós voltam, az első 5 hónapban nem tudtam megenni az édességet. Sajnos a többletkilókat is az utána lévő többi hónapban szedtem fel... :-(
Kíváncsi leszek, hogy az általad leírtak alapján te hogyan fogsz viszonyulni most az édességhez.... Írjál majd!

További jó hétvégét!
mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Csak most van időm benézni, dolgozom....
Ma vagyis tegnap egész nap a vásárban szaladgáltam, vásároltam....
Enni nem nagyon volt időm! Viszont gyüminapot nem tartottam...Farkaséhség jött rám, mindent fel akartam zabálni...Pár szem sültburgonya barbecue szósszal lecsúszot....HOgy miért???? :oops: :oops:
Nem baj, majd holnap duplán edzek!!!! :lol: :lol:
Fehérje napom lesz...Tuti joghurt lesz a menű, egy kis élesztővel(már nagyon régen ettem), vacsira pedig halfilé......
Persze edzés után..... :roll:

Na, megyek, mert ezer beteg van, pedig azt hittem, nyugis lesz az éjszakám!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dög meleg van! Megsülök!!!!
Ma gyüminapom van, pedig most úgy, de úgy megkívántam a joghurtot, Kriszti kár volt leírnod. :oops: :cry: :wink: Jó hideg, lenne ha ennék de nem eszek. Szegény kislány is majd meg sül.

Már várom a holnapi fehérjenapot!

Most mennem kell, mert a kiscsaj már a szobán kívűl "rendetlenkedik", ha még tudok majd jövök!

Puszika

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok ám, de ez a meleg, engem is kikészít!!!!!

Ma keményítő napom van...Hááát, nem is tudom, be tudom e tartani!!!Tegnap vendégségben voltunk, ettem pár szem sültburgonyát, és pulykamellet....(fehérjenap lévén) :lol:

Bár, még nem vagyok éhes, nagyon későn feküdtünk(hajnali 3) :shock: , így most éledezünk....Ebből ebéd nem lesz, csak vacsi!!!Megspóroltam egy kajálást!!! :lol: :lol:


Ki mit eszik, csinál ma?????

Mindenkinek szép napot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma ch napot tartok! Kicsit túlzásba vittem, mert már 4 süti lecsúszott!
Tegnap mértem magam, mert hétfőn elfelejtettem, és a tegnap esti mérésnél négy kiló tiszta fogyás volt, a dekákkal most nem foglalkozom..de azért ha nézem azt is akkor 4,4 kg volt a fogyás. Most biztosan visszaestem a sütizés miatt egy keveset, de majd holnap letörlesztem a gyüminapon. Már a jövő héten hétfőn lesz az első víznapom is. Na az nem lesz piskóta. De megpróbálok kitartani, hogy meglegyen a hétvégéig az öt kiló fogyás, és aztán a víznap talán még lejjebb nyomja a mérlegen a kilókat! A melegnek annyi az előnye, hogy így sok vizet iszom és megindult az emésztés is...:-)

Ha végzek a kúrával akkor egy nagy tál tejbegrízt vagy egy szelet vajaskenyeret fogok enni, mert ezekhez mostanában nagyon lenne gusztusom. Na és a normális, feltétes pizzáról nem is beszéljünk. Bár akkor sem ülhetek így neki majd a kajálásnak, hiszen a végén visszajönnek majd a leadott kilók!! :-)

Üdv Nektek! mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem ma keményítőnapom volt, így csináltam kelkáposztafőzeléket, csak most valahogy az istennek sem akart összejönni a rántás, pedig mindig így csinálom és mindig sikerül, most nem tudom mi lehetett a baj, de végül is megoldottam, és nagyon finom lett, még anyukámnak is tettem el, mert ő imádja.
Holnap szénhidrátnapom lesz, még nem tudom mit eszek. Most már edzeni sem járok sajnos, mert egyszerűen nem tud senki sem vigyázni a kislányra, de azért azt is hozzá kell tennem, hogy lejárt a bérletem és már így nincs is kedvem menni.
Most jelenleg stagnálok ennél a 8 kilónál. Ha egy picivel többet bűnözök akkor visszaesik 6-7 kg-ra, de aztán jön a keményítőnap vagy gyüminap és máris visszaállok a -8-ra. Nekem is most már nemsokára tartanom kell víznapot is, de ehhez gyűjtenem kell némi erőt is. Ki mikor tart? Én a jövőhetet néztem ki, addigra talán összeszedem magam.

Ti hogy vagytok?

Zsókuci, Chesti, Tündi,
Mizu Veletek? Hogy vagytok? Zsókuci a kiskutyátok, hogy van? Még mindig sokat rosszalkodik? :lol:

Mazsuzs,
Én tudod mire vágyom már rég? Két kajára: krumlistészta és bundáskenyér, ja és egy fincsi rántotthús. MMMMMMMMMMMMM, na jó abbahagyom, mert máris korog a gyomrom. :roll: :roll: :roll: :oops: :cry:

Kriszti,
Neked ment lejjebb a mérleg mutatója, vagy Te is stagnálsz? Az edzés hogy megy? Te még nem unod? Egyedül szoktál járni?
Hogy bírod ezt a sok éjszakázást? Én biztos nem bírnám, este 10-11 körül már nem bírom nyitva tartani a szemem, elájulok, így most el is tűnök, mert még megyek a másik topichoz is és utána lefordulok a székről.....

Jó éjszakát Mindenkinek! Holnapra pedig....
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Helló Lányok!

Nagyon ritkulnak a beírások, vagy inkább ne mondjam? Hiszen én sem jövök minden nap....
Finike, most egy kis kitartás, hogy a 8 kg-ról átbillenjen a mérleg a 9. kiló minuszra!!! Hidd el, a végén már le sem fogsz állni a diétával annyira megszereted!! :lol: :D
Na ez tényleg csak vicc volt. Ma fehérje napom van, de nem főzöcskézek hanem "üveges" halat ettem, ami ecetes heringet takar. Nagyon szeretem szerencsére.
Meglepődve tapasztaltam, hogy már az 5 kg tiszta fogyás megvan!! Ugyanis 82,3 kilóról kezdtem, és reggel megmértem magam (megszegve a szabályt, hogy egy héten csak hétfőn mérek súlyt), és már a mérleg 76,8 kg-ot mutatott! Nem akartam elhinni. Nem is állok rá a mérlegre már tényleg csak hétfőn! Egyébként hétfőn lesz az első víznapom nekem is Finike. Valahogy majd kihúzzuk, és valószínűleg inkább csak kedd reggel mérem meg magam, hátha ez a víznap még segít egy kis súlyvesztésben...

Kriszti! Mi újság veled? Nagyon sok a munkád? Nem jelentkeztél már egy ideje!

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok! :)

Itt az egyik feketebárány :oops: :oops:

Én még mindig nem szántam rá magam, hogy újra kezdjem, vagy hogy másfélébe belekezdjek 8) De egyszer csak jön az ihlet, hogy akkor most... (várok még rá türelmesen :lol: :lol: )

De TI nagyon ügyik vagytok! Büszke vagyok rátok!!!

És bíztatásul: a közvetlen kollégámnak (pasi!!!) ma jár le a 90 nap, és 19 kg-t fogyott!!!!!! Jól irigykedek is rá, főleg, hogy ilyen remek akaratereje van! :shock: :lol:

Puszi, és kellemes hétvégét!


Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Az a helyzet, hogy kezdek össze-vissza enni, ezért sem mertem nagyon írni. Nem tudom mi van velem. Próbálom azért még valahogy tartani, de már valamiért nem könnyű. Na mindegy azért még próbálkozom.

Ti hogy bírjátok?

Kriszti mi van Veled? Kedd óta nem írtál? Te hogy bírod? Fogytál azóta még?

Mazsuzs,
Bocsi, hogy nem írtam többet, csak mostanában elég kevés időm van leülni a gép elé. :oops: Majd megpróbálok többször jönni. Te hogy bírod? Holnap milyen napod lesz? Ma milyen finomat ettél? Én a víznapot vagy folyadéknapot szerdára tervezem. Ugye tudod, hogy általában gyüminap után kell csinálni a víznapot! Borzasztó, én már előre parázok tőle. De muszáj bekeményítenem, mert lassan jönnek vissza a leadott kilók, ha így folytatom. :oops: :x :roll:

Hát Zsókuci,
Rám már annyira nem is lehetsz büszke, hisz én már nem vagyok elég szigorú magamhoz, így bűnözgetek elég sokszor. :oops: :? Mérges is vagyok magamra emiatt, de nehéz megváltoztatnom a dolgokat......na mindegy hosszúúúúú.
Ti hogy vagytok? Kutyusotok hogy van?

Chesti,
Mizújs Veled?

Holnap nekem keményítőnapom lesz. Nem tudom, hogy még mit eszek, majd amit az anyu főz, abból kiválogatom amit megehetek.
Most megyek mert leragadnak a szemeim.

Puszi mindenkinek!

Holnap......Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Finike! Nyugodj meg! Nem vagy egyedüli bűnöző! Én is harmadjára szegtem meg a kúrát. Valahogy olyan nehéz néha nekem keményítő nap után kivárni a ch napot, hogy előrehozom! Azután pedig, hogy előrehoztam és keményítő napom volt délelőtt délután meg már sütit ettem, még másnap is ch napot tartottam... :cry: :cry: Szóval két napom ment kárba, a 90 nap pedig lassan telik....Meglátszik a kilókon is mert míg csütörtökön már 5,5 kg volt a fogyás, most egy kilót vissza is híztam már csak 4,5. Szóval be kellene tartani valahogy mert tényleg működik a dolog csak akaraterő kell hozzá! Így most ma gyümi napom lenne be is tartom, holnap lenne a víznapom azt is betartom és utána megpróbálok még egy gyüminapot tartani kedden, hogy valamit visszanyerjek. Egyébként szerdán telik le az első hónap a fogyókúrából, és viszonyítani szeretnék, hogy egy hónap alatt mennyit lehet leadni....mert akkor a többi hónapban is valami hasonlót kellene....

Zsókuci! Amit írtál nagyon lelkesítő! Mit nem adnék én is 19 kilóért! Csak hát az akaraterő.... Egyébként jó lenne megtudni, hogy a kollegád soha nem szegte meg a szabályt, nem bűnözött? :roll: Bár ha ilyen sok kilót fogyott, akkor valószínűleg nem nagyon.

Kriszti! Veled mi újság? Nagyon eltüntél!

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, csak most nagyon összecsaptak a fejem felett a hullámok!
Sajnos én is eszem össze vissza.....úgy volt, h talán babásodom én is, de csak egy hiú remény volt...Ezért igyekeztem azt enni, amit kívántam....Eljártam edzeni továbbra is, azóta is megyek. Mérleg nyelve semerre nem billent!!! :( :(
De most van még majdnem 3 hetem, és addig kökeményen betartom a diétát.....
Szeretnék még vagy 5 kilót leadni!!
Aztán indul a babaproject!!!! :wink: :lol: :lol:

A másik dolog, hogy hazalátogattunk vidékre! És hát ugye tömnek ezerrel....persze pont amit nem szabadna...Fehérje napon tejbegríz, (de olyan jó volt!!! :oops: ),keményítő napon kelkáposzta főzelék husival :oops: :oops: , és ma van ch napom, de még nemettem.....Böjtölök...
Délután még nem tudom mit eszem...De utazunk, így lehet semmit, csak iszom, és tartok víznapot!!!!!Már most ideje lenne..... :roll: :lol:

További szép napot nektek!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Finike,
ha a bűnözés után tudod folytatni, szerintem akkor még belefér :wink:
És akkor is büszke vagyok Rátok, hiszen sokkal tovább bírjátok, mint én :oops: :oops: :lol: :lol:

Chesti Nikije kórházban van :( Vesemedence gyulladást kapott, úgyhogy 7-10 napig kell bent lenniük, addig infúzió és antibiotikum. Ma megyek be hozzájuk látogatóba. Amúgy Nikinek van étvágya, jó kedélyű szerencsére!!!!

Mazsuzs,
A kollégám is néha-néha bűnözött, hogy pontosan mennyit, azt nem tudom, de megkérdezem majd Tőle, jó? :)
Nyugi én is nagyon irigy vagyok rá, hogy ilyen ügyes volt :wink: :lol:

Adrival mi van?

További szép vasárnapot mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Néha-néha bekuksizok... ;)

Én most updatelek, amit ötvöztem az Alexandra féle módival... tehát odafigyelek arra, hogy mit mikor és mennyit eszem, de estére pl. nemcsak fehérjét eszek, hanem kevés Ch-ot is.

Ráadásul, na ezt képzeljétek el, elkezdtem tornázni!!!!!!!! itthon!!!! :lol:

Próbálok 2naponként nekifogni. Persze nem kútfőből nyomom, hanem dvd-ről. Jólesik a mozgás és kifejezetten jól is érzem magam a bőrömben. :lol:

Nálunk is nagy probléma, ha nagyihoz v. dédihez megyünk, főleg, ha a pároméhoz, mert ott aztán etetnek. Tegnap dédiztünk........ úgyhogy ma dupla torna...

Jó lenne közösségbe is elmenni tornázni, mert itthon egyedül.... hááááááááátttt......... :?

Ja igen. A Házipatikán pedig van egy 5hét 5kg nevű program. Azt próbálom csinálni. Tulajdonképp semmilyen irányelvet nem tűztek ki, mindenki úgy csinálja, ahogy neki tetszik... volt egy állapotfelmérés, amit egy teszt kitöltésével végeztek el. Semmi újat nem tudtam meg... Vagyis persze aranyigazságokat írtak, de nekem nem újdonság. Sok zöldség, sok gyümölcs és heti 4szer torna! És már megint, hogy legalább 2l folyadék bevitele naponta. Nekem ez nagyon nehezen megy... :?

Pusszantás mindenkinek!
(most ébredezik a kisgyöngyöm)

Kép
 
 


Sziasztok!
Kép
Csak egy gyors bekukk, mert a kishölgy nemsokára felébred.

Mazsuzs,
Szerintem kedden már ne tartsál gyüminapot, nem biztos, hogy jót tenne a szervezetednek ennyi koplalás, és lehet, hogy nem éred el vele amit szeretnél. Inkább folytasd, legyen fehérjenapod, csak csökkentsd a mennyiséget. Húú én már előre rettegek a víznaptól, bár ilyen kánikulában talán könnyebb lesz.

Szia Adri! :lol:
Szóval Te is a non-stop fogyókúrázók közé tartozól? Még mennyit szeretnél lefogyni?
Nagyon ügyi vagy, hogy ennyit tornázol, én már semmit sem mozgok, max. sétálok a kislánnyal. :wink: Ebben a melegben is nehezen megy a 2l folyadék bevitele?

Zsókuci,
Chesti kislányának üzenem, hogy gyógyuljon meg mielőbb. Millió puszikát küldök Neki!!
Kép
Sajnálom, hogy ilyen rossz hírekkel jöttél, erre nem számítottam. :cry: Vasárnap, hogy érezte magát? Anyukája mellette lehet?
Remélem azért Veletek minden oké!!!

Kriszti,
Sajnálom, hogy még nem a babátok jelezte jövetelét, de azért bizakodjunk. Én bízom benne, hogy most már tényleg nemsokára össze kell jönnie (már beszéltem az égiekkel, hogy intézkedjenek mielőbb... :lol: 8) .
Azért megnyugodtam, hogy nem csak én bűnözgetek mostanában. :wink: :D Nehéz rokonoknál megállni, hogy ne egyél, mert akár még meg is sértődnek, ha nem eszel, na meghát ott minden sokkal finomabb is. :oops: :lol: Te nem tartasz valamikor víznapot? Mazsuzs meg ma tart, én holnap fogok.

Na most már megyek reggelit csinálni, mert a kislány hív.

Szép napot mindenkinek!
Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Helló Lányok!

Nem tartottam meg a víznapot, ugyanis a hétvégén felfedeztem magamon, jobban mondva a fejemen kopasz foltokat. Nagyon hullik a hajam, már szerintem úgy, hogy ez nem fér bele a szülés utáni hajhullásba. Tényleg, öt forintos nagyságú két folt van a jobb és bal oldalon a frufrum felett, hiányzik a haj, és nagyon-nagyon megritkult a maradék. Holnap megyek a körzetihez, hogy elküldjön a laborba, mert nem tudom nem-e vashiányom van, de nagyon parázom mert egyre rosszabb az egész helyzet. A fogyókúrát még nem függesztettem fel, de most ilyen víznapot nem tartok. Revalid kapszulát eszem, és még maradt pár szem vastablettám a "nagy has" korszakomból, azt veszem be, de lehet hogy ennyi nem elég ezért megyek a dokihoz. Mérlegre most egyenlőre nem állok.
Majd jelentkezem!

Mindenkinek kitartást, a 90 nap azért legyen meg, mégha egy kis bűnözéssel is! :-)

mazsuzs

Kép
 
 


Sziasztok,

Finike,
Igen Chesti folyamatosan vele van, együtt is alszanak! Alapvetően a közérzete jó Nikinek, van étvágya is, csak az eredményei nem túl jók. Kapja az antibiotikumot, de a mai vérvételen 2 bacit is találtak a pisijében :? Így sajnos leghamarabb pénteken mehetnek haza! Átadom a jó kívánságodat, köszönöm!

Mi megvagyunk, köszönöm!!! Pénteken utazunk Gyulára egy újabb kikapcsolódásra! Már tökre várjuk :wink:


Mazsuzs,
Remélem minden rendben van! Majd jelentkezz, hogy mi volt a dokinál (benézek majd, hogy írtál-e). Puszi!

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zsókuci,
Remélem az a két baci is eltűnik mihamarabb Niki pisijéből és akkor már nyugodtan hazajöhet! SOK-SOK puszi neki!!!!

Gyulán voltam már osztálykirándulás kapcsán. Nagyon szép város, én is szeretnék oda visszamenni egyszer. Érezzétek magatokat nagyon jól! Küldök Nektek sok napsütést!
Kép

Kriszti, Mazsuzs,
Mizu Veletek?

Nekem ma gyüminapom volt, de nem igazán tartottam be, amit találtam abba bele-bele csippentettem. :oops: :oops: :oops: A kilók nem változtak, de ezen nem is csodálkozom. Holnap megpróbálok víznapot tartani, meglátjuk sikerül-e. Kinek milyen napja lesz holnap?

Jó éjszakát nektek!
Kép

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Lányok!
Nekem ma keményítő napom van de nem bírtam ellenállni egy tányér tökfőzeléknek!!!!!!! :oops: :oops:
Nem baj, majd duplán edzek...Úgyis nemsokára megyek spinningelni....

A kilók nekem is megálltak, ismét, de lehet már nem is emgy lejjebb...Azt mondják, ennyi felesleg volt rajtam! :wink: Sztem sokkal több! :lol: :lol:
Centiket mértem, 3 hete, és most is, de semmi....Viszont a kezdethez egész jó...1 egész ruhaméretet sikerült leadnom!!!És ez jó! Már nem 42-es, csak 40-es.....
És egész jól érzem magam.....
Még van 1 hónap, és ppróbálok a lehető legtöbbet mozogni, még egy 5 kilót szeretnák leadni!!! :roll: :roll:

Mazsuzs!
Nem hangzik jól ez a hjhullás..Hugomnak is ugyanez a problémája, pedig a kerezstlányom már 17 hónapos!!!De most jutott oda, hoyg ilyen hajbevizsgálásra megy, de szegénynek alíg van haja, és 5 ft-os nagyságú foltok vannak a fején! Soha nem voltunk dús hajúak, de ami most van neki!!!!! :cry: :cry:
Remélem minél előbb helyrejössz!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

A víznapomban esett egy fekete folt, ugyanis anyukám beugrott és hozott nekem a MC-ből egy szendvicset (egy hamburgert), hát sajnos lecsúszott, de olyan jól esett. Ezenkívűl csak vizet ittam. Éhes vagyok, de nem annyira. Holnap húúúúúúús nap. Még nem tudom mit eszek, de az is lehet, hogy egy könnyed rántotta, vagy sajtos omlett virslivel lesz a vacsi. Hogy ebédre mit eszek? Majd maradékokból megeszem a húst. Nincs kedvem ilyen melegben külön főzöcskézni, de az is lehet, hogy elmegyünk valahova a kiscsajjal. Ma teljesen lefárasztott, ő sem tud aludni ebben a melegben, na meg lassan jönnek azok a fránya fogak is, úgyhogy nekem az edzés megvolt mára. Alig élek. :shock: :wink:
Este ráálltam a mérlegre és egyet lebillent. Így már összesen -9 kg :lol: :lol: :D , de holnap lehet, hogy visszajön, majd megpróbálok keveset enni.

Kriszti,
Szerintem Te is próbálj meg egy picit kevesebbet enni, hátha az használ. Gratulálok az egy ruhamérethez, az a lényeg, hogy Te jól érezd magad!!! Most akkor le kell cserélned a ruhatáradat? :lol: :wink: Mi már 60 napja csináljuk, ugye? Húúúú jó sokkkk!

Mazsuzs,
Veled mizu? Ma milyen napod volt?

Holnap elutazik a párocskám hogy 4 nap alatt körbebiciklizzék a Balcsit a haverokkal. Mi anyukáméknál leszünk, remélem tudom magam tűrtöztetni. :oops: :oops: :roll:

Ki, mit csinál a hétvégén?

Mindenkinek további szép estét!
Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Chesti picikéjének jobbulást kívánok én is! Mielőbb jöjjenek ki a kórházból.

Finike! Kitartást! Nagyon jó a 9 kiló! Ha még egy hónapig bírod, még úgy is, hogy néha bűnözöl, lehet, hogy meglesz a 12 kiló is ami nagyon jó!!! Szuper! Gondolom azért már lehet látni az alakodon a változást! Honnan fogytál sokat?

Zsókuci, Kriszti! Köszi az együttérzést a "haj ügyben"! Hát nem sok jó hírem van, el kell mennem egy csomó helyre ami azért is problémás mert nem tudom gond nélkül itthagyni a picit, csak akkor ha anyukám eljön hozzánk, és ő azért nem itt lakik de szerencsére nem is messze mert csak 10 km a távolság. Csak ő még dolgozik és csak minden másnap tud jönni a műszakja miatt. Mennem kell gégészetre, bőrgyógyászatra és holnap laborba. Sajnos nálunk a bőrgyógyászat nem valami jó, mikor egyszer voltam ott a terhességem alatt akkor átküldtek a sebészetre, hogy ők nem tudják megcsinálni a beavatkozást, kérjem meg a sebészetet vagy hozzak eszközöket tőlük a beavatkozáshoz és akkor majd ők megcsinálják....Szóval egészségügy...Csak a rendszerbe ne keveredjen bele az ember. A körzetinél rákérdeztek, hogy diétázom-e, így az a helyzet, hogy most abba kell hagynom a fogyókúrátamíg ki nem derül valami. Nagyon sajnálom, mert már majdnem megvolt a 6 kiló mínusz, de remélem azért sikerül ezt a tiszta 5 kiló fogyást is megtartani. Ha vége lesz ennek a kálváriának, akkor úgyis folytatom vagy helyesbítve újra kezdem, és akkor már innen kellene indulni. A hasam teljesen lement már nem olyan mint a képen amit felraktam.

Kriszti! Azt megtudnád kérdezni, hogy hová megy hajbevizsgálásra a te húgod? Ha nem egészségház, kórház, hanem olyan hely ahová bárki mehet akkor lehet, hogy én is elmennék oda. Ugyanis már én is komolyan gondolkodom ezen egy hete, de senki nem tud ajánlani ilyen helyet, mert még nálunk a családban és az ismerősök között nem volt ilyen gond szerencsére senkivel. Köszi előre is!

Mindenkinek kitartást, és persze nem véglegesen búcsúzom, mert jövök még!
Remélem lesz majd ilyen topic mikor újra folytatni tudom a diétát, mert azért el kell ismerni, egy kis segítség és ösztönzés hogy lehet beírni.

mazsuzs

Kép
 
 


Mazsuzs!
A hugom Berettyóújfaluban megy el erre a vizsgálatra....Ő ott lakik!

Finike!
Nem tudom, hogyan ehetnék kevesebbet! Ugyanis ma délelőtt nem ettem, délután ettem kis tökfőzeléket,és elmentem spinningre...Nem kell mondanom, rosszul lettem!!! :oops: Még ilyen soha nem volt velem!
De igyekszem nem sokat enni!!! :lol: :lol:

Holnap Ch nap, és finom pizzát eszek majd!!!! :wink: Perzse egy kis 10 centis átmérőjűt csak...És egy kis levest(vagyis lét)......És persze dolgozom!De megyek edzeni pénteken is!!!! :wink: :lol:

Na, most lépek, mert nangyon fáradt vagyok!
Holnap talán többet tudok jönni!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti,
Te tényleg nem eszel sokat, ennél inkább többet kellene enned. Na most már én is tanácstalan vagyok. Akkor lehet, hogy már lefogytad a felesleget ami rajtad volt és azért nem fogysz már? :lol: Azért kitartás, most már csináld végig, már csak 28 nap!
Most már csak ketten maradtunk, ne haggy egyedül! :cry:

Mazsuzs,
Azért néha ide is benézhetsz, ha van kedved, bár ha így haladunk akkor ennek a topicnak is annyi. Teljesen elfogyott a csapat. Olyan sokan kezdtük és most már csak ketten maradtunk. Hát igen nem könnyű ez a diéta, mert 90 napig tart.
Nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi áll a hajhullásod hátterében, remélem kiderítik.

Zsókuci,
Niki hogy van? Holnap már jöhetnek haza?
Holnap vigyázzatok magatokra az úton, biztos sokan lesznek, csak szép lassan! Jó pihenést Nektek! Érezzétek jól magatokat!

Most megyek a másik topicba is!

Jó éjszakát!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Finike drága!!!
Nem hagylak! :wink:
ma nem tudtam menni spinningre, mert le volt zárva a város teljesen és kerülőúton kellett volna menni, de akkor nem érek be éjszakára...Jól kimérgelődtem magam!!!! :twisted: :twisted:


és legközelebb csak kedden tudok menni!!! :(

Szóval a mérleg nyelve nem ment lejjeb, szépen áll a 7kilónál...kezdem elhinni, hoyg ennyi felesleg volt rajtam!!!! :lol:
A centik viszont mentek le a kezdéshez képest...
De ezt a 28 napot már fél lábon állva is kibírjuk!!!!!!!

Zsókuci drága!
Gyula aszívem csücske!!!!!!13 évet ott éltem!!!!És iszonyatosan vágyom vissza!!!!Érezzétek jól magatokat!!!

Na most megyek, soka meló, csak adtam magamról életjelet!!
Holnap fehérjenap, valami finom husit grillezek!!!!! :wink:
Ma gyüminap let volna, de egy kis tojásrántotta lecsúszott....Viszont gyümölcsöt egyáltalán nem ettem, csak ittam...Felér egy víznappal???? :roll: :lol:
:wink: :lol:
Vendég
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: