Új privát üzeneted érkezett!

Finike!
Azért gondoltam fehérjenapra a gyümilevest, mert tejföllel és liszttel habarom be, és azt nem szabad gyüminapon.... :oops: Gyümölcs nem sok van benne, inkább a levét iszom, annyira szeretem az ízhatás miatt!!
Akkor ez nem jó???? :roll: :roll: Már az ebéden túl vagyok..... :oops: :lol:
Vendég
 


Chesti valóban jól eltünt, lehet Nikike mellett nincs ideje szegénynek...

Sajnálom, hogy Zsókuci is feladta....Remélem hamarosan újrakezdi, és akkor lesz megint táblázatunk....Ha nem, kénytelen lesz valaki átvállalni!!!Bízom benne, hogy hamarosan jelentkeznek az elveszett báránykák!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Finike, Kriszti

Köszi a bíztatás. Csak tudjátok én március elején elhatároztam, hogy le fogok fogyni. Akkor voltam 71 kg.

Lecsökkentettem a kaját, semmi vacsi. Aztán április 2-án elkezdtem ezt a diétát 68 kg-al.
Most 66,5-67 vagyok, de eddig mindenkitől azt hallottam, hogy már a második héten kilókkal kevesebbel voltak.

Lehet, hogy engem az sem fogyaszt le? :( :( :(
 

 
 

Márti!
ÉN 69 kilóval indultam....Márc.26-án....De én heti 3 X eljárok edzeni(nekem még nincs babám, sajnos), és alíg eszem, mert a munkahelyem olyan, hogy nem sok időm van....Nekem ez az 5 kiló innen ment le...
Talán túl drasztikusan csinálom... :oops: De nyáron el akarunk utazni külföldre, és addigra ismét csini akarok lennei, azután pedig nem fog érdekelni, mert mi is babát szeretnénk!De muszáj visszanyerni eredeti alakom(ami 50-55 kilós), hogy ne minibálna leygek, mire aterhesség kezdődik...Mert ugye ott jönnek ám a kilók!!! :roll: :lol:

Neked is meglesz az eredménye, csak türelem...Legyen a 90 nap alatt 8 kiló...Az már jó!
Ne azt nézd, ki mennyit fogyott, hisz mindenkire másképp hat a diéta...Nekem a rekordom, 1.5 hónap alatt majd 20 kiló! Igaz akkor alíg ettem, és tönkre is ment a gyomrom....
Sajnos rám nagyon hamar felszaladnak a kilók, és ha kicsit odafigyelek, hamar le is mennek...Hugom nem ilyen szerencsés, ő 15 hónapja stagnál, pedig kipróbálta a 90 napos diétát...(Szülés után 74-re ment le csak 85 ről....Előtte világ életében 50 kilós volt)

Vacsizni pedig vacsizz...Nem jó, ha éhen fekszel le...MIndig egyél valami kis ebédmaradékot...Vagy ötleteket szoktunk írni, abból válogass.....
Én pl. van olyan, hogy ebédtől vacsiíg "falatozom" az ebédből, ha nagyon fogamra való(grillcsirke) :oops: :oops:
Vendég
 


Szisztok!

Kriszti,
Ha csak a levét iszod szerintem ennyi belefér, de a falatozgatás nem túl jó, de ha nem bírod hát ....egyél pár falatot. Hogyha így is fogysz, akkor neked ezek szerint szabad. Irigyellek. Én amint elkezdenék falatozni máris jönne rám, így én vacsiig megpróbálok nem falatozni, bár ez nem mindig jön össze. :oops:

Márti,
Krisztinek teljesen igaza van abban, hogy mindenkire másképp hat ez a diéta. Ne hasonlítsd össze magad senkivel. Türelem! Még csak néhány napja csinálod. Tudod mit, írd le minden nap, hogy mit eszel másnap és mi majd megpróbálunk segíteni abban, hogy ehetsz e olyat vagy inkább egyél mást. Talán így menni fog. Na, mit szólsz hozzá?
Kriszti és a többiek, ugye segítünk Mártinak ebben?

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Finike!
Én benne vagyok, elvégre azért jött létre ez a fórum, hogy segítsünk egymáson.....
Egyébként agyümölcslevesbe megyet szoktam tenni(inkább megyleves), és nem cukrozottat...Fagyasztott megyet használok...


Nos, a csipegetést nem tudom abba hagyni!!!Ha itthon vagyok, unalmamban eszem....Most is gondolkodom, hogy vacsiíg iszom egy pohár leveskét.... :oops: MIntha éhes lennék! Pedig biztos csak úgy érzem.... :lol:
Fogyás egyenlőre megy, majd szűlés után biztos nem lesz ilyen egyszerű...Nővérem, és hugom is küzd súlyproblámával.... :lol: Szegények..És már felkészítettek, hogy nekem is lesz ilyen gondom , tuti!!! :shock:

De az még odébb van...Remélem még akkor is élni fog ez a topik, mire én kismami leszek, és akkor majd ide jövök panaszkodni, hogy milyen nagy súlyfeleslegem van, és fogyni akarok!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Mostanában nagyon rohangálós az életünk, és persze itt ez a csudajó klassz idő is, ki kell használni.

Ma szénhidrátoztam.

Ebéd: zöldséges pizza
Uzsi :oops: : kakaóscsiga
Vacsi: kókuszos süti

(nemcsak a gyerekek esznek jól, ha friss levegőn vannak)

Mostanság sokat gondolok a víznapra, de a héten már nem lehet, mert épp hétvégére esik. Majd jövőhéten talán. Amikor szép nyugiban el lehetek itthon.

Jó éjt! Holnapra pedig szépséges időt, napot!

Kép
 
 


Sziasztok!

Vallomással tartozom. Tegnap bűnbe estem. Elég sok magánéleti problémám van, sőt túl sok.

Új lakást vettem, amibe talán 2 hét múlva tudok költözni, a régit el kellett adni, kellett az ára, és most a volt pasimnál lakunk, aki azt hiszem becsajozott.
Tegnap még voltam egy temetésen is, ami édesapám közeli halála miatt nagyon megviselt.

Szóval ez így mind együtt oda vezetett, hogy bekajáltam este.

Ma ch nap van, és folytatom onnan, ahol tegnap abbamaradt, de ez becsúszott.

Ítélkezzetetek! :D
 


Sziasztok!

Márti,
Hááááááááááát, :? Most az egyszer megúszod, de ha továbbra is lesznek ilyen becsúszások akkor ne csodálkozz, hogy nem megy le egy kilónál több, de nem baj, folytasd tovább, de próbálj meg uralkodni magadon!Tudom most nem könnyű ennyi problémával,de ha valami nagyon guszti étel kerül eléd inkább menj ki a levegőre, vagy olvass egy könyvet, vagy bármit ami lefoglal és eltereli a figyelmedet az evésről. Ha hallanád nekem hogy korog a gyomrom, ez ébresztett engem. :oops: :lol: Tudom nem könnyű, ennyi lelki problémával, fel a fejjel az élet egy hullámvasút. Egyszer lenn, máskor fenn. (ha érted mire gondolok). Lehet, hogy most mélyponton vagy, de ez nem tart örökké, meglásd ezután már csak jobb lesz! Kitartás Márti!

Kriszti,
Én tavaly októberben szültem. A várandósságom alatt össz-vissz 8 kiló jött fel rám, de amikor megszületett a kislányunk szinte másnap már vissza is mentem a kezdő súlyomra. Utána mivel itthon voltam/vagyok a babával így ráértem sűrűn nassolgatni aminek az eredménye még +3 kiló. Na ez betett nekem és elhatároztam, hogy elkezdem ezt a diétát. Lejárt a fél év, így mehettem tornázni (habár én természetes úton szültem), akkor is meg kell várni a fél évet szüléstől számítva. Attól, hogy kismama leszel nem feltétlenül kell majd tömni magad (kettő helyett enned), és jó sokat hízni. Én sokszor ettem keveset, picit odafigyeltem és így semmi felesleg nem jött fel rám, pedig nem vagyok egy kis darab elhiheted! :roll: :oops: :wink:

Adri,
Gondoltam, hogy azért írsz kevesebbet, mert kirándulgattok ebben a szép időben. Mi holnap megyünk a BMW-re (remélem jól írtam :oops: ), ja és reggel babaúszára. Elvileg ma mentünk volna, de a páromnak sajna dolgoznia kell ma, így ma anyukámékhoz megyünk.

Ja és képzeljétek, délután elmegyünk a barátainkkal a Schobert Norbinak egyik vendéglőjébe, és ott eszünk Norbi pizzát. 8) :lol: Kiváncsi vagyok milyen lesz! A barátaink mondták, hogy nagyon fini, így kipróbáljuk. Először megyünk el barátokkal valahova a kislány nélkül, és már látom szemeim előtt , hogy a telefonon fogok lógni, és zaklatni fogom anyukámat, de azért megpróbálom jól érezni magam.

Most már megyek még benézek egy másik topicba is!

Mindenkinek Nagyon Szép Hétvégét kívánok!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Márti!
Előfordul néha....Én is majdnem sokat eszem mellé...Szerencsére én sokat fogyok! És hamar! :wink: :lol:
Vendég
 


Finike!
Érezd magad nagyon jól!!!!És egyél sok sok pizzát! Hisz csak ma szabad!!!
Nem is sok a 8 kiló!!!Nem is lehetsz nagy darab, hugom és nővérem fejenként kb. 25 kilót hízott!!! :shock: :shock:

Én ma grizes tésztát eszek...Már alíg várom!Nyami nyami!De csak keveset hoztam, mert tegnap vettem egy kis farmerszoknyát, és abban akarok flangálni jövő hónapban....Most is felvehetném, de van önkritikám.... :lol:
Vendég
 


Finike, de aranyos vagy, teljesen meghatódtam, ahogy kerestél. :) Komolyan. :)
Bevallom gyenge vagyok, és nem akartam senkinek sem elvenni a kedvét. Húsvétkor elkezdtem enni megint...
Asszem hétfőtől újra kezdem a dolgot. Ráadásul Niki is fent van szinte egész nap, ha nem akkor takarítok stb stb. Azért is nem nagyon tudtam írni.
Viszont látom azért itt szépen tartjátok a fórumot, nem hiába alakítottuk. :)

Kitartás mindenkinek ha tudok jövök. :)

Puszi mindenkinek, szépek lesztek, és karcsúak hajrá hajrá hajrá :lol:

 
 


Sziasztok,

először is gratulálok mindenkinek a leadott kilóihoz, nagyon ügyik vagytok! :D

Hát, egyelőre nincs kedvem, erőm újra kezdeni, de egyszer még csatlakozom, ígérem :D

Ha megírjátok a leadott kilókat, hétfőn-kedden dobok egy táblát, csinálom továbbra is, hátha majd motivál engem is :D:D :wink:

További kitartást kívánok mindenkinek.

Puszka!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Jó későn sikerült erre vetődnöm...

Ma fehérjenapoztam.

Az ebédet úgy készítettem, hogy a család is tudjon enni, ezért (igaz, többnyire úgy van) csirkecombból pipilevest főztem karfiollal, majd a megfőtt combokat megsütöttem sóval és majorannával. Ehhez kifőztem zacsis rizst. Magamnak köretet kígyóubiból, paradicsomból és póréhagymából készítettem, nyakonöntve sós joghurtos majonézes öntettel. Nagyon fincsike lett! :D

És ezekből én a combikat ettem a salival. Ebédnél pedig a léből is ettem. ;)

Jaigen, most hogy visszaolvastam eszembejutott, hogy azért írtam ilyen körülményesen, mert ugye a karfiolos leves az én holnapi ebédem-vacsorám, csak a ma kifőzött maradék rizst még hozzácsapom.

Elnézést, hogy senkire sem reagálok, de totál fáradt vagyok.

De mindenkit olvastam és mindent tudok!!! 8)

Szép és nyugodt éjszakát! (nekem is, mert egyedül vagyunk a gyermekkel)

Kép
 
 


Sziasztok!

Látom vannak, akik egy időre feladták, de sebaj!!!

Bármikor újra lehet kezdeni, a lényeg, hogy a gyomrot kell kicsit összeszűkíteni, akkor könnyebb csinálni.

Én régebben addig ettem, amíg majd szét pukkadtam :oops:

Az elején tudatosan egyre kevesebbet, most meg a nagyede elég annak, ami régen.

Elolvastam ennek a fogyókúrának az eredetét, és az a lényeg, hogy a húst ne együk együtt szénhidráttal. (annak minősül a krumpli, rizs, tészta...)

Egyik nap én sem bírtam ki vendégségben, hogy zöldségnapon ne egyek egy kis sütit. Viszont csak két kicsit ettem (míg a fogyi előtt ott ültem az asztal mellett és ettem-ettem...)

Szóval azt akarom mondani, hogy ha nagyon megkívántok valamit, egyetek belőle pár falatot! Utána meg igyatok jó sok folyadékot!!!!!

Víz helyett lehet inni teát édesítővel, 100%-os gyümilevet 1/2 vízzel keverve.

Ma ebédre szilvalekváros derelyét ettem, vacsira meg magos-zsömléket margarinnal (pl. a Biopont margariban semmi tejszármazék nincs, így szénhidrátnapon lehet enni)

További kitartást és a kis bűnöcskék miatt ne tessék aggódni!!! :lol:

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!
Nekem ma gyüminapom van...Hááát, elég nehéz, de kibírom!!!Jobb mint a víznap!! :shock:
Tegnap ráálltam a mérlegre, és -5 kiló volt!!! :lol: :lol: Ugye tegnap CH napom volt..Vacsira 2 zsömle lecsúszott.... :oops: :oops:
Ma reggel viszont már csak -4 kiló volt... :shock: :shock: Úgyhogy diéta szigorú betartására ösztökélem magam...
De az is lehet, hogy mensi előtt állok, pár nap választ el tőle... :( És ilyenkor felpuffad a hasam, és nehezebb vagyok kicsit!!! :lol:
Centiket még nem mértem, azzal megvárom a hófordulót!!!! :lol:
Vendég
 


Szevasztok! :D

Na, ma én is adtam a bűnözésnek. Ma zöldségnapom volt, a karifolos levest ettem ma rizzsel, ugyebár.

De. Délutánra jöttek vendégek névnapozni kicsit, akiknek sonkás-sajtos szendvicseket készítettem, anyukám pedig valami fini diós sütit hozott. Hááááát... be kell valljam, csúnyán beleettem a szendvicsekbe és 2 sütike is becsúszott. Evvan.

Ez a rengeteg kertben-lét teljesen kiéheztet. Igaz, rengeteget mozgok is. Vagy a fiam után rohanok, vagy a kertemet igazgatom, építgetem.

Tessék engem valakinek fenékbe billenteni, mert én mostanában nagyon csélcsap vagyok... :roll: :oops:

Pusszancs Mindenkinek!

És legyetek (legalább ti) jóóóók! :D

Kép
 
 


Adri!
Sztem feddhetetlen ember nincs....Én is rendszerint bűnözök....De szerencsére a kilókon nem látszik!!!Viszont lassan jön a jóidő, és nagyon vigyázni kellene mit is szek....
Még van bőven mit leadni!
Holnap én megyek spinningelni, de előtte elmegyek edzeni!Muszáj!

Na, szép éjszakát mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Látod Márti, nem vagy egyedül ezzel a bűnözés témával, 1x-1x belefér. :lol: Hogy vagy?

Adri,
Te már olyan rég csinálod, és elég sokat fogytál, de mivel szeretnéd, hogy valaki "fenékbe billentsen", így vedd úgy hogy megtörtént. :lol: Szóval: Enye-benye!!!! :D

ZSÓKUCI, CHESTI,
Sziasztokkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!
De jó, hogy végre jelentkeztetek!!!!!!! Kár, hogy abbahagytátok, de nem baj, az a lényeg, hogy jól vagytok,én már kezdtem rosszra gondolni. :oops: :oops: 8) Chesti, akkor Te ma kezded újra? Akkor ma neked is fehérjenapod van, nem? Azért néha jelentkezzetek be, hogy mi van veletek. Oké? Zsókuci köszönjük, hogy csinálod tovább nekünk a táblázatot, nagyon ari vagy!!!!Most megyek gyorsan ráállok a mázsálómra és mindjárt leírom mennyit is fogytam. Szóval, jelentem: -5,5 kg!!! :lol: :D :D
Puszi Nektek!

Kriszti,
Te bírsz spinningelni? :shock: Az nagyon kemény, már láttam hogy csinálják és dúrva. Nagyon ügyi vagy! Mennyit szeretnél még leadni? Ja és amúgy tényleg nem vagyok kis darab, mert nekem legalább 30 kilót kellene ahhoz fogynom, hogy annyi legyek mint most Te vagy. Komolyan! :oops: :cry:

A hétvégével kapcsolatban semmi sem úgy alakult ahogy leírtam nektek, kár volt elkiabálnom a dolgokat. :cry: A barátaink közölték, hogy szombaton ők még sem érnek rá :x , pedig én már úgy beleéltem magam, mert már hat hónapja nem voltam igazán sehol a párommal és már nagyon hiányzott. De a kedvesem ezt látta rajtam,és meghívott vacsizni a szokásos éttermünkbe, ami már törzshelyünk. A babát anyukáméknál leparkoltattuk és mentünk. Arik voltak az étteremben, mert semmilyen tésztájuk nem volt amit megettem volna, bűnözni nem igazán akartam, így van mellettük egy pizzéria és onnan hozattak nekem pizzát. (ez a pizzériázó is hozzájuk tartozik, de mi a vendéglő részében voltunk). Nagyon arik voltak. Így jó sok hagymát tetettem rá, egy pici sonka volt rajta és sajt, ja és egy pici kukorica. Finom volt nagyon, három szeletet ettem, utána ittam egy cappucinot tejszínhabbal cukor nélkül. Utána elmentünk fagyizni a kedvenc fagyizónkba, én csak két gombócot ettem, :oops: és vittünk anyukáméknak a babysitterkedésért. :lol: Tegnap pedig, nem voltunk babaúszáson mert az egész család elaludt :oops: :roll: , de du. elmentünk a BNV-re. Semmi érdekeset nem láttunk, de jó volt egy kicsit kimozdulni. A kocsiban tisztába tettem a kiscsajt, meg is etettem ott, szóval nagyon mobilak voltunk, és utána meg elmentünk egy jó kis bababoltba. Képzeljétek nekem tegnap gyüminapom volt és a BNV-n megálltam, hogy ne egyek fincsi kürtöskalácsot, pedig ez óriási volt és szén felett sütötték. Nagyon rezgett alattam a léc, de végül a párom segítségével sikerült megállnom! Így csak almát vittem magammal, ebből elfogyasztottam négyet, de valahogy így is korgott a gyomrom, így este egy fasírt azért lecsúszott, de már nagyon szédelegtem. :shock: :oops:
Ma fehérjenapom van, nincs kedvem nagyon főzöcskézni, de ha a párom hamarabb ér haza akkor lehet, hogy vacsira kimegyünk a kertbe és csinálunk egy családi kis grill partyt, csak mi hárman. :lol: 8) Ebédre csinálok sajtos omlettet, amibe lehet, hogy még virslit is teszek. Már nagyon rég kívánom a rántottát most végre mehet a pocakba. :lol:

Mindenkinek szép napot!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Ma egész nap rossz volt a babanet, így nem tudtam írni...Igaz későn keltem, és megpróbáltam kalóriát égetni(vasaltam) :lol: :lol:
Aztán már mentem is spinningre....

Finike!
Hááát, az első 20 percben mindig azt hiszem feladom, de látom mások elszántságát, és nem hagyom abba..Igaz, utána alíg élek.... :lol: Most ugye a múltkor írtam, hogy visszajött 1 kilócska...Na, most le is ment a mai napon...1 óra keméyn spinning után, elmentem szoliba, majd vettem egy forró fürdőt, és a mérlegre álltam... :lol: Így most még elszántabb vagyok...Én eddig 5 kilónál tartok! Még szeretnék 5-öt minimum leadni, ebben a diéta szériában, de nem fogok megsértődni, ha több megy le...Egyébként 55 szeretnék lenni(még 9 kiló felesleg)! :oops: :oops:

Többiek, hol vagytok????? :roll:
Vendég
 


Ja, ma az edzésre vittem egy kis fehérjebombát...Vettem nagyon finom epres joghurtot....Abból egy picit tettem egy üvegbe, és öntöttem rá finom hideg tejet....Olyan finom turmix lett belőle...Az edző ezt ajánlotta, hogy edzés közben ezt kortyoljuk, mert az edzésnél sérülnek az izmok, és ha ilyesmit iszunk, beépül az izomszövetbe, és nem az izom alakul át, hanem zsír ég.....Hiszek neki, több éve ezt csinálja, gondolom, ért is hozzá.... :lol:
Ki mit evett ma?????

Én csináltam frankfurti levest, és a levét + belőle a virslit (összesen 3 darabot tettem bele) kihalásztam...Nagyon finom volt!!! :lol: Vacsira ettem kis joghurtot, mert élsztőt nagyon régen ettem, így ma volt soros...

De hogy holnap mit eszek???? :roll: :roll:
Vendég
 


Lányok,

nagyon ügyik vagytok, csak így tovább!!!! :D:D:D

Képzeljétek! Most már lemerem írni, mert már biztos. Lesz még egy kiskutyánk! :D Ő kinti kutyus lesz, a másik kutyónk – Mimi-, továbbra is bent fog lakni :D
Vanda lesz a neve, és a héten kapjuk meg. Örökbefogadtuk :)

Íme Ő:
Kép
Szerintem nagyon helyes! :D:D:D

Finike,
írtam neked privit!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok Csajok! ;)

Jaj Zsókuci, de tündibündi ez a kutyus!!!!!!!! Honnan lehet örökbefogadni???

Lányok, csapjatok agyon!!! Nem tudom mi a veszett fejsze nyele bajom lehet, de én zabáááááloooook! De mindent, ami elém kerül... Ennek köszönhetően felkaptam vagy 1,5 kg-t!!!!!!!!!!!!!!!! :evil:

Mi lesz velem a holnapi gyümölcsnapon?????????????????????? Bele se merek gondolni. Fúúújjjj!!!

Most csináltam magamnak egy zsírúj vonalzót, hátha ettől visszatér a kedvem. Majd holnap megmondom...

Jó éjt!

Kép
 
 


Adri!
Na, most aztán megy a virtuális fenékberugás!!!!!! :roll: Ne csináld!!! Nem leszel olyan szép csinibaba, mint avonalzódon, ha íg y folytatod!!!! :lol: :lol:

Egyébként én is meg tudnék enni egy lovat is, ki vagyok éhezve...Megszoktam, minden nap eszem finomabbnál finomabb falatokat(rántott hús, göngyölt hús, tortijja, , és még sorolhatnám...), és már annyira kívánom!!!Mosz is eszek belőle bizonyos kajákat, de nem együtt! Legfinomabb a rántott hús sültkrumplival.... :roll: Ma azt estebédelt párom...Én meg akkor indultam spinningelni...Ne is lássam! :lol: :lol:
Pedig még csak 3 hete csinálom..... :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

A fogyókúra agyban dől el :)
Én is arra gondolok, ha megkívánok valamit, hogy ezt a 90 napot ki kell bírnom és kész!!!
egy-egy falat így is becsúszik, de olyan hülye vagyok, hogy pl. ma is kinyitottam a szekrényt és néztem a csokikat, elképzeltem az ízüket, aztán szekrény becsuk és ittam egy jó teát :lol:
Szóval egy kis önkínzás...

Adri:
ne gondolj a másnapra, hogy mi lesz akkor, igyál gyüminapon nagyon sokat (gyümiléket is), egyél magokat, aszalt gyümit.... kitartás és szép csini leszel!!! :P

Én ma baconba göngyölt pulykamellet ettem tojásrántottával, savanyú ubival.
Holnap meg zöldbableves lesz

Jó Éjt!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Jó reggelt!

Jöttem megint erőt meríteni!

Köszi, csajok! Lehet, hogy mazohista vagyok???!!! :o

Egyébként nem is értem magam, tavaly olyan ügyes voltam, mindent meg tudtam állni, hogy ne egyek... persze akkor egy kitűzött cél is motivált, úgy könnyebb volt. Most pedig nem olyan erős a motiváció... :S

Chesti, és hogy állsz a csokievéssel, hm? ;)

Kriszti, rajtad csak lesek, hogy milyen ügyesen meg tudod állni, h ne egyél mást, csak az adott napra előírtat! Szuperügyi vagy!!!

Zsókuci, várunk vissza!!!!!!!

finike, te is milyen ügyes vagy, már nagyon szépen mentek le a kilók!!!

Lányok, csak így tovább!

Én meg embereljem már meg magam, a mindenségit! na.

Kellemes napot!!!!

Kép
 
 


Sziasztok!

Én most reggel ráálltam a mérlegre és nem hilttem a szememnek. -6 kiló. :shock: :D :lol: Nem is értem, mert azért én is szoktam bűnözni. Valamit tudhat ez a diéta, de most komolyan. Én soha életemben semmilyen fogyikúrával nem fogytam még egy dekát sem, és most.......-6kg! Nagyon örülök neki, a párom is megjegyezte, hogy már milyen "karcsú" vagyok, csak túl sokat ne fogyak mert ő szereti, ha van mit fogni. :oops: :shock: Na én mondtam neki, hogy attól nem kell tartania, hogy elfogyok, ahhoz nekem a Szumátrán, vagy a Góbi sivatagban kellene élnem. 8) :lol:

Zsókuci, :D
Nagyon édes ez a kutyus! Keverék? Olyan németjuhásznak tűnik. Mennyi idős? Mimi milyen fajta kutyus? Ő mennyi idős? Jaj, bocsi a sok kérdésért! :oops: :wink:
Nekünk két németjuhászunk van, egy fiú és egy lány. A fiú már 14 éves szegény, de még mindig el tudna kapni egy macskát, ha nagyon összeszedi magát. :lol: A csajszi olyan 3,5-4 éves. Nagyon szépek!

Kriszti,
Teljesen együtt érzek Veled, tudom miről beszélsz, nekem is a kedvenc kajcsim a rántott hús sültkrumplival. Nyam-nyam! Nagyon ügyi vagy, hogy meg bírtad állni, hogy ne egyél! Csak így tovább, csak el ne foggy a végén!!! :lol:

Adri,
Hát igen mostanában egyre többször írod, hogy bűnöztél, mi van Veled, lazítjuk a nadrágszíjat???? :D Most nem csapunk agyon, inkább ezt a hülye legyet csapom le, mert zavar,hogy állandóan a monitoron lebzsel. :lol: :lol: 8) Nagyon jó a kép Rólad és a babátokról! Hogy hívják? Mennyi idős? Ja és a vonalzód is tök szupi! Majd írd meg, hogy hogy bírtad a gyüminapot (nekem ez a fekete leves! Tényleg eszek ma levest! Jaj bocsi, most jött meg az ihlet) :oops:

Tündi,
Igazad van ez tényleg agyban döl el, csak a körülmények, olyan nehéz, hogy a páromnak csinálok valami finomat és borzasztó nehéz megállni. Óriási motivációóóóó kell ehhez, ahogy Adri is írta. Köszi a tanácsokat! :) Amúgy Te mióta is csinálod, és eddig mennyit fogytál? Ha már írtad bocsika! :oops:

Én ma nem tudom, hogy mit egyek levesen kívül :D :roll: . Krumplit -krumplival???? :wink: :roll: Rakott kelkáposztát akartam csinálni, de tegnap voltunk a Tescoban és nem volt kelkápi, így annyira bemérgesedtem, hogy úgy jöttem haza,hogy semmilyen zöldséget nem hoztam. :shock: :evil: Ma lehet, hogy rizottót eszek. Van a fagyasztómban vegyes zöldség, ahhoz adok rizst, oszt kész! Ebédre valami krumplifélét kellene ennem, csak még azt nem tudom hogyan, de még gondolkodom rajta.

Mindenkinek szép napot!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Ja elfelejtettem mondani:

Zsókuci,
"Válaszoltam" a prividre. :D

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

El sem hiszem, hoyg szinte egy hete nem írtam ide! :shock: :shock: :shock: Pedig szinte minden nap benézek! :)

Nekem ma van a 65. napom, de nem tudom, hoyg állok, mert régen mértekeztem utoljára. Mindenesetre akkora pocakom van most, és nem tudom mitől. Vécézni voltam, nem vagyok felpuffadva, mégis. Igaz, mensi előtt állok, de eddig nem figyeltem meg ilyesmit magamon. :roll: :roll: :roll:

Látom, a bűnözésről mindenki "híres", Kriszti tartja igazán a frontot! :wink: :wink: :wink:
Vasárnap nekem is gyüminapom volt, amikor kimentünk piknikezni. persze, gyümivel felpakolva, de egy idő után mégiscsak megettem 2 kis miccset (csevapcsicsa). Mentségemre legyen, hoyg se előtte, se utána kb. 2 órát nem ettem semmit.
Tegnap aztán bepótoltam. Ettem egy felső csirkecombot sajtosan és 2 maradék miccset mustárral. Este pedig sonkás-sajtos szendvicset ettem pirított kenyérrel, zöldségsalival.
Ma, keményítőnapon éppen falatozom. Már megettem egy tányér tárkonyos krumplilevest, nyam-nyam, itt a gép előtt meg eszegetem a currys rizsemet friss-nyers zöldségsalátával (tegnap esti maradék).

Én mindig próbálok úgy főzni, hoyg a családom is nagyjából ugyanazt ehesse, amit én. Ma pl. a leves közös, max tegyenek bele tejfölt, ha akarnak (a húgom is itt lakik, és nem igazán tudja csinálni ezt a diétát), a rizs is közös, de nekik csinálok majd egy halas paradicsomszószt rá. Én pl. azt nem kívánom most. Így abszolút nincs kísértés.
Ja, feltett szándékom, hoyg tovább ne bűnözzek. tegnap sikerült, és eddig ma is. Szerintem ezután se lesz gond. A holnapi naptól sem félek, de a gyüminap.... :oops: :oops: :oops: Na, valahoyg meglesz. Eszem napraforgómagot, mint szokás szerint.

Kriszti, mondd már el nekem, mi is az a spinning, mert nem tudom. :oops: :oops: :oops:

Finike, gratulálok a leadott kilókhoz. Én a 65 napom altt nem adtam még le 6 kilót! Ügyi vagy nagyon! :)

Zsókuci, Chesti, csatlakozzatok ismét minél hamarabb! :)

Adri, ugyanolyasmit éreztem én is az utóbbi napokban, mint te, hogy zabálok. Pedig nem vittem túlzásba, de mégis gyötört a lelkiösmerősöm. :P

Tünde, bennem is sokszor az tartja a lelket, hogy nem baj, holnap majd azt ehetek! :)

Na, megyek...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Csajok!

Szégyen ide, szégyen oda itt vagyok. Holnaptól teljes gőzzel csinálom megint.

Egész hétvégén dolgoztam reggeltől estig. Fagyizóban sütemények között.

Na ez azért nem semmi ugye?

De legalább nem híztam kilóra semmit.

Kösz a sok bátorítást, jól esik. Ma este futok egy jót és holnap reggel gyümölcs. :D :D :D :D
Aztán remélem jobban tudom tartani. Tegnap elmentem az Ikeába az új lakásba vásárolgatni, természetesen nem tartottam gyümölcsnapot.

Fincsi szecsót ettem, de legalább barna kenyérrel.

Puszi mindenkinek
 


Sziasztok!

Edit!
A spinning olyasmi mint a szobabicikli, lehet rajta tekerni az erősséget...De itt ellentétben a bicajjal, nem ülsz, hanem állva tekersz...És nehezítésképpen még gyakorlatokat is kell csinálni közben...1 kézzel fogom a kormányt, s 1 kézzel gyakorlatozom.Valóban tényleg nehéz, de nagyon hatásos.
A diétát nem mindig tartom, néha én is bűnözök!!! :oops: :oops: De előttem van a cél, hogy milyen jól éreztem magam 50 kilósan. Most 55-re szeretnék lefogyni, de ha már 60 alá megy a mérleg nyelve, már elégedett leszek...

Ma is felvettem a tavalyi szép kis rózsaszínű nacimat, egy kis toppal,és el voltam ájulva magamtól...Abban igazán jól látható már a minusz 5 kiló!! :lol: :lol: A télen felpróbáltam, és mint valami hordócska, úgy néztem ki... :oops: :lol: Most pedig párom is megjegyezte, látszik, hogy fogytam!!!Olyan jólesett!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Karfiolt melyik napon is lehet enni????? :roll:
És gyüminapon mennyi napraforgó engedélyezett??Imádom..... :lol:
Vendég
 


Sziasztok :)

Itt a fekete bárány. :)

Újra itt, akarat erő, akarat erő, akarat erő, szállj belém. :)

Mi tornázni járunk, baba-mama torna, jóóóóóó. :)
Arra gondoltam valami tisztitó kúrát kéne csinálnom, vagy szerintetek ez a diéta is felér azzal?

Adri, Adri, Adri Én is fenékbe billentelek, a vonalzódon viszont jót mosolyogtam. :) Amúgy a képeken igy is csini vagy már. :)

Kriszti, neked mekkora akarat erőd van...nagyooon ügyi vagy, na meg elszánt. :)

Finike Te is nagyon ügyi vagy, már -6 kg, hajrá hajrá. :)

Védőnőm azt mondta hát a fogyi nem igazán célszerű nálam, mert úgye szoptatok, és a szervezetem a raktározásra állt be...hmmmmm. Na majd meglátjuk. :) Persze első a gyerek. :)

Most mennem kell, fürcsi, aztán vészszitu, és grace klinika. :)

 
 


Drága Chesti!
Jót nevettem az akaraterő hívásán.... :lol: :lol: Egyébként a baba mama torna is nagyon jó...Nálam csak mama torna kivitelezhető, mert baba még nincs! De majd lesz!Vagy remélem már úton van!!!! :wink: :roll: :lol:

HIdd el, csak azért van ekkora, mert tudom, hamarosan kezdünk,és jó lenne a versenysúlyom visszanyerni...csinos akarok lenni, mire megyünk nyaralni, és mire kismami leszek!!!! :lol: Egyébként rohadt nehéz...
MOst is párom pizzát eszik vacsira(még szerencse hogy nem itthon, mert éjszakás), én pedig főtt karfiolt ettem...Perzse imádom, de a pizza jobban lecsúszott volna!!! :lol: :lol:

Holnap nem is tudom, mit akarok még enni...Van egy kis adag torosom, és a múltkor is azt ettem CH napon....kis kenyérkével :oops: :oops: Lehet elviszem, hisz egész nap menni fogok, ki leszek éhezve...Sztem azt ehetek!Nincs benne hús, azt nem szeretem annyira!!! :wink: :lol: :lol:
De majd még megálmodom!!! :lol:
Ki mit eszik holnap???
Vendég
 


Csak gyorsan jöttem elújságolni, hogy ma nagyon ügyes voltam!!!

Csak gyümölcs és víz!

Holnap karaj lesz valamilyen formában, még holnap megálmodom. Vagy az éjjel. ;)

Jó éjt!

Kép
 
 


Látom jó sok erőt adunk egymásnak, így tovább!!

Finike: 38. napom volt és 7 kilót fogytam eddig.

Ma nem voltunk itthon és délután ettem csak egyszer zöldbablevest, úgyhogy ma tuti fogytam, majd a holnapi dobostortával visszaszerzem... :)

Kriszti: drukkolok, hogy hamar jöjjön a bébi!!!

Márti: ez az!!! fogyira fel!!!! csak 3 hónap!!!! :)

Adri: tényleg ügyi vagy!!!!

Chesti: nekem a kedvenc sorozatom a grace klinika, minden este el tudnám viselni

Edit:olyan jókat eszel, hogy itt csurog a nyálam :P
egyébként nagyon szép tortákat csináltál!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Ügyik vagytok, lányok! Jobban mondva vagyunk. :D :D :D Az utóbbi két napban szikrát sem bűnöztem! :P

Tünde, hát akkor hadd csorogjon ma is a nyálad, mert Magyaros foszlós lángost készítek. Igaz, hoyg ír bele 1 dl tejet - ezt vízzel fogom helyettesíteni, és 2 dl aludttejet, ezt viszont már beleteszem, mert ha nem, se íze se bűze nem lesz. :roll: De különben is bármilyen sütiben tojás van, talán tej is, úgyhogy ennyi a lángosomban is elcsúszik. Ja, és töltelék nélküli, de valószínű, ketchuppal és fokhagymaszósszal eszem majd! :)

Szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Fő az ebéd... ;)

Edit, én csak annyit fogtam fel, hogy lááááángooooosssssss!!! Imádom! Nem is tudom, honnan kéne szerezni. :( Az biztos, hogy azt nem fogok sütkérezni. Ahol tudom, hogy van finom, a legközelebb Dunaharaszti... pedig az jó messze van tőlünk.
...vagy most jut eszembe, hogy esetleg Szigethalmon a piacon........ hmmmmmm........ most elültetted azt a bizonyos bogarat...... :lol: :lol: :lol:

Chesti, köszi-köszi, de csak azért mondod, mert a fejemnél lejjebb nem láttál! :lol: :lol: :lol: :lol: Legalábbis már régen... ;)

Itt tűnödöm, hogy tegnap este kérdezett vki valamit, de nem találom. Este meg már nagyon KO voltam...

Keresem...

FINIKE! :lol: Megtaláltam!
Szóval az én babám, aki már nem is annyira baba, ő már inkább kisgyermek korban van. 2 éves volt márciusban és Balázsnak hívják.

Kép
 
 


Helló lányok!

Megvolt az ebéd...Finom tésztát ettem pörköltszafttal...És finom savanyúsággal...vacsim is uyganaz lesz, még maradt annyi....

Na, most ennyire futotta, hisz dolgozom!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

na, csináltam táblicskut. Vannak benne hiányosságok , (meg lehet, hogy pontatlanságok), de ha megírjátok a hiányzó, illetve pontos adatokat, akkor a héten még dobok fel egy másikat, jó? :D

Puszi!

Csak ügyesen! :D

Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Tegnap egész nap nem engedett be a gép. :evil: A másik topikra tudtam írni, de mikor hozzátok szerettem volna bekukkolni akkor kiléptetett és nem engedett vissza. :evil: Na mindegy, most itt vagyok.

Ma gyüminapom van :? . Tegnap egy picit túlzásba vittem a szénhidrát napot, mert bedobtam egy fél tábla diétás csokit. :oops: De már nagyon kívántam az édeset, ja és ebédre fahájas nudlit ettem este pedig pizzát. :oops:

Kriszti,
Te állandóan dolgozol? Akárhányszor bejelentkezel mindig dolgozol.

Edith,
Olyan ügyi vagy, hogy ennyi mindent tudsz főzni-sütni. Sajnos engem anyukám sokszor elkényesztet és főz nekünk így én "sajnos" háttérbe szorulok mint konyhafőnök. Lángossal egyszer próbálkoztam, de a bokámig nyúlt amikor a teflonba szerettem volna rakni, így inkább átadtam a jótündéremnek (anyucinak). :oops: :D :shock: 8) Nekem a legjobb megoldás a közelünkben lévő lángossütő. :oops: :lol:

Márti,
Mizu Veled? Hogy bírod? Ma milyen napod van?

Adri,
Balázs már tényleg nagy fiú, csak én nem látok, bocsi. :shock: :shock: :wink: :oops:

Mindenkinek szép napot!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Szia Zsókuci,

Most látom csak, hogy feldobtál egy táblázatot, KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!! Nekem csak annyi korrigálni valóm lenne, hogy a Mennyit szeretne leadni? rovatba nekem beírnál -10 kg-t. :oops: :wink: Megpróbálom elérni, vagy megy vagy nem. Azaz,........ menni fog!!! :lol:

Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Zsókuci, köszi a táblázatot.
Az én adataim: 6-7 kilót leadni, és 5-6-nál tartok.

Sőt, képzeljétek, tegnap ráálltam a mérlegra és 63-at mutatott, ami csak -3,5 kiló az induláshoz képest. Nem tudom, hoygan történhetett, mert többször is próbálkoztam, de ugyanannyi volt. Pedig ezen a héten épp, hoyg semennyit sem bűnöztem! :shock: :shock: :shock: Tegnap a lángosból is csak mértékkel ettem. Nagyon finom lett, bár mivel rétes lángos volt, kissé kiszáradt. István nem is evett belőle csak egyet. Délben, amikor éppen megsültek, áthívtam a szomszédaimat falatozni, este pedig a maradékot, vagy 20 darabot másik szomszédaimnak ajándékoztam, mivel én már nem ehetek aztán belőlük.

MA gyüminapom van, eddig 1 almát ettem és kávét ittam (fordított sorrendben :roll: ) de nagyon korog a gyomrom. Ideje lenne bedobni még néhány gyümit! :)

megyek, mert a lányom elaludt, és fogjak a dolgomhoz.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Tegnap egész este nem tudtam belépni!!! :twisted:

Finike! :lol:
KÉpzeld, most nem dolgozom, vagyis csak éjszakára megyek.....Sokszor napközben nem enged be, és éjszaka igen, de akkor dolgozom...Az igazsághoz hozzátartozik, hogy nagyon sokat dolgozom....Ezért is van az, hogy nincs időm enni...Nem titok, egy kórház sűrgősségi osztályán dolgozom....Azt hiszem, ez mindent elárul!!!! :wink: :lol: :lol:
De péntek szombat itthon vagyok!!!! :roll: Szombatra még tervezek egy edzést, aztán megyek kozmetikushoz...Szeretnék a szemöldökömtől megszabadulni...2 hónapja kaptam szülinapomra egy szép kis tetoválást, és most a lógó szőrszálakat akarom eltüntetni végleg!!Majd beszámolok az eredméynről! Valakinek van ilyen tapasztalata??? Bocsi sz offolásért!!


Edit !
Nekem is gyüminapom van, én még nem ettem semmit, mert 9-kor keltem! :oops: Természetesen kávéval indítottam, és még van 1 óra a gyümiíg...Aztán jól belakom, és megyek edzeni vagy 2 órát, aztán amegérdemelt szolizás jön, és haza pihizni, majd munka!!! :lol: :lol:


Zsókuci!
Köszönjük a táblát!!!MIkor is térsz vissza???? :roll: :lol:


Kilók!
Én is stagnálok már több mint 1 hete!!De nem adom fel!!!!Lehet azért, mert néha néha nekem is volt tiltott szer! :oops: :oops: Bár nem hiszem!Biztos elérkezett ahhoz ponthoz a szezrvezet, mikor stagnál.... :lol: Ezzel hitetem magam, és hiszem, hogy hamarosan olvadnak le a kilók!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ma zöldségnapozok. Ezért aztán ma rizses lecsót rittyentettem!!! :D

Zsókuci, tegnap, a 73. napon 6,5 kg mínuszom volt. Visszaszereztem az elvesztegetett másfél kilót. :lol:

Holnap ebédre pedig palacsintát sütök. Vettem magamnak diétás lekvárt, majd azt teszek bele, a fiúk pedig kapnak pudingosat. Vacsira pedig betáraztam a hűtőbe a sütit. ;)

Úgy fázok idebent... :(

Kép
 
 


Sziasztok!

Ki találta ki ezt a gyüminapot?????? :evil: :evil: :twisted: Éhen halok! Már benyomtam rengeteg gyümit, amiktől savam lett, most megettem egy csomag pisztáciát, és még mindig korog a pocakom és szédülök. De nem adom fel mindjárt holnap lesz és akkor ehetek húúúúúúúúúúúúúúst! :lol: :lol: :D

Állandóan nyitogatom a "tiltott szekrényt"........ :oops: Legyen már holnap!!! :cry: :?

Adri,
Nem küldenél a palacsintádból, mert csurog a nyálam!!!!!!!!:lol: 8)

Na most megyek adok a kutyáknak enni......legalább ők kapjanak enni, hamár én koplalok.


Szép estét mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Jó reggelt!

Jééééé, teljesen meg voltam győződve arról, hogy este írtam ide egy hsz-t........ :shock:

Merthogy azt akartam írni Finikének, hogy küldök palacsintát, de csak a tésztanapodon! :lol:

Szóval ma palacsinta....

Meg kozmetikázás.....

Aztán.....

Hűűűű, sűrű napunk lesz.....

Kellemes napot! Nálunk nagyon szép napos idő van!!!

Puszi!!!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én ma húsnapozok. Tegnap nagyon nehezen bírtam a gyüminapot, de kibírtam. Ma reggel mentünk Krisztával a sürgősségi fülorrgégészetre, emrt a fél éjszakát átordította: torok- és fülgyulladása van. :( Előtte megettem egy körtét, de már kezdtem rosszul lenni, mire hazaérkeztünk, ezért tartottam egy kis előebédet. 2 vékony szelet rozskenyeret ettem meg pici tojásos-hagymás vajkrémmel. Most pedig a sütőben készül a fincsi kacsamell! :wink: :wink: :wink: Friss zöldségsaláta lesz mellé. :) Vacsira is az lesz, ha marad belőle, ha nem találok én valamit. Lehet, megeszem egy halkonzervet.

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
ÉN is ébredezem.... :lol: És ahogy kinyílt a szemem, éhes voltam, mint állat!
:shock: :shock: :shock:
Edit!
MIelőbbi gyógyulást Krisztának!!!Remélem azóta már nem nyűgös, és jobban van!!!

Én tegnap bűnöztem... :oops: :oops: Gyümi nap ide -oda, éjszakában nem tudtan ellenállni egy fini vajazsömlének...Egész éjjel fent voltunk, és azt hittem összeesem....

Ma reggel viszont kimaradt a reggeli, inkább aludtam, és most ebédelek...Csináltam tojásrántottát....Hagymával!!!! :lol: :lol: Úgy megkívántam.... :oops: :lol:

Vacsira egy pohár joghurt lesz, benne élesztő!!! :x :x Muszáj...Csak ezen a napon tudok enni élsztőt...Mert csak joghurtba téve eszem meg....
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma akárhányszor beakartam nézni hozzátok, nem engedett be ez a fránya gép. :evil:

Kriszti,
Akkor kvittek vagyunk, mert én is bűnöztem este, mivel nekem is fránya gyüminapom volt. A párom későn ért haza és amikor szedtem neki jó kis csülkös lencsefőzeléket nem bírtam ki, hogy bele ne nyaljak. Csak egy falat, de mindenből....csülökből, kifliből, és persze lencsifőzelékből. hmmmmmmm, de finom volt, de "csak" ennyit bűnöztem.

Ma husinapom volt. Reggeli kimaradt, mert a babával felkerekedtünk és csavargyáraztunk, azaz elmentünk Auchanba 9 körül. Hát annyian voltak, hogy a pénztáraknál sorba kellett állnom. Reggel 9-kor?????? No mindegy valahogy túl éltük, és ebédre csináltam tejszínes-fokhagymás-füstölt sajtos csirkecombikat. Finom volt,de vacsira is azt ettem így most a fülemen jön ki. :shock: :wink: Du. pedig voltam edzeni, de most olyan könnyűnek éreztem az edzést, egyáltalán nem volt megerőltető. :shock: :oops:

Holnap reggel megyünk babaúszásra , így a reggeli megint kimarad, bár lehet, hogy egy alma lecsúszik, utána megyünk anyukámékhoz. Na ez lesz az igazi csábííííííííííítás! Remélem meg tudom állni, hogy csak zöldséget, krumplit és rizst egyek. Majd megírom, hogy sikerült e megállnom! Anyu mindig olyan fincsiket főz! :? :lol:

Márti,
Mizu Veled?

Adri,
Na szép lett a szemöldököd?
Ari az az apáca, de hogy jön ehhez a topikhoz? :shock: 8) Azt tudom, hogy én nem vagyok apáca, és ahogy látom Ti se! 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

Edith,
Krisztinek jobbulást kívánok sok-sok puszit küldök neki!
Kép

Na jó most már megyek elteszem magam holnapra, mert korán kell kellnem. :cry:

Mindenkinek jó hétvégét, szép estét!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: