Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Remélem nem baj, ha írok :)
Nekem ma volt a 25. napom, eddig -5kg

Végigolvastam a hsz-okat és megpróbálok segíteni ebben-abban, ha uncsi lőjjetek le!! :lol:

Gyüminapon lehet inni paradicsomlevet is (aki szereti) és délelőtt is ha unjátok a gyümit enni, akkor gyümölcscentrifugával jó kis leveket lehet összeállítani.
aszalt gyümölcsök is változatossá teszik

Gyüminapi kedvenc receptem:
Almának kiszedni a magházát és megtölteni: banán összenyomva + apróra vágott aszalt gyümik + kókuszreszelék
ezt sütőben 10-15 perc alatt megsütni (az alma megpuhuljon)
nagyon laktató!!!

aki bírja igyon sok csalánteát, az remekül méregtelenít

Fehérjenapon én a husit tojásrántottával is szoktam enni (köretként)

Zöldségnapon pedig sokszor csinálok vegyes zöldségleveseket

a vízivás is élvezetesebb, ha nyomok bele citromlevet

én gombát csak fehérjenapon eszek, ma is tejszínes-gombás-pipimell volt salátával

szénhidrátnapon rizstejbe teszek műzlit

muffin tejtermék és tojás nélkül:
5 dl almalé
15-20 dkg cukor
50 dkg liszt
2 sütőpor
10 evőkanál olaj
lehet beletenni magokat vagy magozott meggyet

formában 180 fokon viágosbarnára sütni

Most ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni, KITARTÁS lányok!!!! (ez nekem is szól :D )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.


Sziasztok!

Hűű nagyon rohanós napjaim vannak. :) Figyelek ám, és olvasó üzemmódban itt vagyok ám. :)

Most Niki a kezemben, és lassan indulunk baba-mama tornára. Kezdem jól érezni magam. :) Tegnap pl egész nap husilevest ettem. :)

Receptek vannak a mindmegette honlapján szénhidrát napra, fehérje napra stb, érdemes megnézni. A mustáros husit onnan néztem ki, és isteni volt. :)

Tünde üdv itt, jól jönnek a segitségek, meg új emberek. :)

Viznap nem lehetett semmi, tuti befordultam volna, gratula :)

Mennem kell, ma még passz mit eszem ma. :)

pusi mindenkinek :lol:

 
 


Sziasztok!

Tünde, gratula, már te is magad mögött tudsz jónéhány napot! :) nem tudom, hol olvastam egyszer én is erről a diétáról, és ott a gyümölcsnapot gyümölcs- és nyers zöldségnapnak írták. Nekem is az a bajom olyankor, hogy hiányzik valami sós. ezért eszem 1-2 marék napraforgómagot. vagy délben fokhagymás avokádót. NAgyon jól hangzik az a töltött alma. :) Én is szoktam sült gyümölcsöt enni, mert laktatóbb.

Tegnap, fehérjenapon, dorbézoltam. :roll: Fehérkarajt és borjúmájat vettem ki a fagyóból, de ebéd nem lett belőle, csak vacsora. Ebédre virslit ettünk mustárral, mert már szörnyen éhesek voltunk, és a hús elkészültét nem bírtuk volna kivárni. (délelőtt a városban voltunk vásárolni a piacon.)

Este aztán megcsináltam a husit: a fehérkarajt fűszereztem és grillsütőn pár puillanat alatt átsütöttem. ugyaníg y a májszeleteket is, csak azokat azután fűszereztem, miután megsültek. Aztán leraktam őket egy tepsibe úgy, hoyg hús-szelet sajt-máj-sajt-hús- és ismét sajt. Ezt megszórtam egy icipici morzsával, hogy szép színt kapjon tőle az olvadt sajt. Másfél ilyen emeletes husit ettem én, ugyanennyit a húgom. És mellé friss zöldségekből készült saláta volt (Répa, zeller, kínai saláta, cékla, káposzta, póré, és egy üveg babcsírás-zöldséges kínai keverék). Nyam-nyam.

Ma zöldbabos krumplisalátát készítek, de még nem tudom, hoyg hogyan. Nem csináltam iylet soha, de van héjában főtt krumplim, amit már muszáj felhasználni, és tegnap vettem zöldbabot, mert megkívántam. Amúgy a párom ezt nem eszi, és ezért nagyon ritkán főzök magamnak is.

Szép napot mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát nagyon elkeseredtem, mert rosszul számoltam a napjaimat, azt hittem, hogy ma péntek van :shock: :roll: Sajnos nem. Így szombat lenne a fehérjenapom és nem vasárnap amikor megyünk vendégségbe. :cry: :x Most azt fontolgatom, hogy holnap gyüminapom lesz és utána szombaton csinálok egy víznapot, így vasárnap lesz a fehérjenapom. Még erőt kell vegyek magamon, mert pont szombaton??? Mielőbb túl leszek rajta annál jobb, nem igaz?

Szia Tündi!
Köszönjük a segítséget, ránk /rám fér a segítség!

Zsókuci,
Mizújs Veled? Hogy vagytok? Ma mit eszel?

Adri,
Hát igen, néha van időm gondolkodni is bármilyen meglepő még számomra is, és akkor rágódom ilyen dolgokon. :lol: :shock: 8) (Sokat alszik a babám :D )
Gondoltam, hogy nagy baj nem lehet, ha egy kevés zöldséget eszünk pl. szénhidrát napon, csak gondoltam megkérdezem. :shock:

Chesti,
Szerintem Te ne is tarts víznapot a szoptatás miatt, hisz kell nektek energia, tápanyag stb. Szerintem semmi baj nem lesz, ha kihagyod, fontsabb, hogy tejcsid legyen! Én már rég nem szoptatok, így nekem sajnos "szabad".

Na most már megyek, balra el.....

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Én is itt vagyok ám, csak tegnap nem volt kedvem írni…

Finike,
Jaj, elfelejtettem, de 2 tojást is ettem fehérje napon + az esti salit is megtoldottam 2 pár virslivel :wink: Úgyhogy azért elég lett a fehérje-bevitelem :lol:

Kriszti,
Én még nem tudom, hogy mikor fogom tartani a víznapot, arra nagyon rá kell majd szánnom magam. Még nem vagyok rá felkészülve…

Edit,
Hú, de ügyi vagy a víznappal! :D:D:D Gratulálok, nagyon büszke vagyok rád!!!
Egy vegyes nap meg simán belefér, ne viccelj, ez még nem akkora bűn… pláne, hogy utána folytattad. Ez a lényeg :)

Adri,
Nos, a Húsvét tényleg nem lesz a legjobb nekem sem, de sebaj, majd bepótoljuk, vagy bűnözünk kicsit :wink:

Tünde,
Üdv itt! :D Köszi a sok-sok hasznos infót, ez mindig jól jön! Gratulálok a leadott kilóidhoz, ügyi vagy! :)

Chesti,
Puszillak!

Én tegnap ezeket ettem:

Reggeli: szőlő
Ebéd: rántott cukkini (4 kis szeletke) + petrezselymes krumpli (pici tartárt ettem mellé, mert amúgy tök száraz lett volna :oops: )
Vacsi: saláta (amin volt kicsi öntet + sajt – de rendeltem :D) + fűszeres steakburgonya

Ma ebédre mákos gubát eszek (ugye, lehet???), vacsira meg még nem tudom mit. Ezt sem kívánom, de őszinte leszek, nincs otthon semmi hozzávaló, és készen csak ezt az egyet tudtam beszerezni itt a melóhelyemen…
Holnap utazunk kikapcsolódni Miskolctapolcára, és csak hétfőn jövünk haza… Hát, remélem ott is bírni fogom… Ha nem, akkor majd ha hazajöttünk, víznapozom, és folytatom tovább :oops: :lol: Persze törekedni fogok arra, hogy tartsam rendesen, de néha azzal van a legnagyobb baj, hogy nem tudok mit enni, főleg keményítő- és szénhidrát napokon. Na, majd kiderül…

Hétfőn jelentkezem újra, addig kitartást mindenkinek (meg magamnak is :lol: :lol: ).

Puszika!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Most ebédeltünk a húgommal. Fincsi zöldbabos krumplisalit ettünk az estéről maradt friss salátával. Így nézett ki:
Kép .
Érdekes, a keményítőnap nekem soha-soha nem okozott gondot. Én ilyen napon is jól tudok lakni. HA érdekel, leírom, hoygan készítettem ezt a salit is!
Én a szénhidrátnapot nem szeretem. Jó, a pizzát benne, igen, de lassan azt is kezdem unni. A sütemények pedig nagyon ritkán kellenek. A csokit pedig, hiába kötelező, meg nem bírom enni.

Ha adhatok tanácsot a víznappal kapcsolatban: az a legfontosabb, hogy ne tervezzétek el előre. Nekem így bevált. Lejárt a gyüminap, kávézgattam délelőtt, elfelejtettem reggelizni, és délben azt mondtam, na, én ezt a napot kibírom így is. Ez volt első alkalommal. De akkor ittam a levest és a paradicsomlevet. Nem volt igazán fair ez, hisz méregtelenítésről van szó, de szerintem fontosabb az, hoyg ne járjon aznap szilárd kaja a szádban, mint az, hogy tképpen mit is iszol. Na, a második nap félig be volt tervezve, de tartottam attól, hoyg nem fogom emiatt bírni. De sikerült és úgy, ahogy a "nagykönyv" írja. :D

Éppen azért köböztem így ki a dolgokat, hoyg majd vasárnap húst ehessek. Különben eredetileg nagypéntekre terveztem ezt a víznapot. A hétfői keményítőnap sem lesz gond, aztán meg már úgyis hétköznapok jönnek. Zöldségből is tudok istenségeket kihozni. :P :oops:

Na, most kb. ennyi. Aztán még jövök, ha tudok... Puszi mindenkinek.

Ne haragudjatok, hogy nem emelem ki név szerint, hoyg mit kinek szánok, de általában mindig sietek, van amikor már nem is tudom pontosan, hoyg ki kérdezett valamit :oops: (pláne, ha elolvasom reggel és válaszlok délben) de mindenkinek nagyon drukkolok, és remélem, sikerül kinek-kinek kihámozni a neki szánt sorokat. Igyekszem azért ezután részletesebb lenni.

Zsókuci, gond lenne esetleg, hoyg engem is felvegyetek a táblázatba? Ha nem, majd megírom az adatokat!

Pussz...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!
Nekem olyan jól sikerült a napom!!!!! :oops: :oops:

A reggelim 1 keméyn narancs volt....Már fentem a fogam a déli toroskáposztára......Nem volt dél, mire kész lett, és egy kis adagot röpítettem a tányéromra, fél szelet kenyérrel....
Vacsira ugyenz, csak kevesebb mennyiséggel....
Most úgy nézek ki, mint eg y jóllakott ovodás... :lol: :lol: Azt hiszem, ma visszajött 1 kiló legalább!!! :oops: :oops:

De holnap gyüminap, és szombaton én is víznapot tartok!Nem lesz nehéz, mert péntek éjszakás vagyok,és szombaton reggel ha hazamegyek, úgyis lefekszem aludni, majd este ha felkeltem, megint megyek éjszakára....És akkor vasárnap lesz fehérjenapom....

És azután a nappalos műszakjaimra esik majd a CH nap....Úgy könnyebben elviselem a munkát! :lol:

Mindenkinek további kitartást!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nos én ma gyümiztem.

Bemutatom nektek a mai koktélomat :D!

Kép

Ez ananásszal, banánnal és eperrel készült egy kicsi ásványvíz hozzáadásával. A kicsi fiam boldogan segített be az elpusztításába! ;)

És be kell vallanom, ma lement néhány darab kréker és Balu kenőmájas zsemléjéből 4 falat. De olyan jó volt! :D

Holnap mégsem sonkázok, pulykamellet vettem és azt a sajtos cicit csinálom meg, amit Zsókuci leírt! :D Köszi Zsókuci a recipét! :D

Nemsokára fürcsi!

Jó éjt!

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma a 61. napon bejött még egy mínusz kiló! :D

Szóval összesen -6kg! :D

Hurrááááá!!!!

Kép
 
 


Sziasztok,

na még egy gyors bekukk :D

Tegnap este végül vajas zsömlét ettem, amibe "véletlenül" beleugrott egy kis szalámi meg sajt is :oops: , de már majd' megőrültem érte, remélem nem ezen múlik a fogyi :D :oops: Szóval bűnöztem. :D
De nem adom fel... csak este picit meginogtam...

Ma gyümi nap van, remélem jól fogom bírni az utazás mellett is.

Na puszka, megyek összepakolni a cuccokat, meg készülődni.

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!

Kép Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Lehet meg csatlakozni??
Aprilis 2an kezdtem a dietat es legalabb 10kg-tol szeretnek megszabadulni. :oops:
Mar 3szor elkezdtem par honapon belul a 90 napost,de a 3. napnal tovabb sosem jutottam,mindig feladtam.Most,igy az 5. napon gondoltam lesz vegre merszem irni,hatha most nem adom fel. :D
Nos,eddig 1,5 kg-ot adtam le,es centiben is merheto a valtozas. :)

Rolam meg annyit,hogy 26 eves vagyok es van egy tunderi orokmozgo Kisfiam,Akos,aki majusban lesz 2 eves.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Zsókuci, kellemes pihenést! :D

bkriszta, üdv közöttünk! :D Remélem, beszélhetek a többiek nevében is, és örömmel látunk minden új tagot!


Tegnap ebédre sajtos pulykamellet készítettem. Volt hozzá sali: kígyóubi, pari, retek ;)
Vacsi: 3 db tojásból rántotta, amire póréhagymát szeltem + a maradék sali

Mai menü (keményítő vagyis zöldség napon):
Ebéd: babgulyás :D jó bőven pakolva zöldséggel és ízekkel! :D
Vacsora: valószínűleg ugyanez

De még nincs kéééész!


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok Mindenkinek!

Kép Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jelentem, túl vagyok a víznapon és már a halálomon vagyok, de kibírtam, igaz ebédre húsleves levét ittam, de már nagyon korog a pocim, és már nagyon várom a holnapot. BORZASZTÓ ÉHES VAGYOK!!! :cry:
Remélem holnap nem eszem túl magam, mert egy fél marhát is fel tudnék falni. :oops: :roll: No mindegy megcsináltam és ez a lényeg!

Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok!


bKriszta,
Üdv közöttünk, persze, hogy csatlakozhatsz! Próbáld magad hetente mérni, úgy nem azon görcsölsz, hogy most miért ment vissza fél kiló, vagy miért csak ennyit fogytam. Lesz ahogy lesz, majd ha meginognál szólj nekünk és mi megpróbálunk lelket verni beléd! KITARTÁS. Én mindig annyit eszem, hogy jól lakjak, kivéve gyümi és víznapon, ekkor éhezem. :wink: Jók a vonalzóid!!! :lol:

Zsókuci,
Majd mesélj milyen volt a pihizés, miket kajcsiztál.

Holnap egy kicsit bűnözni fogok, mert nálunk megszokás, hogy holnap reggel sonkát és tojást kell enni reggelire, így én egy picit mindenképp fogok enni. Remélem ez nem borítja fel a fogyikúrámat. Jajjjjjjjjj, legyen már holnap reggel!!!!

Most megyek is lecsukom gyorsan a szemem, hogy minél előbb reggel legyen!

Jó éjt mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

megdőlt a nagy kisérletem...nem bírtam a víznapot!!
:oops: :oops: Nagyon rosszul voltam, benyomtam egygrill csirkeszárnyat.....Azóta nem győzök inni...

És most következik még csak a holtpont!
De szerencsére ketten vagyunk éjszaka, és elmegyek kicsit pihenni....Talán elmúlik az éhségem, aztán már lassan kezdem a gyümölcsevést!!
Így még soha nem örültem a gyümölcsnek!!! :shock: :lol: :lol:

Kriszta!
Üdv köztünk!!!

Én holnap csinálok fini töltött káposztát páromnak, és lasagnet....Sütök egy kis sajtos pogit, és darált kekszet!Majd teszek fel képeket!De ezek csak mutatóban lesznek nekem... :(

Magamnak pedig finom csirkemellet vettem(aminek ma megettem az egyik szárnyát) :oops: , ,és salátát csinálok....

Na, most megyek, szép álmokat mindenkienk!
Vendég
 


Sziasztok!!
Hol van mindenki????
A húsvéti sonka látványa elfoglal mindenkit?????
Húúú, nagyon nehéz megállni, hogy ne egyek!!!Tegnap finom salit ettem, és a grillcsirke fél mellehúsát!Nem is voltam éhes!

Ma paprikáskrumpli a menű....Ott a fini lasagne, csalogató! A süti nem sikerült, széttört a forma, mire készítettem volna....
Arra gondoltam, szójaporból lehetne lasagnet készíteni, fehérjenapon! Hisz 1 szelet kenyér megengedett...És a lasagne tészta olyan kis vékony!!!Sajt engedett aznap, tej is....
Vagy nem???? :roll: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Ma megéreztünk… Nagyon jó volt. Sajna viszont tegnap estére elkapott egy jó kis hólyaghurut, úgyhogy nem voltam túl jól :( Mára már jobb egy kicsit, de még nem az igazi. Ja meg a torkom is fáj…

Kaja: hááát :oops: vittem egy csomó gyümit, mert pénteken ugye gyüminap volt… de aztán feladtam… rájöttem, hogy nem jó, ha ez a pár nap is az éhezésről szól, úgyhogy a diéta bizonytalan ideig elnapolva… de nemsokára újra csatlakozni fogok, ígérem :wink: Meg persze azért nyomon követem a Ti sikereiteket, és ez fog kedvet adni majd az újrakezdéshez… :lol:
Ez senki kedvét ne vegye el, ez nem a fogyi kudarca, hanem csak az egyém :wink:

Puszi, még jelentkezem.

Kép

Kép
 


Sziasztok! :D

Vasárnap ch napom volt. Viszonylag jól és könnyen eltelt. Persze egy picit több süti csúszott be anyuéknál, de elment. ;)

Nade tegnap a gyüminapon................. egyik vendégségben csak 1 darab pici sütikét ettem, hogy ne sértsem a háziasszonyt..........
Anyukáméknál pedig annyira finom volt a méteres, hogy míg az ebédet sikerült egy levessel kibírnom, a sütiből 2 szeletet is ettem.

No mindegy. :roll:

Ma végre ehetek sonkát tojással, ehhez még csinálok egy fini görög salit fetával, ahogy kell. ;)

Kriszti, talán túl korai volt még a víznap. Ámbár mint említettem én is rosszul voltam a víznapon, amikor olyat tartottam. Ha esetleg máskor is megpróbálod, ajánlom, hogy inkább LÉnapot tarts. Tehát igyál gyümilevet, vizet és teát... ne csak vizet!
Ami a lasagne-t illeti... nem nagyon ismerem, nem ettem eddig, talán csak kétszer életemben... Rendes husiból is csinálhatod fehérjére... az a vékony tésztalap pedig sztem belefér a kenyér kategóriába...

Zsókuci, nemááár, biztos, hogy teljesen feladtad??? Mer'ám az én 90naposom is már 110napos!!! Pont a linkeléseim miatt! Annyira depresszív mindig újrakezdeni! Na? hm??? :(

Na és sajnálom, hogy így becsúszott ez a nyavalya a pihitekbe... :S

Gyógyulgass és mielőbbi jobbulást kívánok!


Többiek??? Hol vagytok??????????????????????????

Kép
 
 


Sziasztok!

Látotom sokan bűnöztetek, na nem baj ennyi belefér!

Zsókuci,
Jól tetted, hogy erre a pár napra "feladtad" a diétát, de mától megpróbálhatod folytatni, ha van kedved. Jobbulást kívánok Neked, remélem mihamarabb meggyógyulsz!!!! :lol:

bKriszta,
Mi a helyzet nálad? Hogy bírod? Csinálod még?

Chesti,
Veled mizújs, már rég írtál!!! Hogy vagy? Remélem minden oké Veled! Csinálod még a diétát?

Nekem ma szénhidrát napom van és lehet,hogy ebédre fokhagymás spagettit eszek, de még nem biztos, lehet, de az is lehet, hogy dióstésztát. Még gondolkodom. Vacsira pedig egy picit eszem anyukám által készített finom házi kalácsból pici vajjal. Meg még lehet, hogy egy kis sütit is melléjük biggyesztek. :wink: :lol: 8) :oops:

Ti ma mit esztek?

Adri,
El is felejtettem neked gratulálni a -6kg-hoz! Nagyon ügyi vagy! :lol: :D Neked már nincs sok hátra, további sikeres fogyást, és kitartást kívánok Neked!
Te szigorúan betartod a diétát, vagy néha bűnözöl is?

Kriszti,
Mi van a képekkel a sajtos pogiról, és a darált kekszről? Te ma mit eszel? Nekem ez a legnehezebb nap, hogy mit egyek. Mindig úgy vártam a szénhidrát napot, de most rájöttem, hogy nem igazán tudok mit főzni. :shock:
Próbálok innen ötleteket meríteni, de senki nem írja le, hogy mit eszik, és így egyedül rossz!!!!!!! :cry:
Biztos minenki elutazott a hétvégére!
Ma már dá-dá lesz, ha nem jelentkeztek! :lol:

Na jó most megyek, remélem mikor délután benézek, már sokkal több hozzászólás lesz.

Puszi Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Szia Adri,

Én is pont most panaszkodtam! :lol: Örülök, hogy legalább Te írtál! :lol: Így nem érzem magam olyan egyedül!
HÚÚÚÚÚ a méterest én is nagyon szeretem, nem csodálom, hogy nem bírtad megállni!

Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


finike, :D nekem még nagyon sok van hátra, hiszen a 110. nap még odébb van. Nem is tudom hol tartok... csinálom, amit kell és hidd el egyáltalán nem vagyok túl szigorú magamhoz! ;) Tényleg, azt sem tudom hányadik napon vagyok, csak ha kinyitom a táblázatomat, ahova vezetem a kilókat.

Egyébként ma kiváncsiságból rápattantam a mérlegre, hogy a bűneim eredményét lássam és nem hittem a szememnek még egy félkiló lement ezalatt a 4 nap alatt. Úgyhogy mínusz 6,5 kg az eddigi eredményem.

Szép nap van ma, nemde? :lol:

Kép
 
 


Adri,
Igen ma nagyon szép idő van, úgyhogy mi egész nap kinn leszünk, megyünk sétálni, majd a kertbe piknikezni.
Ti mentek valahova?
TE rohamosan fogysz!!!!! Ez igen! Hogy hogy 110 napig csinálod? Amúgy én sem tudom hanyadik napon vagyok én is csak csinálom és kész.

Puszi

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok, csak ma melózom, így nem nagyon lesz időm jönni!!
Most is míg nem jön új paciens, addig írok!!! :lol:

A sajtos pogihoz hozzá sem fogtam, mert írtam(azt hiszem) :oops: hogy a darált keksz első szülötténél eltört a kinyomó, egyébként egy szar műanyag volt, és kézzel kellett mindet megcsinálni...Így meg nem szép! És olyan sokáíg tartott, hogy 3 órát nyomkodtam....Ízre viszont megkóstoltam 1 kemény darabot, többet nem mertem!A nyomót viszont kilöktem a kukába, minden tartozéká val!
Tegnap én pörköltet csináltam, na de nem magamnak...Rizsre tettem egy kis szaftot..Én azt ettem.
És este páromnak pizzát!!!Na, majd arról teszek fel képet, valami gerjesztő volt...És szemét módon még kínált is!!!!De ellenálltam!!!Arról viszont van kép, este dobok egyet!

A lasagne-ról is van kép, azt is csináltam , majd este azt is felteszem!!!

Ma reggel viszont ráálltam a mérlegre...Meglepve tapasztaltam, hogy 4 kiló ment le, igaz az nagyon jó, 16 napja....Viszont voltak napok, amikor bűnöztem, így ezzel nagyon elégedett vagyok!!!
Mire a kúra vége lesz, ha így folytatom, lemegy a 10 kiló bőven....De ha már 55 lennék, abba is hagynám! Na, addig még van 10 kiló!És számításaim szerint sikerül!!!

Lehet tényleg korai volt a víznap, de sajnos a nappalos műszakomra esett mindig a gyüminap, és kénytelen voltam valamit tenni, hogy CH napom legyen...Elég starpás a melónk, és kell az energia....


Na, most ennyi, mennem kell, majd még jövök!!!

Sziasztok!
Na, majd akövetkezőnél okosabb leszek....

Ma pizzát hoztam! Van rajta egy kis bűnöző széria is....
Vendég
 


Sziasztok!

Végre én is előkerültem, és sajnos azzal kell kezdenem, hoyg én sem vagyok jobb a Deákné vásznánál. :oops: :oops: :oops: Vasárnap Húsvét + szülinap (lányomé és enyém) volt, de úgy főztem, hoyg mindenből ehessek. Nem is volt gond. De tegnap valahogy nem volt "lelkem", hogy krumplit főzzek magamnak és azt egyem. VAgy más zöldséget. Így a maradékból falatoztam, sőt össze-vissza, aminek az lett az eredménye, hoyg éjfél körül mindent kipakoltam. :oops: Igaz, hoyg volt zöldség is (krumpli, padlizsán, de mindez majonézesen :roll: ), de egy-egy aprófasírtot is leküldtem, sőt vagy 2 szelet sütit is. A torták abszolút nem vonzottak.

MA szénhidrátnapom van, és már elő is vettem az élesztőt a pizzatésztához, de nem nagyon van kedvem hozzá. Pedig már régen ettem pizzát. Mostanában mind tésztaféle volt.

Gratulálok mindenkinek a leadott kilókhoz. Sajnos az én kilóim nagyon ingadoznak, de ez már nem érdekel úgyis az a lényeg, hoyg a majdnem két hete vásárolt nadrágom, ami akkr tökéletes volt rajtam, tegnap lötyögött. :shock: :shock: :shock: Víznap után 61-et mutatott a mérleg, tegnap meg 62,8-at. Aztán tudja a fene, az igazság szerintem valahol a kettő között van.

Finike, akkor ma mindkettőnknek CH napunk van. Nekem ez a nap a leg- nemszeretem-ebb , éppen a változatosság hiánya miatt (sütire, tortára ritkán gerjedek rá), de azért nem olyan vészes. Lehet spenótos, káposztás gombás pizzát készíteni, és a tésztaféléket is eléggé lehet variálni. a legutóbbi CH napon gombás-olívás szélesmetéltet ettünk, ami nagyon "finikére" :lol: :lol: :lol: sikeredett.
Kifőztem a tésztát, de mellédobtam a mirelit gombát is, így egyszerre főttek meg. (Általában fokhagymát pirítok és erre dobom a gombát, de most nem volt időm erre.) Leszűrtem, visszatettem az edénybe és rádobtm a felaprózott fekete olajbogyót is. Sóztam, borsoztam, egy kanálnyi olívaolajjal meglocsoltam és megszórtam petrezselyemzölddel és fokhagymagranulátummal. Kettőt kavartam rajta, felforrósodott és már ettük is. Ugyanezt lehet csak gombával vagy csak olajbogyóval, esetleg kukoricával (ez is inkább mirelit, mint konzerv legyen).
Ugyanúgy pizzát is lehet készíteni másfajta tésztából, pl. omlós-vajasból vagy levelesből. Így már rögtön nem is annyira egyhangú ez a nap. :) :) :)
Itt egy fotó a lányom tortájáról, amit szombaton hajnali 2-ig sütöttem, vasárnap pedig hajnali 4-ig raktam össze és díszítettem. (persze, nemcsak ezt csináltam addig, de ez vitte el az idő nagyrészét.)
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Ez pedig a másik torta volt, az enyém:
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma végigolvastam ezt a fórumot, és kedvet kaptam, hogy beszálljak Hozzátok.
Április 2-án kezdtem a 90 napost, azóta kisebb-nagyobb bűnökkel, de tartom.
8-10 kg-ot szeretnék leadni.
2.-a óta szerintem 1-1,5 kg ment le.
Ma gyümölcsnapom van, jól is laktam délben a 2 banánnal és a 20 dkg eperrel, de mégsem tudom kiverni a fejelmből a vajas zsemlét párizsival.
Egyébkén két gyerekem van, 13 és 11 évesek, én jómagam szombaton töltöttem a 36-ot.

Remélem veletek lesz erőm végigcsinálni. Valamikor 3-4 éve 85 kg voltam. Aztán valami csoda és a szerelem segítségével leadtam 22 kg-ot. Tartottam is jó darabig, aztán a télen feljött rám pár kiló.
Rendszeres futó vagyok önszorgalomból minden héten 3-4 alkalommal lefutok 6-7-8 km-t, attól függően hogyan bírom. Persze most ünnepek alatt nem futottam.

Várom válaszaitokat.

Márti
 


Sziasztok!
Most megint van időm...
Délben egy fél pizzától nagyon belaktam!!! :wink: :lol: Másik fele megmaradt(úgy 20 X20-es kockapizzát sütöttem...)

Edit!
Guszti a torta....A tied jobban néz ki, azon van gyümi is!!És én imádom az ilyen tortákat!!!

Márti!
Üdv köztünk!!!Sok sikert a fogyihoz!!!
Sztem mindenkinek vannak napjai, amikor gyengébb, és enged a csábításnak! :lol: :lol: De majd a végeredméyn fontos!!!!!

Nekem is van olyan nacim, ami már most lötyög rajtam, ez a 4 kiló nagyon meglátszik....És ha vége a 90 napnak, teszek fel egy képet is(persze nem lesz szép látvány a diéta előtti állapot) :oops: :lol: :lol:

Na, most ennyire futotta, még másik fórumra is át akarok nézni!
Puszi mindenkinek, és kitartás!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Még egy kérdés. Ti szigorúan ebéd és vacsora közt semmit nem vesztek a szátokba? Vagy azért gyümölcs, vagy gyümölcslé jöhet?
Én pont most ittam egy pohár multiviamin lét, persze cukormentes, és eszembe jutott, hogy lehet, hogy ezt sem kellene?

Egyik ismerősöm pár éve lefogyott ezzel a módszerrel, és minap azt mondta, hogy mindent a legszigorúbban kell tartani. Hogy még a kv-ba sem tett tejet zöldség és gyümölcsnapon.

Tényleg így van?

Írjatok légyszí.
 


Sziasztok!

Márti, üdv a fedélzeten, sok sikert és kitartást a fogyihoz! :)
Igazából, természetesen, mindent be kellene tartani, de az a helyzet, hogy itt sem szentírás minden, mint ahogy az élet legtöbb területén sem. Kiskapuk is vannak, sőt homályos részei is a diétának. Pl. itt vana szénhidrát-nap, pizzával. Mit tegyél rá? Húst, sajtot nem, hát akkor maradnak a zöldségek. De tképpen azt sem szabadna. Ha csak paradicsomszószt teszel rá, még az is inkább a zöldségnaphoz tartozik. azonban akkor már nem pizza a pizza, ha semmi sincs rajta, nem? A www.mindmegette.hu - n találsz egy olyat, hoyg gyakori kérdések a diétával kapcsolatban, és ott sok mindenre kapsz választ. Pl. van, aki a kávét csakis tejjel issza, és megihatja bármelyik napon, csak az a lényeg, hogy akkor utána vagy 2 órát ne egyen semmi mást. Ugyanígy a délutáni nasival is. Ha megéhezel, ehetsz egy almát pl., de előtte és utána is teljen el legalább 2 óra, hoyga gyomorban ne találkozzon más kategóriájú étellel.

Én most laktam jól. Kipróbáltam a káposztás pizzát, de "adaptáltam". :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Lila pizza
Kép .
Olajon gyömbért pirítottam, majd rádobtam reszelt vöröskáposztát és reszelt nyers céklát. Amikor már kissé összeesett, kicsit enyhítettem az ízét reszelt nyers pasztenákkal (aki esetleg nem ismeri: fehér gyökér, valamivel nagyobb, mint a petrezselyem, de édesebb, aromásabb=finomabb). Addig pároltam, amíg megpuhult. Kicsinként vizet öntöttem alá. Sóval, borssal, egy kis fokhagymával és pizza-fűszerrel ízesítettem. végül 2 ek-nyi ketchuppal tettem krémessé.
A pizzatésztát kissé sütöttem külön is, majd ráterítettem a párolt masszát és még együtt is sütöttem kb. 15 percet. Nekem nagyon ízlett.
Adri, köszi a káposztás pizza ötletet! :)
Finike, gondolom, már lejárt a mai ebéded, de következő alkalommal kipróbálhatod ezt, ha úgy gondolod, ízlene! :)

Kriszti, pedig a lányomé is finom volt, de neki babaétrendhez adaptáltam. A krémje sütőtökös-túrós volt. A sütőtökkel "festettem" a Napocskát, hogy ne használjak mesterséges ételszínezőt.
amúgy, ha érdekel valakit a második torta receptje, szívesen megadom, mert olyan torta, hoyg hűtőben kell sütni.
Persze, inkább a normál étrendbe talál bele, de elcsúszik CH-napon is! :wink:

Megyek, puszika...

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Na, itt is vagyok!!!
Képek, melyeket igértem...
Tegnap este páromnak csináltam pizzát... Volt rajta sonka, gomba, bab, 2 féle sajt, 2 féle kolbász...
A nyálam csurgott, de ellenálltam!!!!Íme: Kép


És íme a lasagne....Ezt is megálltam...Miből vagyok én???? :shock: Kép
Kép

Sajnos mint írtam a géptészta nem olyan lett, mint szerettem volna...Így azt nem fotóztam le, és van egy olyan érzésem, hogy holnap a kukában landol....Majd legközelebb!!!
Vendég
 


Edit!
Engem érdekel az ilyen torta!!!Persze csak a diéta végén csinálom meg!!! :wink: :lol:
Holnap megyek edzeni, legalább 2 órát....Tartani kell ezt a 4 kilót...MOstanában nem ment 65 alá a mérleg...Jó lenne, ha most 60 alá menne.... :oops:
A végén majd meglátjátok, milyen is az igazi versen y
súlyom, és milyen mikor elveszem a kismalac szerepét!!! :lol:

Na, szép éjszakát mindenkinek! Nekem holnap gyüminap, és éjszakás leszek...Kibírom!!!Víznapnál rosszabb nincs!!! :lol: :lol: Brrrrrrrr...
Vendég
 


Sziasztok!

Most az egyszer megúsztátok a dá-dá-t, mert rendesen termeltetek. :D
A pizza, lasagne, és a torta is nagyon gusztik csorgott is a nyálam.

Ma a reggelit kihagytam, helyette takarítottam, ebédre fokhagymás tészta, és vacsira ettem két sütit. Du. lementem edzeni két órát, nagyon jól esett, igaz most megmozdulni is fáj, de nem baj, meglesz az eredménye!!!Én bízom benne! Az edzőm is megdicsért, hogy nagyon jól bírom emellett tetszett neki, hogy nagyon lelekes voltam/vagyok. Mérték a pulzusszámomat is, hogy tényleg zsírt égessek és ne a tüdőmet köpjem ki! :shock: :lol:

Kriszti,
Te tényleg hős vagy! Olyan jól néztek ki pizzák, hogy csodálkozom, hogy meg bírtad állni. Hogy csináltad? Nekem is gyümi napom lesz holnap, már várom, hogy holnap után legyen akkor jön a fehérje nap és eszünk húúúúúúúúúúúst! :lol: Aranyos ahogy bíztatod magad. Mi már nem is kellünk! :oops: :lol: :D

Edit,
Az a gondom a Te pizzáddal, hogy egy csomó mindent nem szeretek rajta, de azért köszi, hogy gondoltál rám. :D :oops:

Márti,
Üdv közöttünk! Szerintem itt nálunk senki nem veszi olyan szigorúan ezt a diétát, csak olvass vissza. Néha kell a szervezetnek egy kis bűnözés, de ez csak az én véleményem. Próbálj meg azért ne enni ebéd és vacsi közben. Próbálj meg ebédre egy picivel többet enni és vacsira kevesebbet. Az a lényeg, hogy azért ne éhezz. Én mindig próbálom magam lefoglalni, pl. a kislánnyal játszom, vagy takarítok, előző héten neki estem az ablakoknak és megtakarítottam mindet, szinte egész nap nem is ettem, nem volt rá időm.
Ha úgy érzed, hogy meginognál, nyugodtan írj, megpróbálunk lelket önteni beléd. :D
Szerintem gyümilé jöhet bármikor, de csak 100%-os és hozzáadott cukor nélkül. Gyümölcsöt csak úgy nem igazán ehetsz csak gyümi napon, de akkor non-stop. Az a lényeg, hogy egyféle kajcsi legyen a gyomrodban. Csak fehérje, vagy csak gyümi stb. Ez nem olyan fogyikúra mint a többi. Ha ilyen sokat gondolsz a szendvicsre, akkor szénhidrát napon nyugodtan megehetsz egy szendvicset, ici-pici felvágottal. Egy pici nem árt, de utána 2 órán át ne egyél. Szánd el magad. Edit ajánlott neked weboldalt nézd meg ott vannak fincsi receptek, de azért vigyázz, mert ott is sok olyan recept van, ami olyan alapanyagot is tartalmaz amiket együtt nem ehetsz! Ha van még kérdésed nyugodtan írj!
Ja és tök jó, hogy ennyit futsz. Ügyi vagy! Csak így tovább! Én utálok futni.

Chesti,
Kezdek aggódni miattad! Csak nincs valami baj? Ha tudsz legalább annyit írj, hogy jól vagytok!

Zsókuci,
Veled mizu? Folytatod a diétát, vagy már annyi az egésznek?

Most már megyek, mert leragad a szemem.

Jó éjszakát Mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Kriszti, ezt a hsz-t már az este megírtam, de mire meglett, nem ment a net. Úgyhogy most küldöm el.

Kriszti, itt a recept:

Hűtőben "sült" torta
(Gyümölcsös zselatintorta)

Hozzávalók:
- 8 tojás
- 6 dl tej
- 400 g cukor
- 2 csomag bármilyen ízű pudingpor
- 2 csomag vaníliás cukor
- 40 g zselatinpor vagy lap (én a Dr. Oetker port használom- nagyon jó)
- 2 banán, 2-3 narancs, 1 doboz ananászbefőtt (darabos)
- ½ l tejszín (ha nem édesített, ízlés szerint édesítjük.)

Elkészítés: A zselatint beáztatjuk 2 dl enyhén langyos vízbe. Az ananászbefőttet leszűrjük. (a zselatináztatáshoz ezt a levet is lehet használni, de én inkább meg szoktam inni. :oops: :oops: :oops: ), a többi gyümölcsöt meghámozzuk.
A tojásokat szétválasztjuk. A fehérjét kemény habbá verjük 200g cukorral és a vaníliás cukorral. A 8 sárgáját simára elkavarjuk a maradék 200 g cukorral és a pudingporral, majd a 6 dl tejjel együtt sűrű pépet főzünk belőle. Levesszük a tűzről, 1-2 percig kavargatva hűtjük, majd hozzákeverjük a feloldott zselatint. (nem kell megijedni, ha ez a massza esetleg folyóssá válik, majd úgyis megdermed.) Ha jól elkevertük benne a zselatint, finoman beleforgatjuk a tojások habját is, míg a massza egyneművé nem válik.
Ezután egy 26 cm-es tortaformát vagy kerek lábast hideg vízzel kiöblítünk, majd az alját kirakjuk banánkarikákkal. Ezek között maradjanak kis hézagok. A banánra töltjük a zselatinos massza egyharmadát. Ezt megszórjuk darabokra vágott naranccsal (kivit nem szabad használni, mert van benne valami, ami oldja a zselatint), majd újra masszát öntünk rá. Végül ráterítjük az ananászkockákat és bevonjuk a maradék masszával. Folpackkal letakarjuk és 5-6 órát hagyjuk a hűtőben dermedni. Én általában este szoktam elkészíteni, és reggelig hagyom a hűtőben.
Ha megdermedt, egy vékony késsel a szélét elválasztjuk az edény falától, majd a formát (vagy lábast) pár másodpercre forró vízbe merítjük és gyorsan kiborítjuk a tálcára. (ha olyan kapcsos a forma, akkor nem kell forró vizezni.)
A tejszínt keményre verjük, azzal vonjuk be a tortát, a tetejét pedig maradék gyümölccsel tetszés szerint díszítjük.
Jó étvágyat mindenkinek!

Ma este legyűrtem vagy 5 falat tortát, amikor bejött a férjem a konyhába. Kérdi, mit csinálok. Mondom, eszem. Erre azt kérdezi: kinek a szájával??? :lol: :lol: :lol: Akkorát röhögtem, hogy többet nem is ettem. Valóban, nem esett jól a süti :lol: :lol: :lol: , de csak gyűrtem és gyűrtem! :roll: :oops:

Holnap gyüminapom lesz nekem is, valahogy tényleg kibírom. Jobb, mint a víznap. Vettem banánt és körtét, alma meg van itthon. A párom pedig méltóztatott kemény másfél szelet pomelót hagyni az 1 kg 12 dkg szín gyümölcsből. Azt hiszem, meséltem nektek erről a gyümiről, ami citrusféle létére annyira laktatós! Hasonlít a grépfruthoz kívülről, csak még nagyobb (az 1-1,5 kg közöttiek a jók), az íze pedig a narancs és a grépfrut között van, nem túl keserű, csak enyhén fanyar. MI mindenesetre, most már rendszeresen veszzük, és messze nem (csak) a fogyi miatt.
Így néz ki:
Kép .
Kép .

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Jó Reggelt mindenkinek!

Tegnap esti futásom után már nem voltam éhes, és nem ettem meg a banán, eper, alma pépemet.
Elhoztam magammal, ugye megehetem reggelire?

Ma fehérje napom van. Azt hiszem a húsvéti sonka maradékát fogom megenni tojással.

Ahogy olvastam Ti nem ugyanazt eszitek délben és este. A mindmegette.hu oldalon úgy írták, hogy azt kell.

Most ezzel mi van?

Várlak benneteket, gyertek!
 


Finike, semmi baj, ha nem szereted a pizzám alapanyagait. :lol: :lol: :P :P Akkor kísérletezz te! nekem is úgy született ez a "recept", hogy nekiláttam és raktam bele dolgokat. sőt, nálam sok recept születik így! :lol: :lol: :lol:

Én már kezdem itt szégyellni magam, mert mindenki vagy szalad, vagy edz, de mindenképpen sportol valamit, én pedig még mindig nem szántam rá magam semmire. pedig nagyon kellene, mert a bőröm már kezd nem túl feszes lenni. Bicajozni akarok, d ea férjem még az ősszel elcsavarta a kormányokat, hoyg kevesebb helyet foglaljanak, és én lusta vagyok, hoyg rászánjam magam visszacsavarni. Na, de Kriszta mellett nem is tudnék csak úgy elmenni bicajozni. esetleg délután-este, amikor a férjem már itthon van, de akkor meg már fáradt vagyok. Na, mindegy ennek is eljön az ideje, mint a 90 naposnak! :wink: :wink: :wink: 1 nappal a diéta kezdete előtt még azt bizonygattam magamnak, hoyg én ezt nem tudom megcsinálni, vagy lehet le sem fogyok, és akkor kár a gőzért és a pénzért, ahhoz, hoyg másnap már tartsam is a húsnapot. És nem bántam meg! :)

Márti, az, hoyg mennyire szigorúan tartod a diétát, az sok mindentő függ. Pl. előszöris, hoyg hány kilót szeretnél leadni. természetesen, minél többet, annál érdemesebb szigorítani. Másodsorban, attól is függ, mekkora az akaraterőd, mennyire tudod visszautasítani, ha "tiltott" dologgal kínálnak. Harmadsorban pedig az sem lényegtelen, hogy milyen rögzült szokásaid vannak, mint pl. aki a kávét csakis tejjel tudja inni. Ebben a diétában szerintem mindenki saját maga kell kialakítsa a neki megfelelő ritmust, szokásokat. Nagyon fontos benne a következetesség is. Az egyik legvitatottabb "zöldség" benne a gomba. Mert ez fehérjeforrás, de sokan zöldségnapra teszik. Én viszont, mivel fehérje és keményítőforrás is rengeteg van, így azokat könnyeben be lehet osztani, áttettem a gombát CH-napra, hoyg a pizzán is néha legyen valami. De azóta is csak CH-napon eszem.
Na, remélem, sikerült még segíteni, de ha további kérdéseid vannak, akkor nyugodtan tedd fel. Lehet, olyasmi kerül szóba, olyasmire hívod fel a figyelmünket, ami eddig nem is volt vagy nem is tudjuk.

NA, puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Igen, ez is jó kérdés, Márti, hoyg muszáj-e ugyanazt enni este is, mint délben? Nálam ez különbözőképpen működik. Attól függ, mit készítek. Ha marad, azt eszem, de nem mindig. Annyiféle husiétel vagy zöldségétel van, hogy nem győzném kivárni a következő 4 napot, hoyg majd azt egyem. Addigra meg márlehet, hoyg 3 másik ételt kívánok. Így én sokszor különböző ételt eszem délben és este, de ugyanolyan kategóriájút. És működik.
Szerintem ezt is te döntsd el magadnak, hoygan csinálod, mert szerintem, ha nagyon kívánsz valamit sokkal rosszabb, mert fölösleges bűnözésre sarkall. Pontosan, m int az éhezés. Én is annyit eszem, főleg délben, amíg jóllakom. Így valóban nem igen érzem a nasi szükségét.
Muszáj elküldenem, mert kikapcsola gépem. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Márti, itt vannak kérdések és válaszok, amik elég gyakran felmerülnek: http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=16506

NA, mentem, épp eleget írtam. :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Köszi, hogy ilyen rendesek vagytok és a hülye nyavalygásaimra válaszoltok.
 


Sziasztok!

Márti,
Ezek nem "hülye nyavalygások", hanem hívjuk úgy hogy érdeklődés, kiváncsiság. :lol:
Reggeli általában mindig gyümölcs, nyugodtan ehetsz bármilyen gyümit reggelire. Ha ma hús napod van akkor használd ki és főzz magadnak valami finomat amit úgy megkívánnál. Legközelebb négy nap múlva lesz újra husi nap, így ilyenkor "tankolj" fel belőle. Holnap keményítő napod lesz, így krumplit is ehetsz, vagy valami rakott dolgot, vagy rizottót (ez nagyon laktató és egyszerű elkészíteni is). Próbálj meg olyan kajcsikat csinálni ami laktat. Én tegnap CH napon fokhagymás spagettit ettem egy lapos tányérral és jól laktam. Nekem ma gyümi napom van, de reggelire korán szoktam enni egy joghurtot (amit tudom, hogy nem szabad, de csak így bírom ki a gyüminapot),és utána már csak ebédre eszem gyümit és vacsira. Ennyi.
Amúgy Edith jól megfogalmazta a lényegét a dolognak gondolt át és mérlegelj.

Zsókuci,
Tudsz valamit Chestiről? Csak nincs valami baja? Te hogy vagy? Kezd széthullani a csapat. Csak nem feladtátok? :cry:

Na most már megyek mert még millió dolgom van.

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Köszi a receptet...lementettem, és ha vége a fogyinak csinálok is.....Persze csak ha jönnek barátnőmék, mert én általában1-2 szelet után telítődök!!! :lol:
Az pedig, hogy Te nem sportolsz, nem hiszem, hogy bármi hátránnyal lenne....Én is csak azért tehetem meg,. ,mert nincs babám...Ha lenne, nekem sem lenne időm!!! :roll: :lol: Nem gondolom, hogy ezen annyira sok múlna...


Ma nekem is gyüminapom van...vettem 5 banánt, 1 doboz kivit(persze abból általában a fele fogy el), és 6 narancsot....
Azt hiszem , ennyi lesz a mai napi kajám! És mindjárt megyek edzeni!!! :lol: :lol: :lol:

Márti!
Én is úgy vagyok vele, mint Edit, nem ugyanazt eszem, vacsira, kivéve, ha marad.....Mindig mást kíván a szervezetem....
Bár Ch napon, ha pizzát csinálok, akkor azt eszem vacsira is! :roll: :lol:
De tésztából igyekszem mindig másfajtát enni!
Vendég
 


Finike!
Én is gondolkoztam már joghurton, de majd csak uzsira...Ugyanis én hetente 1 élszetőt szoktam enni(tudom nagyon rossz íze van), és joghurtba szoktam tenni....
Nagyon jó a hajhullásra...nagyon dús hajam volt, és most alíg van...ezt ajánlották, tömény B vitamin, és azóta csak napi 100 hullik ki, a 3-400 helyett! :shock: :shock:
Vendég
 


Helló!

Az én hajam is hullik rendesen. Most is van még bőven, de aggódom. Lehet, hogy én is kapok be akkor élesztőt.

:D
 


Márti!


Én sem hittem el.....Aztán tényleg kipróbáltam, és bevállt...heti 1 db 5 dekásat eszem, 2 részre elosztva....Bűn rossz az íze, de megéri....

Lányok!
Olyat edzettem!!!!Legalább 2000 kalóriát elégettem, ha nem többet!!!! :lol:
Vendég
 


Kriszti!

Edzéskor méred a pulzusod?
Futni mindig felteszem a mérőmet, de az optimális pulzusszám, az nekem nagyon alacsony. Ahogy olvasom 120 és 139 között jó, de én ha egyenletesen futok, akkor mindig 175-180 között van.
Lehet, hogy nem is ég a zsírom így?

De ennél lassabban hogyan fussak?

Te figyelsz ilyenekre?

Márti
 


Márti!
Én nem szoktam feltenni, pedig érdemes lenne, mert valóban nem is biztos hogy a zsírom ég....De lehet valamit jól csinálok, mert már 4 kiló lement....Én ha ki akarom köpnia tüdőm, abbahagyom, és másik gyakorlatot kezdek... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Eloszor is koszonom a kedves fogadtatast!! :D
Huuuuuuuu,mennyit irtatok!!!Ne haragudjatok,ha nem reagalok mindenre,de perceim vannak hatra a ded felebredeseig.

Az unnepek alatt videken voltunk,ezert irok csak most.
No meg,mert husvet alatt hat,hogy is mondjam...szal ma ujra kellett kezdenem a dietat,mert nem voltam eleg eros,ez az igazsag,nem szepitem :oops:

Eleinte ugy gondoltam,feladom,de ma ugy ebredtem,hogy megse :D

Finike :)
hatalmas gratula a viznaphoz!!!!En jelenleg ugy erzem,nem lennek kepe ra...

Adri :)
6,5 kg!!!!!!!!!Anyaaaaaaaaaaaaaam,ez szuper!!!

Kriszti,Edith,nagyon gusztak a kepek!!!!
Kriszti :)
Leirnad nekem a pizzateszta receptjet??

Marti :)
Nagyon csodallak Teged,en vilageletemben utaltam is megnem is tudtam futni.Marmint allandoan begorcsolt a vadlim es meg kellett allnom :shock:

Ha mar a testmozgasrol van szo,itt all a szobaban a szobabicikli,a galerian a haspad es annyira,de annyira nem birom magam ravenni,hogy hasznaljam is oket :oops: Igaz, a napi 2 ora seta ill futas akos utan megvan. :)

Ma fott tojast ettem salataval,este is azt fogok.

Szamomra hatalmas gondot okoz,hogy igyak napi ha jol emlekszem 2 l folyadekot :shock: Ti hogy vagytok ezzel???Alapbol en olyan fel litert iszok,tudom keves,de nem kivanok tobbet.

Kriszta

Kép
Kép
Kép
 


Márti!
Az előző oldalon leírtam...Lusta vagyok géépelni!! :oops: :oops: :wink:

Húúú, én olyan éhes vagyok!!!De szerencsére mindjárt jön a pihenőidőm, aludni fogok....Éjféltől 3-íg én pihenek, 3-tól 6-íg a kolleganőm....Még jó, hogy ketten vagyunk!

Úgyhogy én el is megyek...Még van egy pár dolog, amit el kell intéznem...
Holnapi menüm gyümölcsleves lesz...Már alíg várom!!!Ma meg is főztem! Kolleganőm azt akart enni.... :lol:
Estére még nem tudom, mit csinálok! :(
Vendég
 


Ja, lemaradt!
Szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma keményítő nap, úgyhogy kelkáposztát eszek, úgy ahogy itt olvastam. Reszelt krumplival sűrítve.

Reggel szomorú voltam. Többet mutatott az a hülye mérleg, mint előtte reggel.

Francba.
 


Márti!
Ezen ne rágódj!!!nehoyg feladd!!!(Lehet csak wc-zés előtt mérted meg) :roll: Én mindig utána mérem.....Ma reggel 64 volt!!!!!!!!!!! :D Ilyet már régen láttam....

Nekekm ma fehérjenapom van...Finom gyümölcslevest csináltam, tegnap!Mára.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti,
Gyümilevest nem csak gyüminapon lehet enni?
Én ma internetről néztem ki tojásos csirkefalatokat csináltam, finom csak egy picit száraz volt,de jó fűszeresen csináltam. Ebédre virslit sajtot és tojást eszek. Nyam-nyam.

Holnap keményítőnapom lesz. Ebédre csinálok pizzát vacsira pedig egy kis tócsnit, (lepcsánkát) ki hogy ismeri. Már nagyon várom.

Zsókuci, Chesti,
Már ne is várjunk Titeket? Nagyon eltüntetek! :cry: :cry: Pont az alapítótagok....????? Na jó most már befejezem a "kereséseteket". Akkor a táblázatunknak is annyi? :cry: :cry: :cry:
Puszi Nektek!

Adri,
Mizu Veled? Te ma mit eszel?

Márti,
Próbálj meg ne minden nap ráállni a mérlegre csak pl. hétfőnként. Először ingadozni fog, de majd be fog az indulni, ha betartod a "játékszabályokat"! Ne ess kétségbe lesz olyan is, hogy stagnálni fog, de ezen túl kell lenni, majd beindul. Próbálj meg pozitívan gondolkodni.

Csajok,
Én tegnap este ráálltam a mérlege és nem hittem a szememnek: -5 kg.!!!!!! :!: :!: Ez hihetetlen. Még soha életemben nem fogytam ennyit! Én már elértem amit kitűztem, így most feljebb teszem a mércét, legyen összesen 10 kg, így már "csak" 5-öt kell leadni, de talán ez lesz a legnehezebb, de nem baj megcsinálom, ha belegebedek, akkor is!!!!!!! :lol: :D 8)

Szép napot mindenkinek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron