Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Úgy döntöttünk Chestivel, hogy létrehozzuk ezt a topikot, mivel hétfőtől (03.26.) elkezdjük mi is a 90 napos diétát :)
Ehhez várunk persze jelentkezőket, akikkel együtt tudunk szenvedni, na meg örülni a leadott kilóknak :D
Természetesen, ha később szeretne valaki csatlakozni a topikhoz, nyugodtan megteheti :wink: :lol:

A diéta lényegét itt találjátok meg: http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12381

És néhány recept van itt is: http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cikk=12388

Persze, az lenne a legjobb, ha megosztanánk majd egymással, ki mit evett az adott napon, és ez ötletet adhat a többieknek is :wink:


Várunk mindenkit szeretettel! :D

Zsókuci és Chesti

Kép

Kép
 


Sziasztok

Gondolkodom a diétán én is. Már sokszor hallottam róla, csak nem mertem belevágni, hátha nem bírnám.
Az egyik kolleganőm nem preferálja, neki nem tett jót, ő azt mondja, hogy nagyon legyengítette a szervezetét.
De attól még másnak jó lehet, nem igaz?!

Na, majd meglátom, nekem is kéne fogyni stimu előtt legalább 6-8 kg-ot, mert utána úgyis visszajön.
Bár a kalória számlálásos diéta nekem bejött.

 
 


Itt vagyok Én is :lol:

Manda drága még van 1 hónapod :) Ha más nem addig is kicsit összeszűkül a poci, méregtelenítesz. Gyere, és csatlakozz hozzánk, a lényeg az, hogy amikor elgyengülnénk itt legyenek a támaszok, akik bátorítanak. :)
Mivel Én még szoptatok, kicsit variálom a diétát, ami tudom nem 100% a 90 napos lesz, de muszáj a tejcsi miatt. Igy én minden reggel müzlit eszem tejjel (energia+kalcium). :) Igy is azt remélem, hogy a gyomrom össze szűkül, és véget vetek a nagy csoki zabálásoknak :lol:

 
 

 
 

Sziasztok!

Én is csatlakoznék akkor hozzátok, bár én április 1 -től szerettem volna elkezdeni, mert a szülinapon márc. 26 és pont akkor kezdjem el? És a finom tortám, csokik stb? Hát igen, máris egy óriási lemondás? Hogy néz ki, hogy pont én nem eszek a tortámból? Lehet, hogy én 1-jén fogom elkezdeni. Még gondolkodom.

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Hahóóóóóóóóóó!

Én is szeretnék csatlakozni, már régóta mondogatom, hogy most aztán tényleg nincs nasi meg vacsora és tornázni is fogok, de nem megy.Ráadásul a férjeméknek cukrászdájuk van................
Olyan 8 kg-t kéne leadnom.Én is szoptatok még, de nálunk ez már inkább komfortszopi.Tény, hogy nagyon sok kg lement a szoptatással, de nyár óta valahogy sikerült felkapni még plusz 5kg-t és állandóan farkaséhes vagyok.

Finike, a szülinapodra csinálj gyümölcsökből "tortát".De valami luxusgyümit is tegyél bele olyat, aminek nincs szezonja és akkor talán nem fog annyira hiányozni a rendes torta.

KépKép


Sziasztok!

én is szeretnék csatlakozni, mert Karácsony óta 6-7kg pluszom van és én is állandóan éhes vagyok és ez már szörnyű. Soha életemben nem fogyókúráztam még úgyhogy nem tudom mennyire tudom majd sanyargatni magam. Főleg így a húsvéti finomságok idején.
Abban reménykedem, hogy Ti majd segítetek nekem.

Akkor fogyira fel.

Edina

Kép
Kép
 
 


Sziasztok csajszik,

jaj de jóóóó! :D:D:D Szuper, hogy egyre többen kezdjük majd együtt!
Amúgy én első körben 20 kilót tervezek fogyni, de mondjuk nekem nagyon sok a kezdő súlyom... :oops: :oops: :oops: :oops:
De nem baj, azt mondják sok túlsúlyból könnyebb fogyni :wink:

Amúgy én még azt tervezem, hogy hetente 2x itthon tornázni is fogok (van egy régebbi Norbi-videóm, ez régen is jó volt), meg hetente 1x még valamit, amit nem találtam még ki :lol:

Puszi mindenkinek! És készüljetek lelkiekben a hétfőre :wink:

Kép

Kép
 


Hihi :)

Jól van gyülekezünk :)
Én ma már a tettek mezejére léptem :) Elmentünk baba-mama tornára :) Tegnap a férjem zserbóval állitott haza...erőt vettem magam, és este nem ettem meg...nade már meg vannak számlálva a percei, mert asszem ebéd után bepuszilom amig még lehet :lol:

Én azt mondom nem kell odaírni ki hány kiló, csak induljunk onnan, hogy ennyit-annyit akarok ladni. Én egy 10-sel megelégszem egyenlőre, szóval a nevem alatt ott lesz majd a kezdő 10-es szám és mellette, hogy hol tartok. Remélem azért nem csak 10-en marad állandóan :lol: :lol:

10

 
 


Hát csajok lehet, hogy belekezdek, majd hétvégén kitalálom. :wink:
Voltam délelőtt (lógtam a mhelyről :lol: ) kozmetikusnál és ő 8 napja kezdte és már vagy 4-5 kg-ot fogyott, ez talán túlzás nem?!
Na, mindegy, de tőle ihletet kaptam hozzá.
Ja és ő már este 6 után nem eszik semmit, délelőtt meg csak narancsot.

 
 


Jó lenne 8-10 kg-ot, inkább 10-et leadni a stimuig. :wink:

 
 


Chesti,
ha vígasztal és meki-kaját ebédeltem ma :oops: :lol: :lol: Amíg lehet... :wink: Na meg persze egy kis csoki is beficcen :wink:

Mire elkezdjük lehet hogy nem is 20-at, hanem 22-t akarok majd leadni, ha így folytatom :lol:

Manda,
Tök jó lenne, ha te is csatlakoznál :D Együtt könnyebb!

Puszka!

Kép

Kép
 


Sziasztok! Szerintem én is jövök hétfön! Mit fözünk? Csak hogy be tudjak vásárolni addig :wink:
 
 


Sziasztok!

Chesti noszogatására én is csatlakoznék hozzátok.

Habár én már javában benne vagyok a 90naposban, de ha valaki valamit nem tud, segítségre lenne szüksége, vagy ötletre a főzőcskéhez, szívesen segítek!

Előszöris hadd ajánljam figyelmetekbe a megreformált 90 napos diétát. Itt érhető el: http://www.wellnesscafe.hu/reform_90.php?PHPSESSID=7e34e98209ae5df586cf41ddbccdf20e

És bármilyen hihetetlen, időnként nekem is jól jön egy kis dorgálás vagy mankó, néhány jó szó, ugyanezt tőlem is megkaphatjátok! :D

Bizonyára kiváncsiak vagytok, hogy mennyire eredményes a diéta. Az én tapasztalatom: tavaly végigcsináltam már egyszer, akkor 11-13 kg ment le. Azért ilyen bizonytalan, mert az utolsó 2 kg már akkor jött le, amikor "abbahagytam" a diétát.

Ma a 47. napomat töltöm. A 41. napig 5 kg ment le. És nagyon látványos!

A tornát nagyon tudom ajánlani hozzá. Bármilyet! Akár a naponkénti kiemelt lépésű séta is jót tesz!

Ha bármiben tudok segíteni nektek... hajrá!!! :D[/url]

Kép
 
 


Sziasztok!

Ibadri,
Örülünk, hogy Te is csatlakozol, és gratulálok az eddig leadott kilókhoz. Nekem rengeteg a súlyfeleslegem, én nagyon sokat szeretnék fogyni.
Majd a diéta alatt járni fogok legalább egyszer egy héten cardio gépezni, meglátogatom a közelünkben lévő fitness termet, belülről még úgy sem láttam... :oops: :shock: :lol:
Nekem az a rossz, hogy nem igazán szeretem a gyümölcsöket, de most meg kell velük barátkozzak. :? Hát nekem nem lesz könnyű, de ha már 5 kiló lemenne nálam már az is nagy szó lenne, mert még soha életemben nem fogytam egy dekát sem, csak jött fel rám. Kiváncsi vagyok, hogy bírom e 90 napig.

Zsókuci,
Amúgy bennem is ez van, hogy addig egyek édességet, meg társait, amíg lehet. Így már vasárnap megtartjuk a szülinapomat és akkor ehetek is finom anyukám által készített tortát is. :P :D Majd hétfőn lesz nagyon furi.

Chesti,
Én úgy döntöttem, hogy egyelőre csak egy "kis kilóval" indítok, amit el szeretnék érni, aztán ha az megvan akkor annak nagyon fogok örülni, és én így fogom emelni az elérni kívánt kilókat.
Most legyen 5 kiló. Nem leszek nagyravágyó, de ha ez megvan biztosan bátrabb leszek! Bár szívesen leadnék legalább 30 kilót, de tudom ez lehetetlen. :cry:
Húúúúúú, már nagyon várom a hétfőt. Azt se tudom hirtelen mivel is kell kezdeni, úgyhogy megyek és megnézem.

Puszi Nektek!

5

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Nellike,
Én hétfőre a következőket tervezem:
Reggeli: alma és banán
Ebéd: saláta (fejessaliból, paradicsomból és kígyóubiból) + főtt virsli, kefíres öntettel, na meg némi sajttal :)
Vacsi: mint az ebéd, csak kevesebb

Többiek? Mik a tervek? :wink:


Lbadri,
Helyes, hogy csatlakozol hozzánk :D Érdekes a link, amit ajánlottál. Ahogy átfutottam, lényegében ugyanazon az elven működik mint a „hagyományos” 90 napos, csak kicsit talán „engedékenyebb”. Szerintem egyelőre maradok a simánál, aztán, ha nagyon nehezen bírjuk, még át lehet térni a „reform”-ra is, nem? :lol: :lol:
Gratulálok a leadott kilóidhoz, ügyi vagy!!! És te melyiket csinálod?

Finike,
Én is nagyon sokat szeretnék fogyni :oops: :lol: Hová tervezed a cardiot? Csak mert még én sem döntöttem el, hogy hová szeretnék +1-szer járni az itthoni ugra-bugráláson kívül, és jól jön az ilyen ötlet (főleg, hogy egy kerületben lakunk :wink: ). Gondoltam arra, hogy esetleg kondizni járjak le (mellizomra, combra, popóra egy kis könnyed edzés biztos segítene), de bevallom őszintén egyedül semmi kedvem. A császár miatt még van úgyis 2 hetem gondolkozni, úgyhogy ha addig lesz tapasztalatod a cardioról, akkor szívesen olvasnám, és ha jó, és összetudjuk hangolni a szabadidőinket, akkor lehet, hogy csatlakoznék is hozzád (persze, csak ha nem baj) :D


Lehet, hogy kellene majd egy tábla, és vezetni benne, hogy ki mikor kezdte és hány mínusz kilónál tart :wink: Vélemény? (kezdősúly nem kell bele, ha valaki nem szeretné, hiszen a leadott kilók a lényeg, és én sem szeretném nyilvánosságra hozni a sajátomat :oops: :lol: ) Ki vállalja? :wink:

Amúgy megkerestem korábbi jegyzeteimet, amikor nyáron ezzel fogyiztam, és akkor 2 hét alatt ment le 4 kg! :D Most ettől mégjobban lelkes lettem :wink: :lol:

Na puszi mindenkinek!


20

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást! :D

Nekem is rettentő sok a súlyfeleslegem. Bár azért mostmár csökkent némileg, de így is kell még dolgoznom rajta. Eddig az alaphelyzetből, ilyen-olyan étkezéssel, odafigyeléssel!!!!!, mozgással (bár nem sok) 16 kg-ot fogytam. Ebből a legtöbb tavaly február óta ment le, csak sajnos a karácsonnyal nagyon elúsztam, ott felpattant rám néhány kiló... :S

Egyelőre az a cél, hogy a BMI indexem egy fokkal jobb kategóriát adjon. Az még legalább 5 kg, tehát az összes kitűzött cél 10 kg. :D
És még onnan is kéne min. 15-öt. Dehát szépen-lassan, ahogy a csillag megy az égen...

A torna nálam Alexandrával lesz. Végre előkerestem a dvd-t és azt fogom, terv szerint hetente kétszer végigcsinálni.

Fehérje napra inkább a színhúsokat részesítsétek előnyben - szvsz -, mert azon a napon kaptok új erőre, ilyenkor vesszük fel a legtöbb vasat, a vas felszívódásához pedig C-vitamin szükséges, úgyhogy reggelire inkább valamilyen citrusféle, vagy kiwi célszerű.

Én már a megreformált 90napost csinálom túlnyomórészt, tehát használok pici tejfölt vagy joghurtot a zöldségnapon, illetve pici reszelt sajtot a szénhidráton. Sőt gyümölcsnapon eszek egy kis gabonatartalmú dolgot is.

Kellemes hétvégét Nektek! ;)

Kép
 
 


Na sziasztok fogyi társak :)

Zsókuci drága, a tábla jó ötlet, remélem magadra gondoltál, hogy csinálod hihihihihihiiiiiii :lol: :lol: :lol: ebbe belefutottál :lol:

Adri, de jó hogy köztünk. :) Szerinted akkor reggelire ehetek müzlit ugye? A tejcsi remélem nem csappan igy meg.

Mit szóltok csajok, csábítottam egy veteránt közénk, aki majd segít nekünk. :lol:

Finike :) Jó a terved :) Kitűzött cél 5 kiló, onnan lehet tovább menni, de ne feledd a pozítiv hozzáállás nagyon fontos. Az agyunkat kell rá állitani, hogy igenis fogyunk, nem pedig arra, hogy ááá ez képtelenség, én tuti nem adok le 1 kilót sem. :)

Nellike :) Hát ha megnézed az oldalakat amit ajánlottak, ott vannak miket lehet enni. Nem fontos ugyanazokat ennünk, ez benne a szép. :lol:

Manda drága várunk közénk :)

 
 


Sziasztok!

Chesti drágám,
OK, akkor csinálom én (ha már msn-en rábeszéltél :wink: )

Többiek!

Akkor eddigi jelentkezők a hétfői kezdésre:

- Chesti (10)
- Finike (5)
- Tibicsoki (8)
- Nellike (bár én jobban örülnék, ha a hétfői eredmény miatt nem lehetne kezdened :D:D:D)
- Zsókuci :lol: (20)


Kérdőjelesek / később kezdők:

- Manda (10)
- Szandrakiss
- Sidney (talán :D)

Már korábban elkezdte:

- Lbadri – kérlek, írd meg, hogy mikor kezdted. (10)

Ha van változás, légyszi jelezzétek. A nevetek melletti szám, amit a hsz-okban láttam kitűzött leadandó kilók száma. :D
Szóval ez alapján készíteném a táblát :D :wink:

Ilyesmire gondoltam – ha valakinek van még ötlete, hogy mi kerüljön bele, szóljon :)
Kép

Puszi, és szép álmokat mindenkinek!

UI: holnap még ehettek :lol: :wink: :mrgreen:

Kép

Kép
 


sziasztok!


itt a leggyengébbláncszem!!! háááát megnéztem és én egyenlőre megpróbálkozom a bizonyos dolgok megvonása és mennyiség csökkentése fogyival. :oops: Viszont olvaslak Titeket és nagyon drukkolok mindannyiotoknak.

Bár Zsókuci hétfői menüje tök jónak tűnik :lol:

Edina

Kép
Kép
 
 


Sidney,

:D Nem baj, majd meglátod, hogy mi hogy haladunk, és legfejebb később csatlakozol :lol:

Puszillak!

Kép

Kép
 


Nah hát holnap Én:

Reggeli: müzli tejjel, rá 2 órával a gyümi
ebéd, vacsi: debreceni, sajt, tojás, paradicsom, ubi, és saláta

Adri nekem a gyüminap az nagyon gáz lenne, szerinted, hogy oldjam meg azt a napot?

 
 


Chesti,

hm, a te holnapi menüd is fincsi lesz :D
A reggeli tejeskávém nekem is megmarad amúgy (a múltkor is megmaradt, és mégis jól ment a fogyi :wink: ), méghozzá cukorral, mert a kávé az egyetlen, amit képtelen vagyok mással meginni :D
De ezen már csak nem múlik :shock: :lol:

Puszka!

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Zsókuci!
Enngem se hagyj ki a táblából!!!! :lol: :lol: Én is adok neked egy kis munkát.... :wink:
Nevem tudod,(még remélem), és legalább 10 kilót szeretnék fogyni! :shock: Ráálltam a mérlegre, és 69-et mutatott!!! :shock: :shock: Na, ez sokkkolt!! :shock:
Így holnap kezdem a konditerembe járást, heti 1 X, és a heti 1 spinnig szerdánként....A diétát könnyű lesz betartani, csupa olyan dolog van, amit nagyon szeretek...Majd az uracskámnak főzök jó kis zsíros, tömény kaját, ráfér ahízás!Remélem hamar lemegy az a a10 kiló...max.2 hónapot adok magamnak! :lol: Aztán persze úgyis visszahízom! :wink: :lol:

Tegnap mire kimásztam a zuhany alól, már nem tudtunk beszélni! :( Na, majd ma este...de csak 8 után!
Addig is puszillak, ,és Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Kriszti,
már be is raktalak a táblába :D Holnap rakom fel, hátha még jelez valaki, hogy kezdene velünk :wink:

Puszi!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zsókuci, 2007. február 5-én kezdtem, és a mai napom a 49. Köszönjük a táblázatkezelést! ;) Szuper!

Chesti, a gyümölcsnapon neked a több gabona fogyasztását tudom elképzelni. De ennek inkább nézz utána itt a neten, hátha van valakinek saját tapasztalata ezzel.
A tejcsi miatt pedig rettentően figyelj oda a folyadékfogyasztásra!!!

Kép
 
 


Sziasztok,

hűűű, holnap kezdünk... :wink: Előre is sok kitartást és eredményes fogyást kívánok mindenkinek (na meg magamnak is :lol: )!!!

Holnap dolgozom már, este meg nődokihoz megyek, de utána, vagy a kettő között jelentkezem, és beszámolok az első napról. Ti is írjatok majd :D

Adri,
köszi a hiányzó adatokat, beírtam a táblába. Holnap fel is teszem. :D

Puszi csajszik!

UI: egy kis kedvcsináló zöldségparádé :wink: :lol:

Kép Kép Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zsókuci,
Köszönjük szépen, hogy megcsináltad ezt a táblázatot, így sokkal könnyebb lesz fejben tartani, hogy hol is tartok. Én nagyon bizakodom!
Kedden megyek először kardiózni, majd leírom milyen volt. Én ide az Alacska lakótelepnél lévő Nemes Fitnessbe megyek. Örülnék, ha velem tartanál, de lehet, hogy találsz a közeledben lévő fitness termet is. De én szívesen venném, ha velem jönnél. Igaz egy barátnőmmel mennék, mert ő meg spinnig-el, de az nekem egy picit megterhelő lenne, így én inkább a kardió gépeket választom, mert már régen csináltam és "nagyon jól esett" dolgozni rajtuk. :wink:

Chesti,
Ha találsz valami "helyettesítő terméket" a gyüminapra leírnád? Én úgyanis egyáltalán nem rajongok a gyümikért, sajnos, azért most megpróbálok néhánnyal megbékélni, de 90 napig....???? :shock: :? Hát ez így nagyon kemény! Ja és még az lenne a kérdésem, hogy Te milyen típusú müzlit fogsz enni? Olyat amit tejjel kell enni, vagy müzli szeletet?Bocsi az értetlenkedésemért! :oops: :roll: :shock: Én nagyon szeretem a Fitness müzlit, azt vajon ehetem reggelente tejjel? :shock: Bocsánat a tudatlanságomért, csak nekem még nem igazán volt időm átnézni, hogy hogy jönnek a napok egymás után, mikor mit kell enni, de majd napról napra haladok, aztán, ha belejövök már előre tudok készülni.

Sid,
Köszönjük a biztatást, és neked is sok sikert a "kevesebb- több" étkezéshez! :lol: Majd Te is számolj be, hogy mennyit sikerült ezzel leadnod!!!

Kriszti,
Köszöntünk a Csapatban! Hajrá, fogyásra fel! :lol: :lol:

Na most már megyek, megnézem, hogy holnap mit egyek.

Puszi Nektek!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok

Hát én valószínüleg csúszok a kezdéssel, vagy majd kalóriaszámlálással fogok fogyni még nem tudom.
Pénteken partner találkozón voltam, este táncoltunk és már két napja annyira fájnak a combjaim.
Hát nem bírja a cigány a szántást! :lol:
Valszeg magnézium hiányom is van!
Hajrá nektek! Drukkolok mindenkinek!

Zsókuci
Ha megírnád mindig mit eszel, az segítene a választásban!

Puszi!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 


BÁRKI BÁRMIKOR CSATLAKOZHAT!!

Kriszti üdv köztünk :)

Adri azt hiszem a müzli, és joghurt lesz a gyümölcs napom helyett. :), de eszem gyümit is aznap azt hiszem, a vitamin az kell.
Folyadék az megy rendesen, ezzel sosem volt gond. :)

Zsókuci várunk, kis tábla felelősünk. :)

Finike, te szoptatsz még? Ahogy írtam Én aznap müzlit, és joghurtot fogok enni. :) A Dr. Oetker müzliket imádom, főleg a diós-mandulásat nyami-nyami :) Müzli szelet is jó, de nekem a tej is kell a kalcium miatt.
Ide másolom ami az alap, de a mindmegette.hu oldalon recepteket is találsz. :)

1. nap: Fehérjenap
EBÉD: Főtt vagy sült hús, hal, tojás, sajt, valamint joghurt, kefir, túró (20 dkg összesen).
Ehhez bármilyen nyers salátát fogyaszthatunk, korlátlan mennyiségben. 1 szelet kenyér is fogyasztható (bár elhagyásával eredményesebb a diéta). Ebéd után 2 dl tészta nélküli levest kell inni. (Vannak, akik elhagyják, a diéta így is működik!)
Tejet, sajtot csak ezen a napon lehet enni.
VACSORA: Ugyanaz ehető, ami ebédre, csak leves nélkül, kicsit kisebb mennyiségben.


2. nap: Keményítőnap
EBÉD: Bármilyen zöldségféle (bab, borsó, zöldbab, kukorica, lencse, sárgarépa, burgonya…), főzve vagy sütőben sütve. Keményítő a rizs is. Ételízesítő, só, ketchup, főtt paradicsom használható. Nyers salátát is ehetünk korlátlan mennyiségben, valamint 1 szelet kenyeret (elhagyásával eredményesebb a diéta).
VACSORA: Bármilyen zöldségféle főzve, sütve, párolva, saláta… vagyis ugyanaz, mint az ebéd, csak kisebb mennyiségben.


3. nap: Szénhidrátnap
EBÉD: Főtt tészta vagy pizza. Vagy bármilyen sós sütemény (egy adag pizzának megfelelően). Ízesítésként paradicsomszósz vagy kevés zöldség használható.
VACSORA: Két kisebb szelet torta vagy 2-3 apró kalács, esetleg 3 gombóc fagyi, és 1 szelet étcsokoládé. (Aki nem kívánja az édes ízeket, ehet sós süteményt is…)


4. nap: Gyümölcsnap
EBÉD: Bármilyen gyümölcs, korlátlan mennyiségben.
VACSORA: Bármilyen gyümölcs, minden mennyiségben! :-)

 
 


Sziasztok Lányok!

Hogy ment az első nap?

Gyertek, gyertek!

Kép
 
 


Sziasztok!

Nekem csak a reggel volt gázos, mivel már írtam, hogy nem nagyon tartozom a gyümi evők közé, így csak egy almát ettem. Ebédre megsütöttem a már 2 napja bepácolt tarja szeleteket és én azt ettem 1,5 szeletet, egy vékonyka kis szelet barnakenyérrel és vízzel. Majd vacsira csinátam rakott csirkét, (csirkemell, sajt sonka, mell, sajt, sonka. És ezt így összesütöttem, egy picit ettem belőle köret nélkül és sok tejcsit ittam, mivel az ha jól olvastam ma megengedett. 6-ig ettem azóta semmi. Végül is nem éhezem, csak hiányoznak a tv nézés közbeni nasik, ki is nyitogattam a szekrényt, de mindig visszacsuktam. :oops: :wink: Meg bírtam állni, és már ez is nagy szó. Ma reggel ráálltam a mérlegre és rosszul lettem amit láttam és jól felszívtam magam ezen, és máris több erővel kezdtem neki! Várom a többi napot, főleg a szénhidrát napot, mert akkor tudom, hogy lehet enni egy pici csokit. :oops: :roll: :lol: Tudom csak egy picit, de akkor is hiányzik. Nekem a legrosszabb az, hogy nincs igazán reggeli. Én megszoktam a friss kiflit, virslit, tojást, stb reggelire, de most csak gyümi??????? hát ezt nem tudom, hogy fogom bírni,de még megy!
A holnapot még nem tudom, majd közben kitalálom, de valami karfiolos dolgot fogok enni. Lehet, hogy karfiol levest fogok csinálni, azt nagyon szeretem. Vagy lehet, hogy rizottót csinálok, még nem döntöttem el. Holnap megyek kardiózni is, úgyhogy én beleadok apait-anyait!

Ti mit esztek holnap?
Nektek milyen volt a mai nap?

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok :)

Én ebédre 1 pár virsli, 1 szelet teljes kiőrlésű barna kenyeret, 2 főtt tojást, salit, és paradicsomot ettem. Ezt tervezem vacsira is.
Sajnos elcsúsztam a vacsival :oops: :cry:
Palacsintát kellett sütnöm eladásra, és elvitte az időmet, de büszke vagyok magamra, mert egyet sem ettem. :lol:

NA nekem a holnap kemény lesz. :) Utálom a zöldségeket :) Ráadásul K betűseket nem is ehetek... pedig a karfiolt, karalábét miég csípem is...Még holnap megálmodom mit eszem.

Most hulla vagyok, megyek is, puszi mindenkinek, sok kitartást :)

 
 


Helló lányok!
Azt hiszem ma nagyon nehéz napom volt!!!
Eleve későn keltem, és mentem kondiba...Előtte nem mertem enni, ezért leszaladtam a zöldségeshez, és vettem gyümölcsöt! 1 almát, 1 banánt, és 2 kis kivit meg is ettem!
Ezutám majd 2 óra kondizás következett! :roll:
Hááát, mit ne mondjak, eléggé kidőltem..Hazamentem, és megettem egy 25 dekás túrónak a felét...Többre nem volt kapacitásom, olyan fáradt voltam, és 1 főtt tojást, majd ittam 2 deci levest(minden nélkül, leveskockából).
vacsira megettem a túró maradékát, és 2 tojást...
Mit ne mondjak, nagyon éhes vagyok, főleg, hogy tudom, egész éjszak fent kell lennem...
Holnap könnyebb lesz, reggeli gyümi kimarad, átalszom, és rögtön az ebéddel indítok! Azt hiszem egy doboz kukoricát eszem, ketchuppal,vacsira pedig rizsből készítek valami finomságot...

Finike!
Én is a szénhidrát napot várom!!!Azt hiszem felfalom a pizzakészletet! :lol: :lol:

Viszont amit olvastam a mindmegette honlapon, hogy bármit ehetsz (hús, tojás, túró,joghurt....stb. de csak 20 dekát....)Én ezt kevesellem! Mert ha azt nézzük, egy túró 25 deka...
Ilyenkor bármennyi salit megehetek mellé???És sima savanyúkáposztát ehetek?Töménytelen mennyiségben?Nagyon imádom, ha kell 2 napíg csak azt eszem! :lol:

Kérdés:
Második naphoz: Azt írja, ehetünk karfiolt, főzve, cukkinit, babot, ...stb, de mekkora adagot??? :roll: Én lazán megeszem egy doboz kukoricát... :oops: :oops:

Bocsi a hülye kérdésekért, de ezt sehol nem találtam!
Valamint mégegy:Fehérjenapi diétához van betéve töltött zsömle...Háát, az eléggé szénhidrátos beütésű, nem??? :roll: :lol:

na, remélem senkit nem fárasztottam le nagyon! :lol:
Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti, amint tudok, írok és válaszolok a kérdéseidre! ;)

Kép
 
 


Sziasztok!

MOst láttam, hoyg nyílt egy új 90 napos topik is! Hajrá, lányok! Kitartás. A kezdet valamivel nehezebb, de aztán bele lehet jönni. Mondjuk, én eléggé magamra szabottan tartom :oops: :lol: , de így is működik Ma van a 44. napom, és kb. 4-5 kiló mínusznál tartok. Mondjuk összvissz vagy 6-7-et szeretnék leadni, úgyhogy jónak minősítem az eredményt.

A dekákról beszélt valaki: Én annyit eszem minden alkalommal, hoyg jóllakjak. eleinte méregettem a dolgokat, de szerintem nem érdemes. persze, aki többet szeretne fogyni, lehet, hoyg nem árt kissé nagyobb szigorúság.
Tehát én zöldségnapon is annyit eszem amennyi jólesik. Friss saláta, igen, minden mennyiségben. és mehet asavanyú káposzta is, szerintem.

De ha beleolvastok a másik 90 naposba, ott is lehet sok hasznos infót találni.
Recepteket pedig találtok ezen az oldalon is: http://90naposdieta.uw.hu/index.php?

Ha van kedvetek csatlakozhattok hozzánk is! :) :) :)

Sok sikert mindenkinek! :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


JA, most olvasom, hogy eléggé kínozzátok magatokat: fél túró, 1 tojás, maradék, stb. Lányok, normális ételeket kell enni, csak adaptálva a különböző napokhoz. Pl mehet nyugodtan a paprikáskrumpli hús nélkül. Babpöri, borsófőzelék, sütőben sült krumpli, hogycsak néhányat említsek. A pizza viszont, vigyázzatok, húsféle és sajt nélkül!!!! Én spenóttal vagy gombával szoktam készíteni.
Gyüminap: a sült gyümölcsök (pl. mikróban párolva) sokkal laktatóbbak.
Én kész menüket is készítek! :) Pl múltkor volt keményítőnapi ebédre: Sütőben (nem olajban) sült krumpli lencsepürével és zöldséges padlizsántekerccsel. :shock: Mindjárt meg is mutatom, hoygan nézett ki:
Kép .
Na, hogy tetszik? :roll: :roll: :roll:
A másik topikban elég sok receptet írtunk már, lehet ötletet lopni! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Nekem ma szénhidrát napom van és egy újdonságot próbáltam ki, mert untam már az ilyen olyan tésztákat paradicsomszósszal és a pizzát zöldséggel. Egyébként pedig nagyon jó, amíg rá nem ún az ember lánya.
Szóval ma káposztás pizzát készítettem, egy kedves ismerősöm ötlete alapján.
Nagyon, de nagyon finom volt.

Kép

Kép
 
 


Nem is 11:56-kor írtam az előző hsz-t, hanem 13:56-kor.

Megnéztem a profilomban is és jó időzónában vagyok.

Így jártam. :D

Kép
 
 


Sziazstok!
Edit!
Köszi az infókat...Sztem csak én sanyargatom magam ennyire....Át fogok néha menni, és olvasgatni benneteket, ötleteket lopni...Még soha nem csináltam ilyen fogyókúrát, ezért vagyok ennyire elveszve.... :oops: :lol:
Nagyon guszta amit készítettél.... Szóval addig egyek, amíg nem érzem, hogy jóllaktam?? Hihetetlen, de nagyon kevés kaján élek, és mégis kissé divatosan dundi vagyok... :lol:
Vacsorára finom mustáros sült krumplit néztem ki....Olyan könnyű elkészíteni, és imádom a mustárt, és a krumplit is....

Lbadri!
Jajjj de guszta ez a pizza....IMádoma káposztás dolgokat...Én is ezt fogok holnap készíteni.... :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Adri! NAgyon jól néz ki a pizza. Először azt hittem, répával készítetted. Én múltkor akartam káposztás tésztát készíteni, de nem tudtam, hogy bevihetem-e a káposztát a szénhidrátnapba! :roll: Ma nekem is szénhidrátnapom volt, én csalános pizzát ettem, paradicsomosan. Különben épp egy héttel vagyok mögötted, én február 12-én kezdtem. :)

Szerintem, akinek az első napja túl éhezősnek tűnt, inkább ne tartsa be az adagot. Most egyen valamivel többet, majd lassan, fokozatosan csökkentse.
Gyüminapon lehet enni (nem sokat, de mégis lehet) mogyorót, napraforgómagot, ezek sósak és jól ellensúlyozzák a gyümik édességét-savasságát. Vagy pl. én gyüminapon ebédre citromos-fokhagymás avokádót szoktam általában. Én sem bírom a túl sok gyümölcsöt. Illetve inkább megunom.
Én a csokit, legalábbis az étcsokit meg nem tudom enni, felfordul tőle a gyomrom. Legtöbbször, ha nincs más süti, akkor csokikrémes (nutellás :oops: ) palacsintát vagy kenyeret szoktam enni. 1 szeletet, persze.
Nálunk is volt szó már az éhezésről. Az a lényeg, azt mondják, hoyg ne éhezz, mert azzal mindenképpen ártasz magadnak, főleg lelkiekben és hozzáállásban. Amikor éhes vagy, úgyis csak arra koncentrálsz, és a kaján jár az eszed, úgyhogy akkor már inkább érdemes 5 falattal többet enni valamiből. Bár én ha sok friss salit eszem, akkor nincs baj, hús, zöldség már nem is kell olyan sok.
Tegnapelőtt este ezt vacsoráztuk: vegyessaláta kacsahússal:
Kép . (A salátát elkészítettem - reszelt répa, zeller, káposzta, saláta, retek, hagyma, majd a levesben megfőtt kacsahúst feldaraboltam és csak simán rátettem. Fokhagymás joghurttal ettük. Nyam-nyam.)
Aztán még jövök, és ha tudok, szívesen segítek én is, ha vannak kérdéseitek. :)

Jó éjt! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
 
 


Sziasztok sorstársak :wink: :D,

Na itt vagyok ám, csak tegnap este nem engedett be a babanet…

Tegnap:

Reggelire 2 banánt ettem.
Ebédre a Saláta végül ebből lett: fél kígyóubi, 3 pari, fél saláta, fetasajt + 3 főtt tojás (na meg ami maradt, az volt a vacsim is :wink: ), valamint napközben még pár szelet párizsit ettem + kevéske sajtot. Ja meg persze a reggeli tejeskávé, amiből ittam még egyet délután is, mert nagyon álmos voltam…

Ma:


Reggeli: 3 kisebb banán, 1 alma
Ebéd + vacsi: főzelék (Van a bonduelle-nek egy olyan konzerve, amiben van zöldbab, bébirépa, meg néhány szem krumpli, ezt csináltam meg). Igaz némi tej, meg liszt van benne, de én gyűlölöm az étkezési keményítőt, annál sztem nincs rosszabb :D

A holnapi ebédem tészta lesz, olivás paradicsom szósszal. Majd megírom milyen lett :D

Finike,
Szívesen csinálom a táblát, biztos majd motivál is minket, ha már látunk eredményeket :D
Kíváncsi vagyok a cardiora. Amúgy megtennéd, hogy leírod nekem, hogy a cardio miben más, mint a normál edzés? Nem igazán tudom… gondolom kíméletesebb a szívvel (a nevéből következtetve :oops: ), de pontosan mit jelent azt nem tudom :oops: :wink: Köszi :D

Manda,
A kalóriaszámlálás is jó módszer. Régen azzal sokat tudtam fogyni. Majd számolj be az eredményről :D
OK, mindig megírom majd, de úgy látom a többiek is :wink: Hátha kedvet kapsz ehhez :D

Chesti,
Hűűűű, büszke vagyok Rád, hogy sikerült megállni, hogy ne egyél a palacsintából… nem semmi :D Te kis önsanyargató :D :wink:

Kriszti,
Tényleg túl karcsúra sikeredett a tegnapi kajád. Ne kínozd magad jobban, mint kell!

Edith,
Aranyos vagy, köszönjük a bíztatást, és persze gratulálok a leadott kilóidhoz!!!
Jól néz ki a kaja, amit feltettél – már csak kellene, aki megcsinálja nekem :wink:

Adri,
Nagyon jól néz ki az pizza… Küldhetnél belőle fénypostán :D

Felrakom a táblát:


Kép

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el :) Egésznap nem voltunk itthon, és most hulla vagyok. Majd holnap reggel irok ám. :)

Puszi mindenkinek. :)

 
 


Na, a mai napom egy kissé jobb volt...Nem éheztem.Sőt!!!!
Holnapi menüm:
Viszont ami bűnözésnek számít, éna kávét csak tejszínnel tudom meginni...Fehérjenapon sok tejszínnel, a többin icipicivel...Ennyi belefér, sztem!
Reggel 2 narancs.
Ebédre:Grizes tésztát csinálok.Persze nem nagy adagot! :lol: Olyan régen ettem...
Vacsi:Egy icipici pizza, ami tele lesz zöldséggel.... vagy káposzával...
Nyami nyami! Azt hiszem a szénhidrát nap lesz a kedvencem... :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Ma ppizzzzzzzzzaaaaaaaaa :lol: szerintem sokunknak ez lesz a kedvenc napja :)

Kriszti, a sanyargatást jobb ha le felejted, akkor igen hamar feladja az ember. :) A mai menüd nyami nyami :)

sedith :) aranyos vagy, köszi a tippeket :) Jó kis receptek vannak azon a linken is. :)
A zöldséges padlizsán tekercs finom? Guszta az ebéded :)
Hát a kacsahusis sali...mindjárt összefutott a nyál a számban :) Köszönjük, minden segitséget szívesen veszünk szerintem. :)

Adri az a káposztás pizzzzaaa naggyyoonn guusszttaaa :lol: Imádom a káposztát, de nem ehetek.


Na megyek befalom a reggeli müzlimet. puszi mindenkinek :)

 
 


Sziasztok!

Kriszti,
Tőled merítettem a mai ebédemet, illetve vacsimat. Grízestészta.Nyam-nyam -nyam. Annyit gondolkodtam, hogy mit egyek ma, mert pizzát sajna nem tudom, hogy kell csinálni, rendelni meg nem akarok, mert akkorát hoznak ki, hogy nem biztos, hogy meg tudom állni, hogy ne egyem meg mindet. :oops: :wink:

Zsókuci!
A cardio edzés abból áll, hogy gépeken dolgozol, van bicikli, taposógép, evezés, futógép, elipszis stb. Tegnap elmentem ebbe a fitness terembe és egyből kezelésbe vett egy fiatal edző, nagyon aranyos volt. Segített nekem, hogy mennyit, hogyan, mindent megmutatott nekem, írt edzéstervet is. Voltam biciklin 15 percet, (ja és majdnem minden gépen van egy kis tv és fülhallgatóval hallgathatod), elipszis gépen is voltam 15 percet és végül, és végül egy mellkast erősítő gépen is voltam 15 percet. Hát mire végeztem azt hittem belehalok, annyira rég mozogtam ma is érzem, hogy mozogtam tegnap,de azért nincs olyan kemény izomlázam, mint amit vártam. Egy héten 2x-3x kellene mennem, de olyan nehéz megoldanom, hogy kire bízzam a picurt, de majd valahogy megoldom. Ja, és két hét múlva már rám tesznek valami kütyüt is és akkor mérik a pulzusomat és majd a gépek aszerint állítják be az erősséget, hogy még az optimális tartományban maradjon a pulzusszámom, ez fontos, mert csak ekkor tudok igazán zsírt égetni. De ott tényleg elmagyaráznak mindent Ha van kedved lejöhetnél egyszer, és megnézhetnéd, hogy mi hogyan is megy.
Köszönjük a táblázatot.

Csajok,
Én nézegettem a honlapon a recepteket, és nagyon össze vannak keverve, mert van olyan, hogy keményítő napon virslit tesznek a kajába, meg ilyesmi, szóval szerintem nem minden recept megbízható.


Sedith, és Adri,
Köszönjük a tippeket, aranyosak vagytok, hogy segítetek. Amint látjátok el kel. Akkor én fel is tenném a sügér kérdéseimet. Először is, hogy inni mit lehet, csak gyümi leveket, és vizet? Gondolom a cukrot felejtsük el, de én bevallom őszintén, hogy a grízes tésztát pici porcukorral szoktam enni. Az szénhidrát napon engedélyezett? Ja és a csoki szénhidrátnak számít? Tudom hülye kérdés, de ma csokit lehet enni? Már hiányom van nagyon! :oops: :roll: :wink:
Előre is köszönöm!
Amúgy én egyre inkább hagyom el a reggeliket, minden reggel egy almáig jutok, mert ilyenkor szoktam itthon igazán tevékenykedni, így igazán nincs időm éhezni, de majd jön az ebéd és az majd megtelíti a pocimat. Egy almát v. körtét azért bedobok, de ennyi. Olyan furi, hogy ennyi kajával is meg lehet lenni.! :shock: :lol:

Mindenkinek jó és élvezetes szénhidrátnapot!

Üdv: Finike, Viki, Szofi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most kifejezetten csak a kérdésekre reagálok, mert a fiam a nyakamon...

Finike, inni szénsavmentes ásványvizet ajánlott, teát édesítővel. A gyümileveket hagyjuk gyümölcsnapra, de olyan, ami hozzáadott cukrot nem tartalmaz!
Nos igen, a zöldségnapba nem fér bele a virsli. Még a megreformált 90napos is csak joghurtot, tejfölt vagy sajtot engedélyez hozzá. Hús tilos azon a napon. (Habár mennyi hús lehet a virsliben???)

Csoki: Igen, lehet. Este. A grízes tészta porcukorral, hogy szénhidrátnapon mely időszakban szabad számomra is kérdéses. De gondolom, ha este lehet, akkor délben is. Csak ne mindakettőn az legyen. Bár azt szigorúan tartom, hogy délben sós szénhidrát legyen, este pedig ééédes! :D Így jobban fel tudok készülni a gyümölcsökre... ;)

Kriszti, adott műfajból én is annyit eszek, amíg jól nem lakok. De majd meglátod, hogy idővel automatikusan lecsökkennek az adagok...
A fehérjenapos töltött zsemle azért megy el fehérjenapon, mert engedélyezett egy szelet kenyér. Tehát lehet, de azt én mindig kihagyom.

Többnyire a fantáziámra hagyatkozom főzés terén. Sokszor éppen főzés közben jönnek az ötletek, hogy mit hogyan csináljak.

Zsókuci, ha nem megy habarás nélkül a főzelék, próbáld ki a zabkorpát a sűrítéshez v. a rizslisztet pici tejföllel!

Habár a fehér liszt is belefér, ugyebár engedélyezett a kenyér is.

Csak mondom, mert sokaknak nem egyértelmű, hogy zöldségnapon szabad a rizses lecsót enni!!! Nemsokára eljön a szezonja!!!! Én abból tudnék enni egy raklappal! :D

Én ma gyümizek. Meg rohangálós napom lesz, úgyhogy...

Kellemes napos napot!!!

Kép
 
 


Kérdés: Mikor mérjük magunkat? Hetente, vagy 2 hetente, esetleg havonta?

 
 


Sziasztok!

Lassan közeleg az ebéd ideje!
:lol: :lol:
Már nagyon ráizgultam a a grizes tésztámra :wink: :lol:

Chesti!
Nem sanyargatom magam, csak félreértettem az infókat.... :lol: Sz...ul is voltam aznap, ráadásul éjszakás voltam így még aludni sem tudtam evés helyett...De mára rendeződtem... :lol: És mostmár figyelek...
Hogy mikor mérjük magunkat??? :roll: Én minden reggel rááltam a mérlegre... :oops: :oops: És köszönhető az első napi koplalásomnak, és kondizásomnak, már láttam változást! :oops: :lol: És csináltam képet magamról, lemértem magam mindenhol a kezdésnél...Így tuti látható lesz, ha fogyok!

Lbadri!
Én kihagyom mindig a kenyeret...De nem is hiányzik!Talán így eredméynesebb lesz egy kicsit! :wink: :lol:

Finike!
A pizzatésztát én egy szakácstól kaptam...Mindig jó előre legyártok 8-10 darabot, van amit meg is töltök, és úgy fagyasztom le...Aztán ha nincs időm, csak előveszem, és sütöm...Ha gondolod, leírom a receptet....
Akkor Te is jársz kondizni???Én hétfőn 1.5 órát voltam...Este már éreztem, végem van! :lol: Kissé túlhajtottam magam, és ugye aznap volt a figyelmetlen napom, mikor alíg ettem...Izomlázam van, de este megyek spinningelni! :lol: Már majd 2 éve nem voltam!Remélem bírni fogom! :lol:

Itt találtam a 90 napos diétával kapcsolatos kérdéseket...Ha valakit érdekel:http://90naposdieta.gyakorikerdesek.hu/
És bocsi, ha már valaki látta!
Vendég
 


Itt férfi-szieszta van, úgyhogy tudtam jönni egy kicsit.

Chesti, szerintem - és a leírások alapján is - fehérjenap reggelén érdemes méreckedni!
Nálam egy ideje el van zárva a mérleg, mert a tapasztalat szerint ebben az időben stagnálás van. Nagyon nehéz, hogy nincs visszajelzés, de tudom, hogyha ugyanazt látom, attól meg depis leszek. :S

A Kriszti által említett végtag és egyéb tájrészek méricskélése jó ötlet! Amikor a kilók nem mennek, akkor előveszitek a mérőszalagot és lám-lám mennek a centik!!! :lol:

Kriszti, én kérném szépen a pizzatészta recijét!!! ;) Köszi!

És olvassátok el a linket, amit Kriszti ajánlott, mert tényleg nagyon szuper dolgokat lehet megtudni róla!!!

Kép
 
 


Én hétfőnként fogom mérni magam :)

Kriszti a spinningel vigyázz, azt edzett embereknek ajánlott. Nem egyszer láttam baráti körben, hogy 1 hétig mozdulni sem bírtak. :lol: Mikor én 2 hónapja már edzettem, sem mertem bevállani a spininget, de ha bevállalós vagy, akkor hajrá. :lol: :lol:

 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron