Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Remélem akad köztetek olyan, aki használja a Forever Living aloe vera-s termékeit, mert szeretnék vele ( velük ) tapasztalatokat cserélni.

Mi mar tavasz óta használjuk, és szerintem nagyon jo, de érdekelnének esetleges ellenvélemények is, ha van ilyen.

En azért kezdtem el adni a kisfiamnak, mert októbertõl februárig gyakolatilag állandón beteg volt, egyik antibiotikum jött a másik után, de semmi javulás.
Amióta ezt szedi - tavaly február - csak most volt elõször beteg. Szerinetm ez elég jó eredmény.

Várom válaszaitokat!

Anyci
Anyci
 


Szia Anyci!

Mit adsz a kisfiadnak,gélt vagy rágótablettát?Mi az áfonyás gélt isszuk (a férjem meg én),ezt kínáltam már a kisfiamnak is,de kevés sikerrel.Most viszont megveszem neki a rágótablettát.Lehet,hogy ezt is nekem kell megenniKép
Szerinted a géltõl nem lehet hízni?

Mariann
Mariann
 


Sziasztok Mariann és Anyci!

Írnátok nekem bõvebben mindkét termékrõl, tehát a gélrõl meg a rágótablettáról is. Ára, mire jó, stb.

Köszi, Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Szia Norcsi!

A gélt iszuk egy ideje(még nem túl régen),ez nagyon sok mindenre jó.Pl.:erõsíti az immunrendszert,segíti az emésztést,méregtelenít,serkenti a vér- és nyirokkeringést,a vese-,máj- és epehólyag funkciókat,enyhíti a reumás fájdalmakat,javítja az állóképességet.
A húgomnak nagyon erõsen pigmenthiányos volt a bõre,azon például nagyon sokat segített.(Õ szedett vele együtt A-Beta-CarE zselékapszulát is.)
A multivitamin rágótablettát elsõsorban gyerekeknek ajánlják,de a felnõtteknek is,fõleg terheseknek és szoptatóknak is.Kettõ éves kortól lehet szedni.Vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz(pl.A,C,D,B1,B2,B3,B5,B6,B9,E,kalcium,magnézium,mangán,biotin,cink,vörösréz.Van benne sárgarépa,juharszirup,brokkoli,alma pektin,áfonya,paradicsom.
A gélt 5.400 Ft-ért veszem(1l),de vannak kisebb eltérések az árban.A húgomnak 6.000 Ft-ért hozták.Ettõl drádábbat még nem hallottam.
A rágótablettát éppen ma rendeltem meg,de fogalmam sincs az áráról.(Errõl jut eszembe:milyen dili vagyok,majd lehet,hogy bámulni fogokKép)

Nagyon sok termékük van még,pl.nekem nagyon tetszik az ajakír is,mert eddig még egyetlen ilyen sem vált be a rettenetesen cserepes számra.

Mariann
Mariann
 


Kedves Anyci, az egészhez csak annyit, hogy mi a harmadik és negyedik gyerekünket tuti, hogy ennek a szernek köszönhetjük a család két és fél éve (mióta ismerjük) még egy náthát sem látott,a gyerekek egy percet sem hiányoztak a suliból.
Szofi
 


Sziasztok!
Én is nagyon dícsérem az FLP termékeket!!!
Szofi! Eddig azt hittem egyedül vagyok azzal, hogy (szerintem) a gél volt az, ami segített a teherbeesésnél.
Ugyanis 5 havi próbálkozás után, amikor úgy gondoltam, rendbeteszem a vitaminháztartásomat Aloe Vera géllel, rögtön abban a hónapban terhes lettem. Pedig abban a hónapban rengeteget dolgoztunk a lakásátépítésen (én is hordtam a vödörben a sittet, meg mindenféle nehéz munkát végeztem). Gondolkoztam azon, talán ajánlani kéne a "ma megint megjött..." topic látogatóinak is.
Kisfiamnak (17 hónapos) adok napi 1 teáskanál natúr gélt.
Szerencsére még nem ismeri a betegséget, talán az aloénak köszönhetõen.
Aki még nem ismeri: ez egy aloe vera növénybõl nyert, tehát teljesen természetes alapanyagú vitamin, ami még a Centrumnál is jóval többféle vitamint tartalmaz. Mivel természetes alapanyagú, így bátran szedheti bárki, betegség esetén emelt mennyiséget is, nem lehet túladagolni. Ezért mertem adni az egyévet éppenhogy betöltõ kisfiamnak is.
Hátránya szerintem: elég drága. Én kb. 8000 forintért juttam hozzá 2001. novemberében, de mint fent olvastam, van ahol olcsóbb.(Ezért majd fogok is panaszkodni az ismerõsömnél akitõl vettem.)

Ajánlani tudom mindenkinek, hogy ismerje meg a Forever Living Products termékeket!!! És ne akkor, amikor már valamilyen betegség miatt kellene valamilyen szer!

Feksi
Feksi
 


Feksi! Ez is egy amerikai MLM rendszeren alapuló terjesztés. Ha rendszeres felhasználó vagy, akkor érdemes regisztráltatnod magad (pl. az ismerõsödnél akitõl vetted), ez semmi kötelezettséggel nem jár- persze elmondják majd, hogy pénzt is kereshetsz- de innnentõl a központi raktárból kb. fél áron veheted meg az összes Aloe-terméket)
Szofi
 


Lányok !

Mi az áfonyás ízesítésû gélt használjuk. kislányom 1 évesen ment bölcsibe és utána szinte 2 hetente a fülészeten ültünk mert kifakadt a füle. 18 hónaposan kivették az orrmanduláját, mivel szerintük ez okozta a bajt, de javulás az semmi. Ekkor a doktonéni javasolta az aloe készítményt. Ennek már lassan 1 éve, azóta a fülünk nem fájt és nem is fakadt ki, és kisebb nátháktól eltrekintve nem is hiányoztunk a bölcsibõl. Így mindenkinek csak javasolni tudom.
Egyébként még fantasztikus az ajakír is, fél perc alatt csodákat tesz a száddal.

Sziasztok


Mogyi
Mogyi
 


Sziasztok!

Az árakról már írtatok. De mennyi idõre elég egy ilyen adag? Engem pl. ez is érdekelne, mert azért nem mindegy hogy ennyi pénzért három hónapra, vagy csak egyre elegendõ-e a vásárolt termék.

Köszi ha megírjátok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok Lányok!

Jó látni, hogy nemcsak én gondolom, úgy, hogy ez használ.

Eddig senkinek semmilyen mellékhatássa nem volt tartós szedésnél sem, ugye?

Csak azért kezdtem el most aggódni, mert valaki azt mondta nekem, hogy 3 hónap után abba kellene hagyni egy kis idõre, mert késõbb, ha abbahygyom, nem fog tudni a gyerkõc immunrendszere önállóan védekezni nélküle.
Mi már lassan egy éve szedjük ( igaz nyáron, amikor nem volt bölcsi nem adtam neki )!
Viszont azóta tényleg csak egyszer volt beteg a lelkem ( amit tõlünk kapott el ) de érdekes módon õ rendbejött 3 nap alatt, mi pedig a párommal 1 hétig kínlódtunk.

Tulajdonképpen szeptembertõl egyfolytába járunk közösségbe, és azóta nem volt komoly baj.
Én úgy alkalmazom, hogy ha egy kicsit elkezd folyni az orra, adok neki belõle dupla adagot, és így 2-3 nap alatt almúlik ez a kis orrfolyás is, és nem lesz belõle komolyabb betegség.

Szóval szerintem is tényleg szuper ez a gél!

Feksi, Szofi!

Ti mennyit használtok a gélbõl saját magatoknak? Úgy értem mennyi egy felnõtt adagja? Én eddig sajna semmilyen adagolási útmutatóval nem találkoztam, csak azt tudom, mennyit kell a csemetémnek adni.

Viszont szívesen kipróbálnám magamon is, mert állandóan fáradt vagyok és vérszegény is, általábban. Persze szedek vitamintablettát, de ez jobb lenne, mert ez mégis csak természetes.

Be kell valljam, én elõször nem nagyon hittem jótékony hatásában, mert úgy mutatták be nekem, hogy ez a szer, ami mindenre jó. És én eddig azt gondoltam, hogy ami mindenre jó, az nem jó semmire!!!!!
Hát tévedtem!
De örülök, hogy kipróbáltam, mert azóta jóval kevesebbet látjuk a dokinénit.

Szóval, éljen az egészség!

Anyci
Anyci
 


Szia Norcsi!

Mi az elsõ flakont ( 1 liter ) õrült drágán vettük tavaly, 7500.- No comment / Gondolom a kedves ismerõs keresett rajtunk pár ezrest?! /

A második már csak 5800.- volt, mert mástól vettem.

Szóval az én hároméves fiamnakez a két liter kitartott több, mint egy évig. Így szerintem már men is olyan vészes az ára. Arról nem is beszélve, hogy egy betegség alkalmával több ezer forintot hagy ott az ember a patikában...

Nem írtad, hogy neked kellen-e vagy gyereknek, de én úgy tudom, hogy egy 2-4 éves gyereknek 5-10ml a napi adagja.
Szóval egy gyerkõcnek elég sokáig elég.

Anyci
Anyci
 


Szia Mariann!

Én Somának (3 éves ) egy éve adom az áfonyás gélt. Szerintem az íze õrült pocsék, de szegénykém egyetlen fintor nélkül minden reggel beveszi. Na persze gondolom ebben az is közrejátszik, hogy utána kap egy jóízû vitamin rágótablattát is. Ezt azért adtam melette neki, mert mindeddig egyszerûen nem volt hajlandó semmilyen gyümölcsöt megenni, se almát, se banánt, semmit az égvilágon, így arra jutottunk a dokinénivel, hogy marad a mesterséges vitamin.

Mikor kisebb volt, mindig beletettem neki valami sûrû rostos lébe, pl. Kubu, abban elviselhetõbb volt az íze.

Üdv: Anyci
Anyci
 


Köszi Anyci.

Nekem három gyerekem van, a két nagyobbnak kéne, egy 5 és fél meg egy 3 évesnek. Azt megírod hogy kitõl vetted a második adagot, mert hátha én is rendelhetnék tõle, mert ugyebár tényleg nem mindegy hogy 7500-at vagy 5800-at fizet-e érte az ember.

Elõre is köszi, és egy évre lebontva tényleg nem vészes az ára, fõleg ha még használ is.

Szia. Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Lányok én a vétellel kapcsolatban úgy hallottam, hogy az ár a mindenkori érvényes dollár árfolyamtól függ. Bár az elsõnél engem is átvertek,iszonyatosan magas áron vettük 8 szerintem jól átvertek ).

Most kb. 6 800 Ft az ára.


Mogyi
Mogyi
 


Szia Norcsi!

Az a helyzet, hogy én nem Bp-en, hanem Miskolcon lakom. Ha gondolod, postan elküldhetem neked, ha igy jó.

Még a topic elején írta Mariann, hogy õ is csak 5400.-ért vette, az is jó ár, és lehet, hogy õ Bp-i és könnyebb lenne összeegyeztetni.
De ha Mariann nem jár erre, én tényleg nagyon szívesen megrendelem neked, és ha megjön, elküldöm postán. Vagy a jövõ héten én is megyek Bp-re és felviszem szemályesen.

Ha így érdekel a dolog, megadom a címem: dianasoltesz@freemail.hu

Anyci

ui: sajna nem tudom ugy megcsinálni, hogy automatikusan tudj nekem innen levelet irni.
Anyci
 


Most látom, hogy az utolsó soraim tárgytalanok, mert a gép megcsinálta

Udv: Anyci
Névtelen
 


Köszi Anyci, írom majd az emilt!KépKépKép

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi,szívesen segítenék,de én is miskolci vagyok.

Mariann
Mariann
 


Aranyosak vagytok, köszi!

Mindjárt írom akkor az emilt Anycinak, és ha megoldható akkor általa kérném meg ezt a gélt.

Mariann köszi mégegyszer!KépKépKép Szia, Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok !

Nagyon jo hirnek (tunik?) ez amit irtatok,mert en mar regota keresek egy "csoda" szert ami az allando torokfajasomon segiteni tud ! Ha meg babanak is lehet adni akkor az egyszeruen fantasztikus !
Par kerdesem nekem is lenne.
1., Mit jelent,hogy ismerostol venni?
Marmint nem aruljak rendes gyogyszertarba?
2., Ha amerikai termek nincs veletlenul egy internet oldala?Akar magyar is.(En nem Mo./on elek, de azert a szuleim be tudnak szerezni otthon is.)
3., Minden nap kell adni rendszeresen?
4.,Csak reggel ehgyomorra?
5., Irtatok,hogy 1 evig is kitarthat egy ilyen uveg.
Es hol kell tarolni hutoben?
Megkoszonnem ha tudnatok valaszolni mert tenyleg erdekel a tema !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Kedves mindenki!
Igazából mindenkinek igaza va az árat illetõen is. Létezik egy cég, aki ezeket a gyógyhatású készítményeket forgalmazza. A neve: FLP (Forever Living Produkt). Attól, hogy gyógyszertárban nem forgalmazzák ezek a termékek még teljesen legálisak (OETI számuk van, Magyarországon forgalmazhatók). Az anyacég filozófiája az, hogy ezt boltban nem lehet kapni, ugyanis tanácsadó hálózaton keresztül értékesítik (tanácsadó=ismerõs). Ezek az emberek képzéseken vesznek részt (ingyenes), itt megismerik a termékeket, az adagolásukat, tapasztalatokat gyûjtenek a hatásukról. Fontos, hogy aki elkezdi szedni alapismereteket szerezzen egy embertõl (pl.adagolás és elég sok termék van)
Az ára:
1. valóban az aktuális dollárárfolyamtól függ
2. kétféle ár van:
- tanácsadók részére (kb.5800/gél)
- csak fogyasztók részére (kb. 8000/gél)
Ez azért van így, mert ez egyben egy üzleti vállalkozás is, aki foglalkozik vele, igen-igen sokat kereshet. Az üzleti szabályzat tartalmazza, hogy a csak fogyasztónak a magasabb áron szabad csak adni (tehát az követett el szabálytalanságot, aki olcsóbban adta)
Igazából, hogy tanácsadó lehess csak csatlakozni kell egy régebbi tanácsadóhoz (belépési nyilatkozat aláírása)- ez mindenféle kötelezettség nélkül jár és teljesen ingyenes.
Innentõl kezdve (van egy számod) az olcsóbb áron vásárolhatsz a központi raktárból)- akár csak saját fogyasztásra is. Ha üzletszerûen szeretnél vele foglalkozni, akkor érdemes egyéni vállalkozónak lenni, mert a cég csak így tud üzleti kapcsolatot létesíteni veled (fizetni az általad eladott termékek után).

Nekem meggyõzõdésem, hogy ezek a termékek fantasztikusak, egy idõben kacérkodtam azzal is, hogy fõállásban foglalkozzam velük, tehát tanácsadó is vagyok, de jóideje csak a szûkebb család észére vásárolok termékeket.
Ha valakit érdekel összehozhatunk egy termékismertetõt (tájékoztató-nincs kötelezõ vásárolás. Kép
Szofi
 


Szia Szofi!

Engem érdekelne. Mondjuk egyenlõre csak ez a gél (ajándékba most kaptam egy hidratáló krémet meg egy testápolót, az is biztos jó lesz)érdekelne. És tõled mennyiért lehet veni? Egyébként ez a tanácsadóvá-válás egy papír aláírásával kezdõdik, és aztán már én is olcsóbban vásárolhatok? És az 50$-os limit amennyiért egy alkalommal kötelezõen kell vásárolni, nagyjából hány terméket jelent, tehát hány termék az amelyet meg kell venni egyszerre ahhoz hogy ezt az összeget elérjem? Na, jó bonyolult voltam, de azért kicsit világos volt? Egyenlõre akkor csak ennyit akartam tudni, köszi, és várom a válaszod( akár emilben is)!
Puszi: Norcsi.KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Szia Csilla!

Bocsi, hogy igy valaszolok, csak most nagyon keves idom van.

1., Mit jelent,hogy ismerostol venni?
Marmint nem aruljak rendes gyogyszertarba?
Tenyleg nem lehet gyogyszertarban kapni.

2., Ha amerikai termek nincs veletlenul egy internet oldala?Akar magyar is.(En nem Mo./on elek, de azert a szuleim be tudnak szerezni otthon is.)

Norcsi talat ra az interneten valamilyen hivatalos oldalt.

3., Minden nap kell adni rendszeresen?
Igen, naponta egyszer, reggel éhgyomorra.


5., Irtatok,hogy 1 evig is kitarthat egy ilyen uveg.
Es hol kell tarolni hutoben?
Felbontas utan hûtõben, elõtte szobahõmérsékleten.

Bocs, hogy ilyen rövid voltam.

Anyci
Anyci
 


Mariann!

Hol laksz Miskolcon?

Anyci
Anyci
 


Koszi Anyci a valaszokat!
Utana fogok nezni a dolognak !

Norcsi!
Hol van az az internet oldal? Leirnad a cimet?

Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Szia Csilla!

Már nem tudom sajna, de én is úgy találtam egyszerre többet is, hogy rákerestem arra hogy "Aloe vera", és így kiadott több oldalt is. Általában úgy láttam, hogy olyanok oldalai ezek akik ezzel foglalkoznak tanácsadóként, de van más is.

Remélem sikerrel jársz!KépKépKép

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

A cím: www.foreverlivingproducts.com

Én is kb. 4 hónapja rendszeresen adom a lányomnak a gélt (napi 2 teáskanállal), aki most 16 hónapos, még nem volt igazán beteg, mióta él- gondolom szerencsénk is volt, de talán a ez is segített. Szerintem is borzasztó az íze, de õ úgy eszi, mint valami mannát. (Ehhez azért jár az a jog. hoyg a dobozt õ rázhatja fel mielõtt kapna belõle :-) lehet, hoyg ezért élvezi annyira!!)
Én is mindenkinek ajánlom!

A másik ilyen csodatermék a "First"- szintén aloe kivonatot tartalmaz, spray formájában és még rengeteg más gyógynövényt- nálunk ez is nagyon bevált, bármilyen horzsolásra, kipirosodott popsira, égésre, csípésre ezt fújom - és tényleg csodát tesz! Amolyan First aid- nek, elsõsegély terméknek ajánlják bármiylen bõr elváltozásra, ill. torok-gégegyulladásra is - arra én még nem próbáltam - állítólag ott is használ. 2 hónapja szültem - és a gátsebet is fújtam vele - tényleg hamarabb meggyógyult, mint elõször.
A barátnõm, aki megismertetett vele, a bárányhimlõs fiait kezelte vele- és 5 nap alatt túl voltak a himlõn!!! Még a gyerekorvos sem hitt a szemének!
Ha valakit érdekel még szívesen írok róla, amit tudok.

Ami a forgalmazást illeti, egyszerre 50 $ a minimális vásárlás, hoyg mennyi a termék fér ebbe bele ez attõl függ, úgy emlékszem a First pl. 13$ körül van, a Gél és a nektár pedig 16-17 $, ezt számítják át Ft-ra az aktuális árfolyamnak megfelelõen + 25% ÁFA, így jön ki az ára (a tanácsadói), erre tesznek még rá a forgalmazók.

Szerintem érdemes összegyûjteni elõbb-utóbb ezt az 50$-nyi vásárlást, akkor kap az ember egy törzsvásárlói kártyát, amivel vásárolhat tanácsadói áron.

Én éppen holnap terveztem, hogy elmegyek vásárolni magunknak, ha valakinek szüksége lenne valamire, szívesen megveszem nektek. Én nem foglalkozom üzletszerûen vele, úgyhogy természetesen tanácsadói áron (bár most akkor én is "szabálytalanságot" követek el) - de értelmezhetjük úgy is, hogy "babanet családtagoknak" vásárolok!! :-)

Talán holnap kora du. megyek, ha addig írtok vagy telefonáltok, akkor megbeszéljük !
(eszalai@euroweb.hu v. 291-8052)

Sziasztok,
Enci
Enci
 


Szia Enci!

Aranyos vagy, de úgy tûnik, hogy az én esetemben most már sikerülni fog beszerezni. Ha mégsem, akkor jelentkezni fogok, legfeljebb akkor nem most, hanem máskor jutok majd a termékekhez. Köszi, hogy felajánlottad a segítségedet, a többiek nevében is!KépKépKép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok lányok!

Norcsi!A gélnek kb. 2-3 hónap a szavideje. Nem tanácsos egy évig eltartani. (Én nem is adnám a gyereknek az egyéves gélt.)
A nem friss paradicsom is jóval kevesebb vitamint tartalmaz, mint a frissen szedett... Akkor meg minak annyi pénzt kiadni rá?

L.Csilla! Torokfájásra nagyon jó a First. Enci már írta,
hogy mire jó még. Szerintem nem árt "beruházni" egy ilyenre.

Gél adagolása:
1 év alatt: 1 mokkáskanál - 3 ml
1-3 év: 1 kávéskanál - 5 ml
3-6 év: 2 kávéskanál - 10 ml
6-9 év: 1 evõkanál - 15 ml
9-12 év: 4 kávéskanál - 20 ml
12 év fölött: 2 evõkanál - 30 ml.

Internet címek: www.flpseeu.com
Ezen a honlapon lehet választani a magyar nyelvet is. Kérni fog egy jelszót, azt kell beírni (akár nagy, akár kis betûkkel), hogy jonathan.
Aki tud angolul, annak: [url=http://www.foreverliving.com" TARGET="_top]http://www.foreverliving.com[/url]

Sziasztok!
Feksi
Feksi
 


Szia Feksi!

Köszi az információkat! Ezek szerint egy éves kor alatt is adható? Az nagyon jó!KépKépKép

Szia: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok !
Megneztem a fentebb adott cimeket, sajnos a magyarra nem jutottam be !
Hiaba adok be jelszot !
Mindenestre mindenkinek nagyon koszi a sok jo felvilagositast !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Milyen érdekes ez a két cim itt volt a babaneten az senki nem találta meg.

[url=http://www.pcshop-oh.hu/aloe.htm" TARGET="_top]http://www.pcshop-oh.hu/aloe.htm[/url]

[url=http://www.aloevera.hu" TARGET="_top]http://www.aloevera.hu[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Szofi!
Engem is érdekelne a gél, akár még tanácsadó is lennék.
Én is adtam a nagyobbik lányomnak akoe verás italt, igaz az egy másik cég terméke.
Hogy mûködik a termékbemutató? Nekem kell embereket szervezni?
Küldj egy mailt a címemre, megbeszéljük, hogy tudnék hozzájutni.
Köszi
Andi

Andi
 
 


Fekszi által ajánlott cím is mûködik:

[url=http://www.flpseeu.com/" TARGET="_top]http://www.flpseeu.com/[/url]

jelszó: jonathan

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Csilla!

Kaptam egy tanácsadótól egy részletes levelet a belépés és rendeléssel kapcsolatban, nagyon jó és végre világossá teszi hogy is mûködik a dolog. Ha írsz egy emilt, szívesen átmásolom neked is.

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi !
Emil ment, remelem megkapod !
Koszike
LCsilla
 


Csilla!

Megkaptam, remélem te is a választ!KépKépKép

Szívesen, szia: Norcsi.

(Jól elbeszélgetünk mi itt!clipartbsmile})
norcsi
Lenti
 
 


Kép Ez akart lenni az alja!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Lányok! Tényleg megéri belépni?
Minimum rendelés van? Belépési díj?

köszike
Zsu
Z
 


Sziasztok Lányok!

Én is szedem az áfonyás gélt....
Reggeli elõtt egy kanállal....
Én egy nagyon kedves miskolci ismerõsömtõl kaptam ajándékba amikor terhes lettem. De én nem tudtam,hogy ezért vagyok ilyen jól...:o)!!! Még csak meg sem környékezett a télen semmilyen betegség! Pedig általában mindent elkapok!
Gondolom ez jó a babának is...(mármint a gél)
Holnap megyek is és megköszönöm az illetékesnek!(és rendelek egy rágótablettát,meg utánnaérdeklõdöm a first-nek is!)
Köszi az infokat!
Sziasztok!
blano
 
 


Sziasztok!

Harom kerdesem lenne:
- Milyen az osszetetele ezeknek a cuccoknak? Nincs benne sok mesterseges szinezek, tartositoszer, ilyesmi?
- A ragotabletta is ugyanolyan hasznos mint a gel, vagy a gel jobb?
- Probalta mar valaki a fogyaszto termekeiket?

Koszi ha valaszoltok Kép
Moni
Mon
 


Moni!
A termékekben szinte csak természetes anyag található. A gélben a kizárólag a tartósításhoz szükséges anyag van, az is a legminimálisabb mennyiségben (ezért nem valami jó az íze, de meg lehet szokni) A rágótabletta más célt szolgál. Ez egy általános vitaminkészítmény, fõként gyerekeknek kifejlesztve (KIDS). Általában kezdésnek a gélt szokták javasolni, mert az általános tisztító hatása miatt jobban hasznosulnak az egyéb termékekben található anyagok. (Ez a mellette szedett gyógyszerekre is igaz.)
A fogyi tapasztalataim szerint nagyon jó. Én 12 kg-t fogytam 2 hó alatt. (Bár a javasolt fogyási ütem 2-3 kg havonta, akkor igazán tartós). Ezek a három féle ízben (csoki, vanília, eper)kapható Shake-k nagyon finomak és táplálóak. Tényleg nincs mellette éhség érzet és tartalmazzák a napi energia bevitelhez szükséges anyagokat. Természetesen vigyázni kell mellette az étkezésre is, de könnyebb a program betartása ezzel a porral.
(A kiegészítõ étkezés változtatásával kifejezetten sportolóknak is szokták javasolni az energia tartalom miatt)
Van egy konkrét fogyi program, amit érdemes végogcsinálni.
(Gél, Shake, Garcínia). Ez utóbbi egy tabletta, amely egy trópusi fának a kivonata. Elveszi az éhségérzetet és zsírégetõ hatású. (ezt csak olyanoknak szokták javasolni, ahol tényleg nagyon nagy a súlyfelesleg)
Még egy adalék: volt egy vásárlónk aki a szülés után nagyon meghízott. A termékek segítségével 32 (!) Kg-ot fogyott. Ezt a saját szememmel láttam. Persze akarat is kell hozzá.
Remélem tudtam segíteni. Üdv: Szofi Kép
Szofi
 


Szofi!

Koszi szepen, sokat tisztult a kep Kép
Csak vagy 8 kilot kene fogynom, akkor ahhoz eleg lenne mondjuk a shake egy-egy etkezes helyett?
Moni
Mon
 


Attól függ milyen ütemben akarod csinálni. A shake adagja két étkezés kiváltásával egy hónapra elegendõ. Ezzel egy hó alatt kényelmesen 3-4 kg lehet fogyni. Tehát két hónapig kéne csinálni napi két étkezés kiváltásával. De az is lehet, hogy elkezded napi egyszerivel és megnézed egy hónap után az eredményt és ahhoz képest korrigálsz (meg ahhoz hogy hogyan bírod)
Vigyázz! ez egy kétirányú szer, ha a shaket étkezés mellé fogyasztod, akkor hízni fogsz tõle! Üdv: Szofi
Szofi
 


Szofi, koszi az infot, vegulis juliusig akarok lefogyni, szepen lassan de biztosan, es hetente 3x sportolok is egy kicsit. Talan a napi egyszerivel probalkozom majd.
Mon
 


Sziasztok,
Kriszti vagyok, és véletlenül találtam rá a levelezési
listátokra. Nekem is van két gyermekem egy fiú és egy lány.
Õk is elég betegesek voltak, sõt mét a kislányomnak(6 éves)
van egy csúnya gerincferdülése is. Én fõként emiatt próbáltam ki az aloe vera termékeket.Elõszõr a berry nectart
és az ásványi anyagot adtam a kislányomnak.Azóta már kipró-
báltuk a családban szinte az összes terméket,és tényleg
fantasztikusak. Én egy gyermekorvosnál regisztráltattam
magam ,így nagyon sok hasznos dolgot sikerült megtudnom
a termékekrõl is. Ha esetleg tudok valamiben segíteni,
szóljatok nyugodtan.
Kriszti
 


Sziasztok!
Kérdésem, tud-e nekem valaki a lehetõ legolcsóbban Gélt szerezni? Kislányom eddig alig betegeskedett, most meg már a harmadi mandula gyulladása van Karácsony óta. Ráadásul a szeme is kezd begyulladni! Szóval szükség lenne rá, csak ne állnék most ilyen rosszul anyagilag....
Elõre is köszi!
Andi
mandroka68@hotmail.com
 
 


Kedves Andi! Sajnos a legolcsóbb is elég drága (6000 Ft körül van), én a kislányodnak én a First-öt javasolnám. Ez egy pumpás spray, amit a torokba is lehet fújni (le is lehet nyelni) ilyen esetekben csodákat mûvel és nagyon sokoldalú a felhasználása (hámsérülésre, csípésre, égésre is kiválló) és a géllel ellentétben (1 flakon=1 havi adag) ez nagyon sokáig elég és valamivel olcsóbb is (kb. 5000 Ft). Hûtõben kell tartani... Üdv: Szofi Kép
Szofi
 


Szia, Andi!

Kriszti vagyok,nagy valószínûséggel én ma délután megyek a raktárba vásorolni. Megnéztem a mai árfolyamot (281,09) , ami annyit jelent hogy a mai nagyker ára a gélnek 5.647,- Ft.,amit természetesen ezen az áron oda is adok Neked. Ha a kislányodnak sûrün begyullad a mandulája nagy segítséget jelentene a First használata,hiszen az aloénak köszönhetõen nagy a baktérium ,vírusölõ képessége, ezáltal közvetlen torokba fujva,esetleg öblögetve, nagyon jó hatás érhetõ el vele. Ha anyagi okok miatt nem tudnád a gélt megvenni,a KIDS multivitamin is nagyon jó,nagyon sok vitamint,ásványi anyagot,növényi tápanyagokat tartalmaz (ezek a fitonutriensek),ami azért fontos mert nagyon jó hatással vannak az immunrendszerre.
Az e-mail címem: kfekete@gbt.hu
Kriszti
 


Szia Kriszti!

Meg tudnad nekem mondani, hogy a Firstnek mennyi kb. az ara?

Elore is köszi, Diana
diana
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet:

 

cron