Új privát üzeneted érkezett!

Bigacsiga, kösz, hogy szólsz, megvannak a címek is, nemtom miért nem rakta be õket az adatbázisból a progi. Na, majd megnézzük.

Pusz:

Dia
Dia
 


- Super CALLANETICS - DVD anyag
Szétdaraboltan letölthetõ a [url=http://callanetics.uw.hu/" TARGET="_top]http://callanetics.uw.hu/[/url] oldalról. (Rövid útmutató ott található)
Ha valakinek valami nem stimmel, akkor emilezzetek!
Hajrá mamik, legyetek szépek!
 
 


Sziasztok!

Ma jártam a Balance nevû fitnessklubban, csupán érdeklõdés szintjén (ez a IX. ker, Ferenc krt-on van, a Mester u. és Ferenc krt. villamosmegállók között, inkább a Mester u. felé).
Amikor említettem a gyerekeimet, meghogy nem egyszerû mellettük eljárni, azt mondták, hogy náluk is van lehetõség vigyázni a gyerkõcökre, a nagyobbak rajzolgathatnak, amíg a mama kondizik, vagy tornázik. Most még igényfelmérés szintjén vannak, de már most is van, aki viszi a gyereket, és azt mondják megoldható. Még nem próbáltam ki, de ez is egy lehetõség.
Ha valakit érdekel, megkeresem a telefonszámot, fel lehet õket hívni. A torna ára sem igazán húzós, a korlátlan alkalmas havi kondibérlet pedig 3700 Ft, és vannak lépcsõzõk, biciklik, sífutó, stb. gépek (egyedül futópad nincs...)
Pkriszta
pkriszta (pkriszta)
 

 
 

SZIASZTOK
EN MOST VAGYOK ITT ELOSZOR.CSAK EGY TIPP A HARMADIK KER.BEN LAKOKNAK A LAJOS UTCABAN VAN AZ A1 FITNESS KLUBB AHOL MAR PAR HONAPOS BABAKRA IS VIGYAZNAK KEPZETT CSECSEMOSOK MERT A TULAJ CSAJNAK AKI MELLESLEG PROFI AEROBIKOS IKREI VANNAK ES NEKI IS FONTOS VOLT EZT A TEMAT MEGOLDANI ALLITOLAG NAGYON JO A HELY ES DELELOTT NINCSENEK SOKAN ARAKAT SAJNOS NEM TUDOK DE SZANDEKOZOM ELMENNI AKKOR MEGIROM A TAPASZTALATAIMAT UDV: KRISZ
KRISZ
 


Sziasztok!
Talált valamelyikőtök babaőrzős (3év alatti) fitnesztermet? Esetleg ahol még látjuk is egymás a picurral torna közben. Jó lenne ha visszajönnétek az ötleteitekkel!!! Geva! Az Óbuda Gate milyen?
TOPICÉLESZTŐŐŐ
 


Andi jár még erre? Neminditotta ujra a Játszodáját?
 


Ispilángi rózsánakKépSajna Andiról nagyon régen nem tudok semmitKép
Fd
fd
 
 


Szia Topikélesztő!

Igen!!!! III.kerület, Lido fitness. Nánási útról nyílik egy "utca" a Duna felé, a sarkon egy hatalmas bolingbábu hirdeti a Lido komplexumot. Gyermekmegőrzés óvónővel, de bármilyen életkortól. Most indult. Ha cardiózol, akkor egy helyiségben vagy vele, csak szekrények takarják, ha szervezett csopiban stepezel, callaneticsezel, vagy stb, akkor csak az ajtót kell kinyitni, és látod, de a zene hangos szokott lenni egy babónak.
Ha kondizol minden extra nélkül, akkor egy emelet van köztetek

Délelőtt van felügyelet.

Snoopy

KépKép
 
 


BG, köszi az infot!!
Névtelen
 


Sziasztok babaörzös fitness termet keresek a Ix.kerületben 3picim van és nem tudom kire hagyni öket köszi az infokat kati


Torna+ gyerekfelügyelet a MAMAVÁR-ban is!

http://www.mamavar.hu/
aja
 
 


Sziasztok!

Törökbálinton a baba-mama klub is indít ilyen tornát. Hétfő délelöttönként tartjuk 9:30-tól, és 900 Ft. H avalakit érdekel, szívesen válaszolok a kérdéseikre:
mszell@interware.hu

Viki
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: