Új privát üzeneted érkezett!

Sofka, Anyapoc!
Nem, nem vagyok következetes, és csak akkor fütyizek, amikor elkap a "roham". De nagyon fonoman, kíméletesen csinálom; nem is nagyon hagyják, hogy hozzányúljak, úgyhogy nincs könnyű dolgom. Ha a letapadás következménye a fitymaszűkület, akkor ezután még jobban oda fogok figyelni!
Szerintem féléves kor ideális a kezdéshez. Csak egészen finoman, amikor pelenkázod, mintha csak ki akarnád törölni belőle a piszkot, vagy be akarnád krémezni a végét. És mindig egy picikét határozottabban húzd hátra, látni fogod, hogy meddig megy. Nem nehéz, tulképp. pont úgy van, mint a nagy fütyiknél, ott is tudod, hol a határ Kép
Ja, és az enyémek sajna nem macerálják, vagy nem eleget Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Nálunk akkor gáz van. Semennyire sem lehet hátrahúzni, pedig másfél lesz a kissrác mindjárt. A doki aszonta nem kell rángatni kb másfél éves korig. Mert könnyen berepedhet, meg minek. Most akkor kinek higyjen az ember? Kép ÁÁÁÁ. Úgy utálom ezt. Már a szoptatáskor rosszul voltam, hogy mindenki mást mond. Most meg lelkiismeret furdalásom van, hogy elrontottam szegénynek, és majd jól meg kell várni. Jaj.

Külömben meg azt akartam leirni, hogy nagyon jó hétvégénk volt. Megtaláltuk apáék kisautóit, és azzal játszottunk vagy egy egész napig, kint a kertben egy padon. Jó volt.

zsunya
 
 


Kíváncsi!
Nadeilyet! ÉN MÉG LÁNY VAGYOOOKKép
Párom meg soproni, vagy budapesti, ezt nem beszéltük ki még rendesenKép
Csak rokonok vannak ott...

Aminek ma örültem: lánykám odajött hozzám azt mondta "cica", majd elrohant.
Olyan aranyos volt, mert ezt a szót még nem mondta eddig, és így ez a nap bejelentése volt részérőlKép

Fütyisek:
Ha megtaláljátok az erről szóló topikot, akkor leírok oda valamit, de itt nem borzolnám a kedélyeket!
Elöljáróban csak annyit, hogy a dokink az akkor egyévesnek azt mondta, hogy ilyen szépet még nem látott!
csii
 
 

 
 

solya
 
 


http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/279/29984.html
Ide írtam le, erre gondoltál, Solya?
Csi
csii
 
 


1. (némi segítséggel ugyan, de) megjavítottam a számítógépet! Dél körül elinalt a net, semmi nem jött be, a szolgáltató azt mondta, nála minden ok, úgyhogy elkezdtem keresni a bajt. És megtaláltam!!! Aztán már csak ahhoz kellett a szolgáltató, hogy megadja a pontos paramétereket. Így most hipp-hopp, újra itt lehetek köztetek!
2. Találtam egy új rokont! Kép
3. Néha már háttal is értem, mit mond Benedek! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Solya, jó reggelt!
Kép
Kép
Kép
kíváncsi
 
 


Jó reggelt! Kép
Köszi
És hol van Füles? Már én sem találomKép
solya
 
 


Igen Csi, nem ellenőriztem a linket és megint átvert a gép. Ez a nap erről szólt. Kép

De vettünk egy kenyérsütőt!!!! És tökjó és akciós volt és az utolsó előttit hoztuk el! Kép És alig fértem be a kocsiba tőle! Kép
solya
 
 


Solya!
Nem vertek át? Biztos, hogy az kenyérsütő, és nem hűtőKép? Mitől ilyen nagy?

Kíváncsi!
Bibibííí, én tegnap nem csak egy, hanem egy egész csapatnyi rokont találtamKép

Csi
csii
 
 


Csi, Kép
kíváncsi
 
 


Csak nem? Kép

Csi,
nem vertek át! Naaaaaaaagy kenyeret lehet vele sütni. Nagymamám még úgy hívta: kemence. KépKépKép
Nem az autónk pici és a két gyerekülés közé pont nem fért be, így előrébb kellett húznom a magamét.
Most megyek, mert jön a Vészhelyzet. Kép Kis öröm is öröm.
solya
 
 


Szép őszi idő. Séta a Majorban. Zsunyával és Fiapéterrel!! Kép

sofka
sofka
 
 


Ma először úgy tűnt, hoyg Attila szorongás nélkül maradt az oviba, sőt ott maradt a manótornám is, és hazafelé azt mondta, hoyg jó volt az oviban.KépKép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Solya

Nem lehet,hogy szovjet poloska-->alias kombinált szekrényKépKépKép?

Öröm:reggel a fiam úgy tömte magába a rántottát,mint aki soha semmi jót nem evett még életébenKépKépKép!Láthatóan nagyon ízlett neki...
Ezután kétszer ebédelt,egyszer a saját tökfőzelékét,aztána mi fasírtunkból rizibizivel.Tökfőzelék után két körte.Majd 1 óra múlva jött egy túrórudi,egy egész zsemle a boltból hazafelé és vacsorára egy vajas lekváros kenyér.Asszem,ma nem éhezettKépKépKép

Anypaoc

anyapoc
 
 


A 11 hónapos gyerekem zsebkendőbe fújja az orrát!! Azt hittem elájulok, csak meg akartam törölni a nózit, és erre belefújt teljes erejéből! Aztán többször is megismételte, úgyhogy nem lehet véletlen. Nagy mumus lehet ez az orrszívó.
Szombaton a Wellnes-hétvégén voltunk a TF-en, vasárnap pedig egy Gesztenye-ünnepen, ahol bohócok és Kaláka-koncert volt. Szerintem én élveztem legjobban a programot.
Tegnap elkezdődött a Felnőtt Eredményességi Tréning. Annyira jól éreztem magam, hogy hihetetlen.
Ma itt volt a védőnénink, aki nagyon jó fej, és szeretek vele beszélgetni, mert mindig biztat, és együtt örül velem.
kviki
 
 


Lehet, hogy van egy értelmes fiam? Kép Képzeljétek, a legkisebb este, lefektetéskor integet!!! Pedig még csak nyolc hónapos! Ne röhögjetek, tudom, hogy mások félévesen simán pá-páznak, de az én eddigi gyerekeim csak úgy kétéves koruk tájára tudták elsajátítani ezt a stúdiumot Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Tegnap a Majorban nagyon jó volt. Sétáltunk Sofkéval és Marcipánnal, a szinte üres játszón Peti mindent megmászott, és nagyon elfáradt. két és fél órát aludt ez után. Kép

zsunya
 
 


Nagyon édes volt ma a nagyfiam Kép Elmentem pisilni, és közben a kicsi elkezdett sírni. Mire visszaértem, a nagy ült előtte és vígasztalta Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tegnap megtudtam a terheléses vércukorvizsgálat eredményét. Teljesen jó, és a vérkép is szintén. Szóval az elejétől minden nagyon jó. Nagyon örülünk!Kép
nikie
 
 


Elaludtak nélkülem. ?! Kép
és úgy kifárasztottam magam egy kiadós sétával a szemerkélő esőben, hogy csak na! Kép
Végre.
solya
 
 


ELINDULT a 10 hónapos kislányom.

Édesen tipeg, és akkor a legbájosabb, amikor kezébe vesz valamit fogódzkodó képpen és azzal sétál. Ja és önállósodik, zokon veszi, ha valaki megfogja a kezét, hogy segítsen.
gigóca
 
 


Gigóca Kép. Levi hogy van?

zsunya
 
 


MA volt az első szülői értekezlet az oviban, és biztos vagyok benne, hoyg jól választottam ovit, és ovónőket. NAgyon jó fejek, kulturáltak, igényesek és nagyon -naygon kedvesek.
És ezen a héten a fiam is szeretett már oviba járni! NAgy kő esett le a szívemről!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsuzsa, már mi is választottunk(vagyis inkább kinéztünk) ovit, pedig még meg sem születettKép Sőt az újonnan felvett óvónénikkel is találkoztunk, igaz csak véletlenül.
Végre egy olyan hely, ahol tuti biztosan jó lesz a picinknek kb.4 év múlva. Bár addig még sok minden történhet.
Ma nagyon örültünk annak, hogy végre lecseréltük a Pc-nket.
Ja és ma lenne a dédnagyapám 107 éves!
nikie
 
 


Nem akarok nagyon Off lenni és elrontani a topik hangulatát,de kicsit letört lettemKépKép
Talán hallottátok,hogy itt Veszprémnél múlt vasárnap volt egy nagy baleset,egy kamion letarolt egy opelt,amiben 5-en égtek benn.Most olvassa a férjem,hogy egy 3,5 éves kisgyerek maradt árván.....Teljesen magam alatt vagyok,egyszerűen nem tudok ezzel mit kezdeni.Az ilyen értelmetlen halált nagyon nehezen tudom feldolgozni.És hogy mit kell elszenvednie annak az apróságnak...

Sajnálom,ha elrontottam vkinek a kedvét,de muszáj volt kiírni magamból.

Anyapoc

anyapoc
 
 


Anyapoc,
hallottuk a hírt a rádióban, minket is nagyon megdöbbentett! Esélyük se volt elkerülni a balesetet, mert ahogy hallottuk, a lámpánál álltak, így még a kormányt se ránthatták el! Kép
Szörnyű a kicsinek! De azt nem szeretem ilyenkor, hogy ezt megírják az újságok, de azt már nem, hogy mi lesz most vele, hogy vannak-e rokonai, akik vállalják a nevelését, vagy a gyámügy veszi gondozásba??? Azért talán erről is írhatnának, hogy megnyugodhassanak valamelyest a kedélyek.
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi

Igen,sajnos az már nem hírértékű,nem nő az újság olvasottsága.
Annyira nem tudom magam túltenni rajta,mert folyton az jár az eszemben,hogy mennyire keresheti a szüleit az a kis csöppség,mit mondhtanak neki,hogyan tudja a hiányukat elviselni.Hiszen az én egyévesemen látom,mennyire örül nekem,amikor hazajövök a suliból!
Egyszerűen nem tudom elfogadni,hogy ilyen az élet.Hogy ennyin múlik...KépKépKépPróbálok nem gondolni rá,mert majd' a szívem szakad meg.
anyapoc
 


Sziasztok !

Engem is nagyon lesújtott a hír. Ahol éltünk albérletbe, ott is egy olyan család lakott, akik balesetben meghaltak, a két szülő és a nagymama, a két gyerek maradt életbe csak Kép
A másik nagyszülő vette magához, de csak a pénz miatt, különben soha nem tartották a kapcsolatot Kép
A gyerekeknek nem engedi, hogy emlékezzenek a szüleikre, úgy van vele, hogy már nincsenek, ezért felejtsék el örökre ..... szegények nem is sírhanak, csak este a párnába fúrva a fejüket sírják ki magukat.

A napokban beszélgettem egy lánnyal, 4 éves volt, mikor a szülei meghaltak autóbalesetben, kérdezgettem, hogy hogy élte meg...stb. Azt mondta, hogy még pici volt , s már nem is emlékszik a szüleire. S baleset után nem volt semmi gond.
Hát nem tudom...az én gyerekeim is nagyon örülnek, amikor hazajönnek pl. a suliból és találkozunk, vagy akár csak reggeli ébredéskor.
Remélem annak a pici apróságnak van olyan a rokonságba, aki magához veszi és sajátjaként felneveli .

Sziasztok

Szilvy
Szilvy
 


Nekünk volt tegnap is sokjó, meg ma is. Gyuzsuéknál voltunk tegnap. Jól átterveztem a szuper lakásukat a fejemben négy szobássá. Kép
Ma meg torna, takaritás, dédilátogatás és este suli. Szóval szép az élet. Tessék vidámakat is irni, mert eredetileg azért van ez a topik, hogy feldobja a rossz kedvünket.

zsuny

zsunya
 
 


Sok jó is történt az elmúlt napokban. vAsárnap moziban voltam és találkoztam egy volt tanítványommal. Hétfőn nagyon jó vita alakult ki az óráimon az esti gimiben. Kedden nálunk járt zSunya és Péter, és a kicsik jól elvoltak, mi meg jót beszélgettünk. (zsunya! És hogy tologattad át a falakat? én is ezt játszom, nem mintha nem férnénk elKép)
Ma végra eljutottam a könyvelőhöz mindenféle függő ügyeket rendezni, utána itthon nyugis délelőtt a Gergővel. (du. munka, ehhez most nincs kedvemKép)
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Lányomnak (3,5), Kalinak vasárnap mutattam, hogy kell "K" betűt "rajzolni". Tegnap délután meg magától rajzolt egyet. "Anya, ugye így kell?" Kép
Az elmúlt pár reggel ébredés után azonnal kiosont a wc-re pisilni, nem szólt nekem, hanem elintézte egyedül Kép
Vasárnap reggel a párom és a lányom főzött krumplit. A párom pucolta, Kali meg a kiskéssel vágódeszkán darabolta, és persze a lábosba vizet is tett. Ja, és a fedőt is ő tette rá a lábasra. Kép Egyre többet segít a konyhában.
Nálunk ez történt.
ttati
titati
 
 


Kaptam ma nagyon-nagyon sok Pickwickes teafilter zacskóját a kolleganőimtől. Kb 400 db-ot!!!!
Igazi meglepetés volt a mai napon. Most már csak valakitől sok-sok időt szeretnék kapni, hogy ezt a mennyiséget fel tudjam dolgozni dísznek és miegymásnak.

Zsóci

Kép
zsóci
 
 


Gyuzsu! Elküldtem mélben, jpg.

zsunya
 
 


Na, ez nem ér!!! Kép
Persze, ha a hölgyek itt (ott) egymással doszt találkozgatnak, akkor szépen és jól emúlik az idő, meg jól örülnek is egymásnak, itt meg a Babaneten pang minden vita!
Nahát ilyet! Kép
Nekünk meg csak csorogjon a nyálunk, ugye??? Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


KÍváncsi! Amint hazaköltöztök, feltétlenül át kell sétáljatok hozzánk, esetleg trolival , ha elfáradtatok a költözésben!KépKép
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Kép
Zsuzsa, megkaptad, milyen?
Jelentem akkorajót főztem tegnap, hogy ejha. Egyrészt paradicsomos húsgombócot a nagyevő pasiknak. Akik be is zabáltak dicséretes módon Aztán pulykaragut mára jó fokhagymásan. Ez utóbbiból joghurtos almás kukoricás saláta lesz, ami salátalevelekre fog heverni mig be nem zabálom. Kép

Ilyenek vannak errefelé.
Pusz
Zsunya

zsunya
 
 


Egy tegnapi örömöm:

A nagyobb farkat csinált a kicsinek a pelenkájára csipeszekbölKépKépKép.
Tudom, nem nagy dolog, de annyira nevettem, hogy még sirtam is!!!

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


BesztiKépKépKép
Zsunya! Nem semmi térlátásod van, én amikor itthon kísérleteztem az alaprajz elkészítésével, akkor sem jött össze! Amúgy tetszik! én is kitaláltam már egy variációt: KOnyha helyére fürdő+wc, fürdőböl nyitott konyha, kamra +wc-böl zuhanyfülke +wc a fiúknak ha nagyok lesznek.
mOst már csak pénz kéne az átszabáshoz!
Amúgy: nyaminyami!

KÉpzeljétek, a fiam ma az oviban olyan édesen vigasztalt meg egy síró kislányt, megsimogatta, megpuszilta és még az új mentőautóját is odaadta neki! Egészen meghatódtam!
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Én annak, hogy hipp-hopp el tudtam intézni az új lakcímkártyáinkat. És mivel az ügyfélszolgálaton volt csúszda és rajztábla is, Luca kifejezetten élvezte az ügyintézést.KépKépKép
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Hol van ilyen ügyfélszolgálat? Én is oda akarok! Kép

zsunya
 
 


Ma a puszta ittlétemnek örülök Kép
Jamina
jamina
 
 


Én annak, hogy Jamina visszatért hozzánk.


Gigóca
gigóca
 
 


Szia Gipszes-kezű!!!
Végre ittKép
Majd annak is örülni fogsz, hogy milyen sokan keresgéltek itt folyamatosanKép!
Csi
csii
 
 


Jamina!!! KépKépKép
Újra a körünkben, hihetetlen! Kép
Na aztán mesélj ám, miért nem láttunk, és mit hagytunk ki!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Zsunya! XI. ker. önkormányzat.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Ahhhh, már megérte néhány hetet kihagyni Kép
Kíváncsi, majd írok levélkét, ha végre le tudok akadni Kép Most megyek a Szalvéta-maffiás topikba Kép
J.
jamina
 
 


Voltunk Sofkánál. Megdajkáltam a tündéraranyos fiacskáját, megettük az istenifinom sütit amit sütött, megcsodáltuk az álomszép házát a nagyszerű kerttel és remek játszótérrel ami a kertjükben van. További remek dolgok is történtek, de azzal nem untatlak titeket.

Sofkához meg igyekszem jövő héten is elmenni, annyira jó náluk. Kép

Elégedett Zsunya egy palacsinta-hegy mögül

zsunya
 
 


Zsunya! Micsoda szerencse, hogy ez nem a fogyi-topik!
Vendégeim voltak délelőtt: Egy nagyszemű felfedező az anyukájával. És csodára örülök hogy eljöttek hozzánk, bármennyire is a város pereme ez a vidék. Gyertek bátran máskor is!
És Orsi ma nem hisztizett!!! (Nagyot nem.)
sofka
sofka
 
 


Megjártam három gyerekkel a kikát (vagy Kikát?), és megrendeltem két tízfiókos komódocskát. Már hihetetlen régen vágytam ilyenre, és most tessék, a vágy tárgya, harmadáron. És nem volt tömeg, és nyertünk 1000.- Forintos vásárlási utalványt szerencsekeréken (sose szoktam ilyesmibe beszállni, de mit meg nem tesz az ember, hogy jól szórakozzon az aprónép!). Sőt, lepedőt is vettünk, gumis fajtát, db/250 Ft.
És mindezt egyedül, a hárommal.
Büszke vagyok magamra.
sofka
sofka
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: