Új privát üzeneted érkezett!

Kíváncsi,köszi a köszöntést! Tényleg egy kezdő pöcök vagyok! Kép
Randim volt tegnap,feltöltött enrgiával és
egy csomó mindenre ráébresztett.
Tulajdonképpen tegnap kellett volna írnom, hogy jó napom volt...bár a randi hajnalig tartott, így aztán a mai nap is jól sikerült! Kép
Ma vettem egy új táskát magamnak. Már régen kinéztem és ma meg is vettem. (A jövő heti fogtömésem árából. Kép Mi lesz a fogammal? Hmm...hmmm.)
pöcök
pöcök
 


zsunya, én meg ezért utálom az állatos filmeket. (Nem természetfilm). Mert hiába tudom, hogy nem igazándiból lövik le, de valahogy mégis...
sofka
sofka
 
 


Tegnap el is felejtettem,hogy vettem a kisebbiknek egy csinos őszi cipőt, és magamnak is egyet leértékelve!
A nagyobbik ma olyan lelkesen pakolt velem, olyan aprólékos gonddal szedegette a lakást beborító játékaiket, hogy ihajja. NAgyon édes volt. ÉS ma mindkét gyerek (a kicsi isKép) saját magán porszívó-orrszívózta az orrát. A kicsinek még a nyelve is kilógott az igyekezettól, hogy beletaláljon a megfelelő nyílásbaKépKép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 

 
 

Azt mondták, max. 19 fok lesz, felhős ég, egész nap eső, Kép erre egész nap ragyogó napsütés, rövidujjús meleg és még vendégségbe is megyünk! Kép
solya
 
 


Sziasztok!
Szia Pöcök!
Most akkor a bársonytatyón kívül megvetted a műbőrt is? Persze, hogy volt rá pénzed, hisz én fizettem a randin a Bambit!!Kép
Jó történések a hétvégén:
Szüreteltünk apukámnál, jó volt a hangulat.
Randiztam a barátnőmmel, hajnali fél 3 után estem haza.
Ma nem kellett főznöm, hazafelé jövet étteremben ettünk!
Márti
Márti
 


Sziasztok! Hát lóg a nyelvem a lótás-futástól, nagyon mozgalmas hétvégénk volt. (Azért szerveztem ilyenre, mert kicsit bosszantott az anyóspajti, dehát muszáj együtt élnünk vele. Nagy hidegben be szokott költözni a városi lakásába, és csak hétvégén jön ki). Tegnap elmentünk a Szeptemberfesztre, nagyon jól éreztük magunkat, Enikőt alig lehetett levakarni a körhintáról, és visított, amikor az ugrálóvárban lejárt az 5 perce.
Ma pedig a Nyelvparádén voltunk a férjemmel kettesben, a gyerkőcökre a szüleim vigyáztak. Azért mentünk el oda, mert januártól szeretnék beíratkozni angolra, és kellett keresnem egy minden szempontnak megfelelő tanfolyamot. Zsunya, köszi, hogy erőt adtál ehhez a döntéshez azzal, hogy Te is suliba jársz gyereknevelés mellett.
A szüleimtől két gyönyörű szobanövényt kaptunk házassági évfordulónkra! Azt hiszem Tillandsia a neve.
Enikő már tudja a nevét, és lépten-nyomon bemutatkozik (2 éves)!
viki
 


Olyan gyönyörű helyen voltunk a hétvégén, hogy még most is nyalogatom mind a tíz ujjamat! Kép
kíváncsi
 
 


Kíváncsi! Hol voltatok? Kép Én is nyalogatnám az ujjaimat!
Márti!
Márti
 


Márti,
Salzkammergutban jártunk, ott van egy csomó tó egy rakáson, azokból néztünk meg párat. Különösen az első tetszett, a neve Traunsee, álomszép az egész, meg az utolsó, a Mondsee, mert az annyira Balaton-hangulatú volt.
El is határoztam, hogy a Traunsee-t a környező hegyekkel együtt hazahozom, ha majd hazaköltözünk, és úgy nagyjából a Gödöllői dombság helyére teszem le, jó lesz?
Csudára élveztük a hétvégét, mert képzeljétek, még meg is lehetett fürdeni a tavakban - nem mondom, az egyik vize meglehetősen "friss" volt, nem tudom, volt-e több, mint 18 fokos. Ugyanakkor alig volt turista, mindenhol nyugi és utószezoni, már-már októberi hangulat. És micsoda hegyek mindenfelé!
Na jó, nem ömlengek tovább. Remélem, ti is eljuttok oda! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Vasárnap megsértettem de úgy istenesen valakit,akit ugyan nem akartam, de aki annyi gondot, bánatot okozott már nekem, hogy ihajj!
Szóval a sarkamra álltam és beolvastam. Megbántottam. Megbántódtam én is.
Pedig olyan hülyeségnek tartom, hogy mindketten nyalogatjuk a vélt/valós sebeinket és várakozunk.

Ami nagyon jó a mai napban, hogy asszem túltettem mára magamat az egészen.
Tisztán látom a helyzetet és keresni fogom őt azért, hogy befejződjön a durcáskodás, de az elveim mellett kiállok.

Nekem is egy Salzkammergut-ot! De jó lehetett!Kép Kép
pöcök
pöcök
 
 


Pöcök!
Csak nem? Sógornő?
Márti
Márti
 


Itt volt nálunk Zsunya FiaPéterrel.
Gyerkőceim meg én nagyon örültünk nekik, és jól éreztük magunkat.
Remélem ők is.


Gigóca
gigóca
 
 


Igenigen! Kép Mi is.
Vasárnap meg Gyulai Zsuzsáékkal találkoztunk. Az is nagyon jó volt. Holnapra is van tali meg csütörtökre is. Úgyhogy nekem nagyon jó mostanában. Ma még este vendéget is fogadunk. Már szépen összepakoltam meg kitakaritottam. Szóval rendes vagyok mint nagyon. Kép

Mikoo jársz erre? Irtam mélt és nem válaszolsz. Kép

zsunya
 
 


Megcsinálták úgy az órarendemet,hogy nincs első órám!!!KépKépEnnek örömére ygermek korábban kelt ,mint valahaKépKép!

Eltelt az első hét,és én még élek...ez sem egy utolsó szempont...Kép

Ma az összes virágot megszagoltuk az utcán a városba menet a pici fiammal,aki nagyon élvezte,hogy anya nagy pfüüüü-ket mondott minden szaglintásnál!Kép

És láttunk csicsillát,többféle papagájt,pintyeket,sok halat és tengeri malacokat!Kép

És a fiamnak ma először adtam egy túrórudit és csak falta és falta és faltaKép!

És még egy csomó apró öröm,amit fel sem tudok sorolni!De jó,hogy így kezdődött a hétKép!


Na meg hogy ma csak órám volt!!!

Anyapoc,aki puszil mindenkit!

Ui:Zsunya,nekünk is van dömperünk,meg bébitaxink is,de azokat csak térdelve hajlandó tolniKép!

anyapoc
 
 


Zsunya, Anyapoc, de jó, de jó!!
Lomtalanítás van, és reggel találtunk egy járókát. Amolyan régimódi, nagyobbméretű, tömörfa darabot. Holnap összeszerelem fiamnak, remélem kedveli a nosztalgikus bútorokat.
Marcipán evés közben rendszeresen rámnéz, és bűbájosan gőgicsél. Olyan, mintha szerelmes szavakat suttogna.
Kitöltöttem a tb-nek a gyed kérelmet. Hogy miért nem lehetett ezt egy füst alatt még tavasszal lerendezni?
És vett a férjem egy ÚJ akkumulátort az autóba, így végre ki tudok jutni a km-es körömből.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek milyen mesés dolog történ most este hazafelé jövet. A kispesti villamosra szállok fel. A vezető elkezd csöngetni, de mivel látja, hogy beakadtam abbahagyta a sürgetést és azonmód felszólította az utasokat, hogy LEGYENEK SZÍVESEK SEGÍTSENEK A KISMAMÁNAK!!! Hát én hazáig vigyorogtam, hogy ilyen létezik??? Az biztos, hogy széppé varázsolta a napomat, ami baromi fárasztó volt, de ez a csöppnyi gesztus nagyon jól esett. Hihetetlenül jólKépKépKép

Kívánok mindenkinek hasonlóan kedves bkv vezetőt!!!

sasha

Kép
sasha
 
 


Ez a hét a találkozások hete. Az előbb felhivott egy babás barátnőm, hogy többekkel találkozunk, akikkel már rég. Sétával egybekötött süti-kávé parti. Egésznapos vidámság. 5 anya 5 gyerek. Kép

Ma meg paprikáskrumpli.

zsunya
 
 


Ragyog a fürdőszoba! Kép
solya
 
 


Ma van a házassági évfordulónk! A harmadik! Kaptam virágot, hurrá! De nem sikerült megszervezni a vacsi+mozit. Bár öröm az ürömben, hogy úgyis horkoltam volna a film alatt, mert ma baba-mama tornán voltunk, most először, és alig tudtam összekanalazni magam. Szerintetek belejövök?
Egyébként vacsiról jut eszembe: a tévében valami beszélgetős műsorban bemondták, hogy ritka dolog, ha valaki élete párjával együtt balkezes. Úgyhogy telefonáljanak az ilyen furcsa párosok. Mivel nálunk két balkéz a felállás, betelefonáltam, és nyertem egy vacsorát valami reformétteremben. Úgy örülök! Bár még nem hívtak vissza az étteremből.
És még egy öröm:tegnap csodálatos félórát töltöttem a napsütéses tornácon egy jó könyvvel és kávéval a kezemben.
viki
 


Ma felavattam a hordozókendőt, és csodák csodája, működik. Sőt, a fiam olyan jól érezte magát, hogy miután hazaértünk, vidáman eljátszott a járókában még vagy egy órát. Hurrá!
sofka
sofka
 
 


Kibékültünk...

pöcök
pöcök
 


Kibékültünk...

pöcök
pöcök
 


Csak egyszer békültünk! Kép

pöcök
pöcök
 


A legkisebbik ugrifülesem ma megevett két pohár almapépet kanállal! Aztán kidőlt...Kép
kíváncsi
 
 


Ma nem vettem be Xanaxot.
viki
 


Voltam ma az új sulimban. Nagyon jó volt. Olyan előadók vannak akik nagyon szeretik azt amiről az előadást tartják. Lelkesitő és közvetlen a légkör. Teljesen fellelkesültem. Kép
Itt volt a barátnőm bébiszittelni. Ő meg a Petitől volt elájulva, hogy milyen jó gyerek. Peti meg csábosan vigyorgott rá. Kép
Anyukám meg felhivott, hogy beüzemelte a cserépkályhát és most ott ül egy teával és csak mi hiányzunk. Kép Ez is nagyon jól esett.

zsunya
 
 


Viki, éljen!
Zsunya, ez a cserépkályhás dolog valami csoda lehet.
Kíváncsi, ez igen.
Ma leginkább annak örültem, hogy középső gyerekemet végre ágyba gyömöszöltem. Megveszekedett hangulatban volt, kihozott a sodromból. Meg az is jó volt, hogy apa végül megfürdette a kicsit. Pedig mikor érdeklődtem, fáradtságra, kézfájásra hivatkozott. Mikor azonban meghallott a csatazajt: Te vetkőzz már, te meg szórakoztasd a kicsit, nem, még nem te fürdesz. (Tudnám ki ordít ilyenkor olyan baromi rondán? ) Bejött, és egyet levett a vállamról. Egy meg önállóan intézi.
sofka
sofka
 
 


Hogy Ti örültetekKép
solya
 
 


Solya, Kép
kíváncsi
 
 


Annak örültem, hogy szépen sütött a nap, és sétálva mentem a lányokért. Igaz kicsit elfáradtam, de olyan jól esett ez a szép őszi idő. Pláne így, hogy a tavasz kimaradt.
sofka
sofka
 
 


Kitakarítottam a fürdőszobát! De úgy istenigazából! Ettől most tisztára boldog lettem!
Tegnap vettünk új szemetest is a fürdőbe (narancssárgát), meg ugyanolyan színű szappantartót, fogkefetartót. Szép lassan kezd átalakulni a fürdőszoba zöldből sárga-narancssárga-pirossá. Vad, mi?! Kép Már "csak" a csempét, meg a járólapot kell kicserélni.
Márti
Márti
 


Sasha, hol vagy? Minek örültél?
sofka
sofka
 
 


Megnéztem Eszterházyt a Duna TV-n! S közben ki is vasaltam! Kép (Igaz, ezidő alatt Benedek kihúzta két kazettából a szalagot Kép)
kíváncsi
 
 


Hali!

Vettem a gyereknek a turiban egy átmeneti kabátot. Vízlepergtős meg minden, csak a kapucnija nincs. Attól még azért örülök neki. 98-as... Lehet még tavasszal is jó leszKép Bár most kb 80 cm a lurkó...

Köszi Sofka a kérdésed, fentebb írtamKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Végre sikerült a férjemnek egy olyan nadrágot venni, ami tényleg tetszik neki. Válogatósabb, mint én!
És eljutottam odáig, hogy megcsináltam a keksztekercset, amit már hetek óta akartam.
Ez a nap tényleg jó!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mai öröm (külön Csinek ajánlva):
Kisfiam nézegetvén a képen lévő 3 csacsit azt mondta, hogy "csi" KépKép.
milla
 
 


Milla!
KöszikeKép
Csak halkan jegyzem meg, hogy valakinek a dede nem a csacsira asszociál velem kapcsolatban, hanem a csillagraKép
Bibibííí!
Csi
csii
 
 


Átrámoltuk a szobákat. A gyerekek megkapták a melegebb és nagyobb szobát, mi pedig átvackoltunk ide. Kép Még korántsem végeztünk, de már nagyon örülök a szobacserének! Kép
solya
 
 


MA voltunk a gyerekvasúton és a kicsi babakocsi nélkül jött, pedig még az erdőben is sétáltunk!
Igaz a rongyiját végighúzta Hűvösvölgyön Kép így hazafeléa járműveken néhány döbbent tekintetet is kaptunk, hogy minő koszt szopogat az a gyerek, de ez őt nem zavarta. MInket sem.Kép
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Apa elvitte a gyereksereg bagyobbik részét kirándulni Esztergombába (Orsi). És nem kellett ebédet főzni, pizzáztak, és nekem is hoztak kaját.
Elfelejtettem írni, hogy csütörtökön meg kaptam miapánktól rózsát. CSerepeset, hogy jól be tudjam osztani. Kép De mégis virág.
sofka
sofka
 
 


Ma találkoztunk először az egyik anyukával és babájával, akivel együtt szültem. Jó délutánunk volt. Máskor is össze fogunk hozni talikat.
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok, csatlakozhatok?

Délelőtt annak örültem, hogy babakocsi nélkül két óra alatt megjártuk az utat a piacra meg vissza (piac innen kb 15-20 perc gyalogGergő nélkül).

Délben a fincsi ebédnek örültem, amit párom hozott (mosogatás is megúszva!).

Délután pedig az volt klassz, hogy nem keltettek fel a fiúk (párom+Gergőm), mikor egy székre+egy hokedlire eldőlve beszunyáltam.

Szép napot mindenkinek, tök jó ez a topik!!!!!!!

Niki
KranzNiki
 


Niki, a net hozott közöttünk, sok szép örülni valót!
sofka
sofka
 
 


Niki, a net hozott közöttünk, sok szép örülni valót!
sofka
sofka
 
 


Bocsi, csak egyszer!
sofka
 
 


Niki! Nekem is Gergőm (is) van (pontosabban Gergely), lassan 20 hónapos. Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Ma reggel arra ébredtem, hogy a kétéves kisfiam simogatja és puszilgatja az arcomat.Nagggggyon fincsi volt, úgy meghatódtam...
ameme
 
 


Ujabb ataludt ejszaka, nalam is, lanyomnal isKép
afonya
 
 


Megint felfedeztem Dést. Kép
Kész a lakás, minden csillog-villog, és szuper lett a gyerkszoba! Kép
solya
 
 


Megint nőtt a pocim, ez a mai örömöm, de ez mindennapos örömKép Ja és a férjem tegnap érezte először a rugdosást, mocorgást odabenn, ahogy rátette a kezét a pocimra, és azóta mindig érezni akarjaKép Én már egy hete érzem, de a párocskám korábban nem tudta kifogni a megfelelő időt, akkor nem rugdosott, amikor ő akartaKép
nikie
 
 

Vissza: Életmód

Jegyzetfüzet: