Új privát üzeneted érkezett!

Segítsetek! Iszonyúan begyulladtak a szörtüszöim, nagyon csúnya. Mit csináljak? Tud valaki valami jó tanácsot? Ki foglalkozik ilyenekkel? Bőrgyógyász, kozmetikus? : (
sziszo80
 


Melyik testrészen? Ott ahol szőrtelenítesz, vagy az ép szőröknél?
Írj bővebben!
Dove
Dove
 


Szia Dove
A szörtelenítés helyén, főleg a comb belső részén meg a bikinivonalon. Írtó gáz tök gyulladt meg nem is akar elmúlni. Én persze rögtön elkezdtem nyomkodni szóval mostmár tiszta seb vagyok...Kép Kép. Kb két hete voltam kozmetikusnál de azonkívül, hogy talán fel lehetne szúrni, de szerinte az sem megoldás nem mondott semmit (akkor épp nem nyomkodtam már egy ideje és talán nem volt "annyira" csúnya)
sziszo80
 

 
 

Sziszo,
bőrgyógyászhoz, de azonnal! Kozmetikusnak ne engedd, hogy hozzányúljon!

Zsóka
 
 


Csatlakozom Zsókához. Dokihoz azonnal!
Vagy a kozmetikus szúrt el valamit, vagy az a szőrtelenítési módszer nem jön be neked, amit ő használ.
Régóta szőrteleníted azt a testrészt, vagy most először?
A gyantázás után a visszanövő szőrök nem tudnak utat törni maguknak a heges, megvastagodott bőrön, ezért gyulladnak be gyakran. Vagy valami fertőzés történt a gyantázás közben-után. De akkor szerintem azonnal jelentkezett volna a gyulladás.
Amíg nem jutsz orvoshoz, kamillázd, fertőtlenítsd, amelyik váladékozik, esetleg Neogronarmonnal kend be vékonyan. De minél hamarabb menj bőrgyógyászhoz!
Jelentkezz, ha megtudtál valamit!
Dove
Dove
 


Köszönöm lányok!
Sziszo
sziszo
 


Köszönöm lányok
Sziszo
sziszo
 


Szia Sziszo,

Nekem is pont ilyen volt jó sokáig, bőrgyógyász se tudott ezzel mit kezdeni. A megoldás a borotva.

Próbáld meg bőrradírozni heti 2x, az segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, és talán könnyebben kibújik a szőr.
Vendég
 


Sziasztok!
Tudtok-e valamit a várandósság alatti változásokról?Nekem nem lett több a "Sir"-ökből, inkább hosszabbak lettek:pl a hónaljban,bikinivonalban.Talán csak kinyúltak-nem tudom..Helyreállhat még az előző állapot,vagy essek neki..?Érdemes várni?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok

Azt szeretném kérdezni tőletek , hogy terhesség alatt lehet e géppel epilálni , attól félek hogy a babán látszani fog valami. Előre is köszi.
sziasztok
 
 


sziasztok

Az ügyben szeretnék érdeklődni hogy terhesség alatt lehet e géppel epilálni? Nem e fog meglátszani valami a babán.? köszi sziasztok.
 
 


Szia Emerita!
Ezt úgy értsem, hogy a hasadat akarod epilálni?Edit

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Kedves Emerita!
Lehet,hogy ez segítség lesz.Ha a hasad a kényes terület,lehet hogy érdemes lenne várni,vagy depilálni,ha a bőröd nem érzékeny a krémre.Mindenesetre kérd ki nőgyógyász v bőrgyógyász tanácsát:akár itt az informeden,csak regisztráld magad.Edit
http://www.informed.hu/eletmod/wellness/beauty?article_id=41925&highlight_text=s zőrtelenítés hason&prk=89875976

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szia Edit.

Nem a hasam , a lábam lenne a kényes téma. Csak azt hallottam ha terhes vagy a gyereken minden meglátszik és ezért nem merem használni a gépet.
De azért köszi hogy irtál.

szia.
 
 


Emerita!Ez babona,ennek semmilyen tudományos alapja nincs.Kár ilyennel stresszelni magadat.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Emerita!
Hidd el, már nagyon sokan szőrtelenítettek eddig is (gyantával és géppel is) és a gyerkőcön nincs nyoma Kép.
Már írtam én is, hogy ez csak babona Kép.
Üdv, Virág
 
 


Szia Virga.

Én elhiszem, csak közben Edit is válaszolt és én csak megköszöntem neki. Azért örülök hogy ilyen segítőkész emberek is vannak. köszi.

Sziasztok.
 
 


érzékeny börüeknek egy tipp:
van egy férfiismerösöm,aki sokáig kinlódott a borotválkozással,minden módszertöl kipattogzott,gyulladt a böre.Neki azt ajánlotta a börgyógyász,hogy arcmosás után törölje át a borotválkozás utáni arcszesszel,fertötlenitve igy a bört.Borotválkozás után már ne használjon alkoholos cuccot,csak börnyugtató krémet.Azóta nincsenek problémái.
Érdemes kipróbálni,lányok:-) lemosás,fertötlenités és kezelés után már csak börnyugtatás.
 


érzékeny bőrüeknek mégegy tipp:
Használjatok parfüm mentes cuccokat fürdéshez, tusoláshoz. Gyógyszertárban is lehet kapni, és nem drágább, sőt valamelyik olcsóbb, mint a márkás parfümös cuccok. Sampon is van.

Üdvi.

Évi
 


Lányok!
Van valami ötletetek hogyan lehet tartósan "bajusztalanítani".Na nem olyan vészes a helyzet,de jobb lenne nélküle!Kép
A hideggyanta semmit nem ér!(Anaconda:Kán kán)
Nem mindig jut el az ember kozmetikushoz,sajna..

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde,
éppen pár napja láttam a DM-ben klasszikus, melegíthető gyantát is, talán érdemes kipróbálni. A márkára nem emlékszem, csak arra, hogy az ára nem volt húzós.

Sok sikert,
üdv
Kriszi
 
 


Kösz a tippet Kriszi.Remélem majd nem maradok úgy.Mármint,hogy le tudom szedni.KépA kozmetikus is okozott némi fájdalmat,de hát neki fizettem érte.Igen,tudom :a szépségért meg kell szenvedni..KépE.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde!

En egy feket haju lany vagyok,es sajna nekem is vannk pihek a szam felett.KépEn mar evek ota csipesszel szedem.Kicsit faj de hozza lehet szokni,vegul is ingyen van.Nekem meg soha nem nott be a szor a bor ala a szaj folott.Viszont gyantatol igen.

szerintem kiprobalhatod.Sok sikert!
 


Vanilla!Köszi hogy írtál.Majd látjuk..Próbálkozom..és ami majd beválik.KépNem túl macerás egyenként tépkedni?Úgy értem sikerül mindet kiszedni?

Szerencsére nekem nem igen csattogott ki a bőröm gyantázás után,mert a kozmetikus bekente vmi zöldes-mentolos krémmel,amit másnapig nem szabadott lemosni.Sajna nem tudom mi a neve,meg azt sem hol lehet kapni.
Esetleg valaki?..KépÍrjon léccciiiiiiiiiii!

Mi van az epilátorokkal?Nem lehet megpróbálni azzal esetleg, amit a lábra használok,mit gondoltok?Van valakinek erről tapasztalata?E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Hello!Megszereztem a kenőcs nevét:Lorinden T.Gyógyszertárban kapható.Gyantázás után orr alatt be kell kenni,másnapig nem szabad lemosni.Eredetileg allergiára való,de erre is jó.Bye.E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! Elég érdekes helyeken kezdtem el szőrösödni az utóbbi időben, voltam is bőrgyógyásznál, és azt mondta h a fogamzásgátló okozta, ajánlotta a Diane-35... Nos utána néztem, és hát naggggyon rosszat és nagggyon jót is hallani róla. Háziorvosom a soksoksok rossz miatt egyáltalán nem ajánlotta, a nőgyógyászom viszont pont ma simán fel is írta, h akkor váltsunk erre, és majd meglátjuk h kihullik-e az összes, vagy 2x annyi lesz.. No köszi, de semmi kedvem kísérletezni, ami van az éppen elég sok, hát még ha bebukom a dolgot és 2x annyi lenne.... Szép.. Tehát a kérdés az lenne, h szedett-e már valaki ilyet, vagy esetleg tudtok valamilyen tanásot adni?

Előre is köszi!
 
 


Szia!

Évekig (6) én is a Diane 35-t szedtem. Tavaly, szülés, aztán szoptatás után megint irattam fogamzásgátlót, és az orvosom mondta, hogy ezt a fogamzásgátlót nem szabad ilyen sokáig használni. Én annak idején a nagyon pattanásos arcbőrömre kaptam, de senki nem mondta, és nem is kérdezte senki mióta szedem, és hogy nem szabad sokáig szedni. A pattanások viszont elmúltak. Több szőröm pedig nem lett tőle. Úgyhogy szerintem ez nem lehet probléma.
Szerintem kérdezd meg a fogamzásgátlóról a nőgyógyászodat, hogy ez kiválthatja-e a szőrösödést.

Szia:
Andi
 
 


Szia Andi!
Köszönöm a válaszodat! Amúgy nekem se mondott senki semmit a Diane-35-ről, amit tudok azt mind a netről tudom. Sajnos. Pedig olyan durvaságokat olvastam h egyes országokban be is tiltották vagy éppen akarják, mert bizonyítottam májrákot okoz, ill májkárosodást, és ezért van az, h asszem 2, vagy 1 évig lehet maximum szedni. Sajnálom h ezt neked nem mondták el, de az az igazság h én kérdeztem (pont ezek miatt) a nőgyógyászomat, hogy nem nagyon erős ez a gyógyszer, meghogy biztosan ez kell nekem?? De nem mondott rá semmit, csak annyit h ezek előnőrizve vannak... Meg amit már írtam, hogy vagy megoldja a szőrösKép gondjaimat, vagy még több lesz tőle, dehogy ezt előre nem tudja megjósolni..Hát nagyon jó, de így még mindig nem tudom, hogy hallgassak az bőrgyógyászomra, és a nőgyógyászomra, és bátran kiválthatom és szedhetem, vagy inkább azokra, akik leírták mindazt a rosszat, amit olvastam.. Kép Meg azt sem értem igazából, h miért nem lehet elküldeni hormonvizsgálatra, és a megfelelő gyógyszert kiválasztani, miért kell megvárni, hogy valamilyen bajt okozzon, és így derüljön ki, hogy hoppááá, még is rossz döntés volt ezt szedni...

Üdv
Juci
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron