Új privát üzeneted érkezett!

Tudtok rola valanit? Ha igen, melyikröl? Kiprobalta valaki valamelyikjet? Milyen eredménnyel?
Rita
rita
 


Szia rita!

én Svajcban élek és itt a Drogeria/Gyogyszertarakban lehet kapni direkt léböhjtkurahoz egy egész komplett csomagot, Biotta Wellness Woche a neve. Na, a lényeg az, hogy én mar többször csinaltam. Van leirasom is rola, be van osztva az egész heted, melyik nap mit igyal. Altalaban lenmagot is kkell enned egy nagy kanallal, segiti az emésztést a hamarabbi kiürülést. Van elökészitö és van felépitö nap. Ebben a csomagban benne van vagy 15 üveg Bio gyümölcs, zöldséglé. Meg 1 csomag teakeverék. Természetesen az is gyoghynövényes. Ha érdekel, elökeresem a leirast, és bemasolom neked. Az a fontos, hogy 100 %-os gyümi és zöldségleveket igyal, meg rengeteg viz, vagy tea. 5 napoos a kura. Nem nulla kalorias, igy nem leszel rosszul, hogy nem eszel annyit. Méregtelenit, és kellemes mellékhatasa, hiogy fogyaszt is. és utana sokkal intenzivebben érzed az izeket. Szoval nekem nagyonn bevalt, amr alig varom a tavaszt, hogy ujra csinaljam. üdv. Judit
Judit
 


van már egy ilyen topik böjt néven
Névtelen
 

 
 

Judit,

Engem is érdekelne, ha részletesen leírnád ide.

Köszi:

Lala
Lala
 


Sziasztok! Judit, én is Svajcban élek. Te merre?Kép
Rita! En 1 olyan léböjtkurat probaltam ki, ami nagyon hatasos, csak sajnos veszélyes is! Drogériaban ajanlotta 1x egy ott dolgozo hölgy, azt mondta, ez a szervezet "tisztitasara" is valo, nem csak fogyaszt. Nos, ugy hivjak a kurat, hogy CITROMLE ES JUHARSZORP KURA
Ez abbol all, hogy 3 nap szoktatas utan csak és kizarolag iszik az ember. Citromlével és Cayenne-i borssal kevert juharszörpöt... Nos, tényleg fogyaszt!!! 14 napos a böjt, én 3x probalkoztam, mind3 alkalommal 6 kg-t fogytam. DE a 3. utan beteg lettem. Mégpedig a visszaszoktato 3 napon... Ugyanis hozzaszokott a szervezetem, hogy csak ittam, nem kellett emészteni, a gyomrom nem tudott mit kezdeni 1 naranccsal... Nos: rettenetes hasfajas, hanyas, 42C(!!!)-os laz,latomasok, korhaz, ügyelet...Infuziok, doktor bacsi ejnyebejnyéje, stb...Azota nem probalkozom ilyesmivel.Kép Amugy a recept: 1/2 l vizhez 1 kanalnyi juharszörp, 4-5 citrom leve, 1 szorat cayenne-i bors.(Ez piros). Az ital elég finom, de 4 nap utan az embernek a gyomra is felfordul, amint meglatja az üveget...KépKb 1.5 literrel kell naponta inni.A kura ideje alatt csak gyogyteakat szabad inni (teafü nélkülieket!!!), kell venni 1 vesemüködést segitö gyogyteat, meg 1 hashajto gyogyteat. Reggelente kell inni 1 pohar langyos vizben oldott 1 kanal sot. Fuj.
Inkabb egyél kevesebbet, de szerintem hagyd ezt a léböjtnyavalyat a csudaba...
1 JOAKARO(tényleg!!!)KépZ
Vendég
 


Sziasztok! Szia Kukacz!!! brrrr, amit leirtal, mar én is hallottam, nem ajanlom. DE, a Biotta félével kaloriat is veszel magadhoz és a tisztitas a lényeg, nem a fogyas.Meg a cayenne-i bors!!!!???? Tönkreteszi a gyomor nyalkahartyajat!! Azért jobb szerintem az enyém, mert ott valtozatossag is van benne legalabb. éss csak 5 napos, na jo tovabb is csinalhatod, ha belejöttél. Söt, a vacsora lehet 2 dl hideg vagy meleg paradicsomlé, még füszerezheted is. nyami....:I) Na, akkor holnapra elökeresem és megprobalom bepötyögni. Egyébként Zürich-ben élünk, 2 kis manom van (1 és fél, 4 évesek) Joejt
Judit
 


Sziasztok!
Jutka! Szerintem is jobb a Tiéd, persze. Csak sajna az ember fiatalon nagyon sok marhasagot csinal... Magamra gondolok a léböjtömmel! Brrr. Asssszem, juharszörpöt sose fogok inni. Brrr.KépEn Genfben.Pusz.
Vendég
 


Hol vagytok, kedves böjtölő társaim? Mindenki márciusban böjtölt?

A DM-ben nagyon jó minőségű bio zöldséglevek most akciósak!
 


Judit,
ha még esetleg jársz erre... Engem érdekelne a léböjtkúrád leírása, hátha hazai alapanyagokból is végig lehet csinálni.

Köszi
Miszike
 
 


miszike!

van egy másik böjtös topik is - azt hiszem, egyszerűen "böjt" a címe - ott több érdekes infot is találhatsz! Kép

márti
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron