Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok ! Mostanában figyeltem fel egy fogyis módszer reklámjára ( általában színes nõi magazinokban, hátoldalukon), ami talán túl szép hogy igaz legyen... és valahogy nagyon egyszerûnek tûnik. Anélkül hogy reklámoznám, a hirdetés lényege, hogy egy lengyel filmsztár lefogyott 30 kilót, csupán úgy, hogy "másképp" kezdett enni, meg valamilyen fûszerekrõl is tesz említést. A módszer kb. 5000,- be kerül, de többet nem árulnak el elõre. Szóval , az lenne a kérdésem, hogy PRÓBÁLTA-e már valaki közületek , tudtok-e tanácsot adni ? Zsófi
zsófia
 


Zsófi!
Ezek marhaságok...
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsófia!
Én megrendeltem, NEM KELLETT VOLNA!!! Sima testkontroll az egész, fûszerezve 1-2 lelki vonással (pl. vegyél egy talpig érõ tükröt, abban csodáld magad meztelenül Kép). Ha a testkontrollt ismered, akkor tök fölösleges ezt megvenned. A fûszer mindenféle konyhai fûszer keveréke, ha karod, leírom neked, hogy micsoda. Nem próbáltam, de nem hiszem, hogy csodát tenne!

E.
E.
 

 
 

Zsófi!
Én is megrendeltem még 2 éve. Ne tedd!
c.
c.
 


Az én anyósom tesója pl. 135 kg volt, és kb. 150 cm. magas. Alig 40 éves, majd belehalt a zabálásba, sütés fõzés evés.
Rájött, hogy szeretné élve látni még leendõ unokáit is, lefogyott fél év alatt 40 kg-ot, majd kis szünet, és folytatja. Ez kõkemény diéte volt, orvosi felügyelettel, vitamin, ásványisó pótlással. 500 kalória volt a napi adag. kibírta.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Zsófia!
Lassan 3 hónapja lesz, hogy abbahagytam a szoptatást, és akkor kezdtem el fogyókúrázni. Akkor szinte minden egyes mérlegre lépést sírás követett. Elhatároztam, hogy lefogyok az akkori 86 és fél kilómból. Azóta nem ettem semmiféle kenyeret, pékárut, és rengeteget iszok. Március 20-án kezdtem, és a mérleg ma reggel már csak 73 kilót mutatott. Mivel 179cm magas vagyok nekem ennyi elég is. Ráadásul azoknak szeretnék egy kis bíztatást adni, akik az elsõ két hét után feladják, mert a mérleg unyanannyit mér. Mérjétek magatokat centivel!!! Erõt ad, hogy az elsõ két hét után centikkel vékonyabbak lesztek.
Jó fogyizást! korcsolya
 
 


Zsófi!

Mi is kipróbáltuk, de vissza is küldtük pár hét múlva. Ahhoz, hogy használjon, kb. külön szakácsnõt kéne felvenned, hogy úgy fõzzön, hogy vagy csak szénhidrát vagy csak fehérje legyen benne. Szerintem nevetséges, nem éri meg.
 
 


Zsófi!

Én is megrendeltem a reklámozott csomagot, de amikor megjött, elõször a férjem olvasta ki a használati útmutatót, majd beleszagolt a fûszerkeverékbe, és azóta (a lengyel színésznõ neve után szabadon) csak malacka diétaként emlegeti ezt a viccet. Ja, én pedig mélyen elsüllyesztettem tévedésem eme tárgyát.

Üdv Momo


Momo
 
 


Sziasztok.
Veletlenul kerultem ide, de ugy erzem hozza kell szoljak. Igaz eltero a tema de a kilokrol akarok szolni.
32 eves anyuka vagyok. Ket kislanyom van harom es ket evesek. A masodik szulesem utan a szoptatas ido alatt (6 ho) a 166 magassagomhoz sikeresen felhizlaltam magam 78 kilora.
Le is adtam 57-ig.
De innen sehogy nem sikerul, pedig meg lenne 4 kg a regi sulyomig.
Azt mondjak tornaszni kene. Nekem ambiciom van de idom nincs. A ket gyerekre a szuleim vigyaznak, en besegitek a valalkozo ferjemnek es haztartast vezetek. Egyszeruen nincs idom ra.
Gondolkoztam mar a plasztikai besegitesen.
Zsirleszivas es mellfelvarassal kapcsolatosan.
Ezert irtam, hogy remelem talalok olyat aki ateset mar
ilyesmin es leirna a tapasztalatait.
Elore is koszi.
Nimfa.
 
 


A zsírégetés hét trükkje
[url=http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html" TARGET="_top]http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Tudjátok mikor fogytam a legtöbbet? Amikor abbahagytam a szoptatást egy év után és keményen elhatároztam hogy lefogyok 15-20 kilót. És sikerült is :lol: bár nem ment gyorsan de kevesebb kalóriát ettem vacsorát nem sokat és folyamatosan mozogtam, odafigyeltem arra is hogy rendben legyen az emésztésem hajtottam a lapos hasra úgyhogy rásegítettem protexinnel, nem ettem kenyeret se cukros dolgokat. Ez tuti és annyira meg lehet szokni hogy nem jönnek vissza a kilók amikor tök jól néz ki az ember akkor nem áll neki 4 másik helyett enni persze néha lehet lazulni de az idő sem segít ahogy telnek az évek egyre nehezebb szerintem fogyni. Kitartás, torna minden nap vagy másnap és rögtön bombanő lesz mindenkiből.

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron