Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Curse!
Jobulást szegény Adél babának!

Kostyika!
Nekem ez érdekes, anyatejes babának szorulás?
Én ugy altattam, hogy volt benti babakocsim és abban tolgadtam előrre hátra. Olyan altatoan hatott hogy majdnem én is bealudtam. :lol: Meg azért is volt praktikus mert igy mellettem aludt éjszaka a babakocsiban. Hajnalban szopizott és visszaraktam kicsit tologadtam félálmomban és aludtunk tovább.
Jaj de jo látni a kicsit és a nagyott egyszerre!

Gabibi!
Emlékszel hogy vártad már hogy elinduljon? Nekem nejlon szatyorral van bekötve a konyhaszekrény!

Mimi!
Még soha nem igényeltem üdülés csekket.

Csupa jo hireket hoztam!
Robika miota egyedül eszik, többet eszik!
A nagyfiamnak sikerült a gyak. vizsgája!
A lányomnak 4, 5 lesz a bizije!
Az Ádám fiamnak csak 2db 3-sa lesz, középiskolába szerintem ez nem rossz egy fiutol.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!
Judit,büszke lehetsz a gyerekeidre!!Gratula mindek! :wink:

Szopi-kaki:
Bizony tök normális lehet,hogy az anyatejes baba,heti 1x kakíl.Ez lehet annak a jele,hogy mindent megemészt,hasznosít a szervezete.DE!!!!Ez nem azt jelenti,hogy kevés a tejcsi.
A Szabi sokat kakílt,vele nem volt ilyen gondom,meg a lányomal sem.
Viszont egy ismerős babája heti 1x kakílt.Előszőr ő is megilyedt,hogy úristen,mi van ha beje van a gyereknek.Aztán utána olvasott,és a dokija is megnyugtatta,hogy semmi gond,van ilyen gyerek,aki ennyire jól hasznosítja a kaját.
Szerintem ez nincs összefüggésben,szopizik e vagy tápit eszik a baba,ez szervezet függő.
Szóval ez nem szorulás!!
De megmondom őszintén.Ha pár napig nem kakílt a Szabi,akkor én is elővettem eleinte a hőmérőt,a lányomnál meg sűrűbben is.De aztán a Szabinál leszoktam róla,mert felvilágosítottak,hogy tök felesleges.
Viszont azt mondják,a 1hét után sem kakíl,akkor tényleg oda kell figyelni!Ha viszont beáll a heti 1-2kakira,akkor lehet örülni,mert nem fogy annyi pelus :lol:

Judit!!Mi szoktunk igényelni üdülési csekket.Mostmár mindegy,mert február környékén kell igényelni de,meglesem mindjárt.
A lényege az egésznek.Hogy Te is igényelheted jövőre is!!
Gyerekenként adnak x összeget.Nem keveset!
Nekünk most úgy jön ki,hogy a SZabira tudtam igényelni,mert kell adószám,ami a lányomnak nemlett elintézve.Kell valamennyi önrészt fizetni.Kb 15000ft-ot,és ezért küldenek kb 60.000ft-nyi üdülési csekket.Tehát sac 40.000ajándék.
Ebből lehet rengeteg helyre menni.Pl Balatonon is,már szinte az össz panzió,magánház,nyaraló,étterem,vidámpark elfogadja.

 
 


Sziasztok!

Hétvégére kaptok egy vicces olvasni valot!

Anyu ruhái

Első gyermek esetén (1.): Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint megállapítják a terhességet.
Második gyermek esetén (2.): Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat hordod.
Harmadik gyermek esetén (3.): A kismamaruháid a rendes ruháid.

Felkészülés a szülésre
1.: Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
2.: Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy a múltkor sem segített.
3.: A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.

Babakelengye
1.: Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen összehajtogatod a babaruhákat.
2.: Ellenőrzöd, hogy még tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat tartalmazóktól válsz meg.
3.: Miért NE viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!

Aggódás
1.: Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod.
2.: Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet.
3.: Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan tologassa a babakocsit.

Cumi
1.: Ha a cumi leesik a földre, elteszed, majd otthon elmosod és kifőzöd.
2.: Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből vett folyadékkal leöblíted.
3.: Megtörlöd a pólódban és visszadugod a szájába.

Pelenkázás
1.: Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
2.: 2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá.
3.: Igyekszel még azelőtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a szag miatt panaszkodni kezdenének vagy kifolyna.

Pelenka tisztítás
1.: Mosás, szárítás, vasalás.
2.: Mosás, szárítás.
3.: Szárítás.

Babaprogramok
1.: Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és babamese-klubba.
2.: Eljártok babatornára.
3.: Eljártok a közértbe. Mert, kell a kimozdulás!

Kimozdulás
1.: Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre.
2.: Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol elérhetnek.
3.: Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor hívjon, ha vér folyik.

Otthonlét
1.: Hosszú órákat töltesz el naponta csupán azzal, hogy a gyermekben gyönyörködsz.
2.: Naponta többször rájuk nézel, nehogy az idősebb összenyomja, böködje vagy megüsse a kicsit.
3.: Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.

Lenyelt pénzérmék
1.: Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az ügyeletre és vered az asztalt röntgenért.
2.: Ha másodszülötted lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a pelenka tartamát, hogy távozott-e. (És csak akkor aggódsz, ha a lenyelt 2 Ft-os helyett két 1 Ft-ost találsz.)
3.: Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét, levonod a zsebpénzéből

Sziasztok
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Andi! Nálunk is volt, hogy 5-6 napig nem volt kaki, aztán lett, én is úgy tudom, hogy ez nem probléma anyatejes babáknál. Jah, és Gézu még mindig nem alszik el egyedül, ringatom, vagy esti szopi közben alszik be, bár ez még nem probléma, mert nincs tesó. Aztán lehet, hogy megszívom. :)
Aranyosak a gyerkőcök együtt. :)

Gabi! Biztos a sok mozgástól jött meg így az étvágya. :) Mikor értetek ma haza? Hazáig gyalogolt Jotika? Annyira édes volt. :)

Judit! Gratula, minden gyerkőcödhöz! Robika is nagyfiú! :) Középsuliban még nekem is pocsékabb volt a bizim, ha emlékeim nem csalnak. :o
Hát én hellyel-közzel két-háromgyerekes anyukaként viselkedem. :) :lol:

Holnap megyünk egy hétre nyaralni, legyetek jók, utána jelentkezem! :D

Dolli

Kép
Kép
 


Dolli,
Hát ez tényleg nagyon bosszantó, már mint, h egy kóklernél volt az ember és így tönkre teszi a fogát :evil: Nekem is nagyon hosszú keresgélésbe telt mire megtaláltam azt a dokit, aki tényleg nem kontár. Mondjuk meg is kéri az árát, de nem érdekel, a fogakra nagyon sokáig szüksége van az embernek.
Nagyon jó pihit Nektek!!!

Andi,
Egy anyatejes babánál teljesen normális az, ha akár egy hétig nincs kaka. A védőnő is meg a dokinő is ezt mondta. Nálunk eddig a 8 nap volt a csúcs 8)
Van eredménye annak, h egy pár dolgot elhagytál az étrendedből? :? És anyatej kiütése van Zsombinak? Nálunk az volt. Szegény Adél olyan csúfi volt tőle :( de állítólag számukra nem zavaró, de mi is kaptunk krémet, mert nagyon kiszáradt tőle a bőre.
Közös kép csúcs :D

Gabi,
Ja, bocsi, akkor vmit félreolvastam :lol: :lol:

Judit,
Gratula a gyerkőcöknek, nagyon ügyesek!!! :D
Leírás nagyon jó :lol: :lol:

Adél szerencsére jobban :) bár még mindig hörög :( Engem nagyon zavar, de Adélt láthatólag nem, mert nem akar köhögni :roll: Étvágya még mindig nincs :( de egyébkét nem látszik rajta, h beteg lenne, mert nagyon jókedélyű.
Na és akkor, h azért írjak vmit rosszat is. Szombatról vasárnapra betörtek hozzánk, illetve átmászták a kerítést és ellopták a kerti bútorunkat :evil: Nem volt egy nagy szám, ugyan tikkfából volt, de már az időjárás eléggé tönkre tette, a napernyő meg már összeeszkabált volt, mert a szél szétszedte. És ennek ellenére is elvitték :evil: Úgyhogy párom tegnap egész délelőtt a rendőrségen volt, mert még abban bízunk, h talán a biztosító ki fogja fizetni és ahhoz meg kell ugye a jegyzőkönyv.
Hát ott, h miket mondott a rendőr. Konkrétan tisztában vannak azokkal a családokkal (konkrétan 8 ), akiknek benne lehet a kezük, csak nem tudnak velük mit kezdeni. Ha ők nem lennének itt Érden, akkor lényegesen visszaesne a bűnőzés. Ráadásul állítólag olyan kiépített hálozatuk van, h esély sincs arra, h meglegyen a kerti bútorunk, mert országszerte bárhová kerülhetett. Állítólag olyan szinten, h Pécsről jártak ide fel lopni. No comment.
Az egészben csak az bosszantott, h nagyon rosszul aludtam aznap este és ha nyitva van nálunk az ablak, akkor tutti meghallom őket. Csak aznap este hűsi volt és becsuktam. Ráadásul az egészet megint megéreztem előre, legközelebb hallgatni fogok a megérzéseimre 8)

Kép Kép
 
 


Curse,jobbulást a kislányodnak!!

Judit,tényleg nagyon ügyesek a fiaid!!!!!!!!!!!!!

Dolli,hát még egy jó darabig gyalog jött :lol: És nagyon jó nektek,hogy nyaraltok!!!!!!!

A fiam meg csak kézel és egyedül hajlandó enni :lol: Ma krumpli főzi volt.Az istenér se ette volna rendesen kanállal.Ne tudjátok meg,hogy nézett ki :lol:


Kép

Gabi
 
 


Jaj,Curse.Nem semmi leetett arra ébredni,hogy bent jártak nálatok.Még jó,hogy "csak" addig merészkedtek.ÉS marha jó,hogy tudják,hogy kik azok és semmit nem tudnak csinálni.Megáll az ember esze :x


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok lányok!

Curse!
Jaj de rossz lehetett! Van riasztótok?

Gabibi!
Nagyon ügyes Jotika, megy egyedül eszik, lassan már takarit is mint Robi. :lol:

Tegnap voltunk vadászaton! :lol: Na nem igazin, hanem a lánynak kellett vadásznunk fehér felsőt és cipőt. És végül a Corába sikerült. Nagyon csini lesz a lány holnap az évzáron. Ja és minden felnőt méret, a cipő is 37-es. Majd lefényképezem.

Mimi!
Kaptam Robinak sapit is, igy legalább ki tudom mosni a másikat ha végre már találkoznánk. Kocsid?

Sziasztok
Vendég
 


Lefényképeztem ma Robikát a kavicsozás közben:
Kép
Kép
Kép

Irjatok!

Kép
Vendég
 


SZiasztok!
Judit,kocsim még nincs kész.de készül :lol:
Most zárat kell hozzá venni,mert már teszik össze az autót,és most derült ki,hogy a hátsó ajtó zárja úgy eltört,hogy nem lehet viszatenni.
Kicsit macera,mert pár nap míg anyu beszerzi.Utána remélem már hamar kész lesz.

 
 


Örülnék is neki,hogy egyedül eszik ha kanállal tenné.Lehet,hogy elcsesztem valamit? Vagy minden gyerek átmegy ezen? Hogy fogunk főzelékeket enni? :roll: Vagy talán hagyjam rá és akkor visszatér a rendes evésre? Vagy ne hagyjam?Szerintetek?

Voltunk ma tanácsadáson,de már a rendelőbe se akart bemenni olyan sirásba kezdett.Múltkor is ezt csinálta.szabályosan fél ott szerintem.Mi lesz jövő hónapba ha kapja a 15 hós oltást :roll: Előre félek......Pedig "elmagyaráztam" neki,hogy hova fogunk menni és nem lesz semmi baj.

Milyen össze-vissza idő van :cry:

Jotika most épp egy papírt tart a füléhez és járkállás közbe dumál mintha telcsizne :lol: :lol:

Judit,milyen kis ari kék szerkója van a fiadnak :lol: s a képeket majd kérjük :lol:

Nekem holnap jön a Párom haza végre.

Na jó sokat írtam...be is fogom mára :wink:


Kép

Gabi
 
 


Gabi!
Szerintem a gond ott kezdődik,hogy te is félsz :wink: (az oltástól)
Ne mondj Jotikának semmit,ne magyarázz,és főle ne azt,hogy nem lesz semmi baj,..stb.Ne érezze rajtad,hogy félsz a reakciójától.
Mert bár még kicsik de,iszonyat okosak :wink:

kaja.Na erre mit mondjak?? :lol:
Bizti kiváncsi vagy rá,hogy pl a Szabi hogy eszik? :lol:

 
 


Akkor szabi is eszik ,evett kézzel? akkor túl lesz majd rajta igaz? mert atól félek,hogy csak a "száraz" kaja fog neki menni.

Oltás, első alkalommal akkor kezdődőtt amikor szúrit kapot.Akkor kezdett el nagyon ordítani.Atól kezdve nem "bírja" azt a helyet.pedig múltkor amikor mentünk nem is gondoltam rá,hogy sírni fog.Azért gondoltam,hogy most elmondom neki,de nem érzem,hogy "féltem volna".De ez se jött be.
Ja és a szúriktól én is parázom :wink: :lol: Lehet,hogy öröklődő :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Gabibi!
Én darabosat adtam neki, de amiota kanálal és villával eszik már bármi jöhet.
Milyen jo, végre apa is látja majd Jotika mutatványait.

Mi már sehova nem nagyon tudunk bemenni, pedig a Corába nem adnak szurit. Lassan az utcán és az udvaron fogunk élni. :lol: Tegnap este ugy tudtam behozni a kocsibol a gyereket, hogy a kezébe nyomtam egy szatyrot hogy segitsen ő is. Nagyon büszkén vonult be végre hiszti nélkül.

A legközelebbi talin leültetjük őket enni, persze pelusban az udvaron. :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Na Judit akkor milyen tuti képek fognak sikerülni :lol: :lol: Nagyon szépek lesznek :lol: :lol:
Majd lesétálunk valamikor,ha otthon vagy.Otthon vagy különben mostanában vagy szaladgálos napjaid vannak?


Kép

Gabi
 
 


Judit vissza írtam.

jól megvagyunk fogyatkozva nem nagyon írogat senki :cry:


Kép

Gabi
 
 


Én annyi mindent szeretnék írni de nem jutok ide a géphez :D Zsombort egy küzdelem elaltatni, úgy be tudja magát hergelni h vörös a feje és nem vesz levegőt. Pedig az első ásításnál elkezdem altatni és mégis. Veronika már kijelentette hogy elege van a tesójából mert folyton sír. Apja elvitte a cirkuszba jutalomképpen na meg hogy kettesben is legyenek egy kicsit. A bohócok tetszettek neki a legjobban. Pluszpoénként már ő is sír esténként lefekvéskor :(

Judit,
Nagyon csini a fiad.

Gabi,
Annak idején Veronika is előszeretettel turkált a főzelékben, úgy emlékszem én egy ideig hagytam majd adtam neki is egy kanalat és egy idő után már azzal evett.

Jucc,
Írok privit.

Rohanok vasalni amíg Zsombor alszik.

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok lányok!

Gabibi!
Ma megyünk évzárora, a levelet tegnap irtam! Csütörtök és a péntek is jo!

Aki olvassa a soraimat arra kérem, énekelje velem a Süs fel napot! :lol: Fontos lenne hogy 5-ig kisüssön.

Sziasztok
Vendég
 


Igen-igen tudom,de amilyen idők vannak nemtom,hogy a héten összejön-e.Mert tiszta víz lehet a fű :cry:

Kostyika,gondolom milyen sok dolgod van most.Remélem,hogy a kislányod lassan beáll a régi kerékvágásba és Zsombinál is elmúlik a hasfájás.Akkor talán tényleg Veronika is jobban fogja magát érezni.Zsombor csak akkor alszik el ha ringatod?Éjjel sokat fenn van?Nagyon jó ötlet volt a církusz szerintem.


Kép

Gabi
 
 


Gabi,
Nálunk is volt/van olyan, h csak kézzel eszi Adél a kajcsit. Mondjuk mostanság akkor csinálja, ha a kaját nem tudja rendesen felszedni a tányérból az evőeszközzel. És az oltással kapcsolatban Miminek igaza van. Gyerkőcöknek hihetetlen antennáik vannak, ha érzik, h az anya is fél, akkor ő is félni fog. Nálunk ilyen probléma nincs (már mint nincs doki iszonyom), ettől függetlenül Adél ha meglátja a dokinőt közeledni a sztetoszkóppal rögtön rákezd a sírásra. Eleinte egyáltalán nem volt gond vele a dokinőnél, de az utóbbi időben sűrűbben voltunk betegségek miatt és ez bőven elég volt :roll:

Judit,
Igen, van riasztónk, de az ugye csak a házat védi. Úgyhogy most párom végignézte a létező biztonsági rendszereket és kiválasztotta a kertbe az infrasorompót. Nem lesz olcsó mulatság, de ha az kell, h az ember nyugodtan aludhasson, akkor belevágunk. Végülis, amit meglovasítottak az is 180e ft volt :x
Robikád tündéri :D és drukkolok, h azért szép legyen az idő délutánra, vagy legalábbis ne essen ez a fránya eső!!!

Andi,
Kitartást!!! Egyszer csak vége lesz ezeknek a sírós napoknak/éjszakáknak és akkor nagyobb lesz a tesószerelem :wink:

Egyébként még a betörésekhez visszatérve. Tényleg lányok figyeljetek nagyon, mert annyira gátlástalanok, h akkor is bemennek ilyen besurranó tolvajok, amikor otthon van az ember, akár reggel 9-kor is. A szomszédunkba akkor törtek be, a másik szomszédunkhoz meg napközben és szintén otthon voltak.
Az egyik messzebbi szomszéd meg úgy járt, h grillpartit tartottak kint a kertben, rengeteg vendéggel. Ki-bemászkáltak a házba, a kőcök bent játszottak és képzeljétek még így is kirámolták őket. Elvitték az összes vendég táskáját stb. Volt olyan ismerősöm, aki úgy járt, h kimentek a kertbe szöszmötölni és mire bementek, minden mozdítható apróbb dolgokat elvitték tőlük.
Én eddig is zártam a bejárati ajtót, ahogy reggel elmegy a férjem, de most már aztán pláne szemfüles leszek.
Pl. ha kimegyek locsolni, bezárom a teraszajtókat, a bejárati ajtót is. Szomorú a dolog, de sajnos muszáj :(

Kép Kép
 
 


Úristen Curse,mintha nem is egy városban laknánk :(
Tudom,hogy Érden ez van.de annyira furcsa ez az egész.A szomszédunk is állandóan riogat itt mindnkit,hogy vigyázni kell.Mert 2utcával lejebb a Pistabácsit meg a Marinénit,..stb is kirabolták.
És az érdekes az,hogy itt az utcában alig hallani ilyet.Lehet,hogy a 2házzal odébb lakó cigány család a visszariasztó de,ez itt tök nyugis környék.
Amúgy a szomszéd cigány család,az dolgos rendes emberekből áll.Ezek dolgoznak,rendesen,és minden szomszédnak segítenek.Tényleg nagyon rendes tiszteséges emberek.És tényleg lehet,hogy van olyan hírük,hogy a betörők jó messzire elkerülik a környéket is :D
Pedig aztán,vannak ám ismert emberek is az utcában :lol:
Milyen az a lézersorompó?Vagyis selytésem van de,az körbe veszi a házat?

Gabi!A Szabi a mai napig úgy eszik,hogy naponta 3-4x öltöztetem át,és állandóan takarítani kell utána.Szóval a varacskos disznó az kuktúrált lény :lol:

Judit!Süss fel nap,fényes nap :lol:

 
 


Sziasztok!

Most voltam életem legérdekesebb évzároján!
Az idő miatt mindekinek a saját termébe kellett mennie és a tévén keresztül nézhettük az évzáró műsorát amit a zsibongobol közvetitettek. :roll:
Ez tök jo!
A kapuban sikerült a fiamnak parkolni igy hazafelé se lettünk vizesek.

Gabibi!
A lakásban is jo játszani, nem?

Sziasztok
Vendég
 


Kicsit megkésve de,kb 1/2 8-kor azért kisütött a napocska :lol:
Lehet nem énekeltünk elég hangosan.

 
 


Köszi Mimi az éneket, lehet hogy nem volt hangos. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Judit,azt hittem a játszóról beszélünk.Nem tudom ma mi lesz idáig jó idő van.Ha jó lesz akkor esetleg ma? Mert holnap pestre megyünk meg vásárolni.
Képek ?


Kép

Gabi
 
 


Szia Gabibi!

JO akkor ma!!!!!!!!
Kép
Kép

Szia
Vendég
 


Jó!!! Akkor 4 -kor jó neked az állomásnál? Meg ha netalántán tovább aludna a Béb akkor csörgök.


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Gabibi!
Csak gyere bátran hozzánk már tudod az utat. Ha lejössz a dombon akkor a 3.utca. Várlak!!!!!!!

Curse!
Nekünk a kinti riasztonk nem került sokba. Alig fogyaszt, és ugy hivják hogy Doriszka. :lol:
Ha bent van akkor is ugat ha van kint valaki az udvaron. Ő nem véreb de nagyon jo jelző.

Mimi!
Köszike a tanácsot! Az Ádámnak ma van a biziosztása majd utána átadjuk a jutalmakat. :lol: Mindenkinek ami jár. :lol:

Sziasztok
Vendég
 


Csak hát gondoltam addig se megyek egyedül.....


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!

Mi ez a nagy csend? Meleg van! Rakok fel pár képet tegnaprol: Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Sziasztok
Vendég
 


Mimi,
Akkor tényleg szerencsés helyen laktok :) Itt is van egy nagyon dolgos kisebbségi család, de úgy látszik ők nem visszarettentőek :? És milyen ismert emberek laknak felétek? Nálunk az egyik szembe szomszéd a Miló Viki 8)
Az infrasorompó az kb. úgy működik, mint amit a filmekben is lehet látni, h sugarak terítik be a területet és az ha megszakad, akkor riaszt.
És nekem is van ám kérdésem :wink: Az egyik barinőm most akarja megigényleni a gyest, szintén a Váci úton. Mennyire volt macerás, mennyi ideig tartott? Sokat kellett várni? Sorszámos vagy időpontos esetleg? :? És ti visszamenőleg igényeltétek?

Judit,
Nagyon szép lányod van :) vannak már udvarlók a láthatáron?
Nálunk egy 60 kilós írfarkas kutya van és még sem ijedtek meg tőle a betőrök :? Párom azt mondta, h biztos bealtatták. Végülis miből tart egy adag kajába altatót vagy hasonlót tenni. Ha a kutya nincs megtanítva arra, h talált kaját soha se egyen meg, akkor simán el lehet egy kutyát is intézni, sajnos :roll:
És milyen jó képeket tettél fel a taliról :) Nagyon jófejek a srácok, látszik, h jól elvoltak :)

Kép Kép
 
 


Sziasztok!

Na először is.Megmaradt a lány kiscicánk.Majdnem fehér,vanpár vörös folt rajtaittott.
Ha valakit tudtok,légyszi szóljatok.Viszalépet a gazda jelőlt.de szerintem amúgy is csak hülyített minket.De szólhatott volna 2-3hete is :?

Curse!
Nekem automatice volt a dolog.Bár az anyukám nevére ment a gyes de,kb másfél óra alatt végeztünk.Sorszám kellett,és sorban állni a kitöltendő papírért,mire kész lettünk vele,adigra már csak pár percet kellett várni.Nem vészes,kibírható volt a Szabival is.

Ja és egész nap a kertben voltunk,tegnap is ma is.Kihasználjuk a nyarat :lol:

 
 


Gabibi,
Sajnos Zsombor csak úgy alszik el ha ringatom. Próbálom mindig hogy amikor látom hogy fáradt akkor lerakom az ágyába hátha elalszik magától de mindig sír. Akkor felveszem kicsit ringatom majd visszateszem csitítgatom az ágyában. Van hogy így elalszik de amikor már 3-4x veszem fel újra akkor sajnos elfogy a türelmem és addig ringatom ameddig annyira mélyen alszik hogy le tudom tenni. Tudom hogy rosszul csinálom csak nem tudom hogy kéne másként.

Curse,
Követlek MR terén. Voltam Fehérváron orvosnál a térdemmel, beutalt MR-re, július 8-ra adtak időpontot Fehérvárra. Az biztos hogy a porccal van baj de pontosat majd csak utána tud mondani. Annyit mondott hogy ha csak porctúlterhelés akkor azt fizioterápiával helyre lehet hozni.

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Kostyika!
Az jutott eszembe hogy Robikát ugy is altattam, hogy a kiságyba hasra fekettem és veregettem a popsiját, ugy hogy a feje egy kicsit ringatozzon. Pár perc mulva el is ringattam és utána nem kell mozditanod mert az ágyába van.

Jucc!
Irtam: Kép

Tegnap homokoztunk a szomszédba és ott is bio homok volt az a sárga, tényleg tök jo. Nem száll annyira.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Visszajöttem Érdre újra!
Mindjárt visszaolvasok, hogy mi történt a héten, de láttom a képekből, hogy Juditék taliztak, és hogy milyen szép lányod van! :wink: :D
 


SZiasztok!

Na ilyen se volt még ,hogy 3 napig rá se néztem a babanetre :lol:

Judit,jó volt dumcsizni.Remélem te is lejösz majd hozzánk.Átjövök majd érted kocsivl.Most,hogy hétvégén járok le a párom autójával tök jó már .hamar meglehet járni.Köszi a hálót :lol:

Tegnap egésznapos kimenőm volt :lol: De vásárolni voltam.du meg lementem agárdra ismerősőkkel :lol: Apa vigyázott a Bébre.Rég röhögtem ennyit.Kibéreltünk 1 vizibicaj.....Hát mit ne mondjak majd bepisiltem a nevetéstől.Olyanok voltunk mint a gyerekek :lol: Nagyon-nagyon jó volt már 1 kicsit csak egyedül feltöltődni :oops:
Persze már alig vártam hazafelé,hogy a Bébikémmel legyek.Na ,de ami engem fogadott.....a fiam úgy nézet ki ,mint aki 1 hónapja nem fürdőt:az egésznapos étlap a ruháján....mindene tiszta homokvolt stb.....Apa meg tiszta büszke volt magára csak sorolta -sorolta,hogy miket csináltak.

Csütörtökön játszó?


Kép

Gabi
 
 


Hali,

Nekünk is jó hétvégénk volt, Robi elment csapatépítős horgászversenyre, így anyukám feljött h ne legyek egyedül. Nagyon sokat segített így kicsit kisimultak az idegeim. Vasárnap átmentünk a Cora-hoz, a falunapra, Veronika nagyon élvezte az ugrálóvárat, meg quadozott, motorozott. Én meg végre nyugodtan be tudtam vásárolni :D

Judit,
köszi a tippeket, Zsombor is szeret hason aludni. Anyunak volt türelme 25x bemenni hozzá így egy kicsit visszaszoktatta az ágyába ringatás nélkül. Még mindig hetente csak egyszer kakil de nagyon sokszor van szélgörcse. Viszont olyan sokat változott mostanság, már olyan kis érdeklödő és beszélget velem.

Gabi,
Becsüld meg az ilyen apát :D

Kép[
Kép[
 


Sziasztok! Megjöttünk! :)

Curse! Ez a betörés gáz! Nem mernék utána aludni éjjel. Ezek szerint jól teszem, hogy a babakocsi le van láncolva lépcsőházon belül. Egy darabig azt hittem, csak én vagyok nagyon parás.

Gabi! Szegény Jotika a rendelőben. :( Az apukák már csak ilyenek! De azért gondolom megérte a kikapcsolódás! :)

Judit! Nem csodálom, hogy Robika az udvart és a friss levegőt preferálja. Ma mi is nehezen bírunk a csibével, hozzászokott a jóvilághoz egy hétig, hogy éjjel-nappal kint van és mászik. :)
Kár, hogy az évzárótok így sikerült. :( De csinibini a lányod! :)

Andi! Hú! Nem lehet egyszerű a két gyerkőccel, pláne, hogy Veronika is rákezdett! Csak szorítani tudok nektek, hogy mihamarabb vége legyen ennek a nehéz időszaknak! :)

Judit, Gabi! Nagyon édik a fiúk! :)

Dolli

Kép
Kép
 


Sziasztok lányok!

SIKERÜLT A NAGYFIAM TECHNIKUSI VIZSGÁJA!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Judit, nagyon-nagy gratula a fiadnak! :wink:

Cruse, olvasom betörtek hozzátok?
Egyszer Pesten hozzánk is betörtek, olyan vacak érzés volt! :?

Most néztem iwiw-et, milyen hülyeség van ott?
Láttátok? :roll:
Egymásról lehet vélemény írni??
 


Mimi,
Köszi a MÁK-os infot :) elmondom barinőmnek. Ő attól retteg, h a fél napját ott fogja tölteni.

Andi,
Drukkolok, h ne legyen semmi komoly a térdeddel. Milyen fura, h már azt is MR-rel nézik.

Arivirág,
Szia :D Mesélj hogy haladtok az építkezéssel?

Gabi,
De jó dolgod volt :) Játszó benne vagyunk, csak mikor. Délelőtt? Talán még akkor kéne, h ne legyen az a nagyon meleg.

Dolli,
Köszi most azért megnyugtattál :) mert eddig azt hittem, h csak én vagyok ilyen paranoiás. Párom is mindig azzal húz, h túlzásba viszem, de hát végül mindig nekem van igazam, amit persze utálok ilyen téren :roll:

Judit,
Gratula a nagy fiadnak!!! :D Ügyes volt!!! :D

Kép Kép
 
 


Sziasztok!
Ebben a nagy melegben mi is eltünögetünk.

Cuse!Szivesen!

Arivirág,én nem néztem az iwiw-et.De majd meglesem.

Ma úgy néz ki,vendégeink jönnek.Jön Juditt férje dolgozni,és mondta,ugyan jöjjön már a családja is :D
Ha valaki erre jár,bárki szivessen látunk :lol:
Kostyika!A Budaörsi SzTK-ban,heti 1x dolgozik a Klemencsics(lehet nem így írja).Ő egy speckó ortopéd doki,pont az ilyen térd.,,stb problémákkal foglalkozik.Lehet írtam már.De érdemes megkeresni,mert állítólag nagy szaki e téren.

 
 


Judit,
Gratula a fiadnak.

Mimi,
Az MR után visszamegyek ehhez a fehérvárihoz és meglátom mit mond. Ő műtötte Robi térdét is, remélem hogy az enyémet is helyre tudja hozni. Ha nem megyek Budaörsre, köszi a nevet.

Ma délután összeszedtem minden bátorságomat és a két gyerekkel átbuszoztam a barátnőmékhez. Volt nagy pancsolás meg hinta, homokozás. Zsombor végigaludta az egészet :D Szerencsére a férje hazahozott minket kocsival h el ne ázzunk. Állítólag a héten lesz kocsim :wink:

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Hajnal 4-kor a fiam ógy döntött,hogy már kialudta magát :cry: aztán Ő visszaaludt,de persze engem felkeltett a szerelönk :cry: Tök álmos vagyok :x

Curse,nekem de is jó.Mikor és hol?Hozzám a tavas meg a lakótelepi van "közel".
Dolli,Judit,Többiek?


Kép

Gabi
 
 


Sziasztok!
Judit,itt is gratula a fiadnak!!

Csajok,én olyan nyomi vagyok,hogy csak na.
Tergnap jött Judit férje szerelni.Jöt Judit is és Robika.Átjött a szobszéd kislány,és az ikerszomszéd fia.Hát volt itt megint bölcsi :lol:
De az igazság az,én úgy szeretem,ha zajlik az élet körülöttem :lol:

 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a gratuláciokat! Nagyon büszke vagyok rá! És ha még ezek után sikerül neki bejutni az egyetemre akkor még jobban fogom imádni a csávot.

Gabibi!
Nekem nem jo a de.-lött mint tudod, és délután meg olyan meleg van hogy nincs kedvem felgyalogolni. Hetedikétől minden délután mehetek oda mert a lányom a campingbe lesz sport táborba.

De a meghivásom hozánk még mindig él mindenkinek!

Kostyika!
Mi csak 2buszmegállora vagyunk egymástol. :roll:

A képen az Ádám fiam leplezi magát.
Kép Sziasztok
Vendég
 


Gabi,
Mondjuk olyan fél10 körül és végülis nekünk mindegy melyik játszó. Talán a tavas azért lenne jobb, mert azért ott van vmennyi árnyék :?
Többieknek nincs kedve csatlakozni?

Judit,
Nagyon jó ez a medence :) Én is beruháznék, csak párom meg nem akarja, mondván, h kidöglik alatta fű.

Már hétfő óta húzom a takarítást, egyszerűen nincs kedvem ebben a melegben, pedig már nyakig járunk a koszba :roll:
Tényleg tudtok esetleg vkit ajánlani takarításra? Havonta mondjuk kétszer. Hozzánk járt régebben egy takcinő, aki jó volt, viszont már annyit kért a végén, h nem szívesen fizettem annyit, ráadásul még az útiktsgét is nekem kellett állnom, mert pestről járt.

Kép Kép
 
 


Ok fél 10 a tavason :lol: Elküldöm privibe a számomat,hogy ha közbe jön valami akkor ne gangoljak le oda egyedül ebbe a melegbe.


Kép

Gabi
 
 


Judit,
Rendben, jövő héten melyik délután mehetünk? :D Milyen egyetemre szeretne menni a fiad?

Curse,
Nálunk két hete szintén csak a legszükségesebb takarítás van megcsinálva :(

A fiam nagyon rosszul tűri a meleget, hétfő óta fél-háromnegyed óránál többet nem alszik egyszerre. Ma voltunk az ortopédián, szerencsére minden rendben a csípőjével.

Andi

Kép[
Kép[
 


Sziasztok!

Judit! Hatalmas gratuláció a fiadnak! :) Annyira jó ez a medence... Kedden voltunk Tbálinton barátainknál, ők most vettek... annyira jó volt benne hűsölni, és Gézu is nagyon élvezte. :)

Arivirág! Néztem én is véleményírósat... mi lehet az értelme? :o

Curse! Nálam is minimális takarítás, igaz, jhogy egy hetet nem is voltunk itthon... tegnap már nagyon zavart a dolog, de nem vittem túlzásba, majd jövő héten, ha egyedül leszek, ráérek szöszölni. :)

Gabi! Mi valszeg Velencei tóra megyünk ma, de ha nem, akkor kereslek titeket játszón! :)

Andi! Nem csodálom, hogy nem bírja a meleget Zsombor! Mi is küzdünk az alvásokkal. Tegnap viszont délután meglepően jól aludt, majdnem két órát a strandon! :)
Buszozás... Hát nem semmi! Nagyon stramm csajszi vagy! :)

Tényleg! Tudtok jó strandot a közelben? Hova érdemes menni?

Mimi! Jó is az, ha sok aprósággal van körbevéve az ember. :)

Dolli

Kép
Kép
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron