Új privát üzeneted érkezett!

Üdvözlet.
Azért csinálom ezt a topikot,mert akár hová néztem be,úgy tünt mindenhol jól összeszokott emberek közé kerültem.Régóta nyomon követik egymás életét,és ebbe én,mint új személy nem tudok bele ill. hozzászólni.Örülnék ha újoncokkal nekünk is ilyen baráti légkör alakulna ki!Írjatok!
27 éves vagyok,kisfiam 3,5 éves.
Üdv:moni3

Kép
 
 


Szia Móni!
Egyetértek Veled! Eddig én is csak olvasgattam, talán pont az általad említettek miatt. Én 30 éves leszek még az idén, a kisfiúnk pedig 3 lesz januárban. Lassan mennem kell vissza dolgozni, vagyis lezárul életünknek egy igen szép és nyugodt időszaka. De azért remélem, hogy egyszer lesz még részünk ilyen 3 évben! Mindenesetre dolgozunk a kistesón, de eddig (2 éve) sajnos még nem akart megfoganni. Egyelőre ennyit magunkról.
Szia: Éva
 
 


szia Éva!

Már komolyan megijedtem,hogy rajtam kívűl mindenki ezer éve netezik.Nagyon örülök,hogy írtál!Gratulálok a kisfiadhoz.Hogy hívják?Az én fiam Dani.Nekem is mennem kéne dolgozni,de nem találok munkát.Inárcson lakom(Bp-től 40km kb.),nincs túl sok lehetőség.A szakmám felszolgáló,itt max. kocsmába mehetnék dolgozni.Dolgoztam is fél évet,de nem lehetett bírni.Reggel 7-től este 10-ig.Heti 4 nap+suli+gyerek+háztartás.Nekem sok volt.A Dani sem bírta,újra bepisilt éjszaka.Te mivel foglalkozol?Merre laktok?
Mi is szeretnénk már kistesót,de várni akarunk amíg befejezem a sulit.Esti gimibe járok.
Most megyek,mert a Dani beteg,és be kell adni a gyógyszereit.

Üdv:Móni

Kép
 
 

 
 

Sziasztok! Én Melinda vagyok,szeretnék csatlakozni hozzátok. Az én kisfiamat: Márknak hivják,2,5 éves május 16 lesz 3 éves,egy igazi rossz csont. Pécs mellett lekom Kb 5 km re Kozármislenyben. Nagyon várom leveleteket. Sziasztok Melinda
 
 


Szia Melinda!

Nagyon örülök,hogy ránk találtál.Ha ezt befejezem megyek megnézem a térképen merre laksz.Megmondom őszintén még nem hallottam ezt a nevet.És te mennyi idős vagy?Mivel töltöd napjaid?Dani fiam 2 hete itthon van mert beteg,de ez rajta nem látszik.Már az őrületbe kerget a rosszaságával!!Pici korától kezdve olyan mint egy örökmozgó.
Most lépek mert legnagyobb sajnálatomra fogorvoshoz kell mennem.
Este visszanézek hátha válaszol egyikőtök!

Üdv:Móni

Kép
 
 


Szia Moni! Ugy örülök,hogy válaszoltál. Én 24 éves vagyok.Napjaimat az én drága kisfiammal töltöm. Szeptembertől ovi,már elöre félek,nem miatta hanem magam miatt nem lessz már minden percben velem,nem látom mit csinál ,jol érzi e magát stb... Õt nem féltem mert imádja a gyerekeket. Tudod az édesanyám dajka egy pécsi oviban már 20éve. Sokszor elmegyünk hozzá had játszon a gyerekekkel a Márk. Amikor ott vagyunk ránk se hederit annyira elvan a pajtásokkal. Tudod veled hasonló modon az én fiam is megörit néha. Iszonyatosan ellett kényeztetve,most probálkozom kicsit szigorubban,ami nem nagyon megy.Az én Márkom is nagyon eleven azt szokták mondani hiperaktiv. De inkább legyenek eleven rossz csontok mint betegesek. Ha hiszed ha nem rám is vár a fogorvosi szék ,december12 megyek csak igy kaptam időt.A kisfiadnak mielöbbi gyogyulást kívánok! Várom leveled! szia Melinda
 
 


Szia Moni! Nagyon örülök,hogy irtál nekem. Én 24 éves vagyok,és napjaimat a kisfimmal töltöm.De sajnos szeptembertől ovi,amitől elöre félek.Nem a Márk miatt,hanem magam miatt. Nem lesz velem nem látom mit csinál,szomorú-e vagy vidám ,jol érzi-e magát stb...De szerintem evvel minden anya igy van az elején. A kisfiaddal hasonlo modon az én fiam is eleven,rossz mint a kis ördög.Rá mindig azt mondják:-Ez a kisgyerek hiperaktiv. Nagyon-nagyon elvan kényeztetve,mindent szabad,mindent megkap.De most már probálkozok az anyai szigorral amit megmondok öszinten nem nagyon megy de probálkozom. Ha ráütök a fenekére vagy a kezére,utána sirva kéri vegyem fel,én persze felveszem és agyon puszilgatom.Édesanyám mondta is nekem kislányom ez igy nem lesz jo. Na de ő is olyan szigoru nagymama,mint amilyen szigoru anyuka vagyok én is. Gondolhatod már több mint20éve dadus egy Pécsi oviban nem a szigorrol hires.(hála istennek) Ha hiszed ha nem rám is az a sors vár mint rád(fogorvos)csak én december12megyek mert igy kaptam idöt. A kisfiadnak mielöbbi gyogyulást kivánok!!! Az én kisfiam már lábal ki a náthából. Várom leveled. Szia Melinda.
 
 


Hu de ciki azt hittem az elözöt nem küldtem el. BOCSIKA!!! Te vagy az első akivel neten keresztül csevegek,még nagyon kezdö vagyok.(gondolom ezt észre vetted)
 
 


Szia Melinda!

Ilyet már én is csináltam,én is csak egy hete netezek.No problem,majd belejössz!
Én már vártam is meg nem is,hogy a Dani oviba menjen.Sokszor láttam rajta,hogy unatkozik,hiányzik neki a gyerekek társasága.Egyfolytában az uncsitesóját nyúzta aki 8 hónappal fiatalabb mint ő,ráadásul lány.De nagyon féltem az elszakadástól.Miattam is meg miatta is.Nálunk az első 2 hét volt nagyon rossz.Tudod a reggeli sírás.Azóta viszont nagyon szeret oviba járni.Szerencséd van te ezt megúszod.
És mit csinál a fogdoki veled?Vagyis a fogaddal?Én gyökértömésre várok utána majd koronát rak rá.És nem akartok kistesót?

RÉva!
Mi van veled?

Kép
 
 


Haliho! Köszi a megértést igyekszem nem bénázni! Nekem tömetnem kell,meg a fogkövet leszedetnem,sajnos cigizek+kávézok.Kistesot nagyon szeretnék de kb 5év múlva.Nem akarom őt elhanyagolni,meg sok volt itthon,mennék valahova dolgozni. Én varronő voltam külföldre vartunk bőr kabikat, bőr nacikat imádtam.De a Márk mellett valami mást kell kitalálnom mert ilyen szalag munkás varrodákban nem ismerik azt a szot hogy táppénz,szabi mert beteg a kicsi. Nehéz nem tudnám kire hagyni őt ha beteg lenne. Meg alapjába véve ha már van babád nagyon nehéz munkát találni. (sokaktól hallom) Megyek kiveszem a babust a kádbol mert apával fürdik,én ugyanis teljesen rabja lettem az oldalnak. jövök vissza 10perc
 
 


Haliho! Köszi a megértést igyekszem nem bénázni! Nekem tömetnem kell,meg a fogkövet leszedetnem,sajnos cigizek+kávézok.Kistesot nagyon szeretnék de kb 5év múlva.Nem akarom őt elhanyagolni,meg sok volt itthon,mennék valahova dolgozni. Én varronő voltam külföldre vartunk bőr kabikat, bőr nacikat imádtam.De a Márk mellett valami mást kell kitalálnom mert ilyen szalag munkás varrodákban nem ismerik azt a szot hogy táppénz,szabi mert beteg a kicsi. Nehéz nem tudnám kire hagyni őt ha beteg lenne. Meg alapjába véve ha már van babád nagyon nehéz munkát találni. (sokaktól hallom) Megyek kiveszem a babust a kádbol mert apával fürdik,én ugyanis teljesen rabja lettem az oldalnak. jövök vissza 10perc
 
 


Ezt nem hiszem el megint kétszer. Tényleg bocsi még mindig igyekszem.
 
 


Hát jo nem várok tovább. Már rég tv néztem,gondoltam addig irsz,de tévedtem.Ha már van ez az oldalad éljünk a lehetöséggel és ismerjük meg egymást.(ha gondolod) Szia Melinda
 
 


Szia Melinda!

A munkával kapcsolatban egyetértek.Az én csakmám felszolgáló,de gyerek mellett ezt már nem lehet csinálni.Főleg,hogy vidéken élek.Mikor lejárt a gyesem elmentem itt egy kocsmába melózni.Fél évig bírtam,de a családot teljesen elhanyagoltam.Persze nem önszántamból.Reggel 7-től este 10-ig dolgoztam,szabadnapokon suli,főzés,takarítás.A gyerekem újra bepisilt,akkor mondtam azt,hogy elég!öbbet ér a fiam lelki egyensúlya mint az a kocsma.Úgyhogy most nem dolgozom,szerencsére a párom nagyon jól keres.
Nincsenek a közelben a nagyszülők?Mi anyósomékkal lakunk egy udvarban,de külön házban.Nagyon nagy segítség volt amikor dolgoztam,ő ment érte az oviba és vele volt míg a párom meg nem jött.El sem tudtam volna menni dolgozni ha nem itt lakunk.
Én Pesten éltem,csak 4 éve élünk itt,nagyon rossz volt az elején.Szüleim,barátaim mind Pesten vannak.
Én is rabja lettem az oldalnak,de nem akarom hogy elszeladjon velem a ló.Mikor bekötötték nem lehetett levakarni a képernyőről,párom meg is jegyezte többet foglalkozom a géppel mint vele.
5 év az nagyon hosszú idő.Nem lesz túl nagy a korkülömbség?

Most ennyi mert főznöm kéne,de fogalmam sincs mit.Nincs vmi tipped?

Üdv:Móni

Kép
 
 


Szia Móni. Elöször is tegnap elött tars hus volt,igy mondja a kisfiam a tarhonyás hust ami az ő kedvence. Ma spagetit csinálok ami a másik nagy kedvence,amugy mindent megeszik,mindent szeret. Tudod én a legcsodálatossabb anyossal éltem egy házban, de hatalmas fájdalmunkra elveszitettük őt márciusban 52 évesen.Iszonyu volt és most is az nagyon nagyon hiányzik mindenkinek. Az aposomat nem is ismerhettem sajnos mert a férjem 14évesen őt is elveszitette.(most30) De az vigasztal egy udvarban élünk a sogorommal és sogornömmel aki anyosa után 1honappal elveszitette 53éves anyukáját. Õk nagyon rendesek,segitő készek nagyon jol elvagyunk velük. Most épitetek egy video tékát is az udvarba ami 3éve szépen nagyon jol megy. Tudod mire gonoltam Móni? Én nagyon kiváncsi vagyok a te pici fiadra és rád is,ha van digitális fényképezötök küldhetnél magatokrol képet ha nem gond. Ha szeretnéd én nagyon szivesen küldök neked. Szi Melinda
 
 


Szia Melinda!

Nagyon sajnálom az anyósodat.Én most veszítettem el a nagypapámat.
Az anyósom nekem is csodálatos,még csak 40 éves.Nem is értem sokan miért szapulják annyira az anyósukat.Lehet,hogy nekünk szerencsénk volt?
A párod mivel foglalkozik?Ti is benne vagytok a tékában?
Nagyon szívesen küldenék képet,de bevallom őszintén fogalmam sincs hogy kell.Digitális fényképezőnk nincs,de a szgép tele van képekkel.Nem tudom onnan lehet küldeni?Este ha tudok mindenképp küldök,hátha a párom tudja hogyan kell.Igen,igen,igen!!!!Te is küldj magatokról!
Végül a rántott karfiol mellett döntöttem az a párom kedvence.De csak este szoktam kisütni,mert frissen az igazi.Az én párom 7-8-nál előbb nem ér haza.
Ma nagyon kinlódok,elkaptam vmi nyavaját.Lázas vagyok,fáj mindenem.

Ha sokat kések a válasszal valószínű bealudtam!!!De majd írok.

Üdv:Móni

Kép
 
 


Jaj rántotkarfiol imádom, nagykár,hogy azt nem lehet küldeni. De hétvégén rántott hus mellé én is csinálok.A párom hidegburkoló a fönöke a volt osztály társa nagyon jo fej. Hál isten rengeteg a munkája,és maszek is akad bőven. tényleg gyönyörüen dolgozik.És a te párod? Mi nem tékázunk. A Gábor mindjárt jön haza akkor küldök képet. MIELÖBBI GYOGYULÁST KIVÁNOK NEKED!!!!!!!!!!! Szia.
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, de nekünk nincs otthon netünk, Anyukáméknál van lehetőségem internetezni, így nem tudok minden nap "ellátogatni" hozzátok.

Móni!
A kisfiamat Bencének hívják, én pedig könyvelőként dolgoztam és fogok dolgozni a Dunai Vasműben. Úgy néz ki, hogy visszavesznek! Pedig tudják, hogy szeretnék még egy bébit, amit azt hiszem, hogy nem kellett volna hangoztatnom. Csak hát álmomban sem gondoltam volna, hogy két év alatt nem jön össze a kistesó. A lényeg, hogy mehetek dolgozni, mert a gyesből nem lehet megváltani a világot.
Te mikor végzel a sulival? Milyen munkalehetőségek vannak felétek, ha nem tudsz a vendéglátásban elhelyezkedni?
Dani meggyógyult már?
Üdv: Éva

Szia Melinda!
Úgy látom, nem sokkal utánam találtál rá erre az oldalra.
Nagyjából egy korúak mindhármunk gyerekei, és ráadásul mind fiúk. Ez jó. Biztosan hasonló gondokkal szembesülünk.
Én is tartok a bölcsikezdéstől (februárban kezdjük, és oviba csak szeptembertől mehet - ezért megy bölcsibe), mert nagyon anyás a Bence. Közben már igényli a társaságot, de úgy, hogy én is ott legyek vele. Majd meglátjuk. Mindenesetre sokat mesélek neki a bölcsiről, a gyerekekről, és hogy anyának bizony dolgoznia kell.
Te mit szeretnél dolgozni? Írtad, hogy a varrás már nem jöhet szóba. Egyébként az nagyon igaz, hogy kisgyerekkel nehéz munkát találni. Persze, ha még nincs és fiatal vagy, akkor azért nem vesznek fel esetleg, mert biztosan szülni akarsz, ha van, akkor meg azért, mert ha beteg a gyerek, az anyuka megy el vele táppénzre. Szóval ördögi kör.

Szia: Éva
 
 


Sziasztok!

Anita vagyok, Mónival már ismerjük egymást egy másik topikból, úgymond "faluszomszédok" vagyunk.
Kisfiam, Balázs októberben lett 2 éves. Van egy fél éves kislányom, Bius. Mi még nem bölcsizünk, mivel nincs is a környékünkön, de valószínű nem is mentünk volna, hiszen a pindúr lánnyal úgyis itthon vagyok.
A munka kérdéssel, még van időm várni közel két évet, de ha eszembe jut mi lesz, összeszorul a gyomrom. Tavaly végeztem, tanári diplomám van. Itt a környékünkön nemhiszem, hogy ezzel el fogok tudni helyezkedni. Gondoltam tanulok még, hiszen a gyed-gyes alatt még ingyenes, de a gyerekeket nem tudom kire hagyni. Nem tudom, hogy tovább!
 
 


Sziasztok! Örülök,hogy ti is itt vagytok. Jo kis csapat leszünk.A Móni biztosan alszik,mert beteg szegény. Nektek is leirom küldjetek ti is képet ha van kedvetek. Én most megprobálok,ha nem sikerül szolok a páromnak. KépKép
 
 


Sziasztok!

Még élek de nem vagyok vmi jól.Csak romlott a helyzet.Éva örülök,hogy nem tüntél el.2007-ben végzek,sajnos nem nagyon van munkalehetőség.Örülhetsz,hogy visszavesznek.A Dani meggyógyult,helyette én vagyok beteg.
Üdv Anita.Jó hogy itt is összefutunk.
Melinda a kisfiad nagyon édi!!Az én párom is hidegburkoló,de csak maszekot vállal,ha van ideja.Amúgy most nehézgépkezelő.Építik az autópályát.Mond Melinda hogy sikerült képet küldeni?

Kép
 
 


Szia én a Melinda párja vagyok.Õ kért meg rá,hogy irjam le nagy vonalakban a képküldés menetét.
1. clickelj a MELLÉKLET FELTÖLTÉSE menüpontra.
2. clickelj a TALLOZÁS menüpontra és válaszd ki küldeni kivánt képet(max 600x600 felbontás legyen)
3. clickelj a FELTÖLTÉS menüpontra.
4. A kép neve megjelenik az addig irt szöveged mellett.
5. Sikerült?
 
 


Sajna nem. A tallózásig oké,de a megnyitásra kattintok és nem történik semmi.Mindenesetre köszönöm a segítséget!!!Majd a párom megpróbálja.

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretném bemutatni Nektek a lurkóimat, de sajnos nem sikerül. Nekem a képek méretével van bajom, túl nagyok. Lehet valahogy változtatni a méreten?
Melinda nagyon helyesek vagytok!
 
 


Kép

Kép
 
 


Jaj Sziasztok! Nagyon nagyon aranyosak vagytok. Én anyira örülök hogy sikerült küldened képet majd még én is küldök ha nem uncsi minket nézegetni. Szia Anita! Rátok is kiváncsi lennék,hátha tudok segiteni. Van digitálisfényképezötök?(akkor könnyü lenne) Ha nincs akkor ULEAD PHOTO EXPRESS 3.0 SE programotok van? Ha valameik van remélem tudok majd a Gáborral neked is segiteni.
 
 


KépKépKépKépKépKépKépKép
Lányok küldök még egy pár képet.
Remélem nem unjátok.
Sziasztok.Jó éjt.
 
 


Hali!

Hatalmas nehézségek árán sikerült képet küldeni!!Az összes kép túl nagy volt,ezt a párom telefonján találtuk.
Nálatok is esett a hó??Olyan jó lenne,ha fehér karácsonyunk lenne!Nem?
Én imádom a karácsonyt,bár most a Papa halála miatt nem lesz az igazi.
Van itt valaki???????????

Kép
 
 


MOst látom,hogy Melinda nap van.Ha ma tartod akkor nagyon boldog névnapot kívánok!!!

Kép
 
 


Szia! Nagyon szépen köszönöm! Délután vissza jövök mert takaritanom kell. Puszi szia Melinda
 
 


Sziasztok!

Melindának: sok boldog névnapot kívánok én is.
Móni tényleg ismerős vagy , lehet hogy már találkoztunk. Igyekszem én is küldeni a képet, egyenlőre csak a gyerekekről, rólam nem készült mostanában publikus kép. Ma jön a fodrász rendbetenni a fejem, már alig várom.
Móni hogy vagytok, meggyógyultatok?
Melinda köszi előre is a segítséget! Van digitgépünk, azt a programot nem ismerem, utánanézek. Mi a teendőm a fényképezőgéppel?
 
 


Helló!

Kösz Anita jól vagyunk.A tegnap délutánom szörnyű volt.Feküdtem egész délután,felállni sem nagyon tudtam.Szerencsére anyósom átvitte a Danit magához,így tudtam pihenni.Ma meg már semmi bajom.
Hát szivem szerint azt a képet nem küldtem volna el,de nem volt más.

Kép
 
 


Szia Móni! Itt vagy még?
 
 


Szia Anita! Neked is köszönöm szépen.Jaj nagyon jo hogy van igy azért egyszerübb.A párom elment boltba ha haza jön leirja mit hogyan kell csinálni.(Õ jobban érti ) Lányok amiket utoljára küldtem képet nem tudom végig néztétek? Nem csak kettöt küldtem ,anyukámat is meg mutattam . Végig tudjátok nézni az also nyilakkal tudjátok mozgatni a képeket. Tényleg bocsi ha kicsit tulzásba viszem de rengeteg képem van és szeretnék nektek belöle válogatni.Különben tegnap szépen kiválogattam a kedvenceimet, de a Gábor mondta jaj enyit ne küldj mert nehogy uncsinak vagy fellengzésnek vegyétek. De esküszöm nem nagyképüségből küldök ennyit, hanem azért mert olyan nagyon büszke vagyok egy szem kisfiamra mint ti.Amenyit csak tudtok küldjetek nyugodtan én nagyon nagy örömmel nézem mindenki képét.Na ezt elküldöm aztán ir a Gábor,hogy hogyan lehet digitálissal küldeni.Remélem tud segiteni és titeket is láthatunk végre! sziasztok majd jövök. Melinda.
 
 


Szia Melinda!
Nekem is rengeteg képem van a kicsikről, a legtöbb azonban egy kicsit homályos. Nem a legjobb a gépünk, és a törpék is mindig elmozdulnak. Van, hogy csak egy nagy paca lesz belőlük!
Még nem néztem végig a képeket, nem tudtam, hogy több is van. Most megnézem.
 
 


Sziasztok én a Melinda párja vagyok.
A fényképezögéppel annyi a teendö,hogy a legkissebb felbontást kell kiválasztani(Max 600x600-s legyen).Aztán már lehet is képet küldeni.
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok még,csak a várakozásban elmentem kitöltöttem egy IQ tesztet.Melinda küldjél csak képeket én nagyon szeretem nézegetni!Majd a párom csinál a telefonjával és akkor majd küldök még.

Kép
 
 


Melinda most néztem meg a többi képet.Az anyukád baromi jól néz ki.Büszke lehetsz rá!Meg kérdezhetem mennyi idős?

Kép
 
 


Sziasztok!
Elkészült az új frizurám, igaz a Bius végig ordította, Balu kétségbeesve figyelte mi történik anyával...
Igen, azt már megtettem, hogy a legkisebbre állítottam, de az 1024*768. Nem tudom kisebbre állítani a fényképezőgépen. Akkor marad az a program, ugye?
Melinda az anyukád tényleg nagyon fiatalos. Márk az első unoka? Akkor biztos a Mama szeme-fénye!A motoros kép nagyon vagány!
 
 


Üdv!

Mindenki szürke szamár szindrómában szenved??????
Hol vagytok csajszik???

Kép
 
 


Sziasztok!
Mi újság veletek? Nagy a készülődés az ünnepekre?
Én a csemetéimmel hétvégén a családot jártam, mivel Apa dolgozott és nem volt kedvünk megint itthon ülni.
Képet még mindig nem tudok kicsinyíteni, de már közel vagyok a célhoz!
 
 


HaliHóóó!

Igazán jó lenne ha az eső helyett inkább a hó esne,nem gondoljátok?
Írjatok hogyan telik a Mikulás a törpéknek.A Dani annyira várta a Mikulást,hogy alig tudott elaludni.Éjfél körül tudtam a csomagját becsempészni a csizmájába.Nagyon örült neki,olyan édes volt.Most oviban van ,már vszinű ott is járt a Mikulás.Utána viszem a pulmonológiára,de délután megint csak Télapóvárás lesz.

majd délután még benézek.Puszi mindenkinek
MÓNI

Kép
 
 


Ranita!

Képzeld eltűnt a "régi" topicunk!!
Úgy emlékeztem,hogy ma van a szülinapod,de nem voltam(vagyok)biztos benne,és meg akartam nézni.Mert emlékeim szerint ott írtad,de nem találtam.Eltűnt.
Ma van? Ha igen akkor nagyon nagyon boldog szülinapot!!!
Ha nem,akkor is.

Puszi.Móni

Kép
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk buszozni, amit a Mikulás vezetett, tegnap Télapós bábelőadáson voltunk a közeli oviban, holnap megint Mikulás ünnep lesz egy másik helyen, szóval most aztán minden a Télapó körül forog. Bence rettenetesen élvezi, örül az ajándékoknak, mi meg annak, hogy ő örül! Olyan jó nézni, ahogyan felcsillan a szeme, amikor meglátja a Télapót.

Móni!
Mi baja van a kisfiadnak?

Ti mit mondtok a gyerkőcöknek a karácsonyról? Télapó, Mikulás, Angyalka, Jézuska...., ki hozza az ajándékot?
Én arra gondoltam, mivel a Télapó most jött, az Angyalka és a Jézuska eléggé kézzelfoghatatlan számára, ezért maradok annál a verziónál, hogy karácsony olyan ünnep, amikor megajándékozzuk azokat, akiket nagyon szeretünk.

Sziasztok: Éva
 
 


Szia Éva!

Most úgy tűnik semmi baja.Sokat köhögött és régóta ezért küldte a doki allergiavizsgálatra.De nem tudták megcsinálni úgy ordított.A doktornő megvizsgálta nem talált semmit.Szerencsére.

Nálunk a Jézuska hozza az ajándékot.Gyermekkoromban nekem is ő hozta,maradok a hagyományoknál.Meg csodálatos emlékeim vannak a nagymamánál várt Jézuskáról.Igaz,hogy soha nem láttam de a képzeletemben ma is él.Szeretném ezt megadni a kisfiamnak is.Lehet,hogy éppen attól kicsit misztikus hogy soha nem láthatjuk.Szerintem ez kell a kicsiknek,ráérnek még a nagy igazságokra,ha nagyok lesznek.

Puszi:Móni

Kép
 
 


Melinda,hol vagy???????????

Kép
 
 


Sziasztok!

Móni nem tűnt el a másik topik, csak előre került a D betűhöz. Jól emlékeztél, tegnap volt a szülinapom. Köszi a jókívánságot.
Nálunk is a Jézuska hozza az ajándékot!
Tegnap sajnos nem sikerült Mikulással találkozni, de reggelre telelett az ablak mindenféle meglepetéssel. A legnagyobb sikere a szaloncukornak van. Bár nem eszi meg, kibontogatja és vagy a kutyát eteti, vagy minket.
Vasárnap a Tesco-ban találkoztunk egy Télapóval. Balázsnak akart ajándékot adni, de Õ nagyon meg volt illetődve, nam merte elvenni. Bius nem volt szégyenlős (a komoly 6 hónapjával), rögtön odanyúlt és kikapta a Mikulás kezéből a csomagot. Nagyot mosolygott ezen mindenki aki látta.
Üdv! Anita
 
 


Sziasztok!

Életem legjobb Mikulása volt tegnap!
Az én párom öltözött be itthon Mikinek.Kb. fél óráig nem tudtam abbahagyni a nevetést,patakokban folyt a könnyem.El tudtok képzelni egy 175 cm magas 70 kg-os Mikulást??Párnával tömködtük ki a hasát.Oltári volt.Õ már nem élvezte ennyire,folyamatosan tele volt a szája a szakállával.Na,kész tanulmány volt.
Anita,hogy vannak a törpék?
A sógornőm lánya is igen meg volt illetődve a Télapó láttán.Olyannyira,hogy torka szakadtából üvöltött.Mondjuk tavaly is.
Nálatok mi a karácsonyi menü?

Üdv:Móni

Kép
 
 


sziasztok
vlmit em értek,tegnap irtam ide nektek,és most meg nyoma sincs a levelemnek...hogy lehet ez
Dabason lakom ezért is irtam ide..Moni,Ranita
 


Szia Vivien!

Hát ezt én sem értem,da a lényeg,hogy most sikerült.Írj vmit magadról!

Móni

Kép
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: