Új privát üzeneted érkezett!

Mian!
Elhittük, hogy a legjobb tanácsot a gyerekneveléssel kapcsolatban is attól kaphatjuk, aki teremtett minket Kép A Bibliában nagyon sok útmutatás van a házassággal, a gyerekneveléssel kapcsolatban. És működik! Kép
Nem állítom, hogy megfelel a mai trendnek Kép A gyerekekkel kapcsolatban például:
"Gyermekek, mindenben fogadjatok szót a szüleiteknek, mert ez így illik azokhoz, akik az Úrhoz tartoznak. Apák, ne követeljetek túl sokat a gyermekeitektől, nehogy elkeseredjenek!" (Kol.3,20-21)
Tudom, hogy ma az a trendi, hogy a gyerek és szülő szinte egymást neveli, de ez nem vezet jóra. Nézzetek körül a mai gyerekek között.
Igaza van Istennek, amikor azt mondja, hogy : " A vessző és dorgálás bölcsességet ád; de a szabadjára hagyott gyermek megszégyeníti az ő anyját."/Péld 29,15/
Egy gyereknek biztonságérzetet ad, ha tudja, hol vannak a határok. Ha ezek a határok állandóan változnak, vagy nincsenek konkretizálva, szegény teljesen elbizonytalanodik, és folyamatosan próbálja feszegetni őket. Hiszti, engedetlenség, tiszteletlenség, lázadást stb. Ha megtanítod neki a határokat - néha bizony a fenekelés sem kizárt -, akkor azokon belül nyugodtan tud mozogni, és sokkal kiegyensúlyozottabb, magabiztosabb lesz. Tudom, hogy ma nem divat, hogy a gyerekek tiszteljék a szüleiket, de tudjátok milyen jó érzés? Kép Ha érdekli és számít neki a véleményed, odafigyel arra, amit mondasz, és meg is fogadja.
Röviden összefoglalva nálunk a "siker kulcsa" a következő volt: kimutatjuk neki mennyire szeretjük (tudja, hogyha rosszat tesz ugyanúgy szeretjük, de a rossz viselkedés "jutalmát" le kell aratnia, hogy megjegyezze, hogy az rossz), minden nap imádkozunk érte, és ha kell, akkor fegyelmezzük. A fegyelmezés szeretet nélkül, vagy a szeretet fegyelmezés nélkül nem működik. Számtalan példát látok rá magam körül...
Tudom, hogy vannak életkori sajátosságok, pl. dackorszak, de Daninál (aki most 3,5 éves) pl. teljesen kimaradt...nem tudom miért, talán azért, mert látja, hogy a bátyja is szót fogad nekünk, ezért ő is, hiszen mindenben utánozza Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Õszintén szólva mi is a férjemmel úgy neveljük Gergőt, hogy nagy szeretetben, viszont vannak határok, amit meg kell tanulnia. És bizony néha néha van kézfejre csapás, fenéken billentés is. Sajnos ezek nélkülözhetetlenek, mert más néha nem hat.
Viszont ami nagyon fontos, az az őszinteség. Mindig minden elmondunk neki, nem titkolózunk. Van amit először nem ért meg, vagy nem is akar, de úgymond megdumáljuk. Sokat javult Gergő, mióta máshogy foglalkozom vele. Nem is akarom máshogy nevelni. A dackorszak hamar elért minket és gond volt az is, hogy nagyon sokáig nem volt gyermekek közt. Most is észreveszem, hogy hisztisebb, mert 6 hete vagyunk itthon betegen. Már emlegeti a bölcsit is, de sajnos még legalább 2 hétig nem mehet. Ma már kimehettünk egy picit a dokinéni javaslatára, mert esik a hó.
Nehezebb már lekötni a figyelmét is, de azért mindig tudunk újat kitalálni.
Az hogy indigó vagy kristály gyermek, igenis foglalkozni kell vele, mert ezek a gyermekek noha teljesen normális gyermekek, nem valami földreszállt anygalok, mégis egyel több érzékszervük van, amolyan 6. érzék. Geri is lát lényeket, amiket mi nem és néha fél. Mindenképp kell ezzel foglalkozni, nem mondhatom neki, hogy te más vagy törődj bele. Ezek a gyermekek sokkal érzékenyebbek lelkileg, nehezebben alkalmazkodnak, nehezebben vielik el, ha valaki úgymond rájuk akar kényszeríteni valamit.
nehezebben tanulnak meg dolgokat, mint pl az öltözködés, evészet, alkalmazkodás. Épp ezért kell jobban odafigyelni rájuk és segíteni őket ezekben a dolgokban.
Nem szabad hülyének nézni, amikor a szobában lát valamit, amit mi nem. Ilyesztő,amikor egy pontot figyel, majd szemével követi és mondja, hogy pápá. Majd játszik tovább. De néha sír utána. Szóval ezért olyan fontos ezekkel a dolgokkal tisztában lenni.
Minden tévhit, miszerint ezek a gyerekek erőszakosak lennének. Õk azok, akik lehamarabb elmennek azokról a helyekről, ahol valami rossz történik. Nem tűrik a vitákat, veszekedéseket. Egy dolog van, ami nagyon fontos. A szeretetet akarják átadni!!! Gergőnek ez nagyon is sikerül. Ha mérges vagyok vagy vitatkozunk Gabival, ő az, aki kibékít bennünket és megnyugtat. nagyon ért hozzá. És mielőtt valaki azt mondaná, hogy minden gyermek ilyen, téved! A barátok is észreveszik ezt. Szeretnek mellette lenni, mert nagyon nagy szeretetet és nyugalmat áraszt. Furcsa dolgok ezek, de léteznek.
Szóval ami a legfontosabb, hogy Gerit ugyanúgy neveljük, mint eddig, csak bizonyos dolgokra oda kell figyelni jobbanis, mint edig és náhény dologban pedig jártasabbnak kell lennünk, hogy kérdéseikre válaszolni tudjunk!
És nem szabad érzékeltetni velük, hogy valamiben többet tudnak, mint a többi gyerek. Úgy kell vele bánni,mint a többi gyerekkel. Ez is nagyon fontos! Kép

Puszi, megyek, mert festeni fogunk Gerivel!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Geri itt már betegen! Ez a legfrissebb kép a lelkemről. Kép

Kép

Hogy vagytok lányok? Veletek mi újság? Már csak rólunk szól lassan ez a topik?

Anikó

Kép

KépKép
 
 

 
 

Sziasztok én ide még nem írtam!
Véletlenül találtam ide és olvastam Aniko vergődését.Nekem van egy 4 éves kisfiam és egy 4 éves kislányom ikrek koraszülöttek voltak. Mi is sok mindenen mentünk keresztül kisfiamnak súlyos agyvérzése volt 5 naposan és hát ebből kellett felállni.Hála istennek a tanulásank a megvívott harcoknak és ricsi erejének küzdelmének ma egészséges és egy csoportba jár a tesvérével oviba. Csak annyit mondanék hogy egy kicsit álljál meg, ülj le vegyél elő egy papírt és írj le mindent amit eddíg megtudtál amit eddíg mondtak és írd mindegyik probléma mellé a jellegzetes tüneteket megoldási lehetőségeket. Sok minden jár a fejedben ne kapkodj.Ha ezzel megvagy akkor kezd el kipipálni azokat a dolgokat amik stimmelnek és azokat amik nem.Talán tisztább képet kapsz arról mit kell fejleszteni és akkor az is kitűnik hogy hogyan, nem utolsósorban mi az amit legelőször legintezívebben kell fejleszteni.Mindent nem tudsz egyszerre csinálni
Ami a legfontosabb hinni kell magadban te is mered a legjobban a kisfiadat
( még csak annyit, hog a születés közbeni oxigénhiány okozhat izom lazaságot un hypotoniát amire a dévény anna féle "masszirozás" a megoldás , bár nem tudom hogy a mozgásfejlődésében van e lemaradás.)
Üdv Csilla
 
 


Sziasztok!

Mostanában elég ritkán jártam erre, mert vki. mindíg beteg nálunk.

Anyikó!
Szerintem nagyon is igazad van, hogy foglalkozni kell mindennel és utána kell olvasni bármit is mondanak. Ma már szerencsére mindent meglehet tudni akár itt a neten is, de már találkozni olyan szakemberekkel ill. keresni kell olyat aki a Te nyelveden is elmagyarázza, hogy miről is van szó. Muszály, hogy tájékozódj mert csak akkor tudsz kérdezni és csak akkor tudsz segíteni.

És lehet, hogy ez most nem mindenkinek fog tetszeni, de nem hiszem, hogy a legszebb szó a vergődés, ez inkább a segíteni akarás. És igen valóban nem szabad éreztetni, hogy ő más mint a többiek, csak ezt nehéz magadban lejátszani. Mert akarva akaratlanul magamban én is sokszor összehasonlítom a gyerekeimet. De nekem szerencsém van, mert a 3 gyerkőc eddig ég és föld, úgyhogy nem találok soha semmi kirívót és ilyenkor mindíg megbeszélem magammal, hogy ennek így kell lennie.

Babi!
Hol jársz merre vagy?
Utólagos engedelmeddel egy kicsit elkeseredett anyukának meséltem a Te egyik hozzászólásodról (az Isten-Angyal párbeszédes ) és néhány nappal később azt mondta, hogy annyira sokat segített neki, hogy kimásszon a gödörből.

Sok kitartást Nektek!

Szia
Nolo
 
 


Nolo!
Sajnálom hogy egy jelzőn fennakadtál, én pont azért választottam mert nagyon is találó szerencsére nem kellett ezt átélned de hidd el az ember igen is vergődik egészen addíg míg meg nem találja a megoldásokat onnan kezve csak megy előre és teszi a dolgát.Vagy ha nem felörlődik.
Lehet finomlelkűsködni de szerintem felesleges és csak egy valami késztetett a hozzászólásra hogy segítsek, sajnálom ha nem sikerült.
szia csilla
 
 


Szia Csilla!

Igazából Gerivel annyi a baj, hogy nem beszél és néhány dologban lassabban halad, mint társai. Amúgy az orvos szerint nagyon inteligen, okos kisfiú. Van, amit lényegesen könnyebben tanul és sajátít el, mint a korabeli gyermekek. Abban marad el, hogy még nem teljesen szobatiszta, nem beszél még igazán, bár nagyon beindult, nem eszik kanállal. Ha pedig valóban indigó vagy kristály gyermek, akkor azt tudni kell, hogy ez nem betegség, nem sérült értelmileg, csupán más dolog foglalkoztatják, minta a társait. Addig is nevelem úgy, ahogy eddig, utána is ezen az úton haladunk tovább, csak épp odafigyelünk a jelzéseire, ami a 6. érzékéből fakad.
Teljesen normális kisfiú, aki napról napra fejlődik és látványosan. Úgy játszik mint bárki más, csak épp a kreatív dolgokat részesíti előnyben és nem az autóversenyt, stb... Imád rajzolni, festeni, gyurmázni, legózni, egyfolytában mozog, szeret mesét nézni is. Még annyit, hogy magától vegetáriánus, aminek nem tudladonítok nagy dolgot. Kiegészítőként Béres csepp kúrát kap. Főleg gyümölcsöt eszik a lelkem. Kép
Szóval ő nem beteg, ezt már tudjuk és az orvosok is tudják.
Továbbra is marad a fejlesztőben, csak inkább a beszédet fejlesztik mostmár.
Ti jól vagytok? Õszintén együttérzek, hogy kisfiaddal ilyen megtörtént. Nagyon sok munka állhat gyógyulásában! Öröm olvasni, hogy jól van és oviba jár!


Nolo!
Majd megírom, hogy mit tudtunk meg Szentesen. Már nagyon várom, hogy ott legyünk. Kép Holnap 10-re megyünk. Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Aniko köszönöm a válaszodat!
A szavaidból látom lenyugodtál tisztán látod a dolgokat és már látod az utadat. Mind a spiritulis mind a fizikai meglátásaid jónak tartom, és szorítok nektek.
Nolo!
A vergődés jelzöt nem véletlenül választottam annál kifejezőbb nincs is erre.Az ember addíg vergődik szó szerint míg meg nem találja a megoldásokat onnan csak letisztultan megy tovább.
sziasztok Csilla
 
 


Jubci,

maximálisan elismerem az általad leírtakat.Én is próbálom a fiam így nevelni; több, kevesebb sikerrel. Sajnos nálunk is (úgy mint Anykoéknál, "összetettebb a gyermek, mint egy átlagos, vele korú), ezért elég sokszor "kemény" falakba ütközöm. Max-nál az ú.n. dackorszak tombol, de rendesen. Próbálgatja a határait mind tágabbá tenni. Bizony, ezt legtöbbször iszonyú hisztikben adja elö. Ilyenkor azt lehet mondani, hogy szinte kezelhetetlen! Kép
Várnék is bizony Töletek jó tanácsokat, hogy mi a teendö ilyenkor!? Bántani nem akarom, de hiába szólunk neki,´egyáltalán nem reagál. Én pedig állok felette, s azt kérdem magamtól: "hogyan tovább"?
Rettenetesen embertpróbáló dolog a gyermeknevelés! - de nem hagynám ki semmiért! Kép

Anyko,
én is örülök, hogy már nyugodtabb vagy! Kép Tudod, erröl már "beszéltünk", hogy add magad, s szeresd, ahogy csak bírod, s a szereteteddel hegyeket is mozgathatsz.
Gondolom, azt pedig az én soraimra reagáltad, hogy de igenis foglalkozol azzal, hogy Geri esteleg kristály gyermek! Azt hiszem itt egy kicsit félreértettél, mert nem az volt a célom, hogy ugyan! hagyd, ne foglalkozz vele, majdcsak lesz valami! - nem fejtettem ki bövebben, ez volt a hiba!
Úgy gondolom én is, hogy nem kell különbséget tenni, s másképp fordulni a gyerek felé, még akkor sem, ha Ö más!
Vélememényem szerint pedig ez a kristály és indigó gyermek is ugyanolyan divatos sztereotípia, mint az autizmus, vagy a hyperaktivitás!
Mellesleg MINDEN! gyermek kb. 4 éves koráig látja az aurákat, söt, angyalokot, vagy "védöket" ki, hogy nevezi. Mi is látnánk, mert minden ember képes rá, csak sajnos ezek a képességek elvesztek az idök során.
Az én fiamra már mondták azt is, hogy Múr gyermek! Ebbe itt és most nem mennék bele, ha érdekel, majd priviben!
Ezekszerint megkaptad az emilem? Csak furcsáltam, hogy nem válaszolsz! Remélem, nem sértödtél meg; nem szerettelek volna megbántani! Kép

Mian, a hó alól Kép
 
 


Mian, ha már kibújtál a hó alól! Kép

Nem neked írtam, hanem Jubinak!
Nem hiszem, hogy minden 3-4 éves lát dolgokat, mert nekem 3 éves koromtól vannak emlékeim, nagyon tiszták, de nem én akkor nem láttam semmit. Sőt a sógorom kilánya sem, aki 1 évvel idősebb Gerinél. Az unokatesója, aki mai napig látj az aurát, ő tisztán beszél is róla. Õk is jönnek Szentesre. Kép
Azt viszont olvastam, hogy amikor egy gyermek megszületik, látja az aurát. Hogy mást is lát vagy sem, nem tudom. Viszont ezek a gyetmekek nagyon érzékenyek, ezért marad meg a 6. érzékük.
Na persze, van, hoyg felnőtteknek is vannak megérzéseik, megálmodnak dolgokat, amik be is következnek, vagy épp érzik, hogy jó vagy sem az adott illető vagy dolog. Ez is szerintem a 6. érzékből megmarad kis darabka. Minden ember képes lenne ráérezni, csak fejleszteni kell. Állítólag... Kép

Megkaptam a leveled, de nem írtam még semmit sem. Mert amikor van időm, akkor ide írok.

Geri jobban van, sajnos ezzel párhuzamosan egyre rosszabb is. Ha kimegyek a konyhába mosogatni pakolni..stb.. tuti valami rosszat csinál. Tegnap és ma is kiborítja a pohár vizet a szőnyegre, vagyis nem is egy pohárral, hanem 4-5 pohárral. Tegnap emiatt kikapott, de ez úgy látszik nem használt neki. Ma ráparancsoltam, hogy takarítsa fel, de csak sírt.

Múr gyermekről még nem hallottam, bár ezek a dolgok nagyon újak számomra. majd rákeresek a neten, csak legyen egy kicsit több időm.

Puszi mindenkinek!
Itt is esett 15 cm hó, de már olvad. Már csak kb 9cm van.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko,
ne töltsd az idöd!! Kép ezt nem fogod a neten megatalálni!!!
 
 


Anyko!
Bár nem igazán akarok beleszólni ezek után ebbe a beszéletésbe, de arra még kíváncsi lennék, hogy szerinted ezeknek a gyerekeknek árt vagy használ az, hogy ilyen dolgokat látnak? A javukra válik vagy sem?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Jubi!

Remélem nem bántottalak meg, mert nem volt szándékom. Csak beszélgetni erről.
Hogy javukra válik vagy sem? Fogalmam sincs. De azt tudom, hogyha valamit lát is és attól fél vagy épp nem fél, nekem tisztába kell lennem ezzel és megnyugtatni, illetve beszélgetni kell a gyermekkel. Nem mondtam egy szóval sem azt, hogy ez egy olyan fantasztikus dolog, aminek határtalanul örül a gyerek, a szülő. De ha van, bizony tudni kell erről, hisz ha segítséget kér a fiam, vagy látom rajta, hogy nem jó az amit átél, tudjak segíteni neki. Mert ha csak lerázom azzal, hogy nincs ott semmi...stb..azzal csak ártok!
Holnap okosabb leszek, mert holnap 10-re megyünk Szentesre! Nagyon várom, sok a kérdésem is.


Mian!
Még nem volt időm leülni keresni, de ezek szerint nem is baj. Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


U.I.:
Geri napról nappal többet beszél. Ez pár napja indult be nála ennyire. Kép És ha játszik is egyre több mindent értek, amit mond! Kép Olyan szuper!

Újra esik a hó. A meteorológus szerint 3-5 cm friss hóra számíthatunk Békésen és környékén. Kép

Kép

KépKép
 
 


Szia Csilla!
Kösz a válaszodat, de nem bántóan akadtam fenn a vergődés szón, csak egyszerűen nekem nem megfelelő. Nagyon negatívnak érzem! Tudod, én is ebben élek, a most 7 hónapos kisfiammal nagyon sok mindenen keresztül mentünk és megyünk, de nem akarok ezzel itt most senkit untatni, de ha érdekel szívesen írok a problémánkról, ami nem kicsi sajnos. A többieknek már mindent leírtam korábbi hozzászólásaimban, és hidd el, hogy nagyon is tudom, hogy milyen ha valakinek beteg a gyermeke.

Szia
Nolo
 
 


Szia Nolo!

Köszi, vagyok néha olvasonak, irni inkább nem szoktam. (Örülök segitettek:-) Oriási kitartást kivánok az Anyukának! )
Hogy most mégis irok? Mert Csilla "vergödés" szava, nagyon is helyén van. Oksi nem Nálatok:-) Nálunk is az volt és sajnos eléggé jellemzö egy periodusra.
Másik: Lányom majdnem 10 éves, mai napig lát, érez, gyogyit. Önállo, tudja mit akar, de abszolut nem ambivalens viselkedésü, Ö "mintagyerek". Én érzek (aurát hibáival együtt), látok is dolgokat- ezt hivják boszorkaságnak;-) kapok figyelmeztetéseket, találkoztam védöangyallal, stb. De nem hiszek indogo-kristály stb. Utána lehet nézni Reikinek, Prananadinnak, mindannyian képesek vagyunk "átadokká" válni, gyogyitani, segiteni és látni.

Szio Babi
 


Szép Napot Mindannyiótoknak!

Itt vagyok, itt vagyok! Nem vesztünk el teljesen, "csak" kórházban voltunk Barbikámmal - 1 teljes hónapot. Tüdőgyuszinak indult, mint azt már megszoktuk, ez már ezen a télen a 4. volt, de végül a problémát a szívének ki/le/merülése okozta. Lányok! Soha ne tudjátok meg, milyen az, mikor arra kérnek az orvosok, hogy búcsúzkodj el a gyermekedtől, mert nincs tovább..... Egyfolytában az Istenhez könyörögtem én is, s végül azthiszem, meg is történt a csoda!
Tegnap haza jöhettünk..... Nem mondanám, hogy teljesen a régi a hangulata, de jól van!

Két hónappal ezelőtt még annyira sajnáltam magamat, mert elhagyott a férjem, elválunk, stb. Elhiszitek, hogy ez már annyira jelentőségét vesztette???? Abszolút nem foglalkozom már ezzel! Nője van? Legyen. Iszik? Igyon. Ezek már olyan apróságok a szememben, amivel teljesen együtt tudok élni. Mindenféle rossz szájíz nélkül.... Ezeken a dolgokon tud az emberlánya változtatni, ha akar; de ha elveszítettem volna a kislányomat????

Babika! Köszönöm, hogy megosztottad velünk azt a párbeszédet Isten és Angyal között. Sírva olvastam. Kellenek ezek a szép gondolatok a lelkemnek! Azt hiszem, nem is vagyok vele egyedül.

Mian! Most látom, mikor visszaolvastam, hogy a gofri receptet meg már nem is volt időm leírni. Nem tudom, érdekel-e még, de azért pótolom:
50 dkg liszt, 17 dkg cukor, 1 sütőpor, 2 vaníliás cukor, 5 tojás, 1 Rama margarin, 1/2 l tej, csipet só és reszelt citromhéj. Kb. 22 db lesz belőle!

Jubi! Gratulálok Neked, s nagyon-nagyon írigy vagyok!

Azt hiszem, hogy egyenlőre tudok maradni itt köztetek, mert megbeszéltem az emberemmel, hogy addig maradunk itthon, és leszünk a terhére, amíg nem gondoskodik nekünk másik otthonról. Remélem, bírni fogom lelkileg!
Most eldugulok, csak épp egy kis helyzetjelentést adtam, két mosás-teregetés között! Van mit pótolnom! Sziasztok!
Tünde
 
 


Sziasztok!

Babi! De jó, hogy újra vagy, és látod, Te mindíg tudsz nekünk olyat írni ami segít!
Egyébként én úgy teszem magamat túl a dolgokon, hogy mindenképpen mindennek a pozitív oldalát nézem, mert ha nem azt tenném, akkor elvesznék az önsajnálatban és azzal senkinek semmit nem segítenék, pedig van akinek nekem kell segítenem!

Tünde!
De örülök Neked! És igen csodák igenis vannak! Ha van kedved írj privibe is!

Sziasztok!
Nolo
 
 


Kedves Nolo!

Egyáltalán nem biztos tudok bármi okosat is irni, én csak 12 éve küzdök, ez nem biztositék: akkor most tudnám. Annyira nehéz. Annyira más minden gyermek.
Csak 1 a biztos, anyáknak páncél és harcolni.
Pozitiv: erre Tündének, hogy ugye átértékelödik a Élet? Senkinek sem kivánom amin Tünde és kicsije átment! Akár pozitiv is. Borzalmas. Én "csak" Anyu rákjával éltem át, nem gyerekemmel. Ha azt irom egy tüzböl kit tudsz kimenteni, gyerekedet vagy Anyut? Kit fogsz? Ennyit a különbségröl, hogy borzalmas.

Tünde, muszáj volt futnom néhány kört, ne bögjek. Azokat is könnybelábadt szemmel. Légy eröss!!!!
 


Sziasztok!

Tünde!
Egyik szemem sír, másik nevet. Örülök, hogy túlvagy a váláson, nem roppantál össze, tudod a saját életedet élni a legnagyobb kincseddel!
Viszont szomorúan olvasom, hogy min mentetek keresztül. Remélem felépült már Barbika.
Geri szerencsére jól van. Õ 6 hétig volt hörghurutos. Kórházban is voltunk. Nem is értem, hogy hogy jut el egy gyermek idáig, hogy 6 hétig levegye egy betegség. Nálunk fő ok az volt, hogy Gerinek nem hatnak a gyógyszerek. Nem fogadja be a szervezete az antibiotikumot sem.
Sok sok gyógyító puszit küldünk!

Szia Babi! Kép
Mi újság veled, veletek? Oly ritkán írsz. Dekupálni sem sekupálsz? Vagy kezed serényen jár?

Mindnekinek!
Tegnap voltunk Szentesen. Kép Szuper volt az út, az ottlét is és minden, amit átéltünk. Kép
Mindezek ellenére megpróbálok rövid ámde velős lenni. Kép
Gergő egy makk egészséges gyermek. Nem beszédzavaros, nem viselkedészavaros! Makk egészséges. Jól kommunkiál, bár egyenlőre a saját nyelvén, aivel nem szabad foglalkoznom. Ez nem probléma. Minden szót ki tud mondani. Megbeszéltette Laci Gerit. Minden szót tökéletesen ejt ki, nem pösze, nem sejpít. Amiben ő egy picit több, hogy már most nagyon magas az inteligenciaszintje. 130, ami a felnőtteket megszégyenítő szint. ( titokban megsúgom, hogy nekem 127 ) Nagyon inteligens, nagyon okos, nagyon találékony, nagyon kreatív. Kérte, hogy ebből a bölcsiből vegyem ki, mert Geri nem szerei. Ezt Geri mondta el neki és én is hallottam. Padlót fogtam, ahogy megbeszéltette a gyermeket. A baj, hogy áttették a sérültek köz, holott tök egészséges. És amit én is észrevettem, hogy agondozónénik nem szeretik, hogy ennyire elevelen. Mondta, hogy Geri érett az ovira. Nem biztos, hogy jó lenne még egy évet bölcsibe járatni.
Másik, hogy Geriben hatalmas energia van, amit a bölcsiben nem hagynak kiengedni. Mindig ültetnék egy székre. Kérte Laci, hogy vigyem úszni és futni. Vakóban az 5-6 km séta nem kottyan meg neki. Afutás meg valjuk be nekem sem ártana. Kép
Hagyjam, hogy kimozogja magát, mert a hisztik, dührohamok, dobálások azért vannak, mert a sok energia belészorul. Nem tudja leadni.
MIndemellett kristály gyermek. Lát lényeket. Írtam, hogy éjjelente megy a szoba egyik bizonyos sarkához és ha felébred sír. Elmeséltem Lacinak és ő azt mondta, hogy nem akarja elmondani mi az. Törődjek bele. Nem rossz, ami ott van, ne féljek, de nem is foglalkozzak vele. Reméli hamarosan megszűnik ez az éjszakai jövés menés oda. Bízom benne.

Szóval a lényeg, hogy makk egészséges. Csak a fölös energiát kell kimozognia.
Amikor jöttünk el, Geri odament Lacihoz és megpuszilta, majd azt mondta, "köszönöm szépen". Mindenki le volt döbbenve!
Nagyon megnyugodtam.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko,
háááát!!! črdekesek ezek a dolgok!!! De én hiszek benne! Nálunk is ilyesmi játszódott le, amikor Ágotánál voltunk!!
S látod, beigazolódott, amit mondtam Neked!!! Geri egy frankó kis kölyök, csak más!!! Sajnos ez a mostani társadalom nem úgy fogadja ezeket a gyerköcöket, ahogyan kéne, mert nem értik öket. És bizony a mai ember úgy van "kitalálva", hogy amit nem értek, azt el kell, hogy toljam magamtól!!! Szomorú!!!!
Ne törödj semmivel, csak SZERESD!!!!!!! Ezzel segítesz a legtöbbet!
Puszillak Benneteket, annak reményében, hogy már sokkal nyugodtabb vagy!!!
Mian
 
 


Mian! Kép

Igen, sokkal nyugodtabb vagyok, sőt...nyugodt vagyok. Kép Az is nagyon jó, hogy végre van étvágya a kiskölykömnek. Már lassan jobban eszik, mint én. Kép
Várjuk a tavaszt is, ami 1 hét múlva kezdődik. Akkor aztán végre kimozdulhatunk és nagyokat szaladgálhatunk. Most behoztam Gerinek a hintát és apa löki. De már legalább negyed órája.
Ti hogy vagytok? Magatokról nem is nagyon írsz.
Közben meglestem a honlapodat is. Mennyi ideje csinálod? Írtó sok dolog van rajta és maint látom nincs is kész teljesen. Én a szalvétaboltomat akarom fejlesztgetni, de nem nagyon haladok vele. Estére halogatom, aztán tegnap is 8-kor már ágyban voltam. Kép

Puszi!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Köszönöm Lányok az együttérzést!
Hála Istennek, ránézésre egész jól van a kislánykám, holnap kell mennünk kontrollra. Remélem, a dokik is így látják majd.
Tegnap nem írtam le Nektek, de most megemlítem, mert érdekelne, hogy Ti mit gondoltok erről:
a krízisünk 3. vagy 4. napján, a szomszéd szobában lévő anyuka azzal kopogott be a szobánkba, hogy itt van egy telefonszám, hívjam fel, mondjam el, mi baja Barbarának, s ez a pasi majd segít. Gondoltam, veszteni valóm nincs, megtettem. Azt mondta, hogy konzultálnia kell a "feljebbvalóival", s majd visszahív. Nemsokára hívott is, elmondta, hogy tényleg nagyon beteg a kislány, de "dolgoznak az ügyön, megtesznek mindent, amit tudnak, s majd érdeklődik...".Mikor pár nap múlva hívott, s Barbi hogylétéről kérdezett, akkor tudatosodott bennem, hogy az állapota javult, stabil. A dokik nem biztattak semmivel, sőőőőt, így én is csak akkor döbbentem meg, amikor mondta, hogy ő ezt tudta, és hogy úton van a gyógyulás felé.....Ez a távgyógyítás? Na, mit gondoltok?
Anykó!Nem váltunk el, csak én léptem át a megalázást, a sértettséget, meg mindent. Mikor ez a dolog számomra kiderült, fúúú, annyira meg voltam sértődve, hogy ukmukfuk, pakoltam össze, költöztem Anyuhoz. El akartam válni, mert ezt már nem lehet helyre hozni.
Csak közben történtek sokkal, de sokkal fontosabb dolgok.
A kórházból most hazajöttem, ez itt a mi otthonunk is. Ha zavarjuk a férjem a jelenlétünkkel, hátha gyorsabban tud pénzt előteremteni a lakásra.... És mondtam neki, hogy ha el akar válni, neki kell intézkedjen, mert nekem más jellegű elfoglaltságaim akadtak. Minden energiám mostmár csak a kislányomé. Azé, hogy megóvjam a következő bajtól... Remélem, sikerül is. De ugye Isten fenntről figyel, és mellettünk áll.....Kép
Biztosan átsiklottam felette, mikor visszaolvastam, de egy pár szóban leírnád mégegyszer, hogy ki ez a Laci Szentesen? Érdekelne...
Köszi! Puszi Nektek!
Tünde
 
 


Szia Tünde!

Levélben megírom az elérhetőségét. nagyon kedves, imádja a gyerekeket. Legalábbis Geri teljesen odavolt érte.
Azt hittem elváltatok, mert én még itt leragadtam. Remélem hamar megoldódik minden körülötted és a lánykád körül. Azért pedig szorítok, hogy teljesen gyógyult legyen és soha ne kelljen ugyanezt átélnetek!
Távgyógyítás?.... több dolog van éges s földön, mint azt mi gondolnánk! Én hiszek benne, ugyanis nem létezik lehetetlen. Csak hinni kell!

puszi, Anikó

Képzeljétek! Gerinek eszébe jutott a hinta és be kellett hozni. Egész délután hintázott. Most tettük el a hintát. Kép

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Örülök, hogy alakulnak a dolgaitok és hogy lánykád ilyen szépen gyógyul. Remélem mielőbb teljesen meggyógyul! Jobbulást neki!

Anykó!
Nincsenek véletlenek! Nálunk is működött a megérzéses dolog anno. (Ezt röviden emilben leírtam). Én voltam aurafotozáson, a fiamat is vittem. Azt mondta nekem, hogy figyeljek a megérzéseimre, hagyatkozzak rá nyugodtan. És tudok gyógyítani is... Próbálkoztam... A lényeg, hogy legközelebb amikor aurafotót csináltak, a csakráim, főleg az egyik, jóval szabályosabb lett(ek).
Én hiszek az ilyesmiben.
Sőt, mint írtam, Geri sem lett véletlenül beteg! Érzi, hogy nem lenne jó helyen a bölcsiben...
Tudod mit vegyél Gerinek: trambulint ugrálólabdát és mogyorót (mogyoró alakú gumijáték, amire rá lehet hasalni és gurulni rajta). Nagyon jók!! Nálunk az oviban a gyerekek használják főleg amikor a fejlesztőpedagógusnál vannak (nekünk olyanunk is vanKép).

Babi!
Magyon eltüntél.... Gyere sűrűbben!
Mondom én, aki ritka mint a fehér holló Kép!

Puszi Kriszta

 


Tünde!

Persze.
Nem feladatom bármire is rábeszéljelek, csak iránymutatás: Prananadi. Keres rá és egy szombat-vasárnap kell amikor szabad vagy nappal.
Én tudom nagyon nagy szükségetek van rá. Ha Te is igy érzed, menni fogsz.

Kriszta!
Ne gyogyits, ha nem tudod jol csinálni, magadban teszel kárt és azokban is tehetsz akiknek segiteni akarsz. "iránymutatás"-om Neked is szol, ha az az utad, járd végig, hallgass belsö érzésre, mit kell tenned.
Ayres játékok amikröl irtál?
 


Meggondoltam, leirom ezt is: Tünde Te érett vagy erre, Kriszta belsöje lehet még tiltakozik, lehet Neki még vannak gödrei amiket meg akar járni. Lehet csak azért, mert Neked Tünde, nincsen sok aranytartalékod és Krisztának sem sok de több. Ezért irtam igy.
Kriszta: felesleges.
Megérzéseim.
Most vagy értitek vagy nem.
Szinte rábeszélésnek olvasodik, pedig ez most komoly: ha az lenne a szándék, nagyon-nagyon más dolgok irodnának. Nálam csak a segitö szándék, semmi több. Jogom sincs másra.
Sem okos, sem ügyes, sem más nem vagyok, csak egy porszem.
Az viszont, itt és most leirtam, elgondolkodtato és figyelmeztetö magamnak.
 


Kriszti!

Ezeken én is gondolkoztam már. Jó lenne nyáron az udvaron játszani ezeken. Ott van hely, bent sajnos nincs, mert tudom mekkorák ezek a "torna"szerek. A trambulin nekem is nagyon tetszene. Kép
Várom a nyarat is, mert van egy nagy felfújható medencénk és azt nagyon imádta. Nagyon le tudta fárasztani magát.

Ma megpróbálunk felmenni a városba egy picit. Gyönyörűen esik a hó, ezt ki kell használni. Na meg még hóembert sem építettünk.
Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
A hétvégén nem voltunk itthon, most olvastam vissza az elmúlt napokat.
Amit most leírok, abban engem sem vezet más, mint Babit: a segítő szándék, és hozzá hasonlóan én is figyelmeztetésnek szánom. Szóval így olvassátok Kép

A rendszerváltás óta kinyíltak az országhatárok nem csak fizikai, de szellemi értelemben is. Azóta jöttek divatba nálunk is az "ősi" természetfeletti gyógyító, csodatevő stb. módszerek, praktikák, tanok. Ezek az emberek transzcendenciára való igényét kihasználva kínálnak megoldásokat mindenféle problémára, betegségre. Sokszor Istent is belekeverve a dolgokba. Mégis, ezek okkult dolgok, amelyekről Isten azt mondja, hogy útálatosak előtte. NEm azt mondja, hogy "ejnye-bejnye, talán nem kéne", hanem azt, hogy útálatosak.
Tudom, hogy egy anya, akinek a beteg gyerekéről van szó, mindenbe belekapaszkodik, ami megoldást hozhat. De ezt nem csak én tudom, hanem azok is, akik ilyenkor színre lépnek, mint segítők. Még azt sem mondom, hogy ezek a táltosok, reikisek stb. rosszindulatú emberek lennének. Abban viszont biztos vagyok, hogy tévúton járnak, és a követőiket is magukkal rántják. A legtöbb esetben nincsenek is azzal tisztában, hogy ők megtévesztettek.
Az emberek minden természetfeletti dolgot (gyógyulás, csodák, megérzés, aura-látás stb.) isteni eredetűnek tekintenek. Ez tévedés. A Biblia - ami Isten kinyilatkoztatása - elmondja, hogy a természetfölötti világban két erő áll egymással szemben: Isten és a Sátán. A Sátán pedig "Isten majma", nagyon hasonló dolgokat képes produkálni, mint Isten, hiszen az a célja, hogy megtévesszen minél többeket. Igazi báránybőrbe bújt farkas, aki a világosság angyalának adja ki magát. Ellenszere egyetlen egy van: megismerni Jézus Krisztust. Csak akkor ismersz fel egy hamis pénzt, ha tudod, milyen az igazi. A tét pedig óriási: örök élet a mennyben vagy pedig örök kárhozat a pokolban. Lehet, hogy ez nem egy divatos alternatíva, de igaz. A jó hír ebben az, hogy szabad akaratunk van, és dönthetünk! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Reagálni szerettem volna Jubi írására, de inkább nem teszem. Senkit nem szeretnéék megbántani.
Ki ebben hisz, ki abban.
Sógornőm már nem élne, ha nem lett volna az a kedves táltos ismerősünk, aki meggyógyította őt!
Egy fontos dolog van csak. Utána kellene járni, hogy a biblia kiknek, miért és hogyan íródott. Nem vagyok bibliaellenes, mert sokaknak ad lelki megnyugvást.
A táltosok az ősi magyarok. nem egy új kor most kitalált csapata. A legősibb magyar vallás, mi valaha létezett. Jézus pont azt csinálta, amit a táltosok. És ami nem sátánizmus! Ennek utána lehet járni.
Csodálatos dolog megismerni az ősi magyarságot, hogy kik voltunk, miket tettünk. Nem véletlen utálják a magyarokat a világon mindenhol!

Szép délutánt. Itt szépen süt a nap!
Puszi és senki ne bántódjon meg a másik írásán. Nem vagyunk egyformák, nem ugyan abban a dologban hiszünk, épp ez a csodálatos a világban. Szeressük egymást!

Anikó

Kép

KépKép
 
 


SziasztokKép
Ki derítettem honnan "jöttetek" csevegni próbáltam rájönni mi lehet közös bennetek, de a dekopázsra ( szándékosan fonetikus ha egyáltalán így kell ejteni) nem gondoltam sőt azt sem tudtam mi azKép
Tudom kéretlenül és hivatlanul szóltam bele de csakis azért mert érintve éreztem magam a beteg gyerek és a lelki háttér sajnos ismerős.
Nolo!
oké ha neked negatív a vergődés töled bocsi érte én vergődtem több napig is aztán persze összekaptam magam ahogyan azt kellKépHa gondolod a riba@easymail.hu emilcímen megtalálszKép
A lelki élettel kapcsolatos írásaitok nagyon érdekesek fú rengeteg minden kavarog bennem erről a témáról, de úgy gondolom nem szeretnétek itt feszegetni ezért csak annit bocsi hogy be offoltam magam közétek még akkor is ha ez a topik ezért lett létrehozvaKép
 
 


Anyko!

Igazad van, ki ebben hisz, ki abban. Szabad akarat, szabad döntés. Csak a végkifejlet szempontjából nem mindegy. Éppen ezért nem kell felkapni a vizet, ha valaki a másik oldalról is beszél Kép
Azt írod, hogy Jézus pont azt csinálta, mint a táltosok. Tudod Jézus - azon túl, hogy meggyógyította az embereket és csodák követték - az életét adta értünk. Azért vállalta a halált, hogy annak, aki elfogadja az áldozatát örök élete legyen. Tényleg ugyanezt csinálták a táltosok is?

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Én nem kaptam fel vizet. Csak úgy gondoltam nem írok le olyan dolgokat, amik másokat megbánthatnak azért, mert más nézeteket vallanak. Magyarán nem akartam túlságosan feszegetni, hogy miért táltos a táltos és miért nem sátánizmus, amit ők csinálnak minden tévhit ellenére.
Itt a gyógyításon van a hangsúly. HOgy a táltosok is pont úgy gyógyítanak és gyógyítottak mindig is, ahogy azt Jézus tette. A táltosok is Istenben hisznek. Nem sátánok ők.
A reikiseket nem ismerem.Nem tudom mi alapján "dolgoznak". Velük nem volt és nem is lesz dolgom. Azt hallottam róluk, tévúton járnak.

Szóval én nem haragszom, nem kaptam fel a vizet, csak azt akartam, hogy te és senki sem sértődjön meg. Mert valamelyik hozzásszólásodból azt vettem ki, hogy megbántódtál. De én nem akartam és nem is akarok senkit sem megbántani. Kinek ez kinek az a tévút vagy helyes út. Nem kell és nem is lehet a másikat befolyásolni ezáltal.
Férjem családjának nagyobbik része ( anyai ágon ) lelkészek. Nem nagyon értjük meg egymást ezen a térem, mert számukra más nem létezik,mint amit a bibliában leírtak. De tisztában tartjuk egymás gondolatait, jól megvagyunk egymás mellett. Csak épp nem ez a téma az összejöveteleken.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anyko!

Ha valamiben nem értünk egyet, az nem azt jelenti, hogy csak indulatokkal, túlfűtött érzelmekkel lehet róla beszélgetni, vagy pedig jobb, ha kerüljük a témát. Kép
Egyébként utánanéztem a neten a táltosoknak. Igen gyakran hangoztatják Isten és Jézus nevét, csak az a gond, hogy miközben Istenre hivatkoznak, olyan dolgokat tesznek, amikről Isten ezt mondja:

"Ne legyen köztetek olyan, aki a fiát vagy leányát arra készteti, hogy tűzön menjen át, ne legyen varázslást űző, se jelmagyarázó, kuruzsló vagy igéző!Ne legyen átokmondó, se szellemidéző, se jövendőmondó, se halottaktól tudakozódó.
Mert utálatos az ÚR előtt mindaz, aki ilyet cselekszik." /5Móz. 18.10-12/

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hát! Mint mondjak??? Úgy veszem észre, hogy kezdenek az indulatok eléggé elszabadulni!
Kérlek Benneteket, ne tegyétek!!! Dumáljunk, vitatkozzunk, de ne veszekedjünk! Tartsuk egymás nézeteit, hitét, vallását tiszteletben!
Köszi! Kép

Azért füznék én is hozzá egy keveset:
ahová mi járunk Maxal egy kineziológus, bioenergetikus. A gyermekorvos ajánlására jutottunk hozzá. (nálunk is hasonló problémák vannak, mint Anykoéknál, füszerezve azzal, hogy az én fiam egyáltalán nem beszél! - 3 és fél éves). A lényeg: ez a hölgy is "gyógyit", segítségül hívja hozzá Jézust. Ami nem hókusz-pókusz, hanem HIT!!!! és müködik!!! (olyan végsö stádiumban lévö rákos kislányt is meggyógyított már, akiröl az orvosok 100%-ban lemondtak!)
Akit érdekel, bövebben priviben tudok még mesélni róla, itt nem szeretném a helyet és az idöt rabolni.
És igen! az nagyon igaz, hogy amikor valakinek a gyermeke beteg, vagy bajban van, igyekszik mindenbe kapaszkodni; megragadja az utolsó szalmaszálat is.
Én is most nagyon komoly döntés elött állok, s bizonytalan vagyok, hogy mit lépjek, mert nem tudom mivel ártok, vagy mivel használok a gyerekemnek. De biztos vagyok benne, hogy kapok egy "jelet", s a legjobb úton fogunk elindulni.

Elnézést, ha hosszúra sikeredtem!

Bim-bam!
Maradj nyugodtan, s beszégess velünk! Isten hozott közöttünk; érezd jól magad!! Kép
 
 


Valahogy mindenki úgy érzi, hogy veszekszem, felkaptam a vizet. Csak mosolygom, mert ez nem így van. Kép
Láttam már mélyen hívő családot, akik hitüket vesztették gyermekük halála miatt, pedig tudom, hogy állandóan imátkoztak. Nem jött be.
És láttam sógórnőmet, aki daganatos volt és 2x15 perc alatt vált makk egészségessé táltos által.
Ez számomra az, ami igen is a táltosok mellett tart. Hiszek bennük, hiszem, hogy amit csinálnak jó.
Lelkileg megnyugszom, energetikailag feltöltődöm.
Hiszek bennük és hinni is fogok.
Nem akarok senkit sem eltéríteni hitétől. Csak azt mondom, hogy én ebben hiszek és számomra ez a jó.

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Szerintem mindegy, hogy hit, meggyőződés, vallás vagy bármi, egy anya ösztönösen megérzi, hogy mire van szüksége a gyermekének. És ez a fontos szerintem, hogy a nekünk legfontosabbnak a legjobbat és a legtöbbet adjuk meg.
Sziasztok
Nolo
 
 


Mindenki hidjen abban amiben békéjét leli.

Én nem érzékelem, Aniko felkapta volna a vizet:-)

Bibliárol pedig csak annyit: Férjem szülei nagyon vallásosak, nem is veszekedtek soha semmin, csak a Biblián, de azon akár egész nap, gyerekek véleményét is kikérve. No ezek után férjem nem vallásos.


Bim_bam, lehet Te "hátulrol" kezded? Kép
Ha lesz idöd nézelödhetsz a www.decoupage.lap.hu -n

Üdv Babi
 


Anyko,
hát ez a lényeg!!!! Kép Kép Kép
Nekem is írhatnál priviben erröl a Laciról! Megköszönném!
Puszi
 
 


Én sosem mondtam, hogy ezek az általatok említett dolgok nem működnek, sőt! Erről szólnak ezek a történetek is:

Az első:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=656842&nid=1534245

A második:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=656842&nid=1534247

A harmadik:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=656842&nid=1534259
...és a folytatása:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=656842&nid=1534393

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


hjajj, Jubi Jubi! De szívesen beszélgetnék veled erről a témáról, de nem itt így írásban, mert igy nincs hangsúly és félreérthető az ember, mint ahogy most Te is megbántódtál az Anikó beírásán.
Valahogy nekem sem ua. a véleményem Istenről és Krisztusról sőt az egész bibliláról, mint Neked. Kép De azt hiszem erről már megegyeztünk egyszer. Kép És ha még azt is elmondanám, hogy szerintem hol lakozik Isten biztos nagyon elcsodálkoznál.
A Bibliával kapcsolatban meg megejst csak averzióm van, mert elkövetnek a "szereplők" minden olyat ami Istennek nem tetsző. Az emberek, meg a mai napig imádják a bálványt és házat építenek neki, pedig, ha jól tudom ez is tiltva van. Bocsánat, ha nem vagyok pontos, de én messzebbről nézem ezt a dolgot, mint Te és tudatlan vagyok. De én sem vitatkozni szeretnék, főleg nem írásban, mint azt már említettem.

Táltos v. nem Táltos, a lényeg az, hogy higyjen valamiben az ember és mindent megtegyen akár a gyógyulásért v. másért, és sokszor kérdezem, mikor pl. olyan ember v. gyemek hal meg akinek nem kéne , hogy hol vagy édes Istenem?? Megmondom őszintén, hogy nem sírva fakadtam Lingon kis meséjén a beteg gyermekkel és Anyjával kapcsolatban, hanem felment a vérnyomásom.
Igen is vannak olyan olyan emberek akik más szinten kommunikálnak egy megfoghatatlan valamivel akitől energiát kapnak és azt jó célra fordítják. Ezt a nagybátyám aki még Indiában is járt és tanulta gyógyítást, szellemi lényeknek nevezi. Ha Õ kezel engem, sokáig testileg és lelkileg is összerázódom. Nem tudom, ha az Úrhoz imádkoznék akkor mi lenne a hatás? Próbáltam ugyan, de valószínű, hogy nem vagyok a kedvence. Na azt hiszem itt abba is hagyom, mert erről órákig tudnék jóértelembe véve vitatkozni. Kép
tehát nekem az a meggyőzőbb, ha azonnal kapom a segítséget és erre vannak olyan Emberek akik bírják is adni, hívják Õt bárminek.

Lányok én tiszta szívemből kívánom, hogy legyen egészséges a gyermeketek és minden kínálkozó segítséget el kell fogadni, feltéve, ha nem az anyagi lehúzásról szól. De azt már hiszem, hogy mindenki elég érett ahhoz, hogy kitudja szűrni, hogy mikor csak(!) erről van szó.


Sziasztok Anyukák!

Anykó! Örülök, hogy Geri jobban van, és végre valaki megmondta, hogy nincs semmi baj, szépen fejlődik! Szerintem, ha azt fogja látni rajtad, hogy megnyugodtál, ő még jobban fogja érezni magát.
Az én ismerősem között is van olyan kisgyerek, aki nagyon későn kezdett el beszélni, aztán egyszer csak elkezdte, gyönyörűen, tisztán, és azóta úgy kell leállítani a szövegelésről. Mindennek eljön az ideje!

Tóthné Tünde kitartást neked, hogy kibírd, amíg a férjed elköltözik -ha tényleg ezt akarod-. Csak Barbi gyógyulására gondolj, és nyugodt körülményeket teremts számára!

Lányok, Asszonyok, Anyukák! Én találkoztam egy olyan füzettel, ami bizony hamarabb is a kezembe kerülhetett volna, sok konfliktust elkerülhettem volna a felcseperedő gyermekeimmel: L.Ron Hubbard: Gyerekek című füzete.
Nagyon sok okos tanácsot ad, és a füzet hátoldalára ez van írva: "A gyerek számára a legjobb terápia valószínűleg az a jóérzésű, stabil felnőtt, akinek a szívében szeretet és türelem lakozik." L.Ron Hubbard
 


Sziasztok!

Na, elszállt, kezdhetem újra...

Babi!
Gyere többet!! Nem felesleges!

Nem mást gyógyítok, nem is akarok mást, csak magamon segíteni, hogy többet adhassak fiamnak magamból. És azt, hogy magamon segíteni tudok, látszik a fotón. És most jön a próba. A legnagyobb, remélem sikerül.

Nem tudom, hogy ezek a játékok Ayres játékok-e, azt tudom, hogy jók.

Anykó!
Az ugráló elég sok helyet igényel, a mogyoró és a trambulin nem. És jó hír: az ovis 80, de van olyan ami 100 kg-ig bír Kép! És próbáltam Kép.

Végül:
Kívánok Nektek boldogságot, békességet, egészséget, örömet, nyugalmat!

Puszi Kriszta

 


Kriszta!

Hol nézzem meg szerinted ezeket az eszközöket? Sportboltokban? vagy van valami készségfejlesztő bolt, ahol ezek megvehetők? Trambulin valóban jó lenne. Kép 68kg vagyok és fogyok . Kép Beindult végre. Így biztos kibír a trambulin.
Gerinek veszünk egy kiscicát. Még nem tudom milyet. Szívem szerint olyan kis szürke csíkosat vennék, mint a reklámban van. De Gerinek a fekete fehér cicák tetszenek. Így nagy valószínűséggel fekete-fehéret kap. Mi kevésbé örülönk neki, de Geri nagyon boldog, hogy kap egy igazi kiscicát.

Csilla!
Téged is szívesen látunk. Még az is lehet, hogy egy kis dekupálás is ragad rád rólunk. Kép Hogy vagytok?

Geri végre meggyógyult! Annyira örülök neki. Meg is változott. Mostmár nagyon eleven. Rajzolt egy bálnát. Odahozta és felismertem. Olyan boldog volt. Kérte, hogy rajzoljak buborékokat, ami a feje tetején jön ki. Eltettem emlékbe! Nagyon tehetséges a gyerek. Szuperul rajzol. Kép Hamarosan befogom dekupálni, legalább lesz segítségem is. Egyedül nem élvezetes alkotni. Kép

Stuci!
Erre a sorokra reagálnék én is:
" A Bibliával kapcsolatban meg megejst csak averzióm van, mert elkövetnek a "szereplők" minden olyat ami Istennek nem tetsző. Az emberek, meg a mai napig imádják a bálványt és házat építenek neki, pedig, ha jól tudom ez is tiltva van."
Ez így van. Olvastam a bibliát, dolgozatot is írtam belőle ( 5-ös lett ). Kép

Jó éjt mindenkinek!
Puszi, Anikó

Kép

KépKép
 
 


Anykó!

Sportboltban is és készségfejlesztő boltban is. Ha jól tudom, mi a HOR Bt-nél vesszük. Esetleg rákereshetsz itt a neten

Puszi Kriszta

 


Ánizska, szia:-)

A scientologiát inkább hagyjuk ki!


Kriszta!
Ayresnek majd nézz utána, állitolag nagyon jo, szerintem ilyesmi érdekel Téged.
Mi lenne ha nem "probának" vennéd, inkább bonusznak az Élettöl, egy lehetöségnek amit akár élvezni is lehet ;) Hisz érdekel és szereted Kép
 


Tudjátok Lányok, nem én kezdtem szellemi dolgokról beszélgetni. Az, hogy én a másik oldalról látom a dolgokat tény. Az is tény, hogy nem fogok veletek vitatkozni...és az is, hogy valami nem attól igaz, hogy elhiszik-e és nem attól valótlan, hogy nem hiszik el. Ne aggódjatok, nem fogok erről vitázni veletek...én szóltam... Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubi!

Én kezdtem erről a témáról írni, vagyis az indigó gyermekekről és a kristály gyermekekről. Nem provokáció képpen, hanem azért mert érdekelt.
Kevésbé hiszek az orvosokban és többre tartom a táltosok gyógyító erejét. Én ebben hiszek.
Nem vitát akartam szülni belőle. Eszem ágában sem volt.
Vannak, akik mellettem vannak, mert ők is ebben hisznek és vannak akik nem. Ezt megvitattuk, de nem nevezném ezt még veszekedésnek.
Semmi bajom azzal, ha valaki másban hisz, csak nehezen torelálom, ha valaki ki akar téríteni hitemből. Hisz az, aki ki szeretne téríteni, maga sem szeretné, hogy más őt térítse el. Ennyi.
Mindenki abban hisz, amiben szeretne. És ezért nem szabad a másikra haragudni. Nem akarlak meggyőzni arról, hogy neked másban kellene hinned. A lényeg, hogy hiszel valamiben, ami téged segít.
Én is hiszek valamiben, ami pedig engem segít. És ez így van jól. Még akkor is, ha teljesen különböző dologban hiszünk.

Mindenkinek!
Gergő teljesen meggyógyult. Kép És ezért hiszek én a táltosokban, mert 7 hete itt vergődünk a betegségben, nem hatnak a gyógyszerek, szombaton pedig elvittem Gerit és láss csodát, makk egészséges. A tüdeje teljesen tiszta és mehet bölcsibe. Igaz én majd csak hétfőtől viszem, akkor talán már jobb idő lesz.

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Szia Anikó!
Írnál nekem Szentesről néhány szót?
bako.tamas@t-online.hu
Köszi!
Nolo
 
 


Sziasztok LányokKép
Aranyosak vagytok azon vitatkoztok ami teljesen szubjektív és csak akkor működik ha teljes mellszélességgel kiálltok mellette, és csak arra törekedtek hogy a másiknak is jó legyen de hitet nem lehet cserélni.Mi egyébként kiropraktorhoz járunkKép)
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: