Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Gyertek csacsogni!!! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Akkor kezdeném is az offolást, és nem kell tőle rosszul éreznem magam! De jó!!! Éljen Stuci, az Ötletkirálynő!! Kép Szóval, a fiúk rákaptak a diavetítésre...de már végigzongoráztuk a meglévő készletet...ha van valakinek felesleges diafilmje, szívesen megvennénk!

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


szia Jubci!

Sajnos diavetítöm sincs, ezért filmet sem tudok felajánlani! Nem is tudtam, hogy van még diavetítö! Kép Otthon még lehet kapni? Akkor feltétlenül veszek, ha legközelebb haza megyek!

Csak benéztem, hogy lejelentkezzek! Kép
Én is jó ötletnek tartom, hogy ezentúl itt Off-oljunk!
 
 

 
 

Hali!
Uj topik berakva a kedvencekbe! KépKöszi, hogy megnyitottad! Kép Remélem mindenki megelégedésére! Kép
Jubikám ez az Abbyvel közös találmány, SÕT!!!Kép
Itten aztán nincs offolás! Itt aztán mindent lehet, csak dekuzni nem. Kép
Diafilmem sajnos nincs, de majd utána szimatolok ismerősöknél.

Kodácska! Megkaptad már a csomagot???????


Ez qrva jóóóóóóó! Nem ad nekem normális url címet. Kép Hiába raktam be a kedvencekbe, csak a fórum oldalt adja ki és úgy kell keresgélnem ezt a topikot. Kép


Akárhova lépek mindig csak ez a cím van kiírva: http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi
Ha valaki belinkelné nekem ennek a topiknak az url-jét azt megköszönném, hátha úgy eltudom menteni, hogy egy katt.-ra tudjak idejönni.


Na itt cagyokén is! Kép Sziasztok!

Akkor mesélek..vége a kiállításnak! Jó volt egy kicsit panaszkodni reggel, mert ma végre sokat árultam. Kép Lettekúj ismerősök, akik tök aranyosak és még riportot is készítettek velem, így benne leszek a városi újságban! Még fotóztak is! Ez szörnyűűű....ront egy kicsit az újság arculatán! Kép De ingyen reklám! És ez jó. Kép
Végülis 14000 ft-ot árultam. Nagy sikere volt a zsákbamacskának is! Pedig azt ma vittem csak ki! és el is keltek!
Jót buliztunk nagyon! De fárasztó volt!

Diafilm nincs eladó, mert Gerinek tartogatjuk. A boltban nagyon drága....itt 690ft / db. A diavetítő pedig 12000ft Kép

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!
Diafilm ügyben csak annyit ,hogy a kreatívhobbynál most akciósak a filmek legalább 100db 649ft/db.De itt van egy bolt ahol lehet mindent kapni majd utána érdeklődök mennyi lehet nálunk.
Ivett
 
 



Helpdesk! Te egy tündér vagy! Köszönöm!!
Nekem miért nem ezt írja ki a keresőm? Kép((
*******************
Anikó, gratula a vásárhoz!


De jó! Ezen a linken most a baloldalon nincsenek rekrámok! Kép


Sziasztok!

MegvagytokKép

Kedves Helpdesk! Köszi, nekem se sporolta meg.

Diafilm van, de nem adom, bocsi, max majd megnézem Anyunál oktvégén mennyiért arulják a kisboltban, ha kell még majd szolj.
Ötlet, ha megtalálom iderakom a képetKép

Aniko, akkor még sem lett annyira rosszKép A pszichologus az nem doki. Jopofa lehet a sétálgatás, kaptatok valami ötletet? Hogy van Gergö?

àhh, állandoan félreütök, hajnali félötig a ..... svéd oldalt csináltam, de Apu büszke, legyöztem (az oldaltKép )ezidáig, már van fent 5 kép. 250 megás, és még 500 vehetö, ha kellene.
No Megprobálom megkeresni az ötletet....
 


Sziasztok!

Akkor ide írjam? http://gportal.hu/portal/mohacska-babrika/

Stucika!
Így jobb, vagy keressek mást? Igazából ezt szerettem volna: http://cikkiro.terasz.hu/cikk/kepek/3572_9_2047_1.jpg - csak nem tudom akkorába kinagyítani, hogy egy képként látszódjon az oldalon Kép. Mekkora legyen a mérete?

Köcike

Mohácska - Kriszta

 


Mohi! leszedtem felnagyítottam. Küldd el mailben a loginod és a jelszót, megpróbálom felnyomni .Utána, majd megváltoztatod a jelszavad, hogy ne tudjak az oldaladon garázdálkodni. Kép

Babi, akármi legyek, ha értem , hogy mit jelent az utolsó mondatod! Kép


Jajjj, látom ez már sikerült. Kép Akkor 1024 x 760 körülire nagyítsad.
Miért nincs fejléced?


Stucikám, ezt, de ez még csak a "probálom megérteni hogyan is müxik" dolog: http://decoupage.webalbum.se/

Az ötletet amiböl gyermekesek profitálni tudnának, nem találom sajnosKép
 


Ahha! Klassz lesz! Kár, hogy nem tud Magyarul, mert jobb mint a portál, elég gyors. Nekem már tele a liberóm a portál sz@r@kodásával. Kép


Igy mint ez van (http://fototar.t-online.hu/pages/userview/userview.jsp?id=858457) csinálhtasz albumot, kicsi szöveg csak, linkelni nuku, de arra maradhat a portál, ide meg pakolhatsz fel akár egész albumnyi képet 2 gombnyomásra, törölhetsz, 1-1 képet átküldhetsz másik albumba, nem kell kicsinyiteni, szoval jonak jo, csak nem honlap igazán.

Ja és ide mehetnének szalvijaid is, hisz nem kellene egyenként paszirozni, csak hozzányomni a kijelölteket.
 


Van nekem a Tár.hu-n egy ilyen , asszem majd a szalikat átrakom oda, ott Ftp.-vel is fel lehet nyomhi és csak szét kell rakosgatni az albumokba.


Nem láthato külföldrölKépKépKép Csak szolok Stuccus
 


Kár! Pedig már olyan szépen megcsináltam a mappákat , almappákat. Jól szét lehett volna pakoln a szalikat. Habár külföldről még nem akart senki venni tőlem.


Kösz, pedig még ha takaritani kell is Valaki vagyokKép
Valoban, soha nem vettem Töled egy negyedet semKép

Másiknak is tök eccerü a használata különbenKép
 


Babi!

Mi ez a rossz hangulat?

Lányok, nem depi-topikot kezdtünk, ugye? Kép

Köszönöm a diavetítős válaszokat! Mi tavaly vettünk egy majdhogynem antik Kép diavetítőt, használtan volt 5000 ft. Most két hete kattantak rá a fiúk, minden este ez a program. Tiszta nosztalgia Kép

Képzeljétek, Dani egy hét után úgy döntött, hogy most már megunta az oviban a kiscsoportot, középsős akar lenni, de inkább iskolás Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Jubikám, asszem Tied Tár-adat is akartam nézni, azt se látom. Nem tudom miért diximilllál minket a tár, brühühü....

Aranyos lehet Dani, üdvözöld enyimék ugy szerették az ovit, hogy fiam tavaly munkagyakorlatra (na ez hülyeség, minek 5.-eseket ilyenre küldeni?) is ovodába ment "dolgozni".
 


Sziasztok!
Esküszöm nem azért bújdokoltam eddig, mert féltem a haragotoktól, az új topik miatt!Kép De úgy örülök, hogy tetszett az ötlet mindenkinek!Kép És itt tényleg nincs off, meg a másikat ha nézi valaki érdeklődő akkor nem kell a mi bajainkat olvasnia...
No én is dekupáltam ám egy rakás cuccot és nem fotóztam le, de nem is baj, mert aztán jöttek volna a kritikák! Minden esett ki a kezemből, nem találtam a dolgaimat...
Minikétől vettem egy nagy órát...nem találtam a szerkezetet hozzá, vettem 1et akkor meg meglett-el volt téve egy kis fadobozba-ma vittem vissza, hogy nekem már nem kell inkább vennék helyette decouragacsot. Még jó, hogy megengedtékKép Ja aztán a szalit szétszaggattam az órán....már nem is merek hozzányúlni...ja most jut eszembe akkor én most mégiscsak offolokKép De fura!Kép
Diavetítő nekünk is a hitesemé van és az ő filmjeit egészítgetjük ki a vaci új drága filmekkel. Itt is ennyibe kerülnek sajna. Lilla volt aranyos mikor először vetítettünk neki szaladgált a falnak meg akarta őket fogni, Hanga meg szidta, hogy nem látja tőle a mesét!Kép
Hanga ma kezdte az ovit de még a héten hazahordom délben, aztán csóri mehet rendesen. Lilla is abba a csoportba fog járni és répa lesz a jeleKép Egy nyuszinak végülis?! Bár próbálom óvónénit rávenni, hogy nekünk a katika is nagyon jó lenne, vajjon miért?!Kép
Aniko! Attila mondta, hogy a nyertessel beszélt telon és lassan át is veszi a csajszi a a cuccost... Jó ez a pszichológus sztory! Nincs még egy sármos doki arrafelé csak vagy 35 év körüli?!Kép Bár igaz én a hitesemmel 1ütt szeretek sétálni mert akkor tényleg egy család sétálgatKép De biztos nem rossz terápia!Kép
Stucika! Bocsi,hogy nem jelentkeztem nálad, de nem tudtam géphez jutni egy pár napja mert a férjem ült rajta, és még a céges laptopot is hazahozta, ha benéztem a sarokba a sz.gép asztalhoz azt hittem a guta üt meg...minden szinten szinte minden! De most megkukkolak aztán ha kell még valami szólok. Már nalunk is van pár karácsonyi szali és itt van az új katalógus is. Kisebb de több minden van benne, de nem vettem...majd ha ingyér adikKép
Na befogtam!
Köszönöm a csevegést!Kép
Minden jót!
abby
 
 


LINGON TE MEGVAGY SZÉDÜLVE???? Hájszen Te eljöttél és itt molyoltál! És különben is Te Magyar vagy , NEM?! Ne vacakolj már velem! Kép
Megnéztem azt a T-online-os oldalt, de az mintha fizetős lenne. Te fizetsz érte?
Két órája próbálom a képtárat Ftp.-n keresztül feltölteni, de nem jelennek meg ott a képek. Kép


Stucikám, hát azt mondom én, hogy nagy "kirablo" vagyok!Kép csak jussak el végre ujra. Most ippeg honvágyam van, de nagyon, mi a francnak lettem én szerelmes?Kép

Nem fizettem én semmit, mingyá benézek oda...

Jippiiiiiii: fiam most jött haza, megnyerte az iskolai versenyt, magasugrásban, megy a megyeireKép Multhétig nem is tudtam bolhaKép
 


Nem látok semmi fizetnivalot, nekem a Fototárban vannak, de van valami Webtárhely és Honlapépitö is, azoknak nem jártam utánuk.
 


ehun egy kis vidámság! http://www.nlc.hu/modules/forum/forumkep.php?hszid=9690514&imgid=1

én meg nem látom, hogy hogy lehet képtárat csinyálni. Kép


Képzeljétek!
Ma voltunk elöször az oviban! Kép Nagyon paráztam, de reggel am ikor bementünk, se szó, se beszéd, az én gyermekem ott hagyott, mint szent Pál az Oláhokat! Kép (itt nem úgy van mint otthon, nincs szoktatás, csak egyszerüen beviszed a lurkót és hátra arc!)
Viszont délben amikor meglátott ezrrel startolt a nyakamba és annyira, de annyira sírt! - szerintem azt gondolta, hogy nem megyünk érte!?
Olyan édesek ezek a pillanatok, ezért érdemes élni!

A diavetítön dobtam egy hátast! Nem is gondoltam, hogy ilyen drága. Pedig el kéne gondolkozni rajta, mert ne csak a hülye DVD-t lesse a gyerek. Ez egészen más élmény, mint írjátok.

Jövök megint haza!!!!! Meg van rep.jegy; nov. 23-án!
Stucek! addig akkor még konzultálunk; jó?
Babi! Ha Te is otthon leszel akkor, kéne csapni egy nagy ÖTYÉT!!!
30-án jövünk vissza!
Na dugulok! Kép
 
 


Stuciko:
https://belepes.t-online.hu/help.html

http://fototar.t-online.hu/pages/main/page-definition.jsp

Mianka, nem tévesztetted el a honapot? Sirok ujra, okt végén kellene jönnöd....most megint nem látlakKép

Ovi... azé csinálhatnák beszoktatással, ez általános No-ban?
 


Sziasztok!

Stucika!
Jól láttad, de most már nem azt látod! Nem sikerült feltenni, mert nem töltötte ki az egész helyet, így elvágott egy képet Kép. Megy az emil.
Sem fejlécem, sem középen nincs semmim Kép. Nem tom, hogy kell. Meg jó lenne üzifal kis smiley-kal, meg az hogy" ide küldhetsz nekem emilt". De nem tom hogy kell Kép((((. Jó lenne egy kis SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG! Én is meg akarom tanulni Kép((.
De azért az emil megy. Mert ez a mostani sem tetszik. Túl vibrál...

Én is próbáltam a képtárat, de túl snassz, nem tecc.

Ma voltam dolgozni egy hét után először. Hááááááááát jól kidöglöttem. Ráadásul holnap értekezlet este 6-kor. A gyerekek haza, a takarítók kitakarítanak, és csak utánna kell menni, hogy mindenki ott tudjon lenni.

Na menek, mert fiamnak szülinap. Még kell vennem valamit.

Puszi Kriszta

 


Anykó!

Azért jó, hogy jól érezted magad! Címlaplány leszel a végén Kép!

 


kukucs ! Á van s -m is meg a-m is hurrá!

Ez topik jó ötlet volt, én mondjuk nem igérem, hogy követni fogom z eseményeket, de tényleg lig tudunk vlmit egymásról. kupizáson kivül Képáááááááá hol z @-m brühühü

Kép
 
 


Helló itt is mindenkinek :-)


Krimóka!

Tök buli lesz a hsz-ed.
Rendezünk egy fejtsük meg a Krimo féle titkosírás versenyt:-)))
Ebben a topicban "á" hiányosan a másikbam "a" és "s" hiányosan írsz.
De jajj nekük, ha holnapra újabb betűk tűnnek el és fel :-))), vagy felcserélődnek a hiányok:-)))
 


Újra én:-(

Tettem fel új képeket Ábelről ide:
http://gportal.hu/picview.php?prt=36242&gid=536743&index=1
 


Kép Kódolt szöveg Kép Hogy szoktátok kipucolni a klaviatúrát? Vagy vegyek egy újat egyszerübb?
Most épp müxik, de gondol eggyet, és ha püfölöm akkor se hajlandó beírni az adott betűt. Ez akkor gázos, ha olyan betü, ami a nevemben, vagy a jelszavamban van. Onantól nyista netezés, csak nézem Kép
Mohácska!
Az üzifal az az egyszerüek közt van ahol az óra is, meg ilyenek. na jó megnézem...
Modulkezelő, új modul hozzáadása, ott van hogy egyszerü, lenyitod a fülecskét, és alatta vannak ezek a titkos dolgok. Kiválasztod hozzáadod, aztán már csak el kell helyezned jobra-balra-középre, ahova szeretnéd. Ja meg aktiválni kell asszem. Hajrá!

Kép
 
 


Stucikám!

Látom, de miért maradtak ott a kisméhecskék?

Puszi Kriszta

 


SziasztokKép

StucikámKép
Sajna még nem kaptam meg a csomagotKép nem jelentkezett a leányzó.......

MiniKép
Megzabálom ezt a fiútKép Annyira aranyos!


Jubi diafilmet én viszont régi, új, bármilyen Burdákat keresek. Holnap veszek egy varrógépet és jó lenne néhány újság. Esetleg ha valakinek van és nem kell, én megvennémKép

Koda

Koda

Kép

Kép
 
 


Krimoka, nem tudod egy szövegböl bemásolni az a vagy s-t ha nagyon nagyon kell?

Stuci, betojtam rajta, csucs. 3500, fantasztikus és 1 is, bár utobbi is sok érte. Csak szelid kis véleményem.
van nékem is egy hát.... hogy is mondjam, szoval miota láttam nem térek magamhoz, hogy fent a neten... lányom megkérdezte rudizva van? innen lapozva; http://spaces.msn.com/members/mittfotoalbum/PersonalSpace.aspx?_c11_PhotoAlbum_s %20paHandler=TWljcm9zb2Z0LlNwYWNlcy5XZWIuUGFydHMuUGhvdG9BbGJ1bS5Eb3dubGV2ZWxGdWx sTW%209kZUhhbmRsZXI%24&_c11_PhotoAlbum_spaFolderID=cns!1pXy9tyvyKB0PrWS03iy6OIQ!255&_c11_PhotoAlbum_spaNumPhotos=10&_c11_PhotoAlbum_sp %20aPreviousImageID=cns!1pXy9tyvyKB0PrWS03iy6OIQ!257&_c11_PhotoAlbum_spaPrevious Ima%20geIndex=1&_c11_PhotoAlbum_spaMoveForward=0&_c11_PhotoAlbum_spaPlayState=0& _c=Pho%20toAlbum

Mint látom elég ha kékre katt és ott decoupage.

Kodácska, nekem vannak kivágva gy.szabásminták, hogy kéne szokrositani?

Dicséreteket hagyom holnap du-ra, de dokihoz megyek, kivéve na szabad Mini? De az ABC desing helyett nekem Orsi desing jött beKépKép Annyira cuki falat, ugy meggyömöszölnémKépKépKép de ugy, de ugy... na megyek párnát gyömöszölni....

pussz
 


Sziasztok!

de jó ötlet ez a "dumálda"Kép

Stuci! Én már meg sem lepődtem a 3500-on, mert Görögben a mellettünk lévő üzletben 7 euro-ért adták azt, amit én itthon 500-értKép

Abby! Bogi már nagycsoportosKép Egész egy hetet voltun oviban, most meg ki lehetne írni az ajtónkra, hogy "Tüdőgondozó" Kép Mindannyian lebetegedtünk, kórusban köhögünk.

Mian! Ez durva! Szegény gyerkőc! Bálint októberben kezdi a bölcsit, 2 hét beszoktatással. Nálunk az oviban is volt, de Bogi a bölcsi után már nem igényelte. Viszont volt olyan kis törpe is, akinek kevés volt a beszoktatás isKép

Mini! Ez a kiskrapek gyönyörűKépKép

Éééés a legfontosabb: meg vagyon kérve bájos kacsókám, vagyis jövőre végre valahára egybekelünkKép5 év kellett, míg rászánta magát a kedves, de hát türelem lagzit teremKépKépKép

Erika
 
 


Erika!

Gratulálok :-)))))))))
 


Erika!
Gratula!!!!KépKépKép

Vettem csomo uj szalvétát, nem tettem még fel, majd szolok.

Megyek, hogy haladjak, ugye milyen hülyeség, hogy csak 24 orábol áll 1 nap?
 


Sziasztok!
Ma megnéztem a kínálatot és sajna nálunk drága 890 ft a difilm a www.kreatívhobby.hu ott nézzétek meg ott csak 649 141 féle film van.
Ivett
 
 


Mini!
Nem lehetne valahogyan eztet a gyönyörüséges gyerköcöt ellopikázni? Vagy "disznósajt"?
Annyira elfogadnám és olyan nagyon irígy vagyok!!!!

2. nap az oviban:
legnagyobb csodálatomra minden zokszó nélkül söpört ma reggel is; nem volt tiltakozás. Kép
Délben nem volt sírás, csak röpülés a nyakamba és nagyon örült. Viszont rettenetesen elfáradt. Hazaértünk és átöltözés után, (úgy nézett ki mint a malac!- kint voltak az udvaron) ebéd nélkül bedölt az ágyba és elaludt! Kép

Babi,
sajnos!!!!!! nagyon sajnálom! De nem azt írtad, hogy karácsonyra mentek?
Igen itt N.o.-ban ez az általános. Amikor elmeséltem az óvónönek, hogy nálunk ez miként müködik, akkor azt mondta, hogy Ök ezt kiválóan tudják kezelni és ez az évek óta bevált módszer.
Itt még a csoportok sincsenek külön választva, hogy kiscsoport, középsö, stb., hanem minden korosztály egyben van. Nem igazán tudom elképzelni, hogy ezt hogyan kezelik, mert egészen más dolgok kötnek le egy 2-3 éves gyereket, mint egy 5-6 évest. De sok más furcsaság is van errefelé, de azt majd legközelebb, mert velem lesz tele a topik!

Robogok kupálni, mert tegnap elkezdtem egy tálcát, s ordít, hogy fejezzem be!
Pusssz!
 
 


Szasztok!

Jubikám, lehet, hogy a gyerkőc jövő ilyenkor már az egyetemről jön ki diplomával, ha ebben a tempoban halad. Kép

Kodácska, rákéne szólni a csajra. Én még ajándékot is adtam neki, hogy nagyobb kedve legyen a fuvarhoz.Asszem az ötlet nem lett volna rossz csak a futár vacak. Kép

Minikém,csak ne nagyon mutogasd a vőlegényem! Kép

Babi, az, hogy 3500 a hab a tortán, de van mersze azt írni, "csoda szép" vagy valami ilyesmi. Kép
Csináltam én is képtárat, hajnal 3-ig vacakoltam, de viszont marha jól lehet a Javával egy pillanat alatt egy vagon képet feltölteni. Kép
" lányom megkérdezte rudizva van? Mi az, hogy rudizva van? Nem érteni sédiaiul! Kép és azt se tudom mit kell nézni, valami csajok homokoznk vagy mi?! Kép


Mini!

Ábel nagyon csinos, formás kissrác lett! nagyon édes! Jó egészséget a családnak! Kép

Erikaaaa!
Gratulálok! Kép Kép .) Nálunk 6 év kellett ehez! Ti gyorsabbak voltatok! Kép Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Mian! Ezt : " nagy ÖTYÉT!!!" kikkkérem magamnak! Kép Én még egy hamvas kis barack vagyok nem "öty"


Sziasztok!

Stucika!
Hát nem is tudom mit mondjak KépKépKépKép. Mivel hálálhatom meg? Már kaptam is üzit. Az anyutól és asszem a hugomtól.
Most már csak meg kellene nézni hogyan csin. Mondd, mivel hálálhatom meg?


Dreri!
Gratulálok! Jobb később, mint soha! Mi 93 aug. ismerkedtünk, 93. okt. összeköltöztünk, 94. szept. megszületett a fiam, és 99. februárban teljesen hirtelen kérte meg a kezem, 99. júliusban összeházasodtunk. Úgyhogy nem vagy egyedül a gyorsaságban. Ja és úgy kérte meg a kezem, hogy mi előtte kézzel-lábbal tiltakoztunk, ha a házasságról kérdeztek. Meg a második gyerek ellen is tiltakoztunk sokáig, mondjuk én már 6-7 évvel a Dani után már időnként elgondolkodtam rajta, két éve már rágtam az uram fülét, hogy másfél éve belevágtunk...

Mini!
Ábel gyönyörűűűűű! Irigylem Orsikát! Tudod mit láttam ma? Az egyik ovisomnak 5és fél hónapos kisöccse fogkefét rág! Azt mondta anyuci, nem is nyüglődött a fogával, két nap alatt kibújt neki! És nem dugja le a torkán sem soha!

Nálunk is van olyan csoport, ahol 3-7 évesig vannak gyerekek. Mi nem akartunk. Sokkal nehezebb. Bár ahol meg ilyen van, azt mondják, nem nehezebb. De az én meglátásom szerint, sokkal nehezebb egy tornát, egy ovin kívüli progit csinálni, mert a kicsik hamarabb fáradnak, mint a nagyok.

Na megyek

Puszi Kriszta

 


Kriszta!

Köszi az ötletet:-)Továbbítom Orsinak :-)
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron