Új privát üzeneted érkezett!

Szia Melinda!

Én csak fölöslegesnek tartom ,hiszen az agyhártyagyulladásnak is rengeteg szövvvődménye van, ha mindegyikre védelmet nyújtana azt mondanám oké!
És mi van azokkal a gyerekekkel akik már nem kapják(koruknál fogva???),szóval érdekes dolog ez! :roll:

Köszönöm Flóra jól van.
Cumisüveget váltottunk, amiből nehezebben jön a tápszer így jóval kevesebbet is bukik, remélem így marad!
Tegnap lementünk a velencei tóhóz és sétáltunk a parton egy nagyot. Rengetegen voltak!

Kép
 


Hol vagy?

Olyan szörnyű ez az idő,mindenkit megvisel!

Kép
 


Szia Gabriel!

Itt vagyok, csak annyi a dolgom van,hogy az már nemigaz!!!
Ma nem tudom mi volt Hannával, nagyon - nagyon sírt, szinte már visított, alig tudtam megnyugtatni!

Nem hiszem el hogy már megint ilyen idő van!
Lehet hogy ez is volt a baja? Nem tudom.

Ti hogy vagytok? Kérdezni akartam már, hogy ti milyen cumisüveget használtok?

Én is már azon gondolkodom, hogy elkellene menni valahová kirándulni, de ilyen időben??? :x :wink:

Jövök nemsokára!!!

 
 

Szia Melinda!

Nálunk is nyűgi volt Flóra, de minden kisbabás anyucitól ezt hallom, hoszen nagyom megviseli őket is ez a bolond idő!

Mi NUK-os cumisüveget használunk 1-es cumival, mert abból meg kell dolgoznia a tápszert és nem lustul el a cicitől.
Képzeld még van tejcim a jobbosba és ennek nagyon örülök.
Viszont a gyümölcsleveket Nubiból adom és a püréket pedig tupperware-sból!
Véletlenül lett ennyi féle cumisüvegünk, de már nem bánom, mert kitapasztaltam melyik mire jó!

ne izgulj a házimunkával én sem érem magam utol!

Képzeld!Vettünk egy dohányzóasztalt és csak tegnap bontottuk ki, mert a régitől tegnap váltunk meg és az üvege ketté volt töre! :twisted:
A párom most vitte issza.
Puszi, majd írj!

Kép
 


Szia Gabriel!

Nem hiszem el hogy ma sem tudunk lemenni!!! :cry:

Mi az AVENT-es cumisüveget használjuk, de én is kiakarok próbálni
valami mást is!
Örülök hogy van még tejed, nekem is van még egy kevés!!!
Te mikor kezdtéledni Flórának más kajákat?

Persze most járt le a mosogép is, nehogy egy perc nyugtom legyen!!! :twisted:

Mi is jártunk már így, csak nálunka komóddal volt gond, de szerencsére már a parkolóba észrevettük!!!

Jövök nemsokára, csak Hanna felébredt, és hiányol :lol:


Kb.: 2 hete kezdtem adni mást is.
Bár előtte a tápszer.hu-n olvasa csináltam tápis különlegességet, tulajdonképpen így kezdtem el.

Most olvastam, hogy püréket ne adjunk cumisüvegből, hát én pedig eddig is abból adtam, mivel a kanál még nem megy.
Mindennap próbálom a kanalat, hogy szokja, de még nem lapátolja be a nyelvéel.
Viszont a tápszer meg már nem laktató és bevallom őszintén szívesebben adok zöldséget gyűmölcsöt, mint port vízzel.
Persze még kap tápit, de nem sokat!

Komolyan vasárnap mindent kivasaltam és most megint rengeteg vasalatlan van! :twisted:
Néha csak nézek honnan kerülnek ezek ide!

Kép
 


Szia Gabriel!

A vasalásról inkább ne is beszéljünk!!!
Én ugyan így vagyok, tegnap vasaltam, de most nézem, már megint itt egy köteg ruha!!! :cry:

Nem tudom én mikor kezdjek el adni Hannának mást!
Nemsokára 4 hónapos, úgy hogy lehet mi is belevágunk valamibe!

Azt sem tudom ma megint mit főzzek, ez is kiborít, bár csak magamra kell, mivel a párom este 11-re ér haza, olyankor pedig nem szokott enni, ja, és szakács!!! :lol: (Aminek nagyon örülök)

Holnap megyünk csípő és koponya ultrahangra, ti is voltatok?
Nagyon félek, nehogy találjanak valamit!
Már napok óta ezen parázok!!!

Most megyek megnézem Hannát, mert nagyon nagy a csend!!!!


Szia Melinda!

Mi nem voltunk kopony UH-on csak csípőn.
Szerintem minden rendben lesz!

Ma voltunk a 4hós oltáson, elég ügyi vvolt, mert gyorsan abbahagyta a sírást.
7010gramm és 67cm.Kicsit megijedtem, főleg, hogy egy 8hónapos kiscsajt is ennyire mértek, de a dokinő megnyugtatott!

Képzeld! Ma kanállal etettem Flórát.
Egész ügyi volt igaz mindketten ruhát váltottunk és elég vicces és aranyos volt a szitu, de jól evett.
Beletörölte a kaját a szemébe, orrába, hajába és mindenáron ő akarta a kanalat fogni! :lol:

A párod otthon is szokott főzőcskézni?
Kiváncsi agyok hanna babára. Tudsz képet feltenni?

Kép
 


Bocsi a vvvv-betű lemaradt és nagy H-val gondoltam a Hannát! :oops:
Rossz a billentyűzetünk, mert a v-.ből is sokat szokott beadni!

Kép
 


Szia Melinda!

hol vagy? Hogy vagytok?
Egész nap pakoltunk, takarítottunk, met könyvespolcot meg fürdőszobapolcot csináltak nálunk. Hullafáradt vagyok, ráadásul flóra 3x kelt az éjjel! :roll:

szörnyű pocsék idő van! :twisted:

Kép
 


Ja és mit mondtak az UH-on?

Kép
 


Szia Gabriel!

Bocsi, de nem tudtam írni, folyamatosan jön valaki, ja és a párom is szabadnapos, ilyenkor megyünk vásárolni!!!

Amúgy jól vagyunk, remélem ti is!!!
Minden rendbe volt az UH-n!!! :lol:

Amikor Flóra felébred, mennyi idő után szokott vissza aludni?
Te szoktad hasra tenni?

Azt mondta a védőnőnk, hogy tegyem hasra Hannát gyakrabban, mert nem fog tudni az oldalárafordulni!
Szegénykém nagyon nem szereti, és állandóan bukik ha hasra teszem!

Ja, Flóra mikor tudta magától tartani magát? Mármint a fejecskéjét, meg ilyenek?
Mindig félek hogy Hanna le van maradva!

Amúgy Anyósod legalább szokott néha segíteni, hogy tudj egy kicsit pihenni?

Jó éjszakát, remélem nyugis éjszakátok lesz!
Puszi


szia!
Én úgy kezdtem ezt a hasrafordításdolgot, hogy amikor elaludt a hasára fektettem és így amikor felébred, megemeli magát és "dumcsizik "a játékainak!

Képzeld már mindkét oldalára átfordul Flóra és a tappancsait próbálja bekapni! :lol:

Flóra gyorsan visszaalszik, mert lekapcsoljuk a villanyt és mi is lefekszünk, így pikk-pakk elalszik.

Anyósom nem segít, legfeljebb néha-néha főz, bár a múlt hétvégén is én főztem!
Anyukám szokott 70km-ről átjárni, hogy a nagytakarításban segítsen.
de mostanában Flóra szépen elvan magában és szokott hagyni takarítani, de utána kismajmosat játszunk, mert le sem tudom tenni! :D

Én nemtudom, nekem flóra bukik hol többet, hol kevesebbet, de már nemizgatom magam ezen, csak az elején megijedtem.
Ti hány kilónál tartotok?
Milyen furi, hogy csak ketten beszélgetünk itt.
miért nem jönnek mások is?
Meg látom, hogy a Szt.Imrés topikot is egy csomóan megnézik, de senki nem ír, pedig milyen jó lenne megosztani a véleményeket és abban is bízom hát ha idetalál olyan is akivel a kórházban találkoztunk!

Kép
 


Szia Gabriel!

Megpróbálok kitatlálni valamit, hogy Hannát is hasra
tudjam tenni, pedig amikor kicsike volt, mindig így aludt el rajtunk, volt hogy reggelig így aludtunk!

Nagyon ügyi Flóra, bár csak már mi tartanánk itt!!! :)

Tegnap Hanna is nagyon sokat bukott, nem tudom mi volt vele!
Jövőhéten viszem a védőnőhöz mérésre, megkérdezem tőle!
Mert már engem is nagyon zavar!

Elfelejtettem válaszolni a valamelyik nap, nem tudom hogy kell ide a képet felrakni, tudnál segíteni?
Már én is nagyon kiváncsi vagyok Flórára, úgyhogy jó lenne ha tudnál küldeni róla képet!

Remélem letudunk ma menni, úgy néz ki jó idő lesz!
Képzeld, reggel elaludtunk, bekavart ez az óra állítás!
A párom jól el is késett, mert ma melózik!!!

Igen, furi hogy csak mi csevegünk, nekem nem volt valami jó szobatársam a kórházban, volt már egy kislánya,és ha kérdeztem soha nem akart segíteni!
Tök bunkó volt! Alig vártam hogy hazajöjjünk!

Jövök nemsokára, Hanna ébredezik!!!


Bocsi, hogy csak most jövök, de otthon voltunk anyuéknál!

Nekünk is vannak olyan napok, amikor Flóra sokat bukik, majd a következő napokon normálissá válik a mennyiség.
nemtudom miért van ez!
Tegnap rengeteget sétáltunk manóval, de úgy látom ma nem lesz olyan szép idő!

Hogy megy a hasra fektetés?

Kép
 


Szia Gabriel!

Igen, én is úgy látom hogy ma a séta elmarad! Lehet hogy nemsokára az eső is esik? :cry:

Most már nem sír annyit ha hasra rakom, szépen megtartja a fejecskéjét!
Viszont egy kérdés: Észre vettük, hogy állandóan jobbra tartja a fejét, de inkább csak akkor ha alszik! Ha pedig megakarom neki fordítani, nem engedi! Amikor sétálunk akkor is így van a feje, még a babakocsiban is! De ha ébren van szépen fordítja minden irányba!
Halottál már ilyenről? Szerinted ez mmiért van?

Képzeld, már egyre kevesebb a tejem!!!
Te hogy állsz?

Jövök nemsokára, addig is vigyázzatok magatokra!!!


Nálunk is ez volt amikor az elején hasra fektettem, de pár hét múlva már aludt mind a két oldalán (arcán)!

nekem szinte alig van, de ami van azt oda a dom Flórának, szegénykém ő örökké cicizne! :cry:

képet úgy tudsz feltenni, hogy rákattintasz a "melléklet feltöltése"-re és a tallózásnál kikeresed a képet amit felakarsz rakni!
Csak akkor tölti fel, ha megfelelő méretűre lekicsínyítetted!

Kép
 


Szia!

Igen, sajna túl nagy volt a kép mérete és nem sikerült!!!
Keresek majd egy olyat, ami kisebb!

Ma nagyon rossz az idő, nem is mentünk le!
Visszatérve a fejtartásra, nekünk Hanna már nagyon régóta csinálja, szóval nem a hasrafektetés óta!
Egy csecsemős szerint, ha elalszik próbáljam meg elfordítani a fejét a másik irányba és tegyek rá valamit, pelust stb...
hogy érezze a meleget azon az arcán amelyiken aludni szokott!
Szóval érted, egy kicsit zavaros ahogy leírtam! :oops:

Kipróbáltam, de nem igazán jött össze, egyszerűen nem engedi hogy elfordítsam a fejét, felébred rá!!!

Ti voltatok ma sétálni? Remélem Flóra jól van!

Jövök nemsokára!


Szia!

Mi sem voltunk sétálni, mert ráadásul a szél is fújt!

Az ortopédián megszokták mondani, hogy mit tudsz tenni ilyen esetben.
Nekem Flóra azért tartotta mindíg egyik oldalra a fejét, mert szülésnél eldeformálódott.
Azt mondta, hogy kinövi és így is lett.

A képet letudod kicsinyíteni a gépeteken photostudioval (ha van), ha nincs akkor a párod tuti tud segíteni!
én midjárt teszek fel!

Kép
 


Kép Kép

Kép
 


Szia Gabriel!!!

Jaj, nagyon-nagyon ari Flóra!!!
Úgy látom neki is vannak szép kis hurkái! :lol:

Még nem tudtam megkeresni a kicsinyítést, de holnap itthol lesz a párom és majd segít!

Ma sincs valami jó idő, remélem holnap jobb lesz, mert menni
akarunk valahová kirándulni, ja meg lakásokat is nézni akarunk most ár, már nagyon szeretnénk innen elköltözni!

Nekem is azt mondták hogy fél éves korára kinövi ezt a fejtartáast!
De azért mekérdezek valami szakembert is!

Most megyek, úgy hallom Hanna már hív! :)


Szia Melinda!

Bocsi, hogy csak most jelentkezem, de felpörögtek az események.
Ugyanis Flóra szépen forgolódik a hasára és néha vissza a hátára is.
Ennek borzasztóan örültem, de viszont a sok forgolódástól mindent kihány! :evil:
Pedig sokáig büfiztetem, majd pihenőszékbe rakom és jóval később teszem a járókájába (ugyanis vettünk egyet!).
Majd játszik, forgolódik és ha nem tud visszafordulni azonnal, hintázik a gyomrán és már ki is jött a kaja.
Pedig azonnal nem fordíthatom át a hátára, mert így nem erősödik és nem fog visszafordulni.
Szóval zűrös egy kicsit a dolog.
Arról nem is beszélve, hogy egyre többször etetem kanállal, ami szintén tortúra, így hát hamar eltelik egy nap!

Ti hogy vagytok?
Hanna még mindíg jól alszik?
Oltást mikor kaptok?
Te jól vagy?

Úgy örülök, hogy szép az idő feldobja ahangulatomat is, pedig mostanában rettentő fáradt vagyok!
Puszi, ha tudsz rakj fel képeket!

Kép
 


Szia Gabriel !

Bocsi hogy csak most írok, de nálunk is állandóan van valami!
Nagyon ügyi Flóra!
Alig várom már hogy mi is itt járjunk!
A Hanna is azt csinálja, hogy a gyomrán hintázik amikor hasra teszem és illyenkor általában belőle is jön kaja!!!
Ez normális, mármint hogy a gyomrán hintázik???

Te is próbáltad rávezetni Flórát hogy a hasára forduljon?
Vagy te hogy tanítgattad vele?

Amúgy jól vagyunk, már alig várom hogy hétvége legyen, megyünk húsvétra a páromékhoz haza vidékre, a balaton mellett laknak, és ha jó idő lesz visszük Hannát sétálni, mert már elegem van ebből a panel környezetből!
Minden nap csak egy helyre lehet menni sétálni, már nagyon unom!

Még hála mindig jól alszik, de nem akarom elkiabálni! :lol:
2 hét múlva megyünk oltásra, jövőhéten pedig végre kilövetjük a fülecskéjét!!!
Nagyon félek már előre!!!
Mostanában nem tudom mi van velem, alig eszek, van hogy egésznap csak 1X.
Most megyek, leteszem magam, jó éjt nektek!
Pusza


Szia Gabriel!

Remélem jól vagytok hogy nem jössz!!!
Most egy hétig nem tudok majd írni, mert megyünk Anyósomékhoz a balatonra egy kicsit pihenni, mert a szomszédok már teljesen kikészítenek minket!!! :evil:

Vigyázzatok magatokra, jók legyetek!
Remélem Flóra is jól van, puszi nektek!


Sziasztok!

Kukk be ide: www.mamavar.hu

Orsi
aja
 
 


Szia Melinda!

iRIGYKEDEM BALCSI MIATT!
Érezzétek jól magatokat és kívánok nektek szép időt!
Mi járunk babamasszázsra és szupi, majd mesélek ha érdekel!

pusza

Kép
 


Szia Melinda!

Ha hazaértetek írj, mert kiváncsi vagyok hogy éreztétek magatokat és tetszett-e Hannának!
pusz

Kép
 


Szia Gabriel!

Hogy vagytok? Nagyon jól éreztük magunkat, az idő is nagyon jó volt, Hanna egész nap kint volt az udvaron! A panel után nagyon jó volt!!!
Sajnos a partra nem tudtunk lemenni sétálni, állandóan jöttek babnézőbe, volt olyan aki mág nem is látta Hannát, úgy hogy nagyon gyorsan elment ez a kis idő!
Képzeld, tegnap egyedül hasra fordult, és úgy belejött, hogy alig lehetett leállítani!!! :lol:
Veletek mi újság? Hogy van Flóra Babab? Gondolom ti is élvezitek ezt a jó időt!
Ja, te mit kóstoltattál először Flórával? Mivel Hanna 4 hónapos lett, és próbálok adni neki valami mást!

Puszi nektek! :lol:


Szia Melinda!!!

Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
Igen végre csodás az idő!

Én előszőr gyümit adtam Flórának (alma,körte,banán) és egy héten keresztül kóstoétattam vele!
Majd csináltam sült almát főtt krumplival, összeturmixoltam és imádta.
Utána sárgarépa, sütőtök, zöldborsó, padlizsán, tök stb.
Nyugodtan kínáld neki kanállal!!!
Lehet, hogy első alkalommal mindketten fürödtök, de 3-4 nap múlva szépen fog enni kanállal.
nekem már Flóra egyedül akarja enni, oda is adom neki a kanalat, de a drágám nem igazán tudja leenni róla az ételt és van amikor az arca másik szegletébe találja el! :lol:

Juppíííííííííííí hanna ügyes baba!
Bizony ha egyszer belejönnek, abba sem hagyják és teljesen belelendülnek, ülni, állni akarnak! De olyan izgi nem?

Flóra jól van már fürödni is csak ülve hajlandó, ezért elég vicces a fürcsizés!
Mi is hazamentünk tegnap és sikerült leégnem!

Ti most hány kilónál tartotok?
Hanyas rugikat hordtok?
Hanna milyen hosszú?
Szereztetek ti is egy kis színt?

pusza

Kép
 


Szia Gabriel!

Már alig várom hogy kóstoltassak vele, olyan kiváncsi vagyok!
Flóra feltud már ülni? Hanna most próbálkozik, próbálja emelgetni a kis fejét, de még nem megy neki!

Holnap mérem majd Hannát, múlt héten 6360g volt!
62-68-as ruhácskák kellenek neki, de olyan gyorsan kinövi, van ami még nem is volt rajta, de gondolom te is ismered ezt az érzést! :lol:

Múlt hónapban mérték amikor oltáson voltunk, akkor 64 cm volt!
Szerdán megyünk oltásra, végre vége ezeknek a havi oltásoknak!
És ti hol jártok a súlyban és a cm-ben?

Megyek megnézem, úgy hallom már vissza aludt, a reggeli kaja után mindig vissza alszik még! Ilyenkor gyorsan megcsinálom amit kell! :lol:
Pusza


Fél fekvő helyzetből simán felül, teljesen fekvőből csak akkor ha segítek felhúzni.
Flóra 4hósan 7010gramm volt most pedig7480 és holnapután lesz 5hónapos.
Jelenleg 69cm és mi is 3hósan voltunk 64centisek!
Mostmár a 74-es bodyk is jók, de arugik óriásik. 68- asakból hordunk inkább!

Iszonyatosan nőnek, de Flóránál már elkezdett lassulni ez az őrült gyors tempó. Jó is, mert nagyon hosszú baba! :shock:

nekem is mindíg vissza alszik Flóra a reggelizés után! Lehet ezek a csajszik összebeszéltek? :wink:

Képzeld apa befizetett egy ilyen hipoxy tréninges fogyasztásra, mert nálunk 10 alkalom helyett 18-at kapsz annak az árárért!
Igaz én kértem apát és nagyon kiváncsi leszek, hogy diétával együtt, hogyan sikerül a fogyás! :?

Kép
 


Melinda!

Merre vagy?
Jól vagytok, minden rendben???

Kép
 


Szia Gabriel!

Bocsi hogy nem írtam, de annyi elintézni valónk volt, hogy nem igaz! :oops:

Hogy vagytok? Ma voltunk oltáson, Hanna nagyon ügyi volt, nem sírt, még a szája sem görbült le! :lol:
6680g, és 66 cm

Adtam ma neki almát, elször rázta a fejét, de utána szépen szopogatta! :D

Jaj, fogyás, ne is mond! Te hogy állsz most a kilókkal? Ha jól emlékszem tök egyformák vagyunk, ugye?
Nadrágot is alig kaptam magamra, pedig nem is vagyok olyan dagi, csak az a baj hogy mindenhol ezek az Xs-es méretek vannak! :cry:

Ez milyen fogyasztás amire járni fogsz, érdekelne!!!
Mindjárt megpróbálok képet felrakni, nemrég csináltam kisebb felbontásút!
Pusza


Ez olyan, hogy fekve bicajozol és közben percenként vákumozza a zsírod!
Hála az égnek én fogyok, de még olyan távoli az a súly amit akarok! :evil:

Hát igen! Nmetudom kire készítik ezeket a cuccokat, biztos az anorexiásokra.

Szupi a méretetek!
Biztos édi volt amikor ízlelgette az almát!
Én meg adtam Flórának kelkáposzta főzeléket és enyhén hasmenése volt tőle. Persze nem bánom, mert mióta bevezettem a kajcsikat szorulása van!
Megyek is mert dumál nekem ezerrel!

Ja és a képeket várom!

Kép
 


Szia Gabriel!

Bocsi hogy csak most írok, de az elmúlt két napban jöttek egész nap a látógatók, aminek Hanna nagyon örült!!! :lol:

Hogy vagytok? Hanna nálunk nagyon beindult, egész nap visongat, rájött hogy van hangja! :lol:

Az én súlyom nem akar lemenni, még van rajtam 10 kg !!! :cry:
Nem is meséltem, kilövettük a fülét, egy kész horrorfilm volt!!!
Szegénykém nagyon sírt, és az a béna nő ráadásul az egyik fülét feljebb lőtte, eléggé látszik a különbség, pedig szóltam neki hogy az egyiket feljebb jelölte, erre azt mondja tudja!!! Tiszta ideg voltam!!!

Jó éjt nektek, pusza!


Szia Gabriel!

Hol vagy? Csak nincs valami baj?
Remélem jól vagytok!!!

Puszi


Szia Melinda!

Bocsi, csak anyáéknál voltunk 4 napig és ott még nincs net!
Hogy vagytok?
Hát nem szuper ez a csodálatos idő?
Megpróbáltál neki gyümölcsöt adni?
Mit adtál?
Hogyan fogadta Hannácska?

jobban van a fülecskéje?
nekünk még ezt elintézték a kórházba, met mielőtt hazamentünk kilukasztották a fülét 2000 ft ellenében és szépen csinálták!
Még mindíg nemtudsz képeket feltenni? Pedig már nagyon kiváncsi vagyok Hannababára!
Mit tud? Forgolódik?
Írj, mert már régen beszélgettünk!!!!

Kép
 


Szia Gabriel!

Hogy vagytok? Bocs hogy csak most írok, mi is elmentünk anyósékhoz egy kicsit pihenni!

Adtam neki almát, először rázta a fejét, de már megszokta az ízét!
Kóstoltattam vele répát és sütőtökpürét is! Te mikor szoktad neki adni? Flóra mennyit szokott enni más kajcsiból?

A fülecskéje lassan ,de gyógyul! Sajna még a legkissebb felbontást sem tudom felrakni, mert itt még az is nagy! Kitalálok majd valamit! :cry:

Nagyon szépen fordul az oldalára, bár még nem tud egyedül visszafordulni, ha pedig az ölembe teszem, szépen kiegyenesedik, de még persze nem tud felülni az ágyon!!! És Flóra, hol tart már? Biztos nagyon ügyi! :)

Most megyek, vacsorázok valamit!
Írj ha tudsz, puszi!

Ja, te rajta vagy az iwiwen?


Szia Melinda!

Igen fennt vagyok az iwiw-en!

Úgy néz ki Flórának jön a foga, mert sűrűn felsír éjszaka és nagyon rágózza a nyelvét és minden tárgyat. Bár bevallom őszintén én még semmit sem látok!

Gyümit általában délelőtt adok neki, zöldséget meg délután, de én már adok tejpépeket is.

Nagyon ügyes Hanna, majd meglátod , hogy egyszer csak össze-vissza fog forgolódni és alig bírod majd elaltatni is.
Mi most ilyen köztes állapotban vagyunk, hiszen nemtud ülni és állni, viszont nagyon akar így folyamatosan tartanom kell és már olyanok a karjaim...
Képzeld 77,8 kg vagyok, de most stagnálok itt pár napja, remélem megindul, de irtó lassan haladok lefelé!
Te hogy állsz?

Kép
 


Szia Gabriel!

Én is fennt vagyok az iwiw-en, csak azért kérdeztem hogy megkereshetlek-e!!!
Ott találsz egy pár képet Hannáról, Póti Melinda néven keresd!

De jó neked! Én még mindig 80 kg vagyok, hogy csináltad???? :)

Én nem tudom mi van Hannával, alig akar enni, reggel pl. a tápszerből vagy 10 ml-t evett, szopizott is még, de az tuti hogy nem volt még 100 ml sem! És ez megy már kb. 1 hete!
Neked csinált ilyet Flóra?

Hannának még nem jönnek a fogacskái, de már előre félek!!! :)


Ne izgulj nálunk is volt ilyen az evésben:
Ha neki csak ennyire van szüksége...
Úgyis jelzi, ha éhes!

Én Gergely Gabriella néven vagyok fennt, de mindjárt megyek és megkereslek.

Igen ráadásul azt mondják, hogy hónapőokig eltarthat míg előbújik az első. :evil:

Kép
 


Szia!

Már vissza is jelöltelek! :)
Ó, szegény Flórababa, akkor most megszenved a fogacskáival! :cry:

Előbb-utóbb nálunk is elkezdődik!
Megnyugtattál a kaját illetően, nem is erőltettem nála tovább!
Nem akartam szegényt megtömni!

Adtam most neki almát, azt szépen megette!
Neked van még tejed? Nálam még van egy kevés!

Megyek, belesek hozzá!


Sajna tejcim nincs, de amikor nagyon fáradt rákéreckedik a cicimre és az nagyon fájdalmas, de egypillanat alatt elalszik!

Nem volt egész nap áramunk és szinte semmit nemtudtam csinálni!
Ti mit csináltatok ma?

Kép
 


Szia!

Mi történt hogy nem volt áram?

Mi tegnap lementünk egy kicsit sétálni, bár nem volt valami jó idő, ma meg főleg nincs, de a párom szülinapja lesz, valamit vennem kell ma neki!

Ráadásul jövőhét közepéig ilyen rossz időt mondott!
Te milyen gyümit szoktál adni Flórának?
Mennyi idős volt amikor először adtál neki?


Párod szülinapja???
Az én páromnak 9.-én lesz a szülinapja!

Csak nem a te párod is bika?
Egyre több közös pont van az életünkben.

Azért nem volt áram, mert valamit szereltek itt a városrészben és addig kikapcsolták.

Szoktam adni körtét, almát, banánt, de már kipróbáltam a szőlőt is, csak az nagyon pepecs. Várom már a cseresznye szezont, mert azt imádni szokták a gyerekek.

3hósan már adtam neki.

Kép
 


Szia!

Hát ez hihetetlen! A páromnak 10-én van, de akkor is, tényleg nagyon sok a közös!!! :lol:
Még banánt nem adtam neki, de már kiakartam próbálni, úgy hogy holnap lesz a napja!

Csütörtökön megyünk mérésre, nagyon kiváncsi vagyok mennyit hízott!
Annyi mindent szoktam olvasni a hozzátáplálással kapcsolatban, van aki 6 hónapos korig nem is ad semmit!
Nem értem!


Szia Melinda!

És még azt megkérdezhetem, hogy melyik évben született a párod?

És te milyen hónapban születtél?
Én vízöntő vagyok.

Szerintem az akinek a gyereke tápszeres sokkal hamarabb megkezdi a hozzátáplálást, mint aki szoptat.
Én úgy voltam vele, hogy inkább adok a gyerekemnek zöldséget, gyümölcsöt, mint port!

Egyébként én is kiváncsi vagyok, hogy Flóra mekkora, de mi 23.-án megyünk mérésre.

Majd írd meg, hogy Hanna mekkora méretekkel büszkélkedik!

Te hol tartasz a hozzátápiban?
Zöldséget is próbáltad már?

Képzeld! Teljesen kivagyok!
Flórát olyan nehéz elaltatni, hogy van amikor egy órába is beletelik mire elalszik és csak félórát szundít!
Eddig sem volt egy nagy alvó, de ez túl tesz mindenen.
El sem tudom képzelni mitől lehet ez éjszaka is sokszor felsír álmába és olyan nehéz megvígasztalnom.
Már nagyon kezdek kidőlni és még mi lesz ha el kezd járni!!! :shock:

Eddig szépen elaludt magától, de most addig mocorg, amíg át nem esik a holt ponton és vége.
Hiába próbálkoztam már mindennel semmi nem jött be! :roll:

Kép
 


felteszek Flóráról pár képet amik tegnapelőtt készültek! Kép Kép

Kép
 


Szia Gabriel!

Nagyon aranyos Flóra, és milyen cuki a sapija!!!
Már mindenhol kerestem hasonlót, csak olyan nagy méretekben vannak!

Azért nem írtam eddig, mert két napig nem tudtam fellépni a babanetre, nem tudom miért, neked csinált már ilyet?
Egyszerűen nem hozta be az oldalt!

A párom 79-es, februárban születtem, és én is vízöntö vagyok!!! :lol:
Ja, és a névnapunk is egy hónapban van!!!
Ennyi közös dolgot!!!

Igen, azt nekem is mondták már, hogy a tápszeres babáknál hamarabb megkezdik a hozzá tálálást!
Végül is igazad van, inkább zöldséget és gyümit kapjon mint port!!!

Hanna az almát nagyon szereti, de adtam már neki répát és sütőtököt is, bár mi még csak nemrég kezdtük!

Nem hiszem el!
Nálunk már egy ideje ugyan az megy mint nálatok, az alvást illetően!
Nagyon nehezen alszik el, pedig emlékszel még amikor írtam, hogy leteszem, és magától elalszik!
Na ennek mára már vége! :cry:
Csak úgy alszk el ha elringatjuk, valamelyik nap több mint két órán át ringattuk és egyszerűen nem akart elaludni, csak sírt!
Majd a végén már belefáradt!
Nagyon kivoltam már!!!

Nem lehet hogy jön a fogacskája? Lehet azért sír fel!
Szerencsérer Hanna még átalussza az éjszakát, de szerintem ez nálunk is lassan elmúlik! :?


Szia Melinda!

Először is Boldog Szülinapot kívánok a párodnak!

Én február 15.-én születtem! :lol:
Én is 79-ben.

Az a baj az alvással, hogy már korán bealszik és hajnali3-4 körül már kukorékol!És mire visszaaltatom én teljesen felébredek! :evil:

Tuti, hogy jön a foga, mert még a pólómat is rágja!

Szerintem hanna továbbra is átfogja aludni az éjszakát, csak a nappali alvásigénye változik.
Én úgy szoktam csinálni, hogy hagyom Flórát, hogy teljesen kifárassza magát és utána sikerül elaltatnom!
Ez egy új módszerem!

Kép
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: