Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Látom, már elõttem is megirták, valóban van könyv és videókazetta is, talán a kazettáról jobban meg lehet tanulni. Kép
 
 


Én is kéthonapos babám korára öt kilova voltam több, mint szülés után és hiába tornáztam. Most utolag visszanézve, tényleg kicsit sok édességet nyomtam, még éjjel is, amikor szoptattam , de amióta nem , azota sem fogytam. Igaz szerintetek, hogy a 6. honap után megindulnak a kilok?
Most 7 honapos Vincém, és elkezdtem fogyozni , meg tornázni is akarok járni, már csssak este igényli a cicit, de akkor nagyon.
 
 


Sziasztok!

Hat en egy kicsit keson, a babam szuletese utan masfel evvel jutottam el addig, hogy tornaznom kene. Nem is annyira a kilok miatt, mint inkabb a stressz levezetese vegett, meg az osszement mellem es a rongyos hasam miatt. Elkezdtem futni is, amit mar evek ota nem tettem es teljesen megdobbentem, hogy elkezdett belolem csopogni a vizelet. Nem is birtam igy sokat futni, azt hittem mindjart leszakad a hasam. Ezzel mit lehet tenni, tud valaki valamit ajanlani?

Lenke
Lenke 00
 

 
 

Szia Lenke!

Szerezd meg a Kriston Andrea Intim torna címû könyvét, vagy videokazettáját. Kifejezetten gáterõsítõ gyakorlatok vannak benne, nemcsak a vizeletelcseppenés ellen jó, hanem a következõ baba szülésénél, és a szexnél is nagy hasznát veszed majd.Kép

Puszi és fel a fejjel, van remény:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Meg valami!
Elkezdtem en is az itt mutatott hasi gyakorlatokat. Szerintem izmosodom, de a rongyos borreteg szerintem nem fog eltunni. Nincs erre valami regeneralo krem? A naracsborre valo krem erre is jo lenne? Valakinek volt mar ezzel kapcsolatban valami sikere?

Dia, koszi a cimet. Amig megtalalom addig is csinalom a Kegelt. Bar en nem fuzok hozza sok remenyt! Foleg, hogy ideges leszek ha csinalom. Nem tudom miert.

Lenke
Lenke
 


Lenke,

[url=http://www.intimtorna.hu/" TARGET="_top]http://www.intimtorna.hu/[/url]
ez Kriston Andrea honlapja, tanfolyamra is jelentkezhetsz. Én voltam tanfolyamon nála, tényleg megéri. Ha meg tudod oldani, akkor menj el, sokkal jobb szerintem, mint a videokazetta,. vagy a könyv, bár akkor már inkább a kazetta.

Madárka
madárka (mad&aacut
 


Lenke, fõ a nyugi. Nekem a második szülés után volt pár hétig ilyen gondom, torna, és elmúlt. A harmadik után abszolut nem volt semmi ilyesmi, pedig a 4 kg, meg a 38 cm fejecske hagyhatott nyomokat. Rongyos has: stira, vagy csak ránc? A krémek nagyon jók erre, pl. anticelluitis krémek, vagy aki még idõben van: várandósság alatt odafigyeléssel végzett testápolás, krémezés, segít.
A bõr regenerálódó képessége függ az életkortól, a kötõszövet minõségétõl is. Ha már lefogytál, izmos is vagy, de még mindig csúnya a bõröd, akkor vennék igénybe valami extra kozmetikai trükköt, egy ismerõsöm pl. a 6.ik szülése után már hiába volt ismét 50 kg, a bõre, mint a szatyor, hát levágatta. A torna rendszeres kitartó alkalmazás sokat segít a bõr minõségének változásában is, kevesebb zsír bír lerakódni. Fürdés után érdemes átdörzsölni, bekenni.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Sziasztok!
Én világ életemben analfabéta voltam a tornához, de -most lesz 2 éves a fiam-úgy gondoltam ideje nekilátni. El is kezdtem a felüléseket /callanetics féle/ napi 200, és egész jól áll rajtam a fürdõruha. A callanetics kazettát én is ki akarom próbálni, eddig csak a könyv volt meg a kék.
Vera
dvera
 


Most már csk este szoptatok, meg reggel egy kicsit és elkezdtem fogyozni, és nekem bevállni látszik, a hasrezegtetõ. és a nagyhasam is laposabbb, a nacijaim kezdenek lötyögni, bár a mérlegre még nem álltam rá, most uszáson töröm a fejem, csak kell majd valaki aki vigyáz Vincére.
 
 


Sziasztok!

Mar azzal, hogy elkezdtem tornazni, nott az onbizalmam. Ez tok jo.

Lenke
Lenke
 


Üdvözlet mindenkinek!
Egy picike adalék, hogy is lehet hatékonyan "zsírt égetni": Lehetõleg legalább 40-50 percen keresztül kell olyan mozgást (torna, futás, bicikli, gyors gyaloglás, stb) végezni, aminek az intenzitása alacsony, vagy max. közepes. (Számold ki: (220-életkor)*0.65 és 0.75 között legyen a pulzusod.) Ilyenkor az elsõ kb. 30 percben elégeted a szénhidrát tartalékaidat, aztán máris "bekapcsol" a zsír energiaként való felhasználása. A fogyásnak ez a legbiztosabb módja.
Jucus
Névtelen
 


Sziasztok!
Utólag már nem sok hasznát veszitek a tanácsomnak, de akinek még aktuális figyelmébe ajánlom nagyanyáink régi jól bevált módszerét ami a szülés utáni gumis hasszorító bugyogó. Nem kell sokáig hordani, kb 2 hétig és szépen segít a hasnak visszamenni.Én mind a két gyerekemnél viseltem, szülés után már másnap (orvosi engedéllyel) felvettem. Nem maradt hasam.
Éva
Névtelen
 


Sziasztok!
Lenke és Liesel, meg a többiek akik Callaneticset csinálnak, segítsetek légyszi. Én is egy ideje már csinálom, és elégedett vagyok, a popsimon, lábamon pl látszik , de a hasamon most egy ideje megállt. Nem látok rajta változást. Szerintetek, ha sûrítem a gyakorlatokat, segít? Pl ha csak a hasizomgyakorlatot megcsinálom minden nap.??? Köszi:
Vera
dvera
 


Szia Vera! Hát egy ideje nekem is megállt, de nekem a csípõm és a combom nem mozdul. Most elkezdtem gyakrabban csinálni. Minden nap, vagy ha nagyon nincs idõm, akkor csak a comb és fenék gyakorlatokat. A hasamra eddig külön is dolgoztam. A köztes napokon a Zsomimama féle kínai hasizmot csinálom. Mostanra ott tartok, hogy reggel, délben és este is mgcsinálom. Még ami ötletem van, hogy beszerzek valami fogyasztó nadrágot, abban tornázok. Tud valaki ilyesmit? Ha elmúlik ez a nagy meleg, akkor valami más jellegú tornát is elkezdenék. Nézegettem a neten és láttam a Rubint Réka kazettáját, de jónak tûnik még a Bíró Ica 2, 3 és a Norbi féle kickbox is. Van valakinek ezekkel valami tapasztalata? Mert azért ahhoz drágák, hogy pl. ne tudjam használni. A Callenetic alap kazetta is csak porosodik, az tényleg a nagyon kezdõ verzió ahhoz képest, amit bírok. Örök dilemmám a fitnesz kazettáknál, hogy szeretném látni, hogy mi van rajta, mielõtt megveszem. Vannak olyan gyakorlatok is, amiket alapból nem tartok túl izület kímélõnek, az is kellemetlen, ha ilyennel van tele.
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Hát igen. Akkor mindent bele és majd meglátjuk mire megyek. Megpróbálom én is gyakrabban csinálni, amikor van idõm. Majd beszámolok az eredményekrõl. Kb két hete voltam az Europarkban és ott a Könyvutca nevû könyvesboltban,a Norbi a Béres Alexandra kazettája meg valami amerika fitness sztárok kazettája 999 volt akciósan.Nem tudom van e még, ha esetleg érdekel.
dvera
 


Szia Vera! Köszi a tippet, megnézem. Még az jutott eszembe, hogy te könyvbõl csinálod a Callaneticset vagy kazettáról? Mert az elsõ kazettáról lemaradtak gyakorlatok, melyeket a könyvbeli alapprogram tartalmaz. Meg az ismétlésszámok sem az igaziak, ha jól emlékszem. Ha könyvbõl csinálod, akkor is lehet egyre erõsebben csinálni a hasat. Pl. egyre magasabban csinálni, álladat a mellkes felé nyomva, valamint lábakat egyre lejjebb eresztve. Én mindig sikításig csinálom. Kép
Liesel
Liesel
 


Liesel!

Nem probáltad még könyvtárból kikölcsönözni?

bigacsiga Kata


Szerintem nem célszerû ugyanazokat az izmokat mindennap megdolgoztatni, mert egyrész megszokják, másrészt meg egy idõ után kifáradnak.
Zsomimama talán többet tud errõl mondani.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Bigacsiga, ez jó ötlet. Körbenézek a könyvtárban.
A hasizmot lehet mindennap dolgoztatni a szakirodalom szerint, meg tapasztalataim szerint is. Anno kockás volt. Amúgy azért térek át a mindennapira, mert pontosan nem fáradnak ki az izmaim már. Mondjuk pl. a gladiátor gyakorlatokat Norbitól nem csinálnám minden nap. Egyelõre ... Kép De valami könnyû mozgás nekem kell minden napra. Régebben a gyerekek elõtt reggel úszóedzésem volt, délután meg bicikli vagy futás. Mellette önvédelem. Amikor abbahagytam a triatlont, akkor kondizni jártam, de vagy 2-3 aerobic órát csináltam végig, vagy az erõsítés után legalább egy aerobicot. És a melóhelyen is sokszor kemény edzés volt. Szvsz ez egyéni, alkattól is függ. Amikor aerobicot tartottam, akkor sokszor napi 4-5 órát is végig csináltam.
Üdv,
Liesel
Liesel
 


Kedves Liesel!
A nadrágot, amirõl írtál, nagyobb bevásárló központokban lehet kapni (én a Tescoban vettem, de láttam a Sparban is). Az ára elég magas, kb 5-6000 Ft. Van derékra rakható változata, amit azért szeretek, mert bármilyen ruha alá fel lehet venni, és még edzés nélkül is van némi látszata.
Üdv: Timi
 
 


Sziasztok!
Liesel, köszi amit írtál. Megpróbáltam remélem lesz hatása.Jó neked, hogy kockás volt a hasizmod, én nem tudom az enyém mikor lesz ilyen.KépDe csakazért sem adom fel.
Timi!
Mit jelent az hogy van némi látszata?
Vera
dvera
 


Kedves Vera!
Tavaly nekem nem volt idõm semmilyen sportolásra a munka és a két kicsi miatt, ezért csak az övet hordtam. És az egész napos melegtõl, és talán attól, hogy olyan jól "összetartott", néhány centi lement szépen. Utána kedvet kaptam, és amikor már volt idõm, akkor a nadrágban szobabicikliztem, és az nagyon hatásos volt!
Timi
 
 


Köszönöm.
Vera
dvera
 


Sziasztok!

Két császár után én már semmien hasizomról nem beszélhetek, mivel nincs. Próbáltam gyakorlatokat végezni, de nagyon fájt (pedig 20 hónapja szültem). Az elsõ babám után már a szoptatás alatt (fogyókúra és torna nélkûl!)visszafogytam az eredeti állapotomra. Most fogyás nincs csak hízás. Pedig nem eszek többet a szokásosnál.
A hasamon lettek terhességi csíkok. Azon gondolkodom, hogy megmûttetem. Errõl ki tud valamit? Van értelme? Állítólag néhány orvos SZTK alapon csinálja. Talán megoldódna a hasam "eltüntetése" is.
Sziasztok: Ági
Ági
 


Sziasztok Lányok !
Képzeljétek egyre jobban látszik most teljesen fel vagyok dobva.KépPróbáltam egy kicsit erõsíteni is a felüléseken, de úgy hogy a hátizmomat még ne használjam.
Ági!Kép nem lehetne valami "gyógy"tornával elõhozni azokat a hasizmokat? Az a kérsõbbiekre nézve is jobb, mármint ha idõsebb korodban jó kondícióban leszel.
Vera
dvera
 


Szia Timi!

Érdekelne, hogy mien nadrágról írtál. Hogy keressem a Tesco-ban?

Köszi: Ági
Ági
 


Szia Ági!
A nevére nem emlékszem, csak arra, hogy a sportszer részlegnél van, a kicsi kézi súlyzók közelében. fekete a nadrág színe, és talán sárga papírban van. vastag, gumis, és a szárán a dalps márkanév van.
Sziasztok: Timi
 
 


Sziasztok!

Remek hasizomgyakorlatot tanultam a múlt héten! Nem felülés, hanem sokkal hatékonyabb, és az alsó hasizomra hat: hanyattfekszel (jó, ha a kézfejed a hátizmod alá fekteted, hogy a hüvelyk és mutató ujjaid egy rombuszt rajzoljanak, amelynek közepében van az a csigolyád, amelyiket kímélni akarod, ha van ilyen. Nekem van, azért így csináltam). Utána felemeled a két lábad függõlegesen, és emelgeted a csípõd, de csak nagyon picit. A középsõ hasizmot fogod érzeni mozgás közben, de ha jól csináltad, fél nap múlva már az alsó hasad is kicsit érzed. Pontosabb leírás nincs, de ki tudod tapasztalni magadnak, hogy hogyan kell mozdulni ahhoz, hogy oda hasson. Lényeg, hogy a fenék ne dolgozzon.

A másik (és a terhességnek akár minden idõszakában végezhetõ) a vizi aerobic egyik eleme: "lógsz" lefelé a vízben egy nagy úszógumiban, vagy polifoam tornaeszközön, és hasizomból hol elõre nyújtod lassan mindkét lábad, hol hátra, váltogatva. Itt is neked kell kitapasztalni, hogy hogyan tudod csak(!) hasizomból csinálni a mozdulatot. Érezni lehet. Én ezt órákig is bírtam csinálni, mert relaxál is, különösen szabad vízben. És utána mégis van egy kis hasizomláz... Úszógumival egyébként sok jó gyakorlat kivitelezhetõ, viszonylag kényelmesen, mégis hatékonyan. Terhesség idejére kimondottan jó.

A harmadik gyakorlat szülés elõtti edzés részeként lehet hasznos, illetve szülés utáni napokon, mint tornához visszavezetõ gyakorlat: letérdelsz, tenyered a talajon, és "elengeded" a hasad. Lassan egészen behúzod a hátad felé, és tartod. Aztán lassan vissza. Sokszor is lehet, ez kímélõ gyakorlat, biztos nem árt meg még a kilencedik hónapban se.

Egyébként érdemes a terhesség alatt és után végig hasizmozni (is), nekem nagyon bejött (sõt a rendszeres normál aerobic-tól se lett bajunk, inkább nagyon is feldobott mindig). Négy héttel a szülés után már szégyenkezés nélkül strandoltam, most pedig (10 hetes a baba) már minden a régi! Szóval meg lehet csinálni, ha van bátorságod a szokásokra fittyet hányni.
Én - tapasztalatból - mindenkinek javaslom hogy ne hagyja a abba a mozgást, pl mert az nagymértékben csökkenti a szülés utáni depresszió kockázatát is.

A szoptatás alatti fogyásnak is megvannak a titkai (elõre utánanéztem, mert sajnos fogyókúra-mániás vagyok Kép...)
Egyrészt a szoptatós teák közül sok hizlal! Viszont a tej szaporítása máshogy is mûködik: gyakori fejéssel.
Másrészt a szoptatósdiéta lényege a sok fehérje (sovány hús), kevés szénhidrát. Ez esetben tuti a fogyás!!! Én nem tudom teljesen mellõzni az édességet sajnos, de még így is megy a fogyás, sõt, soha nem ment ilyen könnyen.
Én nagyon nem vagyok "fogyós" alkat, ha nekem sikerült, akkor bárkinek sikerülhet. És csak egyszer kell nekiállni, a sikerélmény csodákra képes, a kitartás szinte magától jön már utána.
Az aerobic-ról még érdemes valamit tudni: csak az elsõ néhánynál szenved az ember. Aztán meg már hiányzik, ha egy héten kihagyod. Érdemes elszenvedni addig, és utána nagyon örülni fogsz, hogy kitartottál.
Névtelen
 


Sziasztok!

Ismeri, használta már valaki az AB Tronicot, vagy AB Tonicot?
Érdekelni, mik a tapasztalatai.
Sajnos hasam, csípõm, combom vastagabb a kelleténél. Két kicsi gyermek - 6 és 29 hónpaosak - mellett nincs sem idõm, sem energiám, de kedvem sem hasizomerõsítõ gyakorlatokat végezni.

Várom a beszámolókat!

Üdv, Szeri
szeri
 


Helló Lányok!
A Callenetics nekem megvan CD-n. A Chip magazin címû újsággal jött. Esetleg megpróbálhatnám felrakni valahova a férjem segítségével, hogy le tudjátok tölteni.
A löttyedt pocakra tudom javasolni a kismama fehérnemûket és fürdõruhákat gyártó ANITA cégnek a szülés utáni hasszorítóját. Ettõl nem lesz kevesebb a háj, de a bõrnek segít összehúzódni. Nekem nagyon bejön. Mondhatnám karcsúnak látom magam.
 
 


Szia Szeri!

AB Tronic, szerintem nem jó. Ha kiakarod próbálni ne az áruházak egyikében, hanem a piacon vedd meg ( Józsefvárosi).
Az áruházak is az ottani árusoktól veszik.

TÁgi
Ági
 


Szia Borcsa!
Pontosan mikori Chip magazinnal jött?
Vera
dvera
 


Szia Borcsa!


Az tényleg jó lenne, ha ki tudnátok tenni valahova, hogy letölthetõ legyen.
any
any
 


dvera!
Huhh! Azt meg nem tudnám mondani. Talán múlt havi, vagy azelõtti... De DVD-t amúgyis csak pár hónapja küldenek...

any!
Intézkedem.

SzaBori
 
 


Megnéztem. Callanetics DVD a Chip magazin XIV. évfolyam, 5. számával, azaz 2002. májusában érkezett.

Párom azt mondja, hogy megpróbálja letölthetõ állapotúvá tenni a hétvégére, aztán teszünk egy kísérletet, hogy feltöltjük mondjuk az extra szerverére. De nem jósol neki nagy jövõt. Azt mondja, hogy az ilyesmiket rövid idõn belül le szokták törölni a rendszergazdák.
Na majd értesítelek benneteket, hogy mi történt...

Pussz nektek!

SzaBori
 
 


Bori

Lehetne valami kulfoldrol is elerheto helyre tolteni? En is kivancsi vagyok, de sajnos extra.hu es a tar.hu nem elerheto tolunk.
Ha nem talaltok helyet akkor van otletem esetleg ahol par napig fent tud lenni, igaz meg vannak technikai gondjaim hogy tud oda kerulni a file.

Napocska
 


Napocska! Az a helyzet, hogy csak az ingyenesek nyújtanak korlátlan tárhelyet. Viszont azoknak nem jók a külföldi vonalaik. :o(
Az ötletedet írd meg, de inkább emilben, mert nagyon off!
 
 


Na megvagyunk! - CALLANETICS -
A Napocska család jóvoltából ftp-n is elérhetõ lesz egy darabig, kb holnaputántól.
Aki nem annyira zseniális informatikából, az szétdaraboltan letöltheti a [url=http://callanetics.uw.hu/" TARGET="_top]http://callanetics.uw.hu/[/url] oldalról. (Rövid útmutató ott található) Még ez sincs teljesen fent, de holnapra ez is meglesz.
Ha valakinek valami nem stimmel, akkor szóljatok!
Hajrá mamik, legyetek szépek!
 
 


Sziasztok

Profilomba megtalalhato hol elerheto nalam a torna anyaga.

Napocska
 


Sziasztok

Megse olyan egyszeru az eletem. Nekunk 1Gb a havi forgalmi lehetosegunk. Ha tulepjuk nagyon sokba kerul. Nem akarunk egy vagyont fizetni. KErlek beneteket valahogy oldjuk meg hogy havonta csak 1 valaki tolti le tolunk a fileket, mig nem sikerul kisebb verzioba eloalitanunk.
Mindenkitol bocsanatot kerek miatta.

Napocska
 


Lányok! Ha valakinek valamelyik fájlt nem sikerül letölteni, de szeretné, írjatok nekem és megoldjuk.
 
 


Szia Zsomimama!
Még májusban felraktál egy hasizomgyakorlatot bemutató oldalt. Megszeretném kérdezni, hogy milyen könyvbõl másoltad ki.
Gondolom, hogy más testrészekre való gyakorlatokat is bemutat a könyv és szeretném beszerezni.
Köszönöm, Phaedra Kép
Phaedra
 


Sajna ez egy Tf-es régi jegyzetem része, ami már az enyészet, az ismerõsök, és a múlt áldozata lett, ez megmaradt belõle.
Kép
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


A zsírégetés hét trükkje
[url=http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html" TARGET="_top]http://www.origo.hu/noilapozo/egeszseg/20020925azsiregetes.html[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kedves Zsomimama, én azt nem értem, hogy a barátnõm rendszeresen fut, és sokat fogyott is valóban, de csak i nkább "fentrõl" és a csípõje szinte maradt uo. mint volt. na jó egy-két cm onnan is lejött, de összeségében eddig úgy nézett ki mint egy kis töltött galamb, de talált magának ruhát, most meg úgy néz ki mint egy körte. és persze ruha nincs, mert darázsderék széles csípõ.

Mit lehet tenni? mert a többi részbõl már nem akar fogyni.
ez tényleg a futás eredménye?
kb.1/2 -1 év óta futott viszonyleg rendszeresen (heti 5 nap talán) vagy még több idõ kellett volna hozzá?

Ha tudsz valami tippet légyszi segítsél! Köszi!!!!!!

Enikõ
Enikõ
 


Azt el is felejtettem kérdezni mi a jobb hogyha valaki 8x8 gyakorlatot csinál vagy ha 4x16-ot?

Mert egy konditeremben egyik lánynak ezt mondták a másiknak meg azt és mindketten ugyanazt akarták, szálkásodni, lefogyni és nem beizmosodni.
vagy totál mindegy a sorozatszám? csak a kis súly a lényeg?

E.
Enikõ
 


Szia Enikõ!
A futás a legklasszabb dolog, ha fogyni akar valaki. Ha a Csípõ, comb erõs, érdemes alaposan beöltöztetni futás elõtt. érdemes megnézni a callenetics tornát, kifejezetten testrész-specifikus gyakorlatokat csinálni belõle. Ott pl. apró, de pontos mozdulatok vannak, de 50-100 ismétlés 2-4-szer.
A konditerem egy érdekes hely,Nem lehet mindenkire ugyanazt ráhúzni. a 8x8-at nem ajánlanám, a 4x 16 reálisabb. Elsõ sorozatban bemelegszik az izom, és a mozdulat is felidézõdik, majd a köv. 3 sorozatban igazán dolgozik. Érdemes inkább többféle gyakorlatot végezni. Nme hallottam még a ilyen magas sorozatszámról, mint a 8x8. Izomtömeg építésekor is a hat sorozat a maximum, 4-10 ismétlés számmal.Fogyasztásnál magasabb ismétlésszámmal, és kisebb súllyal, a max. súly 60-70%-val dolgozunk.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Nagyon nagyon köszönöm Zsomimama!

Enikõ
enikõ
 


Sziasztok!
Zsomimama remelem jarsz meg erre. Mar a 2. eve csinalom a hasizmokat amiket idefeltettel. Nyaron lealltam, szept.-ben ujrakezdtem. napi 800-at csinaltam osszesen, mindegyik tipusbol 80-at. Most 500-nal tartok. De eremeny semmi. A hurkas hasam ugyanugy megvan, meg a derekamon is... A tipikus uszogumi. Mindenki azt mondja vekony vagyok(165 cm, 50 kg), de emiatt nem erzem magam annak. Utalom magamon a hajat! Tudom a futas kellene, de nem tudok elmenni. Mit ajanlasz, amitol eltunik a haj?
Moni

 
 


Szia Moni!
Én erre inkább a forgást ajánlom.
Leülsz lovaglóülésbe valahová, fogsz egy partvisnyelet és csak derékból forogsz olyan 100-at. Tehát a lábad és alsó részed feszesen, mozgás bélkül.
Kicsit lehet nehezíteni, ha picit hátradőlsz és úgy forogsz, miközben hasizomból tartod magad.
Idővel nagyon kis súllyal pluszban ugyanezt.
Próbáld ki.
Ha hátul a derekadom van egy kis háj és nagyon zavar, az futással és állásból hátra és oldalra lábemelgetéssel lehet eltüntetni.
üdv.
Ilusta
 
 


Sziasztok!

Nahát, még emlékeztek rám!

A javasolt forgás nagyon jó. Úgy is lehet, hogy derékból előre hajolsz, nyakadban a söprűnyél, és arc előre, és neem lefele néz, és forgás.Ja, és a levegővétel, kifújás nagyon fontos, hogy jó legyen. Préseléskor kifúj!
Hasazni nehezebb ha súlyt, pl. 1-2 literes palackot tartassz a nyakad mögött.
Hiába vékony valaki, a zsír, csak zsírszegény étrend mellett fog eltűnni.
Zsomimama
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet:

 

cron