Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tudnátok tanácsot adni? Kezd meggyõzõdésemmé válni, hogy valamiféle "rontás" ül rajtam, vagy hogy mondják? Most nem részletezném, így elsõre, csak kiváncsi lennék van -e tapasztalatotok "rontáslevétel" témában, és ha van, és ha pozitív a tapasztalat, -érdekelne a kivitelezõ elérhetõsége.
Hát röviden ennyi.
Kéretik nem hülyének nézni!

Erzsi
 


Szia Ezsi!

Dehogy nézlek hülyének! Kép Komolyan foglalkoztatott mindig is a boszorkányság, sõt... Csak jött a gyerek és nem maradt idõm komolyabb tanulmányozásra/tanulásra. Külön életstílus. Ajánlom a figyelmedbe ennek az oldalnak a forumát: [url=http://www.wicca.hu/" TARGET="_top]http://www.wicca.hu/[/url]
Csendben jegyzem meg, hogy néhány kamasz is idétlenkedi ott, de (osara, ifju, Saddie és a többiek) akik tényleg komolyan értenek is hozzá.

puszi
sasha

Kép
 
 


Szia Sasha!

Köszi! Elindúltam ezirányban.. ha gondolod mailban leírom a fejleményeket, már ha lesznek. Kép

Erzsi
 

 
 

Szia Erzsi!
Persze szívesen venném, ha megírnád a fejleményeket, és hogy milyen rontás volt és hogy hatástalanítottákKép REmélem minden rendben lesz!

sasha@fw.hu
üdv
sasha

Kép
 
 


Sziasztok!!!Sasha!!!Erzsi!!!

Kép


Kar, hogy kihalt ez a topic!!!
Van itt még néhany leany, akit érdekel a téma... Agiboszirol pld tudom... En is vonzodom a banyeszokhoz, föleg a néprajzi+szociologiai+történelmi jelentösége érdekel a dolognak!!!Kép
A magia is, de ott visszafogom magam!!!
IRTOK?????Kép


Kép
Vendég
 


Ha gondolod...Kép

sasha

Kép
 
 


Sziasztok!

Engem is érdekel a boszorkányság/mágia...persze csak érdeklődés szinten, kíváncsi vagyok nagyon. Igazándiból az olyan öreg, kopott, poros boszikönyvek érdekelnének...csak nem lehet hozzájuk jutni, pedig biztosan léteznek. Az ilyen témájú filmeket is szeretem...ha horror, akkor is Kép

DBarbi
DBarbi
 


Barbi,csak meg ne égessenek könyvestül...A horrort utaaalom!!! Meg aztan félek utanna hetekig... Nem merek éjszaka kimenni klotyora, meg ilyenek...
Sasha! Majd irok!!! Most tulsagosan aktualis a téma... Megint megéreztem elöre vkinek a halalat... Ilyenkor sosem tudom, ki lesz az illetö... Csak, hogy meghal vki.KépKépKép
Kép
Vendég
 


Szia Kukacz!

Azt nem mondtam, hogy én nem félek Kép, sőt nálam nagyobb parás szerintem nincs is. Egyedül nem merek nézni semmi horrort Kép....max úgy, hogy leveszem a hangot és nem nézek oda Kép..általában a téma vonz, a történet.

Hogy érezted meg a halálát vkinek?? Csak érzés, vagy álom...vagy látomásszerűség?? Bocsi, csak érdekel...tényleg Kép
DBarbi
 


Barbi! Komolyan irsz, vagy hülyitesz??? Ha leveszed a hangot, és oda se nézel, érted a történetet???Kép

Altalaban, ha valaki, Aki hozzam közel all, vagy allt meghal, én elötte napokig rosszul vagyok, iszonyuan faj a fejem, körülleng az elmulas szele...Kép Ilyen témaju könyveket olvasgatok, és félek... Eleinte nem tudtam, hogy ez rosszat jelent. Mostmar igen, ha észlelem ezeket a jeleket, rettegek, mert nem tudom, ki fog meghalni. Tegnap az ex-Anyosom, néhany honappal ezelött a kedvenc Nagynénim, par éve az egyik Nagymamam, stb...Kép
Mi lehet a topic-ot indito leanyzoval??? Engem is érdekelne, mi lett a története vége...Kép

Kép
Vendég
 


Uramatyám Kukacz!Ez borzalmas lehet! Kép Kép Kép Kép Kép Nemis tudom mit mondjak...Kép

Komolyan írtam, nem hülyítelek Kép Annyira azért figyelek, hogy a történet "meg legyen" Múltkor pl. a Rosemary gyermeke volt éjjel a tv-ben.(Ez a másik téma, ami érdekel)Annak idején felvettem videora (programozással), de csúszás volt, nem adtam rá elég időt, így pont a lényeg maradt le...végigszenvedtük a barátnőmmel az elég uncsi filmet, erre mire ott tart a csaj, hogy utánanéz, hol a gyereke...vége lett Kép Na most pótoltam...férjem már aludt, én bekapcsoltam a tv-t éjjel (lányom miatt épp felkeltem)...hangot minimálisra levettem és egy síkba álltam a tv-vel, hogy ne nagyon lássam! Így tvzek én egyedül Kép Kép Kép A Rémálom az Elm-utcában-nál előfordult, hogy ijedtemben elkapcsoltam, ill. elhajítottam a távirányítót. Én úgy szeretek ilyesmit nézni, hogy mellettem nézik én becsukom a szemem és: -mondd mi töténik?!?!! Hát így...

Barbi
DBarbi
 


Sziasztok!

Kukacz,
ez nem semmi...ilyet nem szeretnek tudni..vagy akkor annyira, hogy tudjam : ki, mikor es hogyan - hatha sikerül megakadalyozni is!Kép

Engem is erdekel(ne) a tema, ha lenne ra idömKép...De eddig meg nem igazan tünt ugy, hogy barmi komolyra kepes lennek....marmint boszorkanykodas teren...KépKép
Ugyan nem tudom, minek nyilvanithato az, hogy amikor a baratom szekrenyt vett es en app abban az idöben szemeztem egy gyerekszekkel, akkor az IKEA-ban veletlenül egy gyerekszeket adtak a csomagkiadoban a konyhaszekreny helyett... es hat arban is sokkal jobban jartunk...de ez lehet, hogy csak veletlen volt...ha vannak veletlenek...Kép
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
 
 


Barbi! En hösiesen végignézem a filmeket, aztan utana nem alszom...Kép

Kryss! Hat, nem kellemes, az biztos. A véletlenekben hol hiszek, hol nem. A boszorkanysaggal uez a helyzet.Kép
Vendég
 


Helló!

Hát horrorfilmet én is imádok nézni és ha sötétben teszem akkor bizony képes vagyok úgy megnézni, mint barbi és utána nem alszom, mint KukaczKép Bár ez attól függ, hogy mennyire tartom ilyesztőnek. Vagyis mennyire valóságos, vagy mennyire tudja a rendező elhitetni velemKép

Kryss!

Pontosan ez az! Amit te is csináltál annak van egy neve. Szuggesszív mágia, v. valami ilyesmi, nem emlékszemKép És ezt nagyon sokan, szinte mindenki csinálja, de fogalmuk sincs, hogy most ők "varázsolnak"Kép Akaratnak is nagy ereje van.

Szerencsére nekem ilyen durva élményeim nem voltak, mármint,hogy a halállal, de legkedvesebb barátnémnak bizony volt. Akkor egy olyan intézményben dolgozott amit végülis nevezhetünk elfekvőnek, de a hozzátartozók fizettek érte, ezért akár idősek otthonának is. Barátném ügyeletes volt és mikor mindent elrendezett éjfél körül lefeküdt aludni (nem tiltotta szabályzat) és álmában jött egy idős néni aki az intézmény lakója volt és miközben közelített a bnőm felé írdatlanul megnőttek a fogai. A néni hívta, hogy menjen vele, nyujtotta a kezét... Felriadt.
Nem ez volt az első eset, hogy fogakkal álmodott, és tudta, ez azt jelenti valaki meghalt. Bement abba a szobába ahol az a néni lakott (majd összecsinálta magát) és a szobatársnéni már nem élt. Pont az a néni akit nagyon megszeretett, valószinű ezért is álmodott ilyet.

Van ilyen, de van aki nem törődik vele, vagy egyszerűen nem emlékszik rá. Pedig ha figyelnénk az álmainkra sokmindent elmondhatnának.

Veletek történt már olyan, hogy visszatérő álmotok volt? Én kb 2-3 hónapig minden áldott éjjel vezettem. Volt, hogy végigálmodtam, hogy lopom el a kocsit, vagy hogy van kulcsom, vagy egyszerűen már ott kezdődött az álmom, hogy már vezetek. Az utolsó hetekben már kutya is szerepelt benne és mindig más és más. Aztán az utolsó álmomban meg szétesett alattam az autó a végén már mint a tom és jerryben már csak a kerekek és a kormáyn volt meg de gurultunk fel egy dombra ahol rengeteg kutya volt... Mai napig nem tudom mit jelent, mert az álmoskönyvek igen szűkszavúakKép

puzsi
sasha

Kép
 
 


sasha,
az álmoskönyvek...! Kép Vannak ugyan általánosabb szimbólumok, de mindenkinek megvan a saját szimbólumrendszere. Kép Én van, hogy nem értem az álmomat, de néha van, hogy kiabál. Kép Imáok álmotfejteni, megkönnyíti az életemet.

Virág
Virág
 


Hi!!!!! Na, megint megéreztem Valakinek a halalat, elég borzalmas, hiszen reménykedtem, hogy csak félreértelmezem a korhazba szallitasat. Sz@rul vagyok. 1 papirol van szo, 90 éves volt, müvelt, könyveket irt... Mi voltunk tulajdonképpen a legközelebbi csalad, mehettünk pakolni a lakasba... De csak 1-2 tollat, meg ilyesmit hoztam el. Mast nem tudtam volna........ Puszcsajszik.
Vendég
 


Hahó!

Már nem írogattok ide? Nagy érdeklődéssel olvastam a soraitokat! Nemrég voltam jósnőnél és azt mondta, a lányom mágus. És indigó gyerek . Erről tudtok valamit?
Engem is vonz a boszitéma, de hozzátok hasonlóan én is nagyon félek.
Kukacz, velem is volt már, hogy megéreztem vkinek a halálát, de nem ilyen gyakran. Nagy teher, az biztos.
 


Hisztike,
egy ilyen jóslattal(?) tuti be lehet vágódni valakinél. Azért én fenntartással kezelném, amiket mondott.

Mágus: mit értek én alatta? Szememben az a mágus, aki önismerete, a világ ismerete, bölcsessége,intuitivitása, éleslátása, a természettel való eggyéválása, végül pedig a szeretet legmagasabb fokára való eljutása folytán uralni tudja saját magát, az időt és teret, látja a múltat és jövőt, mert benne él. Elfogadó és befogadó, de nem naiv. Soha nem magamutogató. Végtelenül békés.

Kik Mo-on azok a mágusok (boszorkányok, jósnők, tisztánlátók, gyógyítók), akik hitelesnek tekinthetők?

"Megalakult a Mágusszék
2003. május 30-án megalakult a Mágusszék szövetség, melynek célja a megélhetési mágusok, a kóklerek, sarlatánok kisz?rése a magyar ezoterikus életb?l, mindazoké, akik visszaélve a rászorulók jóhiszem?ségével hamis tudásra és önhatalmúlag osztogatott, nem valós tudáson alapuó címekre hivatkozva tevékenykednek."

Itt a Mágusszék honlapja: www.magusszek.tk Javaslom, ha majd közkinccsé teszik, nézd meg, az illető jósnő szerepel-e köztük. Ha nem, érdemes keresni olyat, aki vizsgát tett jóslásból...

Indigógyerek: felkapott és divatos megjelölés egy igencsak összetett jelenségre. Ha érdekel ez, érdemes megvenni mondjuk Carolina Hehenkamp Az indigó jelenség című könyvét. Ha pár szóban bárki leírná, milyen az indigó gyerek, egyszerűen nem adna teljes képet, és félrevezethetne.

Ha akarsz ilyesmiről olvasni, klikkelj ide: www.wicca.hu (de nem árt nem mindent azonnal elhinni. Csak egészségek kritikai érzékkel közelíts hozzájuk. Kép Jófejek, ismerem őket személyesen is, de azért ne egyél meg mindent. Kép)

Virág
Virág
 


Szia Virág!

Köszi a gyors választ. Az említett jósnőnél már nem először jártam, így már "teszteltem". :-) Sok dolgott megmondott előre.
Körülnéztem a wicca.hu-n, de valahogy az lett a benyomásom, hogy nehéz rátalálni a nem kóklerekre. :-(
A könyvet meg szeretném venni, mert érdekel. Pár dolgot már olvastam róla a neten, de mivel Luca még csak egy éves, nem könnyű eldönteni, hogy tényleg az-e? (Az biztos, hogy különleges, legalább is az én szememben! :-))

Te jársz wicca találkozókra? Engem is érdekel a dolog...

Hisztike
 


Hisztike,
tényleg nehéz rájuktalálni. Én még nem találtam...

Nem, nem járok wicca találkozókra. Televannak tizenéves Harry Potter lázas kamaszokkal. És sokmindenben nem is értek velük egyet. Na meg nincs jelenleg szükségem egy vallási közösségre. (És rengeteget dohányoznak. KépKépKép)

Luca még nagyon kicsi, hogy eldöntsd. Szerintem ha érdekel, olvasd el a könyvet (amiben állandóan ellentmond magának az írónő), de ha esetleg a későbbiekben indigónak is bizonyulna Luca, soha ne használd az indigóságát arra, hogy a kezedet széttárva annyit mondj: "De hát mit is csinálhatnék vele? Indigó a lelkem..." - Mert van ilyen. Kép

Virág
Virág
 


Virág,
nem könnyű rajtad kiigazodni! :-) Sok mindent tudsz a témakörben, mégis olyan, mintha elutasítanád az egészet. Vagy csak a közösséggel van bajod? Egyébként nekem is az volt a benyomásom a wicca.hu-n tett kirándulás után, hogy útjukat kereső tizenévesek divatból most wiccák, mert az jól hangzik és közben death metal-t hallgatnak és dohányoznak. Ezért meglehetősen hiteltelenek számomra.

De talán mégsem ez a wicca lényege.

Az jó, ha az írónő önellentmondásokba keveredik, valamelyik állítás biztos igaz. ;-)

Szerencsére nem vagyok az a típus, aki 100%-ban rábízza magát valami éppen divatos elméletre, igyekszem minden oldalról körüljárni a problémákat.

Eszter
 


Eszter,
hát néha tényleg nem. De sztem nem írtam egymásnak ellentmondó dolgokat. Kép Ajánlottam az oldalt, mint érdekességet, ahol a fórumban rengeteg ezoterikus téma van felölelve, de magát az egyházat nem. Kép Maga a csupasz wiccaság a természetközelisége miatt tetszik. De úgy látom, az egyház 2 vezetőjével való többszöri találkozásom és beszélgetésem után (csak 2 főpapja van a wiccácknak, róluk beszélek), hogy meg sem közelítik azokat az embereket, akiktől tanulni akarok. Nem állítom, hogy nincs mit tanulnom tőlük, hiszen mindenkitől van. De ők nem inspiráló, és nem továbblendítő közeg számomra.

Virág
Virág
 


Virág,

az önellentmondást nem rád értettem, hanem az indigó gyerekekről szóló könyv írónőjére.

Én is azt gondolom, hogy a boszorkányság olyan hit, ahol nem okvetlen szükséges egyházhoz tartozni. Engem azért érdekelt, mert eddig csak könyveket olvastam róla és jó lett volna, ha van valaki, akitől érdemes tanulni. Abban igazad van, hogy mindenkitől van mit tanulni, a könyvekkel is így vagyok. Van, amivel tudok azonosulni, de néha kettőt lapozok, mert úgy érzem, nem nekem szól, amit ír. :-)
És persze szívesen venném, ha lenne egy közösség (nem feltétlen egyházi), akik hasonló érdeklődésűek. Az ismeretségi körömben csak egy lány van, aki nem néz rám hülyén, ha ilyesmiről beszélek neki. :-)

Eszter
 


Hahó Virág!

Nagyon eltüntél. Megbántottalak?
 


Dehogy. Kép Csak nem tudtam érdemben válaszolni. Meg ugye a gyerekek miatt nincs is mindig időm.

Virág
Virág
 


Azt elhiszem! Jó neked, hogy ennyi gyereked van! Az én férjem elbizonytalanodott Luca születése után, hogy akar-e még. Te szeretnél még egyet (vagy többet)?

Eszter
 


Nem. Elköttettem a petevezetékem. De nagyon örülök, hogy 4-en vannak! Kép Szuper jófejek, bár olykor csendhiányom van. KépKépKép

Virág
Virág
 


Az komoly elhatározás! Ennyire biztos vagy benne, hogy nem akarsz többet? Ha jól láttam a profilodban, fiatalabb vagy, mint én. És én még csak egynél járok... És ha Ricsi sürgősen nem változtat a hozzáállásán, le is ragadok egynél. :-(
 


Hisztike,
ennyire. Kép Igen, még nem vagyok 26, és a gimi után én csak szültem, szoptattam, pelenkáztam, és hallgattam a gyönyörű csacsogásukat. Kép Elég volt. Kép

Ricsi: Kép
Virág
 


Szia Virág!

Megvettem az Indigó gyerekek nevelésem című könyvet. Az elején bosszantott a nagyon amerikai stílus, de azt hiszem, vannak benne építő jellegű gondolatok. Még csak pár fejezetet olvastam, de ellentmondást már találtam! :-)

Hisztike
 


Sziasztok!

Kérdésem lenne:
Ti hisztek a jóslatokban?
És ha igen, akkor miért?

Üdvi.

Évi
 


Makrancos,
ide is a dianetikás szöveggel fogsz jönni?

Virág
 


Sziasztok!

Milyen dianetika? Lemaradtam valamiről?

Virág, jó újra "látni"! Már azt hittem, végképp eltűntél!

Eszter
 


Kedves Virág!

Mivel volt szó jósnőről korábbiakban, kiváncsi voltam, hogy tényleg hisztek-e benne, és hogy ha valaki hisz, akkor miért hisz? Baj, hogy megkérdeztem.
Miért támadsz? Én nem bántottalak téged.

Eszter
A Dianetika könyvről volt szó. Ha kiváncsi vagy rá meg tudod venni a Dianetika központban.
Egyébként egy szellemi gyógyítő technológiáról van szó, ami tényleges kisérletek eredménye, és a Dianetika könyv ezt írja le.
Én már 3x kiolvastam, használtam és elmúlt a migrénes fejfájásom, ami hányással járt. Az Orvosom semmit sem tudott vele kezdeni.

Üdvi.

Évi
 


Makrancos,
kibújt belőlem a kisördög. Nem szoktam ilyen stílusban írni. Valamiért a gyomrom forog, ha valaki így ajánl egy egyházat. Tudom, tudom, te egy könyvet ajánlottál. De a kettő ugye elválaszthatatlan?

És igen, szólásszabadság van. És ez rám is igaz. Kép És miután a Szcientológia Egyházak auditálást is hasznának, ami nekem az agymosásra rímel, elutasítom - a magam részére.

Való igaz, csípőből reagáltam. Nem kellett volna. Bocsánat. Én azonban továbbra is nemet mondok ennek a módszernek.

Remélem, mindenki, akinek szüksége van erre, és jót tesz neki, megtalálja azt az utat.

Virág
 


Egyébként az első kérdésedre a válasz:
igen, hiszek. Méghozzá azért, mertúgy hiszem, az idő csak számunkra létezik. Minden egyszerre történik. Akár az elmúlt és jövendő életeink, akár az esetleges párhuzamos életek. A jóslás így nem több, mint az, hogy vki levetkőzi az idő illúzióját, és így képes látni azt, ami van.
 


Sziasztok!

Hamár jóslás: Igen, én is hiszek benne, ugyanis tapasztaltam, hogy működik. Több olyat is mondott nekem korábban jósnő, hogy amikor hallotam, azt gondoltam, na, ez tuti nem így lesz. Aztán mégis igaza lett.

Valamit hallotam már én is a dianetikáról, de eléggé zárt közösségnek tűnt az a csapat, akikről én tudom, hogy ilyesmivel foglalkoznak.

Eszter
 


Sziasztok!

Virág,
Így már jobb. Teljesen igazad van egy Egyház és egy könyv két különböző dolog.
Azért az auditálás és az agymosás között jelentős különbség van.
Az agymosás a következőt jelenti:
Bizonyos (politikai) célok érdekében vkit múltjának v. megtörtént eseményeknek az elfelejtésére kényszerítő erőszakos (lélektani) ráhatás. Ezt a szótár írja. Az agymosásra nem emlékeznek az emberek, ezért is agymosás.

Az auditálásban pedig meghallgatják a nyűgöd, bajod, éppen amiről beszélni akarsz és zavar. Így megkönyebbülsz, és rájöhetsz dolgokra saját magaddal kapcsolatban, az életeddel stb. És ami igaz az igaz, az agymosást is ki lehet deríteni vele.
Szerintem inkább olvasd el a dianetika könyvet,ha még nem tetted, hogy első kézből kapj adatokat. De persze nem kötelező. Csak egy kutatás eredménye van leírva benne, nem kitaláció, és ezért működik.
Persze, hogy nem elválasztható a Szcientológi Egyház az aduditálástól, hiszen ez egy vallásos tevékenységnek számít, és kizárólag a Szcientológia Egyházban tanulható meg ez a tevékenység. Halottál valami rosszat a Szcientológiáról, vagy az auditálásról?


Eszter,
Egyáltalán nem zárt körűek. Persze azok között az emberek között is, akik dianetikával foglalkoznak előfordulnak különböző típusúak,sőt. Gondolom, te is észrevetted, hogy az emberek különbözőek. Miből gondolod egyébként, hogy zár közösség?

Üdvi.

Évi
 


Évi!

Azért gondolom, mert egyszer ki akartak töltetni velem egy kb. 20 oldalas kérdőívet, de mondtam, hogy erre nincs időm és hazavinném. Majdnem lenyeltek keresztebe! Hogy ezt csak itt lehet kitölteni, nem vihetem sehova, sőt, ha nem töltöm ki, nem is olvashatok bele. Ettől nekem azonnal menekülhetnékem támad, így nem is tudtam meg többet a dianetikáról.
Ami a szcinetológiát illeti, jót még nem nagyon hallottam róla. De ez igaz még több egyházra is, nyílván minden éremnek két oldala van.

Eszter
 


Szia Eszter!

Ez tényleg furcsa. Én megengedtem volna neked, hogy hazavidd a tesztet és kitöltsd otthon. Látod, minden ember más. Lehet, hogy aki ezt mondta neked még nagyon új volt, és nem tudta hogy is mennek igazán a dolgok. Nem értett meg téged és ez volt a baj. Én is elmenekültem volna.
Az egyházakban is emberek dolgoznak. Ők is különbözőek. Azt ajánlom neked, hogy ne higyj senikinek a témával kapcsolatban, egyszerűen fogj egy könyvet arról az egyházról, amelyik kicsit érdekel, és olvasd el. Ha nem tetszik az sem baj, de legalább kicsit többet tudsz meg a témáról, és úgy értelmezed ahogy megérted, és nem mások véleményét fogadod el.
Én már 1991 óta foglalkozom a dianetikával és a Szcientológiával és nem csalódtam. Szóval, amit a könyvekben olvastam róluk és alkalmaztam az működött. Nem hallgattam senkire, csak meg akartam érteni. Megértettem és jól érzem magam vele. Van benne valami emberi, és ezért szeretem.

Ha meg megnézed a történelmet az egyházak voltak azok, amelyek kicsit kultulálták az embert. Megtanították írni, olvasni stb. A keresztesháborúra nyilván nem lehetnek büszkék. Szóval van az egyházaknak jó oldala is, főleg az, hogy a legtöbbje a szeretetre tanít, ebből azt hiszem kell elég az embereknek.

Üdvi.

Évi
 


Auditor vagy?
 


Szia Virág!

Még nem, de az szeretnék lenni. Miért?

Üdvi.

Évi
 


Általában nagyon őszinte vagyok, most sem teszek kivételt. Bár nem ismerlek személyesen, de az, ahogyan itt a babaneten megnyilvánulsz, engem nagyon irritál. Ez nem baj, különbözőek vagyunk, és nem is szabad egyformának lennünk. Csak azért írtam le, hogy tudd, azért nem csevegek veled pl. erről, mert sokszor lennék bántó, amit nem akarok. Minden jót.
 


Kedves Virág!

Teljesen jó, hogy őszinte vagy, akkor merj csevegni erről is, és légy őszinte. Nem hiszem, hogy a témával kapcsolatban meg tudnál bántani, ha csak nem engem fogsz szidni.

Neked is minden jót.

Évi
 


Nem a téma a baj, mint írtam, hanem a stílusod. Számomra.
 


Szia Virág!

Nem baj, nem kell szeretned a stílusomat.

Üdvi.

Évi
 


Makrancos!

Nem fejtetted ki a véleményed jóslás ügyben, pedig érdekelne.

E.
 


Kép
 


Kit érdekelne ez a téma?
Kár, hogy Virág és Makrancos egy meddő elméleti vitával mindenkit elűzött innen.
p


Drága Pitypalatty,

itt, a babaneten ennél sokkal durvább, kíméletlenebb összecsapásokat is túlélt már egy csomó topic... Ha életképes lett volna az akkori társasággal ez a téma, nincs az a Makrancos és az a Virág, aki tönkre tudta volna csapni. Kép Voltam én már tevékeny részese kisebbfajta virtuális öldöklésnek itt, egy topic sem halt bele. De most itt a nagy lehetQség, éleszd fel. Kép Ha nem sikerül, javaslom mondjuk a www.wicca.hu -t.

Virág
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: