Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Rita,
nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk Petinek! Isten éltesse sokáig!!!
Nagyon aranyos a képeken, a kis kerek buksijával :)

És nagy gratula a vizsgákhoz, nagyon üyges vagy! :):):)

Jópár napja én sem néztem be, egyszerűen nem tudtam a géppel foglalkozni. Lacus megint bekapott egy hányós-hasmenős vírust :(:(:( Valszeg a homokozóból, még hétfőn, már aznap este hányt is.

Szerencsére nem nagyon vészes, pár napig csak szopizott, de ma már evett mérhető szilárdat is :) Pici láza is volt.

Amúgy jól vagyunk :)

A házzal kapcsolatban meg várunk, és várunk, egyenlőre mást nem tudunk tenni.

Most viszont már megint mennem kell, Lacus felébredt, az uramnak meg indulnia kell...

Puszi!

 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:36-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:37-kor.
vas
 
 

 
 

őő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:37-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

Végre itt, Lacus alszik, én meg pihenek!!!

Zsoltikának ma volt az utolsó ovis napja :) Jövő héten nem megy, aztán megkezdődik a nyári működés: összevont csoportokkal és a kedvenc óvónéni sem lesz, így aztán Zsoltika sem megy.

A legkedvesebb barátja is elutazott Dél-Amerikába, nagyon hiányzik neki, minden nap emlegeti :(

Lacus nagyot fejlődött, írtó sokat beszél, ma teljesen meghatódtam, mert mondja ám, hogy szeret!
Valahogy így hangzik: "szejet!" :):):)

Mira,
sajna nem vagyok otthon balatoni árakban, de remélem, találtok megfelelő nyaralót!
A költözéshez sok-sok energiát, kitartást! Nagyon jó lesz az új helyen :)

Ildi,
mi van a bulival? Nem mennek az emberek? Ejnye!!! :?
Tényleg, Te milyen munkát tervezel gyes utánra? Egyszer mondtad, hogy kozmetikai stúdiót nyitnál :) Én is egyre többet gondolok már a leendő melóra, bár még van kb. másfél évem :)

Rita,
ugrókötél :D Különben nagyon jó, csak hajrá!!!
Erkélyen biciklizés? :D

Nálunk ugye 2 hete volt Lacus keresztelője, teszek is fel néhány képet. A templomban is készültek fotók, de nem lettek túl jók, és Lacus is elég meggyötört képet vág a vizezés miatt...

Kép

Kép

Kép

Kép

 
 


ILDI, BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!

Kép

((Még jövök, ma tényleg...))

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


őőá
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:38-kor.
vas
 
 


Ildi, Isten éltessen sokáig!
Kép
 
 


Ildi!

Boldog szülinapot!


(Tényleg: Rita, neked mikor kell gratulálni? :wink: Szép a keretetek! :D:D)

KépKép
KépKépKép
 
 


Ma egyébként három gyerekem van, mert tegnap este sokáig fent voltak, persze ma reggel egyik sem bírt felkelni, a páromnak pedig 8-ra bent kellett lenni Pesten. Még jó, hogy hami maradt tegnapról (grilleztünk, de a maradék még ma is finom volt).
Közben meg az öntözőrendszerrel szórakozunk, épp azzal, hogy a szivattyú nem hoz fel annyi vizet a kútból, amennyi a ráírt mennyiség (a szórófejek miatt nem mindegy). Holnap megy a szervízbe... Kérdés, szerintük jó-e, ha igen, az ciki. :(

Gabi!

Nagyon jók a képek, a gyerekekről is!

Rita!

Nem akartál valamit írni a nyári szünetről? Esetleg öteleteket?
Épp gyors, olcsó, nagy mennyiségben előállítható ételeket írok össze, hisz 4 éhes szájat kell majd etetnem. Persze a hétvégéken is szoktam főzni, de azokra többnyire nem a "gyors" és "olcsó" jelzők a legjellemzőbbek. Ugye egyébként a gyerekek iskolában/oviban ebédelnek (mindenképpen drágább lesz az étkezés, mint akkor, mert ugye csak félárat fizetünk, és így 12 eFt havonta a 3 gyereknek, na én ennyiből semmiképpen nem tudok 20 napra változatos étkezést csinálni (és ebben nálunk tízórai és uzsonna is van).)

Ildi!

Sikerült a buli?

KépKép
KépKépKép
 
 


Hellóbelló!

Ildi, buli??? Milyen volt???
Nem, ez nem a mi kertünk, de ott is nagyon szépek a rózsák, hála a férjem ügyességének, majd lefotózom, megmutatom. Ez "csak" egy szép kép volt... békés, a vad retrobuli után... :) :) :) (ugye jó vad volt? vagy nem?)
17 nappal, öreglány! :D ((Ez tudod, mire válasz?? :) :) ))

BESZTI, ILDI: Köszönöm kedves kérdésetek, kötelet kibontottam, igen!! :wink: :wink: De még csak egyszer próbáltam ki. Van benne leírás, azt szeretném lefordítani előbb, tökprofin szeretném (ezért nem ugrálok addig sehogyse... :D)
És amíg tanultam többször is bringáztam az erkélyen a tételeket olvasva (Gabi! :)), és egészen fél óráig eljutottam, először csak 15 perc ment.
((Amióta nincs tanulnivalóm, annyi minden gyűlt össze, hogy kevesebb az időm, mint előtte. De már lassan egyenesbe jövök. Ma pl még 60 db ruha vár a vasalódeszkán, 30-cal végeztem csak. brrr

(Kicsit csapongok, bocsánat!!!)

Gabi: Olyan jó rólatok fotókat látni, elképesztő vagy, mint a saját (sokkal fiatalabb) kishúgod! :shock: :) A fiúk inkább apjukra hasonlítanak, nem? Hogy összenőttek! Nagyon szép keresztelője volt Lacusnak!
Szentes?? (Mindig kérek szépen beszámolót az aktuális helyzetről! :))
A "Lacus alszik, én meg pihenek" nagyon ismerős, csak behelyettesítem Petivel (és szuper esetben Adéllal) :) - mint például most... :)
Lacus :) Ezt már én is alig várom Petinél! :)

Beszti, de-de akartam, csak.. naszóval: ezügyben minden konzultációt nagy örömmel fogadok! :shock: :)
Eddig a következőkre jutottam:
- összeírtam egy csomó (olcsó és gyors :)) helyszínt, ahová hétköznap, bkv-val el lehet jutni (és a gyerekeknek érdekes :D)
- összeírtam benti tevékenységeket, amiket Peti mellett vagy Peti alvásidejében lehet csinálni, lehetőleg minél több gyerekem érdeklődését, minél hosszabb ideig fenntartva
- lehet, hogy hozatni fogom a kaját egy közeli idősek napközijéből (ez anyagilag sem túl megterhelő, mert azért a gastroyallal vagy hasonlóval ennyi embernek az lenne) VAGY éppen ma gondoltam, hogy összeírok olcsó és gyors kajákat :D, amiket a gyerekek szeretnek és kis módosítással engem nem hízlalnak (ez a szűk keresztmetszet... :? a kettő együtt nagyon nehéz!) De még nem írtam össze. :)

Esetleg Szirom, te egyszer küldtél nekem egy listát, ha nem nagy gond, elküldenéd mégegyszer??? Az nagyon klassz lista volt! Lehetne???

- szeretném az uramat rávenni, hogy vegyünk egy medencét a kertbe, nem óóóóóriásit, csak amibe felnőtt is bele tud ülni, meg egy hintaágyat (azt a ülős hintát, nem tom, mi a hivatalos neve), mert akkor a kert számomra is vonzóbb lenne. Homokozó tegnap óta van új, már csak homok kell bele.
Na tudom, nem túl sok, de legalább nézek előre egy kicsit. Tegnap készítettem egy 12 hétre szóló naptárt, mától kezdődően, látszik egyszerre az egész nyár. Ebbe beleírtam a nyaralásokat, meg beírok mindent, amire az adott napon gondolni kell. Vizsgaidőszakokban csináltam eddig nagyon bevált, hogy a szemem előtt volt az egész.

Ebayes biznisz, öntözőrendszer: Nagyon ügyes vagy!!! :)

Mira: K - É - P - E - K - E - T !!!!! :) :) :) (nyaralóval jutottatok valamire? Ha még nem, van egy ötletem, priviben megírom)

Szirom, és Időnkéntfelbukkanó Motiot, hol vagytok?????

Na még egy utolsó kérdés: Kinél hogy alakul a nyár, mentek nyaralni???

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Hahó!

Ildi, nagyon boldog szülinapot! Kép

Ezt most gyors elküldöm, mielőtt kivág a bnet...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:39-kor.
vas
 
 


Én nem tudom, de nekem xaraxik ez a rendszer. Többször is próbáltam írni, még képeket is kicsinyítettem nektek, mondjuk az még múlt héte volt, akartam mutizni a fiúkat.

Petikének se kívántam boldog elsőt, ezt azonnal pótolom is, boldog szülinapot kicsi Peti! Kép

Mira, míg el nem felejtem, északi parti házakról van tavalyi gyűjtésem, mi oda szeretünk menni. De mennyiért akartok különben? Mi tőlük béreltük, északi parti házaik vannak. Korrektek voltak, bár ölég gagyi a honlap: http://deltattours.atw.hu/
Vagy ilyet néztem: http://www.zimmerinfo.hu/csopak/norbi/hu.htm
Ezen a zimmerinfón különben tudsz keresgélni.
Asszem ezek egy rész vízparti, és déli part: http://www.szallaskereso.hu/szallas_bal ... afurdo.php

Innen rögtön eszembe jutott, hogy megyünk Görögországba az idén :lol: Ugyannyiba fog kerülni az apartman főszezonban, mint tavaly a ház a Balcsin. 65 euró, de mondjuk a színvonalat azért nem lehet összehasonlítani. Ide megyünk :lol: http://www.stagira.gr/site.php?&file=ho ... xml&id=264

A foglalás nem volt egyszerű, de egy kedves ismerős kedves ismerőse beszél görögül, ő segített, mert a házigazdák nem beszélnek sehogyse. Csak a gyerekeik, de őket nem sikerült elcsípni. Ez a falu nem annyira forog a neten, elég apró, fotós apartmant alig találtunk, pedig keresztül-kasul kutattuk érte az internetet. Olcsóbb lett volna különben, de az egyik stúdió volt, a másik meg messzebb volt a tengertől, mint szerettük volna. Ez 100 méter. És falu az én mániám, 89-ben jártam ott, és akkor úgy látam, hogy ha majd lesz gyerekünk, ide kell hozni nyaralni :D Most megvalósítjuk. Tavaly is ez volt a terv, akkor mutiztam is. Jön még két baráti pár gyerekekkel. Kocsival. Gyerekdoktor aszonta, nyugodtan.
Ez az különben:
http://www.olimpiada.gr/

Rita, megpróbálom azt a listát, de nemtom, hol van, bevallom. Kotorászok még, jó?

Basszus, Ede ordít, nem bírok tovább írni. Kúszik és mászik és ül és feláll mindenütt különben, nem győzök menni utána. Járókában mégse tarthatom egész nap...azér valamennyit van benne. Takisak különben, de Miksa már szinte teljesen gyógyult, Ede félig én meg most lettem beteg. Ölég xar, torok, fül, hasonlók...

Jövök még képekkel is, meg szeretnék írni mindenkinek, remélem, ez most nem röpül sehová.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Na, szóval, elaludt.

Ildi, és képek nincsenek erről a buliról? :lol:

Rita, kajára akarom még mondani, hogy a Gastroyal felnőtt adagja pl. szerintem két gyereknek simán elég. Miksa még a nyugdíjasmenüt (nem röhögni :wink:) se bírja megenni.

Köteled jóóóóó, használd egészséggel! Képzeljétek, mi gazdagodtunk egy sífutógéppel. Még nem kezdtem el igazán hazsnálni, mer ezzel a takival elég vacakul vagyok, meg beborított délelőtt a vasalás, de ami késik nem múlik. Nem tudom még, hogy mennyivel kezdjek, hogy használjon is, de ne dögöljek bele. Eddig -6 kg-nál tartok, eszem ezt a Topdiétát, de kezdem unni sajnos. És Miksa után gyorsabban is ment a fogyás. Remélem, a gép lendít egyet.

Beszti, nálunk is az uram csinálta az öntözőrendszert végül. Mondjuk nincs elásva, csak úgy oldalt megy, meg a fákon vannak kis spricnik, és van hozzá időkapcsoló vagy mifene. Szépen öntöz egyedül, ha nem vagyunk itthon. Ha itthon vagyunk, akkor meg mi indítunk általában, többek között hogy ne egyszerre menjen a fürdetéssel. Nekünk ugyanis a szivattyú hozza a házba is a vizet.

Gabi! Pedig én drukkoltam a házért! lesz másik, biztos vagyok benne!
Zsoltika járhatna nyáron oviba? Húú, de jó nekek! Nálunk ha a mama itthon van a kicsivel, akkor 3 hónap szünet. Irtó sok.

Motiot! Tieid is irtóra megnőttek!

Itt Miksa az úszásbemutatón:
Kép
Laza csávó buszos ovis kiránduláson:
Kép
Ede a kertben:
Kép
Kép
Miksa futóversenyen:
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi,
nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!


Most csak ennyi, naggggggyon fáradt vagyok. Remélem, holnap tudok bővebbet írni!

Pussz,

 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok! :):):)

Úgy látom, csak én :?

Szirom,
nagyon jók a képek, aranyosak a gyerekek! Ede milyen pufi :D
Futóverseny, úszás, kirándulás... Jó programjai vannak Miksának!
Zsoltika nézi a képeket, közli, hogy ő is szeretne úszni :) Jövőre megy is, remélem tetszik majd neki!
Igen, mehetne oviba, de mivel úgy tervezzük, hogy alig leszünk Pesten, így nem lenne sok értelme... Zsoltika elvan az oviban, de azért annyira nem rajong érte. Ha nagyon szeretne, persze engedném, de ő inkább örül az oviszünetnek :)

Nyaralás: hogyan utaztok Görögo-ba? Autóval, repcsivel?
Képeket megnéztem: nagyon szép hely! Szuper kék a tenger :) Biztosan nagyon jó lesz!

Rita,
szerientem nagyon jól felkészültél a nyárra :) és ahová terveztek menni bkv-val? Kiváncsi vagyok :D
Ügyes vagy a biciklivel! Én is sokat tekerek Szentesen, Lacussal :) Annyira jó, és főleg gyorsan el lehet jutni bárhová.
A kajarendelés is jó ötlet, nekem a délelőttjeim mindig rámennek a főzésre :roll: De most nincs kedvem rendelgetni, valahogy meguntuk a választékot a Teletálnál :(

Ildi,
örülök, hogy jó volt a buli :)
Teszel fel képet? :D

Mi nemigen megyünk nyaralni az idén, legalábbis egybefüggő hosszabb itthonról-elmentel nem lesz. VAgyis Szentesre igen, úgy tervezzük, hogy a nyár nagy részét ott töltjük. Onnan megyünk ide-oda, Szarvasra arborétumba, strandra, Ópusztaszerre... A többit majd kitaláljuk.

Eddig hagyott Lacus, de már ez is csoda! Ma én is sokat fényképeztem, majd még rakok fel valamikor képeket a srácokról!

Bocs, Beszti, Mira, hogy nem reagáltam Rátok, hamarosan pótolom!

Puszi!

 
 


úúő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:39-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:40-kor.
vas
 
 


[b][color=indigo]Csúszkások: :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.15 12:34-kor.
vas
 
 


Hahó!

Ildi, én most tudtam vagy csak sejtettem ezt a kozmetikát? :wink: Te, és Natasával mi lesz, amíg dolgozol? megy bölcsibe? vagy van nálatok minicsoport?

Képek tök jók, gyerekvonat, ez jutott eszembe róluk :lol:

Nyaralás érdekes lesz, biztos sokkal nyugisabb, mint hárommal. De nem fog Levente unatkozni? Görögország nem vetődött föl? :lol: Horvátországban milyen helyet kerestek? Tavaly átnyálaztam fél Dalmáciát, úgyhogy ha esetleg az infóim hasznosak lennének...

Gabi, de legalább örül Zsoltika, hogy otthon van. Miksa is örül, de míg időnként tök jól eljátszik, máskor rövid időn belül elkezd unatkozni, és akkor nyűgös lesz, annak meg nincs jó vége. Jövő héten lehet, hogy elvisszük őket hajózni egyet.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:40-kor.
vas
 
 


Ildi, most rohanok, de Rogoznicán van egy nagy homokos part meg még valami O-betűsnél, majd gondolkodom. Rabon van San Marino (ha jól emlékszem) is, ami homokos.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Na, először is sikeresen vállonveregetem magamat, nagyon ügyes voltam, átnéztem ma 120 tesztadatlapot (tesztelik a múltkor elkészített űrlapjainkat, én meg ellenőrzöm a tesztjeiket, hogy ténylegesen hány hiba van, amit javítani kell, szerencsére nem sok). Mondjuk kész nem vagyok vele, csak amit már a párom hazahozott, számításaim szerint még 5-600 lesz később.

Ildi!

Ez nagyon jó! Azt hiszem, mindenki ilyesmi munkára vágyik, hogy legyen is mit csinálni, de azért ne kelljen túl messire menni, ő oszthassa be a munkaidejét. Azért kívánom, hogy induljon is be az üzlet! :):)
Én is főzni akarok, már 1/2 éve én sem rendeltem, csak azért a mindennapi éhesszájazás előre rémít.

Rita!

Ha esetleg elektronikus formában van meg, akkor a program és tevékenységlistád nagyon érdekelne, elküldhetnéd... :wink: :D:D

Szirom!

Nagyon aranyosak a fiúk! Ede már fel tud ülni?? És állni is? Nem semmi! Akkor lehet dolgod elég! :D:D

KépKép
KépKépKép
 
 


úúú
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:41-kor.
vas
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:42-kor.
vas
 
 


lklkj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:41-kor.
vas
 
 


Én se tudtam, hogy ugyanaz :lol:

Rogoznicán voltunk tavalyelőtt, és nem pont bent a városban, hanem a környékbeli öblökben nagyon sok parti ház van kiadó, és ott pl. van egy jó nagy homokos öböl, körbe házakkal. Ellátás az nem az igazi, mindenhez kocsi kell, csak a pék jön ki kisteherautóval, de a parti háznál nincs jobb szerintem.

Meg ezt az Omist néztem akkor, hát ez nem homokos, de határeset.

http://www.adriatica.net/private/det_hu ... i3l__.htm#

Összességében én sajnos úgy vagyok vele, hogy sajnálom Ho-ot, de valahogy olyan fanyalogva művelik a vendéglátást, hogy nem szeretnék oda menni. Három kíséreltünk volt az elmúlt években, és most inkább megyünk 200-300 km-rel többet. De nektek meg gondolom az az irány a jó, mer ott teszitek a két kicsit, nem?

Beszti, nemcsak felül meg feláll, hanem mászik is, perpetum mobile...

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Na, ezt már szeretem! :)

Szépen írogattatok, nagyon jó volt olvasni. :)

Ma délelőtt húgom és (csak olvasó :wink: :wink: ) barátnőm társaságában elmentünk a Savoya parkba egy kis egygyerekes délelőttre, most meg anyukám vitte el mind a négyet, szabad vagyok kb fél nyolcig. :D :D
((Rövid is leszek, rengeteg mindent terveztem erre a két és fél órára) - na, máris csak kettő... :shock:

Beszti: elektronizálom és küldöm! :)
És vállveregetés tőlem is!!

Ildi, és priviben nem lehetne képeket?? Csigáztál minket, most meg semmi látható??:) (De ha nem, megértem!)
Kozmetika VÁÁÁÁÁÁÁÁÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!! Kép((Erről lehet képeket kérni??) És gratulációóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!
Nyaralás: a többiek nem tiltakoznak???
(((((Tudom, nekem most tök más a helyzetem, sokat voltam távol iskola miatt, meg az uram is sokat dolgozik, de én meg éppen arra vágyom, hogy együtt legyünk mindannyian, de leginkább az egész családommal, olaszosan. Bár ez nem igaz, mi is megyünk hármasban, csak mi a legapróbbat visszük tejes okokból, de azt is nagyon várom. Meg az itthonlétet is, HA néha lesz benne egy kis szusszanás. És biztos lesz. :) Csak ne legyen nagyonnagy kánikula, minden más tökjó :D)))
NA. Azt mondtam rövid leszek, erre tessék...Kép

Szirom, hát szia!! Képek nagyon szépek, a gyerekek is rajta, de a képek maguk is! (még a közös-fajta gépetekkel fotóztok? Vagy újat vettetek? Én egy kicsit nemnagyon vagyok elégedett a miénkkel, valahogy nem az igazi a képek minősége. Vagy béna vagyok, ez is lehet :).)

Gabi, neked is küldöm majd a listát a nyári programokról, ha nem tenném, kérjétek számon!! :)

Mindannyian tengeresek vagytok?? :) Hát én fanatikus ausztriás (és úgy tűnik megfertőztem a családomat is)! Lehet, hogy idén is összejön, jaj, nagyon jó lenne!!!
Ti hallottatok valamit az auszriai kanyarójárványról? Mi a véleményetek ez ügyben? Eléggé vívódom, Peti veszélyeztetett lenne, de nem tudom, valós-e a veszély. Drnőnk bátorít, barátnőim nem. Nemtom.

Namostaztánmártényleg....

Pussz!!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Ildi!

"Csak" 5-600 űrlap. Első körben. Mert ez még csak az egyik fajta, kb. az összes 1/3-a. Ez a sürgős.
Az emberek szeretnek szépek lenni, azzal nincs gond, csak az a kérdés, jó helyen vagytok-e. De ezt te tudod. Plusz marketing (pl. szórólapok) biztos kell. A többi meg úgyis rajtad múlik. Azt tudod, hogy milyen anyagokkal akarsz dolgozni? (Márka...)

Szirom!

A mászást gondoltam... :D:D Olyan aranyosak olyankor. De nálunk már ugye fura is, ha valamikor épp mászni támad kedve.

Rita!

Én pl. is-is vagyok. Egyrészt valamennyi időt töltenék a 4 gyerekkel, ugyanakkor szeretnénk nélkülük is kikapcsolódni, időnként már nagyon sokak. Főleg ha éjjel sem hagynak aludni, meg nappal sincs egy nyugodt percem. Pl. hétfőn itthon tartottam őket (este későn aludtak el, reggel nem bírtak felkelni), ezzel még nem is lett volna baj, de du., amikor Simon elaludt, Nátán nem bírta elfoglalni magát, ült a lépcsőn és engem nézett. Többször szóltam, hogy menjen játszani (akár ki a kertbe), el is ment, de pár perc múlva mindig visszaült. Hát borzasztóan idegesített, hogy nem hagy egy pár percet nekem (ugye egyedül semmiképpen nem tudtam lenni, de legalább ne nézett volna ideiglenesen), és hiába kérem, hagyjon már, egyszerűen mintha nem értette volna.
Kanyaró: én nem hallottam róla...

KépKép
KépKépKép
 
 


Mindjárt új oldal!!! :):):)

KépKép
KépKépKép
 
 


Újra én, enyém lesz az új oldal! :D:D

Jó reggelt!!! :):):)

KépKép
KépKépKép
 
 


wwwww
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2010.02.15 12:33-kor.
vas
 
 


őőőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:42-kor.
vas
 
 


Ildi, akkor mégiscsak tudtam, mer beszéltünk a szórólapról, hogy az uram mennyi idő alatt bír nyomtatni :lol: Szóljál majd, ha köll.

Értelek én teljesen ezzel a tengerdologgal meg az utazással kapcsolatban is. Én nagyon-nagyon örülök, hogy az idén most már belevágunk Görögországba, és nagyon várom, meg készülök, megrohant az emiatti öröm, és ez az, amit Horvátországgal kapcsolatban még akkor se éreztem, amikor már ott voltam... lehet, hogy pont ez kell a lelkemnek, mert mi tagadás, eléggé magam alatt vagyok még mindig. És ide se véletlenül írok keveset, merjóhogy két gyerek meg minden, de attól még azért lehetne, legalább valamennyit, csak mióta anyu beteg lett, valahogy nem olyan semmi, és tudom, hogy azt nagyon sokan olvasták, és így már nem annyira van kedvem az egészhez. Babanethez, nem hozzátok természetesen. Zárt topik jobb lenne. Zavart, hogy mindenki tud mindent, mármint nem ti, hanm sokan mások. Nekem ez életem tragédiája, és most is minden napom úgy telik, hogy anyu forog a fejemben. A gyerekek is persze, de leginkább ő. Na, most mégis írtam erről. Naszóval kéne valami töltés, és a Görögország iránti vonzódásom talán segít, vagyis biztos vagyok benne, hogy segít, már most érzem. Ha ott nem tudok lazítani, akkor sehol.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Ildikém, találtam neked valamit, eztet megszavazom nektek:

http://www.falkensteiner.com/de/hotels_ ... borik.html

Szerintem egyébként nem annyira vészes az ára a színvonalhoz képest.

Rita, neked akartam még, hogy mi is a Canonnal fotózunk még. Hát nem mondom, láttam azóta jobb gépet, de mi azért szeretjük, és családi képeknek megteszi. Kicsit az aksija gyöngusz már mondjuk.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Most aztán nagyon beindult a topic :):):)

Szirom,
én nem bánnám a zárt topicot. Bizonyos szempontból tényleg jó lenne.
De az biztos, hogy a nyaralás feltölt majd ?) Kérdeztem már: hogyan utaztok? Autó, repülőgép?
Hát, Zsoltika nem nagyon szokott unatkozni. Elfoglalja magát, és Lacus is egyre inkább partner neki. Sétahajózást terveztek a Dunán? Az nagyon jó lehet :) Mi is voltunk, igaz már régen, és gyerekek nélkül.

Ildi,
jól hangzik a kozmetika! Sok beruházást, utánajárást igényel a nyitás? Az én szentesi kozmetikusom is egy garázsban dolgozik ?) Ő mesélte, hogy eléggé döcögősen ment az engedélyek kiadása, bár lehet, hogy ez csak Szentesen van így.
A marketing szuper! Aztán, ha már megvan a vendégkör, akkor már simán megy minden! :D
(Én is épp most voltam kozmetikusnál, már nagyon rám fért egy tisztítás… :shock: )
Nagyon jó ez a csúszda! Na meg persze a gyerkőcök is! Mi is valami ilyesmit szeretnénk! Hol vettétek, és mennyiért, ha szabad kérdezni? Én úgy láttam, hogy írtó drágák ezek a fa játékok 

Beszti,
ez rettentesen sok! Mármint a munka…

Rita,
kívánom, hogy sokat legyetek együtt a nyáron, az egész család! Én sem szeretnék kánikulát, inkább csak kellemes meleget :D És hová is mentek hármasban nyaralni? Biztos írtad, de komolyan nem emlékszem.
Nyári programos lista nem jött még… :(
Kanyaróról semmit nem hallottam!

Hú, csajok, azért irigykedek ám a jó kis tengerparti nyaralások miatt :D Olasz tenger, görög tenger… Horvátországról mondjuk én is rosszakat hallottam. Ott sosem nyaraltunk, gyerekkoromban minden évben Bulgáriában – és állítólag az is jó hely lett, csak szintén messze van. Bár nekem régen is jó hely volt. Mindig kempingeztünk, imádtam! Most a gyerekekkel viszont nem mennék kempingbe, valahogy túl macerás, főleg a sátor, hiszen ha rossz idő van, akkor azért nehéz. Igaz, most már annyiféle program van mindenütt…

Megyek is, ma nagyon finomat és sokat vacsiztam, kicsit letornázom :)

 
 


Sziasztok!

Ne haragúdjatok rám, hogy mostanábam nem írok, de nem gondoltam volna hogy ilyen nagy munka előkészíteni egy költözést... Még csak takarítunk ezerrel mert szombaton pakoljuk ki anyuék garázsából a bútorainkat amik már nagyon régóta ott állnak. Innen ahol most lakunk június utolsó 7végéjén költözünk, de addig is folyamatosan pakolunk...
A konyhabútor még lapokban áll, esténként szerelgetjük...
Szóval el vagyunk havazva rendesen!

Szirom, nagyon köszönöm az oldalt amit küldtél nagyon jó! Ritkán van időm keresni. Már kinéztem párat még meg kell néznem, hogy szabad-e aug. elején.
Nagyon édesek a fiaid!! :D
Örülök, hogy mentek Görögországba és kikapcsolódsz meg feltöltődsz!!

Ildi, gratulálok a kozmetikádhoz! Kívánom, hogy sok vendéged legyen. Kiváncsian várom a képeket.
Sok meló volt mindent beszerezni?
Olaszországba hova mentek? A homokos partja miatt én is jobban szeretem Olaszországot, meg persze az olaszok miatt is. :D
Mi idén nem jutunk messzebb a Balatonnál. Így is csak pár napra tudunk menni mert a ház miatt elfogyott a párom szabija. A költözésre már nem is tud kivenni.

Gabi, te még ilyenkor tornázol? :shock:

Holnap még próbálok jönni. Most megyek mert hulla vagyok...
 
 


Hahó!

Gabi, bocsi, akartam pedig írni. Kocsival megyünk. Úgy tervezzük, hogy este 10 körül elindulunk, a srácok alszanak a kocsiban, és akkor dél körül lent kell lennünk.
Biztos, hogy feltölt a nyaralás, mert Görögországban lesz :wink: Meg mert ez jó kis falu, jól ellátott, nem kell nyűglődni, mint Ho-ban mindig, hogy kocsiba kellett ülni egy liter tejért vagy friss kenyérért, itt pár száz méteren belül ott van minden. Sétálva, Miksát kézenfogva, vagy Edét babakocsiban tolva, ahogy szeretnénk. Most nem egy házat bérelünk, hanem minden családnak lesz saját apartmanja, tehát lesz mód elvonulásra is. A part homokos, nem esnek bele a kölkek, nem lesz szikla meg betonlépcső, így is lesz mire figyelni, de ezekre legalább nem kell. És jó kajákat eszünk, mer a görög konyha irtóra jó, a görögök meg tök kedvesek. Jó lesz :wink:

Mira, bizony, nagy meló az! De azért próbálj jönni majd, pihentet :wink:

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Mira,
szerintem teljesen jogos, hogy most hanyagolsz bennünket :) A költözés nagy meló, érthetően vagy fáradt!
Azért kitartás, túllesztek ezen, aztán már csak élvezni kell az új lakást meg a kertet! :)

Szirom,
most látom, hogy melléütöttem a billentyűzeten, szóval nem kérdezni akartam ám, hogy feltölt-e a nyaralás :) Persze, hogy feltölt :) az ottan a kérdőjel helyén egy kettőspont lett volna, smile-t akartam írni.
Nagyon jól hangzik minden, szinte látom magam előtt :)

Egy kis szösszenet a gyerekekről:

A minap, amikor a kozmetikusnál voltam, érdekes eset történt: mama vigyázott a gyerekekre, Lacus elesett, és beletenyerelt némi sáros pocsolyába. Zsoltika szépen odavitte a kerti csaphoz, megmosta mindkét kezét, közben folyamatosan magyarázott neki. Aztán kért a mamától törülközőt, megtörölgette Lacus kezét, és kész, játszottak tovább :) Annyira jó ezt látni, hallani, elolvadok, amikor ilyen szépen viselkednek a kölkök!!!

Jó hétvégét mindenkinek!!!

 
 


Na, kedves anyukák, elmondom, hogyan kell kezdeni a vakációt :oops: : Ma reggel 8-kor az uram elszállította az összes gyereket az unokatesómékhoz, ott lesznek délutánig. Egy órája tökegyedül vagyok, nagyon furcsa! ((Azért van indokom: fogorvoshoz megyek, ebben nem szeretnék gyermeki asszisztenciát. Meg főiskolára, szakdolgozat-ügyben konzultálni. Szóval nem annyira vidám... meg hiányoznak, már most. :)))

Rövid mondatokban, mert a szakd-tal kéne egy kicsit foglalkoznom:

Gabi, olyan megható, amit leírtál! ilyen esetek után érzi azt az ember igazán, hogy valószínűleg jól csinálja a dolgát, nem?? Zsoltika különben is a lányok (és lányos anyák) öröme lesz, nagyon kedves, gondoskodó kisfiú! :)
Nyári programlista: nem ment, mert még nem írtam gépbe. :oops: Bocsánat! De ami késik, nem múlik, megy hamarosan!
Bledbe utazunk, ahol nászúton voltunk, hát nem romantikus?? :D Nem tudtam sokáig, az uram nem is akarta elárulni, meglepetés lett volna, de a szigorlat után azt mondta, egy részletet elárul. Maja is ott volt (ő már régen tudta, mi lesz az úticél :)), mondta, egy sziget van ott, közepén templommal :) :). Hát ebből elég könnyen kitaláltam. Egyszer rákérdeztem Zs-tól, hogy nem Bledbe megyünk-e, erre azt mondta, nagyon romantikus lenne, de nem. :D. És mégis. Nagyon jó lesz! (((Bár a hatórás autóúttól Petivel kicsit tartok... Ha alszik is két órát, esetleg hármat, még mindig rengeteg marad. És ez most a legnehezebb kor autózás-ügyben. Na majd kialakul)
Gabi, ti nem utaztok el a szünetben? Szentesen biztos lesztek, nem? Ne bánkódj a tengerpart-mentes nyár miatt, a házvadászat sem rossz! :) Mi van azzal, ami múltkor már esélyesnek tűnt???

Szirom, ti nagyon jól csináljátok, az éjszakai autózás biztos beválik! Ó de jó, emlékszem, milyen régen emlegetted ezt a helyet, nagyon jó, hogy eljuttok végre! Szuper lesz, meglátod!
A gépünknek nálunk is az aksival van baj, állandóan tölteni kell. Meg nem mindig fókuszál jól. De azért valóban megteszi a családi képekhez... :)
Ami meg anyukádról írsz: nagyon megértelek. Nem is tudok erre mit mondani, mert innen, bármi súlytalan... Szerintem nem létezik, hogy ne lennének velünk valahogy azok, akik már itt nincsenek. Szirom, ha úgy gondolod, legyen zárt topik, vagy ha úgy gondolod, és úgy érzed, hogy szükséged van rá, írj privit, oké??

Mira, ez már a finis, kitartás!!! (privit írok ma du, oké?) Már az újban vagytok, igez???? MILYEN??????? :)

Beszti, programlista és kajalista remélem ma elkészül, akkor küldöm, oké??

((és bár megígértem, hogy csak akkor beszélek fogyókúráról, ha két hete csinálom, de mától belevágok. Két hét múlva helyzetjelentek, oké? :)))

Puszi, szép napot mindenkinek!!

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


Most néztem, 8 éve, június 25-én született a topic! :D Megünnepeljük majd a szülinapját?? :D

Rita
KépKép
KépKépKép
 
 


őpo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:34-kor.
vas
 
 


nkhi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2013.04.18 11:36-kor.
 
 


éé
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:34-kor.
vas
 
 


Hahó!

Ildi, majdnem Skócia, nem rossz :lol: Teccett különben a zadari szálloda? :D
Figyu, le mertem volna ám fogadni, hogy nem hagytok itthon senkit se :wink: Jó lesz így, mégiscsak így kerek a világ, nem?
Majd mesélj az útlevélkészítésről, mer nekünk is kell menni. Csak telefont sehol nem vesznek föl, vagy nem is adnak meg számot, időpontot foglalni pedig a neten úgy lehet, hogy egyetlen okmány készítését tüntetem föl. Esetleg a Pólusban személyes bejelentkezésre aznapra adnak időpontot. Csak Edével nem akarok fél napig lógni a Pólusban, ha netán lassan menne. Ja, és még nem bítam kideríteni, milyen okmányokat kell vinni. Miksának és az uramnak pedig hosszabbítani kell az útlevelét.

És ha ilyen 20 ezer forintos játszóteret látnál, akkor szóljál lécci :wink:

Rita, én se tudom, hol van Bled :oops: A 6 óra miatt szerintem ne izgulj, ha Szekszárdra megyünk és még mondjuk két ügyet elintézünk útközben, akkor mi is annyit megyünk, és annyit simán kibírnak a skacok. Peti is ki fogja. Miksával mi 1,5 éves korában mentünk Rabra, és bár hajnalban nem aludt, azért végülis jól bírta.

Mira, szerintem az sok foghoz. Háromnapos láz szokott még tünet nélkül csak lázat okozni, annak a végén pöttyös lesz a gyerek. Esetleg az nem lehet?

Kíváncsi leszek a kéglitekre :wink:

Gabi, na, én meg jól megmagyaráztam :D Zsoltika édes lehet, kicsit irigy vagyok a jó hangulatára, Miksa ovi nélkül sokszor unatkozik és nyűgös.

Télleg vevők lennétek a zárt topikra? nem lenne rossz szerintem.

Ede így mászik, és olyan biztosan áll, hogy igazából már lépeget is. Kapaszkodva a járókába halad, és megpróbál támaszték nélkül is fölállni, az azért még nem jött össze, de hát ne is jöjjön még, még csak 8 hónapos :wink: (Rita, na, itt a mi gépünk se fokuszált jól, de gyors is volt eléggé a kölyök):
Kép
Kép

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
 
 


jgkrj
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mira80 2013.04.18 11:38-kor.
 
 


őőő
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vas 2011.10.21 07:35-kor.
vas
 
 


Sziasztok!

4-től rendel az orvos. Most alszik, de már felment 38.1-re. :(
 
 


Hú, akkor mindenféleképpen mutasd meg neki :)
vas
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: