Új privát üzeneted érkezett!

Kriszi!

Köszi hogy válaszoltál. Én sajna sok tanácsot nem tudok adni , mivel én is szenvedek mert leginkább nekem is a borotva jön be. mert a gép meg a gyanta nagyon fáj. De pedig tudom hogy azokkal vékonyabb és kevesebb lenne egy idő után de nagyon fáj és ezért használom a borotvát. Én már gondoltam arra is hogy azzal a lézeres dologgal kiszedetni, csak az meg nagyon drága.
Hát remélem sikerül valami megoldásra jutnod.

Köszi a választ. szia.
 
 


Tud valamelykőtök valami közelebbit a lézeres végleges szőrtelenítésről?
A lábamat gyantázom, bírja is, de a hónaljamat itthon krémmel szedem le, aztán ahogy elkezd nőni, géppel tartom karban.
A bikinivonal és az azon belüli intimebb területek a problémásak.
A krémet ugye oda, egészen be nem kenhetem, mert érheti a nyálkahártyát. A borotvátol kipattog, a gépet ott nem bírom, mert iszonyű vastag, erős a szőr és ki sem bírja húzni. A gyantával ugyanez a helyzet. Az kihúzná ugyan, de menne vele a bőr is... Kép

Bár tegnap egy újfajta borotvával próbálkoztam és képzeljétek, nem pattogott ki!
De hát nőni akkor is ugyanúgy fog, és valszeg szúrni is. Kép

Márti
T-Márti
 


Szia T-Márti.

Én a múltkor olvastam erről is, és ha beirod a www.plasztika.net itt leirja az árakat is meg egy két mondatban leirja bár annyira nem olvastam még el. De azt levettem hogy nem olcsó.
De ha a google-ba beirod ott is biztos kiad több infot erről. Remélem hogy valamit sikerült segítenem.

Szia. Andi.
 
 

 
 

Köszi, Emerita,
megnéztem, tényleg húzós árak, de bíztató ígéretek. Talán meajd ha megnyerem, a lottó 5-öst.
De lehet, hogy addigra olyan öreg leszek,hogy már minek....

De nem rég láttam valahol egy szórólapot, amin kedvező árú kezeléseket reklámoztak. Árak persze nem voltak a lapon. Majd utánajárok.
Márti
T-Márti
 


Rjuli,
még nem mertem, mert gép után a lábamon is szeretnek visszafelé nőni a szőrök...aztán gübős lesz meg minden Kép
De majd egyszer, ha legalább két zavartalan órám lesz, akkor megpróbálom Kép
Üdv
Kriszi
 
 


Kriszi!
A benövő szőrök ellen nekem a testradír vált be.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Kriszi, hasonló problémám van, mint neked, nekem is eléggé erősek a szőreim és hollófeketék. Nekem is nagyon érzékeny a bőrőm, a gépi szőrtelenítés után rondább, mint szőrösen. Én azt javaslom, próbáld meg a gyantát. Attól nem is nő olyan gyorsan vissza és nem erősíti a szőröket. A borotválás és a krém viszont igen. Réggebben lehetett kapni (most nem tudom, mi a helyzet) egy Entodis nevű löttyöt a patikában, ami megnyugatja az irritált bőrt.

Hiszti
 


Csajok,
köszönöm a tippeket, majd szépen sorban kipróbálom Kép Egyelőre szüneteltetem a bikinivonal témát, mert egyszerűen nincs soha annyi háborítatlan időm egyben, hogy az őserdőmet rendesen le tudjam egyszer kezelni Kép Majd nyáron úgyis kénytelen leszek Kép

Borcsa,
elképzeltem, ahogy az intim részeimet radírozom Kép De meg fogom próbálni.

Hiszti,
nálam van valami fura, mert kb. 15 éve rendszeresen gyantáztatom illetve tépkedős géppel szőrtelenítem a lábam, és eddig az egyetlen változás, amit láttam, a terhesség-szoptatás alatti csitulás volt, akkor nem nőtt olyan gyorsan illetve dúsan... De most már, hogy nagy a kölkec, kezdek megint visszaszőrösödni Kép Ezen kívül azt tapasztaltam, hogy bármivel szedem, kb. két hét múlva úgy fest, mintha semmit nem csináltam volna vele - és érdekes módon borotválva sem nő gyorsabban, és gyantával sem nő lassabban vissza - nemtom, milyen állatfaj vagyok Kép A borotválást csak most kezdtem pár hónapja, mert sokkal gyorsabb, miint a géppel pepecselés, és mert rájöttem, hogy attól nem leszek pöttyös. De nem ezt szánom tartós megoldásnak, nem akarom a végén naponta csinálni...

Na kellemes ritkulást mindenkinek Kép
üdv
Kriszi
 
 


Kriszi,
ez tényleg fura. Bár nekem sem lett kevesebb a gyantázástól, de a borotválástól úgy nézek ki, mint egy jeti. A kozmetikusom egyből tudja: "na, megint leborotváltad!" De néha muszáj, mert kb. 2 héttel a gyanta után már nem túl dekoratív, viszont ha akkor legyantázza, akkor sok rövid szál nem jön ki és három nap múlva ugyanott tartok. :-(
Én is tapasztaltam, hogy a terhesség és a szoptatás alatt kevésbbé nőttek, cserébe viszont a plusz kilóim sem fogytak. Egy hónapja nem szoptatok, szőrök már kezdenek regenerálódni! :-)

Nem jól találta ezt ki a kozmikus mókamester...
Hiszti
 


Hiszti,
de nemám Kép
Én még szoptatok, de szőrök már regenerálódtak Kép Nekem viszont a kilók marhára lementek a szoptatás alatt, most kevesebb vagyok, mint a terhesség előtt, csak persze nem formás...
Most azt találtam ki, hogy amint kezd a helyzet egy picit is nem szép lenni, azonnal lecsapok rá a géppel (hónaljon beretvával, mert ott vonítok a fájdalomtól, ha gépezem). Az intim részeken hasonlóan, de még ott előtte kell egy nagygenerál.
Ehhez kell a nagy levegő Kép
Üdv
Kriszi
 
 


Kriszi,
nagyon szép a babád! Az én lányom elválasztotta magát, így én hiába erölködtem a szoptatással. A gép jó megoldás arra, hogy gyorsan kitépd az apró "hajtásokat", de nekem horror utána a bőröm. Sajna. Bár most láttam a tévében egy reklámot, hogy valami jégbehűtött cuccot kell ráaplikálni és az nyugtatja a bőrt. Nem tudom, adjak-e mégegy esélyt a dolognak... Mindenesetre holnap ellátogatok a kozmetikushoz! :-)

Hiszti
 


Sziasztok csajok!

Hu a szorok de utalom oket.nekem is boven kijutott beloluk.Nekem is terhesen volt a legnehezebb de kepzeljetek amin a ferjem kibukott illetve akkorat nevetett :amikor elfolyt a magzatvizem tudjatok mi volt az elso?Irany a kad es borotva!KépEn azt mondta hogy meg terhesen sem fogom magam szegyeniteni.Az egesz labamat csupaszra borotvaltam sot meg ott is teljesen ,nehez volt mivel semmit nem lattam de beleterdeltem a kadba es egy tukrot oda tettem es ugy ment minden.KépMost mondjatok hulye vagyok?Kép
Na mindegy a szorok nem viccesek en mar 18 eves korom ota borotvalom az egesz labamat,combomat ,puncima .Hu ez durva volt bocsi az utolso szo.Kép
nalam semmi nem jott be a gyanta azert nem mert mit csinaljak mire kino ,hogy vegyek fel rovid cuccot,meg talan telen elmegy.De a ferjem elott sem szeretem mutatni a szoros labamat.meg en is utalom magam hogy varjam el tole hogy o szeressen.Habar o soha nem tesz semmi megjegyzest,mert tisztaban van vele hogy a legtobb lany borotvalja a labat.

bocsi hogy hosszu voltam.
Mindenkinek jo szortelenitos napot kivanok.Képv
 


Szia Vaníliaa!

Szerintem normális, hogy szőrtelenül akartál szülni. Én a kíírt időpontom előtt két nappal még voltam gyantán, de a lényeget ugye nem lehet legyantázni. Így azt a férjem borotválta le, mert akkora volt a pocakom, hogy nem láttam semmit. Azóta is szívesen vállalkozik ilyen feladatokra! :-)

Hiszti
 


Hisztike!
Akkor nem csak en gondolom igy ,jol van.A ferjed borotvalalsa az tetszik KépAz enyemnek en nem engednem meg.nekem is volt hasam de azert megprobalkoztam.Egyszer olyan ciki volt mentem a dokihoz punci ellenorzesre terhesen es hasznaltam valami szortelenito keremet es szerintem kicsit erosebben toroltem le a kremet turcsivel es begyulladt a szortuszu,inkabb olyan mintha kicsit a krem kiegette volna a szortuszot.Tiszta piros pottyos volt az egesz combom,vadlim.Hu de egett a pofam,nem tudom miert csak en gondolom ugy hogy csak en vagyok ilyen szoros?Olyan mintha szegyelnem pedig nem tehetek rola.De jo annak akinek nincs szore!
 


Vanillaa!
(most látom, hogy múltkor rosszul írtam a neved, bocs)
Szerintem igaziból mindegy, hogy sok vagy kevés, nyílván akinek kevés van, az a kevéstől van ugyanolyan rosszul, mint mi a szép sűrűtől! :-)
A krémmel az a baj, hogy erősebbek lesznek tőle a szőrikék, így csak végső elkeseredés vihet engem erre a megoldásra.
Ami a dokit illeti, szerintem nekik nagyon nem is tűnik fel az ilyesmi. Bár... állítólag Amerikában hazaküld a doki, ha szőrős vagy, hogy "tisztálkodjál". ??!!
 


Hahó,
na engem próbálnának hazaküldeni a nőgyógyitól szőrösködés miatt Kép Pofotlanság... Na én meg azt hallottam, hogy a radikális feministák direkte nem borotválják magukat, de sehol Kép Érdekes, engem az intim tájak csak mostanában kezdtek zavarni, a csuda se tudja, miért... Korábban kimondottam női őserőm részének tekintettem Kép Viszont nagyon gyűjtöm még mindig csak az erőt rá, hogy ott kigyomláljam magamat, mert egyszer-kétszer próbálkoztam borotválni, de katasztrofális eredménnyel. Egyszerűen nem bírt vele a borotva Kép Aztán ahogy utána kinézett...brrr.

Hiszti,
a leányom nevében kösz a bókot Kép De Luca szemei felülmúlhatatlanok! És most látom, hogy nincs is nagy korkülönbség a csajaink között Kép

Vanillaa,
a krémmel én teljesen felhagytam, amikor szoptatni kezdtem (addig is csak hónaljra használtam, érthető módon utána már arra sem). Az igazi megoldás a végleges kiirtás lenne, csak rém drága és nagyon hosszadalmas. Így meg csak csodálom a göndör sötátbarna őserdőmet Kép Most nem is tudok mit tenni intim részeimen, mert a napokban egyáltalán nem alkalmas Kép
Anyósom sosem szőrtelenített, nincs neki mit...A párom ezt örökölte férfiformában, a lányom meg tőlem az enyémet - hát nem szemétség???

Üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!
Radikális feministák, hm. Eddig sem tartottam magam feministának, (bár vádoltak már vele), de ha ez a filozófiájuk egyik sarkalatos pillére (mármint a szőr), akkor biztos, hogy nem leszek az élharcosuk. Csinosak lehetnek a strandon, amikor integet a mókus a hónuk alól... Jut eszembe, nálunk a főiskolán a tanári kar is ilyen naturális volt. A fiúk rosszul is voltak, amint kitavaszodott. Lehet, hogy ők is feministák? Erre nem is gondoltam! :-)

Kriszi, borotválás előtt vágd rövidre ollóval. Utána könnyebben megy a dolog. Miből gondolod, hogy Cicó tőled örökölte? Nem látszik sötét tónusúnak...

Hiszti
 


Hiszti,
nem, nem, tévedtem, nem feministák, hanem leszbikusok - és a Bridget Jonesban olvastam, tehát fogalmam sincs, mennyire helytálló Kép
Amúgy én feminista vagyok a magam módján, és ismerek radikális feministákat is, akik igenis szőrtelenítenek - és csinosak is (meg fiatalok, családosok, idealisták, azaz minden klasszikus, feministákról szóló sztereotípiának ellentmondanak). Szerintem ez pont olyan, mint az, ahogy az ilyen-olyan vallásúakat vagy pártállásúakat sem jellemzi általánosan, hogy hogyan néznek ki, őket sem Kép A tanáraidat meg talán minden más érdekelte, csak ez nem - meg ez generációs kérdés is lehet persze.
Képzeld, rövidre vágva sem viszi - a vadiúj borotva Kép
Nem, Cicó nem sötét tónusú, fehér bőrű, szőke, kék szemű, a szemöldöke is szőke - és ha jól megnézem, a lábán, karján, még a hátán is már most ott vannak a kis szőke pihék... Remélem, ez még azért változik. Amúgy gyereknek én is szőke voltam, a hajam most sem sötét, nagyon fehér a bőröm, úgyhogy csak annál feltűnőbb a sötét szőrzetem Kép
Egyébként ismét Pöttyös Panni vagyok lábilag, tegnap nekimentem a géppel...csak közben felébredt Cicó, és nem tűrte a zirregést, úgyhogy anya maradt félig nyúzott bakkecske Kép Na megyek, befejezem.
Üdv
Kriszi
 
 


OFF
Kriszi!

Miben nyílvánul meg az, hogy feminista vagy? Nem piszkálódom, csak érdeklődöm.

Hiszti
 


OFF
Hiszti,
mélben nagyon szívesen kifejtem, ha adsz egy mélcímet (az enyém benne van a profilomban). Tényleg nem tartozik ide, és azt sem akarom, hogy bárki azt higgye itt, hogy reklámozni akarom a nézeteimet. Kép
Üdv
Kriszi
 
 


Kriszi!

Mél ment a címedre! Köszi!
 


Hiszti,
mél ment - kicsit hosszú lett, bocsi Kép
Üdv
Kriszi
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: