Új privát üzeneted érkezett!

Parázs,
az illetö ügyvéd 16 évvel ezelött képviselt engem. Azóta picit változhattak az árai. Legegyszerübb, ha felhívod telefonon: (1)3882389
Hogy miböl fizessed meg az ügyvédet?
Fogalmam sincs.
Oroszlan
 


Szia, Nyuli!
A "manapság" kicsit vicces volt. Kép Mintha 100-200-500, akárhány évvel ezelőtt mindezek nem történtek volna meg. Kép A Mérgező szülők nagyon jó könyv, nekem is az segített részben felhozni az emléket. És köszönöm a bátorító szavaidat. Kép

Szilde, Kép

Oroszlan,
költői kérdés volt...
 
 


Sziasztok! KépKépKép

Az apámmal kapcsolatos múlt szempontjából egy teljesen kiegyensúlyozott Parázs ír most nektek. Kép Elmentem ma ahhoz a kineziológus nőhöz (Éva), aki bioenergetikát is, meg egy csomó dolgot használ egyszerre. Nem tudom, mi a csudát csinált. Mindenféle hókusz-pókusz nélkül másfél óra alatt segített feloldani a fájdalmat, és szeretté változtatni azt. Másfél óra alatt megbocsájtottam az apámnak. Mindenért. Több éves terápiás munkát váltottam/tunk ki ezzel. Kiderült közben, hogy az apám lelki szinten tette ezeket velem, fizikailag nem (hála Istennek). Viszont egy előző életemben valóban megtette ezt velem az akkori apám, és akkor (is) csecsemő voltam.

Nem egy katarktikus érzés. Csendes és nagyon nyugodt. Olyan "hazataláltam" érzés. (Persze csak félig, hiszen ott az anyám is. Vele is el kell rendezni a dolgokat.) Vagyis az első hozzászólásaim véglegesen a múlténak tekinthetők.

Köszönöm, hogy végig mellettem voltatok. Hogy bátorítottatok, vígasztaltatok, együttéreztetek velem, tanácsot adtatok. Nem tudom, mihez kezdtem volna nélkületek. Ha személyesen találkoznék veletek, most megölelnélek mindannyiótokat. Köszönöm, köszönöm, köszönöm.
 
 

 
 

Parázs,
gratulálok! Egyébként meg tudnád adni a kineziológus koordinátáit? Akár így, akár mélben. (Az én apám sem volt egy egyszerü eset)
Oroszlan
 


Fő, hogy jól érzed magad! Kép
A többit meg - ügyvéd, sövény, házi béke - majd apránként...
Nagyon örülök, hogy ennyit segített Éva! KépKépKép
 


Parázs!
Csak csendben olvastam eddig. És most nagyon örülök, hogy egy fontos szegletben legalább békére leltél.
Végig volt bennem olyan érzés, hogy ez fizikailag nem történhetett meg veled - és örülök, hogy így van. Lelki szinten is brutális persze!
Ölellek
Edó
 
 


Oroszlan,
megkérdezem, nyilvánossá tehetem-e a számát. Kép

Kíváncsi,
igen, apránként. Kép De anyámmal is jutottam valamire, amint tudom, megírom. (Most rohanunk.) Kép

Edó,
én is ölellek. Kép És köszönöm. Kép
 
 


Szia Parázs


Nagyon örülök!!!

Anna
 
 


Bocsi, hogy csak most. Megkérdeztem Évát. Nyilvánosan nem adhatom meg a számát. Mélben küldöm, Oroszlan.
 
 


Parázs, mi újság van veled????
Bellana
 
 


Szia, Bellana,
az ingatlan-ügy áll még... Remélem, türelmes az anyám ügyvédje. Egyébként jól vagyok. Nagyon is. Kép Teljesen kilábaltam az apai sérülésekből. Már csak az anyaiakból kéne... Kép

Meditáltam az anyámmal kapcsolatosan, gyönyörű volt. Furcsa-elragadó volt. Láttam őt csecsemőként, majd egyre nagyobbként. Láttam a nagyszüleimet, hogyan nem foglalkoztak vele, mennyi fájdalmat okoztak neki. Sírtam közben. Úgy tűnik, teljesen megértettem, mitől lett ilyen. Persze nem mentegetem, megvan a személyes felelőssége. Dönthetett volna máshogy is a fontos fordulópontoknál. Nagyon sajnálom őt. Emellett pedig magamat is. Az a baj, hogy nem tudom átadni magamat annak az érzésnek, ami a meditáció után lett úrrá rajtam: vagyis hogy szeretem őt. Mert mindig számíthatok egy hátbadöfésre. Nem hagyja magát érezni semmi olyan pozitívat, ami sérülékennyé teheti őt. Kép Nagyon rossz lehet neki. Nem látok nagy valószínűséget, hogy meg tud áltozni. Bárcsak boldog tudna lenni...
 
 


Szia Parázs!

Nem vagy semmi! KépIrigylem a hozzáállásodat. Én valszeg soká jutok csak el erre a szintre, de jó tudni, hogy van akinek sikerülhet. Persze gondolom azért anyád részéről sem ártana némi közreműködés. Remélem ez az ingatlanügy is elrendeződik és végre nyugodtan élhettek!!
Időnként jelntkezz be, hogy mi van veled! Kép
Puszi:
Bellana
 
 


Bellana,
Kép Köszi. Kép És ígérem, jelentkezni fogok. Kép
 
 


A legújabb hír, hogy miután nem reagáltunk időben az ügyvédnél, hogy mit lépünk, az a nő 40ezer forint bérleti díjat kér tőlünk.

Nem tudom kommentálni. Határtalanul fáj.
 
 


Drága Parázs!

Nagyon sajnálom. Kép
Mail megy.
Puszi:
Bellana
 
 


2004 április 25-én írtam: "...Szvsz megpróbálják azt a trükköt alkalmazni, hogy felszólítanak vmire, hátha nem reagálsz, majd ha letelik a válaszadási idö, hivatkozással a nem reagálásra beindítanak vmi kakát ellened..."
Oroszlan
 


Bellana,
köszi. Kép

Oroszlan,
számítottam is rá. De nem vagyok hülye egy fillért is fizetni... Őszintén szólva miután addig az ügyvéd keresett, most is vártam, hogy jelentkezni fog. Nem tette. Azt mondta, annyit tud tenni, hogy két hétig nem indít pert. Gondoltam, indítson, pont azt akarjuk. Kép

Mindenesetre fantasztikus az előrelátásod. Kép Ha van még valami, előre szólj megint, légyszi. Kép
 
 


Parázs,
lenne még valami: ha nem sikerül sürgösen egy jó ügyvédet találnod, könnyen elbukhatsz mindent.
Oroszlan
 


Oroszlan,
akkor most légy szíves vészemlősködés helyett konkrétumokat írj.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: