Új privát üzeneted érkezett!

Kepzeljetek el a szules utan 3 honappal vettem eszre hogy kicsikozsodott a hasam. Igaz nem sok 3-4 csik de nagyon zavar. Ugy hallottam, hogy a nok 70-90%-anak elojon valamilyen szinten terhesseguk alatt. Igaz ez? Nem mintha a "az en tehenem megdoglott, dogoljon meg a szomszed tehene is" szindroma lenne, de szeretnem hallani, hogy ti hogy vagytok ezzel. Remelem idovel elhalvanyodik. Ugyanakkor a masik enem (iker vagyok) azt mondja, ez egyfajta emlek a fiammal kapcsolatban ami nem rossz dolog. Ne gondoljatok,hogy hulye picsa vagyok, de elnezem azokat a sztarokak akik 1-2-3-4 gyereket szultek, es szinte hibatlanok. Nemtudom, hogy csinaljak. En pedig nem is hiztam sokat 12 kg es a fiam 3700 gr. volt.
boci
 


Az egyrészes fürdõrucik is nagyon csinosak. És abban nem látszanak a csíkok. A párod meg nyilván nem fogalalkozik a részletekkel. Általában véve sem egészséges dololg a részletekkel annyit törõdni, amennyit manapság divat. Divat, mert jó biznisz valakiknek - csak épp a lelkünk nyomorodik bele az örök vágyakozásba.
Szerintem a fenét se érdeklik a bõrelváltozások (pláne ott, és olyan halványan). Inkább a kisugárzásod számít. Ha meg csak tizenkét kilót híztál (és nyilván nagy része már le is ment), akkor minden okod megvan rá, hogy jól érezd magad a bõrödben (vagy egy pipec egyrészesben). Aki pedig jól érzi magát a bõrében - annak jó a kisugárzása.
Szóval nyugi. Már csak azért is, mert kár vele foglalkozni, ugyanis elvileg nem lehet rajta változtatni. Persze mindent lehet (ld. Michael Jackson). De kérdés: megéri-e a fáradságot egy ilyen apró részlet? Szerintem nem.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Kedves Boci!

A "sztárok" között is vannak, akiknek csíkos lett a hasa, de pl. az újságokban lehozott képek nem a valóságot tükrözik, sõt, a tévében lehozottak sem! Nem akarok neveket mondani, de 1-2 sztár úgy néz ki élõben, hogy el sem hinnéd! Hát még smink nélkül!
Egyébként az én hasam is csíkos lett, de amint letornáztam róla a felesleget és megmutattam a napocskának, nem is volt olyan feltûnõ. Nem mondom, hogy nem látszott, de nem volt vészes, én felvettem a kétrészes fürdõruhát is, sehol nem néztek rám csúnyán (még piercinget is rakattam).
Úgyhogy fel a fejjel, el fognak halványodni a csíkok. Ha úgy nem tudod elfogadni Magad, marad az Adrienn által ajánlott "verzió" Kép

Toffifee
 

 
 

Osztom az elõttem szólók véleményét, nekem is csíkos a hasam, ami 3 gyerek után nem csoda, de idõvel elhalványodtak. Én is letornáztam meg szoliztam, és bikinit is húztam. Senki nem azt nézte, mennyire csíkos.Aki szült már 1-2 gyereket,az ne szégyellje annak látható "jeleit", vagy inkább következményét? Szerintem megéri még az a pár csík is ezekért a gyönyörû babákért.Nem lányok?
Üdv.Babóca.
babóca
 


sziasztok!
írja meg nekem valaki, hogy az, hogy elhalványodnak a csíkok idővel ott az "idő" az mit jelent?3 hónapja szültem és még mindíg ronda vöröskékek meg dagadtak nagyon csúnya nem változik semmit.
köszi
Sylva
 
 


Hallott valaki a mikrodermabráziós kezelésről? Állítólag hatásos lehet a terhességi csíkoknál is.
Timi
 


Jamie Lee Curtis popsiját nézd meg a "Két tűz között" című filmben, amikor sztriptízel a Schwarzeneggernek. Gyönyörűen látszanak a csíkjai. Ezzel együtt azt gondolom, hogy egy nagyon jó nő.
A halványodásról annyit, hogy először le kell hozzá fogyni rendesen, illetve a pocakbőrnek vissza kell húzódnia. Aztán majd meglátjuk.
Nekem úgy meg sikerült híznom, hogy még a vádlim is csíkos lett. Azóta visszafogytam. Minden látszik, ha közelről méregeti az ember. Ha már a tükörből nézem a vádlim, akkor nem látszik a csík. A popsim elhalványult csíkjait szexepilként értékelem, a combom csíkjai pedig még mindig vörösek, ha megfelelő szögből nézem őket. Másfél éve szültem. Én ezzel a testtel gátlástalanul kivonultam egy szál tangában a strandra.
Tudjátok lányok, erre szokták mondani, hogy ha sokat nézegeted magad a tükörben, szőr nől az orrodon. Ennek a közmondásnak az a lényege, hogy azelőtt sem voltatok tökéletesek, csak nem vettétek észre. Kép
 
 


Sziasztok,

jaj, lányok, jó olvasni, hogy van remény...
Én épp ma (is) akadtam ki, mert egyszerűen utálok tükörbe nézni, ha fürdőruha van rajtam! Pedig azért a két gyereket csak ki kell vinnem a strandra, mégha apa is jön, örökké nem bújhatok el a világ elől Kép
Az első után már épp visszafogytam, mikor újból állapotos lettem, most nem tudom, hogy mikor fog sikerülni leadnom a felesleget, nagyon szeretném....
Olvasni foglak benneteket, hogy erőt merítsek Kép

Sziasztok, Erika
 
 


Sziasztok!

Nekem szülés után a hasamon lilás-vöröses csíkok voltak. Most már halványabbak, szerintem részben a rózsafa olajnak köszönhetem. Én 2 cseppet szoktam a tenyeremben összedörzsölni a testápolómmal és azt kenem a pocakomra. De vigyázat: lehetőleg ne este lefekvés előtt kenjétek be, mivel ez egy illóolaj, tehát elég erős Kép.

Üdv, Virág
 
 


sziasztok!
Rózsafaolaj? Miért mi lesz ha este kenem, nekem valami azt súgja nagyon erős kell!!! Bíztassuk egymást lányok!
sylva
 
 


Sziasztok! Nekem nemcsak csíkjaim vannak, hanem a hasam is "lógva maradt", pedig sportolok és nincsen rajtam túlsúly. Van rá mód, hogy TB-támogatást vegyek igénybe hasplasztikánál? Ismer valaki olyan dokit, aki végez ilyen műtéteket (nem magánklinikán), aki megbízható?
T. Vica
 


Nálam is hasonló a probléma, és sokan mondják, hogy tb-vel meg lehet csináltatni, de még én sem találtam olyan orvost, sem kórházat, ahol elintézhettem volna!
Kitty
 


Ha sikerulne kideriteni, legyszi tegyetek fel ide is az infot!!!
Koszi
Zsuzsi
 


Sziasztok! Tudja valaki, hol lehet jó minőségű has-leszorítós fehérneműt vásárolni?
Gabi
 


Sziasztok! Van valaki, akinél bevált valamilyen krém a már kialakult csíkok halványítására, összehúzására?
Cinege
 


Sziasztok lányok,én 2 gyereket szültem és féltem a csíkoktól mert anyukám is nagyon csíkos de,nekem a gyógyszertárban kapható sima kakaóvaj vált be.Olcsó nem szívodik fel teljesen este jó bekenni a pocakot a terhesség első napjától kezve hogy legyen ideje a bőrnek hozzászokni es könnyebbennől pocak repedés nélkül nekem bevált érdemes kipróbálni.

Kép
Kép
 
 


A már kialakult csíkokkal nem tudom mit tudnék tanácsolni de nekem is rémlik valamierről a mikrodermabráziós kezelésről

Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!
Én még csak most várom az első babámat, három hónapos vagyok. Már egy picit nő a pocakom, és szeretnék rá én is valamilyen krémet, hogy megelőzzem a csíkok kialakulását. A gyógyszertárban Miluppát ajánlottak, de a barátnőm azt mondja, neki az nem használt. Ismertek olyat, ami használt valakinek? Az Avon terhességi csíkok elleni krémét ismeri valaki?
Kérlek, segítsetek! Köszi!
Szilvi
Szilvi
 


Szilvi!

Ez egy olyan dolog, hogy van akinek semmi sem használ és van aki, ha nem is keni akkor se lesz csíkja.
Ha kenegeted nem árt, mert segíti a bőrt meg minden, de...
Én nem lettem csíkos egészen a 34. hétig. Akkor megjelentek az első vastag vérvörös csíkok. Addig Jonsons babaolajjal kenegettem, aztán elfogyott és két hétig nem volt, mert mindig elfelejtettem venni. Abban a 2 hétben csíkozódtam be, hiába kentem bármilyen más krémmel, köztük a Milupával.

Egyébként nekem a hasam még mindig nagyon csúnya, bár a párom állítja, hogy már milyen szép... persze, szép ahhoz képes, hogy milyen volt.
Most (holnap lesz 1 éves a fiam) halványak és vékonyabbak ugyan a csíkok, meg nem pirosak, de a bőröm a mellem alatti résztől egészen a vénusz dombig ráncos és csíkozott. Pedig napoztattam, direkt két részes fürdőruciban és csak ennyit értem el. Ez van, még szülök 1-2 gyereket aztán megyek a kés aláKép

puszi
sasha

Kép
 
 


Sziasztok!
Nekem a kozmetikus javasolta a terhességi csíkokra, és a narancsbőrre a vákumos testkezelést. Az utobbira bevált de a szülés után még nem volt rá anyagi keretem, hogy visszamenjek hozzá! Nem tudom közületek ki próbálta, nekem elég jó volt. Ha a terhességi csíkokra is jó, ígérem megírom nektek.

Sziasztok

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: