Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tina, Virga, Jucusmamus!

Sajnos csak most tudok válaszolni.
Én békési vagyok és a masszőröm is itt dolgozik.
Az ár..kicsit sokba kerül, de nekem megérte, mert a depim elmúlt.
Szóval..az első kezelés egy frissítő masszázs, amikor fellazítják az izmokat és minden kiment testrészt visszaraknak. Ez 2400.-
A további öt kezelés egyenként 3600.--ba kerül.
De szerintem egy szépségszalonba is biztos találtok valamilyen fogyimasszázst.
A kezelés fáj, de már az első után sikerélményem volt!!
Remélem nektek is sikerül lefogyni.
Puszi Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Bocsi azt hittem az előbb nem ment fel! :-)))

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!Nekem is van egy bevállt fogyi receptem,csak 2 gyerek és egy mindig éhes apuka mellett, nem könnyű betartani.Na meg az a fránya akaraterő sincs mostanában a toppon.<!--attachment: LOS_ANGELESI_DI_TA-35725.doc*mime_msword.gif*application/msword*22.0*Los+Angelesi+di%e9ta*LOS+ANGELESI+DI%c9TA%2edoc --><center><pre>
KépLos Angelesi diéta
LOS ANGELESI DIÉTA.doc (22.0 k)</pre></center><!--/attachment-->
linato
 
 

 
 

Solya,
Candidám nekem is volt (van?), adtak rá valami kúpot, de aztán nem törődtek vele, igaz, ez még a terhesség alatt volt. Ez a tabletta (?), amit szedsz, receptes?
Almaecet helyett borecet nem használható? Kép A pincénkben ugyanis kereskedelmi mennyiség található belőle Kép

Ilona,
te ezt ki is próbáltad? Teszik, hogy összegyűjtve adja meg a hozzávalókat, de attól tartok, ez az, amire a táplálkozástudorok azt mondják, hogy jojóeffektust vált ki, mert túl gyors fogyást eredményez.

Kíváncsi
kíváncsi
 
 


kíváncsiKépKépKép Kár, hogy hangeffektet nem tudok feltenniKép
De a Pennyben találtunk almaecet kapszulát! Kép

Lisztet, cukrot hagyjátok el,
egyetek csak sovány husit, (néha kell a vörös hús is), mindezt pároljátok inkább,
hetente 2x halat,
csak olajjal főzzetek,
ne egyetek vajat, csak margarint,
próbáljatok meg rozskenyeret enni, lehetőleg olajos magvasat.
Leginkább zöldköret legyen, a 2. helyen a krumpli álljon, majd a rizs és végül, de legutolsó sorban, lehetőleg minimális mértékben tészta.
egyetek nagyon sok tejterméket. (sajtot kevesebbet, hízlal Kép) Napi fél liter tejnyinek le kell csúszni legalább.
Sok folyadékot igyatok és
MOZOGJATOK RENDSZERESEN! Kép

Mindez azért jó, mert nem kell teljesen átállni, csak picit reformálni, egészségesebben étkezni. És ha igaz - én mostanában indultam el ezen az úton, - akkor egy idő után tök jó vegakajákat fogunk főzni és még élvezni is fogjuk!

Ja, és a sóhasználatot csökkentsétek!

puszi:
Solya

Kíváncsi: az ellenőrzést nálam sem ejtették meg, de ha a panaszok megszűntek, akkor nem kell a candidával törődni, mert velünk élő történelem márKép. A tabletta receptköteles, és k. drága. (4-5 e ft/hó Egyébként 150mg-osat szedek heti egyszer.
solya
 
 


Anikó.

Köszi, kár, hogy nem pesti a masszőröd.

Tina
tkriszta
 
 


Én úgy tudom, hogy Poprivcsák(?) Mónika is masszőr segítségével fogyott le. Még most is jár masszőrhöz.

Tina
tkriszta
 
 


Anikó!

Én is köszi! Én járok masszőrhöz de "sima" svédmasszázsra.Elkezdek keresgélni fogyisat is.
És hétfőtől megyek latin aerobikra!
Jucusmamus
20170114224602
 
 


Tina!

Én továbbra is járok a masszőrömhöz és 2 havonta egy fogyit elvégez. Ez csak egy kezelés, de fitten tart. Nem csak fogyaszt, de át is formál. Feszessé tesz és megemeli a popsit!!!

Jucusmamus!
Nem tudom, hogy milyen a latin aerobik. Beszámolót kérek! :-)

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kedves Kiváncsi.Kipróbáltam.15 nap alatt 5kg-ot fogytam nem 20-at, de azóta sem jött vissza,pedig eszem rendesen.
linato
 
 


sofka,
itt valaszolok a masik topicos kerdesedre, az en "dietam" ugyanez volt, mint amirol fentebb szo volt:
http://www.harmonet.hu/cikk.php3?rovat=187&alrovat=190&cikkid=1266&dire=nagyi&ro vatnev=Nagyi+konyhája

En is ket het alatt adtam le 5 kilot /71-rol 66-ra, 160 magassaghoz/, ami nem is jott vissza azota /es az emlitett allergiam is szunetelt azido alatt/
De fel kell hivjam figyelmedet, hogy nassolas nem megengedettKép
En 3 eve akupunkturas fogyit csinaltam, 4 tut raktak a fulembe, aztan leragasztottak. Ez elvileg ehseg ellen hat, en tenyleg el lettem volna 1 joghurttal egesz nap. 2*10 napig volt benn, ezalatt 6 kilot adtam le, szinten nem jott vissza, csak terhesseg alattKép De ugye ehhez is akaratero kell, mert az edesseget az ember szeme ugyanugy kivanja kozbenKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya! Sofka!

Ezt a diétát én is próbáltam már... Tényleg jó, csak nem bírtam ki egy hétig seKépKépKép Csak a barátnőmtől úgy kaptam meg a receptet, mint a tejfölös fogyókúraKép Ő nevezte el így...Kép
Tőléem elkezdhetjük ezt is. Hátha veletek menni fog. Szerintetek kétszersült helyett szárított, sűlt kenyér jó?Kép Na majd kiderül...

sasha

Kép
sasha
 
 


15 nap után én sem nagyon tudtam ránézni a tejfölre.Most már 3 hónap eltelt azóta és a párommal megbeszéltük,hogy újra végig csináljuk.Igaz többször röhögésbe tört ki a hentes amikor kértem kettőnknek 12dkg tatárnak valót,de aztán ő is kipróbálta a kúrát.A legtöbb bajom az üres túróval és a csemege ubival volt,pedig szeretem mind a kettőt.Mégis valahogy nem igazán esett jól.A kétszersültben is van elég kalória,szerintem jó helyette a szárított ,sült kenyér.
linato
 
 


Jó, akkor legyen ez hétfőtől, de aztán tartsuk be! Kép
kíváncsi
 
 


Ok.Én elkezdem és remélem sikerül, mert szeretnénk még egy babát és nem ártana még egy pár kilótól megszabadulni.Remélem két hét múlva már örülhetünk a leadott kilóknak.
linato
 
 


Sasha,
nem tudom. Anyagcsere folyamat megvaltoztatasol ir, amihez betu szerint be kell tartani a hozzavalokat. Ha hiszel a receptben, akkor elvileg nem valtoztathatsz. Ha mindenaron cserelni akarsz, akkor pl. van az a bakonyi barna kenyer, azt hiszem, abban pl. kevesebb kaloria /szenhidrat?/ van, mint a ketszersultben, cukros kismama ismerosom szerint.
En osszekutyultam az alkatreszeket, akar a narancsot+tejfolt+tojast, spec. izlett isKép Es igazabol tenyleg nem voltam ehes, csak az agyam zakatolt: enni akarok, izeket akarok, finomakat... na, ezt kell nem meghallaniKép

Sasha,
neked amugyis konnyebb lenne szerintem, mert nagyobb sulybol sokkal latvanyosabban lehet fogyni /ezt nem bantaskepp mondom, hanem lelkesiteskentKép/.

Azert az igazsaghoz hozzatartozik, hogy en heti 2-szer jarok tornazni, fallabdazni vagy pingpongozni, de ezt elotte is csinaltam, megse fogytam.

-Afonya
afonya
 
 


lanyok, ha megkernem a szerkesztot, hogy javitsa ki a topic cimet, az zavarna valakit?Kép
-Afonya
afonya
 
 


Áfonya!

Igazad lehet. Nem bántódtam meg, mert tényleg iszonyat súlyfeleslegem van. A története hosszú, mentségem nincs, úgyhogy hajrá hétfőtől a fogyikúraKép
Engem nem zavarna, ha megváltozna a topik címe, csak írd meg mit keressek legközelebb, mert el fogok tévedniKép

sasha
sasha
 


Sziasztok!

Szoptatás alatt is lehet ezt a diétát követni? A tejfölösre gondolok.

Tina
tkriszta
 
 


sasha,
gondolom FogyókúrátKép

Jó fogyózást!

Solya
solya
 
 


Tina,
en nem mernem, nekem annyit nem erne. De nem ertek hozza. Egy dietetikust kene megkerdezni szakerto valaszert..
SolyaKép Vegulis leszavaztam, annyira nem zavarKép

-Afonya
afonya
 
 


Solya!

Fel se tűnt hogy nem jól van írva a topik címeKép

Tina!
Én még szoptatok egy 11 hónapost. Persze neki a tejci már nem kielégítő táplálék, kap mást is. Ha még csak szopna a fiam valószínű nem vágnék bele, bár, mikor hasfájós volt, volt, hogy csak főtt krumplin és kamilla teán éltem, hogy kiderüljön mitől fáj a pocakja... Mondanom sem kell nem derült ki és nem is fogytam.Kép Csakhát mellette bőszen szedtem az Elevitet, hogy a baba megkapjon minden vitamint, ásványi anyagot és én se merüljek le.

sasha

Kép
sasha
 
 


Tina!Ebben a diétában nyers hús van.Szerintem amíg szoptatod a babát semmi képpen ne kezd el.A tejci érdekében kell a kalória, ez a mennyiség már határeset.
linato
 
 


Tina!

Köszi a válaszokat, akkor elmentem és majd 1 év múlva fogok bele. (Remélem addig tudok szoptatni.)
Azért olvasni foglak Titeket és jegyzem az ötleteket.
Egyébként a tatár bifsztek ebben a diétában is azt jelenti, hogy tojással, fűszerekkel, hagymával kell enni?

Egyébként ha valakit érdekel az egyik barátnőm a XVII. ker.-ben decemberben csinál egy fogyasztó szalont. Lesz olyan gép is ami a cicikre jó, hogy szoptatás után visszaállítsa az eredeti állapotot. Vagyis próbálja.

Tina
tkriszta
 
 


Igen.A tatárt úgy kell enni,ahogy eredetileg.Egy szelet pirítósra nekem ugyan nem fért rá 6 dkg tatár,de bőven elég volt így is.
linato
linato
 
 


Sziasztok!

Egy kérdésem lenne a "tejfölös" diétával kapcsolatban.A tatár bifsztek helyett nem lehetne valami mást enni, szerintetek? Vagy esetleg kihagyni? Mert az az igazság, hogy én azt nem bírom megenni...Butaság, tudom, de nem megy.
Gondoltam rá, hogy én is elkezdeném Veletek a diétát, hátha több kitartás lesz bennem, mint eddig.
Ha valakinek van valami ötlete a tatár helyett, azt megköszönném.

Ameme
ameme
 
 


Ameme!

1 szelet szalámi??? Jó-jó nem 6 dkg, meg nem is nyers, de talán elmegy. Vagy talán még a 2 szelet is.

sasha

Kép
sasha
 
 


A tatár helyett előfordult,hogy gépsokát ettem,mert a vége felé már a látványát sem kívántam.A két szelet teljesen rendben van.
linato
linato
 
 


Sasha, linato!

Köszönöm az ötleteket, valószínű, hogy a gépsonkánál maradok.

Ameme
ameme
 
 


Rajta lányok, rögvest itt a hétfő reggel, fogunk hozzá!
kíváncsi
 
 


Sziasztok.
Én is fogyóztam már e szerint a diétás étrend szerint 2éve és 10 kilótól sikerült anno megszabadulnom. Akkor sokáig tartottam is az elért súlyom, de sajna a múlt évben apránként visszajött mind a 10 kiló. Most én is tervezem az újboli elkezdését. Egyébként én mindig sonkát ettem a tatár helyett. Azért,hogy ne legyen olyan unalmas ezért kétféle kétszersültet ettem, eszek . A felvágottakat Kruskára tettem ,míg a tejfölt a kerek Holland gyártmányú kétszersültre. A narancsot mindig előtte ettem kb. félórával.Én még használom a almaecetet és a króm tablettát is. Nekem ezek váltak be legjobban.
Mindenkinek sikeres fogyókúrát ás kitartást kívánok.
hil
Névtelen
 


Hali!

Hát nekem nem jól indult ez a fogyókúra. Nem sikerült beszerezni a hozzávalókat, így inkább tejjel ittam a kávém... Reggelim ma nem leszKép Egyébként se tudom, hogy hagyjam el a tejet, az egyik kedvenc italom... Meg a kávé se megy nélküle. Kávé nélkül meg nem megy a nagydolog.Kép

Talán kompenzálja a tej a narancsotKép Vagy a kétszersültet.

Hil!
Hogy kell az almaecetet használni? És a krómtablettát? Azt szopi alatt lehet? Gondolom nem.Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Nekem sikerült elkezdeni Most ettem meg a remek ebédet.A narancsot tényleg jobb előre megenni,mert a tejföllel nem túl fincsi.Króm tablettát én is szedtem már.Az éhséget nem csillapítja,viszont az édességet nem kívánod.Nekem a light coláról nehéz lemondani.Nem szeretem a kávét,a teában nem elég a koffein.Ha nem iszom light colát,akkor meg megfájdul a fejem.A neten olvastam ugyan ezt a diétát,de nem tejföllel hanam joghurttal.Nem tudom lehet e szopi alatt szedni a krómot,de holnapra utána nézek. linato
linato
 
 


Sziasztok!

Sajnos én csak jövő héten tudom elkezdeni, mert a hétvégén lesz a fiam szülinapja, és nem ülhetek az ünnepi asztalhoz a narancsos tejfölömmel Kép. Na, de jövő héttől reszkessetek kilók!!!
Addig is mindenkinek kitartást!

Pussz,
Ameme
ameme
 
 


Na sikerült beszereznem a hozzávalókat. Light tejföl, sali, narancs (persze csak 5 db-ot, nem baj, úgyis nagyok, majd felezem), sonka van, tojás, pari van...
Vettem pászkát és kruskát. Érdekes ez a Pászka. Bioboltban 535 ft volt!!! Bementem a Sparba és csak 350 ft... Ahhoz képest, hogy csak liszt és víz só és minden zsiradék nélkül elég drága. De 24 db lapocska van benne... Ízetlen vékony valami.
Nálam holnaptól indul sajna, mert ma már elcsábultam.

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Ez most jött emlienKép


Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimát melyin serenrodbn vnanak a
bteuk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslo és az ultosó bteuk
a hölyeükn lneegyek. A tböbi bteu lheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés
porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn
bteut mgaát, hneam a szót eszgébéen.


sahsaKép

Kép
sasha
 
 


Sasha, ez jó, és tényleg így van! Kép
Különben be kell vallanom, hogy én sem tudtam ma nekifogni Kép. Tegnap ugyanis szüreteltünk, és hoztunk haza egy csomó szőlőt és mustot, hát ezeket most nem hagyhatom megromlani! Meg jóféle bort is ittam tegnap este, amitől ma farkasétvágyam van. Holnap is mustnappal fogom megkezdeni a fogyókúrát, mert mustot csak egyszer egy évben lehet inni, nem? De most tényleg, szerintem ez nem rossz, mert rögtön rendbeteszi az emésztést is.
Tényleg nem lehet tejjel inni a kávét? Én mindig úgy iszom, és nem is hiszem, hogy ez lényegesen módosítaná a kúra eredményét.
Amúgy meg, a fogyókúra, sajnos, elsősorban lemondással jár, kinek-kinek arról kell lemondania, amit a legjobban szeret...Kép (Én nem mondom meg, mi az! Kép)
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Sasha,
jo a mail, bar nincs igazaKép Ugyanis egy-ket kiveteltol eltekintve a maganhangzok jo sorrendben voltak, jelentosen megkonnyitve az olvasast. Ha azt is felcsereltek volna, nehezebb dolgunk lenne.Kép

En holnap kezdem a kurat. De ide nem fogok benezni, ha mindennap valaki leirja, mit evett, vagy epp mivel szegte meg a menut es mindenfele mentseget talal ra kozbenKép

-Afonya
afonya
 
 


Áfonya, dehát éppen ezért van a topik, hogy megosszuk egymással a sikereinket és a sikertelenségeinket is, hogy támogassuk egymást jó szóval, noszogatással, akár beolvasással! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Tudom, tudom, de marha nehez narancsos tejfolt enni, mikozben mindenfele must meg szulinapos torta meg hurkakolbasz a temaKép

-Afonya

ui: mailt megkaptam, koszi, holnap talan lesz energiam erdemben valaszolniKép Ma ugy bekajaltam bucsuzoul, hogy rosszul vagyokKép
Névtelen
 


Kíváncsi!
Én olyan kíváncsi vagyok, hogy mi a kedvencedKépKépKép Nekem a tej, a tej, meg a tejes dolgokKép Tejcsoki...Kép

Áfonya!
Újra olvastam és legalább 10 szóban vannak felcserélve a betük. De honnan tudod, hogy egy azonos magánhangós szóban hány magánhangzót cseréltek fel?KépKépKép Na jó ez hülye vicc volt... De én is csak az első szón akadtam fennt, mert angliainak olvastam, csak furcsa volt a két ii a végénKép De a többi ment simán.

Hát ma majdnem minden jól ment. Tökeletlenség persze volt a napban, a vége. Este 6 után elindultunk a háziorvoshoz a párom zárójelentésével. Ott ülünk már jó fél órája mikor is jön egy telefon, hogy azonnal menjünk, mert csőtörés van nálunk... már megint. A nyár elején is volt egy. Akkor a konyhában a melegvizes flexibilis cső durrant el, most meg a hideg. Az albérlőnk persze itthon volt, de az csak játszott a gépén. Apósnak szóltak, hogy mi van és nincs-e kulcsa. Szerencsére volt, de csak alsó van nekik, de pont ezért volt jó, hogy itthon volt az a fa*szkalap. Nem tudom meddig ömlött a víz, de mire hazaértem addigra a főcsap el volt zárva és a takarítógéppel elkezdték felszívni a vizet, meg lapátolták. De így is.... A gyerekszobában !bokáig! állt a víz. A nagyszobában is, de csak a szoba feléig... Hogy ezt hogy? A lényeg, hogy a gyerek csak egy fél szobában és a kövön közlekedhet. Nyakig be van öltöztetve, mert megy a szellőztetés ezerrel, hogy jobban száradjon. Van rajta, harisnya, zokni, kiszokni-mamusz vastag bélelt béléses kantáros naci. És úgy néz ki hogy beteg lesz, pedig éjjel be volt csuka a szoba ablak-ajtó és jó meleg volt. A szőnyeg persze még mindig csöpög. A gyerek nyivákol... kész vagyok. Hát nem mehet amerre akar.

Nekem meg mennem kell
sasha

Kép
sasha
 
 


Nahát Sasha! Tényleg rád jár a rúd! Kép Olvastam anno a tavaszi nagy csőtörés történetét is, most meg ez...!
Csak ne evéssel vígasztalódj! Gondolj arra, hogy ha még a gyomrod is megterheled, még nehezebb lesz!
Ma: eddig még ok. vagyok, csak a kávémon vagyok túl. Nagy dolog, mi? Kép
kíváncsi
 
 


Már a második napja rágcsálom a pirítóst és még egész jól bírom.Semmi nasi.A tejet csak kakaónak szeretem,de így is csinálhatok mert a lányok imádják.Mindig azzal bíztatom magam 2 hetet ki lehet bírni.Így viszont mintha hosszabbak lennének a nappalok.Más is így érzi?Rám a két gyerekkel jöttek fel a kilók.Semmivel nem ettem többet akkor sem és most sem,mégis feljöttek és nem akarnak lemenni.Pedig fontos a következő gyerek projekt miatt.
linato
 
 


Hali!

HÁt én már az ebédemen is túl vagyok. Ettem ezt a Pászkát. 2 db-ot és tisztára olyan érzésem volt, mintha két nagy szelet kenyeret ettem volna.Kép A fél narancsomat alig birtam lenyomni utána, pedig van vagy 2 mm vékony az a Pászka... Nem semmi. Gyerek kicsit náthás és állandóan figyelni kell ne menjen a vizes szőnyegreKép Van belőée bőven

futok
s.

Kép
sasha
 
 


Sasha

Én nem olvastam a leírásba, hogy Pászkát is lehet enni. Béna voltam és írja? Vagy valamit helyettesítesz vele?
Szoptatás utánra már gyűjtöm a diétás recepteket, úgyhogy mindig olvaslak Titeket.
Kitartás!
Nem semmi lehet a csőtörés. Kép(

Tina
tkriszta
 
 


Tina!

Hát nem tudom, de én nem helyettesítek vele semmit. A Pászka is kétszersült. Vagy csak már lejárt a szavatossága és megszáradt???Kép A kruskában ahogy néztem még némi cukor is van, de erre azért nem vennék mérget, de megnézem.Kép

sasha

Kép
sasha
 
 


Tina!

Megnéztem!
Kruska: Búzaliszt, só, cukor, tejsavópor, malátaszirup és még valami adalékanyag, míg a Pászka 2 összetevőből áll: búzaliszt és víz. Ugyanolyan kétszersült minkettő. Nem értem miért helyettesítene bármit a pászka?!
Vagy Te valami másmilyen Pászkát ismersz?Kép
sasha

Kép
sasha
 
 


Áfonya, Linato, Sasha! Beszámolókat kérek! KépKépKép
kíváncsi
 
 


Az előbb jöttem rá,hogy még nem ettem meg a reggeli narancs,kétszersült adagomat.Ezért nem írtam eddig.Annyira jól sikerült este a tatár,hogy apósom is kért belőle.(alattunk lakik)Viszont elfelejtettem csomagolni az ebédet a kedvesemnek.Tejfölt és narit tud venni a boltban,de főtt tojást nem hiszem.Mindegy,majd megeszi este.A nadrágomon érzem,nem feszül úgy a hasamon mint 2 nappal ezelőtt.Ez is valami.Remélem mindenkinek jól megy a kúra.
linato
 
 


HÁt én még nem érzek semmi változást. A kúrát tartom (húha, 2. nap...), de változást majd csak 1 hét múlva keresekKép Én is most eszem meg a reggeli narancsomat. Érdekes módon igazán éhes nem voltam tegnap sem, meg még ma se. Ez a narancs most olyan mintha nass lenneKép
A vacsi jó volt, összekevertem a salit, parit, tojglit és beleaprítottam a pászkát, leöntöttem tejföllel és nagyon fini volt. Meg is lepődtemKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 

Vissza: Mi, nõk!

Jegyzetfüzet: