Új privát üzeneted érkezett!

manocskak nagyon sajnálom az összeveszést, de annak örülök, hogy meg tudtátok beszélni a dolgokat! Szomorú, hogy a párod fia ilyen... gondolom az anyja tele dumálta a fejét.... :? Teljesen jogos, hogy arról a pénzről amit a volt feleségének ad arról papírt írtok! Kell a további félreértések elkerülése végett! Örülök, hogy amúgy minden rendben van nálatok! Mi is négykézlábazunk! A fiam sokat fejlődött!

Kép

Kép

ancsa2727 na igen.. a férfiak nem szeretnek általában a kényes témákról beszélni... tisztelet a kivételnek... :? Hát ez nagyon szomorú... próbáltál programot szervezni vele? Kirándulást vagy olyat ami nem költséges? Hétvégén is dolgozik? Próbálj meg hétvégére szervezni kerékpározást vagy kirándulást... ez még nem olyan nagy idő, hogy befásuljatok. Az sem megoldás, hogy ő kijelenti, hogy elköltözik... :roll: a gyerekeket közösen akartátok és közös a teher is... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Persze hogy próbáltam,de ő nem hajlandó olyan programokra eljönni, amiket én szervezek esetleg :? mellette ő mivel hétvégén is dolgozik,ki is jelenti, hogy ő sokat dolgozik, hagyjam a szabadidejébe békén pihenni :wink:
Ilyenkor számítógépezik, vagy filmet néz. Esetleg alszik.
Ennyi.
Költözni meg azért akar, mert én ellenkezek vele és veszekszünk, amiért nem hajlandó ránk is időt szánni :cry:
Csak így nem lehet éli. Vagyis lehet,de én nem szeretnék. Ő meg nem szeretne változtatni :x neki ez így jó, állítólag.
Elvagyok keseredve.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa2727 akkor szerintem nagyon el kell gondolkodnod a jövőn, hogy egyedül élj a gyerekekkel boldogan vagy vele boldogtalanul... talán benő a feje és elgondolkodik és talán rendeződik a kapcsolatotok.... ami jobb lenne a gyerekek szempontjából is...

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

millye

Tudom mit kellene tennem,de nem tehetem meg.
Egyedül az én nevemen van a lakás, a kölcsön is.És egyedül nem tudnám fizetni sem. Ha elveszik, utána levonják a fizetésem 50%-át is akár. Akkor megint csak nem élek meg albérletben a gyerekekkel. :cry:
21-es csapdája. Ezért vagyok elkeseredve.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


millye
Én is ezen gondolkoztam, hogy mivel anyjánál amit kér megkap itt nálunk viszont azt kap amit mi adunk.
Elnéztem (még régebben amikor ott voltunk), hogy amikor a gyerek kimondta, hogy ő éhes egyből elkezdte sorolni az anyja, hogy mit ehet és válasszon. Hát nálunk ez nincs az van amit elé adunk, egy gyerek ne válogasson.


ancsa
Először is üdvözöllek.
Hát olvastam amiket írtál és tényleg nem egyszerű a helyzet, nem lenn valaki aki tudna segíteni? Szüleid, vagy testvéreid vagy valaki rokon?
Tudod sokáig én is egyedül neveltem a két nagyobbik fiamat, bár én a szüleimnél laktam (apukám sajnos 5 éve már meghalt), anyukám hiába volt otthon nyugdíjasan, őrá én nem számíthattam. Így kerestem egy olyan állást (állandó éjszakásként), hogy reggel mire a fiukat vinnem kellett suliba hazaérjek, és mire mennem kellett értük valamit aludjak is.

 


ancsa2727 én is azt szerettem volna kérdezni mint manocskak nincs valakid aki tudna segíteni? szülök, nagyszülők, rokonok, testvérek? valami megoldás csak van.... :roll: esetleg önkormányzat? vagy elcserélnéd kisebbre a házat? :roll:

manocskak sajnálom, hogy így alakult a fiúval a dolog... :? de a lényeg, hogy te és a gyermekidi jól vannak! na meg a pocaklakó is :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Segíteni?:shock:

Senki , sajnos.
Nincs értelme kisebbre cserélnem se, mert pl havi 100.000 Ft-ból nem tudok kifizetni akkor sem 150.000-et :wink: és akkor még hol van a megélhetésünk is :?
Szóval nincs hova menyjünk.A hiteleket pedig ketten alig bírjuk kinyögni, egyedül akkor én hogyan?:cry:
Tegnap is hazajött este, kibökte hogy ő jövőre Harlyt vesz , mert motrozni akar. Az tök jó, ennyi éve már együtt él velem,de engem még 2 napra se vitt el sehova nyaralni,se a gyerekeket :( de motor az kell neki. És még meg merte jegyezi, hogy én elégedetlen vagyok és nem tudok örülni semminek. :(

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


millye
Hát igen végül is, ha már nem lesz itt a gyerek talán lehiggadnak a kedélyek is.
Ma megyek a dokihoz kontrollra, majd délután tudok jönni vagy este és akkor beszámolok mindenről.

Ancsa
Ez tényleg egy nem kellemes helyzet, hogy finoman fejezzem ki magam. Hogy semmi segítséged nincsen.
A párod mindig ilyen volt? Vagy csak most az utóbbi időben lett ilyen?

 


ancsa2727 húúúúúú neme egyszerű a dolog... Harlyt vesz? Pedig az nem egy olcsó motor... :roll: nagyon sajnálom, hogy nem lehet beszélni a fejével! Mióta tart ez az áldatlan állapot? Vagy mindig ez volt csak nem vetted észre? Mekkorák a gyerekek?

manocskak várom a beszámolódat, hogy mi volt az orvosnál! Joel jól van? Nem volt azóta semmi gond vele? :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


manocskak

Nem volt mindíg ilyen, ennyire nem :(
Már a kapcsolatunk elején is lehetett látni,hogy nem olyan pörgős természet,mint én,de rendszeresen eljártunk otthonról ,de ha otthon is maradtunk ,akkor is együtt voltunk :) Főztünk esténként, vagy sütöttünk,mert az édességet imádjuk :) 2 év alatt nem néztünk meg 5 filmet,mert a film nézés helyett is inkább valami jót csináltunk :)
Aztán elkezdett mindíg többet és többet dolgozni,mert mondván,hogy kell a pénz :? Persze mindíg is kellett, pláne amikor már gyerek is volt,de akkor is szépen lassan elkezdett megváltozni.
Nem tudtam megállítani ebben a vissza fejlődésben,pedig próbáltam megmenteni a kapcsolatunkat :cry: sajnos nem sikerült.
De most meg 3 gyerekkel kinek kellenék? Rengeteg adósággal a hátam mögött,hiszen itt van a lakás hitelem meg a személyi hitel is.... :cry: Na jó, az 4 év múlva letelik, de akkor is.

Ma reggel pl elmennt 3 napra a szüleihez én meg itthon vagyok a gyerekekkel :wink: Mondván neki jár a kikapcsolódás :shock: jár a motor , a horgászat :shock:
Nekem meg nem jár semmi. Nem mehetünk el sehova nélküle, ő meg nem jön velünk :( Bánatomban az idegességet úgy vezetem le , hogy eszem meg eszem, a kilók meg könyörtelenül jönnek fel :cry: Közben a nyugtatók se használnak már. Hiába szedem, nem vagyok nyugodt. Hiába, egyszer mindenki idegrendszere felmondja a szolgálatot.

Valami ötlet? Mit tegyek?Azon kívűl, h költözzek el. Talán ha a kicsi lány nagyobb lessz és letelik a személyi hitelem, talán akkor lessz rá lehetőségem elköltözni.De most nem engedhetem meg magamnak, sajnos.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa2727 mekkorák a nagyobb gyerekek? Én biztos kitalálnék valamit... vagy kérnék segítséget az önkormányzattól vagy bárhonnan.... 3 gyerekes vagy szóval nem hagyhatnak pácban... hagyd ott a párodat és kérj tartásdíjat tőle... nem muszáj tűrnöd, hogy ő oda megy és azt csinál amit akar... biztos, hogy a szüleihez megy? Nincs valaki az életében? Ha nem lehet vele megbeszélni semmit akkor kár rá vesztegetned a fiatalságodat. :roll: Egy széthulló kapcsolatot egy gyerek sem tud összetartani... :?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye


Nem kapok önkormányzati lakást,mert a lakás az én nevemen van, így nem vagyok rá jogosult, még akkor sem, ha van 3 gyerekem és elmennék valahova. Ez itt kérem szépen Magyarország, ahol egy átlagos nő nem keres annyit, hogy megéljen belőle a gyerekeivel mondjuk saját vagy akár albérletben.
És tudjátok ez nagyon szomorú :cry: Biztosan sokan vannak hozzám hasonló helyzetben, akik egyedül nem tudják kifizetni a rezsit és nevelni a gyerekeket.
És muszályból meg így élni :cry: hát nem kívánom senkinek sem azt,amit most nap mint nap így átélek :cry:
Mert azért fáj, hogy így alakúlt. Nem ilyennek indúlt és nem így terveztem a jövőmet sem.

Lányom 9 , fiam pedig nemsokára belép a 7-be. Most kezdi az elsőt.

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


ancsa2727 az összes baba közös? Mi változott azóta amióta együtt vagytok? Azért lett volna jó vele beszélned mert lehet valami őt is zavarja és azért menekül a munkába... például van olyan férfi aki nem mer szólni a feleségének, hogy felszedett pár kilót vagy már nem ad magára stb.... pedig nem lehet egyből úgy kinézni szülés után mintha manöken lenne az ember... :? Az sem megoldás ha csak nyelsz és nyelsz mindenért... és neveled a gyerekeiteket egyedül ő meg éli világát... na nem.... :roll: akkor el kell adni és kisebbet kell venni és a kettő közötti különbségből vissza fizetni a hitelt... inkább legyél szegényebb és boldog mint boldogtalan és lelki beteg.... nagyon sajnálom... :? sajnos más ötletem nincs... hátha a többieknek van valami más ötletük... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


kiscsillag1 most olvasom, hogy te is hasonlót ajánlottál ancsa2727 nak... :roll: ezer éve nem voltál... mi van veled? :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


A lakásnak még csak a kamatait fizetem,tehét ha el is adnám,akkor se maradna belőle pénzem,hogy másikat vegyek, értitek?Albérletben meg nem tudnék megélni a 3 gyerekkel egyedül, 1 gyári fizetésből sem. Szóval ez így nagyon szar ügy sajnos.

kiscsillag1
Nem, mint írtam szülés elött is voltak már gondok,de nem volt ennyire vészes és akkor még ígéretet kaptam arra is, hogy változtat a magatartásán. Közben jött a baba, amit terveztünk ugyan, de nem gondoltam-tuk, hogy rögtön sikerülni fog, így előbb jött,mint gondoltuk.Aztán amikor terhes lettem,hirtelen minden megváltozott. De akkor már nem volt vissza út a babát illetően.
Végig vitáztuk a tavalyi évet, úgy érzem jogosan,mert nem tartotta be a szavát nekem :?
Mindíg menekül a beszélgetések elől. Mint általában a legtöbb férfi,de igazából szerintem egy kapcsolat akkor működik jól,ha mindketten akarnak is és tudnak is komprommisszumot kötni a kapcsolat érdekében.Mert hát valljuk be mi sem vagyunk tökéletesek :roll:
Na most én már sok kompromisszumot kötöttem,sokat változtattam magamaon a viselkedésemen azért, hogy össze tudjunk csiszolódni.
Gondoltam adok is és kapok is. Na a kapok az teljesen elmaradt, pedig igazat adott még nekem tavaly,amikor beszélgettünk és elmondtam neki, hogy családban nem lehet így élni,mintha ő egyedül lenne. Csak ugy látszik megváltozott a véleménye.
Ezért tartunk itt. :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


sziasztok!


Millye! köszi a kérdést, én jól vagyok. Mindig olvaslak titeket, nézem a gyönyörű babás képeket. :D

Ancsa! valóban nagyon nehéz helyzetben vagy. Mivel menni nem tudsz, ezért valahogy mégis meg kéne oldani a férjeddel a dolgot.

Én a helyedben (ha még szereted őt), megpróbálnék minőségi programokat kitalálni. pl ami nem költséges és a gyerekek mellett is lehet: este amikor már mindenki alszik csinálj egy jó fürdőt gyertyákkal, és illóolajokkal. Utána egy masszázs aztán a fantáziádra bízom :-)
vagy mondtad, hogy nagyon édesszájú. Süsd meg neki a kedvenc sütijét, és kedvesen tálald! próbálj meg vele pár napig nagyon szépen beszélni, járj a kedvében! tudom most úgy gondolod, hogy 3 gyereket ellátsz és még a férjedet is kiszolgáld? de lehet ez úgy sülne el, hogy utána kenyérre lehetne kenni a drága uradat.

és meglátod ha otthon kellemes-jó hangulat lesz, Ő is szívesebben tölti veled-veletek az időt.

Vagy pl említetted a súlyodat. Tekintsd ezt most új kezdetnek, és ha már nem szoptatsz, mozogj egy kicsit. meglátod ez a lelkednek is jót fog tenni. mi például ilyen szép nyári estéken leszoktuk rakni a gyereket, és elmegyünk sétálni csak itt az utcákban egy fél órára. Bár nem tudom 3 gyerek mellett ezt megteheted -e.

na mit szólsz? ha gondolod agyalok még ötleteken...

Csilla


millye
Bocsi, hogy csak most válaszolok, de a tegnapi nap egy jó kis kirándulási nappal egybekötött üzleti út is volt.
Nagyon jól éreztük magunkat. A páromnak volt egy üzleti megbeszélése a fiuk meg vendégek voltak addig ilyen kötélpályás ügyességi pályákon, amit rettentően élveztek.
A Joel is jól van, nincs vele azóta Hála Istennek semmi gond, mintha nem is történt volna vele semmi.
Most már lassan 1 hete egyedül segítség nélkül ül ja és föltérdelt a kiságyában kapaszkodással, így lejjebb kell raknunk a kiságyat 1 fokkal mert lassan föl fog állni szerintem. :D

Ancsa
És ha esetleg cserélnél kisebbre? Arra még nem gondoltál?
Én a 2 fiammal találtam meg azt a társat akivel most is nagyon boldog vagyok, bár igaz vannak össze veszéseink, de eddig mindíg meg tudtuk oldani a problémát, mert a párom is szívesen megbeszélte, mert nem akart elveszíteni minket.

kiscsillag
Nem tudom mennyire van értelme amiket írtál, mert szerintem nem sok értelme van (de ez az én véleményem) amit Ancsának ajánlottál.
Azért maradjanak együtt, mert ott vannak a gyerekek? Én is voltam hasonló helyzetben, én is helyre akartam hozni a kapcsolatomat, de rájöttem ,hogy semmi értelme csak a gyerekeke miatt együtt maradni.

 


Kiscsillag1 :D azért kérdeztem, hogy mi van veled mert egy időben nem jöttél :D örülök, hogy jól vagy! :D

manocskak örülök, hogy egy kicsit kikapcsolódtatok! nem csináltál képeket? :roll: nagyon ügyes a fiad! úgy rohan az idő.... :? és lassan felnőnek.... jaj nem akarom, hogy ilyen gyorsan elteljen.... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
De csináltunk, de még nem lett rátöltve a gépre.
A Joel pont 7 hónaposan föl állt a kiságyban, mivel még akkor nem volt lejjebb rakva a kiságyba addig a járókába tettem, ha ki kellett mennem a szobából. A párom csak délután ért haza rögtön szóltam is neki, hogy most azonnal lejjebb kell rakni azágyat.

 


manocskak boldog hófordulót Joelnek! Nagyon ügyes kis srác! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Köszi.
Hát mi is meglepődtünk, már azon gondolkozunk, hogy mire a tesó megszületik addigra már járni is fog?
Amilyen tempóban fejlődik el is képzelem. :D
Ma mennek a táborral biciklivel az osztrákokhoz, kíváncsi leszek, hogy fogják bírni, ott lesznek 1 éjszakát sziklát másznak és haza felé jövet, ha jó idő lesz akkor egy ottani tóban fognak fürdeni eget.

 


manocskak elképzelhető, hogy hamar elindul a fiad! A lányom 9 hónaposan kezdett járni, de szerintem a fiam lustább és nem fog ilyen hamar járni. A sziklamászás nagyon jó lehet meg a kerékpár túra! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Hát majd kiderül, hogy mikor akar elindulni, erőltetni nem fogom mint azt a falubeli egyik csajszi teszi a fiával ( 2 héttel idősebb mint a Joel). A két nagyobbik fiam 13 hónaposan indultak el egyedül.
Ráér még a Joel is elindulni, majd ha elég erősnek érzi magát akkor megteszi az első lépéseket is.
Már várom én is, hogy milyen élményekről számol be a két fiú.
Már egy kicsit hiányoznak. :oops: :?

 


manocskak én sem erőltetem a fiamra a mozgást hagyom , hogy magától másszon meg csinálja amit akar :D Talán annál jobb minél később kezd el menni mert akkor már nincs megállás... Elhiszem, hogy hiányoznak a fiaid! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Még végül is a fiuk nem voltak el így tőlem együtt.
Tavaly mondjuk a Gergő fiam, volt 1 hétig Celldömölkön.
Akkor a másik egy napközis táborba járt Egerszegre, de sajnos most idén nem lehetett, Mert a Zala Önk. megváltoztatta a táborozási rendet, hogy csak az Egerszegiek járhatnak oda.
De ez most nagyon jól jött, hogy ebbe a táborba elmehettek mind a ketten.

 


manocskak biztos, hogy jól érzik magukat! MAjd élménnyel teli mennek haza... gondolom lesz mit mesélniük! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Az biztos. Elvileg ma jönnek haza Ausztriából.
Képzelem milyen fáradtak lesznek amikor vissza érnek a táborba Gyöngyösfalura. Bár mind a ketten nagyon szeretnek biciklizni, remélem meg sem kottyant nekik ez a táv.
Már csak 2 nap. Alig várom. :D :oops: :roll:

 


manocskak nagyon klassz a vonalzód :D növekszik a pocid? :D Na hogy érezték magukat a fiaid? Hogy bírták a biciklitúrát meg a sziklamászást? :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Nagyon jól érezték magukat és szeretnének jövőre is menni.
A bicikli túrát is jól bírták, csak akkor álltak meg a fiuk, ha az egész csoport.
A nagy fiam olyan mintha kicserélték volna azóta, ezt a párommal meg is jegyeztük.

 


manocskak örülök, hogy élvezték a fiúk a kirándulást! :D Biztos jót tett velük ez a túra legalább kiderült, hogy mennyire kitartóak és stramm gyerekek! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Hát igen, elég stramm a két fiú az biztos, itthon is elég sokat segítenek a páromnak, pl. télire fát hordanak haza és segítenek vágni is, ha kell télen.
Az állatokhoz is mennek, ha kell. Meg egyszóval szívesen segítenek, ha olyan munkát bízunk rájuk.
Remélem még tartani fog a jó idő, mert tervezzük, hogy elmegyünk fürödni egyet a fiukkal, még a Joel úgy sem volt és már én is szeretnék egy kis szint magamnak. :oops: :oops:
Móni

 


manocskak és hova mennétek pancsolni? Azért vigyázz a nappal :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok!

Millye üdv itt is :wink:
Olvasgatlak Titeket, látom senkinek sem könnyű az élete...
Hát mostanság nekem sem. Olyan fura a férjem. Elég sokat veszekszünk, mindenféle apróságon, amin értelmes ember nem húzza fel amgát! Volt egy időszak nemrég, amikor már ott tartottam, hogy Sedativ Pc-t szopogattam, és már azon is elgondolkoztam, hogy lehet jobb lenne az élet külön?!
Van hogy higgadtan átbeszéljük a dolgokat, aztán megint jön egy apró probléma, és borul minden!
Mellesleg hulla fáradt vagyok mostanság, bárhol bármikor állva el tudnék aludni... Nem tudom mi van velem:(

Reméljük hamar változik a helyzet!

Manocskak!
A férjem szüleinek is 20 éve azt mondta egy családbarát, gyerekek miatt el ne merjenek válni (3 gyerek). Még most sem olyan fényes a kapcsolatuk...
Bár én is úgy gondolom, amig van értelme, próbáljuk meg megmenteni a kapcsolatot, de végtelenségig azt sem lehet csinálni.
Szerintem nektek egy hatalmas veszekedés nélküli nyugodt beszélgetés kellene elsősorban. (lehet hogy már túl vagytok rajta, de én soká szoktam feladni dolgokat...)

Tatyi

Kép
 



kiscsillag1
Nagyon köszönöm az ötleteket

manocskak
neked is a jó tanácsot

Az az igazság, hogy úgy érzem mindent megpróbáltam már.
Be kell látnom, hogy a párom nem szeret engem :(
A munkán kívűl semmire sem hajlandó se az én és most már ott tartunk hogy már a gyerekek kedvéért sem semmire. :(
Eljutottam arra a szintre, hogy napi szinten bőgök,mert azért valljuk be, nem vagyok könnyű helyzetben.Így nem csoda, hogy így reagálom le a dolgokat.
Egyenlőre azon agyalok, hogy hogyan tudnám egyedül eltartani a 3 gyerekemet albérletben, ugy hogy a fizetésem 30%-át majd elviszi a behajtó cég :oops:
Mindenesetre a kislányom most 11 hónapo lessz, még dolgozni se tudnék mellette, s itt nálunk annyira teli a bölcsi, hogy szerintem majd csak oviba fogom tudni berakni :(
Addig valahogy kénytelen leszek vele élni,mert a muszály nagy úr és mert jobb mint az utcán 3 gyerekkel :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


manocskak hogy vagy(tok)?

Tatyi1983 sajnálom, hogy gondok vannak a házasságoddal... szerencsére nekem eddig nem volt gondom.. én csak segíteni vagyok itt egy két lelki szó erejéig... jó társaság van itt és aranyosak a lányok... Remélem nálatok is csak átmeneti a probléma... egyébként az én ismerősöm nekem azt mondta egyszer, hogy egy széteső kapcsolatot egy gyerek sem tud összefogni és, hogy az ember egy gyermek mellett is megtalálhatja a boldogságát.... van benne igazság, de a lényeg, hogy beszéljétek ki a problémátokat egymással!

Kép

Kép

Kép
 
 


Ancsa
Nagyon szívesen, ha valamiben tanácsot szeretnél akkor kérdezz nyugodtan és amiben tudok tanácsot adni akkor szívesen adok.
Most nézem csak, hogy te Tatabányán laksz. Mi Száron laktunk, de Tatabányára hordtam a fiukat oviba (Szivárvány).
Móni


Millye
Végre rólad hallok már, azt hittem, hogy teljesen el vagy tűnve.
Köszönöm kérdésed, jól vagyunk, már szépen gömbölyödik a pocim, bár még mindig tart ez a nagy meleg amit elég nehezen bírok, de remélem most már jön egy kis enyhülés.
A fiuknak is elkezdődött a suli ami eddig simán megy, bár ma nagy fiam hozott egy 1 -est, mert nem lett kész valami házija.
De bepótolta már.
Holnap megyek dokihoz, mert eddig nem jutottam el pedig már rég mennem kellett volna hozzá.

 


manocskak sajnos meghalt édesapám és ezért nem is nagyon jöttem.. :cry: Örülök, hogy viszont te jól vagy! Az egyes nem jó, de ha kijavítja akkor jó! Már nem tart sokáig a meleg...
A fiam már áll és mászik meg ül... nagyon intenzív... itt egy videó róla:

http://www.youtube.com/watch?v=fO8DV_7FaZU

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak köszi :cry: Sajnos ez van... ezen már változtatni nem lehet.... A fiam meg az apjától örökölhette a labda szeretetet mert apukája is focizik...

Kép

Kép

Kép
 
 



Manocskak jobbulást neked! sajnálom a hátfájást! Remélem hamar rendbe jön... Biztos a baba nyom valami ideget

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye
Én is ezen gondolkozom, de tudod nekem kb 8 évvel ezelőtt megállapították, hogy nyitott gerinccel születtem és lehet, hogy az is közre játszik valamilyen szinten.
Majd, ha meg születik a baba akkor elmegyek megint dokihoz vele, hogy vizsgálják ki rendesen.
Anno kaptam rá elég sokféle kezelést ami aránylag egész jól használt.
Lehet, hogy most is csak egy jó alapos kezelés kellene neki.
Egyébként ti, hogy vagytok?

 


Manocskak ezer éve nem voltam.. mi újság veled? Hogy viseled a terhességet? :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye
Bocsi az eltűnésért, hát már nincs sok hátra szülésig egy kicsit már izgulok, hogy a párom itthon legyen, ha menni kell.
Voltam hétfőn a házi orvosnál a párommal együtt, mert beadattuk az új oltást és 2 hét múlva, ha még egyben leszek a szezonálisat is megkapjuk.
Ott elég magas vérnyomást mértek délután voltam az utolsó uh-on és az első NST is, de akkor a dokim nem volt bent így másnap beszéltem vele, hogy szóljak, hogy mi van velem, erre csütörtökre kért egy újabb NST, hogy lássa ő is és megvizsgált, minden rendben van már 1 ujjnyira kivagyok tágulva. Most már elég nehezen megy a hajolás így azokat a családom többi tagjára bízom, akik nagyon sokat segítenek nekem.

 


Manocskak nagyon örülök, hogy jelentkeztél! már azt hittem, hogy valami baj van! Szuper hogy minden rendben van! Rendesek, hogy segítenek neked!!! MAjd kérlek, hogy írj ha megszületik a babád!!! Képet tehetnél fel Joelről mert már rég láttam!

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak hű már jó nagy pocakod van! Milyen nagyot nőtt Joel. :D Nagyon helyes a kisfiad! A kutyusod is nagyon aranyos! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye
Hát igen tényleg nagyon sokat nőtt, most született és mindjárt 1 éves lesz, hogy múlik az idő.
Olyan hihetetlen. És most mindjárt szülök megint, milyen fura ez is. De a családom nagyon sokat segít nekem itthon. Ezért hálás is vagyok érte nekik.
Azért te sem panaszkodhatsz hiszen a nagylányod mindjárt 18 éves lesz.

 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: