Új privát üzeneted érkezett!

Gyugyo78!


Ne haragudj, hogy kihagytalak!

Szóval igazad van, vannak kivételek. És abban is igazad van, hogyha valakivel lehet beszélni ezekről a dolgokról, akkor ő pont azért nem kell mert túl érzelmes. Hát nehéz lehet nekünk megfelelni!:):)
De jó lenne már, ha megtalálná valaki az arany középútat!
csalódott
 
 


Kedves csalódott!

Én úgy érzem nagyjából kikotyvasztottam az arany középutat...
gondolom a kérdésetek: vajon mi az???
azonban sajnos szavakba önteni szinte lehetetlen...

(viszont amiket gondolok és részben amiket írogattam ide , az egy teljes év tipródás, gondolokodás, számtalan nyitva hagyott dologra adott kérdés stb eredménye... valóban nem egyszerű)
Vendég
 


Sziasztok!

Cleo! Hogy álltok az ovikezdéssel? Milyenek a tapasztalatok? Volt sírás reggelente? Nálunk sokkal jobban alakult minden, mint ahogyan vártam. Első reggel nagyon sírt, de hamar abbahagyta, miután elmentem, aztán egyre könnyebben ment be a csoportba. És jókedvűen mesélt az ovis élményeiről, mit játszott, hol aludt, mit evett...és nem tiltakozott, amikor mondtam neki, hogy másnap is megyünk.

Csalódott! Gratulálok az új munkahelyhez! 3 fordulón átmenni tényleg nem semmi! Még szép, hogy ez a férjednek is imponál! Ha nem titok (így a nyilvánosság előtt), akkor elárulod, hogy mit fogsz dolgozni?
Túl vagy már a felmondáson?
Hm..szex a hátsó ülésen...a mezőn! Azért nem is olyan rossz a helyzeted! Írtad ugyan, hogy nem az ő ötlete volt, de legalább tényleg fogékony volt rá... Talán neki is a változatosság hiányzik, hogy ne mindig az ágyban, "öregesen", ahogy fogalmaztál?!
Kérdezted, hogy szimpi-e nekem a másik fél. Szimpatikus srác, ő sem érdemelte meg, hogy a felesége így elbánjon vele. De nem olyan értelemben szimpatikus, ahogy te gondoltad. Eszembe nem jutna, hogy vele kezdjek! Dehogyis!
Most tényleg korai még egyébként is másra gondolnom, bár már korábban el tudtam képzelni az életemet a férjem nélkül, most mégis padlón vagyok, mert hát olyan végleges minden. És a régi emlékek, álmok, tervek miatt fáj a dolog! Mert mindent feladott, sutba vágott. Igen, majd az idő! Ilyenkor nem hiszi az ember, de tényleg nagy igazság, hogy az idő megoldja! Még jó, hogy az eszemmel tudom ezt. Csak a szívem fáj, hogy vége valaminek, ami az életemet jelentette.

üdv mindenkinek
Vendég
 

 
 

sziasztok!

de jó,h.van ez a topik!
Sajnos nekem is kezd sz.r lenni a házasságom..
Röviden rólunk: van 2 gyerkőcünk,4 éve vagyunk együtt.

A történetem Csalódott-éhoz hasonló,volt egy tündéri pasi, akivel nagy szerelemmel kezdődött minden, aztán hozzámentem,elköltöztem többszáz km-re, családot,barátokat,munkahelyet otthagyva..hamar terhes lettem, jöttek a gyerekek-mind2-en akartuk őket..gyönyörűek, egy fiú egy lány.
És mégis azóta minden megváltozott..igaz kaptam 2 szép gyereket, de közben elhidegültünk a férjemmel...ő is mindig arra hivatkozik,h.kimerült, sok a meló.
Szex már a terhesség alatt se volt, jó,féltettük a babákat, de utána sem.
Hozzáteszem 15 kg maradt rajtam, elég jól néztem ki lánykoromban, most meghíztam, talán ez minden baj oka?Az önbecsülésem a béka segge alatt van, féltékenykedem, ésközben csak nemszabadulok a kilóktól.Sokat veszekedünk, a férjem teljesen kezd közönyös lenni velem.
Sajnos már nem egyszer meg is csapott :cry: .Mit csináljak, váljunk el?
Lehet a gyerekeknek is ez lenne a jó?

Teljesen tanácstalan vagyok :cry: :!:
nyilas
 
 


nyilas!

kérhetném a lánykori képed?? :)
jóó olcsó vicc bocs...
:wink:

Ha jól értem akkor a 2. babával való terhességed óta szex nyema??
na nem mintha ez lenne a lényeg, ami azt illeti tereltem is kicsit, mert hát ami igazán durva, hogy kaptál az uradtól pofont... valódit...

Egyszer talán ebbe a topikba is írtam, hogy szerintem ha egy faszi megüt egy nőt, az nagyon gyenge... És mellesleg rendkívűl elszomorító...
A problémád "kiteljesedése" is lehet annak az eredménye, hogy beszéd helyett tettlegességgel fejez ki az urad valamiféle nem tetszést...
olvasgatod ezt a topikot és esetleg úgy érzed több mindent is megosztasz velünk talán kikotyvasztunk valami ellenszert...

(tőlem viszont sok jót ne várj, mert az a férfitársam aki megüt egy nőt, az a szememben nem igazi férfi...)
Vendég
 


Hello Lányok!!!

valami fejlemény???
remélem alakulnak a dolgaitok azért a nagy csönd!!!
De ha nem akkor is írjatok kivi vok... mikre mentek az okosságaink...
Vendég
 


szóval te voltál az msn-en, most már tuti :lol:
rjuli
 
 


jaja... de ahogy láttam nem tartottál jó társaságnak....

csak egy "?" és egy "biztos" volt a termelés...

:roll:
Vendég
 


mivel nem tudtam, h ki vagy...
rjuli
 
 


sziasztok!
Nálunk semmi fejlemény, 2 napig megígérjük, h. nincs vita, csak a nagy "szeretet",aztán a 3.-on megint megy a balhé...este tv után a horkolás, reggel már se puszi se pá, csak elmegy dolgozni.
Tegnap elmentünk a gyerekekkel kirándulni, estére megint a szokásos műsor, pedig olyan jó nap volt.
Nem tudom,mi lesz így a vége, de én egyre kedvetlenebb vagyok és ezt néha a gyerekek is érzik rajtam, pedig igyexem mosolyogni. :cry:
nyilas
 
 


Szia Nyilas!

Nekünk nincs tv-nk,így, ha letesszük a babát, egymással "kell" foglalkoznunk. Ha olvasunk is, akkor is együtt olvasunk. Nem lehet közös megegyezéssel mondjuk egy-két hétig nem nézni tv-t? A híreket úgyis meg lehet tudni a rádióból vagy internetről. Hátha segítene az egymásra figyelésben, és talán akkor nincs balhé.

Mercédesz
mercedes
 
 


sziasztok.

Bekukk egy kicsit.
szia nyilas, és mercédesz!

nyilas.nálunk is kb hasonló a vitás és vitamentes napok aránya :wink: .Mennyi idősek a gyerkőcök?írj róluk is. Engem is annyira bánt ha ők a tanúi a vitáknak.próbálja az ember visszafogni magát,de...van úgy,hogy hiába.én sokszor sírok, de persze ez nem megoldás semmire.
Megvolt a házassági évfordulónk,mondhatom marha jól telt.Megbeszéltük,hogy nem veszünk semmit,hanem együtt elmegyünk vacsorázni stb.stb.-E helyett ő inkább aludt.kijöttek anyumék is,hogy vigyázzanak a gyerekekre,és hiába hívtam,hogy jöjjön már be az udvarrol és ne dolizzon- végülis 4óra múlva ez meg is történt.de hogy befejezzem-másnap már mindenért én voltam a hibás-SZOKÁS SZERINT.

Mi amúgy ha együtt tv-ünk akkor ő se lát se hall.ha nem tv-ünk??akkor alszik :twisted:
Nagyon jó mercédesz hogy így meg tudjátok oldani.

Sziasztok,
cleo

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Cleo!

De jó, h.írtál! :lol:
Sajnálom a házassági évfordulót, de annyira ismerős a sztori :evil:

Hát nálunk is hasonló a helyzet, én is sokat sírok, mert ha nem sírnék, annyira feszült lennék, hogy csak na!

Nálunk a gyerekek: 20 hós a fiam, pár hetes a lánykám.
A kislány úgymond becsusszant, nem terveztük de nagyon örültünk neki.
A terhességem alatt elég jó volt még a viszonyunk, sokat nevettünk, jó, bár szex az ugye nem volt, de közös megegyezéssel a baba érdekében.
A szülés óta viszont minden olyan rossz!
És a hab a tortán, hogy őt nem is érdekli igazán, közönyösen viselkedik.
Gondolkodom a váláson, de nem akarom a gyerekek miatt ezt sem elkapkodni.
Sajnos az anyagi biztonság nagy szempont, a gyerekeimet nézem, mert mindent megad nekik.Nekem is, csak érzelmi téren nem kapok már jóideje semmit :cry:
Jó, h. van ez a fórum, mert erről a problémáról nem szeretnék egyenlőre senkivel beszélni, mindenkinek annyi gondja van, nem terhelem őket még az enyémmel is.Meg valahol mélységesen szégyenlem is, biztos én váltam szörnyeteggé, azért nem szeret már :(

Mercédesz! :D

Irigyellek :!:
Jó nektek, h. egymással foglalkoztok, nem a tv-vel :wink:
nyilas
 
 


Nyilas,

Becsoppentem a topikba es ugy erzem irnom kell.
Arra nem igazan van mentseg, hogy megut a ferjed, ez semmi esetre sem megbocsajthato.
DE: Megprobalom osszeszedni a gondolataimat, hatha segit, bar eleg keveset irtal magatokrol. Ket apro gyermeked van, akik gondolom rengeteg idodet lekotik. Tavol a csaladtol, valoszinuleg nem sok segitseged akad. Van valami kikapcsolodasi lehetoseged?
Nekem is ket gyerekem van bar a nagy mar 7 eves a kicsim meg most toltotte az 1 evet. Mindket szulesem utan nagyon nehez periodosunk volt. Igen, sajnos a ferjemnek nagyon szamitott a +20 kilo felesleg, a szoptatas(bar mindig melette volt, hogy szoptassak), a faradsagom, az, hogy allandoan a gyerekek utan ugralok, hogy sosincs idom stb. Durva ezt igy leirni, talan azt gondoljatok, milyen onzo, az is valahol, dehat sose csalna meg es sose bantott. Csak azt akarta, hogy lefoggyak, hogy olyan legyek, mint azelott es hogy legyen idom ra :oops: :cry: :lol:
Ezen tipusu ferfiak sajnos ilyenek, persze vannak olyanok, mint a szomszed, aki meg a felesege laba nyomat is megpuszija, mindent megcsinal es hat mintaferj. Nagyon fajt ez nekem, mert megkerdeztem magamtol, hogyha nem kellek neki mert van rajtam plussz kilo, meg faradt vagyok, csak adtam neki ket gyonyoru gyermeket. Nem ez a lenyeg, de igen, valaszolta, szeret o, dehat nem kivan, nem tehet rola, o ilyen. O is ha nezi a TV-t akkor se hall se lat, neki is vannak rossz napjai, amikor hozza sem lehet szolni, bar a gyerekeket imadja es foglalkozik veluk, nagyobb resze ram harul a dolognak es a haztartas is, annak ellennere, hogy mar visszamentem dolgozni.
De, en szeretem nagyon, igy, amilyen, a hibai ellennere es hat ugy voltam vele, hogy TUDOM, hogy milyen, ha vele maradok, akkor ezt eldontottem, ehhez tartom magam, hiszen NEM vagyok koteles vele maradni, de ha vele maradok akkor talan van megoldas csak meg kell keresni.
Es bar rengeteg idom nincs magamra, de lefogytam, most kevesebb vagyok mint a terhessegeim elott, visszajottem dolgozni, mert igy anyagilag biztonsagosabb nekem, es hat mukodik. Nagyon is mukodik a dolog :lol: :oops:
O minden nap akarna, annak ellennere, hogy azelott mindig akadt dolga :x . Bar vitak igy is vannak, de hat hol nincsnek?
Szerintem sok hazassag ott megy tonkra, amikor megszuletnek a gyerekek, hogy a nok megszunnek nonek lenni. Ez egy termeszetes folyamat es irigy vagyok azokra a nokre, akik ezt ki tudjak elni, akiknek csak anyanak kell lenni, mert megerto ferjuk van es tamogatjak benne, de sok olyan ferfi van, aki ezt maskepp gondolja es dolgozza fel. Oket senki sem kesziti erre fel es hat lassuk be, csak magukra gondolnak!
Szerinted, ha egy kicsit valtoztatni tudnal az alakodon vagy megprobalnad megbeszelni vele ezeket a dolgokat nem segitene?
Az ido meg sok mindent megold, valoszinuleg valtozni fog o is, ahogy a kicsid nagyobb lesz.

Uh, remelem ertheto voltam, valahol azt akartam kihozni ebbol, hogy jobb megbeszelni a dolgokat, mint egybol valasra gondolni.
Ne az anyagi biztonsag miatt maradj vele, hiszen ebbol semmi jo nem sulhet ki, hanem mert szereted es ha szereted es o is szeret meg, biztosan van megoldas.

Aniko
aniko47
 
 


Kedves Anikó!

Teljes mértékben igazad van, tudod azelőtt sosem volt gondom az alakommal, nem dicsekedni szeretnék, de fotóztak is a terhességem előtt.A barátnőim nem hittek a szemüknek otthon, h. meghíztam :evil: Hihetetlen, de mióta férjhez mentem, és ugye egyből babás lettem, meghíztam, és azóta molett vagyok.

DE!Amíg szoptatok, egyszerűen nem bírok fogyni, mert:
-nincs időm elmenni konditerembe
-nem ihatok fogyiteát, amit korábban ittam és nekem szuperül bevált
-nem koplalhatok, mert akkor miből lesz tej, ill. ha lesz is, miből lesz tápértéke?
-este elmehetnék ugyan futni, de 2 ekkora tejcsárdával, bizony fizikailag fáj :?

szóval egyenlőre ezért ez ördögi kör...a férjem nekem hangoztatja,h. nem baj az a súlyfelesleg, tegnap előtt végre volt is ungabunga :wink:


Nekünk is vannak jobb és rosszabb napjaink, biztos, h. az éjszakázások sem használnak az agyunknak :roll:

Viszont ma reggel teljesen spontán kinyögte" azuram", h. "milyen jó volt, amikor még csak 2-en voltunk, mert mostanában sehova nem tudunk kimozdulni"..és ez a mondat nagyon jólesett!

Szóval most egy kicsit javult a helyzet, de tudom, h. jövök én még ide panaszkodni :!:

Cleo!

Veletek mizujs?
Jobb a helyzet?

Nyilas
nyilas
 
 


Nyilas,

Orulok, hogy javult nalatok a helyzet :) latod, nincs itt veszve minden. :P
A mondata is azt igazolja, hogy tobbet van rad szuksege, csak rad es a veled toltott idore; De meglatod, ahogy nonek a gyerekek annal jobban lesztek ti is.

Viszont hidd el, hogy lehet szoptatas alatt fogyni, en akkor fogytam a legtobbet, amikor meg szoptattam. Nem kell zsiros dolgokat enned, attol nem lesz jobb minosegu a tejed. En peldaul a szoptatas ideje alatt mindent paroltam vagy foztem. Nem ettem szaftos dolgokat es a tejtermekekbol is nulla szazalekos dolgokat ettem csak. Nekem sincs idom konditerembe jarni, de sokat setaltam, setalok a fiukkal es ilyenkor is lehet kulonfele izomgyakorlatokat vegezni. Meg reggelente raszanok ha nincs tobb hat 10 percet es megcsinalok egy par hasizomgyakit.
Persze kitartas kell az biztos, de nem lehetlen.

Most nem okoskodni akartam, csak segiteni. De tenyleg!

Aniko
aniko47
 
 


Többiek, hol vagytok???? :?: Írjatok!
nyilas
 
 


Sziasztok!

Cleo! Én is sajnálom a házassági évfordulótokat! Az az igazság, hogy vannak ffiak, akik egyszerűen nem értik meg, hogy egy nőnek nemcsak a kapcsolat kezdetén van szüksége arra, hogy odafigyeljenek rá!

Nyilas! Talán mégsincs akkora baj, ahogy gondolod. Hiszen a férjednek hiányzol, hiányzik neki a kettesben eltöltött idő! És még szex is volt! Akkor mégiscsak kíván, akárhány plusz kiló is van rajtad! Tudom, hogy pár hónapos gyerek mellett nehéz megoldani, hogy az embernek legyen ideje a társára, hiszen úgy érezzük, hogy minden időnket a gyerek köti le. Mégis meg kell próbálni! Vannak a közeletekben nagyszülők, akikre rá tudod, vagy rá szoktad bízni a gyerkőcöket? Akkor két szoptatás között jutna időtök egymásra, magatokra...
A férjed egyébként kiveszi a részét a gyerekekkel kapcsolatos teendőkből, játszásból, sétából, netán a háztartásból…?

Röviden az én problémás esetemről: a héten mentünk volna az ügyvédhez a vagyonmegosztás miatt. Ez tolódott a jövő hétre. Úgy tűnik, hogy a férjem és az új nője között máris gondok adódtak. Rájött, hogy nagyon elszúrt mindent! El bizony! Ahogy csak lehetett. Most úgy gondolom, hogy a vagyonmegosztást, válást már végig kell csinálnunk. Nem vagyok képes csak úgy visszafogadni, csak azért mert mondjuk neki nem jöttek be a számításai! Bár nem volt szó arról, hogy maradna, csak úgy továbbgondoltam a témát: ha az nem jött be neki, akkor próbálkozik majd nálam. Viszont ennyivel ezt már nem lehet elintézni. Megpróbálok következetesen gondolkozni, kitartani még akkor is ha meginognék. Azt hiszem sok mindent le kéne tennie az asztalra ahhoz, hogy köztünk valaha is legyen valami. Küzdenie, bizonyítania kellene. Na, de erről szó sincs. Talán ez is csak egyfajta rózsaszín álom! Merthogy ő nagyon szerelmes abba a nőbe, azt pedig nem tudja kitörölni, nekem meg így nem kell!

Üdv Mkinek: Évi
Vendég
 


Évi!

Jól meggondoltad?
Tényleg nincs visszaút?

Még jövök bővebben is, csak riadóztatnak a gyerkéim :D
nyilas
 
 


Sziasztok!

Evetke! Tényleg gondolkodj következetesen!!!! Most, ha vissza akar menni, nagyon-nagyon-nagyon sokat kell tepernie. Mert ha csak úgy visszaengede, annak nem lesz jó vége. Nem fog tisztelni és 1-2 hét múlva kezdődik minden előről. Legalábbis én így gondolom. Hozzáteszem, hogy nagyon szomorú, hogy mikopr már összekötöttük az életünket, akkor is örökösen taktikáznunk kell.

Cleo, házassági évforduló. :( ez szerintem egy újabb férfibetegség.

Nyilas, nagyon sajnálom, hogy Nálatok is ez a helyzet. De tényleg azt tudom tanácsolna, amit magamnak is: meg kell próbálni lekötni magad. Én biztos vagyok benne, hogy az is nagy befolyással bír, hogy mi otthagytunk mindet, feladtunk mindent, ezáltal kiszolgáltatottak, magányosak lettünk. Minden kikapcsolódás, csak a férjünkkel volt lehetsége, és ez fordította rossz irányba a dolgokat.
Hozzáteszem, nálunk valószínüleg az is, hogy nem jön a baba. Mert ezt is nehéz feldolgozni.

folytatom nemsoká...................
pihi
 
 


Szóval mikor végre nekem is kialakult a társasági köröm és kezdtem jól érezni magam a bőrömben és letettünk egy kis időre a babáról, akkor megoldódtak a dolgok! És most olyan mint az elején!

Szóval kitartás lányok! És csak okosan, mert sajnos a női taktikákra szükség van! :) :)
pihi
 
 


Sziasztok!

Nyilas. Igen jól meggondoltam, ha lehet ezt jól meggondolni. Mert az ész mindig mást mond, mint amit a szív. Nálunk már régóta húzódik ez az ügy, most már lépni kell valamilyen irányba.

Pihi. Egyetértek veled. Pontosan ez az, amitől félnék, ha visszafogadnám: hogy egy idő után kezdené újra vagy ezzel a nővel, vagy másikkal. És hogy nem tisztelne.

Lányok! Ma fél kettőre megyünk az ügyvédhez megiratni a papírokat. Bár időközben ténylegesen felmerült, hogy visszajönne hozzánk, állítólag már közölte a nőjével is. Na, de ehhez képest az a bizonyos utánam való teperés még nem történt meg. Sem szóban, sem tettekben. Nem látom rajta, hogy nagyon akarna engem. Azért nem írom, hogy minket, mert az nyilvánvaló, hogy a gyerekét szereti, de a gyerek miatt nem kell visszajönnie, ezt mondtam is neki. Bármiféle esélye csak akkor lesz, ha engem tud szeretni! Mert csak apuka nem kell. Társ kell az élethez, aki szeret, akit szeretek. Ha ezt ő nem tudja nyújtani, akkor nincs miről beszélnünk. Persze szerinte pénzkidobás az ügyvéd, mert mi van, ha mégis marad(hat)... Szerintem pedig ezt meg kell lépni, mert semmi biztosítékom nincs arra, hogyan alakul a jövő, és bizony minél később lépünk, annál több hitelt kell felvennem, hogy kifizessem a lakásból. És az eljátszott bizalom miatt nem is vagyok biztos benne, hogy tudnánk-e újra békében élni egymással.

Pihi! Időm ugyan nem volt beleolvasni az írásaidba, de láttam, hogy a babát várós fórumokba írogattál. Szóval ti pedig régóta szeretnétek babát? Akkor szorítok nektek! Tudom, milyen érzés minden hónapban várni...én is átéltem a másodikra várva, ami végül nem jött össze, és jöttek az újabb gondok, így babatéma lekerült a napirendről... :(

Üdv mkinek: Évi
Vendég
 


Sziasztok csajok!Nem nagyon ír senki a topikba :( :(

Évi!
Mi a helyzet nálatok?Van valami fejlemény?Hogy vagy?

Cleo?

Nálunk mióta nem írtam, egész jól alakult minden...khm.. :?:
Jól van, tudom nem ezen a témán kéne mindig lovagolnom, de volt s.x is 3-szor :oops: ...aztán tegnap robbant a bomba, egy tök apró hlüyeségen megsértődtem, mire jól összevesztünk, ő nem ment el a céges buliba,ahová el volt ígérkezve, merthogy nem akarja elrontani a többiek kedvét,mindezek miatt persze én lettem a hibás, nem is szólunk egymáshoz.
Miért mindig én vagyok a hibás???
Fogtam, ma bepakoltam a gyerekeket a kocsiba és lementünk a mamiékhoz.Most itthon vagyunk már, de itt szunyál mögöttem, háttal.

Szóval újfent belátom: minden csoda 3 napig-sem-tart? :roll:

Ja, egy pozitívum: esténként nem vacsizom, mint lánykoromban azt tettem..és már lötyög rajtam a nacim :P
Remélem bírom ezt tartani, és csak lemennek rólam a felesleges kg-k

puszi és írjatok!
Nyilas
nyilas
 
 


sziasztok.


kicsit hanyagoltam én is az oldalt-igaz ez a fránya gép is bekrepált-.de most bekukucs.
Nyilas.gratula a fogyihoz-ez már haladás.én is kevesebbet eszem-de még semmi változás.Te már nagyon jó úton haladsz.
Megnyugtatlak-nálunk nincs olyan,hogy ne én lennék a hibás valamiért. :twisted: . Mindent összevéve nálunk most nyugis a helyzet.nagyon jó volt,mert szombaton voltunk a budapesti Állatkertben és Vidámparkban a kis családdal.végre valami családi program-igaz mint már írtam többször is-szerencsére a gyerkőcökkel nagyon jó a kapcsolata.

Évi.szerintem jól döntöttél.innen már számomra sem lenne visszaút-ha mégis,akkor (lehet idővel igaz) de Te lennél a nagy vesztese az újrakezdésnek.még ha a kicsivel jó lett volna a kapcsoltata.....
Én amondó vagyok,hogy ha meg tud változni és újra lesz valami szerelem/szeretet féle köztetek, akkor az már papírok nélkül is képes lesz újra fellángolni.nem?? Én nem beszélek az újrakezdés mellett-se ellene- de ezt most szerintem itt kell lezárni.Tudom,hogy most Te és a kicsi szenvedtek a legjobban-de ezen a dolgon már nem változtat,hogy házasok vagytok vagy sem.Volt idő mikor még meggondolhatta volna magát-ha igazán kelletek neki.-a lényeg 100* jobbat érdemeltek nála.

pusza mki
cleo
cleo27
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak benneteket és nagyon elszomorít, hogy ennyi gázos házasság, kapcsolat van. Én is beállnék a sorba sajna. :cry:
A párommal már nyolc éve vagyunk együtt. Én 18 voltam mikor megismerkedtünk üde, hamvas mindenütt feszes stb. :lol:
Most így egy gyerek után már nem ennyire csodás a helyzet. Ádi 10 hónapos gyönyörű gyerek, még szopizik. Van rajtam úgy 10 kg +. És az önbizalmam a ságra föld alatt. :cry:
Csakhát mi már csak úgy vagyunk. Sosem volt az a nagy lelkizős tipus, a problémák megbeszélése nálunk nem nagyon működött.
Volt már egy év amit külön töltöttünk (még a gyerek előtt) pont emiatt csak tv-nézés, fáradtság, elfásultság miatt. Most is így van.
Ádit imádja és foglalkozik vele mikor itthon van. Megjegyzem nem sokat (dolgozik iskolába jár).
Én meg itthon a házimunka, gyereknevelés.... kedzek becsavarodni. Házas élet semmi hónapok óta.
Hát most jól kipanaszkodtam magam így ismeretlenül is. Köszi!

Mindnkinek fel a fejjel! És akivel jól kiszúrt az exe, csak keményen!
ádianyu
 
 


Sziasztok!

Ádianyu! Gondolom, ahogy olvasgattad a topikot, láttad, hogy akik ide írtak, nagyjából hasonló gondokkal küzdenek, mint te. (kivéve talán engem, mert nálunk megcsalásos eset volt, közben el is költözött a férjem). Mondhatni, hogy tipikus problélmák. Anyuka egész nap otthon a gyerekkel, apuka eljár dolgozni, aztán fáradtan esik haza. Ebből aztán adódnak a gondok. Fáradtság, no szex, fásultság...stb. Sok-sok megoldási javaslat elhangzott már szerintem ezen az oldalon, amikkel csak egy a gond, hogy mindig arra alapozunk, hogy a nőnek kell tennie a kapcsolatért: gyereknevelés és háztartás mellett fordítsunk időt magunkra, legyünk este is fittek, kezdeményezők a férjünkkel...ez oké is lenne, de miért csak mi? Ők, a férfiak miért nem veszik észre, hogy szükségünk van rájuk, nemcsak a pénzre, amit elmennek "megkeresni". Szükségünk lenne nekünk is arra, hogy néha spontán kedvesek legyenek velünk. Egyáltalán miért lehet az, hogy általában a nők azok, akik észreveszik, hogy gond van a kapcsolattal, hogy ellaposodott? A férfiaknak miért mindegy minden egy idő után? Miért egyszerűbb nekik pl. kilépni egy kapcsolatból, mint tenni a meglévőért? Azért a nőért, akivel családot alapítottak, akivel elképzelték az életüket, hiszen azért házasodtak össze, nem? Gondolom persze, ha mindezt elolvassa egy férfi, akkor tudna számtalan ellenpéldát mondani. Biztos van olyan is. Itt csak az a lényeg, hogy ha valamelyik fél nem érzi jól magát a kapcsolatban, akkor miért nem tudják megbeszélni a problémákat? Vagy a férfiak nem érzik azt problémának, amit a nő annak érez? Lehet.
Az pedig hogy maradt rajtad plusz kiló a szülés után, természetes. És amíg szoptatsz, addig nem is lehet nagyon fogyózni. 10 hónap alatt főleg nem várható el, hogy visszanyerd a szülés előtti alakodat. Szerintem. Szép lassan úgyis lemegy. Nemsokára elég sokat kell menned a kicsi után, úgyhogy meglesz a testmozgás is. Egyébként a férjed szóvátette ezt, vagy "csak" te nem tetszel magadnak, és ezért kevesebb az önbizalmad?

Röviden leírom mi történt nálunk: szóval a férjem ugye felvetette, hogy szeretne visszakapni minket, vágyik a régi életére velünk. Kapott esélyt (amit talán meg sem érdemelt), de nem élt vele. Próbálkozott, meg is mondta a nőnek, hogy visszajön, de végül nem tudta (?!) lezárni a kapcsolatot. Hozzáteszem, hogy a nő sem szállt le róla. Na, de nem akarásnak....tudjuk. Tehát ahelyett, hogy tepert volna utánam, utánunk, továbbra is eljárt a nőhöz, jöttek az sms-ek, amikor véletlenül otthon volt. Úgyhogy megkértem, hogy költözzön el. Mert nem bírtam tovább idegekkel, hogy ott van velünk testben, de lélekben nem. Már egyszer írtam talán: inkább vágyakozzon onnan vissza, mint innen el. És majd ha egyszer igazán rájön, hogy mit veszített, és tud értem, értünk küzdeni, akkor talán beszélhetünk az újrakezdésről. De ahhoz ki kell vernie a fejéből a nőt. Persze mióta elment, hívogat, írogat.
Mit mondhatnék? Nagyon szar érzés volt, amikor elment. És azóta is rossz a tudat, hogy mással van, más gyereke van vele a sajátja helyett. Szenvedek rendesen. De nem tudok mit tenni. Nem lehet egy új szerelemmel versenyezni. Ha ő nem értette meg, hogy a megalapozott, elmélyült szeretet többet érhet egy kezdeti lángolásnál, akkor egye meg, amit főzött magának. Úgyis rájön, hogy nem tudja elviselni más gyerekét. Tudom. A sajátjával sem foglalkozott sajnos eleget, és túl sok türelme sem volt hozzá, így teljesen biztos, hogy másét nem fogja sokáig elviselni. Viszont mire erre rájön, addigra lehet, hogy késő lesz...

Cleo, Nyilas, Pihi: felétek minden rendben van? Remélhetőleg azért nem jelentkeztek!

Üdv mindenkinek: Évi
Vendég
 


Szia Évi!

Annyira jól leírtad azt, amit itt mindnyájan gondolunk!
Tényleg, miért is a nőnek kell tennie mindig?A férj miért is nem veszi észre, ha ellaposodott a kapcsolat?Ez tökéletesen így van!

Mi köszönjük megvagyunk, a szokásos mókuskerék: néha viták, aztán kibékülések, so-so egy nyugalmas időszakban vagyunk.
Apuka lóvét keres, ha sikeres, akkor minden szuper, ha nem, akkor jobb ha kussban vagyunk, mert rettentő ideges.

Évi!
Azért "vígasztalásképp" leírom a véleményem: a párod hamarabb meg fogja bánni a történteket, mint azt te gondolnád.
És tudod miért?Nemcsak azért, mert a szeretett nőt és gyerekei anyját vezstette el, hanem mert nehogy azt gondolja az új csajjal más lesz!Ott is van gyerek, nyűg, zsivaj, mert ahol gyerek van, bizony mi felnőttek csak 2. helyen állhatunk, első a gyerek!
/legalábbis nálunk/
Ráadásul nem a SAJÁT gyereke hisztijét fogja hallani, hanem egy idegenét, amivel szemben főleg nem lehet majd nagyon toleráns, hacsak nincsenek kötélből az idegei...szóval fel a fejjel, most úgy néz ki ő a "győztes", valójában már most ő a vesztes, nem kis mértékben!!!

Igyexem még jönni, csak most sír a pici

puszi!
nyilas
többiek? :?:
nyilas
 
 


és olyan eset nem is létezik, mikor a ffi akarna tenni hatni egy kapcsolatra, de minden kísérlet zsákutcában köt ki? Vajon hallottatok e olyanról, hogy egy ffi egyszer csak azon veszi észre magát, hogy a szavai és a tettei szinte semmit sem érnek?? Valami hiányozhat...
bocsi a résbuszok miatt... most erre tellett csak..
:roll: :?
Vendég
 


Sziasztok!

Gyugyo! :) Sejtettem (tudtam?), hogy reagálsz erre a hozzászólásra. Persze, létezik az ellenpélda is. Merthogy nem mindig a férfi lép ki egy kapcsolatból. Ismerek olyanokat a környezetemben is, ahol a nő pasizott be, és hagyta ott a családját. Még olyan is akad, ahol otthagyta a gyereket a férfinak. Erről sem jobb a véleményem, mint amikor a férj teszi ugyanezt. Sőt, ha egy anyának fontosabb egy pasi, mint a gyereke...hát...inkább nem írom.
Az esetek nagy többségében mindkét félen múlik a dolog. Csakhogy ha az egyik már másként érez, mert pl. belépett vki más az életébe, akkor a másik fél egyszerűen hiába szeretné megbeszélni a dolgot. Legyen az a férfi vagy a nő, mindegy. A megbeszéléshez az kell, hogy mindketten akarják rendbehozni a kapcsolatukat!
Viszont ha még nincs 3., és úgy tűnik hatástalannak mindenféle ráhatás a kapcsolatra, hogy felrázzuk, akkor el lehet gondolkozni, hogy vajon miért van ez: már nem szeret, közömbös, ellaposodott a kapcsolat, lusta, kényelmes a másik fél, túlságosan biztonságban érzi magát, vagy szeret csak nem tudja kimutatni?

Nyilas! Örülök, hogy nálatok minden rendben van, nyugis időszakot éltek.
Egyébként igazad van! Rendes esetben, normális helyeken tényleg a gyerek az első, és a szülők másodlagossá válnak. Nos, az a nő, akit a férjem választott, ezek szerint nem a normális kategóriába tartozik, mert neki saját maga és a karrierje az első. Így nem csoda, hogy belefért az életébe a férjem, mert ő simán otthagyta a 4 éves gyerekét napokra a férjére, vagy az anyjára.

Üdv mindenkinek: Évi
Vendég
 


Sziasztok.

de jó,hogy megint felpezsdült itt az élet egy kicsit.
Olvasgattalak azért benneteket,de írni már nem volt időm- sajna a lurkók betegek voltak-főleg a kislány.rem.most már vége ennek a rossz szériának.
Évi.hát szép kis "férjed" van.de majd megtapasztalja a saját bőrén,hogy milyen is ez a tökéletes új szerelem-de úgy kell neki :twisted:.Nem tudom melyik a rosszabb helyzet- veled van és másba szerelmes és rá gondol, vagy mással van és csak te jársz az eszében???
Nyilas.De jó,hogy nálatok most nyugi van.Talán a Ti kapcsolatotok hasonlít a miénkre leginkább.Mi is hol hullámvölgyben vagyunk hol nem.Most abban újra.nagyon megviselt engem,hogy a kislányom nagyon beteg volt és az apjuk semmit nem segített-inkább kiment autót szerelni -jó jó tudom,hogy nem jó látni sem,hogy ha beteg egy gyerek-de megpróbálok ahogy csak tudok segíteni rajta.na de legalább bennem tartotta a férjem a lelket,hogy rendben lesz minden-ez is valami ha pozitívan gondolkodunk.
Tegnap anyósoméknál voltunk.a kisasszony nagy lendületében lepottyant a székről és vérzett egy kicsit a szája-erre az apjuk elkezdett velem ordítani,hogy én vagyok a hibás.
és most el is érkeztünk a mostani és általános problémánkhoz,hogy minden ami rossz annak én vagyok az oka.és az a baj,hogy néha el is hiszem már,ha meg nem akkor fellázadok ellene és jön a veszekedés.Anyósoméknál el is kezdtem sírni (pedig 9éve ismernek és soha nem bőgtem előttük) de aztán beszélgettünk anyósommal és amennyit lehetett elmondtam,hogy nem vállalja a fia semmiért a felelősséget stb stb. de végülis az bántott leginkább,hogy nem AKARTAM mindent elmondani pedig nagyon a szívemen volt. hozzáteszem szeretnek engem is anyósék és én is őket.
De hogy mindent egy sorban írjak le tegnap jött ki az elmúlt honapok összes sérelme.
Este beszélgettünk Apával-ültünk együtt a fürdőkádban :wink: .
hogy értelme volt-e ?!szerintem nem sok.én is akaratos vagyok ő is.az a baj,hogy ha egy kicsit kedvesebb vagyok...akkor már azt hiszi ő a "főnök" és mindent megtehet.

Na mára elég ennyi is.itt elzárom magam.

pusza mki.
cleo

KépKép
KépKép
cleo27
 
 


Szia Cleo!

Azt mondod nincs értelme a beszélgetésnek a férjeddel?Dehogynem! Fontos, hogy legalább ti tudtok beszélgetni egymással! És ráadásul a fürdőkádban! :)
Az pedig, hogy nem akartál, és végül nem is mondtál el mindent az anyósodnak, ami a szívedet nyomta, okosan tetted! Szerintem. Mert igaz, hogy szeretnek, de azért mégiscsak a saját fiára panaszkodtál volna, és még ha neked is ad igazat, a szíve mélyén minden anyának a fia, a gyermeke az első. És biztos nem esett volna jól neki. Tény, hogy neked is rosszul esnek a bántások, az igazságtalan vádak, hogy pl. minden rossznak te vagy az oka, de az ilyen jellegű panaszkodásra valók a barátok, barátnők, és akár ez a fórum!

Többiek olvasgattok még?

Üdv mindenkinek: Évi
Vendég
 


Sziasztok !

Nem tudom igazán mit várok ettől az oldaltól , de talán tudtok olyan tanácsokat adni , ami hasznos lehet a számomra . 12 éve vagyok apcsolatban és 3 gyerekünk van . Nagyon szeretem a páromat , de mégsem az igazi . Én tíz körömmel ragaszkodnék hozzá , de ő mindíg menekül . Elég mogorva , depis típus . Eddig azt hittem , hogy azért mert túl fiatal volt amikor összekerültünk . Most már 30. éves de enm látom a változást . Én úgy gondolom bármit kimond a száján megteszem . Én nem kérhetek tőle semmit , mert morog . Most volt egy olyan vízválasztó a kapcsolatunkba , hogy majdnem szétmentünk / az előző év szőrnyű volt / és mégis kibékülés lett a vége . Azt gondoltam vége az italnak , csavargásnak és a család kerül előtérbe . Sőt ígéretet is kaptam egy közös hétvégére . Ennek ellenére pedzegeti , hogy a nagyképű haverja / aki egyébként egy öntelt , pénzorientált fazon / csalogatja őt egy közös hétvégére . Engem még szilveszterezni sem vitt el a közös kávézónkba . Nem tudom mit tegyek . Azt gondolom elég ba...om vagyok hogy ezt hagyom , de ha szólok egyből bekap és azt érzem én vagyok a legszemetebb ember a földön . Évek óta nem kaptam tőle semmi bókot . Mindenki megdícsér , hogy 3 gyerek után jól nézek ki . Nem vagyok elhízva és a fejem is elmegy . Másnak érdekes módon azt mondta , hogy értékes ember vagyok és stb..stb . Még sem tudom mit tegyek , hogy igazán fontos legyek neki és törődjön velem ő is épp úgy mint én vele . Egyenlőre ennyi . Kicsit sok is talán .
poszáta
 
 


Szia Poszáta!

Rengeteg tanács, okosság elhangzott már ezen az oldalon... Ha másra nem is, de arra biztosan jó ez a fórum, hogy az ember kibeszéli magából a bajait olyanoknak, akik hasonló gondokkal küzdenek. Látjuk, hogy nem vagyunk egyedül. Aztán még az is lehet, hogy sikerül közös erővel megoldani valamit.
A magam részéről annyit tudnék hozzáfűzni, hogy amíg együtt voltunk a férjemmel, én is úgy éreztem, hogy bármit kért, vagy csak utalt valamire, mindent megtettem. Érte, értünk, a családunkért. De a viszonzás mi lett: elhagyott egy másik nőért. Aki nem családcentrikus, nem tölti az idejét a háztartással, főzéssel, gyerekneveléssel, hanem karrierista, első ember saját maga, kozmetika, szolárium, edzőterembe járás, ill. a karrier. Akkor megérte, hogy mindent megtettem érte? Utólag nem. Akkor azt mondtam, hogy ez így jó. Tanulságként levontam, hogy nem szabad teljesen feladnunk saját magunkat, a saját igényeinket. Néha el kellett volna járnom a barátnőimmel, rábízni a gyereket, hogy ne érezze magát annyira biztonságban. Talán.
Nálatok pl. mennyire vesz részt a családi életben, a gyereknevelésben, a gyerekekkel kapcsolatos teendőkben a férjed? Szoktatok beszélgetni? Csak úgy... Felvetetted-e már neki mindazt, amit te problémának érzel? Mert lehet, hogy ő ebből semmit nem vesz észre. Már természetesnek veszi, hogy csinos a felesége, akit értékes embernek is tart, ahogy írtad, csak elfeledkezik arról, hogy attól, hogy családanya, feleség vagy, még nő is vagy, akinek szüksége lenne törődésre, bókokra... Már annyian írták ezt itt előtted! Sokan érezzük ugyanezt. Vajon hogyan lehetne ezt észrevetetni a férjekkel is? Hm...

Üdv: Évi
Vendég
 


Szia evetke2 !

Köszönöm a válaszodat . Igazából ha szóbahozom a dolgot , fölkapja vizet elmegy , vagy közli , hogy nekem mindíg bajom van , szóval én jövök ki vesztesen . Nem veszi ki a részét egyáltalán a családból . nagyon ritkán ha elmegyek valahová / utoljára tavaj mentem tavasszal / akkor természetes , hogy anyósommal meg kell beszélnem a gyerekfelügyeletet . Idén nyitottunk egy kávézót / igényes kocsma / és ő minden hétvégén péntek-szombet ott van és csak reggel jön haza . A köv. napot végig alussza . Megszünk az a kevés családi életünk is ami addig volt . / néha évente 3x elmentünk kirándulni / Egyébként internetfüggő is . Még egy hete amikor teljesen magaalá került azt mondta , hogy tudja , hogy problémái vannak az alkoholall és változtatni szeretne , de ma már azt mondta , hogy nem jön el egy pszichológushoz . Ez pedig pont az ő ötlete volt . Hétköznap is addig ott van amíg nincs zárás . Nincs nője azt tudom , mert a szex ok .De ugye az nem elég . Hogyan tudnám elérni , hogy egy kicsit én is fontos legyek ? És hogy ne én legyek az aki mindíg tesz a másikért , hanem engem is kényeztessen egy kicsit ? És ne meneküljön ? Mit csinálok rosszul ? Még a kaját is kidíszítem , a boltból meglepicsokit , cukrot , banánt hozok neki . Én még azt sem engedhetem meg magamnak , hogy beteg legyek , mert annyi a gyerekeknek / szanaszét lesznek / meg nekem is .Még egy teát sem hajlandó csinálni nekem . Ha van itt egy hapi , magyarázza ezt el . Miért jobbak a bü... ös ku...vák , mint a családjukho és férjükhöz ragaszkodó , önzetlen nők ?
poszáta
 
 


Sziasztok :)
Poszáta:)
Nem jobbak az emlitett nők, csak az újdonság erejével hatnak és a férfiak többsége sajnos képes elhinni, hogy az a varázs és szerelem örökké tart majd... :(
Igy hagyott el engem is a férjem a két lombik ikerbabánkal pedig nem vagyok ápolatlan, kövér csak már nem vagyok 20 éves, kondis, tökéletes miniszoknyás csajszi és mivel a gyerkőcök teljesen lefoglalták az energiáimat képtelen voltam már vele is annyit foglalkozni mint korábban.
Évivel értek egyet, hogy konkrétan le kéne ülnötök megbeszélni a dolgot , mert hidd el, hogy Ő az egészet nem is érti... Picit talán érdemes lenne féltékennyé tenned Őt....bár tudom, hogy három gyerkőccel ez iszonyatosan nehéz lehet... Sok sikert :)

Boldog Új Évet Kivánok Mindenkinek :)
Doris
doris
 
 


sziasztok!

a büdös k-ák azért jobbak, mert
1. újak, az új mindig jobb, mint a régi, lásd új autó, új játék, új műszaki cucc, új recept, bármi
2. izgalmasak, hisz, amit még nem ismersz, az egy csomó kiszámíthatatlan paramétert rejt
3. kihívás őket megszerezni és megtartani, mert nincs veszítenivalójuk, így tudnak játszani, hülyíteni
rólad tudja a férjed, h, ha a feje tetejére áll, te akkor is körbeugrálod, nincs kielégítve a vadászösztöne.
azon kívűl nem kizárt, h úgy érzi, kimaradt valami a fiatalságából, ha 30 évesen 3 gyerek van, akkor nem is kizárt, h jogos érzés. míg a nők felülkerekednek ezen idővel, addig a férfiak görgetik maguk előtt az érzést, mint azt a bizonyos galacsint.

szóval, amiket tehetsz: ha tuti nem csajra vágyik, akkor talán beszéld meg vele, h legyen egy héten egy este, amikor elmehet haverokkal bulizni, DE cserébe te is kérsz egy estét, amikor te ruccansz ki. így szabadságot is kap, de egy kicsit agyalhat is a másik estén, amikor te vagy távol.
ha télleg depressziós, jót tehet neki terápia, akár gyógyszer is (sőt, néha maga a gyógyszer a megoldás, mindenféle süket duma nélkül), de ehhez-már bocs, h ezt mondom, nem személyeskedés, hisz nem ismerem a férjedet- kell némi intelligencia. mármint, h az ember belássa, h segítségre van szüksége
léteznek akár ingyenes családterápiák is, de ahhoz is mindkét fél kell, az , h te elmész panaszkodni, és kapsz néhány használati utasítást- még kevés
megint csak a költői kérdést teszem fel, amit korábban egy másik topikban megfogalmaztam: mi a bánatért van az, h csak a nőknek fontos, h helyrehozzák a házasságukat, h csak a nőknek fontos mindkét fél boldogsága és a pasik addig nem nyitnak topikot, amíg nem kell tartásdíjat fizetniük?? mert akkor aztán hirtelen nagyon elkezdi őket foglalkoztatni a téma.
rjuli
 
 


Szia Poszáta!

Huhh. Alkohol. Nehéz ügy. Pedig ezek szerint felismerte, hogy gondok vannak, csak elbizonytalanodott, hogy segítségért forduljon valakihez. Szakemberhez. Pedig biztos jó lenne egy kívülálló, hozzáértő tanácsa...
Nem hiszem, hogy rosszul csinálsz bármit is. Amiket leírtál, arról te, és még sok nő, köztük én is azt gondolom, hogy miért nem képesek a férfiak értékelni azt, ha a nő ellát 1-2-3-...gyereket, főz, kedves a férjével.... Mi nők azt gondoljuk, hogy erre van szükségük, mert ez jelenti a családi fészket, melegséget...stb. Közben a férfiaknak ez annyira természetessé válik, hogy észre sem veszik, hogy mennyi munka van mögötte, hogy mi ezzel kedveskedünk nekik... Talán ha nem kapná meg azt, amit eddig (kaja, meglepik..), akkor észrevenne... Persze visszájára is fordulhat...férfitól függ. A kávézóban dolgozik hétvégeken vagy szórakozik?
Közös programra nem lehet rávenni? Kettesben.. Akár csak otthon?
És mióta nem vesz részt a család életében? Hány évesek a gyerekek? Terveztétek őket? Ő is akart 3 gyereket?

Üdv: Évi
Vendég
 


Juli, Doris: egyetértek veletek. A költői kérdésre egyszerűen soha nem fogunk választ kapni! A ritka kivételek pedig csak erősítik.... Mint tudjuk.
Az újdonság varázsa pedig teljesen elkábítja a férfiak nagy többségét. Ha "szerencséje" van a nőnek (a családnak), akkor csak titokban jár félre, csupán kielégíteni vágyait, ha nem, mert újra szerelmesnek képzelik magukat, akkor lépnek....nem érdekli őket se gyerek, se nő... Eszükbe nem jut, hogy helyrehozzák a házasságukat, ez tuti.
Nem hiába: az ősi ösztönök: nő-család, biztonság, ffi-minél több, minél életképesebb utód.
Vendég
 


Hello hölgyeim!
kaptam a fülest hogy pezseg újra az élet...
ami nem túl jó, mert vagy újabb "jelöltünk" :lol: van, vagy egyszerűen csak fokozódik a ffiak általános elítélése... én szívesen ellennék saját magukat imádó hölgyek társaságával, de ez nem az a topik :):)
Hmmmm
olcsó poént félretéve poszáta eme topikban szinte már megszokott problémával jelentkezett.
Azzal a "csavarral", hogy az ura az italozással is fokozza a nem túl rózsás helyzett...
A hozzászólók véleményét teljesmértékben megerősíteni tudom, hogy tessék megbeszélni vele a dolgokat... Ha ez nem megy akkor tényleg hülye bunkó faszi...
lehet hülyén hangzik, de annyi annyi okosságot olvasni, hallani ami nem vezet mindig eredményre, hogy szerintem a lehető legjobb mgoldás az lenne, ha megpróbálnál erőt venni magadon és megpróbálod a férjedet megfingatni (ne nem babot etetni vele), hogy kaparjon azért, amiért, akiért egyszer már kapart... mert ugye az idő az úgy oldja csak meg a dolgokat, hogy fásulásba szürkeségbe megy át...
ha gondolod kifejthetem... de most kajaszünet :D:D
Vendég
 


Helló mindenki !

Kérdésekre a válasz . Van alkalmazott a kávézóban , de ő úgy érzi OTT nélkülözhetetlen . Ráadásul a péntek szombati éjszakázás még 10-30 ezer között mozog . Amit eliszik , haverokat meghív stb . gyugyó kíváncsi lennék a verziódra . Ráadásul most hallottam vissza , hogy azt mondta a hátam mögött , hogy nálam jobb anyát , élettársat nem tud elképzelni . Ez tiszta hülye . Én ezt nem érzem és nem értem . Erre az évre megfogadtam , hogy nem hagyom magam teljesen alágyűrni magam neki és nem hagyom , hogy ennyi sebet ejtsen rajtam . Bár most jó passzban vagyok és hosszú az év .

Na most megyek , mert nemsokára jönnek a csemeték és minjárt kész a kaja .
:P
poszáta
 
 


azért az a pénteki szombati éjszakázás 10-30 ezerért nem igen éri meg szerintem... nappal kellene ennyit keresni...
na de ez más tészta...
viszont az hogy elissza meg ilyenek, az felér azzal, hogy ő bulizik... nélküled...
ilyenkor az embert simán érhetik "véletlen" balesetek.. akár milyen is legyen az...
Talán neked sem kellene otthon ülni tárt karokkal várni az urad, nem kiszolgálni teljes mértékben. 3 gyereked van lekötik az energiád és ahhoz, hogy az ágyban mindig toppon legyél bizony kell a frissesség.
Ha azt mondod a szex oké, ha azt hallod vissza hogy te vagy a nagy Ő a párod számára, akkor nincs nagy baj! Mert a szex egy jó erős alap, ha érez is a párod, akkor elvileg az érdekeitek ugyanaz! Elvileg! gyakorlatilag pedig akkor fogod észrevenni mennyire igaz az, hogy te a párod számára igazi vagy, hogy próbára teszed!
Ha én követelek otthon a páromtól és nem teszi, saját magam gondolkodok el rajta vajon miért nem teszi.... hát azért, mert én is a szoba közepén hagytam a szaros gatyámat, vagy a kávét kiöntöttem az előszobában és csesztem feltörölni... Lefordítva magyarra nehogy már az egyik fél mindent megtehet a másik meg semmit! Én az egyenjogúság híve vagyok tehát kis leckét a faszinak!
Vendég
 


Ok , de hogyan ?
poszáta
 
 


Mint ahogy picit fentebb írtam.
Szavaid nekem arról árulkodnak, hogy az átlagosnál többet van körülugrálva az urad, a 3 gyerekkel is teljes erővel te hajtasz...
Én ezt csökkenteném picit! Ha éhes vacsikor ebédkor csinálja meg, vegye le a szárítóról a ruhákat, vagy tegye be a szekrényébe.
bízd rá többet a gyerekeket, ezzel a csellel talán az italt is visszafogod... Persze mindez csak akkor működik, ha apa tényleg úgy érez, ahogyan azt rajtad kívűl mindenkinek mondja...
ha viszont arrogáns lesz, akkor benned csak a szolgalányt látja, aki kiszolgálja és még alá/fölé/elé is fekszik...
A hangulatod ne változzon, mert mi ffiaknak nagyon éles szaglásunk van! észrevesszük a változást, de nem mindig hozzuk fel... (persze Rjuli megkérdezte tőlem, hogy ffi vagok e, tehát én mondjuk a legtöbb faszival ellentétben mindent megjegyzek :))

Figyeld az urad reakcióját... lehet a munkára fog fogni dolgokat, de vetesd vele észre, hogy van egy felesége 3 gyereke... a 7vége pont ideális lesz erre a próbára!!!
Vendég
 


Köszi !

Azt hiszem ezt megigérhetem , mert már bennem is megerősödött az elhatározás , hogy nem az ő életét akarom élni ,hanem az enyémet és nem fogom engedni , hogy megsebezzen . Erre pont elég volt a tavaji év . A gyomrom rá is ment . Nem engedhetem meg magamnak azt a luxust , hogy mindíg , egész nap emésszem magam , mert már megint bunkó volt , vagy nem volt itthon vagy ivott . Ezt közöltem is vele mosolyogva és hozzátettem , hogy én már nem ragaszkodom ehez a kapcsolathoz annyira és ebben az évben én is önző leszek és sokkal többet fogok foglalkozni magammal . Hát ma megint péntek van és kávézó nap . Kiváncsi leszek az alkohol szintjére . Mennyit sikerül betartani az ígéretéből . Bár a héten már 2 nap is volt , hogy nem ivott . HURRÁÁÁ :idea: ez már valami . Mert ugye az esti 2- 3 ü. sör mindennapos .na majd jelentkezem . Gyugyó te tényleg jó férj vagy ? Vagy csak egy okos pasi ??? :lol: / ez nem sértés / Persze tudom teljesen mások vagyunk / nők , férfiak / de ezt nem csak nekem kellene elfogadni és együttélni vele .Másképp forog a kerék :) . De ez nem baj . Csakhogy ezt megértsük ahoz kellene egy kis intelligencia . Na jó hétvégét , jó pihenést mindenkinek . Sziasztok .
poszáta
 
 


Poszáta!
hogy vagytok??
Vendég
 


Szia !

Azt hittem már befagyott a beszélgetés . Hát volt egy-két érdekes esemény . Kezdem a péntekkel . Hajnal 1-ig volt oda a drága de nem ivott sokat . Aztán szombaton este elment és hajnal 5-ig volt . Hulla részegen jött haza és se fürdés se fogmosás befeküdt az ágyba . Na nekem sem kellett több mondtam , hogy menjen mossa meg a fogát , mert olyan büdös mint a kolera . erre oldalbavágott 2x és a hajamnál fogva kicibált az ágyból . Aztán kiöblítette a száját néhány " kedves szó kíséretében . Tudod az volt az érdekes , hogy nem tudott mégsem megsebezni lelkileg , mint eddig bármikor .Bementem a gyerekek szobájába aludni . Másnap azt mondta ne haragudjak , hogy HÜLYÉN VISELKEDETT . Hát ez pont a megfelelő szó volt rá . Azt mondtam , hogy engem ez már k...án nem érdekel és nem vagyok hajlandó kibékülni vele addig amíg nem ígéri meg , hogy végez ezzel az életformával . Én a saját életem akarom élni . Elég volt 12 évig az Ő életét élnem . Hát úgy áll a dolog , hogy most eléggé visszafogta magát , beszámol minden lépéséről , elmézést kér előre sms-ben , ha nem ér haza időben , vagy közbejön valami , és egyfolytában ölelget . Én meg elég okos vagyok ahoz , hogykemény maradjak és ne engedjem túl közel magamhoz . Iszonyatosan önző ember és soha nem tesz semmit a másik érdekében . Nem kedveskedik soha semmivel CSAK ÚGY . Hát nem is kell . Majd észreveszi , hogy én kényeztetem magam és igen is nem fogok itthon gubbasztani . Már hétvégére tervezek egy lányos , szaunás dumcsis partit . Baromian nem érdekel mit szól hozzá . Nagyon sok önbizalmat adott az itt lévő emberkék nézete . Mivel nem sokat beszélgetek senkivel , így mindíg azt hittem én vagyok a hülye és én gondolkodom másképp , de rájöttem , hogy nem . Hát " röviden " :D ennyi .

Szóval TE ???? Egy jó férj vagy ? Gyerekek , feleség ? Semmi hátsó szándékom nincs , mert ezektől függetlenül nagyon tetszik a párom mint hapsi és nem is tudnék mást elképzelni . Csak azt , hogy egyszer Ő lesz más . Ha meg nem akkor majd lesz valahogy .
poszáta
 
 


hát, már bocsánat, de az a férfi, aki kezet emel egy nőre, az ÁLLAT!
és, aki egy ilyen figura mellett azon gondolkodik, h hogyan hozza rendbe a kapcsolatát, az, hogy is mondjam, h ne legyen nagyon sértő: szóval nem okos dolog. ibár személy szerint nyilván nem is kért senki, de ilyen formán asszem én nem is próbálkoznék több tanáccsal. max. sátorfa!!!
rjuli
 
 


Poszáta
rjulinak teljesen igaza van. Túl sok tanácsot nem lehet adni, ha már ide fajul a dolog, hogy testileg bántottak...
A legszörnyűbb dolog... És ha ide jutott, nem fog megváltozni tudni már ebben az életben! nincs önkontroll! Pszichésen nincs tisztában az életével.. valszeg felelősségérzete sincsen túl sok!

A beszélgetésünk nem fagyott be, csak vártuk a 7végédet!! :) Ezek szerint nem volt túl kafa :D Hát sajnálom... de ez nem segít...
Az hogy én milyen férj/férfi vagyok jónéhány hozzászólással ezelőtt leírogattam... rjuli meg is kérdezte miből vagyok, nőből??? :D:D
Olvasgasd el és véleményezz!

Plusz támpontként egy mai megállapítás: Alapjában véve egy újabb tapasztalattal lettem gazdagabb, ami bebizonyosodott ma nálam. Két ismerős hölyről van szó. Mindkét lány kb egyforma jövedelemmel rendelkezik, viszont teljesen másképp élnek. Az egyik úr 4-5× akkora jövedelemmel rendelkezik (nettoban), mint a lány. Ebben a kapcsolatban a nő mint egy szolga mos, főz, takarít, és mindent intéz a lakás körül... és tanulásra nem jut ideje... A faszi talán el is várja és úgy gondolja, hogy ha már neki van zseton akkor a nő szolgálja is ki! Ez szerintetek rendben van?? A nő nincsen egész véletlenül kiszolgáltatott helyzetben?? Én ezt a szitut anyagi függőségnek hívom és kevés szerepet játszik a tényleges érzelem! A nő a pénzt szereti, a faszi meg a szolgáját...
A másik kapcsolatban az úr csak árnyalatnyival keres többet a lánynál. Kapcsultuk kiengyesúlyozott, az érzelmek valódiak! Egymást szeretik. Ha vannak gondok, azt tiszta fejjel tudják megbeszélni...
[/i]
Vendég
 


gyugyo, sztem "belefér" egy iylen jellegű függés, ha az megfelel a nőnek. nem azt mondom, h ez így helyes, h én íg ycsinálnám, de ez is egy szereposztás. az egyiknek nincs gondja a pénzre,a másiknak nincs gondja a házimunkára. ez akkor okoz gondot, ha a nőt ezzel zsarolják, ha a nő ezzel saját maga szt is áldozatot hoz. ha ő télleg tanulni szeretne, de nem teheti, az baj, de, ha csak a külvilág gondolja, h milyen jó lenne, ha tanulna, az más.
és persze ott dől még el a dolog, ha lesz gyerek. hogy akkor is azt gondolja-e a ffi, h a nő dolga a gyerek körül minden, vagy abból azért kiveszi a részét. mai világban a biztos anyagi háttér sokat számít, ha nem is mindent. ha a nő a ffi-t szereti, a ffi viszont a szolgát, az ciki, de, ha a nő a pénzt szereti, akkor ez sztem biznisz a javából. ha mindkét fél jól jár, ha minketten azt kapják, amit elvárnak,akkor süti. ha valamelyik fél szeretne érzelmeket is, de a másik a realitás talaján kezeli a kapcsolatot, akkor borul az egyensúly.
rjuli
 
 


Teljesen igazad van rjuli. De nagyon sok olyan tényező van amit nagyon hosszú lenne leírni és nem biztos azok után is megértené valaki ezt a bonyolult kapcsolatot .Sajna Ő olyan családban nőtt föl ahol az anya is és az apa is ivott mint az állat és nagyon brutális dolgokat néztek végig a tesójával / itt van az , hogyha ezt végignézte akkor miért csinálja majdnem ugyanazt ? / . Tehát eléggé lelki sérült , amit remélem egyszer belát és változtat rajta . Én sem kellettem se anyámnak se apámnak , pedig 2 évesen még nem tehettem olyan rosszat , hogy odadobjanak a nagyikámnak . Ott sok-sok szeretetet , szigort , etikettet kaptam , és láttam amint a papóm isteníti a nagyikámat még akkor is amikor morog . Mindíg azt mondta , hogy jólvan nagyika mondjad csak , Ő meg szentségelt rendesen . Aztán megint anyámhoz kerültem a szakközép eljén és ez volt a legrosszabb lépés . Költözés 3x majd egy romos parasztházban kötöttünk ki , amiben én nagyon sok lehetőséget láttam . Ekkor ismerkedtünk meg . Anyám elment és iszonyat szegénységben maratunk itt , már ketten a párommal .Éheztünk , kikapcsolták a fűtést és gázra sem volt pénzünk . Szörnyű időket éltünk . Eltelt 12 év akárhogy is , de együtt csináltuk amink van . 2 vállalkozás , 2 autó 3 gyerek és a lakás is évről-évre szépül . Szóval mi nagyon sok rosszban voltunk együtt . Tudom , hogy időszakosan elmegy nála a kép , ésüvölt , mint aki nem normális , sokat nincs itthon , de van olyan is amikor nagyon rendes ésnagyon tud szeretni / bár ez a kevesebb . Én teljesen behódoltam neki az évek során és nem is kellett , hogy felelőssége legyen bármi iránt , mert én mindent elrendeztem . Na ezen fogok idén véltoztatni . Észre fogom vele vetetni , hogy én is élek , és neki is van 3 gyereke , nem csak nekem , és talán kellhetek másnak is . Nagyon jó munkát találtam , amivel elég jól lehet keresni és teljesen független vagyok mindenkitől . Magamnak osztom be az időmet . Így már anyagilag sem fogok tőle függni úgy mint eddig . Nem várom , hogy megérts rjuli , de én szeretem ezt a faszit akármilyen balfasz is . És ha mindent elkövettem és így sem működik , akkor bizony kiszállok ebből a kapcsolatból szemrebbenés nélkül . Akkor elmondhatom , hogy nem rajtam múlott a dolog és akkor belátja mennyit jelentettem neki . Sajnos ő még iszonyat gyerek , de tudom ő sem engedne el . Hát most ennyi . Mind a ketten lelkisérültek vagyunk és valami oka csak van , hogy együtt vagyunk . Ha más nem , van 3 gyönyörű , okos , remek gyerekünk . Hát ha majd egyszer visszanézek , ha másért nem , ezért megérte .
poszáta
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: