Új privát üzeneted érkezett!

borcsi5 szegény nagyon sajnállak! Remélem nem valami komolyabb dologról van szó :shock: azért az orvos elküldhetett volna kivizsgálásra :evil: ki tudja, hogy mitől lehetett véres... :? A képek csodálatosak főleg amin a lányoddal a kisautóban ültök! :D Vigyázz nagyon magadra! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Hát igen elég kevés van belőlük sajnos.

borcsi
Gratuláció a felálláshoz, nagyon ügyi.
Hát nem egyszerűek a családok sem az biztos. Amit most leírok neked, azt most mondták nekünk az esküvőnkön, és nagyon igaz.

"Egy mondás szerint onnan tudod, hogy fontos dolog történik az életedben, hogy utána már nem tudsz úgy élni, mint azelőtt.
Érzed, hogy valami végérvényesen megváltozott.
Ma egy szövetség köttetett, melynek szimbolizálja, melyet egy férfi és egy nő ígéretének jelképeként ad át egymásnak, s amely attól fogva összeköti őket. A gyűrű azonban egyben a kizárólagosságot is jelzi, hiszen a házasság kizárólag arra a két emberre vonatkozik, akiket a szövetség gyűrűje egymáshoz kapcsol. Senki másnak nincs keresni valója ebben a benső kapcsolatban - sem anyának, sem apának, sem anyósnak, sem apósnak, sem barátnak, sem testvérnek. Kizárólag kettőjükön - a férfin és a nőn- múlik, hogy szövetségükön belül hogyan alakítják életterüket. "

 


Manocskak majd én is leírom amit a mi esküvőnkön mondtak.... én végig pityeregtem :roll: nagyon romantikus és megható volt.... :D

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 


manocskak, borcsi5 csináltam pár hete egy kis összeállítást a babáról itt megnézhetitek ha lehet hanggal:

http://www.youtube.com/watch?v=6g4F2c6OJKM

Remélem tetszik.

Kép

Kép

Kép
 
 



millye:Ez nayon szép és nagyon megható volt :cry: :wink: :lol:
Nagyon irígy vagyok ám,én is szeretnék ilyyet csinálni :? De a mi programunk alá nem lehet zenét tenni,mert nem írja ki cd-re!!

NAgyon szép család vagytok!

Móni:Nagyon szép amit leírtál,csak ez azért nem így van.
Mikor nekünk mondták a verset,pityeregtem olyan gyönyörű voltés ott akkor úgy gondoltam,hogy igen ez így lesz.Vigyázok a tűzre ,kine aludjon.Ám a hétköznapban ez elfelejtődik :cry:
Vendég
 


manocskak, borcsi5 köszönjük! A muvee autoproducer programmal lehet ilyeneket csinálni. Nem olyan nehéz!

borcsi5 szívesen segítek vagy megcsinálom neked is ha szeretnéd! Egyébként mindent meg lehet oldani és ki is lehet írni cd-re én meg tudom neked csinálni! :wink:

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok :)

Millye:De édes vagy,köszönöm,lehet elfogadom a felajánlásodat.Én nem igen értek a géphez sajnos :cry:

Móni:Tudom,küzdeni,de van hogy belesz*rok mindenbe,mindenből elég :?
Vendég
 


Borcsi5 ha átküldöd a képeket akkor megcsinálom neked, de csak jövőhéten hétvégefelé küldjed mert holnap megyünk nyaralni... :D addig válogasd ki, hogy milyen képek legyenek és milyen zene legyen hozzá azt is válaszd ki illetve írd meg.

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok. :wink:

Millye:De jó nektek,hovy mentek??Jó pihenést kívánok :lol:
Ma vagyunk 1 éves házasok :) Nagyon édes volt a drágám,segített főzni,sütni :D

Móni: :)
Vendég
 


borcsi5 Balatonöszödre :D mad küldök képeket ha visszajöttünk... az időjárás nem kedvez nekünk, de majd csinálunk más programot a strand helyett... :? Boldog házassági évfordulót! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak, borcsi5 hazajöttünk... nem kommentálom az időjárást... na de sebaj... majd legközelebb.. :D

Kép

Kép

Kép
 
 



manocskak nos igen csak egy kicsit rossz volt első nap a házban dö unalom volt mert az eső miatt nem mentünk sehova és se tévé se internet se könyv... szóval ingerszegény környezetben voltunk.. de utána kosárlabdáztunk meg horgásztunk(bár inkább e férjem pecázott mert én babáztam) meg strand röplabdáztunk. :D talán augusztusban jobb idő lesz... :?

Kép

Kép

Kép
 
 



Millye:Már meg is jöttetek??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Azt hittem tovább maradtok.
Mennyi képet küldhetek??Van max??

Móni:Nincs tv???Szegény mesefüggő kicsilányom megőrülne szerintem :?
Vendég
 


manocskak fogott halat, de visszadobálta mert nem a kaja miatt pecázott hanem a hobbi miatt... van amikor hazahozzuk, de ott nem akartunk ezzel bíbelődni egyébként csak kárászt keszeget meg törpeharcsát fogott.... nincs tévétek? Atya világ... én megőrülnék... :shock: :D

borcsi5 az időjárás miatt hazajöttünk.. ez így nem kisbabának való... hétfőn egész nap az ingerszegény házban voltunk... :? unalmas volt.... de utána sokat sétáltunk... majd augusztusban teszünk még egy próbát... :D Nincs maximum a képek darabszámát illetően, de ne legyen túl sok mert addig vetíti a képeket amíg a zene szól... én kb... 10-20 képet szoktam betenni... :D

Kép

Kép

Kép
 
 


borcsi és millye
Én is tv mellett nőttem föl csak most amióta elköltöztem anyutól azóta nincs tv-nk. De mivel rengeteg állatunk van így van mivel elfoglalni magam és a gyerekeknek is. Nekik sem hiányzik a tv, sőt amióta a párom fiát is mi neveljük ő is megmondta, hogy sokkal jobb így, hogy nincs tv.

 


manocskak na igen az embernek a sok ideje elmegy a tévénézéssel... ahelyett, hogy a másikkal foglalkozna... igazad van... de én szeretem megnézni a híreket illetve a természetfilmek is érdekelnek... :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


Millye:10-20 kép??,Húha,én 104-et válogattam össze :oops: :?
Nem lehet több zenét alátenni??? :roll:

Összeszedtem valami vírust,39c-os lázam van és görcsöl a hasam.A doki szerint vírus,remélem nincs összefüggésben a múltkoriakkal :shock: A hasgörcs rendesen olyan,mintha fájásaim lennének csak valamivel gyengébben :(

Csajok,nem leszek hétvégéig,mert beszart megint a gép és csak hétvégén csinálják meg :cry:
Vendég
 


borcsi5 ehet több kép is és meglátjuk milyen lesz és mennyit tudunk beletenni... lehet töb zene is csak akkor nagyobb lesza mérete és nem biztos, hogy azt már át tudom küldeni neked... de megoldom! Jobbulást neked! Remélem hamar meggyógyulsz! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
A híreket mi az internetről is meg tudjuk nézni, így nem maradunk le semmiről.
De tudod nem egyformák az emberek.

borcsi
Jobbulást kívánok én is és remélem minél előbb helyre jössz.

Mi jól vagyunk, holnap megyek dokihoz is, remélem uh-ra már ad idő pontot is.

 


Manocskak értem :D végül is jó nevelési módszer! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Észre is veszem a fiukon, hogy amióta nincs tv, sokkal másabbak, többet mennek ki az udvarra és az állatokhoz is szívesen mennek.
Sokan meg vannak lepődve ezen, voltak itt a bátyámék is és ők is meglepődtek, hogy nincs tv, de végül is ők is osztották a véleményünket, hogy sokkal jobb így.

 


Manocskak: A tv annyira letudja kötni az embereket, hogy már lassan semmire nincsen idejük. Amikor mi nyaralni voltunk sokkal többet tudtunk egymással foglalkozni, de akkor is hiányzott! :oops:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Hát ez az látod?
Ha az ember egész nap csak a tv előtt ül, másra/másikra nem figyel csak arra.
Mi így sokkal többet foglalkozunk egymással, hiszen lekötnek az állatok. Ha filmet akarunk nézni akkor a könyvtárból kihozunk dvd filmet és megnézzük, sőt a híreket a netről is nyomon tudjuk követni, így akkor minek a tv? :D

 


manocskak :D hogy van Joel? Azóta felkel még sírva? és te hogy vagy? Hogy bírod ezt a meleget terhesen? Gömbölyödik már a pocakod? :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Köszönöm kérdésed Joel igen jól el van. :D :D
Már a tápszer mellé kap tízóraira tejpépet, ebédre főzeléket és uzsonnára szoktam adni neki gyümölcsöt, amiből eddig az őszibarack ízlik neki a legjobban.
A meleget elég nehezen viselem, pláne éjjel, folyik rólam a víz.
A pocim is elég szépen látszik már, már csak olyan nadrágok jönnek rám ami gumis. :oops: :?
Most voltam múlthéten csütörtökön dokinál és 15.-én megyek uh-ra, talán akkora már kiderül ki rejtőzik a pocakomban. :D :D
Majd megírom.A héten szerdán és pénteken és jövő héten csütörtökön vizsgázom Szoc. Gond. és ápolóiból, remélem sikerül, a pénteki gyakorlati vizsgám lesz. :? :? :? :? :?

 


manocskak örülök, hogy te is a pocaklakó és Joel is jól van! Egyszóval, hogy jól vagytok! :D elhiszem, hogy folyik rólad a víz... olyan meleg van mostanában... nekünk szerencsére a földszinten kellemes idő van, de a lányomnál az emeleten meleg van... :? Várom a beszámolót az ultrahangról! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Mi hiába engedjük le egész napra a redőnyt 26 fok van a szobában, most egész jó, mert hűvösebb van kint is. :D :D
Így csak a szobában 25 fok van jelenleg. :D :D
Majd persze, hogy megírom mi volt az uh-on. De az majd csak 15.-én lesz. Délután.

 


Sziasztok :wink:
Bocsi az eltűnésért,csak ..
Apum kórházba került,elég súlyos :cry:
Nagyon.Leálltak a veséi,szívét kéne műteni,minden szerve nagyon beteg :cry:
Az alkohol :twisted: :twisted: :twisted:
Kezd magához térni,bár agyilag nincs magánál :cry:

Remélem Ti jól vagytok:)

A ház ugyanúgy van:)
Botikám bababa-zik:)
tapsol 1000-rel,mászik mint a csík,áll...
Élvezik a medizést:)

Elviselhetetlen meleg van:(

puszi
írjatok ám: :wink:
Vendég
 


Borcsi5 apukádnak jobbulást!nagyon sajnálom! Az én apukám is nagyon beteg :(
örülök, hogy fiad is szépen fejlődik!

Mi amúgy jól vagyunk... növögetünk :D Még mindig cicizik a pici fiam... ez a hőség.... de talán jön az enyhe idő...

Kép

Don Corleone :D

Kép

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok.
Vagyok, csak vizsgáztam és próbáltam tanulni.
A VIZSGÁM SIKERÜLT. :D :D :D :D :D :D
A vonalzómon is látszik, hogy megint fiunk lesz, hát ez van a lényeg, hogy egészséges legyen.

borcsi
Jobbulást apukádnak, és nagyon ügyi már a csemetéd. Nekem a Joel most ott tart, hogy négykézlábra emelkedik és hintázik.

millye
Szuperek a képek. :D :D :D :D

 


manocskak gratulálok a vizsgához! Miből vizsgáztál? :D és gratulálok a kisfiukhoz! :D

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Szociális Gondozó és Ápoló, de egyenlőre maradok itthon, lehet, ha majd a két picur nagyobb lesz akkor elmegyek és lerakom a Boltvezetőit is, de ez még a jövő titka.
Köszi a gratulációt.
Jövőhéten kedden és szerdán nem tudok, majd csak este följönni, mert egész nap áramszünet lesz. :evil: :evil:

 


manocskak nagyon ügyi vagy, hogy a bab mellett tudtál tanulni! :D Pihenj sokat! Gondolom a meleg téged is megvisel! :roll:

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Azt ne is mond, most fellélegeztem egy icsit, hogy volt ez a kis zuhi, mert a lakás is egy kicsit lehűlt. Hiába zuhanyoztam este éjjel is föl kellett kelnem, hogy vegyek egy frissítő tusolást, mert úgy folyt rólam a víz mintha egész éjjel a zuhany alatt álltam volna.

 


manocskak nálunk is lehűlt a levegő hála az égnek :D

Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok :)
Millye:Igazi kis husigolyó a picikéd,Boti is ilyen :lol: :lol: :lol: :lol:

Móni:Gratula a vizsgához és az újjabb fiúcskához :D

Nálunk is lehűlt az idő,hosszút kell adnom a gyerekekre :x
Vendég
 


Borcsi5 ennek inkább örülnünk kell... mármint a lehűlésnek... már elviselhetetlen volt a meleg... most jó ez a kis hűvös... :roll: de jövőhétre megint kánikulát mondanak... :? elviselhető lenne ha az ember vízparton lenne... pálmafák, koktél... :lol:

Kép

Kép

Kép
 
 



Sziasztok

Bár én nem vagyok házas,csak élettársi kapcsolatom van,de nem jó a dolog :( 9 éve vagyunk együtt, van 3 gyerek, nemrégen elköltözött otthonról , most meg vissza jött.
Igazából szeretem, de már nem úgy.Semmi nem olyan mint régen volt,évekig a kedvében jártam, de ő nem változtatott.Ugyanugy dolgozik, s ha itthon is van, mindíg csak a számítógép elött ül vagy filmet néz. Nem rossz a memóriám,de már nem tudok vissza emlékezni az utolsó közös sétánkra akár .... :( Mellette itt vannak az anyagi gondok is. És mi se csinálunk mást csak össze veszünk mindenen . Igazából nagyon elvagyok keseredve de már nincs erőm újabb évekig teperni ezerrel, a kedvére tenni, értelmetlenül.
Én pedig már lassan bedilizek. Megőrülök az itthonléttől , a bezártságtól a boldogtalanságtól. :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Manocskak, Borcsi5 minden rendben va veletek? Nagyon le vagytok tűnve... :D

Ancsa2727 nagyon sajnálom! Biztos nem lehet könnyű főleg 3 gyerekkel... mitől fásult meg ennyire a kapcsolatotok? :roll: Próbáltál vele beszélni ezekről a dolgokról? :?

Kép

Kép

Kép
 
 


millye
Vagyok, nem nyaralunk, sajnos.
Említettem, hogy a párom fia itt lakik velünk, hát most jó alá tett az apja alá, mert vissza költözik az anyjához.
Jól össze is vesztünk a párommal, azon, hogy az ő fia 2 helyen is volt táborba, bár meg sem érdemelte a két fiam viszont nem volt sehol.
Tegnap el vitt a párom vacsorázni ott meg is beszéltük, hogy amit én kapok pénzt abból az exének nem adunk (bár az én pénzemhez az exnek semmi köze ilyen téren, ezt a páromnak is mondtam), hanem ha neki bejön munka abból annyit ad neki amennyit akar.
Bár mivel kezdek rájönni, hogy az exe milyen kétszínű,azért azt letisztázom a párommal, ha ad neki pénzt akkor írjanak róla papírt is, ha esetleg el akar menni esetleg a bíróságra, akkor legyen a páromnál papír amivel igazolja, hogy mikor mennyi pénzt adott oda az exének. Szerintem ez reális nem?

Amúgy minden oké. most leszek 23 hetes babás, és hó végén megyek terheléses vércukorra, a héten dokihoz.
A Joel már négykézláb hintázik, sőt ma kapaszkodás nélkül felült egyedül. :D :D :D
már 3 étkezést kicseréltem nála a reggelit, ebédet és uzsonnát.

 


millye

Hát persze hogy próbáltam,de ő ugy egyáltalán nem szeret semmiféle érzelmi dologról beszélgetni, se olyanról,ami kicsit is kényes neki :wink: Tipikus férfi :?

Mitől fásult meg?
Hát egy idő után, már egyáltalán nem foglalkozott velem semmit. Azt hitte gondolom, hogy mivel már gyerekünk van, így örökre mellette maradok ..... gondolom én. Én viszont igényeltem volna dolgokat és a gyerekek is. Most viszont itt vagyunk, szeretjük őt és mégis az ő szeretete annyiból áll, hogy elmegy dolgozni, hazaadja a pénzt.
Szabadidejében filmet néz, vagy számítógépezik, esetleg elutazik a szüleihez 1 hétre ha kedve tartja, én meg feladtam mindenem ezért a kapcsolatért. Most itthon vagyok éppen 3 gyerekkel. Nekem nincs párom ők alig látják az apjukat , mindannyian boldogtalanok vagyunk.
S ha merek szólni,hogy egy kapcsolat nem abból áll, hogy csak eljár dolgozni és hazaadja a fizetését, akkor rögtön megkapom, hogy elköltözik........ :cry:
Itt a lakáskölcsön,személyi kölcsön, 3 gyerek :roll: egyedül a felét se keresem meg annak,amire szükségük van. :cry:
Így bele vagyok kényszerülve,hogy csöndbe maradjak és mindíg az legyen,amit ő akar. De úgy érzem már belefulladok ebbe az egészbe..... :cry: És már lassan az utolsó csepp szeretetemből is utálat lessz.
Nincs valaki nálam okosabb, tapasztaltabb, ? Hogy lehet így éli?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


szia Ancsa!


Teljesen átérzem a fájdalmad, szörnyű lehet így élni. És az a legrosszabb, hogy nem látsz kiutat. Esetleg nincs szülői segítség akire támaszkodhatsz? Nem megoldható, hogy eladjátok a lakást amiben éltek, és veszel egy picit? Hidd el még szegényesen is jobb élni, mint boldogtalanul. Hány éves vagy? Eltudod képzelni, hogy újra kezd az életed egy másik férfi oldalán?
Mit dolgoztál szülés előtt? És bocsi, hogy ezt megkérdezem, de ha nem boldog a kapcsolatotok akkor miért szülted meg neki a 3. gyereket is, mert látom még csak 9 hónapos? gondolom nem azóta romlott meg a viszony...

Csilla

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: