Új privát üzeneted érkezett!

Kíváncsi

Ma megvolt egy..KépKépDe gyerök nem leszKép!Akkor már jobban állok,mint Te??Kép
Hát igen,mivel oda lyukadunk ki,hogy a fáradtság nagy úr,és ugye egyenes arányosságban van a gyermekek számával(legalább is egy ideigKép),akkor totál megértelek!!!De azért csak nem tudok lemondani a nagy családról!!!Mert annyira megéri!!
Pláne ,ha belegondolok,hogy amikor elkezdenek önállósodni magzatjaink,ami ugye korosodást jelent,úgyis lecsökken az aktivitás előbb-utóbb.És ha csak 1 gyermek van,akkor hamar unatkoznánkKépKép!
Na,asszem,én is befogomKép!

Anyapoc

 
 


Hello!
Marti, magyarazd meg!!! Nem, nem vezetö beosztasu.
Szilvi, nem ugy zar be, hogy nem mehetek sehova, de ha megyek, szomorkodik...Kép JAJJJ...Kép
Igen, sajna ITT draga az Internet. Ejszaka ne netezzek, mert rossz az üres agyban alukalni... UTANA sem akar egyedül lenni OTT...
Napközben meg draga a net...Kép
Nem panaszkodom, csak...
Kivancsi, Anyapoc, én értelek Benneteket, de komolyan!!! Kép El is hiszem, hogy...hmmm...nincs...hmmm...Ezért aztan net...Kép
Vendég
 


Kukacz

Én próbálkozom,hogy előtte is és utána is..KépKépKép!De még nem jött össze!KépDe azért,jelentem,haladunk!Igaz,előre dolgozunk arra a 6 hétreKép!
Azért csak meg lehet azt a pasit érteni!Mármint a Tiedet!Mert tényleg rossz üres ágyban alukálniKép!Dehát ne aludjon!!!Kép

Anyapoc

 
 

 
 

Ertettem!!! Megyek aludni Melléje, ne legyen maaar 1edül!!! Ti meg csak gyakoroljatok szorgalmasan!!!
Anyapoci, nem csak 1 gyereked van??? Mintha azt olvastam volna a profilodban... Vagy hüllle lennék???Kép
Vendég
 


Kukacz

De igen..mert többet emlegettem volna?KépTalán az zavart meg,hogy 3-at szeretnékKépKép!Nem?De még csak egy van készKép!

Na milyen volt...?Kép

Anyapoc

 
 


Anyapocnak.Kép
Vendég
 


Kép

 
 


Nekem se artana még 1-2 Pici...
Vendég
 


De ha itt ültök minden este, nem fog menni!!! :-)))
 


Hú, lányok, itt már megint elviccelődött egy beszélgetés...
Valaki írta korábban, hogy nem szabad apának nevezni a hites vagy hitetlen urunkat. Nem hát. De egy idő után annyira természetessé válik! Kép Egy jó darabig küzdöttem ellene, de ma már szinte soha nem használom a keresztnevét, csak ha pipa vagyok rá. Akkor is csak a gyerekekkel való összefüggésben. Mármint ha azért vagyok rá pipa. Ha kettőnk között van feszültség, marad az Apa...Igaz, az utóbbi hónapokban - és ez nem új jelenség, inkább visszatérő, csak hogy ne keressetek benne hirtelen összefüggést! Kép - már sehogyse nevezem meg általában...Hát igen, elhanyagolom a férjemet. Illetve: elhanyagoljuk egymást.
Erről viszont az a véleményem, hogy feltehetőleg mind az anyát, mind az apát nagyon sokkolja a gyerekekkel való napi törődés, az új helyzet, hogy már nem vagyunk urai a saját időnknek, a saját életünknek, és ez voltaképpen csak fokozódik a gyerekek számával, nemhogy csökkenne.
Na ezt add össze, olvasó. Én értem, de nem csodálom, ha te nem. Kép
Kíváncsi
 


Szilvi,
mit gondolsz, miért ülünk itt minden este? Kép
Jaj, de nehéz ez. Lehet persze hibáztatni is azokat, akik itt ülnek, és teljes joggal, de kérdem én, a párjukat nem?
Kíváncsi
 


Kukacz!
Azért kérdeztem, mert mióta az én férjem önálló vállalkozást indított, vagyis embereket irányít, itthonra is áttjött a stílus. Számonkérő, kritikus, és türelmetlen lett. Ha valamit elmesélni készülök neki, már az első mondatnál pofát vág, felkészülve arra, hogy ez "hosszú" lesz, vagy néha mondja is, hogy oké, de röviden. Sőt olyan is volt, hogy közölte: ezt most ne!
Ráadásul, ő véleményt mond arról, hogy én mikor hová megyek, holott ez fordítva sosincs így. Szóval én sem vagyok szószerint bezárva, de megkérdőjelezi a programjaimat a hangsúlyával, a mimikájával, a hangulatával. Pedig tényleg nincs sok önálló programom: csak a heti 1 bevásárlás.
Csak ezért kérdeztem.

Kíváncsi!
Nálunk a férjem nem szólít engem a nevemen, de még Anyának se nagyon. Szóval nem szólít meg sehogy, csak elkezd beszélni hozzám. Azt hittem, ez megszűnik, ha gyerekünk lesz, hiszen akkor már nem egyértelmű, hogy kihez szól. De nem... Kép
Ez azt hiszem, egy rossz szokás, mint ahogy nem használja a kérem, és a légy szíves szavakat sem velem szemben. A gyereknek már igen, mert én mindig így beszélek, így ráragadt, de csak a gyerekkel kapcsolatban.
Márti
T-Márti
 


Kíváncsi,
dehogynem. Lehet hibáztatni őt, magadat, a körülményeket, a társadalmi rendszert, az időjárást, mindent. De minek?
Nem azért indult a topik, hogy valamit megoldjunk?

És egyébként megértem és átérzem amit a sokkról írsz. Ha mi veszekszünk, akkor az "időn" veszekszünk (legalább nem a pénzen :-) ). Hogy kinek mennyi csendre, magányra LENNE szüksége, és mire. (Mivel ő ír, így az igénye jogos, de nekem meg mire ő hazaér, vagy a hétvégén már annyira elegem tud lenni az örökös gyerek-igény-kielégítésből... És csak azért mert én nem írok, miért "járna" nekem kevesebb szabadidő?!)
Szóval sokat filózunk azon, hogy hogyan NE ADJUK FÖL a saját céljainkat, hogy ne mondjuk azt, hogy a gyereknevelés mellett úgysem jut idő saját magunkra és egymásra, MERT akkor milyen példát mutatunk a gyerekeinknek? Hogyan válhatna belőlük (belülről) motivált, kitartó, boldog felnőtt, ha tőlünk a rezignációt és az érdektelenséget látja? Megoldásunk (még) nincs, de talán nem is kell, elég, hogy nap mint nap próbálkozunk. (Persze, Kíváncsi nekem csak max. 3 gyerek üvölt és nyavalyog egyszerre, én könnyebben beszélek talán. :-) )
 


Márti,
:-(

szilvi
 


Szilvi,
mármost korábban említettem, hogy mindig én vagyok a kezdeményező, de milyen kicsi hatásfokkal. Nálunk csak akkor van szex, ha valósággal ráugrom Apára (!?), de egyrészt én nem vagyok ilyen vérmes, másrészt tudod kinek van kedve ehhez, amikor már évek óta mindig így megy...Kép Azért bocsi, de nő vagyok, én is szeretem, ha elcsábítanak, ha időt szánnak rám, ha nem vagyok kevésbé fontos, mint a foci-összefoglaló...Igen, tele vagyok sértettséggel ezügyben, inkább magamra vállalom, hogy elhanyagolom a férjem, de elegem van abból, hogy mindig én gondolkodom ezen, mindig én akarok változtatni, mindig nekem fontosak a gyerekek és azok komplex szellemi és lelki fejlődése, hogy sose ő az, aki az életéből erre a célre önszántából időt áldozna. Inkább netezek. A lakás legtávolabbi pontján. Ő meg lefekszik köszönés nélkül.
Na most kipuffogtam magam. Feladtam. És valójában nincs is már kedvem az egészhez. Legalábbis vele nincs.
Kíváncsi
 


Kiváncsi!

Te öt gyerek és gondolom nem egy-két éves házasság után érzed ezt, de sajna én is így vagyok vele, pedig nekünk csak egy gyerek van és három éve vagyunk házasok! Mostanában sokszor felteszi nekem a kérdést, mikor legyen második gyerkőc! Rögtön rávágom, soha! Lehet, hogy önzőnek fogok tünni, de isten őrizz, hogy még egy "gond" a nyakamban legyen, míg ő vígan éli eddigi életét!!!Kép Köszi, akkor inkább kihagyom. Vicces a dolog, de van amikor mi 2-3 hetente szeretkezünk....és nagyon úgy érzem, hogy ehhez még fiatal vagyok! Tény, hogy én sem vagyok hozzá túl kedves, de mikor legyek az??? BL meccs szünetében????????????Kép

Süti
 
 


Süti,
hát nem vicces egyáltalán, de gondolj rám, ha elkeseredsz, én a 2-3 hétnek bizony már örülnék...
Kíváncsi
 


Kiváncsi!

Kép


Süti
 
 


Kíváncsi,
hát ez durva, vagy szomorú, vagy mit is mondjak. Valahogy nem tudatosult bennem, hogy ENNYIRE egyoldalú a törekvés a kapcsolatotokat illetően. És a férjed szeret téged, vagy csak a kényelem és a megszokás tartja? Milyen a kapcsolata a gyerekekkel? Szerinetd NEKI jó így? Észre sem veszi?

Márti, én ezt nem hagynám a helyedben, sőt tudatosítanám benne, hogy az alkalmazottakkal SEM lehet akárhogy beszélni, mert minimum a motivációjuk bánja. Én nagyon nem szeretnék olyan főnököt, mint amit leírtál (talán ezért is nem vágyom vissza a munkaerőpiacra), hiszen pont azt "tanulom" most, hogy hogyan adjam meg a gyerekeimnek azt a tiszteletet, amit megérdemelnek, pusztán azért, mert ők is emberek. Azt olvastam, hogy nem engedhetünk meg a gyerekkel szemben olyan hangot, olyan viselkedést magunknak, amit egy felnőtt nem nyelne le tőlünk! De hogy tudnám ezt a tiszteletet gyakorolni, továbbadni, ha a saját páromtól nem kapnám meg? A vezető beosztás megmagyaráz dolgokat, de nem mentség.

Bocsánat, nem szándékom magas lóról beszélni, meg én soha nem voltam azon a véleményen, hogy "azok a haszontalan férfiak", de itt hall az ember bizony elgondolkodtató dolgokat. Viszont a kártyában tényleg nincs szerencsém.:-))))

szilvi
 


Szilvi,
kártya KépKép!
Megnéztem a profilodat, szép srácaid vannak! KépApuka milyen nemzetiségű? És mi az, hogy főállású Waldorf-anya? Nagyon kíváncsivá tettél! Kép
Ami a kérdést illeti, persze, szeret. De nem akarom tovább ragozni itt nyílt színen a témát, máris úgy érzem, "határsértő" vagyok. Ha tényleg érdekel a téma bővebben, akkor inkább magánban beszéljük meg.
Azért mégse bánom, hogy leírtam, mindig öröm másokat felvidítani a sorsommal: "na lám, nekem mégis sokkal jobb!" KépKépKép
Nagyon Kíváncsi
 


Sziasztok!

Először is egy kicsit a férjem védelmére szeretnék kelni. Kissé túlzóan fogalmaztam, mikor a főnöki magatartását jellemeztem. Igaz, hogy kemény főnök, de megbíznak benne az emberei. Muszáj kritikusnak, és néha keménynek lennie, mert elég elkanászodott állapotban vette át őket egy másik főnöktől. Megbíznak benne, mert ő mindig ad nekik munkát, és mindig fizet is nekik. Igaz, követel is.
Csak ezt a megkeményedett stílust ne hozná haza! Vagy a telefonban tudna váltani "családi" hangnemre! Sajnos ez nem megy. És már zavar.

Igaza van Szilvinek abban, hogy lehet panaszkodni, de minek? Hát hatni nem hat ott, ahol kellene, de nekem legalábbis nagy megkönnyebbülés, ha kiírhatom magamból a dolgokat. Utána több erőm van összeszedni magam, és változtatni, vagy változtatást kicsikarni.
Én nem adom fel.

Tisztában vagyok azzal, hogy itt nekem kell megtennem az első lépéseket. Emiatt egy darabig puffogtam, hogy miért már megint nekem, de aztán rájöttem, hogy ha én nem veszem kézbe a dolgokat, akkor tönkremehet a házasság, vagy sokat romolhat a helyzet. Ezt meg nem akarom. Büszkeség félretéve.

Ráadásul a topik címe is az, hogy ÉN hanyagolOM el a férjem. És mégis odáig fajult a dolog, hogy a legtöbben elkezdtünk a férjünkre panaszkodni (még ha jogosan is), magyarázkodni, hogy mi miatt is vagyunk mi olyanok vele, amilyenek...
Tehát ha MI hanyagoljuk el (vagy mi is), akkor igenis NEKÜNK kell tenni valamit, még ha nehezen is fogunk bele. És nem biztos, hogy a szexnél kell kezdeni....

Tudom, hogy a múlt már nem tér vissza, olyan sosem lesz a férjemmel, mint 8 évvel ezelőtt, de valamilyen más módon jó még lehet. Nagyjából elképzelésem is van arról, hogy mit szeretnék elérni, csak még az erőt gyűjtögetem, és az alkalmat várom, hogy belefogjak a nagy haditervbe.

A férjem szeret és ritka jó apának bizonyult. És én is szeretem. Nagyon sok nehézségen mentünk át együtt és nekem meggyőzően bizonyított.
Azt hiszem, mind a ketten kissé elfáradtunk, és süllyedünk.
De én már készülök nagy levegőt venni, és a hajánál (hajunknál) fogva kicibálni mindkettőnket az örvényből.

Ráadásul nagyon is pozitív dolgok történtek mostanában! Elkezdtem intézkedni olyan dolgokban, amik a férjemre vártak, de ő csak halogatta őket.

Fél éve tervezünk a fürdőbe egy polcot, de nem rendelte meg a leszabást(filléres dolog, 800,- Ft volt). Én most megrendeltem, 2 nap múlva itthon volt. Segítséget hívtam a felújítás utáni pakoláshoz, mivel már napok óta képtelen volt velem visszacipelni a szekrényt.(2 perc volt az egész.) Egy nap arra jött haza, hogy a helyén van.
Először meglepődött ezeken, aztán elkezdett lelkiismeret-furdalása lenni. Kérdezgette, hog ymost neheztelek rá ezek miatt? Nem ciki, hogy nem ő csinálta meg?
Én meg haláli nyugalommal csak annyit mondtam, hogy ne aggassza magát, csak megoldottam a dolgokat, úgy ahogy tudtam. Elég neked a te rengeteg munkád.(Ugyanis mindig erre hivatkozik.)
Azóta, hogy ezek történtek, a párom szárnyakat kapott és most ő hozza fel, hogy csináljuk meg ezt vagy azt.
Higgyétek el, a változás előbb vagy utóbb változást szül!!!

Most optimista hangot ütöttem meg, szerencsére általában ez jellemző rám, mégis fogok még idejönni panaszkodni! Szükségem van erre a leeresztő-szelepre. Néha sok a felesleges gőz.Kép

Márti
T-Márti
 


Sziasztok!

Anyapoc!
6 hét? Az már nekem is sok lenneKép! Pár hónapja történt, hogy kedves párom gondolom megunta, hogy napokon át mindig volt valami ok, hogy most miért ne. Erre fogta magát, és nem próbálkozott többet. Eltelt igy néhány nap, és én már személyes sértésnek éreztem ezt! Na mi történtKép? RáugrottamKép! De jó is volt azKép! Csak nehéz az elhatározás!

Apának szólitás: Én nem szoktam, csak max. ha a gyerekkel kapcsolatos dolog van. De csak úgy szimplán soha. Mondjuk a keresztnevén se. Amióta ismerem azóta mindig volt valami éppen aktuális becenév nála is nálam is! Azon szólitjuk egymástKép!

Kiváncsi!
Nem túl rózsás a helyzetedKép! Én abszolút megértelek, hogy igy már nincs is kedved semmihez se! Persze hogy sértett vagy! Melyik nő ne lenne az a helyedben??? Nem lehet vele beszélni erről?

Márti!
De jóKépKépKép!

Nálunk nincsen más jellegű problámaKép! Odafigyelünk egymásra, és tényleg általában "minden kivánságom" teljesitve van! Mondjuk ez forditva is igaz! Most egy kicsit én is jobbnak látom a helyzetet (szex)Kép! Volt tegnap is, az előtt is...Kép! A tegnapi engem kisértetiesen emlékeztetett a régi szép időkreKépKépKép!

Nálatok mi a helyzet?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kíváncsi, ez annyira OFF, hogy inkább írtam mailt.
:-)
Ja, a profilodban lévő címre.
 


Sziasztok Csajok!

Először is NE MONDJÁTOK MÁR,hogy ez vagy az nem tartozik ide.Na jó,nem Kíváncsi legbensőbb magándolgaira gondoolok(Kép),hanem hogy ki hanyagol el kit!Hiszen onnan indultunk,hogymiért nem megy a szex.Nyilván az ember először magát okolja,aztán boncolgatva eljut a valós okohoz!Mint itt jónéhányan!!!

A másik,hogy mi az,hogy minek panaszkodni????Igen is kell panaszkodni!Akkor tudod a stresszt legjobban oldani,ha elmondod vkinek!És ha nem muszáj,miért legyen az egy pszihológus???Mi itt jól kidumáljuk magunkát és már eközben gyógyulgatunk(mint ahogy én is írtam,hogy már attól felturbóztam magam,hogy olvastam a hsz-okat!)!Nincs feleslegesen kimondott,leírt szó!Még ha százszor is ismétlejük uazt,nyilván ennyirevan szükségünk!Most nem Szilvi ellen akarok bezsélni,mert annak is van értelme,amit ő ír.Mármint hogy cselekedni kell,nem beszélni róla...Na de ez nem megy hipp-hopp,nem?Akkor először beszéljük meg,a sebeket gyógyítsuk be és öntsünk lelket magunkba,egymásba és jöhet a gyakorlat!!!

Apa-név:Hát,azért az ágyban én is hanyagolom ezt,és mióta volt róla szó,elég furcsának találtam,amikor Anyának szólított szeretkezés közbenKépKép!De azért nem szóltam ám!
Nálunk is becenevek vannak,de nem is tudnám csk símán a nevén szólítani,mert azt nagyon személytelennek érezném.És szt ez így van jól!!!Mármint a becenévKép!

Kíváncsi

Én sem irigyellek,de gondolom nem is ezért írtad..Kép!Azért én nem hagynám annyiban!Megbeszéltétek Ti ezt már szemtől szemben???Hogy ki mit vár?Apropó...anno hogy volt,Az 5-ök előtt?Kép

Márti

Édi lehet a férjed!Na ezt kell nagyon díjazni és még majd a mellét is veri!KépKépDe látod,sokszor a legegyszerűbb dolog a legjobb megoldás!
Én értem,amit a főnökségéről írsz.És mit szoktál ilyenkor reagálni?Vagy már fel sem veszed?

Banyóci

Hát én azért már a mindennapos szexen túl vagyok,bár anno nem tudtam elképzelni,hogy lesz ilyen!KépKépSőt,tiszta rosszul voltam ettől!Egyébként vmilyen szempontból kicsit örülök ennek a 6 hétnek,mert azt hiszem,ez kicsit előre fog minket lendíteni ezügyben.Én nagyon kibékülnék a heti 3-4 alkalommalKép!
Hát igen,ez már csak így szokott lenni!ha minden nap zaklat,akkor idegesít,ha meg egyszer csak nem,akkor meg hiányzik!!!Én is megsértődnék!Majd tudósítok,hogy a 6 hétnek mi lett az eredményeKép!


Anyapoc

 
 


Sziasztok!!!
Igen, a mi hibank is, ah a billentyüket verjük, miközben maaast kéne csinalni...Kép Van akinél a férjnek nincs kedve, van, ahol a zzzzasszonynak::Kép(Nalunk nekem nincs, pedig erölködöm...)Kép
Marti, haaat,nem lehet öröm 1 ilyen pali... Beszéltél mar Vele erröl???Kép
Es TE, Kivancsi???
Képzeljétek el,viccnek is jooo, az elsö férjemmel 7 évig voltunk hazasok, az utolsooo 3 évben SEMMI szex, de SEMMI, SOHA!!! Akkor még igencsak forrovérü menyecske voltam,mentem jobbra-balra kinomban...Kép Az ex-férjemet, annak ellenére, hogy 20 évvel idösebb nalam, én tartottam el, 1 idegen orszagban, Köszönet helyett ütött, és csalt 1 mamam korabeli növel. Na, akkor én leléptem...Kép Ide a szomszédba: NY-Afrikaba... Nem bantam meg!!!

Kép
Vendég
 


Márti,
ezt nevezem pozitív gondokodásnak! Kép
Tudod, már épp azon gondolkodtam, hogy ideje bevetnem magam, hátha léteznek még csodák, aztán lehiggadtam: hiszen minden csoda három napig tart, és ez már nálunk jónéhányszor bebizonyosodott.
Többen kérdeztétek, hogy megbeszéltük-e már. Hát persze. Úgy ismertek, mint aki nem beszéli meg a gondjait?
Anyapoc,
semmi különbség nem volt, ez nem gyerekszám-függő. Valamitől függ, de nem pontosan tudom, hogy mitől. Egyszer csak megtáltosodik két-három hétre, és akkor majdnem olyan, mint más normális ember, ha fáradt. Kép Ezután azonban rohamos romlás következik, aminek az oka megintcsak követhetetlen. Én egy darabig próbálkozom, eleinte viccesen, aztán egyre kevésbé viccesen, aztán már sehogy. Ez eltart jónéhány hónapig, aztán megint, mint derült égből villámcsapás...Az biztos, hogy a munka rosszat tesz neki, nem tudja a kettőt egyazon időszakban csinálni. Viszont azt nem mondhatnám, hogy a munka hiánya, a szabadság biztosan gyógyító hatású.
Visszatérve arra a témára, hogy miről szól a topik. A címe valóban az, hogy elhanyagolom a férjem, de azért szerintem az ide írók közül többen is megtapasztalták, hogy ez a dolog nem egyoldalú. Vannak persze szerncsések, akiknek naponta közelharcot kell vívniuk, hogy hagyják őket nyugton Kép, de mások éppen annyira hanyagolják el a párjukat, amennyire az is őket. És azért erről is kell beszélni, még mielőtt itt rágnánk magunkat, hogy mindenről mi tehetünk. Persze valakinek lépnie kell, ha eredményt akarunk elérni, ez az előremutató gondolkodás, de talán nem árt kitárgyalni, ki hogyan viselkedik, akkor könnyebb a lépéseket is megtervezni.
Amúgy a pasik egy része - már ahogy így látom mások megjegyzéseiből is - olyan, mint a pók: addig cselekszik, amíg be nem hálózta az áldozatát, aztán a jól végzett munka boldog tudatában hosszasan nyugton marad. Függetlenül attől, hogy szegény légy odabenn a hálóban meddig izeg-mozog. Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi!
Pók!KépKépKép Ez jó!

Kukacz!
Nem egészen értem, amit írtál nekem. Annyira azért nem tragédia a pali! Pont előtted írtam: "..ritka jó apa..."
És utána ecseteltem a kezdeti fejlődés jeleit.
Meg nem ütne, csúnya szót velem kapcsolatban még ki nem ejtett a száján. Persze hibái vannak, ezeket ecseteltem fentebb, de azért nem szöknék meg itthonról!Kép

Anyapoc!
Még nem nagyon tudok mit kezdeni a főnöki modorral. Rosszul esik, de nem mondom mindig neki. Ha mondom, sokszor nem is érti, miről beszélek. Szerintem ő észre sem veszi. Én meg nagyon érzékeny vagyok a hangsúlyokra.

Banyóci, Anyapoc, Kíváncsi!
És a Párom most épp a fregolimat szereli, ami már egy hete esedékes! Ezért ma este jár VALAMI neki! Kép
Márti
T-Márti
 


Márti!
Kép
HajráKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Anyapoc!
Mivel anno is minden nap volt, igy ettől pozitiv változást várok magambanKép!
A tudósitást majd váromKép, de azért addig is kiváncsi lennék majd, hogy viseledKép! Hogy lesznek e elvonási tüneteidKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Márti

Nálunk is van mit csinálni...szólsz nekiKép?
Azért kicsit gyakrabban szólj neki,ne várdmeg,amíg robbansz.Pont azért,mert észre sem vszi!Marhából nem fogja azt sem érteni,ha kikelsz magadból...

Banyóci

Hát arra én is kíváncsi vagyok,hogy lesz-e elvonási tünet.Deérzelmileg jobban,abban biztos vagyok.Szex terén...hááát,ha abból indulok ki,hogy kétszer annyi feladatom lesz,lehet,hogy nem.De jókat fogok álmodozni,és akkor biztosan leszKép!
Ja,anno nekünk is így volt,de voltak olyan körülmények,amik miatt kicsit vissazszorult a szülésután...főleg pszichésenKép.

Kíváncsi

A megtáltosodást arra érted,hogy kezdeményezővé válik?Vagy csak nem olyan fáradt...és vevő RádKép!
Met az,hogy sokat dolgozik,egyértelművé teszi,hgy esetleg nem kívánja olyan sűrűn a szexet.Szóval megértem.De én úgy vettem ki a szavaidból,hogy mindig Te kezdeményezel...Vagy mindig fáradt?

Anyapoc

 
 


Kitartas, Lanykak...En mar megint hanyagolom a parom... mar 3x szolt, feküdjek le. GRRR.
Marti, ha haladas van, akkor elöööre!!!Kép
Szerintetek létezik ez a Mamszi a masik topicban???


Kép
Vendég
 


Lányok, Kíváncsi! Arató Mihály írt egy könyvet a lányainak a férfiakról. Ott kifejti szépen, hogy ősember megjött a vadászatról, megette a vacsit, aminek nagy része a nők által összegyűjtögetett, megtermelt kajából állt, és sikeres vadászat esetén volt kis hús is. Aztán fáradtan lerogyott, és nézte a tüzet. Valszeg elhajtotta az ősasszonyt, ha társalogni akart, mert szüksége volt nyugalomra. De hagyta, hogy tegyen a tűzre, bár(ez már az én véleményem) valszeg kioktatta, hogy nem így kell, és igazított rajta. Aztán ősasszony gyereket ringatott, barlangot almozott, pletykált a többiekkel. (net még nem volt, viszont közel éltek egymáshoz, sőt sokszor együtt). Aztán ha ember kipihente magát, és még volt energiája, ráugrott az asszonyra. Különben kihalt volna az emberiség.

Ma is így. Tűz helyett tv. Semmi pszichológia, lelkizés. Szigorúan ösztönök és genetika.

Nos?

(Keresem a könyvet, ha megtalálom, megírom a címét. Szegény szerző mostanában halt meg. De előtte még írt egyet a fiainak is. Azt nem olvastam. Ismeri valaki? Különben, ha nem tévedek, három lánya és három fia volt.)

sofka
 
 


Sziasztok!

A Harmonet/Lélekemelő részében van néhány nagyon jó kis cikk, amit ajánlanék nektek:-)) Hátha segít.
Andri
 


Sofka, nem hülyeség, amit irsz!!!
Vendég
 


Szoval, Sofka, nem hüjjjeség, amit irtal, csak én 1 olyan topicot kezdtem, hogy ééén hanyagolom el szegééény fééérjem... Tényleg...
A Harmonetet megnézem, Andri.
Vendég
 


Hahó Lányok!

Mindenkinél minden rendbenKép??? Ennek örülnék, csak furcsa lenne az ilyen hirtelen változás mindenholKépKépKép!
Nálunk nagyon hullámzó a dolog! Elkezdeni változatlanul nem sok kedvem van, de engedek a csábitásnakKép! Viszont most már egyre többször kezd hasonlitani a "régi vad és szenvedélyes" együttléteinkreKép!
Nálatok mi a helyzet?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kíváncsi, küldtem mailt.
szilvi
 


Hahó!

Úgy látszik már senki sem hanyagolja a férjétKép!
Képzeljétek, az utóbbi napokban minden nap megtörtént a dolog a párom kezdeményezéséből, erre tegnap panaszkodott, hogy ő milyen fáradt, korán megyünk aludni. Tudjátok mi történtKép? Belém bújt a kis ördögKép! Mi az hogy ma nem akarja? - gondoltam magamban. Én ettől annyira, de annyira akartam, hogy nem is hagytam aludniKép!...............

Szivesen hallanék rólatok is! Kiváncsi, Márti, Kukacz, Anyapoc, Titati, Sasha, Süti! Tessék jelentkezniKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szia Banyóci!

Gondolom azért a párod se bánta, hogy mégse aludhatott Kép

Nekünk a gyerekmentes hétvége sokat lendített a dolgon. Újra egymásra találtunk. Kép Már napközben is másképp nézünk egymásra, és ez nagyon jó Kép Szombat reggel simogatássla ébresztettem férjuramat, és hatalmas szerelmeskedéssel folytatódott. Vasárnap meg 18h-ra vártuk haza a lányom láthatásról, és én félkor még "gyorsan" kézimunkába kezdtem Kép Aztán persze itt se álltunk meg.... Kép Azóta szinte mindne napra jut egy kis flört. Kép Kép Kép

Titati
 
 


Lányok, mindent bele! Kép
Én vasalok tovább...
Kíváncsi
 


Titati, Banyóci, :-)

ez nagyon jó! Most nekem megvan éppen, de az utolsó napokban még belehúztunk, mert akkor védekezni se kell, ugye...

Kíváncsi, :-(
Én nem vasalok. Szinte soha. Viszont ilyenkor jól lehet babát varrni esténként...

szilvi
 


Szilvi,
válaszolok is, de kicsit túlzsúfolt vagyok! Kép nagyon igyexem! Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi,
:-)
sz
 


Sziasztok!!!
En megint hanyagolok...
Mindenkinél minden rendben???KépKép
Puszik!Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Nálunk igeeeeen! KépKépKép
Bár még némi tökélesítés elkél. Romantikailag. Kép
Márti!
T-Márti
 


hát egy kis romantika nálunk is elkelne! HOl lehet beszerezni?Kép
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Na,elment a pasim 6 hétre...KépKépAddig biztosan idejárok,mert jobb nincs,akkorlegalább hadd olvassam,ki mit fejlődik!És akkor lesz mit behozni!
Persz az elmenetel előtt sem vittük túlzásba.Annyit prörgtünk a héten,alig aludtunk,hogy hulla voltam.Ráadásul reggel 5.kor kellett kelni,és éjfélkor feküdtünk.Szegénykém szerette volna,de én a halálomon voltam.Megint az járt a fejemben,ha belekezdünk,akkor az legalább 2 óra...és akkor alszunk 3 órát...és akkor hogyan vezetek Pestig meg vissza????Normális ez?Végül nem bántam meg,hogy nem mentem bele,mert így is hullák voltunk reggel...

Anyapoc,aki szomorú

Kép

 
 


Sziasztok!

Na,elment a pasim 6 hétre...KépKépAddig biztosan idejárok,mert jobb nincs,akkorlegalább hadd olvassam,ki mit fejlődik!És akkor lesz mit behozni!
Persz az elmenetel előtt sem vittük túlzásba.Annyit prörgtünk a héten,alig aludtunk,hogy hulla voltam.Ráadásul reggel 5.kor kellett kelni,és éjfélkor feküdtünk.Szegénykém szerette volna,de én a halálomon voltam.Megint az járt a fejemben,ha belekezdünk,akkor az legalább 2 óra...és akkor alszunk 3 órát...és akkor hogyan vezetek Pestig meg vissza????Normális ez?Végül nem bántam meg,hogy nem mentem bele,mert így is hullák voltunk reggel...

Anyapoc,aki szomorú

Kép

 
 


hát ez jól sikerült...de duplán szomorú vagyok

 
 


Anyupoc! Ne szomorkodj!!!Bar az én parom menne el, csak 1 orara itthonroool!!!KépKép Megértem, hogy mindig velünk akar lenni, de azért jo lenne, ha menne sportolni(szerencsére nem dagi), vagy haverokkal moziba, mittudomén. Ha mondom neki, szomoruuu lesz...Kép Jajjj...A Tied munka miatt ment el? Mivel foglalkozik?Pusz!

Kép

Marti, Zsuzsi, az Ikeaban beszerezhetööö a romantikahoz néhany gyertya,(nem tul sok, ne legyen kripta-hangulat), Kölkök nagyinal, vagy mar alszanak, 1 kis pezsgö, finom vacsi, a franc tudja... Az a baj, hogy nekem mar a romantikahoz sincs kedvem, pedig tényleg szeretem a férjem!!!KépKépEzért is inditottam a topicot. Nem tudom, hogyan figyelhetnék Ra jobban??? Hogy olyan legyek, mint mielött a Picur megszületett??? Jajfuj, olyan kellemetlenül érzem magam emiatt!!!Kép Szerencsére ö nem nagyon veszi észre... Csak néha szol...Pusz MINDENKINEK!!!


Kép
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron