Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pezsdülnek ám itt az események!

Csak saját tapasztalat: nem csak azon múlik, hogy van gyerek, vagy nincs gyerek. Az első gyerek születése után a fizikailag gyógyultnak nyilvánítottan visszatért minden a férjem szerint enyhén fehérmájú kategóriába. A másodikkal már a pocakosság alatt sem vágytam a szexualizálásra olyan nagyon. Persze ezt nehéz volt megítélni, mert az elsőnél ő nem nagyon volt hajlandó pocakosan aggódás miatt, a másodiknál ilyen averziók nem szerepeltek. Mindamellett korábban elképzelhetetlen szituációba keveredtem a szervezetemmel. A második gyerek nem cumizik, minden ilyen igényét rajtam elégíti ki. Az új Szoptatás könyv szerint van, hogy ennyi testkontaktus épp elég az anyukának, nemigen igényel többet. Remélem, hogy nálam is csak erről van szó, mert akkor elmúlik.

Szerintetek?????

egy macska
macs
 


Lányok,
tök jó dolgokat írtatok, és ami a Milupát illeti, méltán beolvastatok Koktéldisznónak! Kép
Amiért én mégis azt mondtam neki, hogy tetszik, azt most éjjel elmagyarázom. Tetszik, mert őszinte. Tetszik, mert idemerészkedett, sok nő közé, ami már eleve nehéz helyzet. Tetszik valamint azért, mert erőt érzek benne, megnyugtató erőt, ami miatt - ez van, lányok Kép - elhiszem, hogy otthon nekik nincs komoly gondjuk az ágyban. És amiért legfőképpen tetszik, hogy ideírogat, remélem, máskor is fog, hogy végre egy férfi mondja el, hogyan látja ő! Igaz, igaz, EGY férfi, ez édeskevés, de hátha kedvet csinál másoknak is ahhoz, hogy beleszóljanak, és akkor tényleg mindahányan okosabbak lehetünk! Kép Nem? Kép
Kíváncsi
 


Sziasztok!
Ejha! Pörög a téma!
Koktéldisznó! Jó, hogy írtál, kell ide egy ffi. véleménye is. De VÉLEMÉNY és nem cikizés! Ez a mi kis érzékeny női lelkivilágunknak fáj ám!
Gondolom, a feleségeddel tapintatosabban beszéled meg az ilyen dolgokat.
Velünk azért nem kell annyira finomkodni, de ez azért egy kicsit bántó volt.

Próbáltam kivenni belőle a cikizést és tényleg írtál jókat, meggondolandókat. Elgondolkodom.
És még arra is jó volt, hogy megjelentél itt, hogy egy kicsit felpezsdült a vérkeringés. Amikor mi nők védekezünk, akkor talán átgondolunk olyan dolgokat is, amik addig eszünkbe se jutottak. Mert még egy tapintatlan hozzászóló is ébreszthet gondolatokat. (ha félretesszük a dühünket.)
Engem személy szerint nem zavar, ha máskor is írsz ide, csak azt vedd figyelembe, hogy ez itt egy "női klub". Kicsit finomabb, nőiesebb stílushoz vagyunk szokva. Helye a fiúknak is van itt, de csak ha figyelembe veszik a beszélgetési stílusunkat.
Remélem nemcsak azért írtál ide, hogy végre jól odamondogathass a nőknek, ha már otthon a feleségeddel ezt nem teheted meg. Nem, nem feltételezem ezt rólad, de erősíts meg, hogy nem is így van!
Márti
T-Márti
 

 
 

Drága Kiváncsi, én speciel nem okosabbnak hanem megbántottnak érzem magam és hiszem, hogy joggal.
Disznó gyakorlatilag semmit nem mondott, azon kívűl, hogy lehurrogta a jónépet. Érdemi ötlet az persze nuku.
Én aztán semmi megnyugtatót nem érzek benne.Sőt! Szerinted megnyugtató, építő jellegű amiket írt? Kiváncsi megvagyok lepve rajtad. Mi most okosabbak lettünk azáltal, hogy idejött ítélkezni?!
Nem értelek.

Bellana
 
 


Kíváncsi!
Mi egy húron pendülünk!
Nem olvastam az előző hozzászólásodat(22:55), mielőtt elküldtem az enyémet (23:06), mégis hasonlókat írtunk!
Márti
T-Márti
 


Bellana!
Ne légy mérges! Szerintem KÍváncsinak sem maradéktalanul pozitív a véleménye Kdisznóról. De a hapsi nem reménytelen eset. Kicsit meg kell szelídíteni, és akkor talán hallunk tőle okos dolgokat. Elvégre náluk működik a dolog, nem?
Egyébként téged is megértelek, hogy feldühített. Ha csak a stílust és a cikizést nézem, valóban nem egy teadélutáni beszélgetést indított el vele.
De nyugi! Ne hagyd magad felhúzni!Kép
Márti
T-Márti
 


Úgy látom lányok, hogy Disznó gyakorlatilag egyetlen érdeme, hogy nem nő.
Félreértés ne essék,jól megfogalmazott okos dolgokat szívesen hallanék, de a sárdobálásra és egyebekre amit kedvencetek előadott nincs szükségem, főleg mostanában.
 
 


Márti, köszi Kép
Nem Kiváncsira haragszom, de eddig mindig olyan józan volt, öröm volt olvasni a hozzászólásait. Persze ettől függetlenül továbbra is szívesen olvasom őt. De ez a hapsi súlyos dolgokat állított úgy, hogy fogalma sem volt mit beszél!!!
Egyébként csak ő mondja, hogy jól mennek a dolgok.
Én ugyan nem szelidítek senkit, főleg ezek után...
 
 


Bellana,
ha még jól emlékszem arra, amit írtam Kép, azt pendítettem meg, hogy jó, hogy ő írt ide, mert ez kedvet adhat más férfiaknak is a szóváltáshoz, és aztán az egészből kialakulhat majd egy kerekebb kép. Persze, igazad van, egy fecske nem csinál nyarat. Érdemi ötlet nem volt, igaz, de volt valami, egy (aztán még egy) kemény hsz, ami miatt sokan billentyűzetet ragadtak, feldühödtek, kiírták magukból a dühüket, és - elismerem, nem mindig - gyakran a düh hozza ki az emberből a jó lépést. Szerintem nem ítélkezni jött, szerintem csak elmondta, ami az elhangzottak után az eszébe jutott. Nem cizellálta a szavait, az biztos. Meg is kapta érte, ami jár! Kép De nézd vissza a topikot: vajon nem lehet, hogy egy egészen kicsit igaza van? Ne az egyes mondatait, hanem az egészet nézd!
És hát, ha nem illik rád semmi, mi értelme volna megbántódnod? Bellana, hát létezik ember a földön, aki meg akarna téged bántani??? KépKépKép
Kíváncsi
 


Nem olvastam az utóbbi három hszt amíg írtam: Bellana, (ide egy puszit dobó gif jönne, ha lenne nekem ilyen), nem a kedvencem nekem Kd! Ahogy Márti is írta, nem értek minden gondolatával egyet, dehogy! Nos, van a pasasnak egy bizonyos indexes stílusa, amihez mi itt nem vagyunk hozzászokva, (én se nagyon, mert ritkán merészkedek be oda), szerintem onnan ez a vehemens ellenállás. Ha oda írogatnánk, akkor már nem a stílussal, hanem a mondanivaló lényegével törődnénk. Sürgősen hozzáteszem: én direkt ezért nem írogatok oda! Kép
Kíváncsi
 


Mármint nem azért, mert nem a lényeggel szeretek foglalkozni, hanem épp a stílus miatt....
 


Agi!
Szerintem ugyanarra a személyre gondolunk. Kép

Koktéldisznó!
Ha még emlékszel régi chates csapatunkra, engem is dobj meg egy maillel.

Magdi


Kiváncsi!

Abban egyetértek,hogy jó lenne ha a másik oldal is megjelenne, de nem így, nem ilyen stílusban, nem a Milupa reklámot és Cosmopolitant emlegetve.
Szerintem mélyen sértő, hogy egyáltalán valaki ilyet feltételez anyákról! Főleg, hogy vannak köztünk jópáran akiknek elég nehezen sikerült végre a gyermekáldás. Igen gyermekáldás.
Na, de nem is fújok tovább.
Kiváncsi, te aztán értesz hozzá, hogy csillapítsd le az ember lányát Kép
Ezért és a sok szeretni való írásodért sok :
Kép
Bellana

Kép
 
 


Ági és G. Magdi!

A fenébe lebuktam.:o)) A mailcímem a régi, ha még megvan, akkor örülök neki.
Ági, te még Canada?
Magdi, atyaisten már 3 van???
Mindenkinek írok, csak most mennem kell a csajokért az oviba.
Kd
Koktéldisznó
 


Helló!

Valamelyik nap olyan szép üzenetet írtam, amit aztán nem küldtem el... nehogymá' megint én legyek az undokKép Szép Indexes hsz lett volna... így utólag belegondolva.

Akkor most dicsekszem picit. Hapsimmal mostanában még jobb minden mint volt. Rájöttem, hogy folyamatosan alakítjuk egymást - külsőleg - ami jó. Illetve én alakítom mindkettőnketKép
Pasimnak én vagyok a házifodrásza. Nem nehéz, mert végigszántom a 0-as géppel és kész, de bedöglött a masinéria, így már majdnem 2 cm a haja. Egyszer elázott vele és iszonyat milyen sexi volt úgy, hát kb 2hete megtámadtam zselévelKép Én meg felturbóztam magam a régi énem felvételével. A terhesség előtt még a szemöldököm szedtem és szépen kíhúztam szemcerkával, jobban áll. Na azóta így nézünk mi kiKép Meg kell mondjam most, hogy ilyen a haja, képes vagyok naponta többször megtámadni és valahogy, most hogy tudom jobban nézek ki (saját bevallásom szerint) valahogy más, de fingom sincs mi a külömbségKépKépKép És, hogy miért???Kép

Lányok!
Nem lenne jó egy kis változatosság? Egy kicsit összeborzolni "apa" haját, kicsit feldobni, felcserélni, a régi megszokott dolgokat újakra? Nálunk sokat segített.

sasha

Kép
 
 


Kézcsókom!

Bellana szórakoztató ahogyan haragszol rám. Arra, hogy semmi építőt nem ajánlottam javallanám, hogy olvasd újra az utolsó szöszmöszömet.Ha és valóban zavar, hogy nem olyan vagy a férjeddel, mint annak előtte, akkor a problémádra gyógyír lehet amit leírtam. Van nagymama és lehet délelőttönként buja bajadérként zümmögni apa mobiljába, mikor a skacok éppen az oviban vannak. Egy seggel csak egy lovat lehet megülni kedves fennkölten lihegő "ellenfelem". Szerintem egy kellemes délelőtt után mindketten jobban vennétek a további akadályokat.
Aki azt feltételezte rólam, hogy nő vagyok közlöm, hogy nem. 39 éves vagyok, nős és van két lányom. Pusztán annyi a baj velem, hogy másképpen látom egy kicsit a dolgokat, mint a nagy többség, nem biztos, hogy jól, csak másképp.
Amit sasha írt abban sok igazság van ám. Egy barátom mondta 25 év házasság után, hogy esténként olyan a mamát megsimogatni, mintha a saját fenekét fogdosná. A megszokás nagy úr a határoknak viszont csak az egyéni fantázia szabhat határt.
Csok mindenkinek,
Kd
Ui.: Nem az indexre járok, hanem a Gyaloglóra.
Koktéldisznó
 


Meg a Találkahelyre, nem?

Gabi
Gabi
 


Gabi!

Az mi????
Koktéldisznó
 


Phae, meg a Többiek!!!KépKépKép Fuuu, de jol beindult a topic, pedig sokat tépelödtem, elinditsam-é????????? NOS. Megbeszélem itt a dolgokat, OK, de ez nem ugyanaz, mintha ISMEROSOKKEL beszélném meg, ahogy Phae irja!!!!!!!!!!!!!!!! Eppen ettöl jo ide jarni. Senki nem röhög senkin, mert szinte senki sem ismer senkit.
Na, vilagos???????????????

Koktélmalac! A talalkahely??? Nem tudod?????Kép
Vendég
 


Koktéldisznó, NINCS BAJOM A FÉRJEMMEL!!!
Nem írtam ebbe a topicba egész addig amíg e te írásod nem olvastam!!Bár ha te is figyelmesebb lettél volna, akkor látthattad, hogy ezt írtam is...
Mindenesetre örülök, hogy legalább te jól szórakozol rajtam, mert én nem talállak olyan viccesnek. De bizonyára erre is tudnál valami földbedöngölően frappánsat írni, úgyhogy javaslom fejezzük is be ezt a meddő vitát. Nem a másféle látásmóddal lenne a baj, hanem a stílussal.
Kép

Na,szia:
Bellana
 
 


Bellana, Boldogságos Überanya!

Na szia...
Kd
Koktéldisznó
 


Sasha, es mar nem vagy 100 kg-os??? Kép
Névtelen
 


Kd! Amugy én sem azért irtam, mert a férjemmel van bajom, hanem, mert magammal volt... Van 1 kicsit...Kép
Bellana, ra se rants!!!!!!!!!!!!!!!!Kép
Vendég
 


Bellana!
Ne foglalkozz dagonyadisznóval!

Disznó! Te meg szakadj már el ettől a témától. Ez már tényleg nem jópofa, hogy őt szapulod!!
Írj a témáról, vagy ne írj, de ez már uncsi, nem?

Betti

KépKép
KépKép
 


Egy NÉVTELENNEK mi köze hozzá hogy most hány kg-os vagyok??????????
Akárkinek a kérdésére nem vagyok hajlandó válaszolni. Az, hogy utána más is olvashatja az már nem érdekel. A lényeg, hogy a párom imád és kíván és szerelmes belém... akárhány kiló is legyek.
És külömbenis ez miért fáj neked???????

sasha

Kép
 
 


Sasha,
szerintem névtelen azért zrikál téged, mert neki még mindig nem sikerült lefogynia száz kilóra! Kép
Kíváncsi
 


Sasha!

Szerintem se foglalkozz vele túl sokat, a férjed szeret, te boldog vagy, a fiad gyönyörű, névtelen meg egy bunkó! Kell ennél több???Kép

Süti
 
 


Lányok! Azt hiszem, megtörtént a csoda!
Írtam fentebb, hogy egy szerencsétlenül sikerült mozilátogatás után megbeszéltünk egy csomó dolgot a férjemmel és már rögtön utána jó volt a szex, éppúgy, mint régen.
Hát ez azóta is így van! És nemcsak, hogy jó, de eszméletlenül kívánom! Ekkora változást nem is reméltem!
Szex volt vasárnap a mozi után, és hétfőn is. Kedden éjszakába nyúlóan beszélgettünk mindenféléről és figyelt rám, figyeltünk egymásra.
Tegnap megint szex. És én már ma is érzem, hogy jólesne estére egy kis erotika, de már félek, ez sok lesz az én - amúgy jó étvágyú - férjuramnak. Vagyis eddig hozzám képest volt jó étvágyú. Eddig 3 hét alatt produkáltunk ennyi szexet, mint most 3 nap alatt! És miattam volt ritka a szex.

Na és most kapaszkodj meg Koktéldisznó! Mindezt a nagy változást az indította el bennem, hogy kedves férjuram TÖRŐDIK velem. Meghalgatott, felismerte, elismerte a problémámat. És azóta figyelmesebb, kedvesebb. Egészen apró dolgokon venni ezt észre, de hatalmas változást okozott.
Hiába intimtornáztam eddig, ahogy már máshol tanácsolták nekem. Nem volt eredménye. Mert nem a szervezetemmel, hanem a lelkemmel volt a baj.
A romantikát az odafigyelést, a kedvességet, gyöngédséget nem lehet tornával helyettesíteni! Most még a nedvesedési problémám is megszűnt! Egyik napról a másikra! És fájni sem fáj!
Feleség
Feleség
 


Feleség!
Gratulálok és egyben irigyellek is! Nem mintha nagy problémáink lennének, én csak attól lennék még boldogabb, ha az én uram is figyelne rám rendesen..
Örülök hogy rá tudtad venni erre! HOgy csináltad?

Betti
Kép

KépKép
KépKép
 


Feleség gratula!

Mondd csak mit néztetek meg a moziban? Kép
Ez csak vicc volt Kép
Én is azt gondolom, hogy a nőnek a legfontosabb erogén zónája a lelke Kép

Bellana
 
 


Bellana!
Fején találtad a szöget a női lelket illetően!Kép
A Mátrix-Forradalmak-at néztük meg. Nem kimondottan erotikus film. Kép De rám mégis nagy hatással volt az a jelenete, mikor meghal a főhős szerelme. Utána, mikor kétségbeesetten próbáltam a páromnak magyarázni, hogy nem őt akarom bántani, és egy ideig nem találtam megértésre, rettegni kezdtem, hogy úristen, ez az a pillanat, amikor elkezdődik valaminek a vége? Görcsösen rámtört - a filmbéli jelenet hatására is - hogy én őt nem akarom elveszíteni.
Ezért nem merültem duzzogós hallgatásba, nem ordibáltam, nem emlegettem fel régebbi hibáit, nem vágtam a fejéhez semmit, csak arra koncentráltam, hogy megértse: nekem fontos, hogy csak olyanokat csináljunk, ami mindkettőnknek jó, és nekem fontos, hogy jól érezze magát.
Elmondtam, hogy én már napok óta készültem lélekben erre a mozira, vagyis inkább a lehetőségre, hogy együtt lehetünk. Nagyon vártam ezt a napot, hisz oly ritka alkalom ez.

Azt hiszem, ekkor ugrott egyet a tű benne: ekkor mondta ki ő maga azt, hogy az utóbbi időben nem figyelt rám eléggé. És nem mentegetőzött a munkájával, az elfoglatságával.

Betti! Nem én vettem rá, csak ráébresztettem valamire. Ő maga jött rá, ő maga mondta ki.
Ehhez persze kellett hogy ő olyan férfi legyen, amilyen! Nem hiába mentem én hozzá annak idején feleségül! Kép
Feleség.
Feleség
 


Szia Feleség!

Kérdezhetek valami intimet? Olvastam, hogy Neked is fájt a szex. És mondd, mennyire?
Mostmár tökéletes? És ehhez elég volt, hogy egy picit másképp viselkedjen veled a férjed, vagyishogy egy picit Te is másképp tekints rá?

Őszintén érdekel!

Rebus
Névtelen
 


Sziasztok!

KoktélröfiKép

Azért némi korrigálást igényel legelső hozzászólásod!

"Valami nagyon fontosat azért jó lenne nem elfelejtenetek, mégpedig azt, hogy a pasik genetikailag úgy vannak beállítva, hogy a " halacskák" állandóan termelődnek náluk és azt vagy maguk távolítják el...."

Akkor egy kis biológia:Nos,mint említetted,a férfi valóban úgy üzemel,hogy a kis "halacskák"(elég vicces) folyamatosan termelődnek.Na de nem azért ,hogy mindig el is távolítsák őket.Nem,nem...Ugyanis a herék felett(ne nézd,nem látszik) található egy olyan kis kanyarulatos csőrendszer,amit mellékherének hívnak.Ez hivatott arra,hogy a fel nem használódott=ki nem ürült spermiumok(gyengébbeknek a halacskák) itt tárolódjanak,majd bizonyos idő elteltével anyagaik felszívódjanak és újra hasznosuljanak.Vagyis semmi rosszat nem követsz el a saját testeden,ha NAGYON FONTOS felkiáltással nem maszturbálsz éjjel -nappal.
Nem tartom jó ötletnek,hogy ilyen ostoba álcába bújtassuk az igényeinket.És ez a fontos...

A másik,szintén biológiai jellegű,és persze szigorúan építő szándékú megjegyzésem,hogy talán nem véletlen,hogy a természet így odotta meg a férfi és a nő(azaz a hím és a nőstény) problémáját.Mi a cél? A faj fenntartása.És ennek a legjobb eszköze,ha egy hím minél több nőstényt termékenyít meg.Vagyis nem azért járnak el a pasik több nőhöz,mert otthon nem tudnak ürítnei.Ezt veheted felmentésnek isKép...És a nő miért nem képes sokszor szexre a gyermekek után?Mert az eslődlegsen fontos a természet rendje,azaz az utód felnevelése.Sok olyan állat van ,melynek nősténye az utód önállóvá válásáig nem is ivarzik.
Mindkét dolog genetikailag mélyen bennünk van.Túl lehet rajta lépni,ha az ember erős és megfelelően megértő a partnere,de letagadni nem lehet.Félremagyarazáni meg hülyeség.

Hát ennyi...most jöhet a revans!Kép

Anyapoc

 
 


Anyapoc...! Kép
Hát igen, ha egy vérbeli szakember hozzászól, minden milyen más megvilágításba kerül! Kép
Kíváncsi
 


AnyapocKép!

Amúgy mizujs nálatok????

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Tényleg Anyapoc, akkor ezért van, hogy a kandúrok a macsekoknál elviszik a kiscicákat, hogy a nőstény újra tudjon párzani, nemde??

Amúgy nem tudom mit keresek én itt, én a fordított kategóriában tartozom!Kép

Süti
 
 


Anyapoc!

Mikor is van a házassági évfordulótok?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Süti, KépKép
 


Banyóci

Most volt,elsejénKép.Miért?Holnap megyünk ünnepelni,anyukámbébiszittelKép.
De éppen ciklus eleje van...ezzel mindent elárultamKép.Na jó,kifelé megyek belőle...remeélem,holnap egy kis pezsgő ellazítKép,régen ez sem volt gond.

Süti

Hát ezt még nem hallottam,de lehetséges.Azt tudom,hogy pl. az oroszlánoknál is egy új hímoroszlán,ha elkergeti a cspat régi hímjét,akkor megöli a kölyköket,mire a nőstények azonnal ivarzani kezdenek.Így biztosítja,hogy a saját génjeit örökítse tovább.Deez lehet macskáéknál is,ha nem is ilyen durván...
Milyen másik táborba?KépKép

Anyapoc

 
 


Anyapoc, szerinted?Kép

Nyithatnék egy új topicot, Segítség elhanyagol a férjem címmel! Lehet, hogy ő már új csapatban vadászik?KépKép

Süti
 
 


Süti

Éééértem....Te szegény(ja,nem szabad vállat veregetni itten,mer' megszólnakKépKépKép).Na,akkor gyorsan olvastasd el vele ezt a topikot,hátha vmi megrezdül benne!Kép
És ne hagyd magad!Csak törekedjen ő is!Vagy neki fel sem tűnik?...

Anyapoc

 
 


Anyapoc!

2003. november 29. szombat 23.11. KépKépKépKépKép

Emiatt kérdeztemKépKépKép! Van valami pozitiv változás? Nagyon szurkolok nektekKép!

És KukaczKép, nektek isKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Ma megyünk ünnepelni évfordulót...KépKép

Anyapoc

 
 


Rebus!
Igen, azt hiszem nagy részben az segített, hogy a lelkem rendbejött.
Az ok végül is továbbra is fennáll, amitől száraz vagyok: fog.gátlót szedek. És a fájdalom is tutira ebből adódott, kidörzsölődtem, túlérzékeny volt odabent. Olyan volt, mintha a hüvely első felében egy gyűrű alakban görcsösen összeszorult volna valami és ott fájt is. Egy barátnőm felhívta rá a figyelmemet, hogy lehet, hogy visszértágulat. Éppen lehet,de az orvos nem látott semmit.
Mióta ez a változás történt, azóta nemközben is termelődik több nedvesség, mert elég csak a szexre gondolnom és beindul. Pl. ha valami szerelmes, szexis sztorit olvasok. Egyből asszociálok kettőnk együttléteire és már érzem is.
Eddig krémet (Bartoline gél) használtunk, ami ugyan nagyon jó, de hát nem túl romantikus dolog, az biztos. (Te próbáltad már?)
Feleség
Feleség
 


Sziasztok! Sütike! Kérdezz ra az uj csapatra, érdekes lenne tudni, mit szol hozza!!!
Banyoci! Kösz a drukkot, mondom, tulajdonképp semmi baj itthon, a Férjem nem tudja, hogy semmi olyasmihez nincs kedvem...Kép
Anyapoc!Kép Jo ünneplést. Majd ird meg, milyen volt!!!Kép
Vendég
 


Kukacz!
Neked a drukk a kedved megjöveteléhez mentKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kukacz!Kép

Végső elkeseredésemben már rákérdeztem...hát tagad mindent, ha lenne vmi, úgysem mondaná el...
Kép
És ti hogy álltok???
Anyapoc, na milyen volt?

Süti
 
 


Szia Süti!
Kar, hogy tagad...Kép Bar az is lehet, hogy az igazat mondja, nem??? Nem szabad mindig arra gondolni, hogy biztosan becsapnak bennünket!!! Ha van kedved, ird meg, miböl gondolod, hogy van valakije??? Mi pontosan az, ami hianyzik???

Nalunk minden OK, kedvem AHHOZ nincs, de imadom a Fiam meg a Férjem...Kép

Banyoca! Drukkot kösz, ramfér!!!Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Az ünneplésjó volt!!!!KépVégre olyan volt,mint amikor még tényleg csak ketten voltunk...Párom meg is jegyezte,hogy csak addig gondolt Pocra,amíg azt gondolta,hogy "jééé,nem gondolok Pocra"KépKépKép!Na,azért nem volt ilyen egyszerű.Ez csak a film alatt volt,mert megnéztük a Kontroll c. magyar filmet,ami szuppper volt!Atán ettünk egy jót egy vendéglőben ésmentünk haza.Folytatás nem volt,mert még nem álltam rá késeznKép.De mától minden mehet...

Próbáltam vele megbeszélni a dolgokat,amit itt okoskodtunk,háááát...elég pesszimista hangulata volt,jól össze is vesztünk.Egy kicsitmost nem bízik ebben a dologban,de mondtam,hogy segítsen.Mert szerinte az,amit így mesterségesen kell csinálni,vhogy nagyon nem jó...Hát,nem tudom.De reméelm,hogy menni fog.Azért tegnap,amikorkibékültünk,olyan szép hangulat alakult ki,mint mailyen az eslő hónapokabn is volt.Csak lehetne kicsit sűrűbbenKép!

Most mennem kell,puszi,Anyapoc

 
 


Kukacz!

Remélem, hogy az igazat mondja! Tudod azért bosszant a dolog, mert a haverjai pl. azt mondják, hogy a szülés nekem határozottan jót tett alakilag, agyilag, csak ezt a férjem nem veszi észre...Kép Nekem kell kezdeményeznem, csábítanom és ebbe már belefáradtam! Vhogy úgy érzem, hogy én most vagyok a "csúcson" külsőleg csak annak az egy pasinak nem kellek aki viszont nekem kell! Na nem sírok itt, mert "megköveznek" a többiek!

Anyapoc, hagyj időt neki is, az már nagy lépés, hogy végre nyugodtan ketten beszélgettetek! Amúgy meg nem értem miért érzi, hogy ez egy direkt dolog...hisz nekünk amúgy sem megy csak úgy hipp-hopp a szex, hát még ha az ember lányának akadnak problémái! De örülök, hogy alakultok!Kép

Süti
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: