Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Nálunk most biztosan hanyagolós napok jönnek. Megjött...

Anyapoc!
Várom a beszámolót, és remélem minnél hamarabb olvashatomKép! Egy kicsit kevesebb tv-zéstKép, és több romantikázástKép!

Kukacz!
Örülök, hogy nem voltam annyira zavarosKép! Kérdezhetek valamit? Amikor halasztást kérsz, olyankor miket mondasz neki? Azt irtad még valamelyik leveledben, hogy ő nem nagyon veszi észre, hogy nincs minden rendben. Nem gyanús neki ez a sok elhalasztott együttlét? Nem lehetne vele mégis beszélni ezekről a dolgokról? Legalább finoman, ha nem is az egészről, de legalább egy részéről?! Én olyankor mindig egy picit könnyebbnek éreztem magam, amikor beszéltünk errőlKép! Jó érzés volt, hogy megért, és hogy azon igyekszik, hogy nekem a lehető legjobb legyenKép! Na ez persze nem mindig sikerült, de már az igyekezetétől és attól, hogy tudtam, hogy nem hagy magamra ezzel a problémámmal, általában jobban éreztem magam, és valahogy a szex is könnyebben ment. Azelőtt én sem tudtam felfogni, hogy hogy lehet mindenféle kifogásokat felhozni a szex ellenKép! Én mindig akartamKép, sosem éreztem kötelességnek, csak amióta a fiam megszületett. És talán itt a gond. Ha tudnál újra úgy nézni rá, mint anno, ha nem a gyereked apját, hanem azt a pasit látnád olyankor benne akibe annyira szerelmes voltál/vagy, ha felidéznéd a régi együttlétek forró perceit, talán segitene előrébb lépnedKép! Mondom, nálunk működőképes ez a folyamatKép! Lehet, hogy helyes az elméletedKép, de biztos akartok majd kistesót isKép! Úgyhogy akcióra felKép!

Legyetek már egy picit pozitivabbakKépKépKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyoci! Teljesen pozitiv vagyok. Csak kissé frigid. A Férjem azzal magyarazza a kevesebb együttlétet, hogy a Picur megvaltoztatta az életünket, faradtabbak vagyunk, stb. Na jooo, nem vagyok frigid, ha raszanom magam, akkor OK a dolog, csak ra kell szannom magam!!!Kép
Nem a gyerekem apjat latom benne, ez érdekes, valahogy még mindig nem fogtam fel, hogy ö papa!!!Kép De valahogy a pasi hiaba csinos, valami mashova huuuz. (A Fiamhoz...Kép)
Pusza.
Vendég
 


Sziasztok!
Ha nem gond, leirom nálunk mi van.
Én sosem voltam az a ráugrós tipus, de a szex mindig rendben volt. Várandósság alatt is , azzal a kivétellel, hogy hányingerem volt ha nem használtunk gumit.. Aztán a szülés után négy héttel már nem birtuk tovább. Én is tartottam tőle, hogy fájni fog, de szerencsére nem volt semmi gond! Attól szintén féltem, amitől Banyóci, hogy kitágultam, és Ati már nem élvezi annyira, de aztán rájöttem, hogy ha nem élvezné, akkor nem hiányozna neki a szex! Azóta sincs igazán probléma, bár igaz, hogy ritkábban szexelünk, mint régen, de szerintem ez természetes. Normális, ha egy anyának a gyerekén jár az esze! Sőt az méginkább, hogy emiatt fáradt! DE! Csak addig vannak rendben a dolgok, amig ez egyik félnek sem jelent problémát. Én mindig azt mondom a páromnak, hogy én bármikor szexelek vele, ha tud hozzá kedvet csinálni, és igy is van általában. Nem azt mondom, hogy minden nap kétszer, de nem is vágynék rá. De heti egy két alkalom átlagban, az egész jó, nem?
A másik amit még irni akartam, hogy az már régen rossz, ha valaki nem tudja megbeszélni a párjával a dolgokat. /Nehogy sétésnek vegyétek!!!Sorry!!/ De néma gyereknek anyja sem érti a szavát, hogy közhellyel éljek. Meg kell beszélni mindent, főleg a szexet!! Hogy kinek mi jó, hogy jó, mikor jó, hogy nem.... Mert csak magunkkal tolunk ki, ha nem mondjuk meg hogy nem jó valami, mert a pasi azt hiszi, hogy jó, és legközelebb is azt fogja csinálni.. Sőt, ha még az orgazmust is megjátszanánk, az lenne a csúcs. A hapsi úgy érzi, na király voltam, jól "elment" az asszony, legközelebb is ezt a taktikát választom. Na bumm, és kezdődik a körforgás! Tudom, hogy nehéz megbeszélni ezt a témát, de ennélkül nem megy! Nem éri meg önfeláldozónak lenni, mert csak magunkkal tolunk ki!!

Mindenkinek sok sikert hozzá!!

Betti

KépKép
KépKép
 

 
 

Ti hogyan fogadnátok a párotoktól, ha egymás utáni két reggel is szeretkeztetek, és ennek ellenére, este (2.nap) miután azt hiszi, hogy már alszotok, azt veszitek észre, hogy játszik a farkával a takaró alatt? És persze nem mondja el utólag se. Ha enyhe célzást teszek másnap, akkor se reagál rá.
Én kicsit tanácstalan vagyok.
Régebben egy alkalommal "felébredtem", és akkor meg teljesen zavarba jött.
Gabi
 


KukaczKép!
A gondolataidat kéne egy kicsit másfelé terelniKép! Mint már irtam, az én gondolataim is állandóan máshol jártak (a fiamnálKép), erről próbáltam leszoktatni magam. Mivel mint ahogy te is, én is tudtam hogy közben már jó, igy próbáltam eleve igy hozzáállni, hogy akarom, hogy jó legyenKép! Vagyis, hogy legyen kedvem belekezdeni, mert jó leszKép!
Az én fiam kiköpött mása az apjánakKép!

Betti!
Nem tudom, hogy mennyire olvastál vissza, de ha igen, akkor láthattad, hogy nálunk nem gond a megbeszélésKép! Mi erről mindig beszéltünk, ez igy nekem is sokkal jobb volt, mint hogy azon törjem a fejem, hogy már megint milyen kifogást mondjak. A kezdetektől fogva ismerte a félelmeim, és próbált is segiteni. Sokáig úgy szexeltünk, hogy utána vallatás következett, hogy milyen volt, milyennek érezte, milyennek érzett engem. Hiába volt többnyire nekem is jó a szex, a mélyen belémivódott félelmek miatt, és amiatt, hogy állandóan a gyerek körül járt az agyam, egyszerűen képtelen voltam belekezdeni. Persze időnként rászántam magam (kb. hetente), de azért más olyan szájizzel belevágni, hogy na jó legyünk túl rajta, mint hogy nekem is van kedvem. Látohatod, hogy nálunk javul a helyzetKép, már sokszor van nekem is kedvem hozzá, sőt már néha én magam kezdeményezekKép!

Gabi!
Fogalmam sincs, hogy én hogy fogadnám, ugyanis az én párom azon ritka pasik közé tartozik aki sose szokta magának csinálniKép! De tudomásom szerint a pasik zöme csinálja attól függetlenül is, hogy rendben van a szexuális élete a párjávalKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Tudom, hogy a pasik nagy része csinálja magának, pláne, ha szexmániás, mint az enyém Kép Ebben csak az aggazst nagyon, hogy titokban csinálja. És ha finoman célozgatok másnap, akkor is úgy csinál, mintha nem történt volna semmi.
Ha előttem csinálja, nem probléma.
De valahol belőlem azt az érzést váltja ki ezzel, hogy kevés vagyok neki. Kép

Gabi
Gabi
 


Gabi!
Ismerek pár pasit, akiről tudom, hogy csinálja, de nem szivesen vallja beKép! Szeretik ők csak úgy magukban is csinálniKép! Ez nem jelenti azt, hogy kevés vagy! Ők ilyenekKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Bíztató! Kép

Akkor próbáljam figyelmen kívül hagyni?
De én olyan nehezen tudom szó nélkül hagyni Kép

Gabi
Gabi
 


Szerintem felesleges ezzel a kérdéssel foglalkoznod, ha amúgy minden rendben nálatok. Ezen szerintem úgyse nagyon tudsz változtatniKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Egyébként minden teljesen rendben.

Köszi:

Gabi
Gabi
 


Gabi!
szerintem sem kell vele ebben az esetben foglalkozni. De ha idegesit a dolog inkább mondd meg neki, hogy ne melletted csinálja..
Én is megijednék, ha erre ébrednék, és azt is megértem ahogy érzel, de értelmesebb tanácsot nem tudok adni, mert az én párom nem csináálja, vagy csak még nem bukott le vele??Kép!

Betti

KépKép
KépKép
 


Mázlisták vagytok! Kép
Az exem soha nem nyúlt magához. Talán túlságosan is megszoktam Kép A mostani párom meg amint nyugtalanabb, feszültebb azonnal.... Ha régóta nem voltunk, akkor a szexhiány miatt, ha együtt voltunk, akkor azért, mert nagyon jó volt, és továbbra is fel van húzva (mondjuk fél nap múlva). Tehát, ha nem volt szex, azért, ha volt, akkor meg azért Kép Szóval nem egyszerű. Iylen pasinak próbálj megfelelő nő lenni.

Gabi
Gabi
 


Gabi!
Nem egyszerű pasit fogtál ki!!
Hát ha ennyire szereti csinálni akkor hagyd. Vagy segits nekiKépKép

Betti

KépKép
KépKép
 


Betti!

Tudom, hogy nem egyszerű, de szerencsére ezt ő is elismeri Kép
Szoktam Kép
De ha titokban lát neki, akkor elég nehéz lenne besegíteni, mert zavarba jönne. Kép
Végülis, amíg nem másnál keresi, addig nincs gond. Nem?

Gabi
Gabi
 


Igy van, ez még a legjobb megoldás!!
Biztos meglepődne, ha ő titokban hozzákezdett, te meg titokban befejezedKép!

Betti

KépKép
KépKép
 


Legközelebb akárhogyis, de átveszem tőle Kép
Kíváncsi leszek a reakciójára Kép

Gabi
Gabi
 


Mi is kiváncsiak vagyunk rá! Ird majd meg mit reagált!!

KépKép
KépKép
 


Rendben, jelentkezni fogok.

Gabi
Gabi
 


Hahó, KukaczKép!

Elvesztél? Vagy beindultálKép? Itt a sok egymondatos előtt még irtam nekedKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Hátnem azért jöttem,hogy beszámoljak vmiről is..KépKépKépÉn olyan lehangolt vagyok ebben az időben,hogy semmihez nincs kedvem...De lelkiismeret furdalásom már van...Kép

Banyóci

látom,nálatok nem unalmasak az estékKépKép.Most csak irigykedek.Még erőt kell vennem magamon,hogy tényleg ráálljak erre a megváltoztatásos dologra.De majd most,talán, a házassági évfordulónkon...Kép

Anyapoc

 
 


Drága Hölgyeim!
Könnybelábadt szemekkel olvastam el a fenti topic-ot és jutott eszembe számtalan szebbnél szebb gondolat, csak nehéz olyan burkoltan fogalmaznom, hogy ne essek bele az " ez is csak egy férfi" skatulyába.
Az egészet elolvasva nekem az jött le a soraitokból, hogy idejártok lelkiismeretnyugtatás céljából, ami nem baj, csak meglehetősen kevés. A legtöbben el vagytok telve azzal, hogy szültetek egy esetleg több gyereket, ami valóban egy nagyon nagy dolog, bár csak az élet egy része, bár lehet, hogy sokaknak a legfontosabb. DE! Nem kellene elfelejteni, hogy a gyerekszülés előtt is volt egy életetek és nem a gólya pottyintotta a bohócot a hasatokba. Gyakorló apaként tudom, mivel jár két gyerek, meglehetősen vastagon kiveszem a részem a nevelésükből és érthető , ha egy darabig nem ugyanolyan lepedővirtuózok vagytok, mint annakelőtte. Elhiszem azt is, hogy 24 órányi popótörlés után,agyilag zokniként nem érzitek magatokat dögösen szexinek( talán van némi kis pocak is a baba után), de belesüppedni a nihilbe talán nem kell. Nagyanyáink csinálták anno, hogy megszülték a trónörököst és utána nix kufirc a papával. Mondjuk őket nagy átlagban hozzáerőltették valakihez, akit a hátuk közepére nem kívántak. Ti viszont állítólag szerelemből vettétek férjül a párotokat, akit egyetlen aktív kis spermiummá degradáltok le a fogantatás pillanatától kezdve. Kicsit megalázó nem? Az, hogy itt veregetitek egymás vállát, hogy ma is sajnáltam szegényt, de ma sem volt semmi, véleményem szerint egyik pasinak sem kell olyan nagyon marhára. Vagy ha ezt mondják hazudnak.
Valami nagyon fontosat azért jó lenne nem elfelejtenetek, mégpedig azt, hogy a pasik genetikailag úgy vannak beállítva, hogy a " halacskák" állandóan termelődnek náluk és azt vagy maguk távolítják el, mint azt az egyik hölgy bazsalyogva mesélte el, vagy ha otthon nem tudják elintézni, akkor máshova viszik és akkor jöhet a sírás-rívás és a meglepődés.
Csak tanácsként mondom, nem csak ide kellene járni egymást vigasztalni, hanem hajrá irány az ágy!
További jó lélekmasszírozást!
Koktéldisznó
Koktéldisznó
 


Koktéldisznó,
annyira eredeti dolgokat mondtál, nem is értem, miről beszéltünk mi eddig itten. Most azonnal megyek, kidobom a három kölköt a lakásból egy sétára, letépem a bugyimat, szétdobom a lábam és KÖVETELNI fogom, hogy a férjem azonnal elégítse ki magát rajtam. Akár kívánom, akár nem.
Nehogy má azt higgye, hogy csak a spermiumja kellett.
Köszönjük a hozzászólásodat,
szilvi
 


Sziasztok!


Koktéldisznó!
Talán, ha megfelelően elolvastad volna a topic cimét, akkor nem itt fejtetted volna ki a véleményedet. Nem azon sajnálkozunk, hogy nem kellünk a párunknak, hanem éppen forditva, azon aggódunk, hogy elhanyagoljuk őt.

Ami meg igazán férfias gondolat hogy egy spermiuhoz hasonlitod magatokat, elég szegényes viszonyitás alapnak tünik.
Tudod, ha nem csak a szavakat olvastad volna el, hanem meg is érteted volna, akkor rájöttél volna, hogy a párjaink többet jelentenek számunkra, mint egy röpke boldog együttlétből született gyermek, vagy gyermekek megszülése és felnevelése.

Köszönjük épitő hozzászólásod, de szerintem jobban jártál volna, ha a neten töltött idődet a pároddal az ágyban töltötted volna.

Boszi

KépKép
KépKép
 


Koktéldisznó!
Van, amiben egyetértek veled, de van, miben nem!
Való igaz, hogy cselekedni kell, nem csak beszélni róla. DE! A nők nem úgy vannak beállitva, mint a férfiak! A férfiaknak szinte mindegy, hogy ki és hogy elégíti ki őket. Viszont a nőknek lélek is kell hozzá. Erről már biztos hallottál te is! Nem mindenki olyan példás apuka, mint te. /Hála az égnek az én párom ilyenKép! Meg is kapja érte a "jutalmat", amit persze én is élvezekKép/ Megértheted azokat a nőket, akik egyedül csinálják a gyerekkel /gyerekekkel járó napi robotot, ami nem csak a gyerek popótörléséből áll, hanem idegileg kimerítő kemény fizikai munkaKépKép! És rossz, ha egy ilyen kimerítő napon apuka hazaér, és nemhogy megkérdezné mi van a kölökkel, hanem beül a tv elé, és sört vedel, /és hogy a klasszikus esettől se térjek el,/ meccset néz. Anyuka lefekteti a gyerekeket, és mire kidől, apuka lefekszik mellé és elkezd nyomulni. Nem kérdezi mi van, csak az a fontos, hogy neki jó legyen! Igy azért elég nehéz nem "nagymamásan" viselkedniKép! A férjnek igenis kell a feleség lelkével foglalkozni! Mert ez a lényeg, és nem az, hogy az ember mennyire fáradt! Nem hiszem, hogy csak az asszonyok hibája, hogy keveset szexelnek!! Egy kapcsolatban ezeket a dolgokat meg lehet, és meg kell beszélni! Szerintem ha valaki már eddig eljut, az jó!
Arról nem is szólva, hogy mivel férfi vagy, nem tudod milyen az, ha az ember lányának fáj a szex, akár a gátseb, akár a /felizgulás hiánya miatt, vagy egyéb okból keletkező/ hüvelyszárazság az oka! Ezt is megértéssel, és türelemmel kell kezelni, és sok időbe tellik, mire minden a régi lesz!
A szülés egy óriási változás egy nő, és egy férfi életében is! De leginkább azért, mert egy /vagy több/ gyerekkel jár! Főleg az első gyermeknél bolygatja fel az addigi életritmust. Meg kell szokni mindent, ami egy babával jár. Ez azért nem megy két nap alatt, sőt!! Ilyenkor pedig nem azon jár a fiatal anyuka esze, hogy hányszor szekszelt a héten. Meg kell tanulnia anyaként viselkedni, és utána meg kell azt is, hogy hogyan maradjon anya, miközben nőként viselkedik! Mert én úgy gondolom, hogy első a gyerek, és utána jön minden! Szerintem újra kell tanulni a szexet, minden szülés után!
Érezd magad szerencsésnek /ahogy én is annak érzem magam/, hogy nálatok minden rendben! Kérlek engedd meg másoknak, hogy egymásnak "panaszkodják" el fájdalmaikat, ha már a párjuk nem hallgatja meg őket! Szintén férfi mivoltodból kifolyólag nem értheted, hogy a nőknek kell, hogy tudják, nincsenek egyedül a problémáikkal, és hogy tudjanak ötleteket, vagy csak lelkierőt meriteni egymás "felépüléséből".

Betti

KépKép
KépKép
 


én nő létemre minden szavaddal egyetértek, és már régóta gonolkodtam, hogy leírom.örülök, hogy te tetted meg, így hitelesebb.
Névtelen
 


Koktéldisznó, én is egyetértek veled!

Szilvi szerintem jó nagy hülyeséget írtál le!
Koktéldisznó sem arról mesélt amiről te.

Szerintem hogy ki hányszor és hogyan akarja az legyen már mindenkinek a magánügye.
Mert milyen tanácsokat lehet itt adni? Hisz senki sem ismeri körülményeket.

Lehet hogy a pasi genetiailag olyan hogy neki naponta kell, míg egy másiknak elég a heti 1-2.
HA egész nap robotolnak bizony fáradtan érnek haza és ők is szeretnének valami "kedveset" kapnia a feleségtől, de nem ők csak a gyerek a gyerek ....

Vajon miért van hogy minden 3. házasság válással végződik? Vajon miért csalja minden 2. férfi a feleségét?

Na erről beszéljetek inkább. JA hogy a ti férjeitek nem? Én azt modnom erre így legyen!!!
de ha ezt az utat járjátok könnyen előfordulhat hogy a másik oldalhoz kell majd átállnotok.


a realista
Névtelen
 


Kedves Diszno!
Nem lelket nyugtatgatni jöttem ide, hanem segitséget kérni. Komolyan. Volt is némi segitség, mar az, hogy masok leirtak, mitöl lettek ujra aktiv szeretök mamiskodas mellett. Ne hidd azért, hogy soha semmi itthon, csak éppen NEKEM nem az igazi. Nem a minöség, vagy a mennyiség, vagy ilyesmi, hanem 1xüen nem kivanom a sexet!!!Kép Az Uram nem tudja, azt igen, hogy kevésbé, de azt nem, hogy kicsit sem...Na jo, nem öntögetem a lelkem.Amugy se pocak, se nagy popooo, se csüngö cicik. Joval vékonyabb vagyok, mint teherbeesés elött. Semmi randa nöstényvizilooo... Csak 1 friddddzsider mama...Kép

Kép


Névtelen Cimboraim!!! Könnyü olyasmibe beledumalni, amiröl fogalmunk sincs, milyen. Ha fentebb elolvastatok, amiket irtam-amit nem hiszek-lathattatok, mit gondoltam régebben a nökröl, akik nem akartak hazastarsi kötelességüket teljesiteni. Mar masképp gondolkozom...
Vendég
 


Kedves Kukacz, igazad van, de mit szólnál ha kedves párod ugyanezeket mmint Te a haverjaival megdumálná? Szerintem neked is "égne" a képed hogy nem kívánja veled a szexet és ezt még másokkal meg is beszéli.
Arról nem is beszélve hogy lelkileg is összetörnél hogy tejóég mostmitcsináljak a párom nem akarja velem a szexet. biztos van valakije... stb gondolatok.

És ha most azt írod hogy mint Kukacz Te mégiscsak névtelen vagy, senki nem ismer senki nem tud beazonosítani akkor meg bárki szólhat névtelenül nem?

De ha ismer valaki is, nem ciki hogy kiteregeted a szexuális problémádidat?

Phae
Névtelen
 


Phae!
Bocs, hogy beleszólokKép. Szerintem nem arról van szó, hogy ki nem kívánja a férjével a szexet! Nem a férjeinket nem kívánjuk!!
Ez nem kiteregetés, mert pont olyanok beszélik meg, akiknek hasonló problémáik vannak, vagy megértő emberek, akik próbálnak segiteni. És vannak névtelenek..
A férfiak pedig ugyanúgy kibeszélik a szexuális életüket, mint szerinted a nők. Csak itt nem tudjuk, hogy ki kinek a férje, viszont ha a férj kibeszéli a haveroknak, akkor ők tudják ki a feleség, és ez ezért égőbb!!

Betti

KépKép
KépKép
 


Sziasztok anyucik! Még nem írtam ide, de olvasgatni szoktalak titeket. Most viszont nem tudom megállni, hogy ne írjak egy pár sort.
Koktéldisznótól egy igazi, hamisítattlan férfisoviniszta ömlengést hallhattunk. És úgy tűnik azért manapság is vannak nők akik ennek szivest-örömest alávetik magukat. Milyen jó lehet neki, hogy tökéletes feleségre tett szert aki továbbra is izzig-vérig nő maradt a szülések után, tán kérd, meg, hogy ossza meg velünk, földi halandókkal a titkát...Pesze ha nem csak kábítja férjurát, ugye csajok?
Akik itt leveleznek erről a problémájukról azokat legalább érdekli mi is tehetnének az ügy érdekében, nem mint sok férjet aki tesz a 24 órás pelenkaszolgálatra, a bezártságra, a fáradtságra, egyhangúságra és máshol eregeti el a "mindigtermelődőit".
De hát a név kötelez, nem igaz Koktéldisznó???

Bellana
 
 


Koktéldisznó
"vagy ha otthon nem tudják elintézni, akkor máshova viszik" ??????
Hát ez jellemzö....
Szerencsére az én férjem nem ilyen.
Nálunk majdnem egy év telt el sex nélkül, mert a terhesség alatt mütöttek vakbélgyulladással, aztán egyéb gondok miatt 2 hónap kórház, majd szülés után kinyílt a gátseb, mert túl hamar felszívodott a varrat.
Most nehogy azt mondd, hogy ez más, mert nem az. A végeredmény ugyan az. Akkor máshová kellett volna vinnie???
És nem a lelkiismeretnyugtatás a célja a topiknak, hanem az, hogy próbáljunk változtatni a helyzeten, van aki még ezt a lépést sem teszi meg, na öket nem fogod itt látni. Én elsösorban a férjemmel szoktam megbeszélni a problémáimat, de beleolvastam a topikba és igen érdekesnek tartottam a hozzászólásod. Volt tanulságos része is, de azt javaslom ne ess az álltalánosítás hibájába.
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok!
Már tegnap este szerettem volna írni, de de mára maradt a dolog, mert épp a párom se dolgozott és hát volt egy kis időnk egymással foglalkozni.

Koktéldisznó hozzászólása ösztönzött írásra.
Nem nevezném teljesen férfisoviniszta ömlengésnek, de mégsem tudok teljesen igazat adni neki.
Egyrészt, mert férfi, és nem egy nő lelkével látja a dolgokat.

Tegnap moziban voltunk a férjemmel. Az idén azt hiszem másodszor. Én szerveztem le, hol legyen a gyerek, melyik moziba menjünk, félretettem a jegyet. Csak az autót nem én vezettem, amivel mentünk.
A férjem végig negatív megjegyzésekett tett a plázára, amibe mentünk, a székekre, amikre ültünk, az emberekre, akik körülöttünk ültek, a reklámokra és filmbemutatókra, amiket a film előtt vetítettek. De engem még ez sem kornyasztott le. Próbáltam magam jól érezni.
A film, azt hiszem, tetszett neki, de amint kijöttünk a moziból, megint kezdődött a negatívoskodás.
Hát megkérdeztem tőle, hogy jól érezte-e magát.
Ebből aztán veszekedés lett. Mert hogy miből gondolom én, hogy ő rosszul érezte magát, az a sok negatív mondat csak az ő őszinte véleményét tükrözte, de legközelebb ő már egy szót sem fog szólni...
Bevallom, eltört a mécses nálam. Kép Fél órát bőgtem a parkolóházban, de sikerült megértetnem vele, hogy miért kérdeztem, amit kérdeztem.
Odáig jutott a beszélgetés, hogy ő maga fogalmazta meg: mostanában elhanyagolt engem. A szexen kívül sehogyan sem közeledett hozzám. (Bevallom, tényleg már csak egy lyuknak éreztem magam, egy kedvetlen lyuknak.)
Már az, hogy ez felismerte, belátta, megfogalmazta helyettem, nagyon sokat segített. Megnyugodtam, és látom a jövőjét a házaséletünknek. Nemcsak egymás mellett fogunk élni, hanem együtt.
És este végre megint olyan volt a szex, mint régen!

Tehát, kedves Koktéldisznó! Néha a férfiak is hajlamosak "rosszul" viselkedni, elhanyagolni a feleségük lelki világát.
Tudod, egy hapsi nem tud szexelni, ha nem áll fel neki. Egy nő meg ugyanúgy nem tud szexelni, ha nem "áll fel" a lelkivilága. Egy nő is tud (akar) naponta, ha erre kellő motiválást kap. Ami nem ott kezdődik, hogy "Gyere, drágám, bújjunk ágyba!"....
Ennél sokkal előbb. Ott, ahol a férfiak nem is gondolnák, hogy elkezdődik a szex. Talán már a reggelinél, ha már akkor "úgy" néz a feleségére.
Ha a nő érzi az állandó kívánást, kedvességet, lehet, hogy meg sem várja, míg a férfi kezdeményez, hanem ő maga dönti ágynak.Kép

Még valami. A férfi nagy szerencséje, hogy csak akkor képes a szexre, ha igazán kívánja. A nő nemcsak akkor. Sőt, meg is tudja játszani, hogy neki jó. Rá tudja venni magát akkor is a dologra, ha egyetlen porcikája sem kívánja.
Mit tennének a férfiak, ha nőnél is tőlük független módon működne a dolog: ha nem kívánják, képtelenek lennének rá, mondjuk becsukódna ott lent egy ajtó.
Akkor azért csak fáradoznának valamit azon, hogy kinyíljon, nem?
De így? Minek? Elég, ha a csaj szétteszi a lábát, működik úgy is a dolog.

Már írtam regisztráltan ebbe a topicba, de most a dolog intim természete miatt inkább nem regisztráltan írnék. A lényeg itt azt hiszem inkább eset tanulsága.

Egy (már) boldog Feleség
Feleség
 


Az előbb rosszul fogalmaztam egy mondatomat. (Lehet, hogy többet is, de ezt vettem észre.)
"Egy nő meg ugyanúgy nem tud szexelni, ha nem "áll fel" a lelkivilága."
A fenti mondat helyesen:
Egy meg nem képes élvezni a szexet, ha ne "ááll fel" a lelki világa.
A szexre képes ugyebár, mint azt később írtam, de élvezni nem tudja.
Feleség
Feleség
 


Na még egyszer. (Kicsit hikomatos a billentyűzet, nem mindig jelenik meg, amit lenyomok.)

Egy nő meg nem képes élvezni a szexet, ha nem "áll fel" a lelki világa.
F.
Feleség
 


Feleség, én értettem elsőre is amit írtál Kép
Jól megfogalmaztad a lényeget, én indulatból írtam az előbbit.
Szerintem nem helyes ha a pasik mindent a hormonjaikra akarnak fogni.
Tetszett az a gondolatod is mi lenne ha a nőknek bezárulna odalennt ha nem akarának szerelmeskedni Kép Na,hamar eltűnne az "ősi mesterség" is...És akkor szegény, áldozat pasik kénytelenek lennének megpengetni hölgyük lelkivilágát Kép
Ügyik vagytok, hogy öszebékültetek a pároddal Kép
Bellana
 
 


Jézusom, Feleség pont úgy írt, mint én tettem volna! Kép Csak nincs tudathasadásom?! (még a billentyűzetem is hycomatos, bizisten! Kép)
 


Kíváncsi!
Nem te voltál, az biztos!Kép De ismerjük egymást már egy ideje itt a neten. Kép
Jézusom, de ciki, hogy névtelenkedem, de annyira friss az élmény, meg a férjem miatt is... Szóval úgy gondoltam, jobb így.
Feleség
 


Kézcsókom Mindenkinek!

Az engem konkrétan megszólítóknak egy-egy mondatban reagálnék először.
Szilvi, ha ennyire evidens amiket írtam, miért nem küldted el eddig is a skacotak barangolni?
Bellana, ha én soviniszta vagyok, akkor te meg szőke a szó legrosszabb értelmében és akkor most egy-egy, bár én nem ugrottam senki torkának és ezután sem fogok.
Pusztán a kollektív önsajnálatba torkolló vállveregetés nem volt ínyemre, bár a ti dolgotok. Van egy lengyel film , kissé Merle epigon ugyan, amelyben egy férfiak nélküli világban a nők csinálnak mindent, a szaporodás is szűznemzéssel történik és azt hiszik a hölgyek , hogy ez így tökéletes. Mindaddig, amíg meg nem jelenik két férfi. Nos kb. én érzem most magam így, mert az eddigi összeborulós melankóliát felváltották a különböző vélemények. Van aki megfojtana egy kanál vízben, van aki egyetért velem, van aki csak részben. Nem jobb ez így kérdem én halkan? Diskurzus nélkül nincs megoldás sem, csak tipitopi.
A mi mai kis emncipált világunkkal az a nagy baj-Bellana figyelj!-, hogy elmosódottak lettek a nemi szerepek. Vannak nők akiknek jobb lenne, ha töke(bocs)lenne és vannak férfiaknak nevezett kis nyálas hernyók, tisztelet a kivételnek és a jelenlévők és a jelenlevők férjei mindig is azok.:o)) Bármilyen fura és konzervatív, vagy soviniszta amit mondok a civilizációs sallangokat levetve egy nő alapvető dolga a gyerekszülés és nevelés lenne, egy férfié meg az, hogy eltartsa a családját. Tudom, hogy a Cosmopolitan mást javasol, de a családanyaság (mater familiaris)bizonyos macerával jár, de hosszútávon megéri. Gondolom a legtöbben a Milupa reklámon mosolygó kisbabafotótól indíttatva vállaltak gyereket és már bánják a dolgot, de mindenkinek szabad a választás. Viszont, ha már megvan akkor sajna nyomni kell az ipart. Apának meg az lenne a dolga, hogy férfiként tegye a dolgát.
A magam férfisoviniszta agyában fel sem merül, hogy az egésznapos szolgálat(kakamanókergetés, etetés, stb.) után bármit is kiköveteljek a nejemtől. Ő sem táncolja el babyidollban a Bahcsiszeráji szökőkút részleteit, miután leraktuk a lányokat. Pedig nem lenne rossz látvány...:o) Csak éppen megpróbálunk egymásra időt és energiát szakítani és olyankor csak a másik létezik. Plusz , ahogyan azt Feleség is írta, a magam macsóállat módján igyekszem éreztetni a nejemmel, hogy szeretem.(nem iszom sört, így nem is büfögök, :o)) Hangsúlyozom nem recept és még csak nem is orákulum amiket leírtam , csak egy vélemény csupán.
Na mára ennyi. Remélem ma is megfeleltem a nevemnek.
Kd
Koktéldisznó
 


Kd, te tetszel nekem! Kép
Most tudom, hogy nem leszek többeknek szimpatikus, de ma már mindegy, úgyis ilyen napom van Kép
A leveledet meg majd kivesézik a lányok, biztos tök jó meglátásaik lesznek, én most lépek...
Kíváncsi
 


"Kedves" Koktéldisznó!

1,Nem vagyok szőke a szó semmilyen jelentésében.
2,Nem olvasok Cosmopolitant. Sosem olvastam.
3, Baromira akartam a gyerekem és ő baromira nehezen jött össze és baromira imádom. És nem egy babafotó inspirálta a vágyam utána.
4, Nincs farkam és nem is hiányzik, a férjemé tökéletesen megfelel.
5,Azért mert valaki még nem büfög és nem sörözik lehet undorító.
6.Lehet, hogy felborult a férfi és női szerepek egyensúlya. Lehet, hogy a férfinek kéne eltartani a családot és a nőknek a tűzhely körül sertepertélni, de ezzel kapcsolatban több dolgot nem veszel figyelembe. Például, hogy manapság 1 keresetből nemigen lehet megélni...
7,Imádom a férjem, nem szorulok rá erre a topicra -egyenlőre legalábbis Kép- ,de nem tetszik ha valaki azt gondolja, nála a bölcsek köve és isteni kinyilatkoztatásokat tesz. Tulajdonképpen mi is a "tanitásod" lényege??? Az, hogy vitázzunk?
Miért fáj az neked, ha egy csapat nő egymást támogatja lelkiekben és tanácsokat adnak egymásnak, hogyan is tegyék boldoggá a férjüket?!
Inkább segíts nekik, hogy te mint férfi miket vársz, remélsz asszonykádtól. Mert ez a lebunkózás csak ellenállást vált ki és nem segít.

Remélem válszolsz,mert ha nem:
Kép

Üdv:
Bellana.
Hamár úgyis ilyennek gondolsz. Sajnos szőke hajú bunkóst nem találtam.
 
 


Apropó, az említett filmet láttam és a "főnőknő" férfi volt nőnek öltözve ,ergo ő vette hülyére a nőket és adta alájuk a tévedés lovát...
 
 


Kedves Disznó!
Még nem írtam erre a topicra, csak olvasgattam (magam is hasonló problémákkal küszködöm). Nem kívánok leveleidbe részletesen belemenni, sőt egyáltalán nem - még feministának állítanál be pedig dehogy vagyok az -, csak arra mutatnék rá, hogy akik itt leírták a véleményüket, érzéseiket, a legtöbben szenvednek attól a helyzettől, amiben vannak, bántja őket, hogy férjüket és önmagukat ily módon megrövidítik és szeretnék ha ez megváltozna. Az a nő akiről te írsz (milupa reklám miatt szül gyereket, farka van stb)nem létezik legalábbis nem itt a babaneten.
s.kata
 


Koktéldisznó,
csak csendben, fejcsóválva írok. Akárcsak Bellana, én sem problémával jöttem ebbe a topikba, de se te, se Névtelen nem olvasta eddigi hozzászólásaimat, így a reakciómat "komolyan" vettétek.
Megint csendben jegyzem meg, hogy főállású anya vagyok, leszek egy darabig, mert meggyőződésünk (közösen a párommal), hogy ez a jó a gyerekeknek. A kakavakargatáson majdnem túl vagyunk, most kiskamasz-gondok kezdenek jönni, amihez viszont igenis nagyon igénylem a férjem meglátásait is. Nem akarok farkat magamnak, imádok főzni és a családnak bütykölni, babákat varrni, ilyesmi, de a férfiaknak fel kellene már fogni végre, (az enyém így került már hozzám, hogy tudta), hogy nem elég a pénzkereső tevékenység, a nőknek társ is kell, nemcsak apa a gyerekeknek! (Ezt arra írtam, amit a "hagyományos" társadalom védelmében írtál.) Ja, és a szex közöttünk jobb, mint "fiatal korunkban". Felszabadultabb és nagyobb kielégülést nyújtó, noha valamivel ritkább. Mindegy, ez magánügy.

Talán az volt a baj, AHOGY hozzánk szóltál, nagyon leereszkedően, így nem lehetett nem kiereszteni a védő-tüskéket. Van olyan a leveledben, amivel egyetértek, ami tetszik, ami nálunk a kezdetektől megvalósul, de pl. a milupás példád miatt TE nem tetszel. Egy intelligens ember, aki belegondol abba, hogy ide kik és miért írnak, tartózkodik az ilyen buta, de szerinted valószínűleg jól-hangzó "poénoktól".

szilvi
 


Koktéldisznó
A film amiröl írtál a "SZEXMISSZIÓ"
tényleg nagyon jó Kép
Kriszta
Nyanya
 


Hello Kokteldiszno!

Asszem tudom ki vagy. Irnal egy sort a profilban a cimemre, gondolom a te regi cimed mar nem el.

Agi

Kép
Kép
agi
 
 


Miért van az az érzésem hogy koktéldisznó nem férfi hanem férfiszerepbe bújt nőtársunk?

Valahogy a stílusa kifejezései nekem inkább nőre vallanak mint férfira, de ettől függetlenül totálisan egyetértek vele.

El kell fogadni hogy nőnek születtünk és emiatt nem nyavajogni kell.

Bióga
Bioga
 


Koktéldisznó!
Ha már név szerint válaszoltál, engem miért hagytál ki? Én már annyira szőke vagyok, hogy válaszolni sem érdemes?Kép
Én értem, hogy mit szerettél volna közölni az asszonyokkal, de azt kell mondjam, nem jól csomagoltad be! Mint minden élethelyzetben, itt is két véglet van, és az egyénnek magának kell megtalálni a középutat! Valakinek az kell, hogy jól leb.sszák, mint ahogy te tetted, van akinek a nyavajgás segít visszatérnie önmagához.
Viszont!! Ez nagyon durva volt!! Milupa reklámfotó miatt szültem volna a gyerekem???? Helyreigazítást kérek sűrgősen!! Ezt nem gondolhatod komolyan! Lehet, hogy valaki nem azért lesz várandós, mert gyereket szeretne, de ne bántsuk már a gyermekre vágyókat! Gondolom a te feleséged sem Milupabébit akart, vagy innen jutott eszedbe? No, hagyjuk, ezzel csak éreztetni szerettem volna, hogy mennyire fájó lehet egy ilyen beszólás..

Betti

KépKép
KépKép
 


Hát, igen: Én voltam az első, aki megvédett, KD., de ez a milupás dolog tényleg nagy baromság volt.
Névtelen
 


Mit baromság?!
Egyenesen vérlázító!!
Névtelen
 


Milyen érdekesKép! Hirtelen mindenkit lázba hozott a téma. Elég valószinűtlennek tartom, hogy ti, akik most itt véleményt alkottatok rólunk, akik irtak ebbe a topikba végig olvastátok volna az összes hozzászólást. Véleményt meg csak arról alkossunk, amivel teljesen tisztában vagyunk.

"a kollektív önsajnálatba torkolló vállveregetés nem volt ínyemre, bár a ti dolgotok" :

Az hogy megosztjuk egymással a tapasztalatainkat, az érzéseinket, az még nem minősül ennek! És ha valami nincs inyemre, hát nem olvasom, nem foglalkozom veleKép! Mint ahogy irtad is, a mi dolgunk. Csak tájékoztatásul közlöm, hogy az én férjem tökéletesen tisztában van vele, hogy ide is irogattam, és azt is tudja, hogy mit. És milyen érdekes, nem érzi sértőnek. Én amiket ide leirtam, azzal ő is tisztában van, mert megbeszéljük a dolgokat. Na erről ennyit! Majd ha meguntátok itt osztani az észt, akkor talán még benézek!

Banyóci

KépKép
KépKép
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: