Új privát üzeneted érkezett!

Kukacz

Majd megtudnád,ha elmenne...KépKép!egyébként meg mit sírsz?Persze ,hogy nem veszi észre,mert enm is mondasz neki semmit!!!Néma gyereknek...,tudod!
Állj elé,és mondd meg,hogy szt nem kellene éjjel -nappal együtt lennetek,mert ez kicsit sok a jóból.Így nem tud Neked hiányozni,mert mindigott van.Na,errelépjen olyat,hogy szomorú!Ha jót akar magának,akkor azonnyomban kapja magátés lélekszakadvamegy az első csehóbaKépKépKép!Delegalább is az ajtó elé,hgy megvárja,míg hiányzik!Körítés hülyeség,de a tartalom komoly!
Többit mélben!Kép

Anyapoc

 
 


Anyapoc!
Nem csodálom, hogy szomorú vagy! Szegénykém! Én meg is őrűlnék ha az enyém menne el ennyi időre. De talán lehet, hogy ez pozitiv irányba változtatja majd a jelenlegi helyzetet! KitartásKép! Hogy jót is olvassál, hát leirom, hogy nálunk igencsak kezdenek jól alakulni a dolgokKép! Én nem tudom, hogy mitől, lehet, hogy attól, hogy titeket olvastalakKép, de tényleg kezd minden a régi együttléteinkre hasonlitaniKép! Persze nem mondom, hogy teljesen tökéletes minden, de úgy érzem, hogy nagyon jó úton járunk, hogy az legyen. Már jó régen nem fordult elő velem, hogy konkrétan kivánjam a szexet, de most igen. Igy az együttléteink is sokkal élvezetesebbek, mint amikor csak "beletörődve" vágtam beleKépKépKép!

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci

Hát nem vagy semmi!De nálunk is véget ér az édes semmit tevés,mert jön haza holnap a párom.Mégsem lesz meló...Úgyhogy akkor én is hajrázok!
Egyébként tényleg jó olvasni,hogy van visszaút és remény...Kép

Anyapoc

 
 

 
 

Anyapoc
Én magam sem gondoltam volnaKép! Még számomra is hihetetlen, hogy kezdek visszatalálni régi önmagamhoz. Volt idő, amikor ügy gondoltam, hogy ez már biztos mindig igy marad. Volt olyan is, hogy azt éreztem, hogy akár évekig is lennék szex nélkül. Most meg nézd megKép!
Örülök, hogy igy alakult nálatokKép! Tessék szépen megünnepelni a hazatéréstKép! HajráKépKépKép!
És persze jó lenne olvasni majd a beszámolótKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Anyapoc
Ja még annyit, hogy véletlenül láttam máshol, hogy a gyermeked mikor születettKép! Az én fiam 6 nappal idősebb csak nálaKép! És ez tudod mit jelent? 1 héten belül rendeződni kéne nálatok is a helyzetnekKépKépKép! De legalább valami kis pozitiv változásnak jönnie kellKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Anyapoc,
hát ez hogy lehet??? Most örüljek, vagy sírjak? Is-is?
Kíváncsi
 


Anyapoc!!! Mint Kivancsi, én is azt kérdezem: sirjak, vagy nevessek???KépKépKépKép Ez jo, vagy rossz???
Amugy az altalad fentebb ajanlott technika nem valt be...Kép Mar probaltam...Kép A baratai, ha jönnek hozzank vacsira, mindig mondom nekik, vigyék mar el néha az Uram moziba, meg ilyenek... Erre ö aszongya, inkabb velünk akar lenni. Most erre mit???
Amuuugy ez nem rossz, csak néha farasztooo.Kép
Vendég
 


Tegnap éjszaka vettem észre, hogy a férjem levágta a szakállát. Vagy egy hónapja történt.....
Kíváncsi
 


Kíváncsi!
Akkor elég jól álcázhatta Kép

Titati
 
 


És én még kiakadtam, hogy nem vette észre a férjem, csak 1 nap múlva, hogy a helyére cipeltem az előszobai nagyszekrényt (külsős segítséggel).
Azt ittem, csak egy ffi lehet ilyen figyelmetlen...
Bocsi, Kíváncsi! Kép
Márti
T-Márti
 


Kiváncsi!

KépKépKépKépKépKép


Banyóci

KépKép
KépKép
 


Találós kérdés: szerintetek miből, ill. milyen jelekből lehet észrevenni, hogy egy pasas már nem szakállas?
Kíváncsi
 


Kiváncsi!

Talán, hogy nincs szakálla????Kép

Süti
 
 


Kíváncsi!

És egyik gyerkőcnek se tűnt fel a változás, vagy csak Neked nem mondta senki?

Titati
 
 


A jelek? Hmm...Talán sápadtabb az átlagosnál?Kép
Zsuzsa
 
 


Kiváncsi!
Eldugul a fürdőszobai lefolyó a szőrtől!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Az eddigi tippeken is jót mulattam, de még dolgozzatok rajta egy kicsinyt! Kép
Kíváncsi
 


Ja, a gyerekek se vették észre, sőt, az anyámék se!!! Kép
 


Kiváncsi: nem tudom, nekem minden felnőtt férfi rokonom szakállas.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Megjelent a borotva és a hab a fürdőszobai polcon?
 
 


Te Kíváncsi, volt neki egyáltalán szakálla?

sofka
 
 


Kiváncsi!

És azon nem gondolkodtál, hogy nem is a férjed jár haza úgy egy hónapja????Kép

Süti
 
 


És, hogy hátha ez az új pasi még szerelmeskedni is akar, csak félénk egy kicsit?!

sz
 


Nem birizgál/vagy szúr/ a szakálla.

KépKép
KépKép
 


Na, Kiváncsi, ne csigázz tovább minketKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Anyapoc!
Merre vagy??? Mi lesz a beszámolóvalKép?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Olyan jókat találgattok! KépKépKépKép
Na jó, Betti van legközelebb az igazsághoz. A szakáll ugyanis nem szúr, sőt, kissé selymes is. Nem úgy a borotvált arc, az szúúúr! Kép
Na most ezt a szúrást nem volt alkalmam az elmúlt sok-sok héten megtapasztalni...Kép
Kíváncsi
 


De ezek szerint most igenKépKépKép! Erre gondoltam, de megse mertem kockáztatni a kérdést, azok után amit irtál! Hajrá KiváncsiKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kiváncsi!
Hol nincs szakálla? Mert azért ez is lényegesKépKép!
Én sem tapasztaltam már egy hete..
Húzz bele!!

Betti

KépKép
KépKép
 


Egy kicsit nem vagyok itthon és máris lemaradok egy jó kis találgatásról. Érdekes, nekem rögtön az jutott eszembe, hogy szúr.KépKépKép

Mennyi az a sok-sok hét Kíváncsi?
 
 


Betti,
mik nem jutnak az eszedbe...!Kép Az fényességes orcáján természetesen.
Linato,
öreg vagyok én már, nem tudok addig elszámolni...Kép
Kíváncsi
 


HIHIHI, Lanyok, latom, nem csak nekem vannak INFANTILIS dolgaim, mint ahogy 1 kedves névtelen a tudtomra adta... Amugy pont ezért szeretem a babanetet, mert lehet hülyéskedni: az élet nem mindig ilyen vidam!!!Kép
Puszik.KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Megvagyok,megvagyok,kicsit megint fáradtan...

Hát lehet is örülni a hazatérésnek,meg nem is.A pénz jól jött volna,de így,karácsony felé közeledvén,megspékelve egy házassági évfordulóval,csak jobb a hangulatKépKép!
Egyébként olyan fáradtan jött haza,hogy 2 napig használhatatlan volt,ugyanis kb 48 órán át egy szikrát sem aludt...És persze én vele fáradtam,mert nekem kellett felmennem érte Győrbe,és kicsit húzós volt 7 tanítási óra után..Kép!
Aztán jött a többi stresszes dolog,hogy akkor mi lesz a pénzzel stb...és ez annyira lehúzza az energiamérlegemet,hogy kész vagyok estére.És még csak nem is én aggódok,hanem ő!!!Vagy ez megintkifogás,,,De majd beszámolok,mert nincs minden veszve mára...

Banyóci

Jaj,ha csak ezen múlna!De szt a Te libidód és az enyém között meg fényévek vannak!Pedig régen milyen tűzrőlpattant menyecske voltam...KépKép
Azért én is megkukkoltalak Titeket!Jó a kép,gratula a fotosnak!Na meg a kivtelezőknek isKépKépDe ilyen irammal naná,hogy csak szuper gyerek jöhet össze!KépKép

Kíváncsi

Talán éppen erre a szakállvagdosásra volt szükségedKépKépKép?Akkor én is mondom páromnak,hogy ugyan növeljen már rajt egy kicsit,hogymajd levághassa...KépKépA többit tudod Te is...
Az én tippem az eltt volna,hogy talán szólt róla..Kép

Kukacz

Akkor tessék konkrétan beszrevezni a hanerokat,hogy ha kell,erőszakkal vigyék el!!!Vagy fizess be neki,egy Mount Everest-túrára...az sokáig tartKépKép!De azért nagyon örülj csendben,hogy ennyire ragaszkodik...ez egy nagyon ritka dolog...(ismeremKép)

Pussz,Anyapoc

 
 


Párom már durmol,most néztem meg...KépPedig tegnap még egy adag óvszert is vettünkKép!

 
 


Kíváncsi!
Valami hasonlóban volt már részem: a férjem még nem a férjem volt, de már vagy 3 éve együtt jártunk. Egyik nap csak az tűnt fel, hogy ez az ember állandóan vigyorog, bazsalyog. Aztán este már megkérdezte, nem vettem-e rajta észre valami furcsát.( Hát én aztán nem...leszámítva a bazsalygást)
Merthogy levágta a bajuszát.Nekem pedig foggggalmam sem volt addig, hogy bajuszos ... Kép)
ss
Névtelen
 


Anyapoc!
Én meg már azt hittem, azért nem irsz, mert azóta még el sem engedtétek egymástKép!
Persze, tudom-tudom, hogy nem ettől függ, csak vicc voltKép! Gondoltam megpróbállak felviditani egy picitKép! Köszi a gratulációtKép, a ti képetek is szuperKép, a fiad meg egyszerűen zabálnivaló! Az a napszemcsi nem semmiKép!
Képzeld, beszélgettünk valamelyik este ezekről a dolgokról, és azt mondta, hogy ő is látja és érzi, hogy jó irányba változtak a dolgok nálam. Finoman úgy fogalmazott, hogy regenerálódott a szervezetem, pedig szerintem a lelkemKép!

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Anyapoc!
Keltsd felKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kivancsi!!! Itt irtam a délutan, milyen jo is ide jarogatni, mert lehet hülyéskedni... Kép Erre Te 1 masik topic-ban...Kép Te JUUUDAAAS!!!KépKépKép Pedig itt Te is kitettél Magadért, hogy ne legyen szomoruuu a topic!!!Kép
Anyapoc! En is aszittem, azota 1folytaban, naszoooval...Kép
Banyoci! Lehet, hogy tudnom kéne, de mi történt Veled??? Miböl regeneralodtal??? Nem olvasok most minden üzit végig...
Puszik MINDENKINEK!!!KépKépKép
Vendég
 


ss,
ez is jó sztori! Kép Azért hozzáteszem, hogy a férjem szőke, illetve olyan egyszínű az egész pali Kép, szóval azt hiszem, könnyebb nem észrevenni az effajta változást rajta mint egy "sötét alakon". Kép
Amúgy a kollégái se vették észre, mindössze egy kérdezte meg bizonytalanul, hogy nem volt neked szakállad korábban? Kép
Kíváncsi
 


Kukacz!
Megpróbálom röviden felvázolniKép:
Szülésnél a gátmetszésen kivül még repedtem is a vacum miattKép. Kegyetlenül tudott fájni a helye jó sokáigKép. A szokványos 6 hét helyett nálunk 3 hónap volt mire először rászántam magam. Még fájt egy jó darabig ezután is, és én totál beletemetkeztem a fájdalom érzésébe, na meg abba a paranoiámba, hogy esetleg annyira kitágultam, hogy neki nem is jó. Tudtam, éreztem, hogy nem igy van, de mégis. Próbáltam a minimálisra csökkenteni az együttlétek számát, és azóta is minden alaklommal úgy vágtam bele, hogy féltem, hogy nagyon fog fájni, vagy épp az ellenkezője. Egyszerűen képtelen voltam elengedni magam. Ha már belekezdtünk, utána már viszonylag jó volt, de rengetegszer nem birtam rászánni magam. Most meg ki tudja, hogy mitől, talán, attól hogy sorstársakra találtam, talán az itt olvasott jó tanácsoktól, elkezdett változni a helyzet. Eleinte csak nem mondtam nemet, majd elkezdtem újra élvezni a szexet, most már olyan is volt, hogy ő akart volna aludni és én nem hagytamKépKépKép!
Erre mondta ő, hogy biztos most kezdett el regenerálódni a szervetem a szülés óta. Pedig a testemmel már régen nincs baj, a lelkemmel volt.

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyoca!
Hat igen, nekem hasonlo a problémam, emiatt inditottam a topic-ot. Annyi különbséggel, hogy nem szakadtam szüléskor, nem vagtak, nem varrtak. Csak éppen, amiota itt a Fiam, nincs kedvem AHHOZ... Nem tudom, hogyan jön vissza a kedv???Kép Forrovérü nöszemély voltam azelött, most meg 1 frigo 1 vulkan hozzam képest... Mi kb 1 héttel a szülés utan mar probalkoztunk, ment is a dolog, hogy akkor nem érdekelt, normalisnak tartottam... De, hogy még most se???Kép

Kivancsi! Pont az ILYEN szökés krapekok (voltak) a gyengéim... Komolyan!!!Kép

Pusza!
Vendég
 


Banyóci

Hát,nem-nem...engedük egymást,de rendesenKép!Na de majd ma...ha nem csücsülök itt sokjáigKép.Egyébként tuti,hogy aléleknek is regenerálódni kell,a test csak egy dolog.Én most megint nagyon alattamKép vagyok,így nehezen szánom rá magam.Asszem ez a hülye őszi idő is betett...
Pedigmár megkaptam,hogy igazánelcsábíthatnám már ...és milyen igaza van!

Kukacz

Kép

Anyapoc

 
 


Kukacz!
Ismerős a szitu. A forróvérűség is, na meg a kedvem egy szál se is. De most már más! De nem tudnám pontosan megmondani, hogy mi kellett hozzá.
Elinditottad a topikot, én olvasgattam, irogattam, és próbáltam pozitivabb lenniKép!

Anyapoc!
Ha tudnád, hogy én hányszor kaptam meg eztKép! Hiába tudtam, hogy igaza van, képtelen voltam.
Igen, szerintem is a lélek a legfontosabb. Sok sikert a ma estéhezKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kukacz!

Neked tényleg ki kéne "rúgnod" a párod néha otthonról! Nekem erről mindig az jut eszembe, hogy jó dolog a csirkepöri, de ha minden nap az van az asztalon, nem biztos, hogy fogod kívánni! Érted amit írkálok???KépKépKép

Süti
 
 


Sütemény!!! Persze, hogy értem, de azért csak ne maszkaljon mashova mast enni!!! Te is érted, ugye, mire gondolok??? Amugy tényleg mehetne néha moziba, vagy akar a szüleihez, de nélkülem!!! Ha mondom Neki, kérdezi, hogy miért nem akarok jönni, talan nem szeretem öket,stb. Jajjj.Kép

Banyoci! Nekem nincs különösebb gond a lelkemmel, azaz, ami van, attol még AHHOZ lehetne kedvem... Mert az én lelki gondjaim régiek, ellenükre voltam tüzes menyecske... Most meg jégcsap... A Férjem nem veszi nagyon észre, nincs nagy tapasztalata, szerencsére...Kép Azzal probalom magyarazni magamnak a dolgot, hogy azért voltam annyira aktiv annak idején, mert a tudatalattim azt akarta, hogy legyen mar 1 gyerekem, s most, hogy itt van, minden mas a hattérbe szorul...

Anyapoc!Kép Nalunk meg az a szöveg esténként, hogy "nnna, holnap majd bepotoljuk"...Kép

Potoljunk, ha tudunk, Csajok!!! En ma NEM.
Vendég
 


Kukacz!

Eddig csak a párom bírt ráérezni a Süteményre!!!!KépKépKép

Amúgy nagyon jó lenne, ha végre helyre kerülne nálatok a kívánalom!!! Bízom benne, hogy menni fog!KépKépKép

Süti
 
 


Kösz, Süti!!!
Vendég
 


Kukacz!
A fiam 4 hónapos koráig volt velünk egy szobában. Képtelen voltam úgy szexelni, hogy tudtam, hogy ott van ő is, állandóan erre gondoltam. Azt hittem megváltozik minden ha külön szobába kerül. Nem igy lettKép! Egy leheletnyivel lett csak jobb a helyzet, de anyai szivem nem engedte, hogy ne Ő körülötte járjanak a gondolataim. Na gondolhatod milyen élvezetes úgy a szex, hogy közben azt lesem, hogy nem "hiv" e a gyerek, nincs e valamire szüksége, vagy éppen csak úgy magamhoz ölelném. Nem mondom, hogy most már minden olyan mint régen volt, de alakulnak a dolgokKép!
Persze az embernek a gyereke a szemefényeKép! DE!
Mint ahogy irtad is, azóta minden háttérbe szorul. Lehet hogy itt a baj. Legalábbis nálam azt hiszem igy volt. Nem "csak" gyereket akartam, hanem családot, szerető társat, nem csak "apát". Ezeket próbáltam tudatositani magamban, és azt, hogy azért mert anya lettem, még nem szűntem meg nőként létezni. Vagyis hogy magunkra is oda kell figyelnem, nem csak a babára. Ha békésen alszik, akkor tudjak kikapcsolni, elengedni magam, ha meg valamire szüksége van, vagy ne adj úristen baj van, akkor úgyis jelzi, és már repülök is hozzá! Persze ezeknek a dolgoknak a megvalósitásán még én is csak dolgozom, néha sikerrel, néha nem. De a lényeg, hogy végre rájöttem, hogy ez igy nem mehet tovább! És ez már fél siker, szerintemKép!
Remélem a zavaros soraimból ki tudod olvasni a lényegetKép!

Puszi
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Nnna,tegnap sem volt semmi...Kép.De a Tökéletes gyilkosság c. film tök jó voltKépKépKép!

Banyóci

Köszi a drukkotKép!Én régen elég nyomulós voltam.Mint amit a múltkor Te is írtál.Hogy miazhogynemkellekma?????Szóval nem tudtam egy ziccert sem kihagyni.Most meg?Ülök,mint sz.. a gazbanKép.Na de majd!!!Mint ahogy Kukacz is írta..pótolok,ha tudok!De beszámolok!

Kukacz

Na ja,ez ooooolyan édi mondat,megtanulomKépKép!Csak hát ennyit pótolni...Milesz velünk nyugdíjas éveinkre???KépKép

Anypaoc

 
 


Banyoci! Mintha én irtam volna a soraid!!!Egyaltalan nem zavaros, nalam minden ugyanigy van!!! A raébredés is, hogy nem hanyagolhatok ennyit. Természetesen ma is halasztast kértem...Es itt ülök...Kép Nekem is nagyon SOKSZOR eszembe jut OLYANKOR, hogy vajon mit csinal a Pici, alszik-e, uuugy megpuszilgatnam, ilyenek... En régebben Naaagy szerelmes tiiipus voltam, mindenkibe beleszerettem, jajjj, de tudtam imadni a krapekjaimat, jajjj. Legutobb a férjem volt az aldozat. Nem értettem azokat a nöket, akik nemet mondanak az esti hümmmhümmmre, ugy voltam vele, ez kötelesség!!! Raadasul kivantam is. Mar nemKép. Igy levontam azt a cuki kis konkluuuziooot, hogy a nö, amikor szerelmes, tulajdonképpen az anyai ösztön jön elö...1 ffinél meg a mama-keresés...Na??? Ehhez mit szoltok?

POC! Ha nyugdijasként fogtok potolni, az azt jelenti, hogy sikerült a hazassag. Mert még akkor is szépnek latjatok a masikat...KépKépKép Es papa még...Szoval érted...Kép
Vendég
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: