Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok.
Segiiiiiiiiiitsééééééééééég!!!
Imadom a férjem, testi-lelki parom, mégis, mintha miota meglenne a Fiam, nem törödnék Vele annyit mint régebben. Jo, jo, mosok-fözök-takaritok-vasalok-stbstbstb...De mintha nem bujkalnék oda Hozza, mint régebben...KépCsak egy puszira, vagy egy ölelésre, ok nélkül, az utcan, vagy a szuppermarketben...Kép
Valamelyik nap kérdezte is szegény, hogy szeretem-e ugy, mint régen. Sokkal jobban!!!Kép Komolyan. Hiszen szuper, ahogy a Picivel törödik, söt, minden.
Raadasul frigid is lettem vénségemre, ezt ö nem tudja, de valahogy a szülés ota (13 honapja tehat...) nem kivanom a szexet... Neki nem mondom, de mar emlitette, hogy mintha ritkabban kerülne ra a sor, mint régebben...Kép
Képzeljétek, én azelött 1 igen forrovérü nöszemély voltam, éjjel-nappal szerettem volna, ha....... Csak röhögtem azon, hogy a könyvekben, viccekben, stb a nö sosem akar, mert faj a feje, faradt, vagy miegymas, én MINDIIIG akartam!!! Most meg... Placcs. Padlon vagyok. Ha belekezdünk, utana mar minden szuppper,de nincs kedvem elkezdeni...Kép Nem vagyok se depresszios éppen, se mas. Csak atalakultam. Hormonilag??? Valaki massal történt ilyesmi???
JAJJJ. Kép
Vendég
 


Ja velem.
De visszacsinálható, ha már igy rájöttél, hogy ez van. Vedd rá magad, juttasd az eszébe. Aztán visszaszoksz. Kép Hülye szó ez erre. De gondolj csak bele, az első gyerek teljesen és százszázalékban leköti az ember agyát. Azéban is pörög erre egy taszk, aki visszamegy dolgozni. Nőből vagyunk, ez nem orvosolható emancipációval. Kép Én Peti kb 1 éves kora körül jöttem erre rá, amire te most. Igyekeztem úgy viselkedni, mint régen. Odabújni stb. Amikor ez már olyan természetes volt megint, hogy nem eszembe jutott odabújtam, hanem automatikusan odabújtam, akkor kezdett a szex is rendbejönni. De azt is tudatosan kellett nekem legalábbis helyretenni. Különösen a fejemben.
Az is eszembe jutott, hogy a szervezetem ilyen hormoncsökkentéssel védekezik a következő terhesség ellen.

Zsunya

 
 


Zsunya(MegmentőmKépKépKép!)és Kukacz

Ez valóban így működik?Az én fiam 14 hónapos és 1-2 hónapja nálunk is téma lett,de még nem jutottam el odáig,hogy mit is tegyek.Ráadásul én halmozok!!!Mert nem csak gyerek,hanem még meló isKépKép!

Akkor visszacsinálható???De jóóóó!Már kezdtem nagyon letörni,hogy így kell leéli az életünket,pedig lelkileg minden OK....

Pussz,Anyapoc

 
 

 
 

Anyapoc Kép Hajrá. Ha foglalkozol a megoldással, ha visszaállitod magad a régi lelkiállapotba akkor szerintem menni fog. de először szerintem csinálni kell. Erőt venni magunkon és fáradtan is elcsábitani apát. Aki tapasztalatom szerint ennek annyira örül, hogy az átbillent engem ezen az érdektelenségen.

De mondom, csinálni kell. Magától nem múlik el! Kép
Puszi
Zsunya

 
 


Sziasztok!
Kukacz!
Mintha magunkat olvasnám! Szóról-szóra igaz ránk minden sorod! Én már elkezdtem megpróbálni visszaállitani magamKép! Kiváncsi leszek az eredményre!

Zsunya!
Ez mennyi idő?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Szerintem az 1. lépés, hogy nem "Apa", hanem férj.
Ez nem kötözködés, de ahogy szólítod, ahogy beszélsz róla, az biztos befolyásolja a hozzáállást, ráhangolódást. És, hát az ember (jó esetben) nem fexik le az apjával.
 
 


HellóKép

Én is én is... Én mindent elmondtam a páromnak. Azt, hogy inkább megjátszom, hogy hamarabb vége legyen és így tovább. Felettéb megértő volt. Sőt! KépKépKép
Persze a fiam nekem is most lesz 13 hónapos... Kép Ez valami kulcsszó biztosKép Szóval nálunk már kezd rendbejönni a dolog és minden heppi. Sőt már néha én teperem le, ha a gyerektől lehet. (mostanában egy ágyban vagyunk kénytelenek aludni mindhárman, ami elég aggasztó ebből a szempontbólKép)

sasha

Kép
 
 


Sasha!
Tudod, az én fiam már 14 és fél hónaposKép, de sajna még messze nincs minden rendbenKép! Volt idő amikor én is mindent töredelmesen bevalottam, ő megértőnek is bizonyult, de akkor is pasiból van. A végtelenségig nincs el szex nélkülKép!
Igazából nekem is elkezdeni nehéz rászánnom magam, utána már megyKép! Ő is azt hiányolja, hogy én teperjem leKép! Mostanában igyekszem a szopival magyarázni ezeket, hogy biztos ilyenkor másképp működik a szervezetemKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Ezek szerint nem vagyok egyedül. Viszont már harmadszor csinálom, így valamivel könnyebb mindkettőnknek. nekem úgy tűnik, hogy a pici az első hónapokban érzelmileg is teljesen leszívja az embert. Nem szép szó, de erre nem találtam jobbat. Aztán ugye a testvérviszonyok. Ráadásul én szörnyen el is formátlanodtam. Az első után még rendbe jöttek a vonalaim, a második után is volt némi visszarendeződés a szoptatás után. (torna és diéta). De most. Mondjuk beleesett ebbe az időszakba az a buta baleset is. A lábtörés. Kapcsolatunk rengeteget fejlődött. Sokkal többet beszélgetünk, sokkal több mindenről. De magamtól eszembe sem jut a szex.
Valszeg a szoptatás is ludas a dologban.
off: Kukacz, ez a pajzsmirigy-ügy vérből feltárható?
Mindenesetre lehet, hogy kicsit az embernek (asszonynak) magát is meg kellene szeretgetni. Be is jelentkeztem fodrászhoz!!!
Sőt, ha végre képes lennék diétázni is tornázni, biztos jönne a többi is magától.
(Banyóci, különben leteperés helyett én többnyire elalszom mint a tök. Na ja, van éjszaka, hogy ötször kelek. Kép )
sofka

sofka
 
 


Sziasztok!
Hú Kukacz,mintha csak én kezem vezérelte volna a tiéd.Egy az egyben ugyanez az én problám is.
A lányom most 5 hónapos.Nálunk a dolgokat még az is nehezíti,hogy a másik szobában ott a 15 éves fiam és már nem hajlandó a tyúkokkal feküdni + még a mi ágyunk nyikorog is.Már felvetettük a gondolatot,hogy leköltözünk a földre.Lehet,hogy még segítene is a változatos hely?

rjuli!most jöttem rá,mióta megvan a lány én is apának szólítom a párom.(a fiú nem közös úgyhogy ez eddig nem is merült fel).
Márti
 


Asszem tényleg ez az 1-másfél éves kor vhgy olyan krízis lehet.
Az érdekes az,hogy a szülés után néhány hónappal még ment csak-csak,a végére gész belejöttem mindigKép.
De most vhogy már szinte semmi...Valszeg az is közrejátszott,hogy visszamentem dolgozni.Ha a szexre gondolok,sokszor csak brrrr...... jut eszembeKép.
Nekem persze az is beleszólt,hogy elég szép hüvelyi sebem volt,ami borzasztóra fájt eleinte.Mamár nem nagyon érzem,de nincs is mitőlKép!
Én is magyaráztam a szopival,dema már...a napi egyszeri szopi csak nem olyan kimerítő...bár a hormonok még dolgozhatnakKép!

Zsunya

Köszi a bátorítást,komolyan mondom,hogy már ma más szemmel néztem Apát!És odabújós voltam és még jól is esett...de az nem normális,hogy ebédidőben még majdhogynem kívántam is...?KépKép
De ha eredmény lesz,beszámolok és szabadalmaztatod az eljárást!KépKép

Na pussz minden sorstársnak!

Anyapoc

 
 


Estére olyan fáradt szerintem mindenki, hogy eleve halott ötlet ilyenkor vért pezsdíteni. Nekünk sokkal jobban bevált a reggeli együttlét, amíg a gyerekek alszanak( kb.7-ig),igaz, hogy ez nem az az órákig tartó dolog, mint 100 évvel ezelőtt, ill. hétvégenként igyekszünk úgy intézni, hogy egyidőben aludjon a 2 gyerek délután. Tudom, hogy ez nem minden családban oldható meg a gyerekek alvási szokásaitól függően, de ahol igen, ott egy próbát szerintem megér a dolog. Meg 1-2 gyereket csak el lehet küldeni nagyszülőkkel játszóterezni hétvégén napközben.
 
 


Anyapoc drukkolok. Normális bármikor megkivánni az ember párját. Én néha tudatom is vele, nehogy azt higgye sosem. Kép

RJuli igazad van. Nálam napközben sokkal sokkal inkább menne mint este 10-11 körül. Olyankor beszélgetni szeretek összebújva, hogy kivel mi történt, meg mik járnak a fejemben. Nem anyagi meg elintézni valók, hanem szőni való meg mese vagy rajzolni való. Ilyesmi. Ő is elmeséli hogy vele mi van, aztán persze jön a rámmászós rész amibe bealszom. Kép Valahogy meg kellene gyógyitani a napirendünket. De ő napközben nincs itthon. Heti egy hétvge délutáni meg olyan programszerü lenne. Kép

Annyibajomvan zsunya Kép

 
 


Hát lányok, nálunk is hasonlóan van ez, pedig a hormonok engem nem is befolyásolnak, csak a fáradtság, az éjjeli kelések. Nekünk mindig is napközbenesett jól, vayg délután. Erre most nincs mód, főleg úgy hogy a naygobbik nem alszik, a kicsi meg 45 prcnél nem húzza tovább, reggel meg 6-kor kel valamelyik. MArad az este, amikor bedőlök az ágyba, mint egy zsák, és és alsom két perc múlva.
Meg valahogy kedvem sincs már úgy, mint huszonéves koromban.
Szóval nyaffff...
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!
Hát ebbe a társaságba is beillek. Kép
A hormonok emgem sem befolyásolnak úgy, mint Zsuzsát, viszont a lombikokkal járó rengeteg hormon betett nekem, szép kerek lettem. Igen a pajzsmirigyem is gallyra ment. Nem tudom, ki kérdezte, de igen, egy egyszerű vérvétellel megállapítható.

Nálunk ez a szex dolog kétoldalú. Nekem nincs kevem, a férjemnem meg nincs ideje. Illetve ideje lenne, csak és kizárólag a szexre. Egy kedves összebújásra, egy meghitt beszélgetésre, egy közös filmnézésre szinte soha. Ilyen kis "romantikák" nélkül meg nekem nem lesz sehogy sem hangulatom egy "gyors menetre".

A hormonbajaimra gyógyszert szedek, ettől hüvelyszárazságom van. És valami fáj is odabent. Nőgyógy csak a vállát vonogatja, de vissza fogok menni, mert ez így nagyon nem jó. A tetejébe kigömbölyödtem én is rendesen...Kép

Márti
T-Márti
 


Már csak én hiányoztam ide...Kép
Nálunk a dolog nem ilyen vegytiszta. Valójában nem vagyok én se egy kimondott fehérmájú nőszemély, de igényem lenne a jó szexre legalább mondjuk hetente. Persze nem késő este, amikor már mozdulni sem bírok, viszont ha korábban lefeküdnénk, mondjuk úgy tízig, akkor még lenne hozzá kedvem. Csakhogy akkor az én kedvesem tévézik vagy olvas. Néha ágynak dől korábban, majd azonmód el is alszik. Én meg ilyenkor felmegyek a csetre. Kép Vagy éjnek évadjáig keresem, van-e újabb hozzászólás. Reggel sem megy, mert a drágám alvásigénye rendkívüli. Délben sem megy, mert akkor dolgozik. (Egyszer sikerült felcsalogatnom délben, vesztemre, akkor fogant Kelemen Kép)
Annyiban teljesen hasonló vagyok én is, hogy nincs kedvem odabújni. Mert elvárja. Elvárja, hogy mindig én. Mert ő kényelmes. Meg tele van a feje. Meg minden egyéb érdekli, az esti összebújás rovására. De ha én kezdeményeznék, akkor milyen jó lenne, mondja ő. Nekem viszont ezt tiltja a jó nevelésem KépKépKép!
Amúgy ő is arra hivatkozik, hogy mennyivel jobb lenne délután, persze, ezt érzem én is, de ha egyszer délután nem lehet!!!!
Viszont legalább nem kell aggódnom a nem várt gyermekáldás miatt...Kép
Kíváncsi
 


Mártié befurakodott elém, ezért csak most látom. Kép
Hát igen, a direkt közeledések. Már attól rosszul vagyok, ha látom este, hogy nem veszi fel a pizsamáját. (Attól is, ha tüntetőleg felveszi, ki igazodik ki a nőkön? Kép) Mert akkor olyan mostvankedvemmostlegyennekedis hangulat van. Nem olyan jó kis "lelket melengetőből összebújásig" este, ami nemcsak a testgyakorlást pipálja ki...
Kíváncsi
 


KépKépKépHehehe Lânyok, de jooo, hogy megértetek!!!
En nem vallottam be töredelmesen, hogy nem kivânom, nagyon rosszul esne Neki... A minden napi szex hiiive a lelkem, én mâr nem... A multkor kérdezte, kevésbé tetszik-e mâr nekem... Mârmint ö. Mondtam âââââdehogy. Tényleg tetszik. Csak a szex nem. Reggel kimondottan utâlom!!! Este szeretem, de direkt netezek inkâbb, hogy hmmm...ne kelljen... Kép
Pâr napja ujra probâljuk minden nap, azt hiszem, az Uram ezzel rendben is lenne... Csak én nem. Félek, hogy észreveszi, hogy nincs kedvem...Kép Mindent beleadok, hâtha visszatér a régi vérmérsékletem...Kép
Mielött mindezt leirtam volna tegnap, én PROBALKOZOM honapok ota odabujdosni, meg ez+az... Valahogy nem az igazi. Nekem. Ha magâhoz ölel, idegesiiit. Pedig IMADOM!!! Komolyan.
Kivâncsi, Te nem bikâkat kértél 1 mâsik topic-ban??? Veled akkor nem lehet gond ezen a téren... Igen-igen-az én férjem is ugy kezdi a szexet, hogy pizsama nélkül megy be a szobâba... Jajjj. Nâlatok a népes Csalâd nem zavarooo körülmény??? Nâlunk az 1 db Föördög az...Kép
Rjuli, Zsunya, Sofka,Anyapoc,Pmârti,Mâsikmârti, majd irjatok, hogy jobban vagytok-é???KépKépKépKépKép
Kitartâs a többi sorstârsnönek is!!!Kép
Vendég
 


Az én férjem ráadásul elméletalkotó is. POnt tegnap fejtette ki, hogy az igazi intimitás nem a szex, hanem egy érintés, egy tekintet. Nem hagyja magát meggyőzni, hogy a szex is lehet intimitás, de szerintem csak azért, hogy ne kelljen strapálnia magát holmi összebújásokkal.
Na ez van...
Zsuzsa
 
 


Jéééé, ez a pizsamadolog... Én meg úgy szoktam fogalmazni, mikor fürdőt vesz, tüntetőleg, hogy kipödörte a bajuszát. és akkor igyekszem nem elaludni.

sofka
 
 


Helló!

Na nincs teljesen rendben még mindenKép Még van mit csiszolni rajtamKép De úgy kezdődött, hogy egyszer elmentünk vacsizni két régi (nagyon régi) haverral és annyira jót dumáltunk a régi srácokról, bulikról, balhékról és visszatért ugyanaz az érzés... És fokozatosan próbálkozunk ugyanolyan hangulatot teremteni. Pl ha előtte faggatom, hogy mik voltak régen a fejében amikor még csak annyi volt a kapcsolatunk, hogy összebújtunk egy éjszakára akkor az egészen visszahozza a régi vágyat...

sasha

Kép
 
 


Kukacz!

FélreértettélKép Én nem panaszkodni jöttem, csak elmondani, hogy nekünk hogy vált be, hogy nem az éjszakai időpontot erőltetjük.
 
 


Ja, még valami, Kíváncsi!
Azért, ha választanátok valami megnyugtató fogamzásgátlást, akkor mindkettőtöknek hamarabb megjönne a kedve. Azért tudat alatt csak ott motoszkál, hogy és, ha megint... Így nagyon nehéz ellazulni, ráhangolódni.
 
 


TMárti, OFF, de a valami fáj odabentről jut eszembe: első szülésem után állandóan ezt éreztem, valahogy fájt, szorított, mondogattam a dokinak, aszongya semmi gond, minden OK. A 2. szülésnél (másik dokinál) először azt furcsállták, hogy a babával együtt valami genny jött, aztán a beszakadt lepény miatt elaltattak és volt egy kis műtét-féle, kiderült, hogy totál tályogos volt az első szülés varrata (ugyanis végigrepedt a szülőcsatorna anno). Tudom, hogy nálad nem erről van szó, csak ízért írtam, mert a vállvonogató dokimtól bárhová fajulhatott volna ez a dolog! Nézesd meg mással is!
A topik témájához inkább nem is szólok hozzá, újat úgysem tudok hozzátenni, nem is tudom, hogy megnyugtat-e, hogy más is így van ezzel. Én eddig a hormonokra fogtam meg a hosszú szoptatásra, de lehet, hogy egyszerűen a fáradtság. Csak az a baj, hogy mire a kicsik nagyobbak lesznek, mi már megörekszünk. Kép Sorstárs Klára
 
 


Nálunk az utóbbi időben egy kicsit mintha sűrűbb lenne a szex, mint mondjuk 1 hónapja vagy 2. Na nem mintha én erőltetnémKép, hanem ő akarja újra egyre gyakrabban. Idáig volt, hogy egy héten csak 1-szer, de max. 2-szer, 3-szor került rá sor, ő elfogadta, hogy ennél többre képtelen vagyok. De mostanság kezdi megint bevezetni, azt ami a régi szép időkben volt(minden nap). Még igy sem mindig vagyok rá kapható, de hát nem mondhatok mindig nemetKép! Főleg, hogy nekem is jó, mégha nem is annyira heves és szenvedélyes mint annoKép! Csak elkezdeni ne lenne olyan nehéz!!!! Nekem azt hiszem az a legnagyobb problémám még mindig ami szülés után volt. Akkor mélyen beleivódott az agyamba, hogy biztos nagyon fog fájni, vagy esetleg pont az ellenkezője, neki nem lesz jó, mert mivan ha annyira "kitágultam", hogy ő nem érez belőlem semmit. Rengetegszer beszéltük át ezt a témát, ő megnyugtatott, hogy minden a legnagyobb rendben van, de ez nekem valahogy sosem elég! Még ma is sokszor ezzel a félelemmel vágok bele! Erre mi a megoldás?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci!

Szerintem ne aggódj, hisz a párod is mondta, hogy minden rendben van. Kép És különben is a nőgygyószod biztosan alaposan összevart. Vagy nem? Én mondhatni újra szűz lettem, annyira jól sikerült neki Kép Bajlódtunk is velem egy jó pár alkalmat, mire sikerült újra élveznem Kép
A "nagyon fáj" emlék feledésére pedig a sok-sok pozitív élmény a gyógyír. És próbálj minél többet gondolni a nagyon jó alkalmakra.

Olyan jó lenne, ha valaki olyan is írna ide, akinek nincs ilyen problémája a férjével, hátha ő el tudná árulni nekünk, hogy mi a titka. Nem?

Titati
 
 


Banyóci!

Próbáld ki az intim-tornát, pont az ilyen problémákra fejlesztették ki.
Azért, ha nem olyan lenne, mint régen, akkor a férjed sem gerjedne rád naponta, nem?
 
 


Sziasztok Lányok,

na nem gondoltam, hogy írok ide, mert... Titati, nekem semmi ilyen problémám nincs a férjemmel, így gondoltam, írhatok.
Mi is mind a ketten igen-igen fáradtak vagyunk általában, így szóba se jön a minden nap. Jó, ha heti 2. (Irigyeltek?)
És naygon élvezem vele a szexet, de elkezdeni, ha nem is nehéz, de mindenképpen elhatározás kérdése. Mert nekem se olyan a libidóm, mint 20 évesen.
Nálunk nagyon bejött a "flört". Egy célzásokkat teli mail a munkahelyéről, egy jelentőségteljes simogatás vacsora előtt, egy felajánlott masszázs, vagy egyszerűen csak megjegyzi napközben, hogy szeretné... Mellesleg, én is flörtölök vele, mert napközben még kedvem is lenne hozzá, úgy igazán és azonnal, csak estére fogy el az energia. De ha tudom, hogy egész nap az én megjegyzésem miatt van izgalomban, hát a becsület se hagy kihátrálni, sőt az ő izgalmát látva felélénkülök én is.
És valahogy a cinkos készülődés az utódok "kijátszására" (=ágyba dugására, hálószobán kívül tartására) is izgalmas tud lenni.
A "pizsama nélküli bevonulást" enyhén szólva manipulációnak tartom, nem szép. A fürdő más, az nem árt nekik :-).
És nagyon jó, amit Sasha írt: muszáj időt fordítani egymásra, pl. vacsizni menni, társaságba, tehát szex nélkül is! Muszáj beszélgetni, filózni.
És amit a picológusok (öcsém mondta, anno) mondanak, igaz: a jó szex legnagyobb része a fejben történik!!!!
További jó egymáshoz simulást, odabújást mindenkinek!
szilvi
 


Szilvi!

Nagyon köszi a hozzászólásod!

Nálunk sokszor volt az pl. nyáron, hogy e-mailben szinte egész nap húztuk egmyást, és hazaérve egymásnak estünk. Na de ez csak akkor mehet, ha a gyerkőc éppen nincs otthon valamiért.

Rögtön lenne kérdésem is! Odáig minden rendben, hogy napközben már e-mailben egymásra hangolódunk, és este úgy találkozunk (otthon) egymással (18.00), hogy kívánjuk egymást. De mire odajutunk, hogy a napi mosást, főzést, mosogatást, gyerekfürdetést, fektetést "letudjuk", addigra már igencsak elmegy a kedvünk a szextől. Pontosabban csak az enyém. Kép Na, ekkor mit csinálunk? Kép
Titati
 
 


Titati, Rjuli!

Tudom, tudom, legalábbis a józan eszemmel, hogy nem lehet probléma, mert azt tutira megmondaná, hisz tudja, hogy ez nekem milyen fontos. Ismerem az intimtornát is, szóval én is igy gondolom, hogy minden oké lehet. Mindettől függetlenül egyenlőre képtelen vagyok kiirtani a lelkem mélyéről ezt a félelmemetKép! Ez CSAK szex előtt van, mielőtt belekezdenénk. Közben és utána tudom és érzem, hogy minden úgy működik ahogy kell, de előtte mégis félekKépKépKép! Beszéltem erről a dokimmal is, aki többszörösen megvizsgált, és azt mondta "gyönyörű szép" minden, büszke is a művéreKép! Szerinte ezeket a dolgokat a fejemben kell helyretennem! De hogyan?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Háááát, Titati,
ilyenkor erőt veszek magamon, mert TUDOM, hogy csak az első 2 perc "nehéz". Néha egyszerűen megmondom, hogy bizony fáradt vagyok, és esetleg nem leszek olyan "aktív", ezt ő direkt kihívásnak tekinti, hogy bebizonyítsa, hogy nem lesz igazam... :-) Tehát, ha neki van kedve, nem sértődik meg, sőt. (Ha ő is inkább aludna, és olyan is van!, abból sincs gond).
És NEKEM kifejezetten "segít", ha az elején (de csak a legelején) van valami megszakító körülmény. Egy pisilő, inni kérő gyerek, vagy pl. tegnap éppen bebújt a lábam közé, amikor csengett a telefon (10:15!), és az egyik költő barát(nő)je öntötte ki a lelkét neki, potom 40 percen keresztül, a vasárnapi felolvasóestjével kapcsolatos paráival. És nem tudom, mi történt velem, pedig ilyenkor már igencsak szundítanék, de valahonnan előjött egy "dög", aki fél óra után hozott olajat, és elkezdte a férjét beolajozni, és figyelte, hogy mennyire tud komoly maradni a telefonban. Ja, már 15 perc után le akarta lőni a nőt, aki csak egy kérdéssel telefonált, de A. az a típus, aki nem hagyja magát (ismeritek a "csocsi, csók a család" kabarét?) Na mindegy, erre a párom szinte azonnal lecsapta a kagylót, és nekem se kellett több, hogy felülkerekedjek a helyzeten :-))))
Szóval kitartás és fantázia!
puszi nektek,
szilvi (hát nem felizgultam?!)
 


Ez jó!
Úgy látszik, hazajöttek a férjek és mindenki csábít! Nincs idő netezni. :-)))))
Az enyém ma nagyon későn jön (nyelvóra) :-(
szilvi
 


Szilvi,
történetesen én vasalok...Kép
Kíváncsi
 


Szilvi!
Köszi,hogy leírtad ezeket!
Én is így képzelném!
Csakhogy ami nálunk hiányzik: a napközbeni e-mail-ek. És egyáltalán minden napközbeni kapcsolat. Annyira el van temetkezve a munkájában, hogy még az is zavarja, ha valami miatt felhívom.
Pedig napközben nekem is eszembe jut ám néha, hogy de jó is lenne! Én néha küldök neki egy sms-t azzal a szöveggel, hogy "szeretlek", de van, hogy nem is válaszol rá, csak miután hazajött, akkor köszöni meg, de néha visszahív ilyenkor és megköszöni.
Aztán hiányoznak még a flörtök. Én még hajlanék rá, de valahogy először neki kéne egy ilyet eljátszania, aztán már én is rájönnék az ízére.
Hiányoznak az intim "kettesek". Egy évben kb. 2-szer jutunk el moziba, de csak délután, aztán rohanunk a gyerekért, oda, ahol éppen vigyáznak rá. Vacsorák kettesben? Álom...

És úgy érzem, nem kimondottan a gyerek az "oka" ennek a kialakult helyzetnek. Hanem az, hogy egyre többet és többet dolgozik. Én meg vesztettem a kezdeti tűzből, és nincs aki felszítsa bennem. Magamtól nem hiszem, hogy ki tudok ebből lábalni. Az ő segítsége nélkül biztosan nem. Pedig szeret. Ezt tudom. És én is szeretem őt.
Márti
T-Márti
 


Juli,
gondolod?
Nekem határozottan az a meglátásom, hogy nincs szükségem fogamzásgátlóra! Kép
Viccen kívül: amikor szedtem tablettát, akkor se volt más a helyzet, amikor terhes voltam, akkor se, egyébként meg: tele van a fiókom gumival. Lassan lejár a szavatosságuk Kép
Márti,
nagyon hasonló gátjai vannak nálunk is a napközbeni flörtnek! Túl azon, hogy gyakran nekem nincs is kedvem hozzá, hogy különösképpen udvaroljak az én jó uramnak, ha mondjuk megteszem, akkor vagy nem ér rá, vagy akkor ugyan éppen örül neki, de teljesen hatástalan, mire hazaér - úgy száz órával a munkaidő vége után. Kép
Intim kettesben ágyon kívül? Nem is tudom, mikor voltunk utoljára. Néha úgy érzem, az nem is izgalmas számára. Legalább még néhány könyv kell neki ahhoz, hogy teljes legyen az élete mellettem. Kép
Biztos azééé, meee nem lehet velem dumááni! Kép
Kíváncsi
 


Hello!
Eddig flörtöltem, de mar ujra itt vagyok... Amikor elinditottam a beszélgetést, tulajdonképpen nem CSAK a szexröl akartam cseverészni, hanem, hogy mi miért valtozik, mit müvelnek velünk a hormonok a szülés utan, stb...Erdekes volt, amikor a szülöszoban ölelgettem az ujszülött fiamat, odabujt volna a Parom is, én csak a Picit ölelgettem: legelöször akkor tudatosult bennem, hogy a par oras Baba elfoglalta a helyét... Gyorsan öt is odahuuuztam, hiszen mindkettönk fia a picur...
Az az igazsag, hogy bar imadom a férjem, mindent meg tudok Vele beszélni(ezen kivül...Kép), szivesebben vagyok egyedül a Picurral, meg a könyveimmel...
En azelött tényleg egy kielégithetetlen nöszemély voltam, aminek a férjek/baratok eleinte örültek: HUUU MICSODA CSAJ!!! Aztan meg megijedtek, hogy nekem sosem elég... Most meg???Kép Azzal magyarazgatom azt a szexörült magatartasomat, hogy talan a Nö vagyott bennem 1 gyerekre, ha tudatosan én még nem is, igy a hormonjaim szorakoztak... Nem tudom...
A propos: fogamzasgatlas... Nalunk gumi... Azt is utalom. Kép Gyogyszert meg nem akarok szedni... Komplikalt vagyok, mi??? Ti védekeztek???
Kivancsi, Nalatok olyan nagy baj nem lehet ezen a téren: 5 Gyerek az 5 gyerek, tehat az elsö utan csakcsak visszagyött a vagyad... Aztan a masodik utan,stbstbstb...
Rjuli, bocs, ha 1 kalapba vettelek a többiekkel...
Marti, én néha sms-ben irok szexis dolgokat, de egyre ritkabban... Ez is inkabb akkor fordult elö, amikor még nem volt meg a Fiam...
Jaj, de jooo, hogy ennyien irtatok!!!Kép Köszi!!!
Vendég
 


Kukacz,
öt gyerekhez ugye elméletileg elég öt együttlét is...
Kíváncsi
 


Elméletileg
Vendég
 


Kukacz!
Nálunk a gyógyszer a módszer, így ez nem lehet ok! Én inkább túl fáradt vagyok mire arra kerülne a sor. Reggel 7-kor kilépek a lakásból, és 18h, mikor újra hazakerülök. És ekkor kezdem a mos, főz, takarít "programot". Kép Utána meg már kinek van energiája a másikra is ilyen mértékben figyelni? Ezen valahogy változtatni kell.

Lányok! Szedjük össze magunkat! Karácsony a cél! Na mit szólok? Folyamatosan számoljunk be, ki mire jutott a változásban.

El is kezdem:
Én tegnap teljesen feldobottan mentem haza, na most újra úgy fogok viszonyulni a férjemhez, mint a kapcsolatunk elején (elejtett puszik, "véletlen" simogatás) Úgy tűnt, ha nem is viszonozza, de... Kép Aztán jött a fürdetés, fektetés. A gyerkőc 20.00-kor ágyban volt. Persze magyarázott mégy egy ideig, párom meg ekkor lelkizni kezdett. Kissé mélyponton volt, mindent negatívan látott, stb. 2 hete anyósomhoz kellett költöznünk, így oda az önálló élet Kép , ez mindkettőnket megviselt, férj-uramon meg tegnap tört ki a depi. Vagyis rosszkor próbáltam flörtölni. Kép De a szándék már megvan, így ma folytatom! Mellesleg az éjszakai próba is kizárt volt, mert hajnali egykor ágyneműt, meg pizsamát mostam (bepisilt a lányzó), a hajnali meg azért, mert valamiért ma 5-kor ébredt Kép Összefogtak ellenem? Sebaj, újra probálkozom! És a hétvégét kettesben töltjük, mert az ex viszi a lányom. Hátha most... Kép

Titati
 
 


off
Zsunya, pár napja küldtem neked mélt, de most visszalökte a chello, nem tudom, miért. Elküldtem még egyszer, majd meglátjuk. Ha nem, rárakom a Babanetre, jó? Kép
on
Titati,
hát így beszél egy friss, ropogós menyecske??? (Lányok, Titatinak néhány hete volt az esküvője!!! Kép) Azért sok sikert! Kép
Kíváncsi
 


Kíváncsi!
Tudod, milyen rossz, mikor önálló élet után bekényszerülsz anyós 50nm-es lakásába? Szörnyű! Kép És ez mindkettőnket nagyon zavar. Ja, és hiába van a lánynak "külön" szobája, csak egy harmonika ajtó választja el, amit nem is lehet becsukni. Ja, és anyós túllaggódós. Egyik este is bekukkantott hozzánk aggódva, hogy úgy hallotta sír a gyerek. Hát köszi. Kép 1, nem is sírt, 2, majd mi lerendezzük, ha mégis. Nem? Na, így legyél felszaadult, és bátor! Kép Egyébként férjemmel mindketten szexőrültek vagyunk amióta egymásra találtunk. Mondhatni nem ismertünk magunkra, hisz egyikünk se tudta, hogy mire képes. Előtte egyikünk se tudta élvezni a szexet. Tehát, ha nincs zavaró körülmény, akkor húúúúúúúúúúú..... Kép Kép Kép De hát vannak a szürke hétköznapok, amik ugye zavaró tényezőket is tartogatnak.

Titati
 
 


Ja, és nem egy-két hétig vagyunk anyósnál, hanem jövő decemberig Kép Így muszály valamit kitalálnunk az ellaposodás ellen!
 
 


Sziasztok!

Jövök én is a beszámolómmalKép!
Tegnap elhatároztam, hogy történjen bármi, én bizony félreteszem lelkieredetű aggályaimat, sőt még azt se várom meg, hogy ő kezdeményezzenKép! Gondoltam majd énKép! Erre mi történik? Olyan rosszul lettem délután, hogy még a vacsorát is alig birtam megfőzni, gyereket lerendezni..stb..Kép! Az ájulás környékezett. Vagyis semmit se kezdeményeztemKép, elnézve vergődésemet, ő se!
Na nálunk ilyen szuperul telt a tegnap. Ma újra próbaKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Helló!

Ma reggel gyerek fél 8-kor kelt... mi meg egymásnak estünk 7-kor, amikor már mindenki elment...

Titati!
Nálunk rosszabb a helyzet mint nálatok. Mi is 2 hete költöztünk anyósékhoz egy 52 nm-es lakásból (de az a mienk volt egészen) egy ugyanilyen 52-esbe, de abban is egy 9 nm-esben vagyunk mindhárman. Vagyis egy ágyban alszunk a gyerekkel és itt most nincs időpont hogy mikor szabadulunk. 1 v. 2 év... ahogy kijön. Persze a bankban ott a pénz a lakásból, de mire abból egy új lesz...
Ráadásul, ha csak megfordulok, vagy felülök már észereveszi a gyerek. Ha meg huzamosabb ideig szöszölünk éjjel fel is ül, igaz kómázik és visszaalszik, ha lefektetem, de mondjuk egy aktus, v. előjáték közben milyen gáz... Úgyhogy anyós jóvoltából minden hétvégén szombatno nála alszik a gyerek, a hét többi napján meg vagy nem, v. valahogy máshogy szeretkezünk. Ez van, én nem akarom felébreszteni a gyereket, meg a gyerek sincs hozzászokva, hogy nincs külön szobája és ott hortyogunk. Na most panaszkodtam én is, pedig a kedv nálam már megvan... csak most az alkalom hiányzik.

Ez a semmi sem lehet tökéletes c. történet....

sasha

Kép
 
 


Sasha, Titati, jaaaaj!!!!!!!!!!!!!!!

Ez bizony "enyhítő körülmény"! Mármint a "valahogy nem kívánom mostanában" témában. És igazatok van, igenis dolgozni kell ellaposodás ellen, mert hiába lesz 1-2 év múlva szép nagy saját otthonotok, ha...
De látom, mindenki igyekszik, és ha nyár lenne, melegen ajánlanám az erdőt... Persze nem a János hegyet. :-) Az Őrség különösen alkalmas erre: másfél óráig sétáltunk benne a gyerkőcökkel és egy teremtett lélekkel sem találkoztunk.

Kukacz,
mennyi idős Picur? OK, róla sokkal intenzívebben kell gondoskodni, de nincs olyan vetülete az életednek, amiben a baba és a könyvek nem elégítenek ki (NEM a szexre gondoltam). Pl. beszélgetések, tervszövögetések, együtt-örülések, pletykák, filózgatások, stb. Auz én párom nagyon ritkán utazik el pár napra (mondjuk évente 1X), de rögtön nagyon hiányzik, meg persze féltékenyvagyok, hogy én, aki lánykoromban folyamatosan utazgattam (olcsón!), most otthon poshadok a hisztis kölkökkel (mert olyankor bizony így érzek...)

Márti,
és el tudnád mondani neki, hogy kezdjen ő flörtölni, vagy az mindjárt olyan mesterkéltté tenné a dolgot? (Egyébként olyan gyönyörűűűű a lányod, és csak 5 nappal idősebb az enyémnél, de olyan "nagy csajnak" néz ki!!!)

sziasztok, szilvi
 


Sziasztok!!!
Na, nalunk minden szuperul müködött, marmint, amiket Szilvi kérdez, mindent meg lehetett beszélni, most is, csak éppen az Uram egyre inkabb bezar. Ez rossz, az én szabadsagra született lelkemnek...KépPld tegnap éjjel leszidott az éjszakai netezés miatt, most meg azért, hogy most netezek...Kép Amugy mar évek ota nem veszekedtünk.
A Fiam 13 honapos.Kép
A csabitgatasokrol annyit, hogy par napja MINDEN NAP van ez+az, az én kivansagomra...Kép Talan visszaszokom ra...
Ahhh. Most le lettem cs...ve, elment a kedvem mindentöl. GRRR. Kép
Vendég
 


Miért ne netezz, Kukacz,
mert ketyeg a telefonköltség, vagy elhanyagolod a házimunkát, vag esetleg azt szeretné, hogy EGYMÁSSAL foglalkozzatok?
Csak, mert nem értem.
És mi az, hogy bezár? Saját magát, az ő belső életét, vagy téged próbál korlátozni? És vajon miért? És hogyan?
Mert ez bizony kevésbé "szabadságra született lelkeknek" is rossz lenne...
szilvi
 


Szilvi! KépKépKép
Hát éppen már pedzegettem, hogy romantikázhatnánk néha, hogy ez így nekem nagyon nyers. De sajnos eddig nem sok eredménye lett. De merev elutasítást nem kaptam. Viszont magyarázkodott, hogy miért nem. És ettől lúdbőrzik már a hátam: mindent a munkájára, az elfoglaltságára ken. Ez pedig úgy hangzik, mintha ezt mondaná: "Kedvesem, én szeretném teljesíteni a kívánságaidat, de hát a munkám miatt úgysem fog menni, mert az előrébbvaló."
Sajnos, egyre inkább úgy fest a dolog, hogy tényleg előrébbvaló...
Azért én lesni fogom az alkalmakat, amikor beszélhetek neki arról, hogy pontosan mit szeretnék, mi jó és mi rossz nekem.

Szerencse, hogy mi tényleg mindent meg tudunk beszélni, nincsenek tabuk, és kényelmetlen témák. Csak hát kell, hogy rájöjjek, pontosan mit is kell megbeszélnünk. Ehhez kapok itt segítséget Tőletek.

Kukacz!
A párod nem véletlenül vezető beosztású? Bocs a hülye kérdésért, de ha válaszolsz, megmagyarázom. Ha nem tartozik rám, akkor bocsi, nem kérdeztem semmit. Kép
Márti
T-Márti
 


Sziasztok!

Ahogy olvasom itt a hozzászólásokat,komolyan,annyi jót írtok,hogy menten ráugrom a pasimra!Kép(sé ugye nem ApaKép)!!!!!

Persze én most nehéz helyzetben leszek,mert drága uram elmegyen 6 hétre külföldi honba,így nem tudok fejlődniKép.

Anno,amikor kint dolgozott,miis hergeltük egymást telefonon keresztül és marha jó volt!!!Sőt,kellett.Lett is 1milliós telefonszámlaKépKépKép!

Kíváncsi

Már én is éppen kérdezni akartam,hogy hogy lett akkor ennyi gyerkőcKépKépKép???De nem húzlak ám!!
Csak elgondolkozom..ha nekem 1 után is ilyen problémáim vannak,akkor Te mit szólsz 5 mellett???Akarok én még gyereket..?IGEN!!!KépKép

Banyóci

Nekem uilyen problémám volt.Mivel volt hüvelyvarratom,sokáig fájt.És később már annyira féltem,hogy azért nem mertem bevállalni a szexet.Tényleg előre féltem,pedig ha belekezdtünk és benedvesedtem(sokszorkrém álatlKép),akkor már nem volt vészes.De szt ez normális,hiszen ki akarja,hogy fájjon neki????
Azótamár jobb,de szex nincsKép!Nagyon....



jajajaj,én le fogok maradni,mert drágámszerelmem csak jan 4-én jön haza!Kapok haladékot????KépKép

Anyapoc

 
 


Anyapoc, drága,
látom, csak te értesz meg engem! Kép
Komolyan, már régebben is, amikor ezeket a gondokat a keresztanyámmal beszéltem meg, azon röhögtünk, hogy ember nem hiszi majd el nekem, hogy valaha is gondjaink voltak/vannak ennyi gyerek mellett! Pedig az öt gyerek-öt együttlét majdnem stimmel! Kép
Na eldugulok inkább...
Kíváncsi
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: