Új privát üzeneted érkezett!

hettie!Ő nem akart téged elhagyni?Milyen a légkör amikor együtt vagytok?Tudjátok magatokat jól érezni?Nevettek együtt?Beszélgettek?Vagy csak ingyen cseléd vagy uraságának?Képzeljétek,kijött a telefonszámla,az övén 5000 ft fura dologra.Utána jártam mi az és nem is tudom miért,de nem lepődtem meg.Emelt díjas szolgáltatás.Magyarul sex vonalat hívott 14-szer.Szóval ennyire búslakodott,hogy elveszít.Amúgy kurvára nem érdekel,hogy mit hív,legalább megerősít,hogy jól döntök mert csak a farka érdekli.Lesz nemulass ma ha hazajön.Na nem fogok üvöltözni,szépen nyugodtan adom elő magam,de annál határozottabban.Nem értem minek sír,hogy bocsájtsak meg!Nem kell a színjáték.Ki ne ejtse még egyszer a száján,hogy én kellek neki,mert olyat kap a pofájára.Legszívesebben széthúznám a száját,de a nyugodtság jobban fog neki fájni!

Kátya
katya4
 
 


szia Kátya!

na mi volt tegnap este? nyugodt tudtál maradni? mit szólt a telefonszámlához? Tényleg hihetetlenek tudnak ezek a pasik lenni...

Csilla
kiscsillag1
 
 


Katya

De el akart hagyni, sőt azt mondta ha a gyerek nem lenne már rég elhagyott volna. :cry:
A légkör változó, mikor milyen. Van mikor rendes, meg látom hogy próbálkozik. Multkor csak ugy hozott egy csokor rózsát, ma meg foglaltatott asztalt egy étteremben. De sajnos beszélgetni nem szoktunk ugy ahogy jó lenne. Hogy bármit meg lehetne mondani, mert csak megsértődik, stb, pedig ez lenne a normális különben honnan tudjuk mi a baja a másiknak?
nem semmi ez a telefonszámla. A férjem az ineterneten szokott ilyen oldalakat nézni, mostanában nem tudom, mert nagyon vigyáz mindenre, nehogy valami is kiderüljön. De én ezt sem tudom tolerálni, ha valaki szeret valakit akkor azzal foglalkozzon. Én meg ott vártam mindig mikor jön be, hát miért? Nemegyszer észrevettem. Mostanában nem vettem észre. Nálatok mi volt tegnap? Amugy én is jónak tartom ha higgadt vagy, mert általában a mocskok azt is élvezik hogy téged felidegesített, de ha látja hogy nem, akkor majd ő fog magában főni. Nálunk is az apos azt élvezte hogy teljesen kikészítette anyóst, de a végén ő is rájött.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

 
 

Köszönöm az érdeklődést!Sajna csalódott vagyok!Nem tudtam nyugodt maradni!Szétvertem a pofáját kétszer,meg tollat is hozzá vágtam.Pedig megfogadtam,hogy nem kelek ki magamból,de elkezdte védeni magát,hogy ő nem érdemli meg,hogy én bizalmatlan legyek vele,mert ő 10 éve nem csinált semmit.Többször vissza kérdeztem,hogy nem volt alapja a bizalmatlanságnak?Nemmel felelt.Ezzel úgy felhúzott,hogy kapott.Nem kicsit.Játssza itt az áldozati bárányt,ezt nem bírom elviselni!Hát nem 10 hanem 15 éve vagyunk együtt,könyörgöm.Szóval ez van.Ő akarná rendbe hozni,de mondtam neki,hogy mindig ez lenne.Bizalmatlanság bárhol,bármikor,bármiben.Semmi értelme erőlködni tovább.Mára lenyugodtam és megfogadtam,soha többet még csak szóba sem hozom a dolgot,mert a kisfiam,mivel nincs ilyenekhez hozzászokva,nagyon rosszul viselte és sírt mert én hangos voltam és azt mondtam az apjának,hogy dögöljön meg!Tényleg nem kellett volna!A telefonszámlán lévő dologról mondott valamit,hogy mit mondtak a pannonba,na de most na!Vagy elhiszem vagy nem.Én inkább amellett maradok,hogy megpróbálok rá és a dolgaira immunis lenni.Akkor nem tud majd felidegesíteni.

Kátya
katya4
 
 


Elkezdet olvasni az első oldaltól az ide írt leveleket,és annyira elgondolkodtató!Többen azt írtátok,hogy milyen erős vagyok,hogy el tudom hagyni,Viszont én is ezt gondolom akik harcolnak a férjükért.Hatalmas erő,megalkuvás...kell hozzá.Én nem lennék rá képes.Én lehetek gyáva!Viszont én 4 éve küzdöttem a kapcsolatunkért és belefáradtam.Lehet ha nincs az elmúlt küzdelmes 4 év és most kellene elkezdeni megmenteni a házasságunkat,nagyobb energiát fektetnék bele én is.Úgyhogy én meg azok előtt emelek kalapot akik harcolnak!

Kátya
katya4
 
 


én sajnos esélyt sem kaptam arra, hogy harcoljak...apuka eltolt magától és esze ágában sem volt megpróbálni, hogy kihozzunk még valamit a kapcsolatunkból...pedig nem volt még minden veszve...de azért kíváncsi lennék, hogy az a hülye nő mivel tömte az agyát...mert valamit biztosan mondott...mert most apuka azt mondogatja, hogy szeret...csak már nem úgy mint korábban...jah kérem szépen...9 éve az nagy idő...a lángoló, tüzes szerelem általában kicsit csendesedik ennyi idő alatt, vagy nem? No mindegy...

viszont tegnap apuka megint volt babalátogatóban és hozott nekem egy szív alakú desszertet - sose ünnepeltünk Bálint napot azelőtt - de persze nem mondott hozzá semmit sem...én meg most még nem érzem magam erősnek arra, hogy lezárjam a dolgot, de február végéig adtam magamnak időt. :oops:

Utána meg, ha már a kisfiam idősebb lesz, és a szopi már nem lesz olyan fontos, elkezdek ezerrel tornázni járni, mint korábban. Amikor éve megismerkedtünk 54 kg voltam, most meg már majdnem 70 :oops: :oops: :oops: de elhatároztam, hogy megint lefogyok, hogy apukát irritáljam vele, hogy egy gyerekkel is leszek én még jó nő :lol:
Addig sem lesz időm magamat sajnálni...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra
csak a lelkiismerete vitette a desszertet. Ne dőlj be neki.
Anno egy évvel ezelőtt, már külön éltünk(a nőjével élt), amikor házassági évfordulónk volt. Kaptam tőle smst, hogy köszönteni kíván a házassági évfordulónk alkalmából!!! :shock: Rosszul vannak ezek a faszik összerakva.
De van élet az ex után is.
Most van egy kapcsolatom. Pár hete fordult komolyabbra. :oops: Nem tudom, hogy mennyire lesz komoly, úgy értem hosszútávú. Tiszta lapokkal játszottam az elejétől. Tudja, mekkorák a kölykök. Elfogadja, hogy annyi időm van, amennyi. Majd meglátjuk mi lesz.
Persze, nem mondom, hogy néha nem kap el a dühroham még most is, de így egy kapcsolatban, már jobban érzem maga. És ami a fontos, kevesebbet rágódom a dolgokon.

Egyébként nagyon szépen fejlődik a kicsid! Édes nagyon.
Nálam a kicsi most volt 1 éves. Rohan az idő.


Kitartást!!
Sz.
szépjövõ
 
 


Katya

Kitartást az elhatározásodhoz!
Még van képe ilyet kérdezni, hogy mivel érte el a bizalmatlanságot :shock:

Aithra

nem semmi ez a szív alakú desszert. Én megkérdeztem volna hogy most ezt minek hozta? Ilyet csak az visz aki szereti a másikat, együtt vannak, minden rendben. vagy valamit akar? vagy mi van? Férfiak.....
Én is sokat híztam, de lefogytam, te is biztos lefogsz fogyni :wink:
De most a baba a legfontosabb.

Szépjövő

Örülök, hogy van valami alakulóban, sok szerencsét hozzá!
Házassági évfordulós sms :shock: :roll: Nem értem én sem.

Nekünk a tegnapi este elég jól sikerült. Estére foglalt asztalt abban az étteremben ahol volt az esküvőnk, kis séta, aztán haza, manó meg apukámnál aludt....

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra!
Én sem igazán értem!Szerintem is a lelkiismeret furdalás miatt vitte,vagy nem fenékig tejfel az új nő és kezd erre rájönni,hogy több év után nem ugyan azok a dolgok fontosak,átértékelődnek a dolgok és mások lesznek igazán fontosak.Igazad van abban,hogy ha már nem szopizik a babád,csinálj magadból kurva jó nőt,had csorogjon majd a nyála.Bár a babával is tudsz már pár torna gyakorlatot végezni,ezzel bemelegítenéd az izomzatodat a későbbiekhez!

Szépjövő!
Mennyi idő telt el azóta,hogy szétmentetek,úgy értem mennyi idő után érezted,hogy talán nyitott lennél egy másik kapcsolatra?Megtudsz benne bízni,vagy nehezebb már?És hogy-hogy még mindig zavar,hogy mit tett veled?Ez megijeszt,hogy én is meddig fogok majd ezen rágódni!

Hettie!
Ez aztán a próbálkozás!Azért ez jó,ha látni rajta,hogy igyekszik!Gondolom egyéb dolgok is történtek utána!Nem gondolsz már "arra" közben?

Kátya
katya4
 
 


Kátya

Igen, nehéz megbízni. Ezt úgy ahogy van, meg is mondtam neki. Ezt is elfogadja.
Igazából, márc. 12-én lesz egy éve, hogy nem élünk együtt, de a dolog már szeptemberben volt egy éve, hogy kiderült. Amiért én "nem tudtam úgy küzdeni"mint Hetti, az, hogy nekem kerek perec megmondta, hogy szerelmes, már nem emlékszem, a rákérdezés után pár héttel. Peresze éreztem, nem volt mit tenni. Persze ő is megpróbálkozott a lehetettlennel, de nem ment neki. Őszintén, sztem nem is igazán akarta, az a véleményem, annyit akart csak megvárni, hogy megszülessen a kicsi és legyen fedél a fejünk felett.
Úgy gondolom, hogy ő már akkor amikor én terhes lettem a kicsivel, tudta, hogy mi van. Na, ezt nem fogom, soha sztem megemészteni, hogy nem adott lehetőséget eldönteni, hány gyereket akarok egyedül felnevelni.
Nem tudom, hogy mikor fogok tudni vele normálisan vakkantások nélkül beszélni, de sztem még sokáig nem fog menni. Őszintén, nem is akarok, mert nem érdemli meg.
Nyitott vagyok-e igazán egy új kapcsolatra? Jó kérdés. Sztem, enélkül nem tudtam volna tovább lépni. Nem tudom, mennyire lesz ez komoly, de egy biztos, neki köszönhetem, hogy most jobban vagyok. De ehhez olyan pasi kellett, aki nem siettet. Márpedig ő nem tette. Mindenesetre, nehéz dolga van velem, mindenféle téren :roll:

Hetti
azért nem irigyellek. Mindig résen lenni, agonizálni, hogy mi van....
Nem egyszerű. De nem tudom, kinek jobb, neked-e vagy annak, aki egyedül maradt.

Sz.
szépjövõ
 
 


Sziasztok!

Olvaslak titeket, bár nem jut időm írni, most is csak egy kevés van. Szomorúan látom, hogy mindig bővül a tábor.
Mi igyekszünk mindent megtenni azért, hogy rendbe jöjjön a házasságunk, de nagyon kemény munka. Néha úgy érzem, hogy nem kéne erőlködni, néha meg úgy, hogy igenis mindent meg kell próbálni. Történt egy-két dolog, de azt most nem tudom röviden leírni, majd ha lesz időm...

A pici hál' Istennek jól van, de "némi" stressznek köszönhetően már alig van tejem. De ezen már nem akarok görcsölni, örülök, hogy nyugodt baba, nem ideges, és szépen fejlődik.

Szeretném túltenni magam az egészen, de mivel egy házban lakunk, elég nehéz, és a r..c férje rajtam akar bosszút állni újabban, így akar a férjemmel kiszúrni. Jó, mi? Sokszor olyan nehéz felfogni, hogy ez megtörtént. Álompárnak gondoltam magunkat, akiknél tényleg örökké él a szerelem, és ilyen egyszerűen nem történhet meg.

Nap mint nap azt hallani, hogy mindenki megcsalja a házastársát, párját... iszonyú... hová tart ez a világ?

Szóval itt vagyok, és majd jelentkezem egy kicsit részletesebben, amint időm engedi.

aithrának csak annyit: tényleg nagyon vigyázz arra, hogy ne stresszeld túl magad, mert attól elmehet a tejed (nálam sajnos ez volt). :(
*liliom*
 
 


Sziasztok!

Én is szerettem volna kiönteni a szívemet,ezért most leírom,hogy én min mentem keresztül!Az egész 20 évesen kezdődött amikor naívan pár hónap után hozzámentem a férfihoz akit szerettem.Ő 6 évvel idősebb volt nálam,és ezt tudván azt gondoltam jó helyem lesz mellette.1 év múlva terhes lettem és megszületett a fiunk...,aztán keztek felszínre törni a tulajdonságai a férjemnek...!Kiderült,hogy ő úgy gondolja az asszonynak engedelmeskednie kell a férjének(csak ő dönthet,azt csinálhat amit akar,s akkor van velünk amikor akar),elmondása szerint a Bibliában is benne van ez...,szóval így kell tennem!Persze én nem vettem komolyan és amúgy sem vagyok elnyomható,így megkezdődtek a veszekedések..,kiderült,hogy megcsalt többször is...,de már az esküvőnk után 2 hónappal is!!!!Amikor már fél éve sírtam minden estét át az ablakban úgy döntöttem befejezem vele.Nagyon szerettem őt,minden hülye dolga ellenére,de nem voltam boldog mellette(ez érthető szerintem).Szóval eldöntöttem,hogy válok és....nagyon nehéz volt,de túl vagyok rajta!Azóta van már egy másik párom ,s mégegy gyermekem!
A megcsalásról annyit,hogy hülye voltam,hogy azt hittem létezik tisztességes férfi!Sajnos nem létezik!Ezt először nehezen mondtam ki,mert nem akartam elfogadni a tényt,de ez egy beteg társadalom,ami beteggé teszi a pasikat..,mert mi nők legyőzhetetlenek vagyunk(legalábbis én a jóra törekszem,soha nem csalnám meg,vagy játszanám ki a párom),vagy legalább igyekszünk!Hát ennyi egyenlőre!Bár tudnék még mesélni!
Köszi,hogy olvastátok,s ha véleményt is írtok annak nagyon örülnék!

Sziasztok
csieaci80
 
 


Kitartás mindenkinek,hinni kell a szebb jövőben!Nézzétek ezt meg bátorításként!Én megkönnyeztem!
//www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONAeni kell!
csieaci80
 
 


Liliom

Nem csodálom, hogy kettős érzelmek vannak benned. Hol igen, meg kellene menteni, hol nem mert minek, nem érdemli meg.
Kérdés, párodon mit látsz? Érdemes görcsölni? Ő is erölködik vagy csak Te?
Nálam is elment a tejci, 3 hetes koráig tudott szoptatni, utána tápszer. Az apja megjegyezte, hogy milyen tagadt gyerek. Már tudom, csak fejbe kellett volna rúgni, hogy ez sem véletlen. Gondolkodjon... :evil:

Csieaci
Ezek szerint jól döntöttél, hogy otthagytad az első férjed. Úgy látom viszonylag gyorsan ment ennek a nehéz döntések a meghozatala. Fél év. Gondolom, nem bántad meg. Látogatja azért a gyereket?
Mennyi idő után találtál magadnak párt? CSak a mostnai párod volt utána, vagy voltak rövidebb próbálkozások is?
A mostani párodnál, hgoy ment a bizalom?

Sz.
szépjövõ
 
 


Pontosan mit is kellene megnézni? Mert én egy halom videot találtam...
szépjövõ
 
 


Katya

De szoktam rá gondolni közben, mikor hogy. Éppen ezért nem lesz olyan már mint régen, de néha azért előfordul, mint amikor egyik barátunk szülinapi bulija volt. Akkor nagyon jó volt, de akkor ugye ittunk is, az azért old sokmindent.



Szépjövő

Jó kérdés, hogy kinek jó. Nem tudom. Sajnos ellenőrizgetni nem tudom, mert már nem menti a beszélgetéseit, telefon is nála van mindig, a munkahelyen meg kivel figyeltessem? De nem érdekel, ha másik pasi lenne, abban sem bíznék meg, ugyhogy teljesen mindegy. Én már nem bízok egyikben sem. Rászolgáltak.

Liliom

Sajnálom hogy elment a tejcsi. Mi történt? És mit szól ehhez a férjed? Hogy rajtad akar most bosszút állni a nő férje? Hogy alakulnak a dolgaitok?

Csieaci

Sajnálom hogy veled is ez történt. Na nálam ez az egyetlen ami tuti válóok lenne, ha igy gondolkozna a férjem. Méghogy megmondja nekem mit csinálhatok. Na azt már nem :evil: nem vagyok senki tulajdona, meg hogy engedelmeskedni, mint valami rabszolga, elmegy a ......-ba. Ha ennyire tisztába van a bibliai dolgokkal, akkor azt nem tudja, hogy az is benne van hogy ne csalja meg a feleségét? Én azt hiszem hogy pár kérdéssel jól a földbe döngöltem volna. Mikor mondta el hogy megcsalt? Hogy derült ki? Egyáltalán miért tette ezt, már 2 hónap után?
Írj még azokról, amiket említettél, hogy lenne még mit írnod.
Hány évesek a gyerekek? Hogy viselte a válást?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Én is úgy érzem még mindig,hogy az nem lehet,hogy külön menjünk!De 4 év az 4 év.Nagyon hosszú,küzdelmes,gyötrelmes 4 év.Ennyi ideje próbálom rendbe hozni,de már nagyon bele fáradtam.Ő eddig sem nagyon segített ebben a dologban,én meg már úgy vagyok vele,hogy én is bele sz...ok.Mondtam is neki,hogy ez az infó amit nemrég kegyes volt megosztani velem már csak pont volt a mi házasságunk végén.Illetve egy kurva nagy felkiáltó jel,hogy máskor ne legyen ilyen szemét a nővel akit szeret,mert talán elveszítheti.tehát nagyon rossz ez a tépelődés,menjek,maradjak?Mi a helyes?Sosem tudjuk meg.

Liliom!
Mi az,hogy rajtad akar bosszút állni?A férjed most legyen vagány gyerek és védje meg a családját,ettől lenne férfi,nem attól,hogy félre kefél!

Csieaci!
A te férjed fizessen magának akkor egy cselédet!Utálom az ilyen férfiakat,rosszul vagyok tőlük.A nagyapám és a bátyám ilyen.Azt hiszik ők Istenek és mindenki alsóbbrendű!Szart!Fúú!Legalább volt erőd elhagyni őt egy jobb élet reményében!Talán sikerült is megtalálnod!

Szépjövő!
Nem semmi,hogy nem szólt mikor még dönthettél volna.Ez a nagy,hogy amikor kéne,hogy eléd álljon a vallomással,olyan kicsikék,hogy az már szánalmas és nincs bennük annyi bátorság.Ha viszont más nőt dugnak,ők a JANIK!

Hettie!Már nincs meg neki a nő?jelenleg Te vagy neki egyedül?Biztos érzed ezt!

Kátya
katya4
 
 


Katya

A nő nincs meg neki, mert utána ahogy szakítottak, összejött valakivel, azóta is az a pasija, a férjem mondta meg láttam az iwiw-en is. De amugy voltam jósnőnél, aki sokmindent elmondott, azt is mondta hogy miután szakítottak még voltak együtt. Én hiszek az ilyen dolgokban, persze nem mindegy kihez megy az ember, mert van aki nem ért hozzá. De olyan dolgokat is mondott amiket csak én tudok, szóval én hiszek benne. Részben ez is segített a helyzetet helyesen kezelni, mert főleg tanácsokat kaptam.
Az biztos hogy mindig ott fog motoszkálni bennem hogy van e valakije,stb, mert ugyanúgy megteheti és én nem fogok róla tudni. Szóval nem tudom hogy kellene egy kicsit időnként a körmére nézni, de muszáj, de nem csak neki, hanem minden férfit ellenőrizni kell, mert nem lehet bennük megbízni. Aki meg ,megbízik valakiben az jó nagyot pofára esik, mint ahogy én is.
Nehéz dolog dönteni, de gondold végig a dolgot, hogy mi áll amellett hogy maradj és mi ellene. Én is belegondoltam sokszor hogy milyen jó lenne ez meg az, de sajnos - szerintem- tökéletes kapcsolat nincs, meg persze férfi sem. De ha azt gondolod, ha tényleg csak te teszel meg azért mindent hogy együtt maradjatok akkor tényleg nincs értelme.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Szió!

Szépjövő:
Nem félév után hagytam el,hanem 4 év után,de az utolsó félév volt a legrosszabb!Egyáltalán nem bántam meg!A mostani páromat,a végefelé ismertem meg,úgyhogy miután döntöttem,hogy válok felhívtam őt,hogy így döntöttem és ha akarja akkor megpróbálhatjuk...(bonyolult sztori).A gyereket látogatta egészen addig amikor most decemberben megszületett a második gyereke,azóta hanyagolja(1x volt érte).A mostani párommal egész jól alakult a bizalom...egy ideig!Sajnos volt egy húzása,de összeszedte magát.
Bocsi a youtube címért,még kezdő vok,valószínű rosszul raktam fel..?!Majd még megpróbálom!
Hettie:
A végén derült ki 3és fél év után,hogy megcsalt,én megpróbáltam megbocsájtani,de nem ment!A gyerekek 7és 1 évesek,de a pici a mostani páromtol van!A nagyobbikkal magatartási problémák vannak,de úgy érzem még így is jobb neki.Annak idején főleg miatta döntöttem úgy,hogy befejezem az exemmel!Nem akartam,hogy azt lássa,hogy bánik az anyjával az apja,hogy folyton veszekedünk,s,hogy én mindig szomorú vagyok!
Katya4:
Azóta talált magának egy új cselédet!Gyorsan elvette 3 hónap után(mint annak idején engem),mert ilyenkor még nem derülnek ki a dolgai!?Szóval sajnálom szegény csajt!Nagyon sajnálom ami veled történt!Nagyon nehéz lehet most neked!Legyél erős!A gyerekeid mennyi idősek?
csieaci80
 
 


Talán most jól tettem fel...

http://www.youtube.com/watch?v=Q4f_UNMNONA
csieaci80
 
 


Ha most sem indul,bocs.
A címe: Te erős leszel a végén?
csieaci80
 
 


Hettie!
Azt én nem bírnám idegekkel,hogy nyomozgassak,ilyesmi.Alapból én egyáltalán nem vagyok féltékeny típus ezért úgy gondolom tudok majd bízni más férfiban,természetesen addig amíg nem veszek észre olyat,hogy sumákol.Annak idején azt is éreztem,hogy a férjem fura,tehát a tanulság az egészben,hogy jók a megérzéseim,lehet rá hallgatni,ezért ha majd bármikor ilyet érzek,akkor annak a férfinak lapát lesz azonnal.Nem fogok újra 10 évig hazugságban élni.Ha rosszat érzek annak biztos lesz alapja mert amúgy egyáltalán nem féltékenykedem.
Csieaci!
Nekem 10 éves lesz a fiam és 7 lesz a kislányom.Nagyon jó gyerekek,a fiú tud mindent,kivéve,hogy miért megyünk külön.Azt nem akarom elmondani neki egyenlőre mert szerintem nagyon haragudna az apjára mivel akkor ő volt a pocakomban mikor megcsalt.Nagyon érzékeny lelkületű fiú és lehet azt gondolná,hogy apa nem várta őt.Azt meg nem akarom.Nem akármilyen faszkalap a volt férjed!Tényleg csak örülni lehet,hogy megszabadultál tőle!

Kátya
katya4
 
 


Csieaci

tanulságos volt.
szépjövõ
 
 


sziasztok!


én annyira hülye és naiv vagyok, hogy el sem hiszitek....ááááá...
a héten "apuka" megkérdezte, hogy elmennék e vele vacsorázni...gondolhatjátok...mivel nem zártunk le és tisztáztunk semmit...bevallom megörültem...még akkor is, ha véglegesen befejeztük volna...no, tegnap volt a nagyon nap...és persze nem volt semmi...beszélgettünk a történésekről, de szerinte az egséz azért van, mert én eljöttem...mert van pofája azt mondani, hogy ha nem jövök el, akkor lehet, hogy lezárta volna a nővel a telefonálgatást és msnezést...és nem jutunk idáig...szerintetek normális??? Miért nem tette meg, amikor kértem?
És amikor azt mondom neki, hogy miután eljöttem neki az lett volna a dolga, hogy jöjjön utánam és hívjon haza, hogy engem szeret és hogy majd túljutunk a dolgokon...akkor csak hümmög...
Korábban azt mondta, hogy azért nem hívott vissza, emrt ő nem volt biztos az érzéseiben...és hazugság lenne az egész, ha most visszahívna....de kérdem én, akkor ha ott maradok, akkor is hazugság az egész kapcsolat, nem? Most úgy érzem, hogy az elmúlt 9 év is az volt...valószínűleg sosem szeretett igazán...és nem akarom, hogy az életünkbe való ki be járkálásával elvegyen tőlem még 9 évet...mert így nagyon nehezen fogok túljutni ezen az egészen...és most amúgy is azt érzem, hogy sose leszek képes még egyszer kapcsolatot létesíteni valakivel...annyira elkeserítő ez az egész...

Annyira összetörte a lelkem és a szívem...
Most úgy érzem, hogy szeretnék elmenekülni innen...valahová máshová...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Akkor most miért hívott el vacsorázni? Ebből úgy tűnik hogy mégiscsak akar valamit, de ez a kifogás elég szemétség szerintem. Akkor ha akart valamit miért nem hajtott, miért még rád fogja az egészet. Hogy azért folytatta a nővel mert te elmentél.... Ez teljesen a gyengeséget példázza. Gyenge mint minden férfi, szeretik ha a sültgalamb a szájukba repül. Nehogy valamit is tenni kelljen, azt választja ami az egyszerűbb neki, meg ami neki a legjobb, hülye egoista mind. Én konkrétan megkérdezném tőle, hogy most akkor mit akar! Válaszoljon rögtön, ne kerteljen. Ha meg nem akar semmit, akkor mond meg neki hogy ritkítsa a látogatásokat, mert ez neked nem jó, és ez kihathat a babára is.

Csieaci

Jól döntöttél. Mi volt a húzása a mostani párodnak, ami miatt benne is csalódtál?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra!
Az én esetemből kiindulva azt tudom mondani,hogy azért bánt ő még most is téged(engem as az én férjem)baromságokkal,mert igazi okot,olyan hibát benned ami esetleg elviselhetetlen lett volna,nem tud!!!Mivel pontosan tudják,csak nem akarják felfogni,hogy ők kúrták szét a kapcsolatot,muszáj nekik nyugtatgatni magukat valamivel.Ezért dühítő hallani a mondva csinált ürügyeiket.Én is azt tudom tanácsolni amit Hettie!Legyen végre férfi és döntse el mit akar és te nagy kegyesen akkor fontolóra veheted a dolgot.Ha nem,akkor tovább kell lépned a kisbabád érdekében is és persze a te érdekedben is.Biztos eljön az az idő és az a férfi aki feledtetni tudja majd ezeket a sebeket4Hidd el!!Legyél erős és nagyon határozott!

Kátya
katya4
 
 


hettie:
A mostani párom terhességem alatt chatelt egy másik nővel,de amikor kiderült ő olyannyira megbánta,hogy azóta teljesen megváltozott!Én nem hittem,hogy valaki így meg tud változni!Csak értünk van és jobban szeret azóta,mindent megtesz értünk,bármit kérhetek tőle......,hát nekem nagyon fájt amikor ez kiderült(9 hónapos voltam),mert ő állította magáról,hogy mennyira hűséges...!Akkor nagyot csalódtam benne,hiszen tudta,hogy miért hagytam el a férjem és ő is ezért(megcsalásért)hagyta el a feleségét!Szóval szar volt,de így utólag azt gondolom jó,hogy így történt mert azóta megbecsül minket(én el akartam hagyni,mert nekem már ennyi sem fért bele,egy szar házasság után!),szóval jobb ember lett tőle,de ez ritka!!!
Én nem tudnék senki kedvéért megváltozni,ezért is becsülöm őt ennyire!Az exemnek esze ágában sem volt anno változtatni az életstílusán,nem számított neki,hogy elveszít minket ezmiatt!Szóval ő(a mostani párom)jóvá tette azóta ezerszer a szardolgait!
Jó vele élni!Jobb mint elötte volt,pedig akkor sem volt rossz vele élni!


Na de ez tényleg ritka!Az emberek nehezen változnak...!
Szóval csajok az az ember akinél tetteiben nem látszik a változás csak szóban igérget azt minnél elöbb el kell felejteni!!!!!!!!!
Én is ezt tettem az exemmel fél évnyi igérgetése után(mindig 2 hétig tudta csak tartani magát az igéreteihez),sajnálom,hogy azt az időt is rápazaroltam !
csieaci80
 
 


Aithra:
Hagyd a francba ezt a pasit!Ne emészd magad miatta,és ne pazarolj rá több energiát!Nem jó ő hozzád,és ahogy kiveszem az írásodbol,nem is akarja ő igazán rendbehozni veled,nem igyekszik eléggé...sőt téged hibáztat?
A babádnak egy nyugodt környezetre van most szüksége!Ne hagyd,hogy felzaklasson téged!
csieaci80
 
 


Aithra
sztem is próbáld elengedni. Nem lesz már uaz.

Kátya
egyébként úgy gondolom, hogy ezeket a sebeket nem fogjuk még egy új kapcsolatban sem elfelejteni, és fogalmam sincs meddig fogok/unk rágódni az elmúlt időszakon. Ergo, nehéz lesz az újakban megbízni.
Egyszer azt olvastam, hogy az exel együtt eltöltött időnek a fele kell nagy átlagban, hogy az meber teljesen tovább tudjon lépni és már ne legyen benne tüske és fájdalom. Hát nem tudom, de akkor nekem még 4 ilyen évem van hátra. Sirályos mondhatom. Remélem azért nem így lesz.
De ha csak azt nézem, hogy az én drága exem megint milyen emailt küldött nekem, akkor egyszerűen elfog a dühroham.
Legújabb akciója: milyen büszke a gyerekekre és hogy örül annak, hogy én vagyok az anyukájuk, mert azért olyanok amilyenke.
Mit mondhatnék, nem válaszoltam rá. De ezek üres szavak, nem értem mire jó ez. Neki miért nem egyértelmű, hogy nálam elmúlt azaz idő, hogy örülök, hogy az a gyerekeim apja aki. :evil: Ezen elvileg már nem kéne felhúzni magam, de nem megy. :(

Sz.
szépjövõ
 
 


Valami van abban amit szépjövő írt:"az exel együtt eltöltött időnek a fele kell nagy átlagban, hogy az meber teljesen tovább tudjon lépni és már ne legyen benne tüske és fájdalom".Hát mi négy évig voltunk együtt,és miután elhagytam rá 2 évre még a barátnőm kérdésére,hogy szeretem-e még a válaszom igen volt. :cry:
Most már 4 év után a válaszom az lenne: szerettem..! :?
Sajna tényleg sok idő kellett hozzá míg elfelejtettem őt!Még két éve egyszer nagy balek is voltam,mert felhívtam és mondtam neki,hogy én még mindig szeretem őt,de nem akarom vele újra kezdeni,csak ez van....erre ő valami ilyesmit válaszolt: majd elmúlik,ő is így volt anno a volt nőjével...!!!
A volt nőjével?És velem?Én nem hiányoztam neki?...Na ez segített,hogy talpra álljak!
Nagyon nehéz ez az egész!A pszichológusok szerint a legnagyobb trauma az ember életében a válás..!Én azt mondom ha valaki végigcsinál egy ilyet akkor már minden nehézséggel szembe tud nézni az életben!
csieaci80
 
 


Nekem ez rossz hír,mivel közel 15 évig voltunk együtt.Akkor nekem van hátra 7 évem,hogy kiheverjem?Nem valószínű,hogy megérdemli,hogy még 7 évet elvegyen az életemből.Mindent megteszek,minden erőmmel azon leszek,hogy ez ne így legyen!Két hónap telt el mióta elmondta a dolgokat,de még most is nagyon szomorú és dühös vagyok miatta.Én jelenleg azzal is megelégednék ha érezném ezt enyhülni!

Kátya
katya4
 
 


Én is most ugy gondolom soha nem fogom elfelejteni és ez már mindig bennem lesz, és sztem kihat a kapcsolatra is, mert már nem tudok rá ugy nézni, gondolni mint előtte. És ugy gondolom hogy soha nem fogok már megbízni egy férfiban sem.

Mindenki:

Mi ujság van veletek?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


mi "csak" 9 évet....akkor rám is vár még 4 és fél év felejtés...remélem hogy nem. Én is megteszek mindent, hogy valahogy túljussak rajta.
Azért látszik, hogy eddig a baba miatt elnyomtam minden érzésemet, mert éjjel azt álmodtam, hogy elvesztettem a páromat egy nyaralásnál és borzasztó érzés volt. Kiabáltam, hívogattam, és nem volt sehol...ezt biztos a tudatalattim teszi velem...az eszemmel elnyomom a fájdalmamat nappal, de álmomban előjött minden.




katya4 írta:Nekem ez rossz hír,mivel közel 15 évig voltunk együtt.Akkor nekem van hátra 7 évem,hogy kiheverjem?Nem valószínű,hogy megérdemli,hogy még 7 évet elvegyen az életemből.Mindent megteszek,minden erőmmel azon leszek,hogy ez ne így legyen!Két hónap telt el mióta elmondta a dolgokat,de még most is nagyon szomorú és dühös vagyok miatta.Én jelenleg azzal is megelégednék ha érezném ezt enyhülni!

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Amúgy én is mélységes szomorúságot és dühöt érzek...


viszont itt van a kisbabóm, aki azért bearanyozza a napjaimat

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Én a nagy boldogtalanságomban mindig előveszem a naplómat,hogy kiírjam magamból...ez segíteni szokott egy picit!Az a mélységes nagy fájdalom amúgy nekem kb.6-8 hónapig tartott úgy igazán aztán enyhült hónapról hónapra..a végén már csak azt vettem észre,hogy közömbössé vált számomra!És ez nagyon jó érzés volt! :)
csieaci80
 
 


Bárcsak itt tartanék, hogy közömbös a számomra..... :roll:
szépjövõ
 
 


Sziasztok!

Engem is annó megcsalt a volt férjem.

De tudjátok van egy dolog és az az, hogy egy idő után tudni kell megbocsátani akik ellenünk bármi rosszat elkövettek.
Én is ezt tettem egy idő után és sokkal jobb érzés, bár az exemmel nem tartom a kapcsolatot, de a szívemben így megnyugvást találtam és sokkal jobb így élni tovább az életet.

A mostani férjemben végre megtaláltam mindazt amit eddig kerestem.

manocskak
 
 


Manocskák!

Az időn van a hangsúly. :roll: Tudod, szeretnék már pár évvel idősebb lenni... és megnyugvást találni. Hogy lássam, merre halad az én életem.
A másik topikos hozzászólásodhoz csak annyit. Gondolom, a mostani férjed nem miattad hagyta el a családját. Úgy azért talán könnyebb egy ex-el jó viszonyt kialakítani. És úgyis könnyebb lehet, ha nem tartod a régivel a kapcsolatot. De ezeket lehet, hogy én naívan gondolom így? :shock:

Sz.
szépjövõ
 
 


Szia szépjövő!

Nem miattam hagyta ott az exét a férjem, így tényleg nincs oka, hogy haragudjon rám.
Lehet, ha nem fajulnak durvábbra a dolgok akkor már csak a fiuk miatt is tartottam volna vele a kapcsolatot, de úgy érzem, hogy talán így kellett lennie, hogy ne is tudjunk egymásról az exemmel.

Hidd el, hogy te is megtalálod a megnyugvást az életedben higgy benne.
Soha ne a múltad nézd, hogy mi volt régen, hanem azt, hogy sokkal jobb lesz később.
Én is azt hittem, hogy nem találom meg az igazit az exem után és látod mégis megtaláltam.

Én kívánom mindenkinek, hogy ami ezután történik veletek az csakis jobb lehet.
A múltra ne is gondoljatok, csak arra, hogy jobbá tegyétek a jövőtöket.

manocskak
 
 


manocskak:

Ahogy szépjövő írta,könnyű úgy megbocsájtani valakinek ha nem látod már többé...!Az én exem kb havonta jön a gyerekért és...mit mondjak?Én már megbocsájtottam?Hát nem haragszom rá,mert már nem érdekel,de gusztustalan amit tett velem!Megpróbáltam elfogadni,hogy ezt tette...igazából idővel rájöttem,hogy ilyen,neki szüksége van más nőkre is a biztos párkapcsolata mellett(mert minden nőjét megcsalta eddig),de hálistennek ez már nem az én gondom! :lol:

A pozitív hozzáállás tényleg sokat segít abban ,hogy új életet kezdjünk,én is hittem benne,hogy sikerülhet és sikerült!
csieaci80
 
 


Manocskak

Ha nem tartjátok a kapcsolatot akkor a gyereke nem is érdekli? Soha nem is akarja már látni? Nem semmi lehet akkor az a pasi.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


sziasztok!


Aithra! hogy vagytok? szépen fejlődik a pici? hogy álltok az éjszakákkal? Tudsz már aludni, vagy emészted magad?

Kaphatnánk fényképet a piciről?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!
Annyira jól esik, hogy gondoltok rám. Igazából változóak az éjjeleink. Hol jól alszom, hol meg kevésbé. Áron babó is változó, hogy nyugodtan vagy nyugtalanul alszik, de eddig még nem volt teljesen áthisztizett éjszakánk. kop-kop-kop

Szépen fejlődik és csütörtökön oltást kapunk...ettől kicsit tartok, de hát majd túl leszünk rajta. A kiskutyám kicsit depis, mert most rá kevesebb idő jut, de azért egész jól vagyunk.
Sőt, az unokatesóm felajánlotta, hogy kimehetünk majd hozzá Angliába, szóval most erre fogok spórolni, hogy augusztus végén ,szeptember elején el tudjunk menni pár napra. Addigra már manócska is egész nagy lesz...elvileg lehet vele majd utazni. Vagy szerintetek ez hülyeség?
Anyumat magunkkal vinném ,mert azért egyedül nem vállalkoznék a repülő útra a kicsivel...szóval most ez a terv és ez visz előre. :)

Kép Kép

Ti is töltenétek fel képeket a babáitokról? :oops: :oops: :oops:
További szép napot! :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Szia hettie!

A gyerekekről lemondott (kapcsolattartási jogáról) a válási tárgyaláson.
De a fiuk sem kíváncsiak az apjukra.
Múlthéten voltam a barátnőmnél és tőlük 2-3 házzal lakik az exem a mostani családjával, de nem futottunk össze.
De jobb is, mert most jutott a tudomásomra, hogy az exem és a mostani felesége el akarták tőlem venni a fiukat. (de még sem lett belőle semmi).
Nem adtam volna oda nekik és különben is tudok egy-két dolgot az exemről amiért oda sem adták volna neki a fiaimat.

manocskak
 
 


Aithra

Nagyon aranyos a babád:)
Szerintem ez nagyon jó ötlet, hogy kimész Angliába. neked is sokat jelentene. Amugy nekem is ez volt a tervem, hogy kimegyek, mikor ugy volt hogy vége.

Manocskak

Nem semmi hogy el akarta venni a fiukat :evil: Jobb is ha nem találkoznak.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra: Szerintem is jó ötlet ez az Anglia!A babód nagyon édes!

Manocskak:Hát nem semmi az exed!Még jó,hogy megszabadúltál tőle!
csieaci80
 
 


"A sors talán azt akarja, hogy sok nem megfelelő emberrel találkozz mielőtt megismered az igazit, hogy mikor ez megtörténik igazán hálás legyél érte."
Gabriel García Márquez
csieaci80
 
 


Mi a szeretet?

A szeretet Isten adta kapocs olyan emberrel (emberekkel) akikkel együtt valamit meg kell tanulnunk, tapasztalnunk, átélnünk, megszenvednünk.
Akit megszeretünk, mindvégig szeretjük, csak később esetleg már nincs tennivalónk vele.
Az igazi szeretet-kapocs ritka, mély, és megrendítő, gyökereiben érintő, felkavaró kikerülhetetlen tennivaló, mert a szeretet tevőleges.
A szeretetet nem kell keresni, megmutatja arcát, megmutatja magát, felbukkan. Érzed, ott van.
Az átélt szeretet igaz felismeréshez vezet.
Az igazi szeretet megmásíthatatlan és felboríthatatlan, letagadhatatlan, csendes, és olykor magányos. Nem szomorúan magányos csak univerzális magányunkat tekintve egyedül megélve a miénk.
A szeretet - kijelölt út valami felé
A szeretet a lélekben összekulcsolt kéz.
A szeretet csakis felemel, bár a hozzá vezető út lehet nagyon fájdalmas, gyötrelmes és nehéz, de lehet megbízatás és öröm is.
A szeretet egyben súlyos teher és igazi megkönnyebbülés.
A ránk mért szeretet útvonal.
A szeretet nem a megölelés, de fantasztikus lehet megölelni azt, akit szeretünk.
A szeretet fájdalmas híd, mert nem segíthetünk mindenben maradéktalanul azon, akit szeretünk. Más életútja, célja, keretei, korlátai, sorsa, jelleme van. Ezzel a bonyolult, és ellentmondásos különbséggel érkezik hozzánk, van közös tennivalónk, és ezzel együtt kell szeretnünk.
Sokszor egészen elképesztő, kit, miért szeretünk. A szeretet titokzatosan önállósítja magát, és választ. Szeretünk valakit, akit nem kéne, és nem szeretjük azt, akit minden okunk volna szeretni.
A szeretetben hosszú rátalálás is van és azonnal is beköszönthet lelkünkbe.
A mély szeretetben lemondani valamiről, bármiről is, nem lemondás. Csak olyan természetes, mint odaadni valamit. Kinyújtod a kezed és odaadod. Könnyedén.
Megérezni és megérteni azt, mire van szüksége a másiknak - még akkor is, ha neked az egyáltalán nem fontos! -, az is szeretet. Ha hozzásegíted ahhoz, ami neki fontos, az is szeretet.

N. E.
csieaci80
 
 


Sziasztok!

Most megint van egy kis időm írni, egyedül vagyok itthon, a gyerekek alszanak, én meg borozgatok...

Szóval történt egy-két dolog, ami miatt a bizalmam szinte teljesen elment (ami még volt). Megnéztem az e-mailjeit, hogy vajon kitörölte-e őket, és találtam olyat (nem nőügy), amire burkoltan rákérdeztem. Kíváncsi voltam, hogy mit fog mondani... és hazudott. nem értettem, hogy miért tette, semmi olyan nem volt benne, de nem akart róla beszélni, inkább azt mondta, nem tudja... akkor a kisördög megint beindult... a gondolatok megint elölről végigpörögtek, és úgy éreztem, elegem van ebből az egészből, és nem akarok így élni, hogy mindig azon morfondíozzak, hogy vajon igazat mond-e. Aztán megnéztem a régi levelezőjét (éjjeli szoptatás alatt jutott eszembe), és megláttam a r...-nak válaszolt leveleit. Na, akkor készültem ki, attól ment el a tejem. Tudom, hogy ezek régi dolgok, nem kéne má ezen rágódni, mert így sosem lesz vége, de kicsit mellbe vágott, hogy azért mégsem csak szimpla kefélés volt. Akkor azt kértem, hogy egy időre tényleg költözzön el. Két napig bírtam nélküle. És nem akartam elszakítani a gyerekektől sem. Megint elég sokat beszélgettünk... egymás mellett döntöttünk. De a bizalom nem jött vissza. Ám nyugodtak voltunk. Ilyenkor szokott a szomszéd vmivel bekavarni. Belekötött abba, hogy hol állok az autómmal az utcán. De nem hozzám beszélt, hanem a férjemhez, és hőbörgött. Egy darabig "alkalmazkodtam" hozzá, bár csomó bosszúságot okozott ezzel. Ám amikor ő a garázsunk elé beállt, és leszart minket, berágtam, és visszaálltam. Erre a közterületfentartókkal fenyegetőzött. Én meg azzal, hogy zsarolásért feljelentem. Próbált nagylegény lenni, de elég gyér volt. Ott állok, és nem hívott ki senkit. Én nyertem. :) A férjem próbált kimaradni a vitából... ez van. Talán úgy érezte, nincs joga beleszólni, döntsük el mi ketten. Csakhogy nem az autó zavarta őt, hanem a tény, amit nem tudott feldolgozni. Nem tudom, meddig fog ez menni. Most egyelőre nyugi van, de biztos kitalál majd vmi újabbat.
Most megint találtam ezt-azt a férjem e-mailjei között, és már nem tudom, mit gondoljak... Lehet, hogy már én belefantáziálok sokmident. Nem tudom, mit gondoljak róla. Most már egyáltalán nem bízom benne. Pedig ő tényleg igyekszik, sokat van velem, segít is... Azt gondolom, hogy a jelen dolgaival kapcsolatban nem hazudik, de visszamenőleg szerintem sokmindent elhallgat. De ez csak az én megérzésem. Szóvá tettem az e-maileket, lett is egy kis veszekedés, aztán nem sokkal később, mintha nem történt volna semmi.
Szóval most ott tartok, hogy nem tudom, mit tegyek. Gyakran vagyok cinikus. Tényleg szeretném már lezáni ezt az egészet, de ahhoz minimum el kéne költöznünk, ami most nem megoldható. Nagyon szar így itt lakni. Minap össze kellett futnom a kis ringyóval a postás miatt, simán köszönt (korábban még sunnyogott, meg sem mert szólalni), "jópofizott", bár nagyon akart szabadulni a helyzetből, mert csak félig írta alá a postásnak. Legszívesebben jól megtépném, de nem akarok odáig süllyedni. Az is idegesítő, hogy napközben hallom a hangját, a neszeit, mert itthon van, időközben a válság miatt munkanélküli lett. (Tudom, nem szép dolog a kárörvendés, de egy kis elégtételt jelentett.)
Azon kezdtem gondolkodni, hogy lehet, hogy mégsem tudtam megbocsátani, hogyan is kell megbocsátani... Időnként feszültséghullámok jönnek rám, egy kis alkohol segít oldani. (átmenetileg)
Hát ezek történtek. Olyan "Se veled, se nélküled" állapot ez most. Ő tényleg igyekszik, elöl hagyja a telefonjait, számítógépét. Csak hát nincs bizalmam, és rossz pillanatokban azt gondolom, hogy ha majd elmennek ezek a felhők, uolyan lesz, mint volt, de okosabb lesz.
Hétvégén megint lesz időnk beszélgetni, majd elmesélem, ha lesz vmi fejlemény.

aithra: nagyon cuki a babád, örülök, hogy szépen fejlődik. Legyen az én példám "elrettentő" anyatejügyben, hogy ne stresszeld magad. Anglia szuper dolog. :)

szépjövő: benned milyen érzések voltak, mikor elment a tej? én olyan ambivalens vagyok.
*liliom*
 
 


Aithra!
Mi 2 hónaposan belföldre mentünk üdülni egy hétre, nagyon élvezte a kisfiúnk. A sógórnőmék külföldön élnek, ő két hónaposan reptette, de ott se volt gond...

Liliom! nehéz lehet így élni. nem lehet, hogy jobb lenne nélküle? mennyi idős a pici?

Csilla
kiscsillag1
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: