Új privát üzeneted érkezett!

Ez a születéskori képe a manónak...rá van írva az arcára a véleménye :lol: :lol: :lol:

Kép


Ez meg a tegnapi fürdés:

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Szia Aithra!

Hatalmas gratula a babához!! Nagyon szép baba, semmi baja az arcának, olyan mintha meg sem kottyant volna neki a születés.
Tudsz szoptatni?
Úgy írsz párodról, mintha kezdenének helyre jönni a dolgok. .. Remélem így is lesz.

üdv
Szépjövő
szépjövõ
 
 


.... legalábbis hétfőn úgy írtál. Vagy csak nekem furi, hogy párodnak hívod. Most ő egyedül él??? Min gondolkodik??
szépjövõ
 
 

 
 

Nem a párom, de valahogy nem tudom máshogy hívni...Exem, a gyermekem apja...de nem vagyunk együtt...idejár hozzánk, ma is jön a fürdetéshez munka után, de neki ahogy elnéezm így jó és köszöni szépen többet nem kér belőlünk, azaz inkább belőlem...nem tudom tényleg...azt sem tudom, hogy szeretett-e valaha igazából?!
De mivel én ezen nem tudok változtatni, igyekszem nem izgatni magam emiatt. Tegnap mondjuk eltört este a mécses - biztos a hormonok miatt - pityeregtem a kicsi fölött, hogy rossz apát választottam neki...

De a legjobb, hogy a baba kárpótol egy kicsit. PErsze társsal sokkal jobb lenne, ezer milliószor jobb , de most ez jutott nekem. Talán majd ad a sors másik, szerető társat...

Szerencsére van tejcim bőven, azaz annyi éppen, amennyi Áronnak kell...ő egy kicsit néha türelmetlen, de szopizik jól. a kórházból két napja jöttünk haza és 80 grammot hízott...:)

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Szia Aithra!

Gratulálok a manócskádhoz, nagyon édes. :)
Nem rossz neked hogy a párod mindennap megy hozzátok és mégsincs semmi köze amúgy a mindennapjaitokhoz?
Az elején nálunk is így volt és úgy éreztem mintha ugyanúgy az életünk része lenne és ez nagyon rossz volt. Amióta haza költöztem a szüleimhez a távolság miatt ezt nem tudja megtenni, de így is napi kapcsolatban vagyunk és szerintem ez sem egészséges, így nehezebb továbblépni.
Amit addig nem is tudok megtenni, míg azzal kecsegtet, hogy lehet hogy visszajönne. Ezen mit kell ennyit gondolkodni? Állítólag a héten beszélünk a jövőnkről. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

Nagyon sok örömet és kitartást kívánok neked!
Azért van segítséged?
ritti
 
 


Köszönöm szépen! :)

De, nagyon rossz, sőt, néha utána tényleg elpityergem magam. Ma is itt volt, vett egy videokamerát, hogy a kicsi pillanatait meg tudjuk örökíteni. Kérdeztem tőle, hogy szeret-e még, amire az volt a válasz, hogy igen, de már nem úgy mint 9 évvel ezelőtt...no de ez szerintem ennyi idő után tökre természetes, nem? Elmondta, hogy kitapétázta úgy az egyik kisszobát, ahogy én szerettem volna...de azt nem tudja, hogy mi legyen velünk....egyszerűen nem is értem?!

Ha nem csinálunk közös programokat, nem töltünk együtt el egy kis időt, akkor sose fogjuk helyrehozni, nem? DE lehet, hogy csak nem tudok férfi fejjel gondolkodni?!

Ritt, ti beszéltetek a héten? nagyon szorítok, hogy nektek sikerüljön és rendbe hozzátok a dolgot!

Még egy kicsi én is bízom abban, hogy nálunk is lehetséges...de azért egyre kisebb a valószínűsége.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Hát tényleg nem lehet könnyű így neked. Én nem tudnám elviselni azt hogy úgy tesz, mintha semmi nem lenne, közben mégsincs rendben minden. Ott van, mintha minden ok lenne, de közben máshol lakik, stb... Úgy tűnik mintha csak a dolgok szép oldalából kérne. Az tényleg normális -igazad van-hogy már nem úgy szeret mint 9 éve, azt mondják a szerelem max. 3 évig tart. Utána átalakul szeretetté. De jól mondod, ha rendbe akarod hozni a dolgot, akkor töltsetek több időt együtt.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra!
Gratulálok a picihez,nagyon szép kis srác!
Nem lehet most Neked egyszerű,kívánom,hogy újra egymásra találjatok!

Ritti!
Nektek is kívánom,hogy legyetek újra 1 család és jöjjön rá az exed,hogy Te kellesz neki!Remélem jó döntést hoztok,bármi legyen is az!

Nálunk kicsit fordított a helyzet.Jónak mondható a házasságunk,persze van,hogy mi is veszekszünk,de nem igazán foglalkozik a gyerekeinkkel,akik fél éves ikerbabák.Borzasztó nagy feladatnak tartja,ha gügyögni kell valamelyikkel,hogy ne nyüszizzen míg a kajánál sorra kerül és meg is jegyzi utána,hogy na,mára kibabáztam magam. :evil: Csak úgy ölbe soha nem veszi fel őket pl. :? Azt mondta,hogy majd ha nagyobbak lesznek,most még nem tud velük mit kezdeni.Pedig Ő is nagyon akarta a babákat,mindent megtettünk,hogy legyenek....

Üdv. mindenkinek

Abnika
abnika
 
 


abnika előszöri is gratura az ikrekhez és is szeretnék ikreket :lol: de nem jön az olyan könnyen össze. Tudd meg soktol hallottam, hogy szülés után egyes apukák féltékenyek lesznek a saját babájukra mert ezáltal ők kevesebb babusgatást kapnak a párjuktól. Nem kizárt, hogy nállatok is erről van szó, probálj kicsit őt is kényesztetni de ugy, hogy ne vegye észre lehet később be vallja, hogy féltékeny volt. Sok sikert!

Kép
Kép
melisch
 
 


Melisch!
Köszi a gratut és is drukkolok Neked az ikrekhez!Nagyon jó dolog! :D :D
Az is lehetséges,nagyon figyelek,hogy Őt se hanyagoljam el.Ahogy erőm és időm engedi,Őt is ugyan úgy kiszolgálom mint eddig,de most majd jobban figyelek erre is.

Üdv:Abnika
abnika
 
 


Sziasztok!

Megvolt a nagy beszélgetés, nem próbáljuk meg. Ez van.
Rá kellett jönnöm nem elég az egyik félnek akarni, ő meg jelen pillanatban azt se tudja hogy mit akar. Már azt is megkérdőjelezem hogy valaha tudta. Most megszakítottam vele minden kapcsolatot, nem tudom meddig. Talán ha már jobban leszek, ez a második nem jobban fájt mint bármi más.
Nagyon dühös vagyok rá, nem azért mert azt mondta hogy nem, hanem azért mert újra elültette a reményt és hitegetett. Az meg se fordul a fejében, hogy ez Gergőre milyen kihatással van, mert szegény picurkám minden rezdülésemet érzi, és tudja hogy boldogtalan vagyok és zaklatott.
Nem engedhetem meg hogy tovább játszon az érzelmeimmel és a gyerek igya meg a levét.
Most egyenlőre még anyuméknál maradok, gyógyítgatom a sebeimet, aztán lassan el kell kezdeni az egyedülálló anyuka szerepét gyakorolni. Már most tudom előre, hogy nagyon nehéz lesz.
Azért köszönöm hogy szurkoltatok.
ritti
 
 


Szia Ritti!

Nagyon sajnálom, hogy nálatok is "nem" lett a vége.
Nem nagyon tudom, mit is írhatnék.... Minden olyan elcsépelt, de nem szépítek. Írok egy-két sort arról, hogy mi várható ezután.
Még most, hogy talán túl vagyok a lelki részén, nehéz, mert most azzal kell szembenéznem, hogy olyan munkát találjak, amit a fiúk mellett el tudok vállalni. És csak azért írom ezt meg neked, mert azon túl, hogy lelkileg ez még nagyobb sebet ejtett rajtad, a mindennapok sem lesznek majd egyszerűek.
Sajnos azok közé tartozom, akik tudják, hogy min mész most keresztül, de az idő erre is gyógyír lesz. De nem most, nem azonnal. Úgy gondolom, ez a kereszt egész életünkön keresztül már el fog kísérni bennünket. Befolyásolja a mindennapokat és a leendő párkapcsolatodat is. Mert hidd el, azért lesz majd az is. Persze idővel.
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked!!!

Sz.
szépjövõ
 
 


Sajnálom ritti, hogy így alakult.

Nálunk annyi vér még nem volt "apuka" pucájában, hogy a nemet kimondja, de én már eldöntöttem, hogy ennyi.
Kapott 5 hónapot, hogy döntsön valamit, szerintem ez több, mint amennyit megérdemelt...mondtam neki legutóbb, hogy előbb utóbb én is végleges döntést fogok hozni és akkor nem lesz ám kétnaponként idejövök, megnézem a gyereket és továbbállok, mert nekem így kényelmes...mert most ez van és én minden látogatásnál "meghalok" egy kicsit.
EZ is olyan, mint nálatok a hitegetés...és ezt nem akarom.

Remélem, hogy hamar rendbe fogsz jönni és hidd el, hogy találsz magadnak egy rendes társat majd, aki apukább apja lesz a fiadnak. Én is ezzel biztatom magam. Azért vannak még rendes férfiak, csak valószínűleg már te is sokkal nehezebben fogsz megbízni a következőben.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Ritti


sajnálom hogy nem sikerült rendbe hozni a dolgokat, de az biztos hogy nem jó ha játszanak az ember érzelmeivel.


Aithra

Akkor megmondtad neki hogy ne jöjjön majdnem mindennap? Mert szerintem ez egy jó döntés. Ne játszadozzon veled sem , mert igy akkor azt hiszi hogy bármit megtehet, és végülis neki igy tök jó hogy mindennap láthatja a gyereket stb. De ez neked már közel sem jó. hagy jöjjön rá, hogy tett valamit és annak megvan a következménye is. Hát akkor szívjon ő is vele! Mond meg neki azt amit leirtál, amit érzel, és mond meg neki igy nem szeretnéd ha olyan gyakran jönne, de ne tiltsd el a gyereket tőle, láthatja, de ne ilyen gyakran.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Komolyan! Annyira egyformán működnek a férfiak. Szörnyű!
Az a legnehezebb, amíg adnak egy kis reményt és még kötődik hozzájuk a feleség, hogy az ember lánya döntsön. (Ez mos Aithrának szólt.)
Mára már tudom, hogy nagy hülyeség volt, hagyni úgy történni a dolgokat egész nyáron, ahogy az ex rendezte.
És lányok, annyira látom, hogy mi is egyformán működünk. Egyszerűen képtelenek vagyunk kimondani, hogy slussz, ennyi volt. Azt várjuk, hogy majd a "ffi" mond valamit, persze a szívünk mélyén tudjuk, hogy nem azt amit mi szeretnénk. Aztán még egy nagy pofont kap csak az ember. Nem minket fog választani, hanem az új szeretőt.
Ha nincs papír az szerencsés, de ha van, akkor hiába ment el, a válókeresetet nem adja be. Hogy miért? Nem tudom? Ez nagyon érdekelne. Mert nálunk még ez sem történt meg. És ha kérdezem, normális válasz nincs rá. :shock: Nem értem, miért kell ezt nekem intéznem, ha nem én léptem le.

Most, kell válaszolnom, egy álláslehetőségre. A gáz az, hogy 3 hetente hajnali 5-re kellene járnom. Ami annyit jelent, hogy ilyenkor egy hetet az apjuknál kellene aludniuk. Tehát, jöhetne a ping -pong efektus. Nem tudom, de úgy érzem, hogy az is rossz, hogy az egy éves már jó ideje jár bölibe, de hogy most még az apjánál aludjon, egy egész hetet, csak azért, mert olyan helyzetbe kerültem, köszönhetően neki, hogy dolgoznom nem ártana....
Lányok érdekelne a véleményetek, mert nem hiszem, hogy egy 1 évesnek és egy 3 és fél évesnek jót tenne, ez az élethelyzet.
Ti mit lépnétek?

Üdv
Sz.
szépjövõ
 
 


Nem könnyű helyzet. Én inkább a szüleimhez vinném őket, aludjanak ott. ha nyugdíjas valamelyik akkor meg akár egész nap is ellehetnek velük.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Na ez az, egyedül vagyok gyakorlatilag. Mindenki 10-15 km-es körzetben van, és nem nyugdíjasok. Szóval nem tudnák vállalni, hogy egy hétig ők cipeljék a gyerekeket közösségbe. És még jó pár évig így lesz.
Úgy érzem, elég reménytelen a helyzetem. Nem tudom mi lesz. Rohadtul rám nehezedik.
Azért is írtam, hogy egy dolog, hogy vége a családnak. Itt vannak az "apró-cseprő" gondok. Ami úgyanolyan lélekölő. :cry:

Sziasztok
szépjövõ
 
 


Ez azért nem egy egyszerű helyzet. Sokat gondolkodtam rajta, hogy én mit tennék ebben a helyzetben, mert a gyereknem tényleg nem biztos hogy jót tesz az ide oda költözés, és itt ugye nem egy-két napról van szó......de igazából nem tudom, hogy milyen más választásod van ebben a helyzetben.
Anno az anyukám néha hajnali 6-ra járt dolgozni és volt olyan, hogy csak "berakott" az ovi kerítésén, ahol a gondnok néni vigyázott rám, amíg nyitott az ovi...ez is eléggé szörnyű helyzet.

Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg mérlegre tenni, hogy mi a rosszabb, ha nem tudsz elmenni dolgozni, vagy ez az egy hét...és lehet, hogy menetközben találnál jobb megoldást is, nem?



szépjövő írta:Sziasztok!

Komolyan! Annyira egyformán működnek a férfiak. Szörnyű!
Az a legnehezebb, amíg adnak egy kis reményt és még kötődik hozzájuk a feleség, hogy az ember lánya döntsön. (Ez mos Aithrának szólt.)
Mára már tudom, hogy nagy hülyeség volt, hagyni úgy történni a dolgokat egész nyáron, ahogy az ex rendezte.
És lányok, annyira látom, hogy mi is egyformán működünk. Egyszerűen képtelenek vagyunk kimondani, hogy slussz, ennyi volt. Azt várjuk, hogy majd a "ffi" mond valamit, persze a szívünk mélyén tudjuk, hogy nem azt amit mi szeretnénk. Aztán még egy nagy pofont kap csak az ember. Nem minket fog választani, hanem az új szeretőt.
Ha nincs papír az szerencsés, de ha van, akkor hiába ment el, a válókeresetet nem adja be. Hogy miért? Nem tudom? Ez nagyon érdekelne. Mert nálunk még ez sem történt meg. És ha kérdezem, normális válasz nincs rá. :shock: Nem értem, miért kell ezt nekem intéznem, ha nem én léptem le.

Most, kell válaszolnom, egy álláslehetőségre. A gáz az, hogy 3 hetente hajnali 5-re kellene járnom. Ami annyit jelent, hogy ilyenkor egy hetet az apjuknál kellene aludniuk. Tehát, jöhetne a ping -pong efektus. Nem tudom, de úgy érzem, hogy az is rossz, hogy az egy éves már jó ideje jár bölibe, de hogy most még az apjánál aludjon, egy egész hetet, csak azért, mert olyan helyzetbe kerültem, köszönhetően neki, hogy dolgoznom nem ártana....
Lányok érdekelne a véleményetek, mert nem hiszem, hogy egy 1 évesnek és egy 3 és fél évesnek jót tenne, ez az élethelyzet.
Ti mit lépnétek?

Üdv
Sz.

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Én még nem vettem rá magam, hogy leültessem "apukát" a nagyon beszélgetésre, de már készülök rá nagyon. Tegnap is jött és kérdezte, hogy kell-e a pénz? Ilyenkor meg tudnám tépni és ordítani is tudnék...Fogalma sincs róla, hogy mit tett a lelkemmel, és hogy milyen sebeket ejtett rajtam, mint nő, mint anya és mint ember is...néha tombolni tudnék, de úgy isten igazából...

Ráadásul éjszakánként nem tudok aludni rendesen...szerintem ez is azért van, mert amikor 2-3 naponta feltűnik, eléggé felkavar és éjjel a szopik után jár ezerrel az agyam és keresem a válaszokat, hogy miért történt ez velem??????

No, azért vidámabb téma: a kisfiam növöget, nagyon aranyos kisfiú. És természetesen imádom. Ő ad most értelmet az életemnek (jó kis közhely, de nagyon igaz)

Íme egy kép a tegnapi fürdés előttről:

Kép
Kép

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Szia Aithra!

Nagyon szép baba Áron. Nagyon szép arca van, nem olyan frissen született, hanem formás.
Így van, nincs fogalmuk róla mit tettek. Ezt csak mi tudjuk, akik hasonlón mentek keresztül. Uezt éreztem, amikor jött, azzal, hogy nézzem meg, milyen szép körülmények között hagyott el bennünket, mert lehetne sokkal rosszabb. De nézzem a felújított lakást stb. Ezt azzal tetézte, hogy el kell hinnem neki, hogy az ő hétköznapjai is nagyon szarok. :shock: Lehet, te is fogod ezt is hallani, na az lesz még az idegtépés.
Hosszú hetekig nem aludtam én sem két éjszakai etetés között. Napi 2-3 órát voltam képes aludni. Sztem ez is tök normális, bár tudok olyanról, aki simán aludt. Igaz, ott nagyobb volt a gyerek és a csajszi dolgozott már.
Sztem a miértekre nem fogunk soha választ kapni.

(jó kis közhely, de nagyon igaz) Már nem hiszem, hogy ez közhely. Tudod, én a kicsit írtózatosan nehezen tudtam elfogadni. De hála az égnek, ez mára már megfordult. Azért, volt és van lelkifurim miatta.

És, hogy közhelyes legyek én is, az idő a megoldás. Bár kitörölni már nem fogjuk. De érezhetjük még mi is jól magunkat. És ez tuti!!!! :wink: :lol:

Nem fogadtam el az állást. Talán annyira nem vagyok még rászorulva. Anyummal beszéltem meg, helyes az ahogy döntöttem szerinte is. Ha majd nagyon oda leszek anyagilak, max segítenek. És persze folyamatosan keresem és jelentkezem az álláshirdetésekre.


Köszönöm, hogy válaszoltál.
Sz.
szépjövõ
 
 


Aithra

Szép kisfiad van. Szerintem is sokat segít az ha van aki segít neked túltenni magad ezen a dolgon, még ha az olyan pici is, mint a kisfiad.
De tényleg ne halogasd a beszélgetést az apukájával, mert nem lenne jó ha tönkre mennél, meg a kismanónak sem .

Szépjövő

Végülis látom sikerült dönteni. Ha tényleg nem szorulsz rá anyagilag akkor az biztos hogy ez volt a legjobb döntés. És fő hogy a szüleid is melletted állnak minden téren. Biztos találsz majd megfelelő állást is.

Ezt én is megkaptam amugy hogy milyen "jó helyzetben" hagy itt.
Anno mondtam neki hogy semmi felelősségérzete nincs. Erre megkaptam, hogy ha nem lenne akkor szó nélkül ment volna el. De itthagy mindent, meg fizet mindent. Ugy látszik ők már csak ilyenek. AZ nem baj, hogy a gyereknek, meg nekünk is rájuk van szükségünk, nem az anyagi dolgokra.
Az meg hogy neki is szar. Én ennek csak örülnék hagy szívjon! Ő választotta. Csak azt nem értem akkor minek mondja, hisz ő akarta.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:34-kor.
Vendég
 


Szia Pumpóka!

Most mit mondjak, üdv újra közöttünk? 8) Jobb körülmények között szívesebben elfecserésztem volna veled.
Te egyébként, hogy vagy? Hogy bírod? Padló vagy már inkább mész a magad útján? Szereted még? Nem semmi ez a férjed sem.....
Úgy látom, a barinődre is ráfér most a támogatásod.

Azért jelentkezz néha!

Sz.
szépjövõ
 
 


Hetti

Nem vagyok képben veled kapcsolatban :oops: Én ott tartok, hogy nem mentetek szét...
szépjövõ
 
 


Szépjövő

Nem mentünk szét, amit irtam az a multban volt, még a nyáron, csak passzolt az előttem szóló irásához.

Pumpóka

Sajnálom hogy megint ez a helyzet. Aki egyszer vagy netán többször megtette,mint nálunk, nagy esélye van hogy lesz legközelebb is:(
Kiváncsi leszek hogy alakulnak a dolgok nálatok. Meg hogy nálunk mi lesz a vége, lesz e majd egyszer ujabb nő, vagy majd csak szintén nem fogok tudni róla, mert hát ugye most kivel figyeltessem? De egyenlőre normális, ugy látom próbál rendes lenni, egy hete csak ugy hozott egy csokor rózsát is. :) Remélem a dolgok legalább igy maradnak.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Bár nem akartam szóba hozni, de pénteken úgy adódott, hogy beszélgettem az apósommal, kérdezte, hogy mi a helyzet közöttünk. Én mondtam neki hogy semmi változás és szerintem a fia már nem szeret engem csak gyáva ezt kimondani, erre ő azon a véleményen volt, hogy ha a fia nem tért még észhez, akkor nekem kell a sarkamra állni és megmondani neki, hogy ha tényleg ezt akarja, akkor vagy mondja meg, hogy mennyit fizet havonta, és kéthetente melyik napra tart igényt láthatás ügyileg, vagy hivatalos úton szeretné rendezni?! Mondtam neki, hogy én nem vagyok ilyen fenyegetőzős, de apósom szerint ezt kell tennem.

Ezek után ezt szóba hoztam apukának aki teljesen ledöbbent, hogy ő esetleg nem akkor láthatja a fiát amikor akarja, illetve amikor ráér. Tényleg kiült a döbbenet az arcára. Látnotok kellett volna.
Szóval beszélgettünk és azt is az "orrára" dörgöltem, hogy az elmúlt néhány évből mondjon egy olyan dolgot, amit ő szervezett, csinált azért hogy nekem örömet szerezzen...és természetesen ezen is ledöbbent és nem tudott egy ilyen dolgot sem mondani...mert mostanság már csak én görcsöltem, hogy legyenek közös élményeink...mert ugye ez is fontos a kapcsolatban.

Ráadásul elmondtam neki, hogy az a férfi aki volt, az már nekem nem kell, szóval ha egyáltalán szeretne a jövőben valamit, akkor változnia kell. Nem kell kifordulnia önmagából, de az ami volt, az nekem már nem "pálya"

Szerintetek hülyeség volt ezeket elmondanom neki? Kicsit megkönnyebbültem tőle...
Ja és nagyon büszke voltam magamra, mert egy könnycseppet nem hullattam, és meg sem bicsaklott a hangom. :)

De furi, Áron holnap már 1 hónapos lesz :) :) :)

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra

Nagyon jól tetted, ügyes vagy!
Jó fej az aposod is hogy ezeket elmondta neked, igenis az kell hogy az ember a sarkára álljon, és döbbenjen le, mint ahogy most is. vegye észre hogy nem ő irányit mindig.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra!

Jól tetted sztem is, hogy beszéltél vele.
Kérdés az, ha nem csinál, mond semmit még mindig, akkor vajon Te mennyire leszel képes elhatárolni magad tőle. Ki tudod-e mondani, úgy hogy ez komoly is legyen, hogy kész itt a vége, ennyi volt.
Érzed magadban ezt is?
szépjövõ
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam végig a hozzászólásokat, lehet, hogy volt valakinek hasonló problémája még mint nekem.

Férjemmel idén leszünk 5 éve együtt. Jelenleg várandós vagyok az első kisbabánkkal.

Ma be akartam lépni a levelezőjébe, amit nem használunk gyakran, és megváltoztatta a kódot. Persze nőből vagyok, sikerült kitalálnom.
Kb. 30 nőnek küldte el a fényképét, + jelek voltak rá, hogy volt amelyikkel chatelt is.
+voltak arra utalások, hogy igen komolyan szeretné venni némelyik kapcsolatot.

Az egyik nőnek a tel számát sikerült megszereznem, és kifaggattam, hogy milyen szinten van ez az egész "kapcsolat" köztük. Azt mondta, hogy őt már rég nem érdekelte, persze chateltek, de férjuram elfelejtette megemlíteni, hogy házas...

Ja, és még a + tesztem után is küldözgetett képeket nőknek. Gondolom valami hülye társkeresőn bukkant rájuk.

De semmi baj nem volt a kapcsolatunkban, akkor meg miért? Ti mit tennétek a helyemben?

Nemrég felhívtam férjem, mert dolgozik, hogy mi ez az egész, és sírva mondta, hogy csak engem szeret, velem akar élni stb. Segítsetek, teljesen el vagyok keseredve...
Vendég
 


Sziasztok!Nem ez volt a vágyam amit a férjemtől kívántam volna,ahogy ti sem!Én 32 éves vagyok 11 éves házasok vagyunk és 15.éve vagyunk együtt!A fiunk 9 múlt,a kislány 7 lesz.mindenki véleménye,hogy mennyire oda van,volt értem a férjem és olyan nyugisabb,csöndesebb fajta.Erre mos bevallotta,hogy 10 éve,mikor az első gyerekünket vártuk,megcsalt engem 2 nővel,az egyikkel többször.Ráadásul nyíltan,csak véletlen,hogy nem tudtam meg.Szóval nektek legalább volt választási lehetőségetek,hogy hogyan akarjátok folytatni az életeteket,nekem nem.Ő eldöntötte,hogy nekem mellette a helyem.Amúgy én ezt éreztem akkoriban,jobban mondva azt,hogy sumákol.Minden rendben volt köztünk és a viselkedésén nem lehetett észrevenni.A MOCSOK!Most azért mondta el mert állítólag azóta is nagyon emészti őt!Na de én szarok rá!Most könyörög és nem igazán fogja fel,hogy az ő odaadó felesége ennyire hajthatatlan!Szóval várom véleményeteket!

Kátya
katya4
 
 


sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy belekotyogok ebbe a topicba, hisz nincs semmi tapasztalatom ezen a téren. Egyszerűen olvaslak titeket, és nem tudom szó nélkül hagyni.

Hajnalcsillag!
Hány hetes terhes vagy? Gondolom azóta beszéltetek a férjeddel...
Mire jutottatok? Nagyon nehéz helyzetben vagy, de ez talán csak fantáziálgatás, és nem gondolta ő komolyan.

Kátya!
Akkor vége mindennek?! Nagyon erős vagy, le a kalappal. A gyerekek hogy viselik?

Aithra! Ti hogy vagytok? Küldenél még képet a kisfiadról?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Hajnalcsillag

Hát ez tipikus, a nő terhes a férfi félredug. Nálunk is ez volt, 2006-ban, és most a nyáron mondta el! Sőt + nem ez volt az egyetlen, 2007-ben volt egy másik nő, most a nyáron meg egy harmadik, aki miatt el is akart hagyni. De együtt vagyunk, mert inkább a gyereket választotta, velem meg majd alakul a dolog- ezt mondta. Kérdezd meg tőle hogy ha annyira szeret akkor mi a fenéért kezd más nőkkel, minek irkál olyanokat, hogy komolyan gondolja, és miért tagad le téged? Beszélgess el vele ezekről, meg minden olyanról ami a szived nyomja, és ne fojts vissza semmit. A lényeg hogy meg tudjátok beszélni a dolgot.
Hogy miért? Mert férfi! Mindegyik ilyen, csak valamelyik jól titkolja, valamelyik meg lebukik. Vagy bevallja.
De nekem ugy tűnik a ti helyzetetek nem áll olyan rosszul, hiszen nem csalt meg, "csak" szórakozni akart, és az is csak jelent valamit hogy igy mondta hogy csak téged szeret. remélem sikerül megbeszélni és helyrehozni a dolgokat.

Kátya

Akkor te már döntöttél? Amugy nálam is hasonló a helyzet, 2 évig hazudott, terhesen is megcsalt, meg amikor a gyerek 10 hónapos volt és most a nyáron a 3. nő miatt már el is akart hagyni. Ha nincs ez a 3. nő, akkor sosem derül ki hogy volt már előtte 2 másik nő is. Szerintem ő is hazudott, vagyis hallgatott volna tovább. Én mondtam neki hogy szeretném hogy maradjon, végülis maradt a gyerek miatt. Amugy ő is rendes volt, stb, de megváltozott. szerintem a munkahely tett be neki, Ott mindenkinek szeretője van elvált....szóval nagyon rossz példa volt, van előtte. Ja és természetesen mind3 nő a munkahelyéről van....
Nem tudom hogy majd te hogy döntessz, neked kell eldönteni hogy akarsz e vele még lenni ezek után is, meg azt is hogy ott a 2 gyerek. De persze ha nem vagy boldog vele akkor ez kihat a gyerekekre is és az pedig nem jó. Próbálj vele beszélgetni is az érzéseidről, hátha még helyre lehet hozni, ha akarod.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Aithra

Veletek mi ujság? manó hogy van?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Nálunk szerencsére nincs ilyen nagy gáz, hogy ténylegesen eljutott volna a megcsalásig. Remélem odáig sosem fogunk eljutni. Csak chat-elés volt. De állítólag nagyon nagyon megbánta, jó tanulópénz volt, stb.
Hát nagyon remélem. Sok mindenen mentünk már keresztül ketten, ezt is megoldjuk valahogy, csak úgy utálom, ha féltékenykedni, kutatni, nyomozni kell. Mindegy, ezen is túl jutunk valahogy.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon kedvesek vagytok, hogy érdeklődtök felőlem. Sajnos a helyzet változatlan, szóval ez már tuti így fog maradni, de én még gyáva voltam pontot tenni az ügy végére. Tegnap is itt volt és amikor elment rá egy órára teljesen kiborultam. Jó, ebben volt egy csomó önsajnálat, aminek semmi értelme nincs, de ezt nem szeretném a jövőben. Szóval ha jön csütörtökön, akkor megmondom neki, hogy nem szeretném ha túl gyakran jönne, mert az nekem nem jó és mostantól önző leszek és csak azt fogom nézni, hogy nekem mi jó...és persze a babának...ez mondjuk nehéz, mert neki a apukájára is szüksége van, de annak meg semmi értelme nincs, hogy kétnaponta egy órára jön hozzá valaki, és utána meg depressziós lesz az anyukája, nem? Szóval csütörtökön megpróbálom lezárni a dolgot.
Remélem elég erős leszek hozzá.

hajnalcsillag, én egyet értek hettie-vel, vagyis még annyira nem rossz a helyzet. Úgy tűnik a párod tényleg csak szórakozni akart, de mindenképpen ültesd le és beszéljetek a dologról, mert ha tüske marad benned emiatt, akkor az későbbre is ki fog hatni.

katya
, hihetetlenül erős ember vagy. Persze addig én is eljutottam, hogy eljöttem otthonról, bár nálunk még csak az "ismerkedős" fázis volt, még nem találkozott a nővel a párom, de mivel nem tagadta a vonzódását hozzá, így eljöttem otthonról...de azóta sincs lezárva az ügy.
Én azt szoktam mondani, hogy 1 második esély jár mindenkinek...mivel úgyis rajtad áll a dolog, csak azon múlik, hogy te mit viselsz el. Ha szereted még, és meg tudjátok beszélni az ügyet, akkor lehet hogy megérne egy misét, nem?

Ja és a fotók a kis mókusomról, aki elmúlt egy hónapos és újabban este a fürdés után nem akar aludni... :D este 10-ig nyüglődik, mire olyan fáradt lesz, hogy teljesen kidől. Ma délelőtt is ezt játszottuk. De jött a postás és az egyik kedves kolléganőmtől jött egy csomag, benne egy szuper hordozókendő... :D Gyorsan feltettem magamra, "belerámoltam" a kismakit és azóta itt durmol a mellkasomon keresztben. :D :D :D

Kép

Kép

Kép

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Aithra! Gyönyörű szép ez a fiú, gratulálok hozzá!!!!!! Érthetetlen hogy volt képes elhagyni titeket :-(

Hajnalcsillag! Örülök, hogy megbeszéltétek, és ilyen pozitívan állsz a dolgokhoz. Reméljük akkor tényleg átvészelitek valahogy...Nem írtad, hogy hány hetes terhes vagy?

Kátya! Veletek mi újság?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Sziasztok!örülök,hogy itt veletek meg tudom beszélni a dolgokat!Köszönöm az érdeklődést is!Én eldöntöttem,nem is nagyon kellett rajta rágódnom,egyértelmű volt,hogy nem bocsájtok meg!Én sem kergetek illúziókat,tisztában vagyok vele,hogy minden kapcsolatban van olyan időszak,hullám völgy,ahol megesik a dolog.De a baba várás örömének időszaka nem tartozik ide!!!Az én felfogásom szerint nem a szavak,hanem a tettek bizonyítanak.Így hiába mondja ő is nekem,hogy 15 év után is szerelmes belém.Ha nyíltan megcsalt akkor mikor azt hittem ő is olyan boldog mint én,akkor az minden volt csak szerelem nem részéről.Amelyik férfi szeret,tisztel egy nőt,az nem tesz ilyet vele,megalázva őt akkor,amikor amúgy is bálnának látja magát.A másik lányok!Kérdem én:Nem félt,hogy megtudom és elveszít engem a hasamban lévő babájával?Vagy:Nem félt,hogy a babának baja esik ha megtudom és esetleg beindul a szülés?Vagy akár rám is hozhatott volna valami betegséget,mert hát azt ugye nem gondoljuk,hogy védekeznek is a Szemetek!A válasz NEM!Nem félt,különben nem tette volna meg többször egymás után!Szóval itt a tettek magukért beszélnek és nekem ő mondhat akár mit!Fiatal vagyok ahhoz,hogy megalkudjak egy olyan férfi mellett,aki magasról szart rám,mikor 3 év próbálkozás után végre a szívem alatt hordtam a fiát!És mielőtt azt mondanátok,hogy a gyerekekre is gondolnom kéne,elmondom,hogy a férjem Bécsben dolgozik,2 hetente jár haza,és ez ezután is így lesz,lényegében azon kívül,hogy nem alszunk együtt,semmi nem fog változni.Szóval ennyi lenne.Jól kiadtam a dühömet!Köszi,hogy meghallgattok!Én azért nem írok tanácsot,mert ahogy olvasom a leveleteket,azt látom ti megbocsájtóbbak vagytok és nem akarlak befolyásolni titeket.

Kátya
katya4
 
 


Kátya!

Az az igazság, hogy én megértem azt aki megakar bocsájtani a férjének/párjának. Hisz a babavárás, szülés utáni időszak érzelmileg nagyon instabil. Borzasztó nehéz lehet olyankor egyedül maradni.

Amit leírtál, abban tökéletesen igazad van. Én csak becsülni tudlak az erőd miatt. És mit szólnak a gyerekek? Megmondtátok már nekik?
Mert gondolom az csak felfog tűnni nekik, hogy apa meg anya nem alszik együtt...
És hogy leszel képes vele 2 hetente együtt lenni? hány napra szokott hazajárni?

Csilla
kiscsillag1
 
 


Persze én is megértem őket,azért is csak az én esetemben vagyok ennyire határozott!Én tudom magamról,hogy akkor régen,azaz 10 évvel ezelőtt sem bocsájtottam volna meg,sőt talán még rosszabbul viseltem volna,hiszen akkor még szerelmes voltam belé.A másik,ha én 15 évig hűséges tudtam maradni hozzá,18 éves koromtól együtt voltunk,akkor ő miért nem?Csak nekünk nőknek kell úgy viselkedni,hogy együtt maradjon a család?Fordított helyzetben vajon ők megbocsájtanának?Kétlem!Az én férjem sokszor mondta,hogy egyből elhagyna.Az álszent!A 10 éves fiú(Gergő)tudja,hogy mi a helyzet,persze azt konkrétan nem,hogy az apja mást dugott mikor szeretnie kellett volna minket.Elfogadja!A kislány(Nina)szerintem még nem fogná fel,hiszen minden úgy lesz mint eddig,Apa hazajön 2 hetente hétvégére.A gyerekek miatt is így kell csinálni és mivel szinte a fél életemet vele,a férjemmel töltöttem,és mondhatom ennyi idő után is elég jól elvoltunk,így talán nem lesz olyan nehéz,de majd elválik.Ő nagyon próbálkozna még,de én úgyis mindig a fejéhez vágnám,úgy meg semmi értelme!

Kátya
katya4
 
 


Katya

Ugyanezek a kérdések bennem is felmerültek. Meg is kérdeztem tőle hogy arra nem gondolt hogy valami betegséget hoz rám, és a gyereket is elveszíthettem volna? Azt válaszolta akkor hogy miért nem hagyom elmenni. Amugy meg is lett az eredménye, mert az utolso kis k....-tól összeszedett egy fertőzést, és az ráment a petefészkemre is, még mindig nem múlt el. Mondtam neki ezt is, de nem úgy tűnt mintha érdekelné. Csoda ha nem leszek tőle majd még meddő is, mert csak most januárban jöttek rá mi a bajom. pedig ez már tavaly május, vagy junius óta fáj. Bennem az merült fel hogy lehet hogy túl hamar és könnyen bocsájtottam meg neki. Egy kicsit éreznie kellett volna hogy milyen is lenne nélkülünk, hátha rájött volna mije volt/van.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Tudod Hettie,nem kell annak megbocsájtani aki nem is akarja!Hidd el,hogy van élet a Mocsadék után is!Kellenél te gyerekkel együtt is egy olyan férfinak aki megbecsül és szeret!Én tuti pofán vágtam volna mikor olyanokat mondott neked.Túl biztos a dolgában,azért bánik így veled.Gondolom amikor megcsalt még úgy általában rendben mentek köztetek a dolgok és mégis megtette.Nálunk pl.minden rendben volt lelkileg is, az ágyban is.Mégis megtette.Én nem hiszem el,hogy hogy máskor nem.10 évig hülyére vett,elég belőle!Majd rájön most,hogy mit veszít!Ha meg még össze is szedtél tőle valamit és még azt is leszarja???Hát Hettie ne alkudj meg!Biztos nagyon fiatal vagy még!

Kátya
katya4
 
 


Katya

Igen akkor még minden rendben volt. Az első megcsalás ugy történt hogy ő kiment koreába 2 hónapra és ott nem bírta ki és megcsalt egy szintén házas nővel, aki amugy egy disznó, ha férfi lennék még bottal se nyúlnék hozzá. Ő elmondta otthon, a férjem nem. És ekkor voltam pont a 2-3. hónapban. De akkor az a nő olyan élményt nyújtott neki, akkor jött rá valamire, hogy azóta ugy gondolja hogy bármelyik nőt megkaphatja. Pedig mikor én akartam ugyanazt neki nyújtani előtte mindig azzal jött hogy fáradt,stb. Mint egy hülye p....a. Nem értem...

A másik az a baj én már nem hiszek sem a házasságban sem a férfi-nő kapcsolatban. Minden ismerősömtől azt hallom hogy megcsalta, elhagyta a férje. Ha meg netán mégis találna az ember valakit nem szabad elrontani azzal hogy hozzámegy. Törökországban (is) azt mondják az emberek, hogy a házasság megöli a szerelmet. Nagy igazság. Én most ugy gondolom hogy nem akarok mást keresni, mert biztos hogy még nagyobb pofáraesés lenne, nem akarok egy újabb szemetet. Ha meg valaki kedves lesz hozzám annak örülni fogok, de fölösleges elrontani a dolgot, maradjon csak ugy ahogy jó. Gondolom érted mire gondolok, habár még szeretőm nem volt, és nem is ez volt a vágyam, mert én tisztességes házasságot akartam, de ha egyszer majd nem fogom tovább bírni, akkor hát nem tudom, hiszen ez ellenkezik az elveimmel.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Igen!Nekem is ellenkezett az elveimmel!Nekem a 15 évből 10-et biztos külföldön dolgozott mégis hűséges voltam hozzá.Mindig egyedül voltam a gyerekekkel,mégsem vágytam másra.Pedig nem egyforma a temperamentumunk,én vadócabb ő meg nyugisabb.Hozzá nyugodtam mert fontosabb volt a békés család.Mindent megadtam amit nő adhat férfinak,pont azért,hogy ne máshol keresse meg.Ez sem elég!Amúgy engem is kövér nővel csalt meg.Én sem mondom,hogy született már olyan férfi aki sosem csalja meg a nőt!A szerelem is elmúlik,de ha tisztelet nincs feléd az már nagy gond!Szóval lehet,hogy más férfival is ellaposodik a szerelem,meg is csalhat,de ha szeret,tisztel továbbra is,akkor diszkréten,nem megalázva,porig rombolva az önbizalmad műveli!Tehát van különbség megcsalás és megcsalás között!Van ami megbocsájtható és van ami nem!

Kátya
katya4
 
 


Katya

Igen van különbség megcsalások közt is. Mit értesz azon hogy diszkréten csinálja? Mert én arra gondolok hogy csak egyszeri megcsalás, amit még ital is befolyásolt az még megbocsájtható. Egy a lényeg hogy ha van érzelem is, az már baj. És a legutóbbi megcsalásnál volt az is. Az a baj hogy nekem az egészben az a megalázó, hogy semmibe vett engem és 2 évig hazudott folyamatosan. De az utolsónál már nem tudott, mert lebukott. Szóval nem egyszerű helyzet.
Téged hányszor csalt meg? Volt benne érzelem is?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


2 nővel csalt meg,mindkettő az első terhességem alatt.Az első egyszeri alkalom volt,a másik 4-5 alkalom.Azt mondja nem volt érzelem!Én innentől kezdve egy szavát sem hiszem.Olyan megbízható,rendes,családjának élő embernek hittem,vagyis hát az is volt.Ilyen emberben még nagyobbat tudsz csalódni.Én a diszkréciót arra értam,hogy úgy csinálja,hogy azt ne tudja meg a másik és ne bántsa vele.Ez arra utalhat,hogy fontos neki a nő és csak sex-et keresett.Az én férjem építkezésen dolgozott akkoriban egy kicsit távolabbi városban,hétvégékre járt haza és mindig voltunk együtt.És ott az építkezésen vitt be egy ribancot a kajálós konténerbe a munkatársai meg fütyülgettek.Utána meg engem cipelt céges bulikra és hát ott mindenki tudta rajtam kívül.Szóval nem volt diszkrét.A másikat egy discoban szedte össze és utána találkozgattak,és azonkívül,hogy láthatták őt jó páran a discoban,még szétpofázta,hogy ő milyen tökös legény volt!Egyértelmű,hogy nem is gondolt arra,hogy a világon vagyok,vagyunk a születendő gyerekével!Ha talán az első lett volna akkor talán elhittem volna mennyire megbánta,de nem!Folytatta,ő kereste az alkalmat,többször is és átgondoltan,józan ésszel ment máshoz dugni!Aztán meg haza jött hozzám és lelkiismeret furdalás nélkül eljátszotta a szerető férjet.És te mindezek után még lefekszel vele hettie?

Kátya
katya4
 
 


És biztos hogy csak ez a 2 nő volt? Mert sztem ha megteszi 2x, akkor többször is megfogja. Én is ettől tartok, csak azt nem tudom hogyan kellene néha utánajárni a dolgoknak. habár most szerintem nincs senkije, de nem ártana nyitott szemmel járni, mert nem szeretném azt hogy megint hazudozzon meg a hátam mögött tegyen dolgokat. Hát ez elég nagy szemétség tényleg, hogy igy nyíltan csinálta, meg el is mondta másoknak. Nekem ugy volt hogy a barátja tudta, mert vele beszélte meg. Engem csak az háborít fel, hogy vele beszélte meg a dolgokat mintha köze lenne a kettőnk dolgához. velem kellett volna beszélnie nem másokkal, meg nőt keresni. Amire inkább nekem lett volna okom azokután hogy nem foglalkozott velem, mindig a számítógép előtt ült, meg ahogy néha beszélt velem. Mondtam is neki más még jobban szereti a feleségét mikor terhes, hát ő nem, inkább csak egyre jobban eltávolodott, mert hogy kövér lettem, meg mittudomén. Csak az az érdekes mindhárom nő egy disznó volt.
Szoktunk együtt lenni, de nem olyan azért ezekután. azt sem értékelte hogy nekem ő volt az első, és azóta sem voltam mással. Mikor el akart hagyni mondtam neki mi lenne ha én is akarnék mással lenni, azt mondta hogy jobb is lenne....
Te akkor nem is vagy vele együtt mióta elmondta? Tudod amugy kik azok a nők? Láttad őket? Én mindegyiket, 2 rajta van az iwiwen is.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Kátya

csak annyit mondanék, szerencsés vagy, hogy most derült ki ennyi év után és nem akkor amikor terhes voltál, vagy kicsik voltak a gyerkőcök. Mert ezt a menetet végig csinálni terhesen és csecsemővel nem egyszerű.
Azt hiszem, egy kicsit ha lehet ilyet mondani, előnyösebb helyzetben vagy. Persze csak akkor ha már tényleg nincsenek érzelmeid a férjed iránt.

Kitartást az elhatározásodhoz!!!!!

Sz.
szépjövõ
 
 


Lányok, annyira szörnyű olvasni, hogy miket megtesznek a férfiak az általuk szeretett (?!) társukkal.

Lehet, hogy naiv voltam de én tényleg azt hittem, hogy a párommal életem végéig együtt leszünk. Persze nem volt ő sem tökéletes, de elfogadtam olyannak, amilyen és nem akartam teljes mértékben megváltoztatni. Mindig támogattam, ha úgy alakult a helyzet. A babát is 8 év után vállaltuk, mert mostanra éreztük (így utólag, lehet, hogy csak én???), hogy készek vagyunk és a helyzetünk is megengedi, hogy babánk legyen. Erre hasonlóan ahhoz, amit hettie leírt...ahogy nőtt a pocakom, egyre inkább hanyagolva lettem. A számítógép korábban is fontos volt az életében, de ezt tudtam kezdettől fogva, szóval ez ügyben nem szólok egy szót sem, főleg, hogy sok pénzt is keresett vele...de hogy ilyenkor kezdjen nőzni, mert neki "jól esik" hogy más is érdeklődik iránta rajtam kívül...hát ez hatalmas pofon volt nekem...nem ő kezdeményezett, de hagyta magát belesodródni...állítólag ők még nem feküdtek le egymással, meg nem is találkoztak, mert a csajszi vidéki városban lakik, de vele többet foglalkozott, mint velem, aki a kisfiát hordtam a szívem alatt.

Szóval tudom, hogy nem szabad általánosítani, de az én baráti körömben is csak olyan kapcsolatok vannak, ahol a pasi már kikacsintott a barátnő mellől, csak a nő megbocsátott...volt ahol ez többször is előfordult...hát tényleg nincs rendes, hűséges férfi már ezen a földön???

Tudjátok én elnyomtam a negatív gondolataimat október óta, mert ugye nálunk akkor borult a bili...mert nem szerettem volna, ha a kisfiamat már pocakomban stressz éri, persze azóta is iszom a levét...egyszerűen nem tudok pihenni, nem tudok aludni, kikapcsolni, mert amint van egy szabad fél órám, vagy éjjel tudnék aludni...akkor jönnek a hülye -eddig elnyomott érzések és gondolatok, hogy mit is csináltam rosszul, vagy mit kellett volna másképp és siratom a kapcsolatomat...pedig az eszem tudja, hogy egy ilyen pasi ezt meg sem érdemli...ő meg marha jól el van és éli világát...de hát ezt már százszor leírtam itt, elnézést a kifakadásomért, de kicsit jobban érzem magam ilyenkor, ha kiírom magamból a gondolataimat...

Lilypie Pregnancy tickers
aithra
 
 


Igen!Nagyon jó itt kiírni és megbeszélni a dolgokat!Én is úgy gondolom,hogy ha akkor tudom meg még rosszabb lett volna mert szerelmes voltam belé.Viszont így meg az van bennem,hogy hazugság volt minden azóta.Szerintem is volt még több,bár azt mondja,hogy nem,de hát se előtte,se utána?Pont a terhesség alatt többel?Én nem is híztam el,csak a hasam volt hatalmas.66kg-al mentem szülni,mikor kijöttünk a kórházból 52kg voltam,mint előtte.A sex is jó volt,a minőség és a mennyiség is.Mondhat akár mit!Szavát nem hiszem akár milyen meggyőzően,bűnbánóan adja elő.Ő sem foglalkozott akkor az én érzéseimmel,én csak ugyan azt teszem.Kemény dolog ekkorát csalódni ennyi közös év után.Mi lelkileg nagyon kötődtünk.4 éve kezdődtek gondok a sex-ben,neki voltak problémái a szerszámmal.Hogy miért,ki tudja.Lehet megint volt valakije,vagy most jött ki rajta a bűntudat.Nem ez a lényeg,hanem,hogy én így is kitartottam mellette,viszont eltávolodtam tőle,mert csak én próbáltam helyre hozni,ő nem akart tudomást venni a gondjairól.Szóval mi már amúgy is nagyon ritkán voltunk együtt,ha mégis rászántam magam,fél perc alatt végzett.És még ő beszélt olyanokat,hogy egyből elhagyna ha lenne valakim.Szerintem is ha valaki megtette és nem bánta meg és jó volt neki,az újra és újra meg fogja tenni.Milyen élet az,ha nincs bizalom,csak a folytonos gyanakvás,nyomozás,megaláztatás.Én nem kérek belőle!Ezek után ki van csukva,hogy ő valaha is ebben az életben hozzám érhet.Megértelek aithra,ebben az időben még érzékenyebb vagy,de ne add fel magad egy köcsögért és ne add meg neki azt az örömet,hogy lássa mennyire szenvedsz!Próbálj meg a kisbabádra koncentrálni egészében,nem jó neki sem ha érzi,szomorú az anyukája!Nem érdemelnek meg minket azok a férfiak akik így bánnak velünk!De újra elmondom,én most nagyon dühös vagyok és nem akarok senkit befolyásolni.Mindenki maga dönti el,hogy mennyit bír el!Csak én azt mondom,kutyából nem lesz szalonna.

Kátya
katya4
 
 


Aithra

Hát sajnos így van, NINCS normális, hűséges férfi.
Egyetértek Katyaval, hogy ne hagy hogy egy ilyen alak tönkre tegyen és a babádat!

Katya

Helyes amit teszel, nekem is így kellene gondolkodni, de nem tudom miért, nem igy van. Talán még lehet hogy valamit érzek iránta, meg ott van az hogy teljesen érzéketlen lettem. Ugyanis már egyszer majdnem az egészségem ment rá, hogy miatta teljesen ki voltam borulva, meg más dolgok is voltak-családban is. Ekkor megfogadtam hogy nem ér ennyit egy férfi sem, meg semmi hogy tönkre tegyem magam miatta. És szerintem ezért nem érdekel hogy mit tett, meg nem is tudom valahogy emiatt felfogni. Egyszerűen nem érdekel, nem akarok megint olyan beteg lenni, szörnyű volt. Pedig én is tudom hogy csúnyán kihasznált és ki is fog, megalázott,stb. Teljes káosz...

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: