Új privát üzeneted érkezett!


Manocskak

Nem veszem :)
Hát mondjuk rendben van minden , de a bizalom már részemről nem lesz régi, de most látom hogy azért próbál viselkedni. Van amiben nem értünk egyet meg veszekszünk, mint most a kutya dolgon. Hozott egy kutyát, én meg nem szeretem a kutyákat. Megegyeztünk hogy akkor hozhatja ide ha elkeríti.... hát sz@rt rá. Hiába kérem, mondom hogy akkor majd a kocsiban öltözzek fel? Mert ha sár van akkor úgy összeken... de nem érdekli. SZóval nekem egy kicsit fura hogy ha valaki szeret valakit miért nem veszi figyelembe amit kér?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
 
 


Sziasztok lányok!
Bocsánat, picit eltűntem.
Nos, az ominózus beszélgetést elkezdtem, de válaszok híján feladtam.
A legtöbb amit kicsikartam belőle: Jajj cica nem úgy van ahogy gondolod....
Azt már korábban elmondta, hogy neki senki nem ér annyit, hogy kockára tegye a kapcsolatunkat. (Én meg hiszem ha látom...)
Szóval semmivel sem lettem okosabb.


Hetti:

A párom valóban éretlen egy kicsit, még csak 30 éves lesz. A férfinép ebben a korban még gyerek. Aztán harminc felett meg jön a kapuzárási pánik, akkor meg azért őrülnek meg. Na jó ez biztosan nem mindenkire igaz... :)
Ja, kutyust add nekem ha útban van:D

Manocskák:

Az mi az a gyerektartás?? :D

Dehogy fizet, inkább eltűnik a világ és a hatóságok szeme elől.
Néha felhív, hogy: bocsi de öngyilkossági kísérlet miatt a "pszihin" feküdtem, azért nem jelentkeztem. :D
A lánya az nem nagyon érdekli. Szóval ez egy külön történet, mindenesetre vicc, hogy mennyire pocsék emberismerő vagyok.
Egyébként Pesten lakunk a IX kerben.

Szép napot neketek!
Puszi
Vica

Kép
Kép
 
 

 
 

Vica
Olyan nincs, hogy eltűnik a hatóságok elől. Ha őt pszichiátrián kezelik/kezelték neki azt orvosilag igazolnia kell.
El kell menni a bíróságra 1/2 évre visszamenőleg kérheted a gyerektartást.
Ha nem jelenik meg a tárgyaláson akkor megkerestetik, de akkor nagyon rosszul jár.
Sőt az állam megelőlegezheti neked a gyerektartást ő rajta meg behajtják, ha van a nevén lakás vagy bármi akkor úgy be tudják rajta hajtani.
Menj el a kerületi Családsegítő szolgálathoz ott kérj idő pontot egy ügyvédtől és kérd ki a tanácsát, a szolgáltatás ingyenes.
Én így biztos a helyedben nem hagynám, hogy egy fillért se fizessen, én is elváltam, de nekem a fiukról az apa lemondott a válási tárgyaláson a gyerekűekkel való kapcsolattartási jogáról.
Így nem kérek tőle gyerektartást, de ha esetleg történne valami az apával a gyerekek ugyan úgy örökölnek utána.
Tudom mit érezhetsz, de én nem adnám föl a beszélgetést a párommal, higgadtan amikor ő is jobban ráér akkor beszéljetek meg valami programot együtt a család.
Jó lenne már tudni, hogy most mi van, ő komolyan gondolja-e a kapcsolatot veled vagy csak kell egy nő mellé aki a gondját viseli, én nem hiszem el, hogy a szülei elhiszik neki, hogy nincs senkije.
Biztos kíváncsiak lennének az unokájukra, ha tudnák, hogy te babás vagy.

Bár sajnos nekem az anyukám nem egy minta nagyi, vele nem igazán volt jó a kapcsolatom 2 éve költöztem el tőle (én is Pesten laktam a X. kerben) tavaly karácsonyig nem is beszéltem vele még telefonon sem.
Idén már beszéltünk, képeslapot is küldtünk neki, de itt van a 8 hónapos lassan 9 hónapos unokája akit a mai napig nem látott még.
Már többször elhívtuk, hogy jöjjön el, de ő nem akar mi többet nem is fogjuk hívni ezt a párommal meg is beszéltük.
Az ő szégyene, hogy nem látta még a Joelt, akit sajnos majdnem nem is láthatott többé, mert majdnem meghalt, vagyis meghalt de sikerült újraélesztenem.

 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.25 23:30-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Móni, köszi a priviket, még nem volt időm válaszolni.
Anyós kijelentette, hogy csak 1 unokája van. (A lánya nem rég szült)
Úgyhogy remélem, hogy Vivi tényleg nem érdekli.

Mi történt a kisfiaddal?? Persze nem muszáj válaszolni, magánügy, csak ez borzasztó, örülök, hogy minden rendben.
Csak Vivi is majdnem meghalt, igaz őt nem kellett újraéleszteni, meggyógyult magától, szerencsére!

Megint mennem kell, visszaolvasok, ha időm engedi!
Judit

KépKép
 
 


Cumo

Üdv itt, sajnálom hogy te is itt vagy. :( Mármint azért mert úgy tűnik a te férjed is elkódorgott. Nem mondtad neki hogy megtaláltad a zacsit? Kiváncsi lennék milyen hülye magyarázattal jönne. Lehet hogy azért lépett félre mert csorba esett a férfiasságán, hogy ő nem tudott eddig gyereket nemzeni, aztán igy akarja magának bizonyítani hogy ő mégiscsak férfi. Írj majd bővebben magatokról!

Vica

Nem semmi az előző pasi sem. Eltűnik.... azért az nem úgy megy.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
 
 


Sziasztok lányok!

manocskak
Mi történt a babáddal???
És anyukád mivel magyarázza, hogy nem fogadja el a picit? Már bocsánat, de elképzelni sem tudom, hogy egy ilyen tündéri baba nem indít el benne semmilyen érzelmet.
Nem tudom mi lehet ennek az oka, talán érdemes lenne nektek elvinni hozzá az unokáját megmutatni. Igaz, nem nektek kellene ezt kezdeményezni, de lehet, hogy csak ennyi kéne, hogy javuljon egy kicsit a viszony közöttetek.
Bocsánat, nem akarok belekotnyeleskedni.

A gyerektatrásról: Már szinte minden lehetőséget végigzongoráztam a gyámhatóságtól a családsegítőig.
Az a helyzet, hogy egyszerűen semmilyen levelet/értesítést nem vesz át, sehol nem lehet utolérni. Az állam nem előlegez addig míg nem sikerült az apával kapcsolatbalépni. Először meg kéne állapítani a gyermektartás összegét. Ez sem megy míg minkét fél nem nyilatkozik, és a bíróság nem határozza meg az összeget.
Tehát patthelyzet alakult ki mert "apuci" felszívódott. Ne gondold, hogy az öngyilkossági kísérlet igaz. Ez csak érzelmi zsarolás akart lenni. Azt sem hiszem el amit kérdez, erről is bebizonyosodott hogy kamu. Sehol nem állt kezelés alatt egyetlen napig sem.

a még nem exről: Nos, ő azt mondja, hogy a szülei mindent tudnak rólam is és a babáról is. Csak éppen még soha nem találkoztunk, és a páromon azt látom, hogy nem is erőlteti ezt a bemutatósdit.
Persze aztán a fene tudja, hogy tényleg értesültek e róla, hogy apuka lesz a pici fiuk.
Együtt élünk és úgy látom tényleg várja a babát és engem is szeret, csak sok körülötte a furcsaság. Olyan mintha két élete lenne amiket teljesen külön kezel. Erőltethetem én, hogy beszéljük meg, meg várhatok a magyarázatra.... "rosszul látod cica" a válasz. Én meg nem szeretek vitatkozni, és inkább rálegyintek.(tudom, hogy ez a legrosszabb amit tehetek)

cumo




Hülyén hangzik, de üdv a klubban. Bár ne itt kéne először beszélnünk....

Azért remélhetőleg tudott elfogadható magyarázatot adni a zacsiról. Rákérdeztél??

Jesszus most nézem megint mennyit írtam.....


:oops:

Kép
Kép
 
 


Fúúú,sziasztok lányok!
Nem olyan túl rég voltam itt és több új szemétről értesülök kapásból!
Vica!
Én is terhes voltam mikor csalt a férjem,de ez csak idén januárban derült ki,10 év után.Állítólag azóta nem történt ilyesmi,mert rájött,hogy a családja a legfontosabb.Na hát erre az a válaszom,hogy holnap lesz a válóperünk.
Judit!
Azon ne aggódj,hogy milyen lesz a gyerekeknek Apa nélkül.1.a gyereknek inkább jobb apa nélkül mint egy alkesz apával.2.úgy lesz neki természetes és így nem fog neki hiányozni.3.biztos lehetsz benne,hogy nem akarják majd elvinni,mert mire oda kerülne a téma,addigra a gyerek nem akar majd elmenni,mivel nem ismeri őket,és olyan cirkuszt csap a kicsi,hogy azt megemlegetik.
cumo!
Most ki kell picsázni a férjecskét!Tudom könnyebb kimondani mint megvalósítani,mert szeretnénk hinni nekik.Leírom röviden,hogy hasonló cipőben jártam.Én terhes voltam 10 éve történt,és én éreztem,hogy csal,de ő tagadta és bár biztosra éreztem,nem cirkuszoltam egy érzés miatt,hinni akartam neki.Jól éltünk,de mindig ott motoszkált ez a rossz érzés bennem,és nem is inkább amiatt,hogy megcsalt,hanem,hogy érzem és nem tudom bebizonyítani.utána még született egy ki8slányunk is,ezért nem bánom,hogy tagadta annak idején,mert akkor ő nem lenne.Hiába 10 éve volt ugyan úgy fájt mikor megtudtam.Én nem bírom benyelni és azt sem,hogy ha megtette miért volt gyáva felvállalni.Nem adott esélyt,hogy én döntsek az életemről.
Szóval most ennyi lenne.Holnap szorítsatok a váló peremhez.Nem egyszerűen vagyok ideges miatta.

Kátya
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.25 23:31-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.25 23:33-kor.
Vendég
 


Cumo

Én nem értem hogy van képe letagadni egy egyértelmű dolgot. :evil:
Ja horgászni volt....

Kátya

Sok szerencsét holnapra!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
 
 


Judyt és Hettie
Ez mondjuk nem most történt, hanem április 27.-én reggel.
A fiuk reggel suliba mentek, a párom reggel fölment az állatokat ellátni én még a Joellel aludtunk.
Reggel olyan 1/2 9 felé keltem a Joel még akkor is aludt, kimentem a konyhába, hogy amíg ő alszik addig gyorsan eszek, mert, ha felébred akkor szoptatás stb, vele kell foglalkozzak akkor. (akkor még csak szoptattam őt).
Miután kimentem nem sokkal utána a Joel is felébredt, de még csak olyan mocorgós hangokat hallottam, így nem mentem be hozzá rögtön, mondván hátha vissza alszik még.
De az anyai szívem és egy Isteni sugallat azt mondta, hogy most azonnal menjek be hozzá és nézzem meg.
Amint a szoba ajtót kinyitottam, egy pillanatra elszörnyedtem, mert a kiságy matracot tartó lap le volt billenve és a Joel oda beszorult, amilyen gyorsan csak tudtam leemeltem róla a kiságyat, ő már akkor nem lélegzett, nem vert a ki szíve és a szája körül már kezdett kékülni.
Gyorsan leraktam őt az ágyamra és szívmasszázs alkalmazásával újra élesztettem, közben a másik kezemmel hívta a páromat, hogy azonnal jöjjön haza, mert most hozta vissza a Joelt az életbe.
Mire a párom hazaért már magánál volt, de még elég nehezen vette a levegőt. Fölhívtam a gyerekorvost, hogy mi történt és, hogy most hová vigyük őt, mivel mentőt nem hívtunk, mert előbb beértünk kocsival mint mentővel, így a dokinéni beszólt a kórházba, hogy visszük a gyereket.
Beértünk vele a nővér szobából kijött 5-6 nővér "körbeálltak" minket és elkezdtek csodálkozni, hogy ki élesztette újra és miért nem mentővel mentünk be. A párom rájuk szólt, hogy csodálkozás helyett inkább a gyerekkel kéne foglalkozni.
A gyereket amíg vizsgálták haza küldtek minket ruhákért nekem és a picurnak, mert végig bent voltam vele.
Amikor jöttünk haza felé akkor kaptam olyan síró görcsöt amit leírni sem lehet, kavarogtak bennem a kérdések, hogy mi lett volna, ha nem megyek rögtön be, avgy éjjel történik mindez.
Még most is néha eszembe jut és sírva fakadok, hogy mi lett volna, ha nem tudom akkor rögtön őt újra élesztenem. Amíg bent voltunk csináltak neki vizsgálatokat és Hála Istennek minden eredménye negatív lett és semmilyen károsodást nem szenvedett még maradandót sem.
A kiságyat kölcsön kaptuk, így a párom fogta és úgy össze csavarozta, hogy még 3 évesen is ugrálhatna benne, ha nem lenne egy újabb baba a szívem alatt. Hálásak vagyunk Istennek, hogy életben van a fiunk.

Vica
nem tudom, mennyire akarsz ilyen téren foglalkozni, hogy kapjál gyerektartást az exedtől, de ha igen akkor föl kell őt jelenteni a rendőrségen és ott elmondani ezeket a dolgokat. Vagy amit én is csináltam, hogy lemondatni a gyerekkel való kapcsolattartási jogáról és, ha ennek ellenére menni akar akkor viszont fel lehet őt jelenteni, és vinni a papírt, hogy nem láthatja a gyereket.

 


Szép jó reggelt! (már ha jónak lehet nevezni)

manocskak:
Le a kalappal előtted a hősiességedért. Kétszer adtál életet a babádnak.
Nos, a rendőrségre még nem mentem el, de lehet, hogy megfogadom a tanácsodat, hátha...

como: Azt nem mondta életed értelme miért rakott sampont a zsebébe? Pöttyöt sántít a dolog. A pecázás akár még stimmelhet is,

kártya: szorítok!!!

Az én "uram és parancsolóm" ma kiment az osztrákokhoz játszani. Éjjel jön csak haza. Hogy egészen őszintén beszéljek: tele van a tököm!!! Szex az nincs csak a "kedves" megjegyzések az eltorzult testemmel kapcsolatban. Lerí róla, hogy csak kétlábonjáró inkubátornak tekint.
Sajnos nem tudom bizonyítani a megcsalás tényét, de az ő habitusát ismerve szinte biztosra veszem, hogy ha alkalma adódik rá nem rázza le magáról csajokat. Szóval maradnak a kétségek, meg az álombabőgés szeretgetés helyett. Egyenlőre!!!
:evil:

Kép
Kép
 
 


katya: ne haragudj, félreolvastam a neved, mert ugrál itt egy gyerek az ölemben :oops: [/b]

Kép
Kép
 
 


Vica
Ha mész a rendőrségre akkor minden olyan papírt vigyél magaddal ami fontos lehet, mivel tudod esetleg bizonyítani, hogy nem veszi át a leveleit?
Mert, ha arról is van valami papírod akkor vidd el azt is. Meg kell mondani a rendőrségen, hogy beadtad a levelet gyerektartás megállapításra a bíróságra, de az exed nem veszi át a hivatalos levelei.
Így a rendőrség hivatalosan megkeresi és elő is állíthatja, ami az exednek egy kicsit sokba fog kerülni.
Sőt még egy tanács, ha már megállapították a gyerektartást és esetleg nem fizet akkor a rendőrségen a határozattal együtt be kell menned és feljelentést tenni gyerektartás elmulasztás miatt.
Én ezt is megtettem annak idején a párommal, csak mivel ő lemondott a válásnál a gyerekkel való kapcsolattartási jogáról (az ügyvédem és azért a bíró is rendes volt ilyen téren) így én ezért nem kapok a fiuk után tartás díjat.
De az örökösödési jog akkor is megmarad, ha esetleg az exeddel történik valami, (valamikor) a gyerek, ha tanul akkor árvaságit sőt örökölhet is utána, ha van a nevén valami addigra az exednek.

 


Köszi manocskak!

A jövőhét folyamán erre sort fogok keríteni. hivatalos papríom annyi van, hogy bőrönd kell hozzá.Van mivel bizonyítanom bőven.

Viszont azt nem tudom, hogy melyik kapitánysághoz forduljak. Mármint a lakóhely szerinti, vagy mindegy?
:roll:

Kép
Kép
 
 


Vica
Minden képpen a lakóhely szerintihez kell menned.
Ott felveszik a jegyzőkönyvet és úgyis kiértesítenek, ha már tudnak valamit.
Tudod, hogy az exed hol lakik?
Amikor én is intéztem a gyerektartás elmaradás miatt, én is kerületi kapitányságra menetem a volt páromat pedig a lakhelye szerinti kapitányság értesítette.
Ha valamiben tudok segíteni akkor üzenj nyugodtan és megpróbálok segíteni neked.
Móni

 


Sziasztok!

Móni, ez borzasztó, ami veletek történt, gratulálok, hogy nem estél pánikba. Örülök, hogy minden rendben.
Amikor Vivi kórházban volt, és nem tudtuk megmarad-e, mit csinált a párom? Elment haverokkal inni, ahelyett, hogy bent lett volna velünk. 3 napig egy széken ültem, fürödni sem tudtam hazamenni, nem maradt volna a kórházban a lánya mellett 2 órát sem. Én akkor csalódtam nagyot benne.

Cumo, a párod egyszerűen hazudik. Hogy tud így a szemedbe nézni? 1 db zacsi volt nála? Vagy egy csomag? Merthogy a csomagban 3 db van...

Vica, nem csodálom, hogy nem tudsz megbízni a párodban. Ő a haverjának tekint? Mi lenne, ha te is elmondanál 1-2 pikáns részletet még azelőttről, amikor még nem voltatok együtt? Neki hogy esne?
Messze laktok a szüleitől, hogy még nem mutatott be nekik?

KépKép
 
 


Judyt
Ha nem veszed tolakodásnak, nálatok mi volt a baja a lányodnak? Persze csak akkor írd le ha akarod, nem erőltetem.
A párom amikor bevittük a kórházba ott volt addig amíg haza nem kellett menni a ruhákért, aztán vissza vitt a kórházba, de naponta többször is beszéltünk telefonon, hogy mi van a Joellel.
A szülésnél is egyébként végig ott volt mellettem és most is ott akar lenni. Nagyon csodálatos társat kaptam magam mellé, Hálás vagyok Érte is Istennek, hogy megismerhettem és a felesége lehetek.

 


Vivinek 1 hónaposan agyhártyagyulladása lett, 3 napig rosszabbodott az állapota, majd utána javult és teljesen felgyógyult. Azt a 3 hét kórházat nem kívánom senkinek, még az udvarra sem mehettünk le, a folyosóra sem, ha nincs anyukám, nem tudom mi lett volna. Párom dolgozni sem ment el, mondván, hogy hozzánk bejárhasson(nem sűrűn jött be, ehelyett otthon aludt, vagy ki tudja mit csinált), a fizetését másfél hét alatt elköltötte. A kórházi számlát, ami 60ezer volt, a bátyám fizette ki, mert nem volt pénzünk. Ekkor már tudtam, hogy így nem tudok élni vele, de azért még 1 évig kihúztam, hátha.

A szülésnél ő is bent volt, bár ne tette volna.

Jó olvasni, hogy Te ilyen jó férjet kaptál az Élettől, erőt ad, hátha én is megtalálom egyszer aki hozzám illik.

KépKép
 
 


Judyt
Ez rossz lehetett elhiszem.
Van egy barátnőm aki sajnos ez miatt veszítette el a fiát. De most neki egy kis erőt ad, hogy született még egy fia.
Tudod mindenkinek van egy olyan párja akit neki szántak csak kérni kell.
Amit kérsz megadatik.

 


manocskak írta:Tudod mindenkinek van egy olyan párja akit neki szántak csak kérni kell.
Amit kérsz megadatik.


Ezzel annyira egyetértek!
Nekem a férjem elött volt egy pasim aki egy alkesz volt,csak én nem akartam belátni,szerelmes voltam :roll:
De még azon az estén,amikor szakitottam az ex-el összejöttem a mostani párommal!
A világon egyik legjobb dolgot követtem el akkor!
A párom nagyon rendes,aranyos,családcentrikus ember!

Kép
Kép
 
 



Manocskák még nem tudom,nem tutizza magát!
2 hét múlva megyek dokihoz,talán akkor! :wink:
Neked pedig mindkettő babád 2009-es lesz?
Hát nem vagy semmi csaj! :wink: Azthiszem,ha megszületnek majd a második babáink,akkoe kevesebbet netelünk....
Neked kettő fiacskád van?Vagy van még idősebb gyermeked is?

Kép
Kép
 
 


Szintus
Rajtuk kívül van még 2 fiam egy 14 és egy 11 éves, ők már elég nagyok. Szeretik nagyon a Joelt és várják már az újabb kis tesót is.
Így 4 fiam lesz összesen, a páromnak az előző házasságából van egy lánya és egy fia, nekem az előző házasságomból van a két nagy fiú.
Hát igen elég gyorsan jött össze a következő baba, nem így terveztük, de így sikerült.
De többet már nem tervezünk.

 


Sziasztok!
Most találtam erre a topikra, hát és is leirnám a történetemet.
Mi lassan 14 éve lennénk együtt a férjemmel. Van két gyerekünk. Egy nagyon rossz döntés miatt vagyunk most külön. Megegyeztünk, hogy nyitott házasságban fogunk élni, de! fontos játékszabályokat állitottam fel, viszont ő ezt nem tudta tartani. Lett neki egy 21 éves csitrije és az érzelmek közre játszottak. Holnap lesz 8 hete, hogy elköltözött. Ezalatt többet hazudott nekem mint a házaságunk alatt. Időközben a nője kirugta. Nem tudta már szegény tovább elviselni a nyomást amit én okoztam.:)
Most ott tartunk, hogy élvezi a szabadság adta lehetőségeket. Minden hétvégén buli, ivászat, haverok. A családját vissza akarja kapni, de még élni akarja a tinédzser korát. A baj hogy gyenge vagyok és hagyom magam. Ezt ugy értem, hogy lefekszünk egymásal. Lehet hogy óriási hibát követek el ezáltal, de a legeslegjobb a szex most.
röviden ennyi
Szerintetek nagyon megalázom magamat ezáltal?

Kép
Kép


Kriszti (remélem nem baj, hogy így írtam a neved)
Elég érdekes dolog amit leírtál, próbáltam figyelmesen elolvasni, de elég érdekes helyzet.
De szerintem gondolkozz el egy kicsit magad is, hogy mit teszel, ezt ne úgy értsd, hogy kötözködni akarok veled, mert a te életed, de gondolj a gyerekekre, hogy ez nekik jó-e amit látnak tőletek. Csak azért ne csináld amit csinálsz, mert neked vagy a párodnak jó, elhiszem, hogy jó, hogy érzés, ha együtt vagytok, de szerintem ez eléggé megalázó, hogy még ezek után is (bocsi a kifejezésért) kiszolgálod a testedet neki, aki nem érdemli meg.
Csak a gyerekek miatt ne maradjál vele, hiszen ez neked és a gyerekeknek sem jó, mert akkor mit látnak, hogy apuci csak azért jár vissza a "családi fészekbe", hogy egy szép együtt létre anyucival.
Ne haragudj, hogy így írtam le, de valahogy kerestem olyan szavakat amivel remélem nem bántottalak meg.
Én így kívülállóként tudom semmi beleszólásom az életedbe, hiszen a tied, te tudod mit csinálsz, de én a helyedben ezt biztos nem csinálnám, hogy elköltözik tőlem és csak azért "jár" haza, hogy legyen egy jó "éjszakája vagy napja".
Ha már a párod 1X megtette amit tett szerintem, ha talál egy másik (fiatal) nőt elfog menni és neked csak fájdalmat okoz ezzel amit őt egyáltalán nem fogja érdekelni.
Hiszen ahogy a szavaidból kivettem most sem törődött azzal, hogy nem is az, hogy veled mi lesz, hanem a gyerekeivel.
Te nem, ezt érdemled, hogy kiszolgáltatott legyél egy férfinek aki szerintem csak most már játszik veled.
És mivel tudja, hogy te "gyenge vagy", ezt ki is fogja használni, nem azért akar ő téged és a gyerekeit szerintem vissza kapni, mert megváltozni akar, hanem én azt gondolom, hogy ő neki ha nincs ló, jó a szamár is verzió.
Bocsi, de remélem nem bántottalak meg amit írtam.
Tudod nekem sem az első házasságom az amiben vagyok, a mostani férjemmel elég sokat beszélgettünk, és elmondta, hogy neki a volt felesége nem azért ment hozzá feleségül, mert szerette őt, hanem azért mert a párom akkoriban tűzoltóként dolgozott és rájött, hogy ha nem megy hozzá akkor egyszer elveszíti.

 


Manócska!
Dehogy bántottál meg, abszolut nem sértő amit irtál. A baj hogy a lelkem mélyén tudom, hogy ez igy igaz, hogy csak kihasznál. próbálok mindenféle taktikát bevetni, hogy normalizálodjon a kapcsolatunk. Nekem még nagyon friss a dolog próbáltam ismerkedni, de valahogy nincs hozzá gyomrom. Egy idegen férfi elött kibontakozni.... ááá még nem mernék.
Ma megint azt mondam, vége. Besokaltam, hogy egyedül vagyok itthon a beteg gyerekkel. Nincs itt hogy együtt lássuk el, hogy segitsen a lázát levinni stb...
Nem hajlandó beszélni a dolgokról, engem meg teljesen kétségek között hagy. Állitólag nincs most senkije, bár nem igazán hiszem el.

Kép
Kép


Kriszti
Hát megértelek, hiszen én is keresztül mentem elég sok dolgon mire megtaláltam azt a társam akit most a szerető férjemnek mondhatok.
Én is azt hittem, hogy a gyerekek miatt, ha együtt maradok a volt férjemmel akkor jó lesz, de rájöttem, hogy csak a gyerekek miatt nincs értelme fenntartani azt a házassságott.
Nem könnyű egy új kapcsolatot létesíteni tudom. De tudod én amikor a páromat megismertem akkor döbbentem rá, hogy mindenkinek van egy igaz társa akit az Úr rendelt, neked is tudom és hiszem, hogy van valahol egy társad aki mellett boldog lehetsz, nem csak te de a gyerkeid is.
De ha tényleg nem számíthatsz rá akkor miért akarja, hogy helyre jöjjön a kapcsolatotok?
Ne engedj a gyengeségnek, légy erős hiszen nem csak veled "játszik", de a gyerekekkel is.
A gyerekeknek olyan apa kell akire bárhol és bármikor számíthatnak, nem egy olyanra aki hébe-hóba foglalkozik velük és nem számíthatnak rá.
Móni.

 


Manócskák!
Most olvasom, hogy megszületett a Picur, sok boldogságot nektek!
Ha lesz egy kis időd, mesélj hogy vagytok, milyen volt a szülés!

Judit

KépKép
 
 


JUDIT
Bocsi, hogy csak most írok.
A szülés elég gyors volt.
Mondjuk a picurral is megbeszéltük, hogy mikor szülessen meg mint anno a Joellel is meg lett beszélve.
A párom még 27.-én menni akart dolgozni (asztalos és éppen egy hétvégi nagy faházat épít), de én már hajnalban éreztem, hogy kezd görcsölni a hasam. A páromat rögtön nem keltettem föl, mert gondoltam hátha elmúlik. A párom 1/2 6 felé ébredt szóltam neki, ha lehet ma ne menjen, mert szerintem szülni megyünk.
Szépen kényelmesen bepakoltam a táskámba ami még lemaradt, a 2 nagy fiút 1/2 7-kor keltettük, hgy a Joelre vigyázzanak.
Olyan 7-re értünk be a kórházba de addigra már a kocsiban 3-5 perces fájásaim voltak.
A kórházban a doki megvizsgált és már küldött is az előkészítőbe.
a fogadott dokim már 3/4 8-kor beért, burkot repesztett és azt mondta, hogy zavaros a magzatvíz, a szülésznő 8 órakor annyit mondott, hogy 1 órán belül meglesz a baba. Így is lett 3/4 9-kor meg is született. A párom végig velem volt és fogta a kezem. Sőt 2 szülésznő is volt velem, az egyik segített a babánál a másik a bal oldalamon fogta a kezem a jobb oldalamon meg a párom fogta a kezem. Nem sírt föl rögtön, de a gyerekorvos szerint jobb is volt, mert magzatvizet nyelt és azt előbb ki kellett tisztítani neki.
De a későbbiekben megjött a hangja.

Kép itt Joakim 1 1/2 órás.

 


Manócskák!


hát ez hihetetlen! Nemrég írtad, hogy újra terhes vagy, és már meg is született a pici! :D mikorra voltál kiírva? Hogy telik az idő!!!!!!!!!!
Gratulálok nektek. Ha van friss kép, tedd fel légyszi had gyönyörködjünk benne!
Joel mit szólt a tesóhoz? nem féltékenykedik? tud már járni, vagy mind a kettőt cipeled? te hogy vagy lelkileg és fizikailag? gyakorlatilag úgy kell nevelni őket, mintha ikrek lennének, nem? már ami az odafigyelést illeti.

Csilla


Csilla
December 4.-re voltam kiírva és pont 1 héttel korábban született.
Amikor hazajöttünk a kórházból és elkezdett a Joakim nyöszörögni kertek szemekkel nézte a picurt.
Nem féltékeny, sőt puszit is szokott neki adni, ha nem adhat 1 nap puszit addig reklamál amíg adhat neki, nagyon aranyos.
A Joel még nem jár, de már 2-3 lépést meg tett, megállni már egy jó pár percig megtud állni kapaszkodás nélkül. Egy barátnőmnek 3 évesek az iker lányai és eladták nekünk a babkocsijukat amit nem csak iker kocsiként, hanem szólóként is lehet használni.
Nekem semmi különös nincs, csak akkor érzem magam "egyedül" amikor a 2 nagy fiam suliban van a párom meg vidéken dolgozik reggel elmegy és csak este jön haza. Már ez miatt sírtam is neki, hogy olyan rossz itthon lenni egyedül. Jó tudom nem vagyok 100% egyedül, de hiányzik az olyan társasság akivel értelmesen tudok beszélgetni.
Próbálom őket úgy lerakni aludni legalább 1X, hogy a két fiú egyszerre aludjon, mert akkor én is tudok egy kicsit aludni.
Amúgy elég jól bírom itthon a gyűrődést a 2 picivel.
Majd természetesen teszek föl képeket a picurról, amikor készítünk.
Veletek minden rendben van?

 


szia!

hu jó gyorsan kibújt a pici. :-) várjuk a képeket. Szerencse, hogy nem féltékenykedik Joel.

Mi jól vagyunk köszönjük, vártuk nagyon a havat. Délután megyünk szánkózni :-)

Csilla



Manócskák! Nagyon édes baba!!!!!!!!

Csilla


Manócskák!

Gratulálok a Joakimhoz! Nekem biztos nem lenne erőm hogy 2 pici gyerekem legyen egyszerre, de Te nagyon ügyes vagy! Sok boldogságot!

Többiek! Kivel mi újság van?
Aithra, KIscsillag, Judit, Krisztina, Vica... bocs valakit biztos kihagytam.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
 
 


Sziasztok!
Nem voltam itt már egy ideje, de ennek oka van :D
Ugyanis, már 5 hete babázok :D Pasi ügyben minden a régi :roll:
Ha lesz időm valahol elmesélem a születésünk kálváriáját. Nem volt egy leányálom. És még mindig nem az.... :?
Puszi nektek

Kép
Kép
 
 


Most nézem csak....
Manocskák! Gratulálok a babócádhoz!!!
Gyönyörű
:)
Majd ha rájövök hogyan kell teszek fel én is képet Gabibabáról

Kép
Kép
 
 



Sziasztok!

Manócskák, gratulálok mégegyszer, gyönyörű babád van!! :)

Vica, én is kíváncsi vagyok a szülésedre, sok boldogságot a picihez!

Azért nem voltam sokáig, mert van vkim:) Igaz még nem ismerjük egymást régóta, de nagyon jól megvagyunk. Vivivel kölcsönösen imádják egymást.
Vivi apján már túl vagyok, csak sajnálom, mert látom rajta, hogy bánkódik, és szomorú. A szemében szinte én vagyok a gonosz, azt elfelejtette már, hogy sosem volt mellettem, amikor kellett.
Mindegy, most boldog vagyok!:)

KépKép
 
 


Judit
Örülök, hogy megtaláltad a boldogságot és nagyon kívánom, hogy Isten áldása legyen a kapcsolatodon, hogy örökre együtt maradjatok.
Az exel nem kell foglalkozni, már késő ráébrednie, hogy mit veszített.
Tényleg tiszta szívből kívánom, hgy az új párodban az igazit találd akit az Isten is egymásnak teremtett.
Mint ahogy én is a párommal.

 


Vica! Én pont most mandolínozom végig a gyermekelhelyezést/tartást. Nálunk sem jelenik meg anyuci, de egyszerűen megoldható, igaz pénzbe kerül. 20000forint, a Bíróság gazdasági épületében kell befizetni (csak előtte egyeztetni kell a bíróval), és akkor kirendelnek egy ún. ügygondnokot. Az ő jelenlétében pedig már úgy folyik a tárgyalás, mintha ott lenne. A döntésbe ilyenkor bekerül az általad befizetett pénz is, amit szintén neki számláznak majd ki.Innentől kezdve, bármikor bejelentett állása lesz azonnal megvágják. Örök életére senki nem dolgozik feketén, egyszer úgyis megbukik. :D

 
 
 
 



Manocskák!
Megmondom őszintén - lövésem sincs! :oops:
Nekem a bírónő ilyet nem említett.
Sorry!

 
 
 
 


Atrask
Akkor járj utána, mert nekem amikor a válásom volt (mondjuk az már régebben volt) én kértem és megadták, nem kellett fizetnem semmit, pedig a volt férjem kezdeményezte a válást ő fizetett, de vissza is kapta ő a befizetett pénzt. Én viszont keresettel adtam be a válást, és abban a levélben kértem a mentességet.

 


Sziasztok!

jár még erre valaki???? :oops: :oops: :oops:
Olyan jó lenne ha valaki meghallgatna és tanácsot adna!!! :cry:

Üdv.


Bogyó
bogyo74
Budapest
 
 


Szia Bogyó!

Én itt vagyok, mesélj!

Liliom
 


Szia Bogyó!

Én itt vagyok, mesélj!

Liliom
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: