Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, szándékom ellenére visszajöttem...

Most döbbentem rá, hogy Ti azt hiszitek, hogy én azért tartom uriembernek a férjet, mert elhagyja a feleségét... Errõl szó sincs! (Sajnos nekem nehezen megy a más fejével gondolkodás, ezért ennyi ideig tartott, míg rájöttem..) Ha visszanézitek mire írtam, abból -szerintem- világos, hogy úgy értettem nem veszi fel a kesztyût, és nem kezd hasonló lejárató hadjáratba.

Kedves Névtelen2!
Talán olvasd el még egyszer az elõzõ hozzászólásomat, nem azt írtam, hogy az indexen is ez a nickem... azt írtam, hogy ott is csak egyet használok. Különbség... (Megnéztem, ott is van Kibic, de az nem én vagyok.)

Kedves Jé!
"Kibicrõl nekem az ElectroWorldbe zúduló emberek egyszerûsége jut eszembe. Mindegy, hogy mi a cél, megmondta valaki, hogy az jó. Nincs is olyan tv? Verekedni kell a bejutásért? Nem érdekes... " Szemléletes kép, nekem az összes többi hozzászólásra illik rá...

Változatlanul az a véleményem, hogy két ember közötti kapcsolatot nem lehet úgy normalizálni, hogy kitesszük a nyilvánosság elé. És nem fogom a férjet megvigasztalni, egyrészt mert valószínûleg nem tartana igényt rá, másrészt mert nem is akarom, és semmi közöm hozzá.
Kibic
 


megfogadtam, nem írok ide, de nem tudom megállni.
a lényeg, amit nem vesztek észre, hogy aki a férjet "védi" az nem nevtelent akarja a földbe döngölni. amit nem tesznek meg a "férj oldalán álló" gazok, azt fordítva megteszik a "feleségoldalán álló" szentek. úgy pocskondiáztok valakit, hogy nem is ismeritek. úgy védtek valakit, hogy nem is ismeritek. nem tudom mi lenne, ha úgy segítenétek nevtelennek, hogy az ne járjon eggyütt a férj gyalázásával. amíg nem ismeritek minden részleteiben a helyzetet, hogy mondhattok olyat, hogy kívánom neki, hogy szenvedjen, amikor a gyereke ilyenolyan szuper lesz, a nevelt gyermeke meg drogos...
azt elfelejtitek, hogy egy kapcsolatot csak két ember tud elrontani. a jól mûködõ kapcsolat felborításához kevés egy harmadik megjelenése, és a harmadik inkább csak ürügy, egy eszköz, ami segít bekövetkezni annak, ami amúgy is bekövetkezett volna. mert amíg minden rendben, az ember fia(lánya) nem kacsintgat kifele. ez az én véleményem.
én nem mondanék soha rosszat arról, akinek nem ismerem az indítékait. de én sem írnék ide, ha engem pocskondiáznának itt, mert a védekezésem rögtön álságos mentegetõzésnek tûnne a szemetekben, mert már eldöntöttétek, hogy szerintetek mi az ábra...
és még valami: nevtelent megértem, hogy kiönti a szívét, megértem, hogy milyen szar lehet neki, hisz összedõlt az élete, de titeket, a hozzászólók többségét nem tudom megérteni, miért jó ez nektek. uff én beszéltem, remélem soha többet nem.
Névtelen
 


Sziasztok
Akkor mégegyszer megkérdezem, mert olyan profizmussal ignoráltok hogy az elképesztõ:

Hol van a másik topik? Azt itt valaki elpottyantotta hogy az indexen. Feltúrtam az indexet de nem találtam meg. Kérem adjátok meg a cimét.
Köszi
Zsunya
zsunya (zsunya)
 

 
 

Ez az átka a netnek. Mint egy interaktív ujság. Véleménye pedig mindenkinek lesz, ami nem hogy segítene, de inkább csak egyre rosszabb irányba viszi a történéseket.
Én csak régebbi topikot tudok. Tény, apuka a kisfiú halálából csinált folyt. regényt a neten, anyuka meg az elhagyásából. A lényeg, a népek jól szórakoznak, lehet szörnyûlködni, jajajozni, fujozni, elitélni és együttérzésrõl biztosítani az érintetteket.
Neveletlen
 


Kedves Zsunya!
Nem lenne ildomos itt megadni a pontos címet...-szerintem ezt max. Nevtelen tehetné-
Mindenesetre meg lehet találni...én tegnap voltam elõször az Index fórumon és megtaláltam...
(a férjét is megtaláltam...egy kicsit meglepõdtem,mert nem úgy tûnik, mint akit nem érdekel ez a Baba...)
Kicsit túlzónak érzem a mennyiséget, a részletességet,ahogy az õ életük megismerhetõ ott...
Ezen összevisszaságok miatt, én ezennel kiszállok innen...
Továbbra is csak azt tudom mondani, hogy nem kéne a pacákkal foglalkozni!!!!Feljebb azt írta Nevtelen NEM valószínû, hogy együtt maradnak...akkor viszont kár a sok idegeskedés!

Kibic, bocs valóban az "eggyelt" "ezzelnek" olvastam.(Késõ van)

Névtelen2
Névtelen2
 


Csak 1 kérdés Kibic! Ha nem ismered a szereplõket, honnan tudod, hogy én vagyok Névtelen édesanyja?
 


Mivel az indexen számtalanszor leírtad Sasmadárként, hogy Te vagy a mamája, és az ottani adatoknál úgy kezdõdik az email címed, hogy szekeres@, majd elolvasva az itteni kirohanásod... gondolod nagy kombinációs készség kellett hozzá, hogy rájöjjek?
Ha kuss a nevem, miért itt kérded? Ha Te tudod ki vagyok, miért nem írtál inkább emailt?

Amúgy nem azt írtam, hogy nem ismerem õket, hanem azt, hogy nem ismerem _személyesen_. Különbség...
Kibic
 


Ez a kombinációs készség valóban nem semmi, Kibic. És az érdeklõdésed mértéke sem mindennapos. Egyébként dolgozol/gyermeket nevelsz közben, vagy arra már nem jut idõ a folyamatos kutatómunkád mellett? Ha mellékelnéd az e-mail címedet, valóban sokunknak lenne egy-két kérdése hozzád. Például a félrecsúszott Eric Berne-féle hasonlattal kapcsolatban.
Lilia
lilia
 


Nekem továbbra is furcsa hogy nem ismerjük meg a másik oldalt. Még olyan szinten sem, hogy Névtelentõl. Mert valószinûleg valami magyarázatot csak adott a férj azon túl hogy szerelmes.

Mert ha csak azt mondom hogy anyúúú fellökött a Béla. Akkor anyú sajnálni fog és elmondja Bélát mindennek. de az sosem derül ki hogy én meg Bélának a fülét húztam elõtte. Lehet hogy nem tudtam hogy ez fáj. De igy sosem tudom meg, és megint eljátszom majd lehet hogy mással. Aki hasonlóan reagál mint Béla. Én meg levonom a következtetést hogy minden pasi szemét. Holott..

ehh
mindegy.
Ha mégis valaki beirná ide legalább a kulcsszót ami alapján rá lehet lelni a topikra. Megköszönném.

És félre ne értsetek, nagyon komoly indok kell a másik elhygyásához, pláne ha bevállaltunk egy gyereket aki még meg sem született.
Szóval nem itélek el senkit, de itt annyira megy ez a téma, hogy okulásomra is érdekelne a másik oldal ideológiája.

(gyerekhalál, gyermek, válás, terhes, várandós, elhagy szavakra már kerestem, találtam sok jó régi topikot, de ezt nem)

Tsok
Zsunya
zsunya (zsunya)
 


Zsunya,

Nezz korul a Szuloi munkakozosseg forumon.
Névtelen
 


Részleteseben?
Névtelen
 


Zsunya!
email ment a freemailes cimedre...
Névtelen
 


[url=http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9008377&uq=6398" TARGET="_top]http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9008377&uq=6398[/url]
[url=http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9004921&uq=8985" TARGET="_top]http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9004921&uq=8985[/url]
Aztan erdekes neveken indulj el korolnezni.
Névtelen
 


Névtelen2!
tegnap voltam elõször az Index fórumon és megtaláltam...
(a férjét is megtaláltam...egy kicsit meglepõdtem,mert nem úgy tûnik, mint akit nem érdekel ez a Baba...)

Én ma megnéztem a férj hozzászólásait. Azóta sem tudom min lepõdtél meg, hol találtál arra utalást, hogy érdeklõdve, lelkesen vagy bármilyen pozitív érzéssel várja a kismanó érkezését. EGY hozzászólásban van ":-)" jel, amikor bejelenti a baba jelentkezését. Azóta több hónap eltelt, de semmi.
 
 


Istenem Kibic!
Nem tudod megtagadni önmagad! Annyira tiltakozol, hogy nem az vagy, akinek hiszünk-már akik ismerünk- de a stílusod.. hát azt nem tudod letagadni!
És a kombinálásaid...Volt alkalmam egyes talikon végighallgatni, hogy kiknek néztél utána idõt, fáradságot és fõként a gyerekeiddel, férjeddel való foglalkozást nem kímélve. Csak hogy bizonyítsd, volt egy önmagának fikarcnyit ellentmondó hozzászólása. És ezt nem egy emberrel megtetted, neked ez a szórakozásod. Mások lejáratása, kibeszélése a háta mögött stb.
Tagadd csak továbbra is, hogy ki vagy, de még egyszer: a stílusod utánozhatatlanul undorító.
És a kedves verebecskéidnek is, akik ide is utánad jönnek.
maradj inkább a chat-en. Mindenki jobban jár!
Anita
anita (anita)
 


Kedves lilia!

Voltál már az indexen? Ha nem, leírom, hogy néz ki egy hozzászólás. A sárga csíkban balra van a nick, jobbra a válasz, adatok és email. Nos, én pár hónappal ezelõtt írni akartam tyúkanyónak egy levelet, és akkor ráklikkeltem a nevére. Elõjött az email címe. Ez volt a hihetetlenül mélyreható és sok idõt elvevõ kutakodásom. Ezt az egy másodpercet nem sínylette meg sem a munkám, sem a gyerekeim.
Berne: ha olvastad, akkor tudod, hogy a játszmák szereplõi szabadon behelyettesíthetõk, a Fehér Pirossal, a Fekete Zölddel, a férjet feleséggel.

Kedves anita!
Üdvözöllek a "leplezzük le Kibicet" klubban! Most már biztos vagyok benne, hogy halvány fogalmad sincs arról ki vagyok. Talin kettõn voltam, de Te azokon nem voltál ott.

Mondjátok, miért lett hirtelen ennyire fontos ki lehetek? Miért akarjátok ennyire megtudni? Kinek fontos? Nevtelennek? Jobb lesz tõle a helyzete, ha bevallom ki vagyok? Nektek lesz jobb? Miért?

A stílusom pedig semmivel sem rosszabb, mint itt a legtöbb hozzászólóé.
Kibic
 


De igen!
A te stilusod tenyleg elegge faragatlan!!!!!
Az is elegge erdekes "kedves" kibic,hogy itt mindenkinek feltunik,hogy ki vagy.Bar en nem tudom,es nem is erdekel,meg mielott olyan fontos szemelynek hinned magad.Viszont aki a "kuss" jelzot akasztotta rad,annak volt nemi alapja!!!!!
Kriszta anya
Kriszta anya
 


Jó reggelt
Megkaptam az emil. Köszönöm. Megnéztem a fórumokat. És arra jutottam hogy ez sokkal bonyolultabb helyzet lehet mint ahogy itt próbáljátok leegyszerüsiteni. Szerintem sem lehet egyártelmûen azt mondani hogy ez vagy az a fél a hunyó. Tényleg meredek ahogy a férj elfele igyekszik. De ahogy régen reagált az elsõ babára szerintem az is beteges. Csak épp a másik oldalról.

Zsunya
zsunya (zsunya)
 


Kedves Femke!
Én tudom milyen babát várni egyedül...egy biztos az a férfi aki nem akar gyereket nem teszi fel a honlapjára az UH felvételeket, nem védi meg a nejét ha támadják, sõt egyetlen ":-)))"-t sem ír...inkább csöndben elköltözik.
(Ha véletlen az UH-s képeket Nevtelen tette fel, akkor bocs!!!)
Én valóban nem ismerem a szereplõket, sõt szinte senkit innen a Babanetrõl,eleinte ngyon sajnáltam nevtelent-sõt most is sajnálom!-de mindentõl függetlenül továbbra is azt gondolom, hogy nem most van itt az ideje, hogy visszaszerezze a férjét, a kis pocaklakónak nyugalom kell!!!
El kéne költözni, és ha ezt a férj nem teszi meg, akkor Nevtelennek kéne...így nem lehet gyereketvárni.
Névtelen2
Névtelen2
 


Kedves Zsunya!

Ennek a helyzetnek tényleg az a jellemzõje, hogy nagyon bonyolult. Néha hajlamos vagyok azt hinni, hogy mindenkinek igaza van, néha meg azt, hogy senkinek sem.
De Kedves Kibic és Névtelen2!
KI beszél itt arról, hogy Nevtelen vissza akarja szerezni a férjét? Õ inkább csak nyugalomra vágyna, ha hagynák. Az hogy miért itt mondja el ami bántja? Mert ezt elolvassa a (még) férje és annak új barátnõje is. Így legaláb kommunikálnak. Az hogy ez nekem így nem nagyon tetszik az más tészta. Az, hogy valaki hangosan gondolkodik, hogy mibõl fog megélni, mibõl fogja azokat a dolgokat biztosítani a babájának ami alapvetõen szükséges és amit még azonfelül szeretne az megint nem értem, hogy miért probléma.
És néhány szót a férjrõl...
HA önmagában nézzük õt - barátnõ és a chaten unatkozó kismamák által belé elég hatásosan elültetett "te vagy a tökéletes férfi" ömlengéseket lehámozva - egy normális pasival állunk szemben. De amíg egy maroknyi kör õt ennyire befolyásolja, addig tõle -bár alaptulajdonsága lenne- bármi empátiát, türelmet elvárni kár. Nem azért, mert nem tudja, hogy ez így nem jó ahogy csinálja. Azért, mert a mellette véd és dacszövetséget alkotóknak mást kell mutatnia. Ugye, kedves Kibic??????? Az, hogy ez most szerelem, menekülés, vagy egyszerûen a csak "nem tudom mit kezdjek magammal és a bennem kavargó érzésekkel - nevezzük el szerelemnek" lelkiállapot, ezt nem tudjuk illetve nem ránk tartozik.
Mielõtt valaki nekem esne, hogy miért védem itt a Nevtelent galád módon magára illetve elhagyó férjet, meg hogy én is olyan "verébféle" madár lennék, ki kell ábrándítanom. Nem védem a férjet, ezek csak tények. Én is tudnék kérdezni Tõle, szeretnék is vele beszélni, de nem teszem, nem bolygatom fel a talán??? megnyugvó dolgokat. Azért TALÁN mert ahhoz hárman kellenek....

Tudod Kibic a stílusoddal nagy bajok vannak egyébként. Eleve 200 km távolságból nem ismerhetsz embereket, illetve még ha okosakat is mondasz néha, mi lenne ha szóhoz hagynád jutni a másik felet is mielõtt véleményt nyilvánítasz? Megjelensz, kioktatod a buta (?) népeket, hogy mi is a helyes szemlélet aztán próbálod magyarázni hogy nem is teljesen úgy gondoltad. Pedig tanulmányaidból tudhatnád hogy a tanult és az alkalmazott pszichológia két különálló dolog....... Én a helyedben Tyúkanyót meg nagyon békén hagynám a leveleimmel. Ugye Te is kiállnál a gyereked mellett?? Jobban jársz ha nem vívod ki még jobban a haragját.....
Valaki, aki majdnem minden érintettet ismer........
Névtelen
 


Aham. Erre gondoltam csak nem birtam ilyen összeszedett lenni.

Zsunya
zsunya (zsunya)
 


Sziasztok!

Én úgy gondolom, hogy felejtsük el, hogy ki mit tett és mondd, és errõl kinek mi a véleménye! Mert itt most az a LÉNYEG, hogy Nevtelen segítséget kért tõlünk a felálláshoz, és ezt meg kell neki adnunk! A többi most nem érdekes!

Kedves Nevtelen!
Csak sok-sok kitartást tudok kívánni!

cory, akinek elege van abból, hogy minden topicban egymásnak esnek az emberek!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kedves Névtelen2!

nem védi meg a nejét ha támadják, sot egyetlen ":-)))"-t sem ír...inkább csöndben elköltözik.
Egyrészt igazad adnék neked, HA nem motoszkálna bennem az, hogy talán érdemes lenne az idõpontokat megnézni. Mikor írt a férj :-) jellel, és mikor kezdõdtek a gondok.
Hogy "megvédi" a feleségét? Annyira egyedi magatartás a társadalomban, hogy kifelé másképpen viselkednek, mint otthon? :-(
Tudod, tipikusan az én öcsémet csak én verhetem dolog. Nem feltétlenül érdemes hinni a látszatnak.
 
 


Zsunya,
De ahogy régen reagált az elso babára szerintem az is beteges.
Ezt mire írtad? Mire gondolsz?
=============================
Más téma, nem is tudom igazából miért itt vetem fel.
Homályosítsatok már föl légyszí, hogy mi a poén abban, hogy valaki(k) két-három-négy nick-el, emilcímmel éli(k) a netes életét(üket)?
Most nem Kibicre gondolok, neki (ha valóban õ az, akit felismertek) alapos oka van most a bújkálásra. Bár miért is? Hiszen az IRL életében mit számít az, hogy mi van a Neten.
Szóval hogy is van ez?
 
 


Az én véleményem szerint igaz lehet az a felvetés, hogy a váláshoz bizony két ember kell. De úgy gondolom, hogy ez a két ember annyira erõs volt együtt, hogy az felmerülõ problémákat is tudták volna kezelni, ha a férj nem kerül kielégítetlen, elhanyagolt, elhízott "nõk" közé, akiknek kapóra jött egy bizonytalan férfi. Biztos élvezték az irányítgatását, ápolták a lelkét, közben fel sem merült bennük, hogy mi lehet a másik féllel? Miért is merült volna, hiszen Õ csak akkor volt fontos, amikor mutatni kellett az együttérzést, építve ezzel is az "emberség" billegõ kártyákból álló várát. Most is a férjet védi kibic, miközben a többség nem is Õt hibáztatja. (Amit õ tesz, az egy gerinctelen, tisztességtelen, gyáva megoldás, ami után hiába a kibic féle csodatükör, csak egy lelketlen ember néz vissza belõle. Ezt oldja meg egyedül).
Tehát én azt mondom, itt a harmadiknak ítélhetõ el maximálisan a viselkedése. Nem tudom mi volt a célja ezzel az egésszel, de biztos vagyok benne, hogy kizárólagosan önös érdek. Az a tény, hogy ilyen kegyetlenül taposta el két ember kapcsolatát, múltját, jövõjét, nem arra utal, hogy szerelmes. Nem veszi figyelembe a születendõ gyermek boldogságát (az anyáét, a családét sem), mert valami fontosabb cél hajtja. Kíváncsian várom, hogy mi lesz a következõ lépés. Mert, hogy lesz, az biztos.

Azért remélem a férj barátai is tudnak a dologról és nem kizárólag fásult nõkkel van kapcsolata.

corynak pedig igaza van abban, hogy Nevtelen támogatása mindennél fontosabb.
Remélem tudja, hogy sokunknak fontos az Õ boldogulása.
fa
 


Pedig a harmadik nem tett mast, csak amit igert...
Veluk volt itt is, ott is, amott is... :-(
h
 


helyesbítsünk kicst, jó?
Vele volt itt is, ott is, amott is....... Kép((((

Nevtelennel nem, vele nem szeret(ett) lelkizni.....
Névtelen
 


Igen, igy pontosabb... Kép((
Persze nem volt nehez dolga. Adott volt egy szetesett ferj, egy problemakkal kuzdo feleseg, egy forro hangulatu chat csupa keszseges, kielegitetlen asszonykaval...
h
 


Ezt nem mondhatjátok, bocs írhatjátok komolyan! A 3. a netröl került ki???Szégyellem magam a helyében is, ha ez így van.
Nevtelen
Sok boldogságot és egészséget Neked és bébikédnek!
Egy olvasó
Olvasó
 


De, sajnos ez igy van. Ha megnezed, fentebb tole ideztunk...Kép
Meghozzá az emlek-topikbol...Kép
h
 


Kedves h!
Írj egy dátumot mikor idéztetek, mert sok a munkám és kicsit belekavarodtam. Ezer köszi, olvasó
Olvasó
 


Már látom bocs,olvasó, aki kapkod
Olvasó
 


Nekem furcsa volt, hogy bizonyos addig gyakran elõforduló nevek egyszercsak hopp eltüntek az indexrõl.
Ezt az idézetes dolgot én se értem, de mindegy.


Nevtelen, egyszer ott fog elõtted térden csúszni, csak akkor már Téged fog az egész hidegen hagyni.

Ui: Mint a vénasszonyok, akiknek nincs jobb dolguk, mint ülni a ház elõtt, és kipletyizni a világot.
SokadikNévtelen
 


Na alljunk mar meg egy pillanatra.
Van nehany dolog, ami most igencsak tisztazasra szorul, leven olyan nevek kerultek a kalapba, amiknek nincs itt a helyuk!

- Igen, trilla vagyok, igen meghalt Nandi
- Igen, joban rosszban, majd rosszban megsem annyira
- Igen, egyedul leszek, a problemaim valosak, a gondolataim en vagyok
- Igen, koszonom Cory, es a hozzad hasonloan gondolkodok, azert jottem ide, hogy kicsit panaszkodjak, talan otleteket es ELETVEZETESI tanacsokat kapjak
- Igen, kicsit hosnek ereztem magam, mert a "tomegvelemeny" ellenere (ki kellene dobni), meg mindig normalis itt a hangulat eltekintve 1-2 hangosabb szotol, kiabalosabb estetol.
- NEKEM es csak nekem lett volna szuksegem arra, hogy kicsit tartsak bennem a lelket, akik ateltek ilyet, hasonlot, nemhasonlot, akik voltak pocakok, akik tudjak milyen az ha a parjuk atoleli oket, MERT ENGEM NEM. Nekem marad a virtualis Tubbies NAAAAAGY oleleeeeees.

Es a mult het ota nem jartam erre. Mert elszallt a dolog.
mUlt penteken a pszichOLOGusnal tett latogatas utan magamnak megfogadtam, hogy nem jovok ide tobbet. Uljon le, a kavics a toba lett vetve, fordozodik, de a hullamok egyre laposabbak kell legyenek a fizika torvenyei szerint.

Erre a hullamok megtrefalnak, es mar nem birom tovabb.
Nincs itt szo visszaszerzesrol, nincs itt szo verekedesrol, nincs szo betort ablakokrol, nincs szo kitagadasrol, nincs szo a gyerek eltiltasatol.

Nincs mar szo semmirol.
Ha Kibiceknek az volt a szandekuk, hogy eltunjek en is, mint ok, jelentem, elertek.

Meg egy aprocska megjegyzes es nincs tobb: En scanneltem a Pocok kepeit, es azert a /apukaneve konyvtarban vannak, mert ott szoktak volt lenni a csaladi fotok. ott VOLT az eskuvo, ott VOLT Nandi. Mindaz, ami kozos VOLT ott volt.
Az ujak a /trilla alatt lesznek, 2 het mulva.

Mindazok pedig, akik szeretnenek elerni, uzenem: trilla@mailbox.hu

Mi ez a baromsag hogy piglet? Jo hogy nem masik 5 nev lett itt felsorolva hirtelen!
Na mindenki szalljon magaba kerem, es itt es most hagyjuk azonnal abba a szemelyeskedest. Mi is a tortenet cime?

Nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek...

Ez nekem az elso perctol azt jelentette, hogy ha ki is szakad a panasz, de nev nelkul szakad ki! Ha nem igy gondoltam volna, mentem volna a Fokuszhoz.

trilla, aki Nevtelen
Névtelen
 


elhanyagolt, elhízott "nõk" közé
Van ebben valami igazság, bár az elhízás nem feltétlenül vonja maga után az elhanyagoltágot.
Tegnap bóklásztam az indexen. Bevallom, megnéztem a 3. hozzászólásait. És meglepõdtem. Ugyan évekkel ezelõttrõl "ismerem" õt, akkor fennen hirdette, hogy milyen jó házasságban él. Tegnap pedig azt olvashattam, hogy a nála jóval idõsebb férje szexuálisan elhanyagolja õt.
Így talán már érthetõbb -ha nem is elfogadhatóbb- a miért magyarázata.
Azért ha nekem alakulgatna barátság egy tõlem ellenkezõ nemûvel, és vonzalom kialakulását venném észre, akkor gyors ütemben fejezném be a kapcsolatot -neten ez még egyszerûbb, mint a valós életben- , és irányítanám vissza a közeledõt a családjához. De hát nem vagyunk egyformák.
 
 


Kedves Nevtelen!

Eddig, olvasoja voltam történetednek. Nem fogom megkeresni a férjed hozzászolásait, de nem is akarlak hergelni vele! Csak biztositani szeretnélek rola, hogy veled-melletted vagyok. Nem ismerjük egymást személyesen és most irok elöször neked, de minden elismerésem a tiéd és anyukádé! Nagyon szurkolok neked, hogy gyönyörü kicsid szülessen. Boldogságot és sok sok sok gyönyörüséget ( amit meg fog hozni a kicsi) örömöt és minden jot amire szükséged van !!!

K.A.


Kedves NévtelenKép
Csak csatlakozni tudok az elöttem szólóhozKép Minden jót kívánok Nektek, kitartást és sok örömet a kicsi BabádhozKépKépKép

Puszi: Doris
 
 


kedves topiklátogatók!

sajnos ez a topik kezdi súrolni a moderálandóság határát!
az egy dolog, hoyg nevtelen kipanaszkodja itt gondját-baját.
az egy másik dolog, hogy mivel sokan tudják, ki nevtelen, innen tudják azt is, ki a férje, akinek ez már kissé a személyiségjogaiba tipor.
a harmadik dolog, hogy egy olyan valakit szidtok, akit nem ismertek. véleméynem szerint erre legfeljebb azoknak van joguk, akik ismerik õt.

amin most nagyon kibuktam, hogy olyan dolgok kerülnek ide, amik elhangzottak egy bizonyos fórumon, beszélgetésekben, a "kielégítetlen anyukák" chat szobájában. kikérem magamnak mindannyiunk nevében ezt a titulust! másrészt a pletykálkodók meg milyen alapon mondanak el itt bármi olyat, amit hallottak, azért, mert ott voltak, azért, mert úgy éreztük, hogy megbízunk egymásban és amit valahol mondunk, az ott is marad. nagyon durván megsértette a titoktartás szabályát az a valaki (névtelen 09.11, "valaki, aki majdnbem minden érintettet ismer), aki csetszobából kihozta az ott elhangzottakat.
etikátlannak tartom azt is, hogy nickeket emlegettek a nick tulajdonosának beleegyezése nélkül. én itt és most vállalom, ki vagyok. szeretném, ha ezt akkor mások is megtennék, pl kíváncsi lennék, névtelenre (09.11), h-ra is, akikkel gondolom, ismerjük egymást. meritek vállalni identitásotokat?
én soha nem áskálódtam senki ellen és véleményem szerint a többiek sem. eszembe sem jut sem nevtelen, sem a férje mellett/ellen egy rossz szót sem szólni. nem tehetem, mert amit nem nyilvános forrás elõtt mondtak el, azt nem tehetem meg, hogy nyilvános forrás elé vigyem.


nem értem, miért nem tudtok úgy segíteni nevtelennek, hogy ne másszatok bele valaki másnak, másoknak a dolgába. mert nevtelenen az nem segít, ha a férjét, a harmadikat, a csetelõket.... szidjátok. rajta az segít, ha megértitek, bíztatjátok, ellátjátok okos tanácsokkal, hogyan vigye tovább az életét. a gyûlölet keltése, erõsítése nem megoldás.

KépKép Kép
 
 


olvass feljebb kicsit!
Vállalta a nevét, ha nem tûnt volna fel!
Névtelen
 


gyûlölet keltése, erõsítése nem megoldás.
Valóban.
A segítség azonban nem biztos, hogy csak abban állhat, hogy hogyan ossza majd be a maradék 8000 Ft-ot.
Lehet, hogy önbizalmat ad neki az, hogy látja mások véleményét is, úgy általánosságban.
De azt hiszem elég világos legutóbbi levele. Valóban vissza kéne térni a hétköznapokra.
Kedves Nevtelen, mi a helyzet az utóbbi napokban? Ha röviden írsz a jelenlegi helyzetedrõl, akkor talán könnyebb a visszatérés az eredeti mederbe.
 
 


Kicsoda? 09.11-es névtelen vállalta a nevét? Én nem láttam... olvass talán Te egy kicsit feljebb, mielõtt megszólalsz kedves x. névtelen.
Névtelen
 


Valaki nekem azt árulja el, egy bizonyos topiknak az indexen miért nincs meg az elsõ pár hozzászólása?

Aki a neten éli az életét nyiltan, az számítson rá, hogy
ilyen helyzetbe kerül.
Nevtelen trillának nagyon nehéz úgy írnia, hogy mások ne ismerjék fel a szereplõket. Azaz vagy nem "panaszkodik", vagy annyira megváltoztatja a történetet, hogy értelmetlenné vállik irnia.
A net ugyanaz nagyban, mint egy ismerettségi kör. Csak itt olyanok is ismerhetnek téged, akiknek a létezésérõl sem tudsz. Vagy zárt listát kell csinálni ismert tagokkal, vagy elfogadni, hogy az általunk leírtakat késõbb valaki ellenünk is felhasználhatja, mert az itt leírtak nem szállnak el mint a szó. És megmaradni a nickévnél, fotók és honlapok nélkül, és vigyázni, ne áruljunk el magunkról túl sok személyeset.
Neveletlenke
 


névtelen!
nem nevtelenre gondoltam. bocs ha mások nevén átugrottam.

KépKép Kép
 
 


Kedves Nevtelen,

En is sok erot, kitartast kivanok es egy egeszseges, tunderi kisbabat. Kerlek ne tunj el. Sokan vagyunk, akik ugyan nem ismerik az elozmenyeket, a szereploket es nem is aktiv resztvevoi ennek a "vitanak", de segiteni szeretnenek neked es drukkolnak, hogy mielobb megtalald a lelki harmoniad es boldogsagod. Szemely szerint en mar elsirattam erted par konnycseppet, s ha barmiben segithetek.... (gma@capgroup.com)
Cipomama
Cipomama
 


sok olyan dolog lett ide behozva, ami nem nyilvánosan zajlott. a csetszobából szeméylesen is ismerjük sokan egymást. ez nem névtelen, arctalan csetelés volt.

KépKép Kép
 
 


Kedves Mzsperx,és többiek
kicsit elkéstél mert névtelen már nem névtelen többé mert valószinüleg neki sem ez volt a célja, hogy idáig fajuljanak a dolgok.
én is elkéstem mert már sokkal hamarabb le kellett volna írnom ami egyre jobban bánt. Én Trilla egyik barátnõje vagyok és valószínüleg régebb óta ismerem Õket mint sokan köztetek. Ez persze nem sokat jelent hiszen kapcsolatunk ugyan jó volt mindig is de sokáig csak elég ritkán beszéltünk. A nyáron történt tragédia óta azonban ez szorosabbá vált mert ugy éreztem valahogy segítenem kell érezniük kell hogy nincsenek egyedül./ én ekkor nem tudtam errõl a "szûk" társaságról itt a neten./ Akkor végig majd hogy nem napi telefon váltások mentek köztem és Trilla párja között. Minden tiszteletem az övé volt hogy olyan erõs és képes így tartani magát és feleségében is a lelket. Azt éreztem akkor hogy szörnyû ami történt de fantasztikus hogy ennyire szeretik egymást és biztos voltam benne hogy együtt ki fognak a gödörbõl mászni.Azután már Trillával beszélgettem többet és november táján villámcsapásként ért hogy valami nincs köztük rendben. /A helyzet számomra ismerõsnek tünt mivel 8 év harmónikusnak mondottházasságunk után nálunk is beköszöntött a szerelem férjem részérõl, de hála az égnek hosszú honapok kemény munkája eredménye képp a dolgok rendezõdtek és jobb lett mint elötte volt./ ekkor a probléma még csak az volt hogy a férj nem beszélget a feleségével csak ül a számítógép elött és mással osztja meg problémáit. Jöttek az ötletek hogy legyen türelmes kedves szép járjon a férje kedvében fõzzön kedvenceket és próbálja elmondani hogy mi zavarja õt és beszéljék meg ha valami gáz van köztük stb. Na ez lett az eredménye. A férj változatlanul beszélgetett csak hogy nem a feleségével. Trilla a fogait összeszorítva igyekezet okos dolgokat csinálni de mindig vissza pattant a falról, miközben igyekezet összekotorni a szétesett lelkét, hogy a pocaklakót már szorongás nélkül tudja fogadni. Õt sem semmi fából faragták ám.
Szóval most hogy idáig jutottak és trilla itt a neten önti ki bánatát várva hogy az amugy mindig nagyon okos tanácsokat megkapja, kap olyat is sajnos amit nem kéne mert nem hogy nem segít de még bántó is és csak eldúrvítja az amúgy is igen kényes helyzetet.Mível a lényegben hozzászólók úgy is tudták a kezdetektõl hogy kiröl van szó miért nem e-mailben írtak le olyanokat mint pl itt és itt csúsztattál, ez így nem igaz, nem mondhatsz ilyet míg nem ismered meg a másik oldalt, stb. Arra hogy mi az "egyik" oldalon állók a "másik" oldal nézöpontját is megismerjük nem sok esélyt látok. a másik oldalt ismerõknek könnyebb dolga van mert olvashatják itt helyben.Tehát ezt a szemére vetni az nekünk "okos" lányoknak nem túl ildomos.
Annak hogy a házasságuk darabokra hullik millió oka lehet és biztos van is . való igaz hogy ehhez minimum két ember szükséges de ha három van akkor annál könnyebb.Vajon akkor is válnának e most add uramisten de rögtön ha nem lenne harmadik és ha a válasz erre nem akkor azért érdemes elgondolkodni a zon a nagy szabadságon ami így nyerhetõ?! A szerelem egy felnõtt férfi esetében ugyan úgy nem mentség arra amit tesz mint,ahogy ezt valaki említette a feleségnél a kisbabavárás kapcsán.
Mellesleg az hogy valaki itt ezen a fórumon hogyan írja le a SZUBJEKTÍV véleményét nem változtat azon a dolgon hogy a férj otthagyja várandós feleségét . A miért itt nem is nagyon érdekes. Õ lépett félre , õ lép ki a kapcsolatból, akkor tegye ezt kultúráltan felelõségteljesen, felkészûlve arra hogy az ember a multját maga elõtt soha nem tagadhatja meg nem menekülhet tõle. És persze a jövõben is lesznek szûrke hétköznapok amikor meg kéne kûzdeni a felmerült gondokkal nem pedig otthagyni. Sajnos nagyon rossz amikor az ember úgy érzi, hogy nem különb az egyszer használatos mûanyag pohárnál, borotvánál, stb. Az egyszer használatos feleség idõszakát éljük úgy látszik, elromlott, nem baj kidobjuk és kipróbálunk egy másikat. Sajnálom hogy így van.
Andrea
andrea
 


Ja majd elfelejtettem,akik beszélõ viszonyban állnak a férjjel és szállítják neki a híreket, legyetek szívesek szólni neki hogy ha esetleg szeretne velem beszélni hívjon fel
andrea
andrea
 


Sziasztok!

Az a véleményem, hogy Trilla alapvetõen azért jött át a Babanetre az Indexrõl, hogy egy kicsit olyan embereknek mondhassa el a gondjait, akik nem ismerik annyira az Indexet. Talán pont azért is, hogy ha egy mód van rá, ne derüljön fény a kilétére, csak és kizárólag a problémáiról szóljon a dolog.
Nem hiszem, hogy az lett volna a cél, hogy itt is lejárassa a férjét, mint ahogy érzésem szerint a másik fórumon sem ezért osztotta meg azokat a gondolatait másokkal, hogy a társát jól bemártsa, gondolom, ez az egész egyszerûen csak arról szól, hogy ki kell adnia magából, beszélnie kell róla, mert talán így könnyebb elfogadni, továbblépni, csinálni az életet tovább. Végig kell csinálnia a terhességét, meg kell szülnie egy babát, és fel kell nevelnie. Ez alapvetõen sem könnyû, sokunknak már pusztán ezekkel is gondjaink akadnak, pedig mellettünk még ott is áll a társunk, aki próbál segíteni, amiben csak lehet. Nála pedig jelenleg ez a társi viszony is bomlóban van. Szóval, neki hatványozottan szüksége lehet most arra, hogy segítséget kérjen, és nem hiszem, hogy attól, hogy párkapcsolati tanácsokat adunk neki, könnyebb lenne az élete. Bár, az is elõfordulhat, hogy ez is segít, de a szavaiból úgy vettem ki, hogy ezzel a kapcsolattal most nem igazán tud és nem is akar, mit kezdeni (Trilla, javíts ki, ha tévednék).

Na, szóval, ha szabadna javasolnom, ezentúl szorítkozzunk csak és kizárólag arra, amit Trilla/Névtelen ír, és kér, stb.

Ha ez számít, akkor én együttérzek veled. És ha bármiben tudok segíteni, szívesen megteszem. Pl.: ha esetleg tudsz nyelveket, tudok egy otthon végezhetõ munkát, amit majd a baba mellett is csinálhatsz, igaz, számlát szerezni kell hozzá, de ez megoldható, tapasztalatból mondom. Én is így egészítettem ki a GYEDemet, sokszor nem is kevéssel. Ha ez segítség lenne és érdekel, írj a mélemre: soosbobi@hotmail.com

Puszi:

Dia, aki Pimpinudli az Indexen
Dia
 


Sziasztok,

Végigolvastam. Döbbenetes.
Férjként, apaként, férfiként értetlenül állok a dolog elõtt és azt kívánom, hogy ne legyen igaz. Az, hogy megint a chatbeteg-gyesbetegek is érintettek a dologban, már nem lep meg. Amit mzs most is írt a személyiségi jogokról meg a többi rizsáról... szóval érdekes. Talán, ha jobban megválogatják, hogy kiben bíznak meg, akkor én sem tudom pontosan, hogy ki, mit írt rólam és Bugi nénirõl, milyen jelzõket használtak, hogyan poénkodtak a dolgainkon. Nekem ez inkább mulatságos és szánalmas, mint bántó. Sõt, néhány rám aggatott jelzõt azóta jókedvûen alkalmaznak a barátaim is. :o)
Tehát mzs (csak, hogy legyen témátok megint legalább két hétre elõre):
-"etikátlannak tartom azt is, hogy nickeket emlegettek a nick tulajdonosának beleegyezése nélkül"---> Én nem. (persze ez rátok nem vonatkozik...)
-"én soha nem áskálódtam senki ellen és véleményem szerint a többiek sem"----> :o)
Több szót nem érdemeltek...


Trilla!
Én nem értem a férjed. Próbálom megérteni, de csupa furcsaság. Miért nem kapcsolt hamarabb? Biztos jó lesz így? Átgondolta?
Férj! Olvasod Te is?
Ígérj meg valamit! Gondoskodj Róluk, legyél úriember! Ne feledd, egy egyedülálló férfi ezerszer jobban boldogul, mint egy gyermekét egyedül nevelõ anya. Gyermeket ellátni, pénzt keresni, háztartást vezetni sokkal nehezebb, mint azt mi gondolnánk! Nagyon nehéz helyzetbe kényszeríted Õket, Nekik nincs választásuk, Neked van! Ha így döntöttél, járj szerencsével, de soha ne hagyd magára a GYERMEKEDET és az anyját!! Nagyon kérlek, hogy segítsd õket, ha már a kölyöknek nem lehetsz mindennapi társasága. Én az életemet adnám a fiamért, gondolkodás nélkül. A gondolatra, hogy elszakadhatok a családomtól, megborzongok. Ez az érzés benned is megvolt. Tudom!! Bízom benned, jó embernek ismertelek meg, nem akarok belepofázni a jövõdbe. Tégy úgy, hogy a lelkiismereted is megnyugodhasson. Ha gondolod, én mindig szívesen találkozom veled, ha férfi véleményre is kíváncsi vagy. Ne hagyd, hogy a fejed fölött döntsön bárki!

Trilla!
Mindenben segítségedre leszünk, csak szólj.
Sziasztok
Bugi bacsi
 


Bugi bácsiKép

Köszönöm, hogy mindezt leírtadKép Emberség, szeretet és tisztesség ez az amire most igazán szükségük vanKép

Üdvözlettel: Doris
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: