Új privát üzeneted érkezett!

Szia Katka!

Remélem jönnek a többiek, és segítenek neked.

Adri, Juli, Kíváncsi, GyeZsu írjatok Katának!

Én tényleg csak kérdezni tudok. Amikor elment, azt mondta, nem szeret. Te kirúgnád, most emiatt mégis szeret? Mi van a gyerekkel. Ha Téged nem szeret, attól még a gyereket látogathatná, elvihetné valahova. Megkérdezte, hogy kell-e valami segítség? Elhozni a bölcsiből, ha pl. túlórázol, lehet rá számítani?
Nekem az a furcsa, hogy hogy teheti meg, hogy eltűnik egy hétre, hátha valami baj van, nem hív vissza.
Közben a csajánál lakik? És neki mit mond, ha neked azt üzeni, hogy szeret?

Én a mostani hétvége után ráébredtem valamire. Most jutottam el oda, amit Adri mindig is írt, hogy hagyjam abba az önsajnálatot. A mostani kapcsolatunban már semmi jó nincs, bárkinél jobban érezné magát.
Talán megpróbált javítani a kapcsolatunkon, kedves volt, sokat segített, én meg mindenben valami összeesküvést láttam. Ha ablakot pucolt, akkor azt gondoltam, hogy biztos azért, hogy ne szólhassak másért. (nő)
Befejeztem. Elég. Rendbe akarom hozni. Nem mérgezem magam/magunkat tovább. Tényleg olyan rövid az élet. Most segíteni fogok neki angolozni, főzök, beszélgetünk. Csak a veszekedésekkel nem tudom, mi lesz. Mert néha, amikor fáradt vagyok, éjjel fél-egy óránként kelek, akkor rajta csattan. És utána megbánom, de már késő. Szóval, még ilyenkor kell valamit kitalálnom, hogy ne legyek ideges.
 


Nadi!
Szerintem akkor szólj neki,hogy nem vele van bajod,csak fáradt vagy,biztos megérti.

Kata!
Ne fogadd vissza,már hanyadszor teszi ezt meg veled,hogy napokig nem ad hírt magáról,és ha valami történne veled vagy a gyerekkel,nem is tudnál számítani rá.Már mondtam,kérlek ne haragudj rám,de ez az ember nem szeret.Most hagyd ott,míg nem késő,végül ő hagy el téged és lehet,hogy akkor számodra késő lesz.Õ meg egy életen át szórakozott,tekergett.Ne akarj rögtön valakit a helyébe,egyelőre foglalkozz sokat a kisfiaddal,hidd el,ha eljön az ideje,találsz valakit,aki megérdemel téged,de szerintem hiba lenne most valaki karjaiba menekülni.És ne szomorkodj,fiatal vagy,nála már csak jobbat kaphatsz.Ha komolyan gondolta volna,hogy szeret,betartotta volna amit ígért már a legelején.
Annyiszor elhatároztad,hogy most vége,mégis visszafogadtad.Õ nagyon is jól tudja,hogy ki tud téged használni és mindig a saját javára.Sok erőt és kitartást kívánok neked.

Nadi,nálunk még enyhe mosolyszünet van,de beszélünk,napközben hív,ha késik,de a problémánk még nem oldódott meg.Neked elmondanám miről van szó,de így mindenki előtt nem szivesen.
Majd még jövök,addig is olvaslak.

Sziasztok,A.
Vendég
 


Sziasztok!

Katka!

Annyira biztos volt, hogy így fog viselkedni a férjed. Mindenki elkezd kaparni, ha el akarják küldeni. De, ha vissza is fogadnád, rögtön elmúlna az elérhetetlenség varázsa, megint visszazuhannátok oda, ahol most vagytok.
Én is úgy látom, ahogy Anamaria. Ez a ffi nem szeret téged, csak a biztos háttér elvesztése és a büszkeségén esett csorba miatt akar visszatáncolni.
Még az én volt férjem sem süllyedt odáig, hogy eltűnjön pár óránál hosszabb időre. Ha most visszafogadod, akkor innentől kezdve tudni fogja, hogy bármikor megteheti ugyanezt. Eltűnhet és visszajöhet, amikor úri kedve diktálja. Megint meg kell kérdeznem: ki táncol és ki fütyül nálatok? Csak az, hogy egyszer szerettétek egymást és ő a gyereketek apja, még nem jogosítja fel őt arra, hogy hülyét csináljon belőled. És vajon egy kicsi gyerekkel ezt hányszor lehet megcsinálni? Sztem egyszer sem. Egy igazi apa nem tűnik el úgy, hogy azt sem tudja a gyereke, hogy mikor láthatja őt újra.
Szóval nem ezen az úton kéne haladnod.
Az is igaz, hogy nem megoldás ész nélkül valaki más karjaiba omlani. Majd eljön annak is az ideje, most az előzőt kell lezárnod érzelmileg is és technikailag is.

Nadi!

Úgy látszik, ha sokszor írjuk neked, talán te is ráébredsz arra, hogy te mérgezed a házasságotokat.
Ez már haladásKép
Biztos lehülyézel majd, de sztem külső segítséget kéne kérned azzal kapcsolatban, hogy hogyan intézd magadban azokat a szituációkat, amikor a férjeden csattan az ostor.
Van, akinek pl. pszichológus, vagy az agykontroll segít, de nem feltétlenül kell egyedül maradnod ezzel a problémával.
Kell, hogy legyen összefüggés a között, hogy ő nem fexik le veled, te pedig apróságokért is veszekszel vele. Hogy melyik a tyúk és melyik a tojás, nem tudom, de elfojtás helyett talán ki kéne bogozni a szálakat.
 
 

 
 

Katka!
Mindig elfelejtem megkérdezni,apósod végül hogy van?Már nem aggódik annyira a férjed,hogy mondott le a költözésről?
Vendég
 


Sziasztok!

Anamari!
Apósom jól van, megvolt a műtét, lesznek még kemoterápiák, de egész jól van. Köszi kérdésed. Lemondott a költözésről a férjem, mert tudja, hogy én nem költözöm el.
Nem haragszom ám, csak rosszul esik, hogy azt írjátok nem szeret a férjem, de én is így látom, csak rossz érzés.

Ugyanazt írtátok egyébként, mint amit anyukám mondott tegnap, az új ffi keresésével is.

A fiamnak is jó, hogy itt van az apja. Olyan mint a láthatás, nem? Csak pár napig akarom, hogy legyen velünk, és magától rájön, hogy mégsem működik a dolog. Legalább segít sokat, és viszi a bölcsibe a srácot, persze nem hajnalra, kicsit pihenhetek. Aztán meglátjuk. És most szabin van, nagy rendet akar csinálni a lakás minden zugában, ezt még kiváromKép Aztán léptetem, azt hiszem. Én is szivathatom, nem?Kép

A nettel kapcsolatban nekem szerncsém van, mert a férjem nem olvassa, és a barátai sem, de hogy miért? Ha olvasnák is, de nem a babanetet, inkább fiús témákat.
 
 


Juli!

Nem hülyézlek le, legelőször a pszichológus jutott eszembe, még mielőtt ezt a topicot indítottam. De a férjemnem nem tetszett az ötlet. Nem bízik bennük. Szerinte meg tudjuk mi oldani a dolgainkat. Párterápiát is említettem neki. Agykontroll nincs a városunkban.
Most pl. beszólt az internetre, hogy nem kellenne kiteregetni a dolgainkat. Én meg mondtam,hogy már rég megőrültem volna, ha ez nem lenne.
Az is biztos, hogy a szex hiánya miatt is veszekszem, neki meg annál inkább nincs kedve közeledni.
Megoldást magamnak kell találni.
 


Anamaria!

Megadtam az e-mail címemet a profilomban, írj ha van kedved.
 


Nadi,köszi,a héten írok.

Kata!
Szóval te nem vagy biztos a válásban és ilyenkor magyarázkodik,hogy miért nem hívott vagy miért ment el?Mit mond?Szerencsére nincs tapasztalatom ilyen dolgokban,de talán egyszer meg lehet bocsátani neki,de többet nem,főleg hányszor teszi meg ezt veled.Csak magadnak ártasz ezzel,hogy mindig visszafogadod,minél hamarabb lezárnád a kapcsolatotokat,annál hamarabb normális kerékvágásba jönne az életed.
Elárulnád,miért félsz ennyire az egyedülléttől,mármint ffi nélkül,miért lenne fontos hamar találni valakit a helyébe?Idő kell amíg a sebeid begyógyulnak.
Mennyi időre jött most haza,mit mond?
Vendég
 


Nadi,igen,végre valahogy hozzátok rendbe a dolgokat,azon gondolkodtam,hogy biztos a férjednek sem könnyű,ő meg lehet tőled várja a megoldást.Mindenesetre csodállak,hogy hogy bírtad mostanig,amióta összevesztünk,nálunk sincs ölelés vagy puszi,beszélünk,hív napközben,nevetünk,de nem a régi semmi.És tényleg nem a szex hiányzik.
És nálatok ez nem 2 hete van,hanem pár hónapja,nehéz lehet neked és akkor még a gyerekekkel is foglalkozni.

A veszekedéssel kapcsolatban csak annyit,hogy a barátnőm panaszkodott nekünk a férje jelenlétében,hogy pár hónapja nincs szex náluk.Erre a férje rávágta,hogy ha te mindennap veszekszel velem,vagy csak érzem,hogy haragszol,nem érted,hogy én nem tudok veled lefeküdni.És amíg így viselkedsz,nem is kapsz semmit.Csak hallgatot a barátnőm.
Vendég
 


Anamaria: Nem tudom,milyen kapcsolatban vagytok a barátaitokkal, de ez elég megalázó a férjnek is, meg a feleségnek is. Én nem mondanám el. Szerintem ez nem olyan dolog, amit ki lehet beszélni. Én így is rosszul érzem magam, hogy ismeretlenül, de elmondtam.
 


Nadi
A barátnőmékkel mi úgy vagyunk,mint a testvérek,ő mindig panaszkodik nekem a férjére,de igazad van,én sem mondtam neki soha el ilyesmit.Azért én úgy vagyok vele,hogy ha személyesen nem ismerjük egymást,nem zavar,hogy elmondok olyasmit,amit egyébbként eszembe sem jutna.
Hú,te elmondtad a férjednek,hogy leírtad ide a problémátokat,mit szólt hozzá,nem olvasta el?Az én férjem nagyon megharagudna,ha tudná és biztos töviről hegyére elolvasná.Õ a barátnőmre is nagyon haragszik,itthon mindig szidja,hogy ilyesmiről beszél előttünk.
Vendég
 


Anamaria: Az más, ha neked elmondja. De nem a férjed meg az ő férje előtt. Ez olyan sértő, mintha azt mondaná a saját férjéről, hogy nem teljesít az ágyban.
Én is elmondtam egy barátnőmnek, eszembe sem jutott volna régen, de ő elég természetesen beszél ezekről, terhessége alatt is kérdezgetett, és nála valahogy nem volt furcsa. Meg náluk sem minden oké szülés után. Ezért került szóba. De nem a hapsik előtt tárgyaltuk ki. Nem tudom, hogy elolvasta-e a férjem. Ha akarta, biztos. Látta, hogy sokat írok. Aztán ebből jött, hogy elmondtam. Mert én nem hapsiknak írok. Ez már nem mostani téma, ez is veszekedésre ad okot, ezért most nem megyek bele. De amiket én csinálok, azokat nyugodtan leellenőrizheti. Persze, ő is haragszik érte nagyon. Csak én ne haragudjak semmiért. Az én részletes telefonhívásaimat nyugodtan megnézheti, de az övé biztos sok érdekes dolgot mutatna visszamenőleg 1 évre.
DE NEM VESZEKSZEM. Tegnap tök normális voltam vele, ő meg flegma velem. Mert ő még nem tudja a szombati veszekedést elfelejteni. úgy feküdtem le, hogy nem baj, én nem hagyom magam. Én most tartom magam ahhoz, hogy megpróbálom rendbehozni, mert rájöttem, hogy ő nem fog tenni semmit. Inkább lelép.
A külső segítségen meg gondolkodom.

Mi lehet Adrival? Máshol sem látom.
 


Különben ezt is mindig mondja és régebben is mondta a férje előtt,hogy nem teljesít jól az ágyban,stb,meg a méreteiről és általában ilyenkor az én férjem érzi feszélyezve magát,az övé már megszoktaKép
Én is kerestem Adrit más topikban,sikertelenül.Remélem nem betegek,az én lányom is az volt a múlt héten,nem is csodálkozom,ilyen időben,egyszer meleg,máskor hideg van.Te gyerekeid jól vannak?Nem is kérdeztem,a keresztelő hogy sikerült?
Vendég
 


Nem írtál privit!
Az enyémek is betegek voltak. De nem nagyon, hál'Istennek. Keresztelő jól sikerült.

Szegény barátnőd férje. Hát, így tényleg nem sok kedve lehet az egészhez. Furcsa is a barátnőd, hogy más férfi előtt elégedetlenkedik a férjére... Vigyázz rá. Mármint a férjedre.
 


Holnap vagy holnapután írok,többször nekikezdtem,de a férjem mind itthon "kísért",próbál beleolvasniKép
Én próbálok vigyázni a férjemre,attól függ ő mennyire vigyáz magáraKép,de őszintén szólva nem féltem én a barátnőmtől,soha nem bírta a stílusát,régebb sem.
Lehet félne is a férjem,hogy még aztán az ő teljesítményét és méreteit is kitárgyaljaKépKépKépvicc volt(még annak is rossz).

Kata!
Írj majd hogy mennek a dolgok.

Mára elbúcsuzok,sziasztok
Vendég
 


Nadi,írtam mailt,sőt kétszer írtam le,mert későn vettem észre,hogy más címre küldtem,errefel mikor elküldtem újból,láttam,hogy az első is neked ment el végül.
Nem tudom mi van,remélem bár az egyiket megkaptad,jelezd majd,ok?
Vendég
 


ADRIENNKép
Vendég
 


Anamaria! Még nem olvastam, ide néztem be először.
ez a kisegér annyira aranyos!!! Biztos Adrinak is tetszeni fog.
 


Nadi,
olvastalak,holnap délkörül írok,most jön haza apukánk,holnap de.pedig meglátogat egyik barátnőm.
Szép estét mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok!

Nadi! Mi újság?

Annamari!
Szerintem is a belső családi dolgokat, és főleg az ágytémát még közeli barátnak sem szabad elmondani. Legyenek belügyek. HOgy tehetett ilyet a barátnőd!

Nálunk nem sok jó. Mondjuk szépen bánik velem is mostmár a férjem, a fiunkkal méginkább, pelenkázza is. De nem ez a lényeg, hanem hogy a múltra vonatkozóan azt mondta, hogy nem lehet tudni velem is mikor történik meg. Nem tudom elhinni! Õ is úgy gondolta, (dehogy akarta is?), hogy velem fog megöregedni, és nem lesz senki más az életében, csakhát nem így történt.
Amikor azt pedzegettem, hogy minden ellenkező neműtől 100 lépés távolságot kell tartani, és csak a munkára összpontosítani munkaidőben, és nem találkozni munkaidő után és cseverészni, azaz megismerni, később megtetszetni a másiknak, erre már fel volt háborodva. Szerinte nem ezért ment félre. Szerintem igen. Nincs igazam? Fel volt háborodva őkelme!!!
Nem tudom érdemes-e folytatni vele, de a válás annyira csúnya szó, és hosszadalmas az egész, azért talán összetartozunk. Csakhát később mi lesz? Mert ha így vélekedik a félrelépéséről, akkor sok jóra nem számíthatok. Nem?
Mi a véleményetek?

Kata
 
 


Kata!
Ha te meg tudsz neki bocsátani és ő tényleg megváltozik,akkor még adjatok egy esélyt a házasságotoknak.De akkor tényleg változzon,ne csak ígérgesse,mint már annyiszor mostanig.
Értelek,hogy miért nem akarsz válni,és ő sem hiszi,hogy elválnál,már annyit fenyegetőztél ezzel és mégis mindig visszafogadtad.Valahogy hitesd el vele,hogy tényleg ez az utolsó esélye.Nem kérdezted,ha te lépnél le,ő mit tenne?
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon sietek, csak röviden.

Katka, az egyszer nálunk is szóba került, hogy pl. belefér-e, hogy elmenjünk (nem úgy kérdezte, hogy ő) kolléganőnkkel valahova megenni/meginni valamit munka után. NEEEEMMMMMMM. Nekem eszembe sem jutna. Nem is mennék. Hogy néz az ki? Férjem van, és egy másikkal cukrászdázom??????? Vagy merev vagyok? Na mindegy. Férjemmel ennyiben maradtunk. Amikor alig van idő a családra a munka mellett, akkor legalább utána legyünk már együtt.
A félrelépést tisztázzátok. Legyél határozott. Ha még egyszer megteszi, kidobod, és kész.

Most mi jól vagyunk. Talán jobb. Nem veszekszem, már majdnem egy hete, ő is kedvesebb, jobb kedvű. Én főzök, bár nem hiszem, hogy ez számít. Ha hazajön, nem a problémákat mondom, hanem a jó dolgokat. Nézeteltérésünk van, gyereknevelésről, templomról, de azt megoldjuk. Néha meg kell beszélnem magammal, hogy most nem szólok, nem éri meg mindenen vitázni,inkább legyen béke.

Azért néztem be, hogy elmondjam, hogy lesz egy koncert a városunkban, amire 1 ÉVE VÁROK!!!! Nem kérdeztem meg a férjemet, félretettetem a jegyet, meglepetés lesz. Õ is szereti, de biztos gondolkodna, mint tavaly, aztán meg nem lesz hely, mint tavaly. Azért félek a reakciójától, mi van, ha nem akar jönni???? Én vele szeretnék menni, nem barátnővel.
A gyerekeket megoldjuk. (ezen problémázni fog) Ajándékként adjam oda? De tudja, hogy nekem fontosabb. Egyelőre titkolom. Mit szóltok?
 


Ajándékként add oda és mond el mennyire várod,hogy végre kettesben legyetek ennyi idő után.Izgi,egy kicsit én is félnék mit szól hozzá.Hogy ne akarna elmenni?Ha ő is tudja,hogy neked fontos,szerintem nem utasít vissza,miután ennyi problémátok volt,tudja,hogy nagyon megsértene.Mikor lesz,mikor adod oda a jegyeket?
Más hogy csinálná?
Vendég
 


Sziasztok!

KÖSZÖNÖM A HIÁNYOLÁST! nAGYON-NAGYON JÓL ESETT!

Rohanok állandóan, most visszaolvastam, nem is nagyon tudok újat hozzátenni az olvasottakhoz.

Kollégával való időtöltés. Néha úgy gondolom, h. miért ne - no nem magamra, a páromra. Angolszakos, s volt brit kolléganőnk, s bizony magam küldtem a páromat vele, pedig akkor voltunk padlón egymással. Lehet, h. én hajszoltam bele vmibe.? Mindegy, nem gondolkodom ilyenen, h. mi volt, hogy volt....

Kata,
a család az első. Ha meg tudsz neki bocsátani, éljetek együtt.
De akkor ne hozd elő a témát többet szerintem. Közöld, h. utolsó dobása volt, annyira sem tartod az egész ügyet, h. a részleteire kíváncsi lennél - mellesleg a lelkedet is kíméled vele.
Lehetőség, h. a gyermekével együttéljen, ha tud, éljen vele, ha nem, ő veszít többet.

Anamaria, megoldódik a problémátok, remélem. Nem tudom, mi lehet, de én azt tudom csak elképzelni a hosszú együttélés kulcsának, h. a múltat, lezárt dolgot nem hánytorgatunk többet.

Nadi,
ügyes vagy! A párom anno azt mondta, h. nem tehet róla,ha kérdegetem, gyanúsítgatom, azt váltja ki belőle görcsszerűen, h. nem tud hozzám mint nőhöz közeledni. Sztem maga sem tudja, mi baja volt. Én se, h. nekem mi - minden mögött összeesküvést sejtettem egy idő után.
Azt hiszem, még mindig Szendi Gábor (ha jól emlékszem, ő a cikk írója) jár legközelebb az igazsághoz, h. a szülés után a hormonok és lelki dolgok teszik próbára a kapcsolatokat.
Amúgy egy másik topikot is olvasok néha, s ott most hasonló volt a téma: szinte mindenhol kisebb-nagyobb mértékben próbára tevődött a kapcsolat.

Szerintem a koncert szuper ötlet, Nadi. Ne parázz már ennyire, mit szól, mit gondol. Azt hiszem, s ezt annak idején magamon is megfigyeltem, h. nagyobb jelentőséget tulajdonítasz a párodnak, mint kéne. Ezt ő is érzi, s egyrészt nem kell "vadásznia" Rád, másrészt, valszeg megfojtja...

Na, most megint írtam 3 félét uarra a dologra - mert én is csak keresgélem az összefüggéseket.

Sok együttlétet, és szép időt kívánok Nektek, igyekszem gyakrabban jönni!

Adri

OFF Nadi, hogy állsz az angollal? Én most nagyon lepasszoltam, sajna. Tanárhoz kéne járnom, de nem tudom megoldani... Itthon meg a párom nem tart órát - képtelenek vagyunk egyeztetni, meg ha végre egy kicsit van időnk egymásra (jó magyar rendszer, családbarát: apa dolgozik, h. lóg a bele, h. a kicsivel itthonmaradhasson anya), akkor nem angolozni van kedvem nekem sem.Kép
Vendég
 


Annamaria: Még nem most lesz a koncert, több mint egy hónap, csak nagyon hamar elfogynak a jegyek. Ma vagy holnap kell érte menni. Hétvégén biztos odaadom, úgysem birom ki.

Adri! Nagyon örülök, hogy jöttél!
Ez a koncert mintha az égből jött volna, nem is tudtam róla, csak valakinél véletlenül megláttam a szórólapot, és már alig volt jegy. Oké, nem parázom annyira. Csak ő olyan, hogy első körben mindenre nemet mond, aztán átgondolja.

((angol: Most nem volt időm. Fontosabb volt a torna, ha ráértem, és az napi 1 óra. Meg próbáltam inkább magammal foglalkozni. Most a férjemnek kellene "segíteni", (nem tudok sokkal többet, mint ő, régen is csak ösztönöztem, kikérdeztem), mert új állást keres. ))

Ma még szinte semmit sem csináltam, vendégeim voltak, menni kell a jegyekért, postára, bevásárolni, rendet rakni, főzni, azt sem tudom, hol áll a fejem.

Sziasztok!
 


Most bezzeg nem vagytok...Kép
Ill. Kép, mert biztos a párotokkal töltitek az estét. Az enyém nincs itthon még, nem ért még haza Debrecenből.Kép

Nadi,
légy vagányabb!Kép Azaz, legyen több az önbizalmad!Kép

Szerintem rendbejöttök. Mi is így voltunk, mint Ti. De bár meg voltam győződve, h. igazam vanKép, akkor jöttünk rendbe, mikor újra tudtam építeni magamban a kapcsolatunkat, mikor nem voltam olyan "önző"Kép, h. azt gondoljam, h. mindent, ami nekem nem tetszik, nem esik jól, azért csinál, mert már engem nem szeret, mert engem akar bántani. Negyedannyit sem gondolt rám, mint hittemKépKépKép

Férfi, képtelen változtatni, béna...Kép

Jó éjt Nektek!
Adri

És megjött Apuci!!!Kép
Vendég
 


Nálunk még nem jött ApuciKép
Kérdeznék tőletek valamit.Természetes az,hogy a férjem úgy érzi elég időt tölt velünk,közben én úgy érzem,hogy nemKépKép
Naponta többször hazaszalad,eszik,játszik a gyerekkel,közben persze egyfolytában beszél telefonon és már megy is.Este meg ilyenkor jön általában.
Tehát én nemcsak érzem,hanem tudom is,hogy nem.Erre meg azt feleli,hogy a számlákat ki kell fizetni és ahhoz pénz kellKép
Ez hétvégén is így megy,mondjuk tudom jól,hogy szombat délig dolgozik és néha vasárnap is(mikor nincs elutazva),de utána ő már csak pihenni szeretne,én meg együtt kimozdulniKépKépKép
Szomorú vagyok...más férje is ennyit dolgozik?
Vendég
 


Adri,nem írtam mennyire örülök neked.Végre,végre.

Lehet a férjemnek két családot kell eltartani?KépKépKép
Vendég
 


Vagyok. Apa eszik, és tusol, és ilyesmik, kicsit hagyom "leülepedni".Kép

Ez a magyar rendszer. Munkamániás, jobb esetben még éppen nem kiégett, besavanyodott apukákat szül az, h. 2-3 ember helyett kell dolgoznia, ha szeretné megtartani a munkáját, s így eltartani a családját...

Meg a nőknél a sorrend: család, karrier stb., a férfiaknál: karrier, család stb. (Itt az átlagemberekről beszéltem...)

Köszönöm még egyszer a hiányolást. Nem hanyagollak Benneteket, csak egyszerűen a 24 óra kevés nekem, aztán mégsem jutok semmire - pl. még a nagytakarítás előtt állok. Hogy fogom megcsinálni?

Futok aludni, puszi:
Adri
Vendég
 


Sziasztok!

Mindjárt lecsukódik a szemem, de azért megírom, hogy nálunk ma volt a nagytakarítás, és már rend van, csend és nyugalom. Kép (Mondjuk én ragaszkodom ahhoz a luxushoz, hogy kéthetente 5 órára járjon hozzánk egy takarítónő.) Párom táborozik, Kata meg alszik.

Nálunk is úgy van, hogy páromnak az a pihenés, ha itthon pihenhet (mondjuk iskolában dolgozik, úgyhogy nem csodálom, ha ezek után nem vágyik hangzavarra és tömegre), nekem pedig az, ha megyünk. És egyre rosszabb helyzetben van, mert Kata is menős, és bizonyára a kistesó is az lesz Kép (Tényleg, nem is tudom, hogy nektek írtam-e, hogy március végére jön a kistesó.) De azért meg lehet találni a kompromisszumot valahogy. Õ mondjuk időben végülis nem dolgozik sokat, mert 6-ra itthon van, és ilyen hétvégi táborozás sincs olyan sűrűn, hogy akkor nekem ne essen jól az egyedüllét. Abban viszont biztos, hogy nagyon sokat kéne "fejlődnöm", hogy dícsérjem. Két hete nem bírom pl. elmondani neki, mennyire jólesett, ahogy a születésnapomon hazavárt. Kép

Egyébként én természetesnek tartanám, hogy egy kolléganőjével megigyon egy kávét, ha úgy adódik. De nálunk ebben is a másik véglet van, mindig nagy bűnbánóan kérdezi meg, hogy nem baj-e, ha elmegy a kollégáival sörözni, és csak később jön haza. És ez is csak néhány havonta fordul elő.

Jó éjt!

GyeZsu
 
 


GyeZsu!
Gratula a kistesóhoz!Jól vagytok?KépKépKép
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam,

GYeZsu, én is gratulálok a kisbabához! Nadi
 


Sziasztok!

Én is gratulálok! Már olvastam valamelyik topikban, de gondoltam, amíg ide nem írod, addig nem teszem szóváKép

Én a magam részéről a kelleténél lényegesen több szabadidővel rendelkezem, mert tegnap reggel kivették a mandulámat, és anyukám rámparancsolt, hogy dekkoljak nála pár napig, amíg a lányok az apjuknál és az anyósnál vannak, utána pedig ő utazik el velük, úgyhogy jövő szombatig nem is látom őketKép
Kímélnem kell magam, nehogy bevérezzen.
Amúgy minden előzetes ijesztgetés ellenére nem olyan vészes az egész. Tegnap nagyon fájt, az igaz, de ma már kibírható.
Ennek kapcsán jól össze is vesztünk a barátommal még tegnap, mert ugyan ő vitt be, de amikor mondták, hogy a vizit idejére el kell menni a folyosóról, akkor ő azt mondta, hogy ő inkább el is megy. Aztán, mikor kiderült, hogy az egész nincs egy perc sem, akkor jött volna vissza, de elküldtem a francba. Ha ennyire van ott mellettem a műtét előtt egy órával, hogy nem bír várni negyed órát, akkor hogyan számíthatnék rá bármiben is. Amúgy SEMMI dolga nem volt aznapra.
Aztán sms-ben mea culpázott, de ez már ott marad bennemKép
A doki olyan kedves és jóképű volt, hogy direkt sajnáltam, hogy nem egyedül mentem.
Na, mindegy.
Szép hétvégét mindenkinek!
 
 


GyeZsu,én is gratulálok,én is olvastam más
topicban.Kata egy kis angyal,gyönyörű kislány.
Juli,gyógyulj meg minél előbb.
Milyen viszonyban vagy a volt férjeddel?Csak kizárólag a lányokért jön vagy beszélgetni is tudtok?
Vendég
 


Sziasztok!

GyeZsu,
én is tudtam.Kép Már nem is tudom, hol olvastam. GRATULÁLOK!
Nem ér ám cukkolni akkor sem itt egyes hozzászólókat, h. Neked már kész a nagytakarítás!!!!!!!KépKépKép
És mintaférj és apa üdvözölve legyen általunk!Kép Vigyázz rá, nagy kincs az ilyen társ!

Juli,
gyógyulj meg, pihenj sokat!

Megfigyeléseim (van belőlük elég sokKép) szerint a pasik menekülnek a kórházból, s gondoskodásra, aggodalomra nem is gondolhatnak e pánik közepén.Kép Ne legyél szigorú!Kép

Szép estét:
Adri

Ui.: Anamaria, rendeződtek nálatok a dolgok?
Vendég
 


Adriköszi kérdésed,igen.
Viszont most kikészít az,hogy ennyire ne legyen ideje reánk.Reánk,mert másra van,ha bárki megkéri valamire,nem lehet visszautasítani.Az előbb kérdeztem,mikor lesz reánk is ideje,azt mondta mikor lesz,szólKépKépKép
Látom ma kiélted írói hajlamaidatKépKépÉdes Nati azon a nyáladzos képen,meg kell zabálni.
Vendég
 


Bocsi,nem Adriköszi,hanem Adri,köszi.
Így már másKép
Vendég
 


Anamaria - írói hajlamKépKépKép.

Nem tudtam lelőni magam, és ha tudnád, még mennyit nem írtam le!Kép

A párod idejéről pedig csak annyit: PASI!Kép

Mindenhol ua.-t hallom: "sokat veszekszünk, nem megértő, csak az én dolgom, eszébe sem jut, nem ér rá, bezzeg másnak nem mond nemet, ha itthon van is, egyedül vagyok, mert ő pihen" stb.

Némely pasi mind egyforma!KépKépKép

Jól legyetek, puszi:
Adri


Ui.:k9szönöm gyermekem, gyermekeim nevében.Kép
Vendég
 


Köszi a jókívánságokat.
A volt férjemmel csak technikai dolgokat beszélünk meg, ill. néha késztetésem van arra, hogy az ovis dolgokról beszámoljak, de különösebben nem érdekli, úgyhogy nem élünk lelki életetKép

Én is tudom, hogy a pasik nem szeretik a kórházakat, de hát ki szereti, nem igaz?
A volt férjem minden hibája ellenére betegség-témában mindig helyt állt, pedig amúgy nem kényeztetett el az utóbbi időszakban.
Úgyhogy ezt a menekülős viselkedést nem tudtam elfogadni, nem voltam hozzászokva. Végülis nem kértem, hogy várja meg a műtétet, nem ő van velem az első napokban (sem), úgyhogy egy még utcai ruhában várakozó barátnőre várhatott volna egy kicsit. Most már mindegy, csak sajnos én nem vagyok felejtős, az ilyen dolgok bevésődnek, és mételyként megmaradnak bennem.
Kétlem, hogy valaha is találok olyan pasit, aki nekem megfelel, pedig nem érzem úgy, hogy túl nagy igényeim volnának. Viszont most már csak apró kompromisszumokat vagyok hajlandó hozni.
Tisztára rossz kedvem lett nagy magányombanKép
 
 


Juli,ne légy szomorú.Dehát nem anyukáddal vagy?Nem vagy teljesen egyedül ha jól értettem.Beszélni tudsz vagy nem is szabad?

Adri,akkor légyszi az éjjel még írj,legyen holnap mit olvasnunkKépKép
Igen,igen,PASI,de régebben is az volt(sőtKép)és akkor még kegyeskedett velünk is foglalkozni.Néha mintha nem is ismerném őt,maholnap örülnöm kell,hogy őfelségének kimoshatom a ruháit.Persze ez hülyeség,nem épp ennyire durva a helyzet,csak elegem lett.
Vendég
 


Igen, itt állomásozom anyukámnál, de mikor írtam, épp nem volt itthon. Meg hát az nem ugyanaz, mint a lányokkal lenni. Beszélhetek, tudok is, meg is lepődött mindenki. Fickó is felhívott, hogy mennyire bánja, hogy így viselkedett. Próbaképp benyögte a kórházfóbiás dumát, amit Adri is írtKép, de ráirányítotttam a figyelmét arra a nem elhanyagolható tényre, hogy ÉN álltam a műtét előtt, nekem kellett benn maradnom, így jogosan várhattam volna el némi helytállást.
Persze, lehet, hogy a sok folyosón mászkáló gégemetszett figurától lett rosszul, de valahogy ez csak sokkal később sejlett fel bennem, mert az ilyen egészségügyi dolgok közel állnak hozzám, ilyesmitől nem idegenkedem, míg a többség nyilván igen.

Lányok, azért mindenre azzal egyinteni, hogy "pasi" az illető, és ezért szó nélkül eltűrni mindent, amit a saját kedvükre, és közben a család ellenére tesznek, kicsit túlzás. Azt hiszem, épp az a baj, hogy már gyerekkoruktól kezdve így nevelik őket, és a nők is így állnak a dologhoz. Így lesz belőlük önző kiskirály.
Nem segít, mert pasi. Nem pelenkáz, mert pasi. Nem jön haza időben, mert pasi. Nem beszélget, mert pasi. Nem tölt időt a családjával, mert pasi. Nem fexik le a feleségével, ha az nem elég csinos, kedves, stb., mert pasi. Nem bírja a betegséget, mert pasi.
És akkor mi az, amit csinál? Mi az, ami miatt két ember összeköti az életét???
Ezeknek egy része a kapcsolat elején még nem így működik, aztán szép lassan elengedik magukat.
A nőnek be lehet olvasni, hogy 1-2-3 gyerek kihordása, megszülése, szoptatása, hozzájuk való éjjeli felkelések, hormonváltozások, napközbeni ingerszegénység, gügyögés, játszóterezés után "de megváltoztál".
De ők? Simán átalakulhatnak anélkül, hogy ennek bármi objektív oka lenne.
 
 


Juli, a neved nem koszorú, hát ne legyél szomorú!Kép

Az egykori matektanárom mindig azt mondta, h. Y, kevesebb, mint az X, a pasik bénák. Régen is az vot, csak mára kiismerted.Kép Ahhoz képest idegen, amennyi jót eddig feltételeztél róla.Kép

A pasink az egyik gyerekünk is. Konkrét utasítások, de csak módjával, nehogy besokalljanak, a célzásokat nem értik, s eszük ágában sincs filózni rajta, mire vágyhatunk. A meglepetés vmi. felesleges nyúg a szótárukban.Kép

Imádom a páromat, pedig volt, h. egy nagy seggberúgás, v. egy alapos eltángálás kellett volna a kissé elbillent agyacskájának (Nadi, egyetértesz?Kép), és már rájöttem, ha nem azt érzi, h. imádom, csodálom, felnézek rá, akkor ő sincs oda értem annyira, mert nem az óhajtott közönség vagyok neki.Kép
Assszem, ezért szeretik a buta nőket, ha ez igaz, h. szeretik a buta nőket.

És kár velük dünnyögni, mert nem értik.Kép Elintézik azzal, h. hisztis vagy, v. tuti meg fog jönni.Kép

Szal, Csajok, tessék "kiscicának" lenni, és ha bajotok van, azt is "ments meg én erős lovagom" stílusban kérni, akkor, h. tetszeleghessenek maguknak, még túl is teljesítik!Kép

És HUMOR...
Vendég
 


Juli,
tök igazad van, széttéptem a szám, annyit magyaráztam egy időben a páromnak (egyke is, ezzel is szeret takarózni), a szüleinek is. De én nem térítek tovább, vazze, nem azé' Pap a nevemKépKépKép

Csak azt tudom mondani, h. úgyis hiába mondod neki, MER' PASI.KépKépKép

Azannya, nekem van egy fiam!KépKépKép
Vendég
 


Adri!

Akkor rajtad a világ szeme!!!
Nevelj belőle rendes férfiembert, különben a lányaim is moroghatnak majd egy ilyen fórumonKép
 
 


Lányok,
ez utóbbi pár beírás miatt megérte benézni! Kép
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulákat. Bababóról egyelőre nem tudjuk, milyen nemű, mert kértük az orvost, hogy ne mondja meg, de... Na, annyi mindenesetre már biztos, hogy Kata személyében lesz egy feminista lányom Kép Egyébként egy pszichológus ismerős azt mondta, hogy a mi szülői felállásunkban jófej fiúnk lesz (nálunk apa az aggódós anya, én a vagány apa Kép). Egyébként nagy szalmaságomban ma de. elmentünk bevásárolni (megvettük apának is a söröket Kép), du. meg kimentünk barátnőmhöz Pilisvörösvárra (két fia van, a kisebbik pár hónappal idősebb Katánál), és elmentünk táncházba, aztán együtt vacsiztunk. Holnap meg öcsémékkel megyünk kirándulni. (Muszáj volt valakit beszerveznem, hogy Katát cipelje a hátihordóban Kép.) Ennyit a menősségről Kép Ja, és köszönöm, teljesen jól vagyunk, az első harmadban álomkórral kezdtem, majd állandó émelygéssel folytattam, de már semmi bajom, hasam még nem nagy, a picit is érzem... Egyetlen gáz a kaki (szaga, látványa), de szerencsére Kata ezt már WC-ben intézi el, azt meg gyorsan lehúzom, a popsitörlést meg kibírom valahogy.

A mintaférjet és -apát igyekszem megbecsülniKép

GyeZsu
 
 


Gyezsu, álomkór?Kép Akkor bizony lány lesz. (Tudományos alapon.KépKépKép)
És a kaki nem is gáz.Kép Hol voltál Te kémiaórákon?Kép

Kíváncsi,
miért nem írsz gyakrabban?

Adri
Vendég
 


Adri, más meg ugyanebből a tényből szintén tudományos alapon azt a következtetést vonta le, hogy fiú Kép Kép Egyébként egy lány ugye már van, hát nála csak fáradékony voltam az elején, aztán semmi. Most meg olyan szinten voltam álomkóros, hogy nem bírtam olvasni, mert a második oldalon tuti bealudtam. Aztán meg az állandó émelygés.

Akartam írni, hogy a kémiaórákon még nem voltam terhes, de időben kapcsoltam, hogy a gáz légnemű anyag - értem, értem Kép Egyébként ma reggel rá kellett jönnöm, hogy nem csak a kaki "gáz", hanem a poshadt víz úgyszintén - levegőztem egy kicsit a kertben, hogy ne kelljen a WC-t ölelgetnem...

Kinek hogy telik a négy napos szünet? Holnap Karcagra megyünk nagycsaládilag temetőbe, apró szépséghiba a dologban, hogy reggel hétkor van a találka anyósoméknál. Még szerencse, hogy most volt az óraátállítás Kép A kirándulás egyébként gyönyörű volt, ajánlom, hogy aki teheti, menjen most erdőbe: csodaszépek a színek és a fények. (Mi Pilisszentlélekről tettünk egy kört.)

GyeZsu
 
 


Á, nekem az első fiú, az "savanyúságos". És "szagundoros". És "nagyon sok sütit sütős (főleg éjjel)". A második lány. Az elején "nagyon sokat alvós", mormota-szindrómaKép, terhesség alatt nem, de szülés után "sok sütit evős".
Tudományos alapon.KépKépKép

Mi is menősek vagyunk. A párom is, csak néha tényleg iszonyú fáradt, s akkor inkább itthon ül.
4 nap programja? Tegnap Győrben csavarogtunk kora délutánig. Aztán anyósoméknál ebéd. Utána egy séta Natival - a fiúk "lepattantak" rólunk.Kép
Aztán este is lett.
Ma délelőtt vásárlás, anyósoméknál segédkeztünk kicsit kertrendezésben, aztán egy hatalmas séta a közeli erdőben. Szuper volt!
Holnap délelőtt gyorsan kocsit mosok. (Enyémet és anyósomét is. Apucié akkora, h. inkább úgy takaríttatja.Kép) Délben jön Apukám. Sajnos este megy is haza. Már rég találkoztunk. Szülinapja is volt, névnapja meg lesz, így ünneplés.
(Kedden csendes magambanézés.Kép Anyukám halálának egy éves fordulóján született a kislányom. Nincs temetőben Anyu urnája...
S talán este Marcival kimegyek a temetőbe.



De tényleg akartad ezt hallani, GyeZsu?Kép
Vendég
 


A legbénább 4napos hétvégém akkor is nekem van.
"Szerencsére" a temető-projektet 2 hete intéztem, mert pont a Farkasréti mellett szoktam bejönni B.örsről, ahol az egyik munkám van, úgyhogy ezt a sorbanállós-araszolós-tülekedős dolgot kihagyom.
Tegnap este megint összevesztünk telefonon, ráadásul a lányaimat sem látom szombatig, úgyhogy innentől kezdve bármi is lehetne, nem dobna fel. Na jó, a doki igen, de hát az úgyis plátóiKép
Tudományos alapon amúgy akkor lány, ha nincs hányás, csak hányinger, és az álomkór az első harmadot jellemzi igazán.Kép 2x is így volt, úgyhogy megingathatatlan tényKép
Fiúról nincs tudományos megfigyelésem.
Azért jól elrendezi a természet ezt a dolgot, mert akármit is szeretne az anya ill. a család, végülis az ellenkező neműt is ugyanúgy megszeretik. Egy időben én is akartam fiút, ma már semmiért meg nem változtatnám. Sőt, ha újra vállalnék babát-ami ugye teljességgel kizárt-, akkor is lánynak örülnék.
Eddig talán egy anyukát ismerek, aki addig nem nyugodott meg, amíg a fia meg nem született. A lányát a mai napig nem tudta igazán elfogadni olyannak, amilyen. Sötét feudalista gondolkodásmód, pedig nagyon mondernnek tartja magát a csaj.
Közhely, de én aztán igazán tudom, hogy csak az a lényeg, hogy egészséges legyen.Kép
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: