Új privát üzeneted érkezett!

Móni De jó ilyeneket olvasni. Végre megtáltosodtatok :).

Én már lassan azt sem tudom, hogy hogy néz ki a férjem ruha nélkül :). Most a változatosság kevéért influenza. Először a gyerek, két napig köztünk aludt. Aztán én, négy napig nem aludtam rendesen, hol a gyerkőc miatt, hol magam miatt. Most pár napja apa szenved. Nagyon bízom benne, hogy 1-2 nap és jobban lesz, mert a végén megerőszakolom :). Lehet, hogy ezzel csak segítenék neki kiizadni :).

Kata
mi van azokkal a pasikkal? Egy értelmes sem akad köztük? Szedd össze magad nekem.

Kép

Kép
 
 


Na, tegnap csak meg kellett említenem, hogy picikét kívánós vagyok :). Erre vártam én ennyit????

Kép

Kép
 
 


sziasztok!
Hát én nem kiabálnám el,hogy megtáltosodtunk.
Mostanában biztos nem lesz,mert a Apának tegnap húzták egy fogát és pénteken is húznak neki kettőt.Így kímélnem kell! :roll:

Valahogy most nekem sincs sok kedvem,miután megkaptuk a gázszámlát.Mindig azon jár az eszem,hogy fizetjük ki. :(

Látom Hajninak jó estéje volt. :D

Kata,és többiekkel mi van?

Móni
 
 

 
 

Már "félek" benézni, mert Móniék ÁLLANDÓAN akcióznak :D Én meg irigykedhetek... :wink:

Hajni,
Csak egy pasi vaaaan.... És Ő értelmes, kedves, normális és imáádom! :D Csak nem egészen az enyém... :? :(

Kata
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:25-kor.
 


Kata
csak egy apróbb probléma. De ahogy itt elnézem van valami, amit Vica tud én meg nem :(.

Várhatjátok a kisregényeimet, mert vasárnap éjjel dolgozik apa és valószínűleg én nem sokat fogok aludni. Ezer éve nem voltam egyedül éjjel. Aki még rajtam kívül unatkozik akkor leszek MSN-en. Aki meg nem unatkozik az gondoljon azért rám.

Kép

Kép
 
 


Hajni, én gondolok rád vasárnap :)

Kata, hajrá pasi :D

Móni, akkor most kíméld apát, de utána ne fogd vissza magad :lol:

Nekünk négy nap volt egymásután mindig, tegnap már pihenőt kértem :oops:
 


Sziasztok!

Hajni majd gondolok rád!

Hát annyira nem kell Apát kímélni,mert délután ő akrt,de mire neki kezdtünk fel keltek a gyerekek. :cry: :roll:
Majd este bepótoljuk!!! :lol:

Kata jó pasizást!!

Mindenkinek jó hétvégét!

Móni
 
 


Szinte érzem, hogy gondoltok rám :). Végre sikerült a gyerkőcöt elaltani, de már én is annyira fáradt vagyok, hogy inkább alszom és nem írom tele a topikot :).

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Seniknél semmi egész héten?
Nálunk is csak péntek este volt egy gyors szex a fürdőben.

Majd talán ma. :roll:

Vica:baba még nem érkezett meg?

Móni
 
 


Sziasztok!

Nálunk volt, péntek is meg szombat is. Furi ez így a ciklus vége felé, de iszonyat kívánós vagyok.
Bocs, csak ennyi, de lassan megint 20-a és nagyon sok a dolgom. Majd még jövök.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Már péntek óta semmi! :cry: :x

Veletek mi újság?
Kata:pasi ügyben mi újság?

Jó éjszakát mindenkinek!!!!

Móni
 
 


Sziasztok!
Nálunk most van mindennap, vagy ha nekem már nincs kedvem, akkor páromnak más alternatívában.
Mindennap kívánja, nem tudom mi van a levegőben. Ennyire tavasz volna?

Vica, életjelet :!:
 


Ide senki nem írt?
Vicának tegnap délelőtt megszületett Luca babája. Még semmit nem tudunk csak hogy jól vannak. Reméljük minél hamarabb ír többet, legalább a paraméterekről.

Kép

Kép
 
 


Vica, gratulálok :D
Várunk vissza ;)
 


Sziasztok!

Vica gratulálok a Lucához! :D Gyere minél hamarabb.

Többiekkel mi van?

Senkinél semmi?Nálunk péntek este ,meg vasárnap is volt. :lol:

Szép napot mindnekinek!


Móni
 
 


Móni, nálunk hétvégén volt, péntektől vasárnapig :D
Holnap meg jön a miki :(
 


Sziasztok!
Nagyon kihalt ez a topik!Úgy néz ki,hogy senkinél semmi nem történik.
Nálam változatlan a helyzet.Hétközben no szex. :cry: Hétvégen meg bepótolunk mindent! :lol: :oops:

Vicáék jól vannak?

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:26-kor.
 


Sziasztok!

Vica jó hallani felőled.Elméletileg csak 6 hét után lehet szexelni.Ha már nem vérzel akkor lehet.Szerintem még 2 hete várjatok,addigra a vérzésnek meg kell szűnni-e.
Luca jó baba?

Többiekkel mi újság.
Nálunk a szokásos. :roll:

Szép napot!

Móni
 
 


Sziasztok!

Vica, én ugyan még nem szültem, de sztem ha nem vérzel, akkor már lehet, sokan nem várják meg a 6 hetet.
Sztem én sem bírnám addig, de én védekeznék gumival (tudom, hogy nem kényelmes, én se szeretem), de amíg nem jár le a hat hét, minden pici baci komoly bajt okozhat...

Nálunk is szokásos, heti 5-6 alkalommal van akció :oops: Tegnap pl 10 perces volt, mert kezdődött az Élet az anyaméhben c műsor :oops:

Hajni :?:
 


Sziasztok!

Nálunk is átlagos a helyzet. Semmi különös nem történt.
Azt nem is meséltem, hogy kaptam olyan csini rucikat. Tácolósak, nem hálóruhák, de nagyon szexik. Csak az a baj, hogy én nem tudok táncolni. De majd kitalálunk valamit :).

Vica
szerintem sem kell megvárni. Ha bennetek nem zavar a vérzés, akkor hajrá. Ha kívánod akkor baj nem lehet. Tudja az ember teste, hogy mit szabad.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:26-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Vica:Apa már meggyógyult.Igaz azóta se sűrösödtek a dolgok.Kedden este még én is meglepődtem rajta.Már fürdéskor közölte,hogy fáj a háta és fáradt.Gondoltam,hogy akkor ma se lesz semmi(hétvégén vendégségben voltunk).Lefeküdtünk és gondoltam lesz ami lesz próbálkozom.Csodák csodájára nem tiltakozott! :lol: :oops:
Jó babázást,és próbálkozást! :roll:

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:26-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Vica
mondhatnád úgy is, hogy nincs kifogás :).
Emlékszem én mennyire féltem az elsőtől. Olyan volt mintha szűzkislány lettem volna. Aztán sokkal jobb lett, mint vártam.

Nálunk úgy kétnaponta van mostanában. Mondjuk most reggel csak utána mehetett dolgozni. Mondtam neki, hogy nem hagyok meg mindent a barátnőnek (egész napra-éjszakára ment dolgozni), a feleségnek is jár néha pici kényeztetés :).

Na inkább megyek, örülök, ha ezt a két mondatomat ki tudjátok gubancolni. Kicsit mintha fáradt lennék :).

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:27-kor.
 


Többiek???

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!
Képzeljétek a héten már 2x is volt! :roll: És mindkétszer Apa kezdeményezet!Nyilván itt a tavasz és ő is megújul? :lol:
Készülődök a kicsi lányom szülinapjára.

Vica:kicsit pihentesd a dolgokat!

Jó hétvégét mindnekinek!

Móni
Kép
Kép
 
 


Vica
mindenhol téged pécézlek ki :). Szerintem ne szüneteltesd, mert minél tovább hagyod magad belelovalni annál rosszabb lesz. Mondjuk te érzed.
Örülök, hogy te legalább érted amit írok :).

Móni
csak nem??? Tömjed vitaminnal, nehogy most meg tavaszi fáradt legyen :). Reméljük már így maradtok.

Nálunk semmi különös.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:27-kor.
 


Sziasztok!

Vica, ne ijedj meg, hogy fájt, kicsit pihentesd, és utána jó lesz :wink:
( a tv-t én akartam nézni :oops: ).

Móni, boldog szülinapot Noéminek!
Jó, hogy apa is belendül, tényleg tavasz van :lol:

Nálunk múlt héten csak 4szer volt, mert hét elején mindketten olyan betegek lettünk, hogy csak feküdni bírtunk, meg aludni :oops:
 


Sziasztok!

Tegnap mi kihasználtuk amíg a kicsi aludt a nagy meg oviban volt. :oops: :lol: Igaz az is ritka,hogy Apa délelőtt már otthon van.

További szép napot!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:27-kor.
 


Sziasztok!

Vica:Szegénykém! :cry: Nekem olyan szerencsém van,hogy amióta elmúlt a szülés utáni vérzés nem is jött meg.Az első szülés után is csak 1 évvel később jött meg. :roll:

Többiekkel mi van?

Hajninak utólag is BOLDOF NÉVNAPOT KÍVÁNOK!Remélem kellően megünnepelték. :lol: :oops:

További jó hétvégét!

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni
de aranyos vagy, köszönöm szépen. Sajna az ünneplés még várat magára, mert megjött. De majd egyszer csak bepótoljuk. Anyuék úgyis azt igérték hétvégén elviszik Esztit.

Vica
sajnállak nagyon. Tudom mit érzel. Nekem szülés után kb 8 hétből csak 3-4 nap volt amikor halvány drapp színű jött különben piros.

Már nagyon kívánós vagyok ám. Remélem hamar elmúlik, most az utolsó napokban sem voltunk túl aktívak.

Ma nagyon kiakadtam. Melóba nem állították át az órát. 7 helyett 8-kor jöttem el. Fürdetés idő volt, ezerrel száguldottam végig a városon. A legjobb az egészben, hogy még drága egyetlen szerelmemnek sem hiányoztam, legalábbis nem hívott, hogy mi a fene van. Majd legközelebb megyek éjszaka pasizni, úgysem tűnik fel neki :lol:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Héten semmi különös nem történt.Kedden vagy szerdán "megerőszakoltam" Apát! :oops: :lol: Hagyta magát!! :lol:

Hajni te már dolgozol?

Jó hétvégét!Itt a jó idő lehet menni a természetbe!! :roll:

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni
Napi két-három órát dolgozom délutánonként. Kb pici lányom 8 hónapos kora óta. Egy könyvelő irodában segítek rögzíteni. Szeptemberben tervezem a nagy visszatérést.

Hogy kicsit a témához is szóljak :):
Nálunk még mindig mintha tél lenne. Valahogy nem akar eljönni a tavasz. Vagyis olyan szempontból itt van, hogy annyit dolgozunk a kertben szinte nem is találkozunk. Mire meg találkozunk olyan fáradtak vagyunk, hogy inkább alszunk. Szóval mostanában így telnek a napjaink. Néhány nem túl kimerítő gyors akció. Semmi izgalom.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:27-kor.
 


Sziasztok!

Látom, sehol se nagy az aktivitás...

Nálunk még mindig van heti 4-5ször, de egyre későbbre tolódik ki a kinti munkák miatt, így egyre nyugdíjasabb is... :roll:
Kedv van, csak erő nincs hozzá :lol:
 


Vica
ne izgulj, én mindig jó vagyok a szerencsétlenségben. Nehéz rajtam túl tenni :D.

Andi
hasonló a helyzet (a 4-5-öt leszámítva), csak tegyél hozzá még egy golyót, ami egész nap gurul és neked kell figyelni, hogy ne ütközzön neki semminek :).

Tegnap sikerült apának megerőszakolni. (Pedig azt hittem mire felérek az ágyba aludni fog.) Mondtam is neki, ha picit érzékenyebb bőrű lennék, akkor még másnap is látszana a karomon a nyoma. :oops:

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:28-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Pont azért írtam, hátha valakinek sikerül nem csak a kertben tavaszt varázsolnom :).

Kép

Kép
 
 


Hajni
akár a kertben is lehet :lol: Tegnap láttam egy könyvet, Káma Szutra a természetben - csak nem mertem belenézni, mert sokan voltak a boltban :oops:

Vica
és nekiestél Apának? :wink:
 


Sziasztok!

Nálunk megint ritkult a dolog.Én is elfáradok estére a kerti munkától meg a drága kisfiam is lefáraszt.Ő mindenhol ott van ahol nem kell. :lol:
Majd talán most az ünnepek alatt.Hát ha Apa nem csak vízzel locsol meg. :oops: :lol:

Szép estét mindenkinek!


Móni
 
 


Kép
Kép

Ez előbb lemaradt. :D
 
 


Nekünk tegnap volt, masszírozásnak indult, aztán kiegészült erotikus masszázzsal :oops:
Persze csak engem masszíroztak :oops: Hátulról, aztán kiflis póz, hátulról kitekeredős csókolózós pózban fejeztük be, és orgazmus közben még a vádlim is begörcsölt :oops:
 


Tegnap mi is szexeltünk végre.
:roll: Orállal kezdtük, :oops: hagyományosan folytattuk :oops: és a lovagló pózban fejeztük be. :oops: De jó volt nagyon! :oops: :lol:
Kép
Kép
 
 


Naaaa, lassan mindenki feléled?

Nálunk most semmi :(. Gyerek éjszaka felkel, szerintem a telihold nem tetszik neki. Mi meg hullák vagyunk. De talán ma...

Andi
szörnyű ez a görcsölős dolog :). Mindig a legrosszabbkor tud jönni.

Kép

Kép
 
 


Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!
Kép

Móni
 
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron