Új privát üzeneted érkezett!

Ez a topik azért jött létre, h valahol leírhassuk életünk olyan szexuális történeteit, amin esetleg másik topikokban egyesek megbotránkoznának. Kép

Kata
 


Na, ez megvan, már csak egy-két történet kellene. Halljuk a kövi csoportosat Kép.

Kép

Kép
 
 


Hajni,
Szerinted megbotránkoztató történeteket írtam?
Este egy kicsit még gondolkoztam a dolgon (elmeséltem a bnőmnek) és arra jutottam, h én ilyen vagyok, nem tudok prűdebb lenni (pedig lehet, h rámférne... Kép). És szarul esett, h enyhén le lettem cafkázva...

De azért végre itt van az a hely, ahol kérdezhetsz és én is válaszolhatok, mesélhetek anélkül, h mások reklamálhatnának! Kép

Kata
 

 
 

Kata, szerintem nem volt durva. Különben nekem sem esett jól, főleg egy olyantól, aki soha nem írt a topikba, nem értem miért zavarja. A többiek átugorják és kész, ha nem tetszik neki. Na mindeg nem mérgelődünk rajta.

Inkább válaszolj arra a kérdésemre, hogy hogy alakulnak ki az ilyen bulik?

Kép

Kép
 
 


Látom, Neked is újra kellett regisztrálnod...
Az első spontán alakult így, a többi már szervezett volt többé-kevésbé. Kép
 


Szerinetem itt csak mi leszünk!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


De nem csak én írhatok ám szaftos történeteket!!! Kép
 


majd én is írok, de most megyek az uracskámat ápolni!!
Jó hétvégét!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Az ápolásnak is van ám olyan része, ami illik a topikunk műfajába! Kép
 


Helló!
Én speciel szeretem, ha ápolgatnak.
Egyébiránt úgy hallottam, hogy itt gyakaran téma a csoportos sex. Tényleg így van? Én még nem vettem részt olyanon, legalábbis egy helyiségen belül. Egy lakásban többen már igen, de az majdnem olyan, mint a normális.


Kata!
hol vannak a leírt történetek?
Olvasás nélkül megbotránkozni sem tudokKép, nemhogy örülni neki!
kinga
 
 


Sziasztok!
Igen, téma volt a csoportos szex egy másik topikban és szépen meg is botránkoztattunk (botránkoztattam Kép) néhány embert. Pl. olyanokat is, akik elvileg nem is szokták a 'mi' topikunkat olvasgatni (vagy lehet, h olvassák, csak előtte sosem írtak Kép).

Kinga,
Átmásolom majd ide a már leírt sztorikat. Kép (csak hogy ne kelljen keresgetni) Kép

De Ti is mesélhettek ám! Ha már ez egy ilyen 'elmondom hát mindenkinek...' topik. Kép

Puszi:
Kata
 


Egy sztori, amit a csajok már ismernek:
- A mostani pasimmal voltunk egyszer a Városligetben a Vajdahunyad vár környékén sétálgattunk. Már este volt, alig lehetett látni, de elég sok ember mászkált. Bementünk egy 'zsákutcába' (egy kis ösvény, ami egy fáig vezet) és ott nekikezdtünk. Én mondjuk kicsit féltem az egésztől, mert a bokor másik oldalán mászkáltak az emberek. És ha nézelődnek, akkor akár láthatnak is bennünket. De senki nem nézett arra, viszont jött 2 nénike egy kutyussal (egy fekete spániellel) és a kutyus bejött a 'mi utcánkba'. Nnnna, akkor azt hittem, itt a vég, mindjárt utána jön a két vén szatyor és nekiállnak sipítozni... De nem jöttek, csak hívták a kutyust. Aki körbeszaglászott bennünket, majd ment a gazdijához. Kép
 


Látom azért már gyarapodunk!!Kép
Nekem ezer a munkám , majd jövők, tudjátok jön az egész vámhivatal!!Kép
Írjatok jó sokat!
 


Nekem volt egy meglátós sztorim eccer ám!
Mi autóval vonultunk egy mindentől távol eső, soha nem látogatott helyen az erdőben, melyen keresztül ugyan voltak utak,de szinte teljesen benőtte a növényzet. Én is alig tudtam autóval bemenni. Eléggé bemelegedtünk már, én a Subaru mélyén, barátnőm ellenben kilátszott, amikor azt mondta, úr isten, jönnek. És jöttek, méghozzá autóval. Én is kidugtam a fejem, és egy felháborodott női szempárral néztem szembe, amely a másik autóban ült. De nem álltak meg, ígyhát újra belemerültem a tevékenységembe, de közben hallgattam, hogy persze, erre nem jár senki!!!! Több látogató szerencsére nem voltKép


Ehhez hasonló nálunk is volt, bár azért egy kicsivel jobb. Kép
Tavaly nyáron mi is nekiindultunk egy közeli erdős résznek (vajon miért?! Kép) fürdőruhában (nincs vele annyi gond KépKépKép). Mentünk, mentünk, voltak tisztások, de ott is elég elhanyagolt volt minden, elég nagy fű, amikoris néhány fa, bokor takarásában észrevettünk egy autót. Kép Elég jól elbújtak, mert mi is kissé soká vettük észre őket, így már nem is tudtunk másfelé menni (nem is akartunk Kép). A csajszi az anyósülésen teljesen meztelenül, a srác is, de a srác hátranyúlt és vmi pólót rádobott a csajszira (magával annyira nem törődött Kép). De annyira nem jöttek zavarba, így az lett a vége, h mind a 4en jót nevettünk, hiszen nekik is egyértelmű volt, h mi sem 'véletlenül' mentünk arra. KépKépKép
 


Most, h ezt leírtem, eszembe jutott, h nekem nagyon sok ilyen és ehhez hasonló sztorim van! KépKépKép
 


Kata, nagyon elvagytok itt a párommal Kép. Bár jobb ha tudod, hogy szóltam neki, hogy amit nekem nem mesélt el azt ne írja le ide Kép. De azért reméljük, hallunk még tőle történeteket Kép

Kép

Kép
 
 


Hajni,
Te is bekapcsolódhatsz! Kép
Miért nem mesélhet korlátlanul?! Kép
Én is várom azért még a sztorikat!
És persze másoktól is!!!! Kép

Kata
 


Mert hiába könyörögtem neki, nekem nem mesélt. És nem innen akarom megismerni a múltját Kép. De így nekem már sokkal többet elmond, szóval valamire jó volt ez a topik Kép

Különben én nem tudok mit mesélni, legalábbis most semmi nem jut az eszembe. Engem érdekel ez a téma, szeretek/nék tanulni, de nem túl sok különlegességet csináltam rövidke életem során Kép

Kép

Kép
 
 


Akkor viszont mondd Neki, h ha már elmesélte, írja is le gyorsan, nehogy elfelejtse! Kép

Hja, kérem, aki ilyen kis csitri! KépKépKép
 


Sziasztok!
Nekem gruppenes élményim vannak, nem rosszakKép, csak azt nem tudom ide a sok baba-mam téma közé befér még ilyen is esetleg?...igaz minden tagja kis csoportunknak komoly, többgyerekes szülő, aki nem idegenkedik az örömszerzés eme kissé extrém módjától.
Attól még nagyon klassz szülő lehet valaki, mert szereti a különc örömöket, nemde?
Mókus
Mókusfarkinca
 


Mókus, azért hoztunk létre ilyen tipikot, hogy valahova beférjen Kép. Várjuk a történeteidet Kép. Szeretünk tanulni, bár már nem biztos hogy mindet kipróbálunk Kép.

Kép

Kép
 
 


Mókus,
Én örülök Neked, mert amikor sikerült szinte mindenkit megbotránkoztatnom egy csoportos fél-történetemmel, akkor már kezdtem azt hinni, h én vagyok különc. Kép
Mesélj! Kép

Kata
 


Kata, te meg nem tartod az ígéreted Kép.

Kép

Kép
 
 


Melyiket? Kép
 


Azt, hogy kiengesztelsz, hogy tegnap nem voltál. Két-három jó történettel. Erre csak hülyeségeket kérdezel Kép.

Kép

Kép
 
 


Jaaaa, tudod, keveset aludtam... Kép

Új sztori (csak a kedvedért Kép):
(húúú, most azon gondolkoztam, h a múltkor leírtam a Vajdahunyadváros sztorit, erre leváták a bokrainkat, most írok egy Arénásat ... mit fognak tenni?! KépKépKép) Kép
Szóval az egyik szilvesztert az Arénában töltöttük. És mivel elég új volt még, ezért aztán bebarangoltuk a bebarangolható részeket és a WC-t természetesen fel is kellett avatnunk! Kép Persze nem a szokványos értelemben (bár úgy is - mert elég hosszú volt azért az éjszaka, nem lehetett kibírni pisilés nélkül! Kép), hanem szexuálisan. KépKépKép
Persze a férfi WC-re esett a választás (elvileg ott kisebb a forgalom...) Kép, de nekem nem így tűnt. Kép És nekem ilyenkor állandóan nevetnem kell. Kép Mármint, tudod, mint gyerekkorunkban, amikor csöndben kellett lenni vmi miatt, akkor az emberrt persze hogy feszíti belülről egy kisördög és elkezd kacarászni! Kép
Szóval az akkori állapotban nekem nagyon szimpik voltak a WC-k, tiszták voltak és naggggyon sok van belőlük! Kép Le a kalappal az építtetők előtt! Kép Jaaa, és elég tágasak is! ... Kép
Szóval bár elég nagy volt a jövés-menés, mi nemigen zavartattuk magunkat. Kép Szép élmény votl ez is! Viszont azóta voltunk ott párszor és rájöttem, h én azóta mindig lesem, h hány lábat látok a WC-kben. KépKépKép

Kata
 


Ez nagyon jó Kép. El tudom képzelni, ahogy földön csúszva mész be pisilni mindenhova KépKép

Kép

Kép
 
 


Ááááá, azért annyira nem! Inkább csak kicsit megbillentem a fejem, amikor megyek be, h biztos lehessek benne, h mi zajlik a szomszédomban! Kép
 


Hogy te milyen kíváncsi vagy Kép. És ha rájönnék akkor mit csinálnál?

Kép

Kép
 
 


Mármint úgy, h ha én rájönnék, ugye? (ez gondolom, csak egy elírás - de így nincs értelme!!! Kép De azért elkezdtem gondolkozni rajta! Kép)
Szóval asszem, nem jönnék zavarba (nemigen vagyok az a tipus... Kép). Szerintem hallgatóznék! Kép
 


Te jönnél rá igen. Mondtam hogy ez nem az én napom Kép. Különben én nem tudom mit csinálnék Kép. De szerintem én sem állnám meg a hallgatózást Kép.

Kép

Kép
 
 


Hiszen az a legkevesebb, amit az ember megtehet! Kép Ha meg nem teszi meg, akkor esetleg később meg bánja, h nem maradt még ott egy kicsit hallgatni, h mi zajlik... Kép
De eddig csak olyat tapasztaltam (mármint a saját sztorin kívül), amikor egy párocska nagy mosolygások közepette sétált ki a ffi WCből... Kép
 


Sziasztok!
Jók a storyk, ígértem, hogy írok én is,de vagy a moderátor dobott ki :-O-kedves ember, vagy ez a szerverváltás tett keresztbe- a jó hosszú nektek szánt levelemet nem engedte elküldeni.
Márpedig én azért is leírom.
Tehát megfontolt keresgélés eredménye lett egy kedves pár, akikkel igyekeztünk nem csak egymás mellett párhuzamos sexet bonyolítani ill. nem a párcserére kiélezni a dolgot.
Ha volt olyan érzésetek, hogy most jó lenne még egy kéz, puha ajak, esetleg kemény testrész plusszba, akkor ezt mind belehet gyűjteni csoportos örömökkel-!!
a non plus ultra, amikor 3-an kényeztetnek egy kiváltságost-ez szülinapi bónuszgyanúsKép
Nem tudom kit mi érdekelne, de összegzésként elmondhatom, hogy nagy fellendülést hozott ez a korszak otthoni nemi életünkben is, az addigi heti egy-két menetes "program" átváltott akár napi 2-3 szeretkezésre, amit nagyon örömtelinek könyveltünk el mindketten...
Meg kell érni erre a dologra, az biztos!
Nagyobb örömet szerez a kedvesem öröme, mint amekkora stresszt okoz eseteleg az a gondolat, hogy osztoznom kell rajta pillanatnyilag...természetesen ehhez mindkét pár részéről komoly érzelmi háttér igényeltetik, nem friss párkeresős stádiumban kell ezt kipróbálni.Szerintem.
Mókus
 
 


Mókus,
Örülök, h nem hagytad Magad lerázni! Kép
Ha nem vagyok indiszkrét, mit jelent az h megfontolt keresgélés? Mit kell ezalatt érteni? És hogyan zajlik egyáltalán ez a keresgélés?

Kata
 


Kata-ha belegondolsz, hogy mik az igényeid ezen atéren...nekem sok van-akkor rájösz, hogy nem könnyű feladat.Elég egy rossz helyen elejtett megjegyzés és borul az egyensúly,de fontosak az illatok(szájszagtól a világ végére kifutnék)ne legyen gyászkeretes a körme...soroljam még??kkor nem utolsó szempont a védekezés sem-mármint a kb. kórok ellen-óvszer vagy sem?
és ha összemelegszünk kellemesen, akkor a srácok folyton le-fel csereberélik, aszerint hogy saját pár vagy sem??
Nekem a belső kisugárzás sokksl többet számít, mint a külső.ne legyen kocka hasa és gumi cicije. de legyen humora, legyen szellemes intelligens..szóval én nehéz eset vagyok -voltam
A keresgélés hirdetéek alapján indul, d lehet baráti körben is puhatolózni, ha nem félsz, hogy e miatt elveszítesz régi kapcsolatokat.
Ügyesen, találékonyan, öniróniával és sok humorral-de megériKépKép
mókus
 
 


Éppen ezért kérdeztem, mert én is tudom magamról, h néha túlontúl magasra teszem a mércét... Kép
És bár beszélgettünk már ezekről a dolgokról - hiszen külön-külön mindkettőnknek volt már része benne, tehát egyikünknek sem lenne új a dolog -, de továbbra sem vagyok biztos abban, hogy képes lennék osztozkodni Rajta. Mindig ide lyukadok ki...
Azért még érdeklődhetek?! Kép Mert lenne még pár kérdésem... Pl. az, h Ti standard párral vagytok? Mármint hogy állandóan ugyanaz a 2 pár vesz részt ebben? Hol szoktátok kivitelezni? Egyébként is tartjátok a kapcsolatot, vagy csak ilyen 'alkalmakkor'?
Asszem, egyelőre ennyi... Kép

Kata
 


kata-mivel a fentebb felsoroltak miatt nehezen váltok idegenekre, ugyanaz a páros az állandó, bár sokat gondolkodunk frissítésen-csak ugye nem olyan eccerűKép
a kivitelezés a gyerekek miatt inkább nálunk-azaz nekem nincs kire hagynom az enyéimet-ritkábban náluk is előfordultunk.Nagyon szívesen szervezünk közös programokat, gyerekeink is szeretik egymást és nekem kimondottan fontos, hogy amúgy is számomra szimpatikus emberek legyenek, akikkel sok a közös gondolat, érdeklődési kör-az meg hogy jó velük összebújni-bónuszKép
kérdezz nyugodtan.
mókus
 
 


Mókus,
Köszi az eddigi válaszokat! Kép
Persze, teljesen érthető, h olyan embereket kerestetek, akikkel könnyebben megértitek magatokat/egymást! Kép
Csak igazából az a bajom, h nagyon nehéz elkezdeni a keresgélést... Nekem fogalmam sincs, h egyáltalán merre kell elindulni...
Ráadásul mi az anyósomékkal lakunk együtt, így nálunk a helyszín nem lehetne nálunk.
Nnna, majd gondolkozom 7végén, most nincsenek új kérdéseim. Kép Én majd csak 7főn leszek legközelebb!

Addig is jó szórakozást! Kép

Kata
 


Mókus, érdekes amit leírtál, engem is foglalkoztat a dolog. De élőbe nem tudom elképzelni, hogy én belemenjek ilyenbe. Szerintem amint más hozzáér a páromhoz, sírva rohannék el Kép. Nekem ahhoz is viszonylag sok idő kell, hogy egy embert beengedjek az ágyamba, talán ezért sem voltak soha egyéjszakás kalandjaim.
Remélem semmi bántót nem írtam, tényleg nem ítéllek el, sőt

Kép

Kép
 
 


Hajni,
Nekem olyanom is volt. Kép
Én meg pont fordítva vagyok. Az, h vkivel összegabalyodjak az ágyban, az sokkal könnyebben ment, minthogy fontos szerepet töltsön be az életemben. Kép Mert egy-egy éjszaka lehet jó vkivel, de az még nem egyenlő azzal, h azzal az illetővel én akár egy napot is kibírnék. Kép És persze az is igaz (nálam legalábbis), hogy hiába bírok vkit nagyon, ha úgy érzem, h az ágyban nem klappolnak a dolgok, mások az elvárásaink, akkor hosszú távon az nem működik. Hiszen a jó szex elengedhetetlen (szerintem) egy tartós kapcsolatban! Kép

Kata
 


Kata, az utolsó mondatoddal teljesen egyetértek. És én sem tudnék sokáig együtt lenni olyan pasival, aki nem az igényeimnek megfelelően teljesít Kép. Ezért is szeretek új dolgokat tanulni, kipróbálni, bár a párom, nagy bánatomra, nem sokat segít a tanulásban Kép. De ha majd elköltözünk talán több időnk lesz egymásra.

Kép

Kép
 
 


Hajni,
Meg ott egy csomó új hely lesz, ahol kipróbálhattok mindenféléket! KépKépKép
És lehet, h a környéken is találtok vmi izgis helyszínt... Kép

Kata
 


Tényleg lesz ott még elég. A környéken meg esetleg valami másik építkezést Kép. A legjobb ha kutyával örzik Kép. Különben a környéken laktunk sokáig, és eszünkbe nem jutott másik helyszínt keresni Kép. Majd most talán lesz annyi eszünk Kép.

Kép

Kép
 
 


Mostmár ide nem is írtok? Pedig alig vártam, hogy végre netközelbe kerüljek, és erre én írtam ide utoljára. Mi van veletek lányok?

Kép

Kép
 
 


Hajni-nekem elszállt egy hosszú és részletes kis storym, elment a kedvem a babanettől és másfele társalgok...de azért visszakukkantok hetente bár, hogy hátha olvasok valami izgiset-elvégre itt a tavasz, tombolnak a hormonokKép
 
 


Hajni,
Én akaram írni, de építkezős történetet nem találtam a repertoáromban... Kép

Kata
 


Sziasztok!

Kata, pedig kíváncsi lennék mit lehet csinálni egy építkezésen Kép.

Mókus, írd le nekem mégegyszer, lécci lécci Kép.

Különben szerintem is tombolnak a hormonok, másnak nem tudom betudni, hogy kívánósabb vagyok mint eddig bármikor Kép.

Kata, a tetőteres sztoriban nincs semmi izgi. Egy sima akcióval szórakoztattuk a szomszédokat Kép. Mármint csak a hangokkal.

Kép

Kép
 
 


Hajni,
Milyen az a sima akció, ha nincsen ágy?! Kép

Szerintem nekem az a bajom az építkezésekkel, h itt Pesten egymás hegyén-hátán vannak a házak, így egy építkezésre minimum 3 szomszédos házból látnak be... Pláne, amikor még nincsenek nyílászárók! Kép
A munkahelyem ablakaiból pl. 2 építkezésre is rá lehet látni. Tök döbbenetes, de van egy-két csajszi, akik oda járnak a kuncsaftjaikkal...

Már írtam a másikra is, h ma már nagyon-NAGYON várom haza a pasimat!!! Kép

Pusz:
Kata
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron