Új privát üzeneted érkezett!

Én is kívánok mindenkinek kellemes húsvétot. Aztán úgy ám ezentúl, mint a nyuszik :lol:

Móni
látom, akkor tavaszodik nálatok is. Tök jó :D

Nálunk volt csüt.ön is, aztán tegnap csak én kedveztem a páromnak :oops: :wink:
 


Sziasztok!

Jól teltek az ünnepek?Húsvét vasárnap hamrabb keltünk mint a gyerkőcök,de mire hozzá fogtunk volna valamihez persze,hogy fel keltek. :evil: Viszont egésznap vágyakoztunk egymás után így este egy nagyon jót szeretkeztünk! :P :oops:
Utána sajnos csak kedden volt akció!Ja volt szombaton is! :roll:

Veletek mi van?


Szép estét mindnekinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek?Senkivel nem történik semmi?

Móni
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi van veletek?Senkivel nem történik semmi?

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:23-kor.
 


Sziasztok!
Majálisoztunk mi is.
Apa éjjel 1-kor felkeltett! :oops: :lol:
most meg biztos nem lesz semmi,mert beteg vagyok. :cry:

Jó hétvégét!

Móni
 
 


Sziasztok

Nálunk is volt most hétvégén minden nap. Sőt napközben is izzott a levegő. Imádom az ilyen időszakokat. Ilyenkor olyan fontosnak érzem magam :). Imádom.

De sajna most picit le kell mondanom róla, ugyanis párocskám nagyon korán kel és gyerkőc miatt elég későn fekszünk. De majd csak vége lesz ennek is :).

Kép

Kép
 
 


Mégsem kellett lemondanom. Igaz hogy csak olyan "5 percesek", semmi előjáték, csak durr bele a közepébe, de nagyon imádom. Remélem sokáig így maradunk :D.

Veletek mi ahelyzet. Senki sehol?

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:23-kor.
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:24-kor.
 


Sziasztok!

Vica
hogy te miket nem tudsz :lol:

Hajni
remélem, nemsokára javul a helyzet!

Nálunk hétfőn volt utoljára, az utóbbi napokban elég fáradt vagyok :? Na, de majd csak vége lesz már a tavasznak is :lol:

Múltkor bealakítottam egy szexi bugyival, meg is volt a hatása este is, reggel is :lol:
 


Vica
na én is megnéztem az olvasottságot. Még a megcsalásos topik előzött be minket :roll:
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:24-kor.
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Talán mindenki el van merülve az élvezetekben?
Nálunk a szokásos heti 2 van,de az viszont nagyon jó. :lol:

További jó hetet!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:24-kor.
 


Sziasztok!
Nálunk is Apa alszik el hamarabb. :roll:
Tegnap este akció után azon "vitatkoztunk",hogy szerdán vagy csütörtökön volt utoljára.Én szerdára emlékeztem Apa csütörtökre.

jó hetet nektek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Vica
elővetted a szexi bugyit?

Móni
ez vicces, hogy mindketten más napra emlékeztek :lol:

Nekünk reggel volt :wink:

Nekünk heti 4-5 van, mikor hogy van rá kedv. Nálunk ált. én alszok el hamarabb, a párom eszméletlen kevés alvással beéri :shock: Nem tudom hogy csinálja :roll:

Hajni, rég voltál!
 


Rég bizony. Mostanában nálunk semmi sincs. Már ki is vagyok akadva apára. Pedig volt egy teljes éjszakánk kettesben. :(
Már kezdek ingerült is lenni, mégsem veszi a lapot. De egyszer csak kipiheni magát.

Kép

Kép
 
 


sziasztok!
Hát náluk a múlthéten talán 1x volt.
Hol Apa aludt a kanapé hol én a két gyerekkel. :shock:
A kicsinek jön a foga a nagy meg van fázva,nem részletezem milyen az éjszkám.Apa nappal dolgozik.Estére hulla és elalszik a tv előtt.Valamelyik nap is keltem erre közli,hogy ha majd lefolyt a hajáról a tüske akkor jön. :lol: :shock: Hát nem jött! :roll:
De tegnap végre sikrült elkapnom.Nem hagytam lerázni magam! :oops:

További jó hetet és hétvégét mindenkinek!

Móni
 
 


Mi meg végleteket játszunk. Vagy minden nap, vagy egy hétig semmi. Pedig a gyerkőc alszik, igaz képes 11-kor elaludni, apa meg 4-kor kel, szóval a fáradtság nálunk is döntő szempont.

Kép

Kép
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:24-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Vica
hú de irígy vagyok :twisted: Biztos nagyon jó lehetett!

Nekünk csak úgy hagyományosan van, semmi extra. Mire odáig jutunk, elég fáradtak vagyunk, úgyhogy marad a nyugdíjas szex :lol:
 


Sziasztok!

Vica:Biztos nagyon jó lehetett! :lol:
Képzeljétek a héten 3x is volt.Igaz ebből egyszer "megerőszakoltam"Apát.Elaludt a tv előtt és láttam,hogy keményen állnak a dolgok. :twisted: Gondoltam,hogy ráülök és lesz ami lesz.Hát nekem nagyon jó volt 2x is. :oops: :lol:
Másnap reggel kérdezem Apát,hogy nem volt baj,hogy Ő nem élvezete.Erre Ő közölte,hogy nem is emlékszik semmire mert aludt. :shock:
Ti tudnátok úgy aludni,hogy közben valaki "dolgozik" rajtatok?HÁt én biztos nem!!!! :D
további jó estéket mindenkinek!

Móni
 
 


Móni
hát így én sem tudnék aludni, Apa vagy nagyon tud aludni, vagy nagoyn fáradt volt :lol: De mindenesetre jól csináltad! :wink: Amúgy mit szólt hozzá?

Nekünk tegnap volt kiskifli-nagykifli, jó kis pihentető :lol:
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:25-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Apa tényleg nem emlékezett semmire.Vagy csak úgy csinál.
Amúgy tegnap volt először a héten.
A gumit én is utálom.Nekem a szülés óta nem is jött meg a mensim,pedig már 1 éve szültem.
Tegnap mondom Apának mi van ha még is becsúszik a harmadik gyerek,erre Ő mi lenne,majd megint berúgok ha megszületik. :shock: :roll:

Jó hétvégét nektek!

Móni
 
 


Hali!

Sehol senki.Mindenki nyaral?
Nálunk hétfőn volt!Végre!! :oops: :P
Most egy darabig nem lesz semmi,mert 1 év után újra megjött a menzeszem. :? :cry:

További jó hetet!

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni
nem semmi vagy. Még a férjecskémmel is elolvastattam. Természetesen ő is akart ilyet. Azt mondta, ő úgyis felébred, de nem baj, tud úgy csinálni mintha aludna :).

Nálunk eléggé történnek az események. Végre elég normális előjáték is volt. Sőt két napig nem volt itthon a gyerkőc, úgyhogy lehetett teljesen spontán is akciózni. Rég volt már ilyen. Olyan meg aztán pláne, hogy utána egyből bele a jó kis hűsítő medencébe, szinte még egy orgazmussal felért :D.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Látom attól,hogy nem,sűrűn írunk mindnekinél zajlik az élet.
Nálunk tegnap este volt.:)
Már napok óta készültünk rá,de valahogy nem akart összejönni.

Hajni:Irigykedek ezerrel.hogy nem volt otthon a gyerek. :x Nekem is jó lenne egy-két nap gyerekek nélkül.Imádom őket,de néha a hajam is égnek áll estére! :roll: Anyós ígérte,hogy a nagyot elviszi egy hétre de eddig még nem jelezte,hogy vinné. :?

További jó hetet mindenkinek!

Móni
Kép
Kép
 
 


Kép
 
 


Sziasztok!

Vica
függőágy nagyon jó lehet! Gumi már kevésbé...

Móni
apa nem semmi :lol: Menzit sajnálom.

Hajni
És medencében nem volt? ;)

Nálunk hétvégén minden nap volt (péntek, szombat, vasárnap). Páromnak örörmet szereztem, mert két utolsó nap én voltam végig felül, mivel vmi fájt odalenn (de nem nagyon, csak mintha picit berepedt volna - mondta is párom, hogy azért, mert nagy a ...ja :lol: ). De persze tükörben meg nem láttam semmit :?
 


sziasztok!

Anyós vasárnap elvitte Noémit,de Apa olyan fáradt volt,hogy nem volt semmi.Tegnap meg már haza is jött a lány és nem is akar vissza menni. :?
Ettől függetlenül tegnap este egy olyan jót szeretkeztünk,hogy csak na!!! :lol: :P Rég volt már olyan,hogy utána folyik a hátamon a víz.Igaz most meleg is van!:)

többiekkel mi újság?

Andi:Én is szoktam ilyet érezni és én se látok sose semmit.:?

Jó hetet és nyarat mindnekinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Móni
a medence sajna még kimaradt, bár mondtam a páromnak minap, mikor éjjel 2-kor még nem tudtunk aludni a zenétől, hogy nézzük már meg, hogy milyen a víz, de nem nagyon akarta. Viszont meg volt az idei első teraszos akciónk.

Na szaladok tovább, mert csomó dolgom van míg alszik gyerkőc.

Kép

Kép
 
 


Móni
amilyen meleg volt a múlt héten, nem csodálom, hogy folyt rólatok a víz :P

Hajni
nekünk sajna terasz sincs, meg amúgyis az egész udvarba belátni :?

Tegnap nekünk is volt :) A nagy melegben nem, mert akkor jött meg (nem is bánom, a meleg elveszi a kedvem :oops: ).
 


Sziasztok!

Hát ez a meleg kikészít. :evil:
A héten eddig csak csütörtökön volt.De az is hol? :roll: A fürdőben a mosógépre támaszkodva,mert ha felültem rá Apa nem érte el a lényeget mivel ehhez nem elég magas. :P Hát mit mondjak másnapra rendes izomlázam volt a combomban de megérte. :lol: :P

Veletek miújság?Vica már rég írtál!
Jó hétvégét nektek!

Móni
 
 


Sziasztok!

A meleg engem is kikészít, nekünk mondjuk nemcsak egyszer volt a héten, de mindig késő este... No meg egyszer délután egy gyors :wink: - le is izzadtunk rendesen.
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:25-kor.
 


Sziasztok!

Sehol senki?Seniknél semmi?!
Nálunk is langyos víz! :?
Apa elalszik tv előtt-képetlenség felkelteni-gyerek velem alszik.
Hétvégén még véletlenül sem alszanak egyszerre. :twisted:
Hát így jártunk!:)

Jó hetet mindnekinek!

Móni
 
 


Sziasztok!

Nálunk se nagyon volt, mert hulla fáradtak vagyunk, meg meg is jött :?
No de majd a hétvégén belehúzunk :lol:

Vica
irígy a szerelmes szerelmeskedésért :wink:

Kellemes hétvégét!
 


Sziasztok!

Sehol senki?

Mi beálltunk az átlag 2 naponta akcióra, múltkor pl a zuhanyzóban volt :oops:
 


Sziasztok!

Mi a heti 1 max 2-re redukálódtunk! :(
Voltak más jellegű gondjaink,így ez sem kedvezet a dolognak!
Kicsinek bújik a foga éjjel sokszor van fent.Hétvégén meg nem alszik egyszerre a két gyerek délután.Majd jövőhéttől a nagy oviba megy így majd kifárad és este hamar elalszik. :roll:

Jó hétvégét nektek!
Móni
 
 


Sziasztok!

Megint sehol senki hetek óta.
Senkinél semmi?
Mi a szokásos formánkat hozzuk.Mondanom se kell Noémi nem fáradt ki annyira az oviban,hogy hamar aludjon. :roll: :evil:
Ez van!

Jó hétvégét!
Móni
 
 


Szia Móni!

Úgy néz ki, ketten maradtunk...

Mi még mindig hozzuk a formánkat ált. kétnaponta, bár most három napja nem volt, csak a páromat kényeztettem :oops: No de majd most hétvégén!

Sajnálom, hogy nektek nem jön össze :(

Vica, Hajni :?:
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így elmaradtam, de gyerkőc nem alszik délutánonként és egyre kevesebb az időm netezni.

Szóval
tegnap előtt volt egy hihetetlen teraszos akciónk. Talán most már sokáig az utolsó. Mielőtt megkérdeznétek, nem sok meleg volt, de azért nem fagytunk össze :D.
Tegnap fájt a párocskám lába, kijelentette, hogy ő nem hajlandó megmozdulni. Így ma az én lábam fáj a fájdalom csillapítástól :D.
Szóval nálunk most egész jól zajlanak az események. Egész kiegyensúlyozott is vagyok.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Én írok csak naplót ide?
Szereztem egy nagyon jó kis filmet. Bár csak az elejét láttam, utána más dolgom akadt, de addig tetszett. Meg az eredmény is. Évek óta nem volt olyan, hogy két menetet lenyomjunk egymás után, ráadásul hétköznap.
Pedig már pont egy nehéz és hosszú beszélgetésre készültem. Kicsit untam az "ötperceseket". Hááát ezek után minden meg van bocsátva.

Kép

Kép
 
 


Hajni
ide a film címével, de azonnal! :lol:

Mi megvagyunk, nálunk is sűrűsödtek az együttlétek :wink: (főleg, hogy babára gyúrunk)
 


Andi
micsoda fejlemények. Húúúú mikor mi is elkezdtük a babára gyúrást... Azért szép időszak volt, bár picit hosszú :(.
A film címe ha tényleg kell akkor elküldöm priviben, mert ilyen filmeket nem illik nézni :D, pláne anyukaként. De most találtam többet is, reméljük azoknak is ilyen eredménye lesz :). Sőt most erotikus masszázs dvd-t meg könyvet tanulmányozok, hátha ragad rám valami. Szóval én részemről mindent megteszek, már csak a páromnak kell mindenbe belemennie. Ugye ő lesz a kísérleti alany :D. Nem biztos, hogy az olyan jó dolog, bár én is vállalnám :D.

Kép

Kép
 
 


Hajni
nekem priviben is jó! ;) És anyukaként is lehet nézni, mert nem elég annak lenni, feleségnek is kell ;)
Remélem, nekem se lesz hosszú (mármint a babára vágyás), de az együttlétek jók!

Erotikus masszázzsal már mi is próbálkoztunk (én is, párom is), de sose olvastunk róla, csak a fantáziánk alapján csináljuk :oops:
 


Eddig mi is így masszíroztunk, de most kitaláltam, hogy ha már csinálom csináljam rendesen. Mondjuk vagy kitapétázom a szobát a képekkel, vagy ezután sem fogom könyv szerint csinálni :).

Kép

Kép
 
 


Csak két ember van talpon e vidéken? :lol:

Ez jó :lol: Könyv szerint nekem se menne, régebben néztünk párommal erről egy filmet, de csak néhány elem maradt meg belőle :oops: Bár így is jó :wink:
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet: