Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

Zsófi
direkt írtam, hogy nem gond. Ki tudja melyikünknek lesz még hasonló problémája és akkor meríthet az ötletekből. Főleg, ha sikerrel záródnak az ügyek :).

Kíváncsi vagyok bejön e az ötleted. Majd azért mesélj.
Ma délutántól mi is kettesben leszünk. Már alig várom. Jó lesz egy kis nyugi az elmúlt pár hét után.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:28-kor.

Kép
Kép
Kép
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:31-kor.
Vendég
 

 
 

Zsófi!
Ez aztán pech a javából... :?

Kép
Kép
Kép
 


Zsófi
nem is tudom mit írjak erre :(

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jöttem dicsekedni.
Olyan éjszakánk volt szombaton... Ezer éve nem volt ilyen. Gyerkőc a mamánál, lehetett "kiabálni". Orállal kezdtünk, hagyományossal folytattuk, közben rá kellett jönnünk, hogy a konyhapult kicsit magas nekünk (vagy a párocskám alacsony?, mosógép szindróma :)). Igazából le sem tudom írni, de ha eszembe jut...

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 14:29-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Vica
érdemes nektek írni valamit. Volt mosógép igen, házibuli közepén és ahhoz is alacsony a párocskám :). Utána meg két hétig kék volt a derekam. :)
Azt azért leírhattad volna, hogy mi volt a változatosság :).

Osonok, mert gyerek megérkezett.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Nekünk a hétvégén nem volt semmi.Viszon tegnap este :roll:
Nagyon jó volt.Mi is orállal szoktuk kezdeni,majd lovagló póz és után a hagyományosan.
Mosogépen még nem próbáltam.Azt hiszem nekem is alacsony lenne hozzá a párom.A kád széle viszont jó csak csúszós.

Zsófi!Sikerült beszélned a pároddal?

szép napot!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:04-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Móni
A kád szélén vagyok vagy támaszkodom. Azért izgi lehet attól rettegni, hogy beleesek :).
Hogy őszinte legyek nem is igazán emlékszem a pózokra. Ki kellett húzni a kanapét, úgyhogy kutyás biztos volt, fájt a térdem, de az meg szerintem a legelejétől (kemény volt a föld), lovaglós is volt, mert azon nevettünk, hogy kattog a térdem. Mindegy, az érzés megmaradt, meg az emlék is, hogy alig bírtam felmászni a tetőtérbe :).

Vica
ez aztán változatosság a javából :). Jól van nem szekállak, tudom, hogy egy pici változás milyen sokat tud dobni a dolgon.
A ping-pong asztal is olyan magas? Azért érdekes, hogy közben nem érzi az ember hogy fáj. Vagy lehet a fájdalomtól olyan jó :lol: .

Kép

Kép
 
 


ooo
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.24 17:29-kor.
Vendég
 


Zsófi
alakul a dolog :). Érdekes, hogy régen nem érdekelte a páromat a tampon zsinór, meg volt keze is. Most meg már eszünkbe se jut a szex ha vérzek. Pedig mennyi mindenre jó volt egy orgazmus olyankor.
Nem akarlak elkeseríteni, de mi az ESZO című könyvet kaptuk, én vagy 4x elolvastam, a párocskámnak meg talán két oldalt ha sikerült elolvasnia, azt is több órás unszolás után. Valahogy nekik nem jönnek be a könyvek :). Legalábbis azok nem, amiket mi szeretnénk :).

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Húú, mennyi izgi történet :D

Nálunk ilyen izgi dolgok nincsenek, csak kifli, lovagló, hagyományos. De tegnap én is kaptam orált :wink:

Zsófi, filmben is van az Illatoskert, mi úgy néztük meg. Az én párom se szeret olvasni... De a film tetszett neki :lol:

Nekünk volt már nemegyszer mosógépen, az én párom elég magas :lol: Viszont állva nem jó, mert én meg túl pici vagyok hozzá... De itt amióta együtt élünk,ez is megoldódott, mert itt a szobába egy lépcsőn kell bejönni, és így arra ráállok, a párom meg nem a lépcsőn van :lol: (De ez közvetlenül az átlátszó nagyablakos bejárati ajtó mellett van, még jó, hogy azon van teljesen lehúzható redőny :lol: ).
 


Hogy összejöttünk ma délelőtt :). Olyan jó, mikor így zajlanak az események.

Andi
állva én is kicsit kicsi vagyok, így lábujjhegyen kell lennem. Eléggé el tud fáradni a lábam a végére :).

Kép

Kép
 
 


Annyit dumizok és nem is írtam nektek, hogy tegnap is volt sima lovaglós. Úgy meglepett, mert a párom már a gyerek altatása közben elaludt.

Mielőtt valaki megkérdezné, épp takarítok, azért írogatok nektek ilyen szorgalmasan.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:04-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Hajni, lábujjhegyen :shock: Az elég fárasztó lehet :shock:

Vica, eddig csak egyszer volt ott akció, és akkor lehúztuk. De mikor megyek fürdeni, akkor csak bugyiba megyek, mert már a szobában levetkőzök, és olyankor ált. nincs lehúzva :lol: És persze mikor már a bugyit is levettem, akkor jut eszembe vmi, amiért ki kell mennem :lol: Meg a fürdőszoba ajtó szemben van a bejáratival, és azt nem szoktuk becsukni :lol:

Kád szélébe kapaszkodva bepucsítva is jó ám :wink: Csak nekünk ilyen akkor lesz legközelebb, ha kádunk is lesz, mert most csak zuhanykabinunk van.
Kádban amúgy én se szeretem, de én a helyhiány miatt :oops: A 187 cm magas párom így is csak hajtogatva fér bele, én meg akkor hogy másszak rá? :oops:

De kocsiba jó :wink: Vagyis abba, ami most van, mert jó tágas a hátsó ülés :lol: A Lada elég szűkös volt, de azt is megoldottuk (sokszor fényes nappal, erdő közepén :lol: )
 


Sziasztok!

Nálunk napok óta már megint semmi.Tegnap csak megakartam ölelni Apát,de közölte,hogy hagyjam mert fáradt nagyon.Hát mit mondjak nagyon sz..rul esett. :cry:
Remélem az ünnepek alatt kipiheni magát!!

Veletek mi újság?

Jó hétvégét és szép napot nektek!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:05-kor.

Kép
Kép
Kép
 


sziasztok!

Nálunk rendeződtek a dolgok.Apa tegnap megígérte,hogy az ünnepek alatt mindennap!!
Tegnap beijedtem,hogy pozitív lesz a terhestesz.Negatív lett. :roll:
Mot még valahogy nem szeretnék még egy gyereket.(2,5 a nagy 6 hónapos a kicsi)
Majd jövőre! :roll:

Jó készülődét mindenkinek!

Móni
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:05-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nálunk nem volt semmi. 23-ától végigment mindenkin egy hányós-hasmenős, aztán mire kihevertük megjött. Szóval tényleg pihiztünk.
Már alig várom a hétvégét, hogy kipróbáljuk az ajándékomat. Egy előre összeállított csomagot kaptam.
Van benne: vibrátor, rezgős péniszgyűrű, egy női meg egy pasi tanga, gésa golyó, egy kámaszutra dvd meg óvszer. Asszem ennyi. Vannak apróbb problémáim egyes dolgok használatával, de majd kérdezek. Pl: a gyűrűbe ránézésre a kisujjam alig fér bele. Ez tényleg ennyire szoros? És nem fáj? A másik, hogy a golyóknál az egyik bennem van a másik kint lifeg? A vibrátort talán tudom használni. (gyerkőcnek nagyon tetszett, hogy rezeg a kezében :))

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:05-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Készül a kép már karácsony óta. Elég gyors vagyok :). Én is kíváncsian várom. Kaptam, nem is tudtam róla, teljesen meglepi volt. Magamtól én sem vettem volna semmit. Sajnálom rá a pénzt.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hajni:én is csatlakozom Vicához.Irigy-irigy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálunk nem volt mostanában túl sűrün.Apa kórházban volt 5 napot.De amint kiengedték bepótoltuk a dolgokat.Persze csak óvatosan,nehogy túl hajszolja magát! :roll:

Többieknél mi újság?
Zsófi veled mi van?

További szép hétvégét!

Móni
 
 


Sziasztok!

Szóval, hogy tovább irigykedjetek, elmesélm, hogy kipróbáltuk a vibrátort. Hát ha én ezt előbb tudom... Vélemény: szerintem minden nőnek alapfelszereltség kellene, hogy legyen. Mondtam is a páromnak, hogy elgondokodom rajta, hogy lecserélem :D.

Móni
mi volt apával? És mi van az ünnepek alatt minden nappal? Erről egy szó sem esett azóta.

Mindenki
senki nem reagált a problémáimra :cry:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Hajni:Szíve szúrt nagyon.Közben kiderült,hogy magas a vérnyomása és sok a gyomorsava.Meg persze túl hajszolta magát(persze nem a szexben :oops: )
Az ünnepek alatt nem volt minden nap,de most az egyszer én se bántam.Nem tudom mi volt velem. :roll:
Én is nagyon gondolkozom,hogy titokban rendelek egy vibrátort.Csak tudnám melyik a jó?Neked milyen van?

Többiekkel mi újság?

Móni
 
 


Örülök, hogy igazából semmi komoly apával.
Ha ezt előbb tudom én is vettem volna már. Fogalmam nincs nekem milyen van, kicsi és fekete. Semmi extra rajta. Elemes, semmi különleges forma, egy fokozata van (vagyis kettő, kikapcsolom vagy bekapcsolom :)), normál kemény műanyag.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet!

Hajni, ez aztán az ajándék! Nekem egyik sincs ezek közül :(

Nálunk most beállt a heti 4-5 alkalom, így van lehetőség változtatni a pózokon, helyeken (csak a lakáson belül).

Vica, nektek lassan már nem lehet, igaz? De gondolom apának kitalálsz valami kis kényeztetést :wink:

Móni, vigyázz apára, kíméld. Mondjuk ő legyen alul :D

Zsófi, meg akik egyszer-kétszer bejelentkeztek? Írjatok! ;)
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:05-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Vica
a golyókat kipróbáltam. Ha úgy van ahogy mondod akkor csak az egyiket fogom használni. Különben meg most jöttem rá mennyire gyengék az izmaim. Kb negyed óra után már érzem, hogy teljesen elfáradtam. Szóval edzek vele rendesen. Egyik bent, a másik kint lifeg :).
Mást még nem próbáltunk ki, még hat az újdonság ha elmúlik továbblépünk.
Ja a dvd-t elkezdtük nézni, de nincs rajta magyar, ráadásul az első 10 percnél többet nem láttam belőle :).

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Vica, jó ezt hallani! Elraktározom ezt az infót a későbbiekre, apa érdekében :lol:

Hajni, jó, hogy edzel! Én néha edzettem, hogy összeszorít-kienged, és ezt 100szor egymásután. A párom észre is vette a változást, pedig én még nem is szültem :shock: Csak én meg lusta vagyok hozzá...

De az edzés meg van, heti négyszer :lol: (kivéve jövő hét, mert jön a mikulás :? )
 


Andi
én is próbáltam, de a második nap után mindig elfelejtettem. Így nálam semmi változás nem volt soha. Pedig mindenkinek javaslom a környezetemben, szerintem sokat használ.

Kép

Kép
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:05-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Vica, szerinte így feszesebb, szűkebb, mint egy szűzlányé :lol:
Gondolom, akkor ez az izom is úgy működik, mint pl a hasizom: ha tornázik rá az ember, akkor feszes, ha nem, akkor plötyi. Mert akármekkora is az a szerszám, csak tágítja valamennyit, és magától nem tud olyan feszesen összemenni. Szerintem... :roll:
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:06-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztoook :D
Vica,
Nemmmmáááán, h szűzlányságra vágysz! :lol: :lol:
(Bocs, most mindenhol csak Vicának írok...)
Puszi:
Kata
 


Sziasztok!
Rég jártam erre.Változás nem sok történt.Továbbra is maradt a heti 1 max 2.Már nincs is kedvem kezdeményezni,mert elegem van az elutasításból.
Többször volt,hogy közeledtem felé,erre ő mindig szólt valami olyat amivel nagyon megbántott így elment a kedvem.Az a fő témája,hogy biztos van valakim.Már a gyereket is arról kérdezi,hogy milyen bácsi jár hozzánk. :twisted: Hiába mondom neki,hogy ha járna hozzám valaki akkor nem ŐT kívánnám. :roll: Valamivel mindig elveszi még azt a maradék kis kedvemet is.3 hete fogyózom is,hogy hátha azért nem kíván.
Ha meg megsértődök akkor meg azt mondja,hogy ő csak hülyéskedett.Kezd elegem lenni belőle!

Nálatok mi újság?

Bocsi,hogy ennyit panaszkodom de valakinek muszáj elmondanom.

további szép napot nektek!

Móni
 
 


Vica, ha nem is lesz olyan mint a szűzlányé, észrevehetően feszesebb lesz (ha már a pasim észrevette :lol: ).
De így szülés előtt négy héttel vágysz erre? :lol:

Kata, veled mi újság?

Móni, sajnálom, hogy így álltok. A férjed beszólásaitól nekem is elmenne a kedvem. De elég bolond, hogy ezek után még azt hiszi, van valakid. Nyilván akkor nem kezdeményeznél, meg tennél meg ennyi mindent a szexuális életekért.
Amúgy szexen kívül minden rendben?
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vica1982 2010.02.16 15:06-kor.

Kép
Kép
Kép
 


Móni,
Egyetértek Vicával: nemlehet, h neki van vaj a füle mögött?! ... :? (én sajna saját bőrömön tapasztaltam iylet...)

Andi,
Az idén már szexeltem! :lol: 8)
Amúgy semmi különös. Próbálok gyakrabban benézni.

Vica,
Te, én nem szeretnék újra szűzlány lenni (bár néha már asszem, pókhálósodik odabent... :x ) És semmi bajom a jelenlegi szűkségével :wink:
(Igaz, ami igaz, mostanában rákapcsoltam tornailag és azt a részt sem szoktam kihagyni - bár tesztelni nem tesztelte senki, h milyen volt előtte és utána... :roll: )

puszi:
Kata
 


Sziasztok!

Nem tudom,hogy lehet-e valakije.Munkahelyén férfiak dolgoznak.(vágóhíd)Egy nő van csak egy idős takarítónéni.Már többször rákérdeztem,de az volt a válasz,hogy én rá érek itthon kombinálni. :? A szex elutasításán kívűl más jeleket nem észlelek,pedig már nekem is volt részem megcsalásban.
Lehethogy öröklött dolog?
Mondjuk nem hinném,mert 11-en vannak testvérek.Sógornőmmel szoktunk erről beszélni és ő is elég aktív,de sógorom menyasszonya se panaszkodott még.
Más téren minden oké köztünk.Ritkán veszekszünk.
Na nem panaszkodom tovább! :)
Kata.intim tornát végzel?
Vica:Már nem sok van hátra a szülésig.Utána már csak röpke 6 hét és újra lehet mindent! :lol:

Jó hétvégét!

Móni
Kép
Kép
 
 


Móni,
Akkor passzolom a kérdést...
Na jó, mégsem... :oops:
Időben szokott hazaérni? Nincsenek fura telefonhívásai, vagy bármi, ami más nőre utalhat (bocs, de ollllyan nehéz nekem elképzelni, h egy pasi ennyire elutasító legyen...)?
Nem gondolkodtál még vmi vágynövelő szeren? (egyik haverom kipróbált ilyet - nem a kék tablettát, hanem gyógynövényest - és kész volt, h mennyire - bocs a szóért - dughatnék volt a köv. 2-3 napban :lol: )

Nem igazán intimtorna, amit csinálok, inkább kondi- és alakjavító :D . Az intimtornából (ha már megvan Kriston Andi könyve 8) ), inkább csak néhány "szimpatikusabb" gyakorlatot csinálok :wink:

Kata
 


Sziasztok!

Kata:Mindig időben jön.Semmi más nőre utaló jel nincs.Nekem is furcsa ez az egész.
Ma este megyünk vacsizni,hátha utána meg jön hozzá a kedve!
Szorítsatok nekem!Már egy hete nem szexeltem!!! :oops: :cry:

Jó hétvégét mindenkinek!

Móni
 
 


Móni,
Tényleg furcsa... :?
Esetleg 'csőd' nem volt, ami miatt esetleg fél, h újra az lesz? ... Más ötletem már tényleg nincs...
Drukk a vacsihoz és az utána lévő dolgokhoz is! +++++++++++++
(már egy hete?! - huhhh, akor nekem is drukkoljatok! :D :lol: - bár lehet, hogy már nem is bírnám a régi tempót... :shock: )
Kata
 


Sziasztok!

Jól sikerült a vacsi!De utána még jobb volt!!! :oops: Végre megtört Apánál a szex mentes hét. :roll:

Kata:'csőd' nem volt.Nyilván ő ilyen fajta.Viszont amikor együtt vagyunk nagyon jó.Olyanok művel velem,hogy csak na! :P
Imádok vele szeretkezni!
Utána beszélgettünk a dolgokról és szerintem volt egy kis hatása,mert ma többször megpuszilt,ölegetett és lopva ott is meg simogatott. :oops:
Drukkolok neked is,hogy jó legyen minden!!!

további szép hétvégét nektek!

Móni
 
 


Móni,
Juppijéééé! :D :D
Örülök, h összejött a tegnap és ilyen jól sikerült! :wink:
Na, és még a beszélgetés is! Drukkolok, h így menjen ez továbbra is! :D
Kata
 


sziasztok!

Képzeljétek Apát nem kellett noszogatni,magától akart szeretkezni. :shock: Úgy,hogy tegnap is volt akció!

Veletek mi újság?

Vicanál még nincs baba?

Móni
 
 


Móni, örülök, hogy végül lett szex! És egymás utáni napokon!!! :D
Belejöttök :lol:

Tegnap nálunk is volt (előtte nem, mert jött a mikulás) :wink:
 

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron