Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Hasonló témáju topicot nem találtam, ezért gondoltam, hogy nyitok egyet. Hátha más is jár abban a cipöben, hogy imádott párja -bizony ki kell mondanom- de horkol. Méghozzá olykor egyáltalán nem is kicsit. Ami nem zavarna, ha már aludnék. De sokszor pont emiatt nem tudok elaludni. Persze szegény nem tehet róla, és mondja is, hogy nyugodtan piszkáljam, vagy fordítsam az oldalára (egy 120 kg.-os mackót?!). szóval gyakran telnek hosszú percek azzal, hogy különbözö módokon próbálom meg lecsendesíteni alvó - és egyben hortyogó- páromat, sikertelenül. ha van valamilyen elfogadható ötletetek, vagy bevált praktikátok, kérlek jelentkezzetek!
Köszi, üdv mindenkinek: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Szia Norcsi!
Problémáddal nem vagy egyedül.
Kipróbáltad már a 2 perces elõnyt?
Kapsz két percet, hogy elõbb elaludj mint a párod.
Üdv. Chris
Chris
 


Sziasztok!

Nagyon megörültem ennek a felvetésnek, és én is várom az ötleteket. Az én párom "csak" 105 kilós mackó, õt sem egyszerû gurigázni éjjel ide-oda, arról nem beszélve, hogy teljesen felesleges. Asszem, csak állva nem horkol. Kép Poénszinten hallottam a Szundi füldugóról. Szerintetek tényleg létezik? Mert ha igen, beszerzem! Én már nem reménykedem egyéb ötletekben. Kép
Puszi!
Eryc@
 

 
 

Sziasztok!
A tünetek ugyanazok, megoldási javaslatom nincs, pedig az enyém csak 100 kg.
Ja,és mire én nagy nehezen elalszom a babám nagy valószínûséggel felébred.
Kitartás lányok. a végkimerülés majdcsak elaltat minket!
F. Dia
fd (fd)
 


Sziasztok! Eric@, a Szundi füldugóról nem hallottam, de az Ottó katalógusban szoktak reklámozni egy müanyag kis csipesz-szerüt amit a horkolónak kell a saját orrába beraknia. Elég idétlen és szerintem nálunk nem valószínü, hogy beválna. A legjobb megoldás megtalálásáig mindenesetre további kitartást mindenkinek! Sziasztok: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Sziasztok !

Nekem ugyan mas a problemam, marmint hogy nyitott szajjal alszom es ezaltal allando mandula-gyulladasaim vannak, plussz a ragoizmamim teljesen bemerevednek es kattog az allkapcsom !
(Kar ,hogy meg csak 29 eves vagyok Kép -nem tudom mi lesz kesobb Kép
Mindenesetre az anyukam fogorvos baratnoje ajanlott -e celra egy ugynevezett
WALTER HORKOLAS ELLENI CUMIT amit a gyogyszertarba lehet beszerezni .
Az igazsag az,hogy nekem mar el is kuldte de meg nem probaltam ki. Kivancsi leszek a kedves parom mit szol ,hogy mar nemcsak a gyerek de a mama is cumizik Kép Kép
Es szerintem egy ferfit megnehezebb lenne erre ravenni de azert kiprobalhatjatok !
Sok sikert !
Mindenestre majd tajekoztatlak Titeket,hogy bevalik-e vagy sem !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok! Elképzeltem a 120 kg.-os páromat amit cumizva édesdeden és föleg HORKOLÁSMENTESEN alszik. Jót derültem a gondolattól is. Persze jó lenne, de én kizártnak tartom, hogy ilyen dologba belemenjen. Egyébként az ötlet jó, kíváncsi vagyok, hogy nálad Csilla mennyire válik be.
Sziasztok: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Sziasztok!

Az orrba- és szájbavalókat elvetem, inkább nekem kéne "fülbevaló". Kép Asszem, holnap rákérdezek a gyógyszertárban, nem adom föl! Kép
Puszi, sorstársak!
Eryc@
 


Sziasztok!Nekem is egy 120kg?!"Macim"van,és elég sokat piszkáltam a horkolás miatt,viszont kb.2hónapja voltunk Lágymányosi Obi áruházba(a 2villamos végállomásánál)és ott lehet kapni az emeleten füldugot amit utépítõ munkások használnak narancssárga színü és könnyü használni.Szóval azóta szent a béke köztünk,és jókat alszom.Probáljátok ki!
Lucky
Névtelen
 


Sziasztok!
Hát én belekerültem a hóhért akasztják szituba. Kép
Távfûtéses lakásban lakunk, és mióta nagyon beindultk, hát szóval.
TÕLEM nem tud a párom aludni.Kép
Tegnaptól már az õ nózija is kiszárad, így együtt horkolunk és együtt nem alszunk.Kép
Szerintetek a párologtatás beválik?
Pusszz. Chris
Chris
 


Szia Chris!

Meg kell próbálni! A távfûtés sajnos nálunk is mindenféle problmát okoz, most minkét gyerek köhög, fáj a torkuk, meg persze a horkolásnak is kedvez.
Lucky! A füldugó lehet, hogy beválna, de a napokon belül érkezö újszülötthöz meg a két nagyobbhoz akkor ki kelne fel, ah én bedugnám a fülem? Mert a párom a hortyogásától biztos, hogy nem fogja meghallani egyiket sem. Kép
De azért további kitartást, és ha van még tippetek írjátok le bátran! Kép
Sziasztok: Norcsi.
norcsi (norcsi)
 


Chris!
Amkor terhes voltam, állítólag nagyon horkoltam, fõleg a vége felé. Elõtte, utána soha. Lehet, hogy nem a távfûtés az oka, hanem a baba? Akkor viszont "hamar" elmúlik, csak türelem! Kép
Emese
Emese (emese)
 


Sziasztok!
A terhesség utolsó két hónapjában én is horkoltam. Volt , hogy magam is felébredtem rá! Elõtte se utánna se!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Kanga!
En ezzel pontosan ugyanigy voltam. Neha a ferjem osszepakolta a parnait ejjel es atment a masik szobaba aludni, mert mar nem birta. :-)))) Ez nekem jol jott, mert enyem lett az egesz agy, igy balna modjara nyogodtan vergodhettem es horkolhattam. :-)))

Agi
Agi
 


Kedves Emese, Kanga, Ági!
Hát ha tényleg a baba "csinálja" akkor már csak kb. január 20-ig kell a páromnak kibírnia.Kép
Addig Õ is átpakolja magát a nappaliba a kanapéra,vagy én megyek át. NÉha õ is aludhat normálisan.Kép
Köszi nektek a vígazstaló szavakat.
Pusszz. Chris
Chris
 


LÁnyok!

A megoldás: PÁROLOGTATÓ max fokozaton! Nálunk bevált.

Zsuzsa
 


Sajnos én is horkolok,nő létemre, ráadásul nyitott szájjal. Szörnyű! Nagyon utálom ezt a helyzetet. Ha valakinek van esetleg valami jól bevált módszere, írja meg, legyen szíves!Köszi!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Házasság, család

Jegyzetfüzet:

 

cron