Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kezdő vagyok babaneten. Társakot keresek, akik azon dolgoznak, hogy kisbabájuk legyen. Mi két hónapja próbálkozunk, az első hónap sikertelen volt, most vagyunk a második hónapba és hétvégén kellene megjöjjön. Nagyon remélem, hogy nem fog :). Sajnos elég türelmetlen vagyok, ezért már csináltam egy tesztet, ami negatív volt :( . Legközelebb, ha hétvégén nem jön meg, akkor kedden fogok tesztelni.
Van valaki hasonló helyzetben?
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!

Kezdő vagyok babaneten. Társakot keresek, akik azon dolgoznak, hogy kisbabájuk legyen. Mi két hónapja próbálkozunk, az első hónap sikertelen volt, most vagyunk a második hónapba és hétvégén kellene megjöjjön. Nagyon remélem, hogy nem fog :). Sajnos elég türelmetlen vagyok, ezért már csináltam egy tesztet, ami negatív volt :( . Legközelebb, ha hétvégén nem jön meg, akkor kedden fogok tesztelni.
Van valaki hasonló helyzetben?

Szia!
érdeklődni szeretnék, hogy sikerült-e már azóta teherbe esned??
Én már sajnos éve próbálkozom de lehet......
szerinted mennyi idős lehetek a kép alapján?? Kép
mary89
Arka
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kaccso 2012.02.01 17:06-kor.
kaccso
Üröm
 
 

 
 

Szia

Köszi az érdeklődésed, azóta kétszer sikerült teherbe esnem, egyszer tavaly februárban, de azt a babát sajnos májusba elvesztettük. Szeptemberbe újra sikerült és most vagyok 21 hetes terhes. Júniusba várjuk a babát.

Szerintem a kép alapján min. a negyedik hónapba vagy.
kaccso
Üröm
 
 


Sziasztok!
Csatlakozok szintén újként. Tervezzük, de nem sok sikerrel, bár mindig bizakodó vagyok,...hátha most sikerül.
eszter434
Lenti
 
 


Kezdő vagyok babaneten. Társakot keresek, akik azon dolgoznak, hogy kisbabájuk legyen. Mi két hónapja próbálkozunk, az első hónap sikertelen volt, most vagyunk a második hónapba és hétvégén kellene megjöjjön. Nagyon remélem, hogy nem fog :). Sajnos elég türelmetlen vagyok, ezért már csináltam egy tesztet, ami negatív volt :( . Legközelebb, ha hétvégén nem jön meg, akkor kedden fogok tesztelni. 
????Van valaki hasonló helyzetben?


aaaaaaa
johny5566
aaaa
 
 


@johny5566:


Szia ! Én is kezdő vagyok a baba neten nem rég regisztráltam! MI 1,5 éve próbálkozunk sikertelenül.
erika16
Jászalsószentgyörgy
 
 



Tapasztalataink szerint a babát tervező pár mindkét tagjánál minimum 3 hónapos, napi kétszeri BEMER kezelés támogatja a spontán fogantatást, de az inszemináció és lombik sikerességét is.


Férfiaknál a spermiumszám emelkedésére és a mozgékonyság fokozására is jó hatással van, nőknél egyértelműen javul a méh nyálkahártyájának vér- és oxigénellátása.

A stressz lerontja a mikrokeringést és a hormonális működést a női szervek területén. Ezért is diagnosztizálnak egyre fiatal nőnél petefészek kimerülést, alacsony anti AMH szintet, ami BEMER terápiával javítható. A mikrokeringés helyreállításával, hormonkezelés nélkül is javulás érhető el rendszeres BEMER használattal, mivel a helyreállított mikrokeringéstől sok esetben a hormontermelés is rendeződik.

 


 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Próba terület

Jegyzetfüzet: